Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 00:28

Key...o sa te omor. VREAU NEXT!! Am recitit ultimele 2 capitole din cauza ca iubesc ficul asta dar tu nuci doi bani nu dai sad TE ROOOOOOOOOG PUNE NEEEEEEEEEEXT! A ta cititoare fidela, Alice.
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 17:04

Alice scuze dar compiuterul meu s-a stricat si nu am reusit sa postez nimic. Promit sa ma revansez kiss kiss kiss

Sakura POV:

Este deja ora 1:18 iar Sasuke inca nu s-a intors. Poate ma mintit si nu are degand sa se intoarca insa eu nu pot sa dorm. Am facut acel vis urat si acum ma tem si sa inchid ochii. Plus la asta ma lasat singura acasa. Gata,numai rezist il sun. Iau telefonul de pe noptiera si formez numarul sau. Bep!Bep!Bep! Nimic. Nu raspune nimeni. Oricum am sa il vad maine dimineata a promis ca o sa ma duca la scoala cu masina noua pe care a cumparat-o acum cateva zile. Ah,stomacul meu scoate niste sunete oribile trebuie sa maninc ceva imediat daca nu risc sa slabesc iar eu ma simt foarte mandra de 48 kg pe care le am,si de burtica si de soldurile mele. Ma ridic din pat si cobor scarile. Insa aud un sunet foarte ciudat vine din bucatarie. Poate este Naruto sau Sai care se indopa cu biscuitii bunicii mi-au mancat aproape toti biscuitii. Brusc aud un sunet in spatele meu,ma intorc insa nu vad nimic. Bine,acum chear ma sperii iar panica pune stapanire pe mine. Ma abtin sa nu tip si sa urlu sa incep sa fug ca o nebuna. Ei bine am inceput sa fug ca o nebuna insa doar ca sa aprind lumina. Ma uit in camera insa nu vad pe nimeni. Poate este doar imaginatia mea,cred ca sunt speriata din cauza visului ca am halucinatii insa eu..... Eu simt o aura ciudata in casa,una foarte puternica aproape ca acea a lui Sasuke. Cred ca imi lipseste,adica este foarte bun si dulce cu mine chear daca stiu ca nu vrea deloc sa ma vada in ochi. Oare acesta este sentimentul pe care oamenii o numesc iubire? Adica fara Sasuke eram deja moarta el ma scos din toate problemele chear si acelea cu profa de mate si acolo chear ca aveai nevoie de curaj deoarece este mai ceva ca o vrajitoare si nu,nu exagerez. Insa daca el nu simte nimic pentru mine? Nu pot sa ii spun ca imi place,adica daca el nu ma place nu am sa il mai pot privi niciodata in ochi. Ah, Maria sakura in ce problema te-ai bagat,trebuie sa il uit si repede nu vreau sa risc prietenia noastra. Intru in bucatarie si caut prin frigider budinul de zmeura care a lasat-o bunica cat nu eram acasa. Si se pare ca Naruto a mancato,ei bine sper ca i-a placut, bunica este cea mai buna bucatareasa din lume. Pina la urma maninca ceva biscuiti cu ciocolata si ma urc sus. Stiu ca m-am speriat din cauza acelui vis insa trebuie sa dorm maine o sa am o fata oribila. Ma culc in pat si strang cat pot de tare ursul meu de plus.
Bep!Bep!Bep! Ridic mana de sub plapuma si raspund.
-Maria Sakura.
-Poftim? Cu cine vorbesc? este o voce atat de inspaimantatoare exact ca acea din visul meu
-Maria Sakura Haruno ti-a sosit sfarsitul hahahahahahaha.
Bep!Bep!Bep! A inchis,oare cine era si ce dorea de la mine? Doamne de ce eu? De ce mie? Imi place sa slavez creaturi magice insa daca acele creaturi m-ar ajuta cu matematica sa salvez lumea avea sa devina un hobby perfect pentru mine. Oricum trebuie sa ii multumesc necunoscutului ma trezit exact la timp este ora 7:30. Ma ridic lenesa din pat si ma indrept spre baie. Incep sa imi revina lucruri pe care le-am spus ieri de Sasuke. Si ar mai trebuie sa ii spun ca magia lui nu prea functioneaza asupra mea si nu stiu de ce mai demult functiona. Bine,sunt obosita si nu prea vreau sa fiu azi atit de stralucitoare. Deci am sa aleg o tinuta simpla. Imi scot o pereche de blugi cafenii,un maiou alb cu desene pe el si un hanorac foarte dragut. Imi pun un fular negru la gat si ma incalt cu botinele mele negre pe platforma. Imi pun o bratara aurita la mana si imi prind parul intr-un coc lasand o parte din breton sa imi mangaie fata. Ma machiez cu un creion negru,un tus si gloss-ul de buze stralucitor. Bine carcanele de sub ochi sunt acoperite acum ar fi bine sa ma grabesc,Sasuke deja ma asteapta ii simt aura nervoasa hahahaha. Imi iau o geanta prada neagra si cobor scarile. Incui usa si fug repede spre Sasuke care ma asteapta linga masina.
-Sakura am o veste foarte placuta pentru tine.
-Serios care?
-Am sa iti spun cand o sa ajungem la scoala.
-OOooooo nuuuuu haide te rog spunemi.
-Maria Sakura Haruno te rog frumos un pic de liniste si acum in masina,repede.
Ma urc in masina in liniste si cu un botic de copil bosumflat. In mai putin de 7 min sintem la scoala. Ies din masina si ii multumesc lui Sasuke ca ma adus la scoala. Ma uit intr-o parte si in alta sa vad daca este.
-Haruno si Sasuke ce surpriza sa va vad impreuna. Sakura ce ai spuns daca o sa vorbim la repauza un pic? o doamne o sa ma omoare,pleaca in scoala cu un zimbet fals pe buze exact ca unghiile sale
-O doamne am sa mor astazi,Sasuke am a mor.
-Calmeazate de ce sa mori?
-Mia o sa ma manince cu haine cu tot,ea este innebunita de tine si acum ca a vazut ca suntem impreuna este sfirsitul. Cred ca persoana care ma sunat dimineata avea dreptat a sosit sfirsitul meu.
-Stai ce persoana ce telefon? Calmeazate Sakura am o idee cum sa scapi de ea. Daca iti mai spune ceva spunei asa........ si se aproapie de urechea mea iar mii de fluturi incep sa zboare in corpul meu cand ii simt respiratia pe gatul meu
-Nuuuuuuuuuuu nu pot sa ii spun asa doamne sfinte pazestema sunt niste cuvinte foarte violente nu pot sa vorbesc asa cu ea.

Sasuke POV:

Doamne ce ma prinde corpul meu a inceput sa actioneze foarte ciudat cand m-am apropiat de Sakura. Parca a inceput sa arda focul in mine si sa imi fie atit de cald. daca am sa continui sa stau asa cu ea o sa innebunesc sunt sigur.
-Sasuke ce surpiza ai pentru mine?
-Ma intorc la scoala.
-Ieiiiiiiiiiiiiii........stai de ce te intorci la scoala??
-Am sa iti spun mai incolo,acum fugi o sa intirzii la lectia de mate. o sarut pe obraz iar buzele mele parca i-au foc si imi doresc cu mult mai mult doamne Uchiha controleazate ai reusit sa potolesti pofta de singe si nu te poti descurca cu o pustoaica?
Se indreapta in spre scoala uitanduse in urma la mine inca dezorientata. Cred ca am facut c-am prea multe surprize azi insa trebuie sa am grija si sa gasesc ceea ce caut. Ma indrept acasa cat de repede posibil,parchez masina si ma indrept spre oglinda. Baltasar am nevoie de ajutorul tau.
-Stapine ce face la ora asta aici? Nu trebuie sa fie la acea chestie numita "scoala"?
-Baltasar am nevoie despre cat mai multa informatie despre puterea preotesei. Si ce inseamna mai exact "cea buna pe pamint iar cea rea in capcana",
-Ei bine tanarul meu stapin pot sa va ajut eu cu asta personal si eu un geaman. Deci geamanul cel rau al preotesei are puteri cu mult mai mari decat are geamanul bun de aceea se spune "cea buna pe pamint iar cea rea in capcana" insa cea rea este blocata pe veci intr-o inchisoare infinita.
-Adica?
-Adica nu o sa gaseasca niciodata calea de iesire din inchisoarea ei. Doar daca...
-Doar daca ce?
-Daca preoteasa cea buna se indragosteste de o persoana de nivelul ei adica puternic,frumos,rapid si fara mila. Atunci in inchisoarea din inima ei se deschide usa cea mare si face loc celei rele. Iar in lumea asta exista loc doar pentru o singura Sakura iar daca consiliul ceresc va afla de asta nu o sa le fie mila de nimic o sa le distruga pe amindoua.
-Sakura este indragostita? Si de cine? Si este vreo metoda de a o trimite inapoi pe geamanul cel rau?
-Binainteles ca exista la orice problema exista o rezolvare. Si da domnisoara Sakura este indragostita de dumneavoastra stapine.
Sakura indragostita de mine? WOW? Stiam ca sunt frumos dar nu am crezut ca Sakura atit de inocenta si blanda ca nu omoara nici o musca iar eu maninc oameni o sa ma iubeasca. Doamne a facut cea mai mare prostie din viata mea insa de ce nu imi displace faptul ca ma iubeste?
-Baltasar esti sigur ca Sakura ma iubeste pe mine?
-Sigur asta daca nu exista nici un alt vampir in oras cu aura ta.
-Este posibil?
-Geamanul rau poate lua forma oricarei persoane de care are nevoie cea buna. Pentru a o distruge.
-Deci cum putem sa o trimitem inapoi?
-Unica metoda este un copil.
-UN CE???? BALTASAR GLUMESTI NU?
-Chear deloc stapine, cea rea nu are suflet este rea si puternica insa nu poate iubi, iar copilul este fructul iubirii,pura si fericita iubire.
-Sakura o sa moara astazi si nu din cauza Miei dar din cauza acestei convorbiri. cum vrei sa ii spun ca trebuie sa ma culc cu ea ca sa trimitem o parte din ea inapoi? Vrei sa ma stearga de pe fata pamintului data trecuta cand am enervat-o ma aruncat peste spate gandestete acum ce o sa faca.
-Linistete stapine de unde stiti ca povestea cu geamanul este adevarata Demonii Sarpe sunt niste mincinosi destul de buni.
-Ai dreptate Baltasar mai bine ma asigur ca este adevarat. Acum trebuie sa plec la "scoala" mai vorbin.
-Intotdeauna o placere sa va ajut stapine.
Tot drumul spre scoala nu am facut nimic altceva decat sa ma gandesc la Sakura si la faptul ca daca povestea blestematului ala de sarpe este adevarata o sa fie nevoie de un copil. Doamne dumnezeule de ce ma urasti atit de tare? Ajung la scoala exact cand Mia discuta cu Sakura.
-Asculta Haruno ti-am spus de 1000 de ori sa stai departe de Sasuke si odata ce numai inteles ar fi bine sa folosesc violenta.
-Eu nu te-as sfatui gandestete ce suparat o sa fie Sasuke cand am sa ii spun cat de rau o tratezi pe micuta lui printesa. Uite draga sunt buna buna insa totul cu o limita. Si sa fiu sincer me-ai spus doar de 3 ori sa ma tin departe de el. Si apropo inca ceva acel ruj nu iti sta deloc bine te face sa arati o fraiera.
-Ce este Haruno cat este Sasuke in preajma esti dulce si buna iar odata ce nu este iti arati cornitele?
-Poate da sau poate nu insa sunt sigura ca vocea ta tremura de friica. Este cuvantul tau impotriva cuvantului meu. Iar acum asculta bine daca vrei sa fii prietena cu Sasuke ar fi bine sa te comporti frumos cu mine.
WOW! Joaca teatru foarte bine. As putea spune ca este geamana cea rea daca nu as simti parfumul de la "JUST CAVALLI" de aici.
-Ei bine cum m-am descurcat?
-Perfect,perfect bravo. Esti nescuta sa fii rea...........insa mai bine lasam puterile in numele binelui.
-Eiiiiiiii acum nu o sa imi mai spuna nimic nu-i asa????
-Nu,nu cred ca aiba curajul. fata ei lumineaza de fericire,sare in bratele mele si ma cuprinde atit de strins
Simt ca nu ma pot controla,mii de furnici merg prin corpul meu. Iar focul incepe sa se aprinda din nou. O las jos ea fiind evident rosie de rusine. Isi cere scuze deoarece este foarte fericita ca a reusit sa se pazeasca singura.
-Copii va rog sa ma ascultati. Astazi vom avea un nou profesor si va rog sa nu il judecati din cauza varstei. El este Daisuke Maimoky noul vostru profesor de gimnastica si are 23 de ani.
-Sasuke sa stii ca nu ii simt deloc aura.
-Ce vrei sa zici cu asta nu simti aura doar cand este rau?
-Nu simt aura fiecarui om iar el sigur nu este om.
-Nici eu,nici Naruto nu sintem oameni dar simti aura noastra, explicate mai bine.
-Nu are suflet,inima sau aura. Este ca si cum ma uit in oglinda deoarece eu nu vad doar aura mea.
Poftim? Nu vede doar aura sa,oare este posibil sa fie el geamanul cel rau? Are dreptate nu este om si nici o creatura magica. Acum inteleg se pare ca Baltasar a uitat sa imi sa imi spuna ceva. Naruto si Sai se apropie de mine.
-Sasuke simti morosul? Imi pare foarte cunoscut.
-Nici nu iti imaginezi cat este de cunoscut amice. Cheama fetele plecam acasa trebuie sa vorbim ceva cu Baltasar. Cred ca am descoperit ceva foarte important.....

POZE:
Tinuta Sakurei: http://194.88.148.151/Tinuta-masculina/c58b3f1486a8ee490/630/0/1/80/Tinuta-masculina.jpg
Geanta: http://images7.okr.ro/serve/auctions.v7/2012/oct/22/354ff93998c8a5a15ce082cebbe0611b-2552721-1000_1000.jpg
Daisuke: http://afiehanz.deviantart.com/art/e-x-a-g-g-e-r-a-t-e-194839222
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 18:01

Mersii ca mai anuntat de next kiss Prima heh...vai deci cum sa ill termini asa vrei sa mor de inima??? .....deci a fost un capitol superb adica Sakura este indragostita de Sasuke...iar din ce tot vorbeste el pe acolo se pare ca si el simte ceva well? awesome right? ....oricum sper sa postezi cat mai repede nextul....spor la scris ...
~Sayonara~


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 19:47

Hey! Mersi ca mai anuntat ca ai adus next.ul . Bine dar sa sti ca era si timpul sa.l pui . Deja incepusem sa ma agit si credeam ca nu I'll vei mai pune si asta nu era bine.
Oricum , e frumos next-ul si imi place la nebunie si astept cu nerabdare sa vad ce scri mai departe si bafta la ideei noi si bune.


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 21:51

Un....copil? Un copil. Un copil !-ras hilar- dar sasuke nu a reactionat deloc rau cand a aflat ca tre sa se culce cu rozalia. Si nu pot sa cred ca de inganfata a putut sa para sakura :))) ms ca mai anuntat, si abea astept sa aduci next. Dar daca se poate, mai repede, te rog.
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 00:08

Ooo.... papusa! dar ai niste idei bune rau de tot!
Daisuke este criminal( in sensul de bunaciune) iar Sasuke este asa de draguu' cand nu stie ce e cu el :o3
Astept next Barbie si astept sa ma ANUNTI!!
Nu glumesc!!!! vreau sa ma anunti!!!!!!!!!
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 18:05

Hey,hey am venit cu mext-ul, scuze ca ati asteptat atit insa in ultimul timp am fost atat de obosita kiss kiss kiss

SASUKE POV:

-Nu inteleg, stapine despre ce vorbiti?
-Baltasar vreau sa te uiti mai bine despre gemenii preoteselor. Vreau sa desfaci mormantul tatalui meu si sa scoti cartea de acolo apoi cu grija si cu mare atentie sa o aduci aici,nu trebuie sa stie nimeni unde este cartea.
-Defapt stapine cartea nu se afla in mormantul tatalui dumneavoastra, este la mine. Tot ce a spus tatal dumneavoastra regele vampirilor este fals. Dusmanii nu trebuie sa stie nimic iar daca nu stii tu nu stie nimeni. Vin imediat.
Baltasar, tata, imi pare rau insa trebuie sa fac ceva nu vreau un copil sint inca prea tanar. Ma rog aproape tanar. Si mai este si sarpele acela, se pare ca nu a mintit.
-....uke, Sasuke...
-Ce? Poftim? se pare ca rozalia a fost singura care a reusit sa ma scoata din somnul meu cu ochii deschisi- Ce s-a intimplat?
-Domnul Baltasar a ajuns.
-Ohhh va rog domnisoara, doar Baltasar. Deci stapine asta este cartea, insa am citit-o de atitea ori nu se vorbeste nimic despre preotese si gemeni aici.
-Nu in carte, insa pe carte. deschid cartea veche plina de praf, de unde Dumnezeu a luat-o? a spus ca a citit-o de atitea ori,mincinosul
Am gasit exact ce cautam, acum nu ramine decat se asteptam fetele si sa le spun adevarul. Se pare ca este mai greu decat ma asteptam eu. Ma indrept spre fereastra, se pare ca a inceput sa ninga. Sakurei o sa ii placa foarte tare, de ce oare ma gandesc ce o sa ii placa ei? Oare m-am atasat atit de tare de fata asta? Oricum nu o sa stam mult aici, in curand o sa trebuiasca sa plecam. Ciudat de obicei nu simt nici cald, nici frig insa acum....... doar gandinduma la ea ma inveleste o caldura ce vine stinsa cu raceala si gheata din sufletul meu. In casa este frig cred ca asta nu o sa ii placa, insa sa speram ca o sa se imbrace mai calduros si o sa ia cu ea doar hainele necesare, nu cred sa stam acolo mai mult de o saptamina. Profu acela nou, nu imi place prea mult si pina nu descoper ceva nu am sa o las pe Sakura in Japonia nici un caz. Inteleg ca misiunea mea s-a terminam m-am razbunat pe mama sa, insa sa fii blestemata Clelia. Cand ne-am vazut inainte sa moara a pus un blestem pe crucia Sakurei care sta la gatul meu in asa fel incat sa fac tot ce doreste. Blestemata sa fii tu vrajitoare malefica. Se pare ca a sosit Naruto deoarece usa a zburat pur si simplu. Ma uit la Sakura si la fete care sunt inghetate pina la oase, nu ma mai abtin si scot un chicotit stins.
-Sasuke trebuie sa ne grabim se pare ca cineva a incercat sa o fure pe Sakura. Am ajuns la timp insa nu cred ca o sa stea cu mainile in buzunar sa se uite la cer.
Biata Sakura se pare ca s-a speriat deabinelea insa de ce nu ma sunat, doar trebuia sa ii simta aura? Se uita la mine cu ochii in lacrimi si fuge spre mine, ma imbratiseara si incepe sa planga spunand intr-una ca nu o sa mai reziste mult. Te inteleg Sakura, te inteleg mai bine ca oricine insa nu pot sa fac nimic impotriva la asta. O imbratisez cu un pic de exitare si ii spun ca ne ducem in Bosnia. Face niste ochi mari iar fetele incep sa tipe la mine ca am lipsit si asa mult de la scoala si bla bla bla. Doamne de ce ai dat gura femeilor? Pocnesc odata din degete si adorm imediat.
-Sakura,Hin si Ino nu trebuie sa stie nimic despre asta,plus la asta ne ducem in Bosnia sa-l vedem pe Gravrillo.
-Ma duc sa pregatesc avionul, sper ca fetele sa nu se supere facem tot asta doar pentru ele. Sper sa reuseasca sa traduca paragraful acela daca nu cine stie ce se mai poate intimpla.
Ma uit cu coada ochiului la Naruto pina nu iese pe usa, apoi imi intorc ochii inapoi la rozalie. Magia mea nu merge pe ea, dar se pare ca este atit de obosita din cauza viselor ciudate incat nu a rezistat si cum a cazut a adormit. Este imbracata cu o bluza sura,un hanorac de piele cu tine, blugi albastri, si cizme negre. Cred ca ii este frig. Ma dezbrac de sacou si il pun pe spatele ei apoi pun fetele pe pat si le invelesc cu o patura. Ridic patul si ma indrept spre avion. Naruto si Sai ma ajuta sa le pun cu grija sa nu le trezesc pe paturile din salonul avionului, apoi duc patul inapoi in camera mea. Stiu ca nu poti parca un avion in gradina ta. Insa castelul acesta are o gradina imensa unde incap 6 avioane. Sper ca Gavrillo sa ma ajute. Deci cine este Gavrillo? Este unul din cei mai buni prieteni al tatalui meu si regele varcolacilor, tatal lui Naruto. Doar lui ii este permins sa cunoasca aceasta limba. Tata impreuna cu prietenii sai cei mai buni au facut o carte in care se afla toate secretele lumii de aceea au scriso asa ca doar ei sa inteleaga ce scrie. Cartea are 1000 de pagini, ilustratii,vraji si informatie dde care am nevoie, accasta informatie este impartita in 5 limbi pe care doar 5 regi din 5 dinastii diferite stiu ce este scris. Iar daca.......... daca reusesc sa traduc cartea ramine doar partea tatalui meu pe care o sa fie imposibil sa o traduc. Trebuie sa gasesc o solutie pentru rozalie. Se pare ca timpul de afara nu se face prea buna, este innourat, si tuna puternic. O sa ploaie, insfirsit un pic de pace si liniste. Sint obosit, foarte obosit.
-Sasuke, esti obosit ,nu? Trebuie sa te odihnesti daca nu o sa fii in putere cum o sa ai grija de mine? scot un zimbet sters
-Cu puterea ta ai putea tu sa ma protejezi. imi ia incep capul si il pune la ea in poala
Ma simt bine,linistit de parca lumea nu exista. Ii simt parfumul exagerat de placur, caldura corpului ei. Inchid incet ochii , se pare ca oboseala ma invins. Isi trece mina fina prin parul meu matasos, ma simt exact ca un copil, apoi ma mangaie pe fata apoi ma mangaie din nou pe par asa pina nu adorm. Se pare ca sunt cu adevarat obosit............obosit insa de ce? Nici eu nu stiu de ce sunt obosit, sunt pur si simplu obosit.

Scuze ca este atat de putin insa acesta este inceputul noilor capitole din aceasta poveste cu mai multa aventura si mai multa pasiune. Promit kiss kiss
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Mar 2013, 06:37

Prima!!!!!!!1
Domnisorica , a cam durat mult pana sa vad capitolul urmator de la ficul tau , sa sti!
Dar oricum te-ai revansat cu cpaitolul asta , care e fost minunat debinlea.
Imi palce la nebunie si abiastept next-ul , poate vine mai repede celalalt:))


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Mar 2013, 12:12

HALELUIA! in sfarsit ai pus next. Tot nu imi vine sa cred cat de dragut s-a facut Sasuke ..care el inainte era total respingator. Si Sakura...doamne cat de draguta a fost scena de la final...dar parca vampirii nu aveau nevoie de somn.. in fne. Nu o sa te rog sa ma mai anunti pt ca e evident ca nu iti sta in fire. Doar adu nextul mai repede te rog.
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 02:59

Hey, hey am venit cu next-ul deoarece s-a inceput vacanta si am un pic de timp liber. Si daca o sa ma rugati am sa postez mai multe capitole saptamina aceasta happy2 happy2 happy2

Sasuke POV:

Unde sunt? Si ce este locul acesta? De ce am adormit, vampirii nu dorm. Ma uit in jur si vad doar negru, nu este nimic prin apropiere. Incep sa merg inainte cu speranta de a gasi macar o iesire insa nu gasesc nimic. Deodata ma opresc, aud in raset cristalin atit de dulce care me-ia lipsit enorm. Acea persoana speciala,importanta pentru mine. Insa de ce nu imi m-ai amintesc nimic? De unde vin, de ce sunt aici? Si cea mai importanta inrebare oare este EA?
-Diana tu esti? acelasi ras dulce si suav ce imi facea inima sa se topeasca, acea personalitate ce te facea sa o iubesti din prima clipa, acea persoana pe care o iubesc si astazi
-Sasuke iubitul meu, de ce esti aici? Asta nu este locul tau.
In fata mea apare cea mai frumoasa zina. Nu, nu este zina este om si intrece toate creaturile magine in frumusetea ei exterioasa si interioara. Este cea mai dulce fata care poate topi gheata chear si din inima unui demon. Diana este.....era o printesa umana. O iubeam si o iubesc la fel de mult, parul ei lung si verde ce straluceste si acum, ochii ei verzi ce exprima puritate si sinceritate. Rochita alba lunga ce ii scoate corpul firav in evidenta, florile albe din par ce o fac sa arate ca o zina. Ea este iubirea vietii mele, ma apropii si o cuprind atit de tare in brate. Lacrimile incep sa imi scalde fata ia tot negrul se transforma intr-un camp cu flori de diferite culori.
-Sasuke me-ia fost atit de dor de tine. Insa ce faci aici?
-Ce vrei sa spui? Nu conteaza de unde vin, vreau sa raman aici cu tine pentru totdeauna.
O sarut dulce pe buzele ei moi. Mi-ea fost atit de dor de aceste buze, de acest parfum de prenta ei chear daca au trecut 1000 de ani. Avea doar 17 ani cand a murit. Se culca usor pe iarba apoi ma trage peste ea, deja am inteles ce vrea sa spuna. Imi era si mie dor sa ii simt corpul cu care ma incalzea.

Sakura POV:

Imi pare rau Sasuke insa a trebuit sa o fac. Poate ca misiunea ta este importanta insa nu vreau sa fiu o piatra pe inima ta. Vreau sa fii fericit, chear daca esti intr-o lume ireala totusi esti fericit. A trebuit sa intru in capul tau sa vad ce te face fericit apoi sa o scot pe iubita ta din lumea mortilor. Poate am facut o greseala ca am deranjat sufletul mortilor insa daca asta te face fericit sunt gata pentru orice. Ii las capul incet, chear daca stiu ca nu o sa se trezeasca pana nu o sa vreau eu totus am grija sa nu ii fac vriun rau. Ii pun capul pe scaun iar eu ma indrept spre scarile avionului.
-Aloooo Sasuke am ajuns, de ce dormi tu esti vampir nu ai nevoie de somn. Trezireaaaaaa....
-Sasuke era foarte obosit de aceea l-am adormit, am sa il trezesc mai tirziu iar cartea o iau eu, sa merge. toti cobor din avion ma uit ultima oara la Sasuke il sarut pe obraz pentru ultima data, imi pare rau dar nu are de ce nu cred sa fiu vreodata mai tirziu ai sa ramii acolo pe veci cu printesa ta in timp ce eu am sa ma casatoresc cu Demonul Sarpe asa cum spune bratara de pe mana
Cobor din avion si ma uit prin prejur, este atit de frumos. Niciodata nu am auzit de Bosnia e Erzegovina dar este un loc fantastic. Ma uit spre Hinata care este socata de ceea ce vede. Ei ii plac mult locuri ca acestea. Se uite spre Naruto apoi il saruta dulce pe obraz el fiind usor rosu. Ar fi un cuplu grozav daca o sa las mandria la o parte. Ne indreptam spre un pod ce duce spre un castel foarte frumos cu un aer usor elegant insa si vechi. Deci acolo locuieste Naruto. As fi curioasa sa vad unde locuieste Sasuke insa nu cred sa mai aflu vreodata. Nu am sa doresc sa se trezeasca niciodata, am blocat acest sentiment in mine. Ochii ma inteapa usor semn ca lacrimile vor sa iasa la iveala insa le sterg repede. Trebuie sa arat bine deoarece trebuie sa ma intilnesc cu un rege si o regina. Adio pentru totdeauna Sasuke, de azi inainte am sa am singura grija de mine.

Sasuke POV:

Stau cu Diana intins pe iarba dupa o "amoroasa aventura" sa zic asa. Deodata simt ceva cald pe obraz, oare ce este? De ce am acest sentiment ca am uitat ceva? De ce am acest sentiment ca aici nu este locul meu? Simt ca ceva lipseste ,insa ce? Sunt cu printesa mea cea mai importanta persoana pentru mine, ceea ce inseamna ca imi fac doar iluzii sunt deja unde trebuie si cu cine trebuie. Nu o sa mai incerc sa imi aduc aminte ceva doarece ma simt bine aici si nu vreau sa plec de linga ea. O cuprind strins linga mine si inchid ochii. Parfumul parului sau imi inunda narile. un dulceag parfum de Sakura. Ciudat acest nume Sakura imi da o senzatie ciudata. Simt ca am uitat ceva important. Ceva imi gadila pielea, dechis ochii si vad ca sunt sub un copac de Sakura. Ma uit inprejur insa nu vad nici urma de Diana. Ma uit in sus si aud acelasi ras dulce de inainte, semn ca este in copac. Intr-o secunda sunt linga ea si o sarut dulce.
-Intotdeauna me-ia placut sa ma joc de-a v-ati ascunselea. Insa tu defiecare data ma gaseai multumita puterilor tale de vampir.
-Nu, doarece iti auzeam vocea mirifica de la un km departare. Diana de ce sunt aici? Si cum am ajuns aici, tu trebuie sa stii.
-Sasuke iubirea mea, nici eu nu stiu cum am ajuns aici. Acum 20 de min eram in iad iar...
-In iad? o intrerup eu. -De ce erai in iad? Nu ai facut niciodata nimic rau. doar daca nu m-ai mintit. Diana ce ai ascuns de mine atunci?
-Sasuke eu....eu.... . vocea ei a inceput sa tremure si lacrimile au inceput sa curga lin din ochii ei-........eu... te-am.....
-Spune odata. am ridicat vocea la ea, este pentru prima data
-Te-am inselat. spune dintr-o suflare, tipand atat de tare iar lacrimile curgand siroaie din ochii ei
Ma inselat? Acea fiinta care era si este totul pentru mine ma inselat? Ma iubit si pe mine si pe el, pe amindoi odata. Cad nu era linga mine sa imi incalzasca trupul era cu el si il incalzea pe el? Il facea fericit cu prezenta,sufletul si corpul sau si pe el? totul s-a transformat din nou in negru iar ochii mei s-au facut rosii de suparare. Acum as prefera sa fiu oriunde numai nu aici, nu cu ea. O urasc, nu pot sa cred am iubit un suflet murdar si mizerabil. In minte imi vine o imagine cu o fata cu parul roz cu un zimbet dulce si par roz ca petalele florilor de cires si eu linga ea cu un miz zimbet in coltul gurii. Cine este ea?
-Cine este ea?
-Ea este persoana la care tii dupa mine, insa acum odata ce ma urasti ea a devenit persoana la care tii cel mai mult din lume. Eu sunt trecutul tau Sasuke iar ea este prezentul tau, pretuiesti-o cat este cu tine
-Persoana la care tin cel mai mult din lume? Sakura.....
Sakura? Tresar repede de pe scaun si cad jos. O sa plateasca scump pentru ca a intrat in mintea mea si a scos un spirit din iad. Ohh, cat o sa plateasca. Deci se pare ca pina la urma Diana facea parte din trecutul meu iar ea este prezentul. Insa asta nu inseamna ca nu o sa imi plateasca pentru ca a intrat in capul meu. Ma ridic de jos si in cateva secunde sunt in fata Sakurei care inca un pic si lesina de frica.

Sakura POV:

Mergeam cu fetele din urma lui Naruto si Sai spre sala regelui. Ma tot uitam in cartea aceea insa nu inteleg nimic din ea. Nu are nici macar o pagina scrisa in japoneza doar in limbi ciudate care nici macar nu stiam ca exista. Deodata in fata mea apare Sasuke. Sasuke? Cum? Dar..... eu .....nu... Cand?
-Sasuke, cum? Eu....dar.....
-Nici un dar.... o sa platesti foarte scump pentru faptul ca ai intrat in capul meu si......
-Naruto imi pare rau insa regele si regina sunt la o conferinta si vor sosi maine dimineata. Pina atunci puteti sta in camerele voastre care au fost deja pregatite. il intrerupe servitorul, hiuh inca putin si ma inghitea de vie
-Eu cred ca am sa ma duc la mine in camera. daca ma intorc si am sa plec o sa se supere insa macar asa o sa imi pastrez viata
-Maria Sakura Haruno inca nu am terminat de vorbit si fie ca vrei sau nu ai sa ma asculti. in cateva secunde eram deja in camera mea cu Sasuke peste mine -Asta este pedeapsa ta. Vreu primul tau sarut, vreu sa fiu eu primul care o sa iti atinga corpul, vreau sa fiu eu primul........... deoarece tu esti prezentul meu si cea mai importanta persoana pentru mine
-Sasuke eu nu sunt cea mai importanta persoana pentru tine. Tot ce te-ia spus Diana sunt doar minciuni pentru a scapa de tine.
Fata sa a devenit rosie exact ca ochii sai. Va fi mai bine daca o sa fie suparat pe mine. Sunt o piatra pe inima lui iar Diana i-a bagat in cap ca sunt cea mai importanta persoana. Nu vreau sa il mint doar pentru ca il iubesc si sunt fericita sa aud asta. Nu vreau ca doar mie sa imi fie bine. Va fi mai bine daca o sa ma urasca, va fi mai bine pentru amindoi. Se ridica nervos de pe mine si se indreapta spre usa. Se uita ultima data la mine apoi iese pe usa ce o inchide cu putere facand un zgomot asurzitor in urma ei. Mii de lacrimi incep sa imi scalde fata rosie. Imi doream atit de tare acel sarut, insa acum nici macar nu o sa se uite la mine pentru cuvintele acelea. Insa este adevarat pentru el sunt "ac in fund" chear daca nu sunt cele mai frumoase cuvinte este adevarat. Nu vrea sa ma vada ii este greu sa se poarte mereu bine cu mine doar sa nu plang. Sunt un monstru, exact asta sunt.

Sasuke POV:

Stau lipit de usa ei cu un zimbet in coltul gurii. Nu cred ca cineva stie despre asta insa vampirii au darul de a auzi toate gandurile persoanelor care ii iubesc. Si se pare ca Sakura ma iubeste insa de ce crede ca este ca o piatra pe inima mea? Nu am sa inteleg niciodata femeile i-am spus ca este cea mai importanta persoana pentru mine...... insa pe care o iubesc sau pe care ar trebui sa o protejez? Nu inteleg nimic, o vreau linga mine, vreau sa o protejez si sa fac in asa mod incat sa nu mai planga niciodata. Defiecare data cand o vad simt un fior in tot corpul insa nu sunt sigur daca este iubire sau doar prietenie. Nu inteleg daca o iubesc sau doar sunt legat de ea cu o relatie de fratie. Nu inteleg nimic, iar mintea mea este complet confuza. Cred ca un pic de aer nu o sa imi strice. Merg pina la sfirsitul coridorului, cotesc la dreapta apoi la stanga apoi din nou pina la sfirsitul coridorului si dau de un balcon mare plin cu flori parfumate si un leagan mare. Acesta era balconul pe care eu, Naruto si Sai ne jucam intotdeauna cand eram mici. Deschid usa mare si surpriza o vad pe Hinata care se uita la luna.
-Nu ai somn? se intoarce speriata spre mine apoi respira usurata semn ca este fericita ca nu este Naruto, s-a intimplat ceva cat am dormit, doamne acest cuvant ma omoara
-Sincer sa spun de ceva timp numai am somn.
-Vrei sa imi spui ceva? Nu sunt o fata insa crede ma ca te pot ajuta cu mult mai mult decat oricare om de virste diferite. se uita la mine apoi scoate un zimbet mic
-Este vorba despre Naruto.....

Sper sa va placa si spor la citit kiss kiss kiss kiss kiss ne mai vedem heh heh heh

POZE:
Diana: http://s.wallpaperhere.com/wallpapers/1680x1050/20110926/4e801068d83fc.jpg
Castelul: http://static.infoturism.ro/destinatia/large/1324050079_70f5a42d97783a9.jpg
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 06:58

Prima!!!
Ce tare a fost ! Mia placut la nebunie si astept cu nerabdare next-ul ca sunt curioasa sa vad ce se intmpla mai departe cu relatia dintre sAkura si Sasuke .
Vreau next-ul repede!!


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 18:25

Phoai! in love
Mai speri sa imi placa? Logic ca imi place! in love
Mai ales ca a fost si numele meu acolo! what?lol!
E super frumos! Sunt curioasa ce se va intampla cu Sasuke si Sakura!
Multumesc de anunt sper sa faci asta in continuare!
Spor la scris, multa inspiratie si expiratie!
Ti pup! kiss
Pa-pa!


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 18:26

Foarte frumos. Imi place mullt de tot. Hmm.... Sunt multe elemente ''magice'' in acest fic. La un momennt dat nici nu mai intelegeam cinei unul si altul. A trebuit sa recitesc iar si tot asa... Hai nu te mai plictisesc. Sa ma anunti cand postezi si sa vii repede cu urmatorul capitol ca te mananc cu fulgi cu tot, bine?


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 19:25

HALELUIA!! AI PUS NEXT! destul de romantic acest capitol..nu ma asteptam ca sakura sa faca asa ceva dar nici in ruptul capului nu ma asteptam ca el sa aiba niste sentimente asa de profunde. Totusi nu cred ca fata aia l-a mintit, cred ca Sakura vroia doar sa-l indeparteze. In fine genial capitol. Mersi ca m-ai anuntat si daca poti fa-o in continuare
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 20:54

Capitolul a fost superb si nu imi vine sa cred cat de naiva e Sakura daca nu inteleg cat tine Sasuke la ea......
Ms de anunt si sa nu ma uiti nici la urmatorul si sa postezi mai repede
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Mar 2013, 23:21

Mai deci ti-am citit ficul cu sufletul la gura! Imi place foarte mult ficul tau! Te rog sa ma nunti cand pui next-ul! Succes in cintinuare! Te pup kiss PaPa hi!


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Mar 2013, 20:17

NU SE POATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.fara comentarii ma anunti de next da?SA FIE CLAR.ador tot ce tine de vampiri.E FANTASTIC FICULLLLLLLLLLLLL.HAI MAI REPEDE CU NEXT-UL ca MORR.Akatsuki_lavy
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Mar 2013, 23:02

Hey mersii de anunt kiss ...Iarta-ma ca nu am mai trecut pe aici de mult puppy eyes .. dar nah...scoala asta.. sad ...deci ce capitol in love ....
Pana la urma Sasuke simte ceva pentru Sakura dar nu stie exact ce este acel sentiment happy ....si eu nu inteleg ceva....cum s-a trezit el daca Saku a zis ca el nu se va trezi doar daca vrea ea?! ...S-o fi trezit de la cazatura?? ....Si de ce vrea Saku sa se casatoreasca cu demonul sarpe...doar pentru ca asa ii spune bratara de la mana ei?? ca nu mai inteleg prea multe...la o adica ea il place pe Sasuke de ce s-ar casatorii cu demonul ala ?? ...
Eh ... ma gandesc ca ne vei lamuri tu in capitolele viitoare heh
Spor la scris in continuare si ne auzim data viitoare happy
~Sayonara~ kiss a hug


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Mai 2013, 16:02

HEY draguta , superb capitol , mi-a placut mult , chiar a fost interesant si lung , pe placul meu . Felicitari pentru acest fic minunat , esti o scriitoare foarte buna . Toate detaliile au fost perfecte , nimic nu ti-a scapat , bravooooooooo . Sper sa aduci nextul foarte repede si astept sa ma anunti .


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 14:21


Hey,hey am venit cu next-ul insfirsit, mi-ea venit inspiratia happy2 happy2

Hinata POV:

Stau intinsa pe pat insa cu ochii deschisi si cu mii de ganduri in cap. Nu pot sa dorm de ceva timp, am incercat sa ascund tot de fete insa nu stiu cat o sa mai tina jocul asta. Stiu si inteleg fiecare fata are probleme insa eu am una mai mare care este un vircolac ce ma poate papa in 5 secunde. Nici nu stiu ce sa mai fac serios. De cand am ajuns aici ma evita, la cina ma evitat apoi cand am fost in gradina. Oare am facut ceva rau si nu stiu? Oare ma uraste atit de tare? Hmmm..... serios numai rezist simt cum imi explodeaza capul, am nevoie de un pic de aer. Trec prin fata oglinzii si ma opresc un pic uitinduma la reflexia mea din oglinda. In ce hal am ajuns nici macar pijama roz cu buline negre nu imi mai sta asa de bine ca acum cateva saptamini, iar de ochi nici nu mai vorbim...........2 cuvinte: arat ingrozitor. Numai stau nici o secunda sa ma uit la chipul meu asa ca parasesc camera gigantica si ma indrept nici eu nu stiu unde....sper doar sa nu ma pierd. Niciodata nu am crezut ca o sa ajunga timpul sa traiesc si in castele sau palaturi imi doream o odaie mica si comoda unde pot sa ma simt eu insa in ultimul timp nici nu prea reusesc sa dorm pe acasa. La scoala absente, teme sarite am noroc ca parintii sunt plecati in L.A pentru 3 luni caci daca nu, nu stiu cum mai ieseam de aici. Sper doar ca in 3 luni sa ne clarificam cu totul, au trecut cateva saptamini si mie imi pare ca au trecut ani si ani.
Infirsit dupa coridoare,scari,coridoare,scari am fasit si un balcon. Este un balcon minunat, flori cataratoare si vazonuri, un leagan, o masuta si scaunele. O priveliste minunata ce ma linisteste. Luna este atit de mare si atit de aproape de mine, iti pare ca daca ridici mina o poti atinge. Oare este inca o minune a lumii magice ca luna este mereu aproape de tine. Oooooo.....o stea cazatoare. Suna prostesc si copilaros insa eu vreau sa-mi pun o dorinta. "As vrea ca in momentul acesta sa apara o persoana cu care as putea sa vorbesc care stie totul si mai mult de atit".
-Te gandesti la ceva? in spatele meu se aude o voce foarte cunoscuta, este Sasuke
-Defapt ma gandesc la Naruto....
-Imi poti spune sau este un secret?
-Defapt este un secret, insa cu tine imi este mai simplu sa vorbesc stii atit de multe si inca mai mult decat ar trebui....adica esti un vampir ai trait atitea ani. Pot sa te intreb ceva?
-Sigur, spune.
-Cate povesti de iubire ai avut si in cate ai suferit?
-La intrebarea asta draga Hinata nu cred ca am sa pot sa iti raspund.
-De ce?
-Pentru ca in viata mea am iubit 2 femei. Pe mama mea si pe o tinara printesa pe nume Diana care se pare ca ma insela cu altcineva.
-Wow sa traiesti atitea ani si sa iubesti o singura fata? Trebuia sa fie foarte frumoasa.
-Ooo si era..o tinara printesa dulce si suava insa doar pe dinafara cred ca eram prea orbit de dragoste ca sa mai vad si locurile ascunde dinauntrul ei. Am iubit-o atitea ani, decenii,secole,milenii si totul doar ca sa aflu ca ea nu era deloc ceea ce doream eu.
-Si care este idealul tau? Cum ar trebuie sa fie pentru tine o fata perfecta? in intreb curioasa, imi place sa vorbesc cu el mereu invat lucruri noi, are ceva special ceva misterios in el
-Sa zicem doar ca persoana ideala nu exista insa exista o persoana care iti poate corecta toate defectele tale cu calitatile ei. Pentru mine o fata ideala cum zici tu ar trebui sa fie grijulie, dulce, inteligenta, matura si totusi copilaroasa. Cand sa fiu linga ea sa ma simt cel mai fericit sa ma simt om nu vampir intelegi? Insa cum ar fi pentru tine acel baiat perfect?
-Pai el este..........defapt........nici nu stiu cum sa-ti explic.
-Naruto?
-De unde stii? il intreb confuza cu ochii cit doua cepe
-Nu m-am nascut ieri si nici noi doi nu ne cunoastem de aseara. Bine, fugi si te culca este tirziu iar maine trebuie sa ne vedem cu regele si regina. Cum crezi ce o sa spuna despre tine cand o sa te vada cu ochii rosii si cearcane sub ochi? O sa mai fii demna de viitorul rege al Bosniei? si are dreptate, ma simt obosita ar fi mai bine sa-l ascult
-Bine, bine ma duc sa ma culc, insa nici nu stiu unde este camera mea, ma ratacesc in labirintul asta.
-Merg drept inainte, cand ai sa vezi o pereche de scari albe treci de ele si prima camera pe stinga este a ta.
Ii multumesc si ies de pe balcon cu inima mai usoara. Este exact ca un frate iti da consilii, te cearta insa nu iti vrea raul. Sakura este foarte norocoasa.

Sasuke POV:

Naruto a avut dreptate de cand stau cu aceste fete m-am schimbat. M-am schimbat in bine, sunt ca un frate mai mare pentru ele, iar ele pot sa imi ceara orice consiliu sau lucru si nu am sa spun nu niciodata. Poate au devenit mult prea importante pentru noi 3. Sper ca Naruto asteapta musafiri deoarece am facut o pacoste. Muhahahahahahaha, ei cei de facut tin la amindoi nu pot sa fac nimic altceva. Acum trebuie sa ma lamuresc de ce m-am sculat din vraja lui Sakura si de ce ma tot gandesc la ea. Gata Sasuke termina mai bine dute si te plimba, aeresesteti capul.

Sakura POV:

Cat e ceasul? Nici nu stiu, stiu doar ca este tirziu si eu nu am somn. Ma tot gandesc la faptul ca am fost o egoista si o nemerinica ca l-am vrajit pe Sasuke sa doarma si cum de a reusit sa iasa din vraja. Pe o parte poate sa se bucure deoarece am invatat sa imi controlez puterile cit de cit insa pe alta parte cred ca este mega-suparat, ulta-suparat pe mine. Cred ca ar fi mai bine sa fac o plimbare. Sper sa nu ma ratacesc in acest labirint. Ma duc spre oglinda si ma uit atent la mine pijamaua din satin compusa din doua piese imi este deja mica. Adica ma stringe la sini pot sa imi schimb doar maioul deoarece pantalonii scurti sunt perfecti. Imi asez un pic parul foarte ciufulit si ies din camera gigantica. Cobor scari si scari si scari pina dau de o gradina foarte frumoasa. Ma indrept spre ea insa simt pe cineva in spatele meu. Ma intorc speriata sil il vad pe Sasuke. Doamne, am crezut ca o sa fie continuarea din espisodul de la mine de acasa. Se pare ca si el dorea sa se plimbe.

Naruto POV:

Stau in camera mea plictisit. De ce nu dorm? Sunt un vircolac iar acum este Luna plina si ce mai luna. Ma tot gandesc.....nici nu stiu la ce ma gandesc. De ce nu ma transform in lup sau in vircolac? Ei bine, eu sunt din singe pur deci daca nu vreau nu ma transform. Maine o sa trebuiasca sa dau ochii cu tatal si mama mea. Nu ne-am vazut de mult timp, nici nu stiu cit timp a trecut de cand nu ne-am vazut. Imi aduc aminte si acum aceasta cearta si cuvintele tatalui meu " SA NU TE MAI VAD IN OCHII MEI NICIODATA". Si cum am ajuns sa ma intorc acasa? Insa ce pot sa fac sa las iadul pe pamint? Daca consiliul o sa afle ca geamanul preotesei este liber pamintul o sa se transforme intr-un iad adevarat. Mai bine sa nu ma gandesc la alta dar la ce o sa ii spun tatei. Nici macar nu stiu de ce il chem tata. Aud niste pasi pe coridor, ceva ciudat ma ascund repede dupa usa si astept.

Hinata POV:

Ma indrept spre camera mea. Ciudat nu imi amintesc de acesti pereti cand ma intrebap spre balcon. Poate sunt obosita si nu mai tin minte. Ma opresc in fata usii si o deschid cu o forta de neimaginat. Doamne ce usa grea, este giganta ca sa o deschid trebuie sa ma chinui toata noaptea. Intru in camera si cineva ma ataca din spate. Ma intorc si il vad pe Naruto care ma pune repede la pamint si pe aseaza peste mine.
-Naruto sunt eu Hinata.
-Hinata? ma intreaba rusinat.-Ce faci aici?
-M-am ratacit iar Sasuke a spus sa merg inainte si cand dau de o preche de scari albe prima usa este camera mea.
-Sasuke zici.
-Naruto......nu te supara insa esti greu imi amortesc picioarele. spun un pic rusionoasa, se uita la mine ciudat iar eu deja simt cum ma fac rosie ca racul
-Este tirziu iar pina o sa iti gasesti camera ta o sa fie deja dimineata iar tu trebuie sa te odihnesti. Poti sa dormi aici oricum eu in aceasta noapte nu am sa pot dormi. numai reusesc sa spun nimic deoarece se da jos de pe mine ma ridica in brate si ma culca incet si gingas pe patul sau
Ma inveleste cu plapuma pina la git sa nu racesc. "HAHA ce scuza proasta pijamaua mea este un pic transparenta iata de ce" imi tot tipa ego-ul meu in cap. Fir ar chear sunt obosita deoarece ochii mei incep sa cedeze. Tot ce mai tin minte sunt ochii albastru a lui Naruto.

Sper ca va placut a fost un capitol un pic mai relaxant deoarece in urmatorul incepe actiunea si raboiul cel mare
Pa Pa pupici kiss kiss
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 14:57

Hey happy Mersii ca mai anuntat de next kiss
Uuu well? awesome right? deci Sasuke a facut-o pe Hinata sa mearga in camera lui Naruto rolling on the floor Ce malefic ii rolling on the floor desi stie le ce stie lough .Oare ce se va intampla in gradina intre el si Sakure well? awesome right? .
Sincer abia astept sa aduci next-ul sa vad ce se va mai intampla heh
Pana data viitoare iti urez spor la scris in continuare kiss
~Sayonara~ si te-am a hug


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 16:49

Hey happy Mersii ca mai anuntat de next kiss.Sasuke a facut-o pe Hinata sa mearga in camera lui Naruto. Ce malefic si totusi stie el ce stie .Sincer abia astept sa aduci next-ul sa vad ce se va mai intampla.
Pana data viitoare iti urez spor la scris in continuare.
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 11:14

mesic mesic mesic si iar mesic de anunt dulceata.ai venit cu acest capitol de-a dreptul frumos , dupa 1500 de ani , dar e bine si asa sa sti.decat nimic........astept next-ul cu nerabdare da ?Akatsuki_lavy te kiss kiss happy2
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Mier 12 Iun 2013, 23:13

A trecut ceva....Oricum ma bucur ca dupa atatea luni ai pus next. Este tarziu, fara inspiratie iti zic ca mi-a placut capitolul desii dupa atata timp ma asteptam la un capitol mai lung si cu ma maulta actiune dar te revansezi tu cu  capitolul urmator. Anunta-ma in continuare.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Iun 2013, 17:54

CE CAPITOL ADORABIL !!!!!!!!!!!!! Mi-a placut la nebunie , nu am cuvinte pentru acest capitol cum am m-ai spus , adorabil . Tine-o tot asa scump-o !!!! Te astept cu nextul si nu uita sa ma anunti .


Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
Continut sponsorizat




Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?   Zapada de primavara....Cine esti tu defapt? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Zapada de primavara....Cine esti tu defapt?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-