Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 20:02

Ehem... deci eu stau o ora ca sa fiu prima si Aneta mi-o ia in fata. Mor de nervi!(D)
Revenind! A fost superb! Nu credeam ca vei baga si ceva hot, dar ia uite! Mi-am dat jos hanoracul de pe mine!(D) Deci Saku nu e singura incinsa. rolling on the floor Faza cu Sasuke a fosr superba si nu ma asteptam iar Itachi? O. M. G. !Sper ca glumesti cu mine! Adica filme +18? Asta e de necrezut! De abia asteptam sa aduci next! Nu mai aveam rabdare si acum tot nu mai am pana la urmatorul capitol. Deci, exista vre-o mica sansa ca Itachi sa para de nicaier si sa sparga disctractia? Daca da, atunci il bat cu mana mea!
Deci, descrierea e foarte buna. Nu ai grabit. Actiunea e slow iar acel moment inca imi da fiori.^^ Ai putiiine greseli de tastare, dar nu-i nimic. Cu edit le eleimini. Dialogul? E genial! Nu l-am vazut. =)) Chiar daca nu e, este perfect. Adica descrierea e in loc de dialog. Deci eu una te admir. Ai un fic superb. Chiar il aodr si nu pot trai fara el. Daca ti-l inchizi te bat de sari in Japonia dupa Naruto! NU imi pasa ce zic altii ,eu il iubesc! Il continui sau te pap. Undersand?
Asa... la next ma anunti iar, te rog.=))
Te pup surioara! Ja ne! kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 21:33

O dat regina Elisabeta sa vi si tu cu nextul.
Am crezut ca o sa imbatranesc acolo.
Ce bine imi pare ca Sakura tine mai mult la Sasuke.
Doamne,Itachi este de groaza.Jur ca uneori Sasuke pare fratele mai mare.
Mi-a placut mult si sa ma anunti de next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 13:28

HI! hi! Deci...avem ceva lucruri noi pe aici.
A fost cu siguranta un capitol bun, actiunea nu mi s-a
parut grabita, iar descrierea si-a facut incetul cu incetul aparitia.
Capitolul a fost tot o data distractiv si romantic
asa ca " tot respectu' ". Astept urmatorul capitol, asa ca grabeste-te.
Pana la urmatoarea reintalnire A.J. te pupaceste. kiss
Bye, Bye!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Bf2m81
Sus In jos
Choco_love
Academy Student
Academy Student
Choco_love

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prahova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 13:31

A fost minunat. Te pricepi intr-adevar sa scrii. Ai un stil frumos de a scrie. Imi place mult ficul tau.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 13:49

SasuSaku ! In sfarsit un moment cu cei doi in love
Itachi , ti-ai stricat reputatia cu fimul ala nervi!
Si cica Naruto e ala idiot
Multumesc mult de anunt kiss
Astept urmatorul capitol happy

p.s. Multumesc happy , si mie imi place setul tau cu Seung Hyun dar si cel pe care il aveai cu GD in love


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 16:46

Hei!

Ma bucur ca ai adus si tu capitolul dupa atata timp. Era si cazul. Legat de capitol, cred ca e superb. Imi place mult. Sper sa nu apara din 'necunoscut' Itachi. Vede el dupa. Sa ma anunti cand ai postat capitolul 10. Abea astept si poate te grabesti si tu oleaca.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 18:44

hello! mersi de anunt :)
capitolul imi place la nebunie si abi astept sa vad ce se va intampla cu cei 2
te rog nu vreau ca itachi sa se bage intre cei 2 sad ca daca se va baga va avea de a face cu mine :>happy
te-am pupat si astept nextul


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 19:14

Ca de obicei un fic foarte reusit si care in momentul cu Itachi si filmul lui m-a facut sa rad.
Nu stiu de ce,dar nu ma mir ca Itachi se uita la astfel de filme,dar faptul ca Sasuke nu ma mira putin.
Sunt curioasa sa aflu care este adevaratul motiv pentru care s-au dus cu totii acolo chiar in inghetata Moscova,dar sunt sigura ca voi afla asta pe parcurs


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 296f8lk
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 21:16

Buna!
Imi cer scuze ca am ajuns tarziu pe aici.
Am fost putin ocupata insa mi-am facut timp pentru ficul tau ;;) .
Mi-a placut capitolul si ma bucura faptul ca, ai facut si un moment fierbinte intre Sasuke si Sakura..chiar asteptam asta in love .
Sper ca Itachi sa nu se bage si sa isi gaseasca o fata ... e prea perfect acest cuplu SasuSaku .
Pur si simplu.. Ii ador ! in love in love
Astept sa aduci next ! ^^
Spor la scris si imaginatie kiss.
Te pupa Deya kisskiss



Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Cooltext1711025034_zps229023de
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 18:26

Hey ! Ms. ca m-ai anuntat ! Mi-a placut foarte mult ! Ce pervers e sasuke , biata sakura trebuie sa -l indure pe sasuke ! Re rog anunta-ma cand pui nextul !


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 21:34

Buna, buna. Am ajuns si eu pe la ficul tau. Sincer, imi pare rau ca nu am trecut mai devreme pe la el cu un comm. Citisem mai demult primele doua capitole, insa nu am lasat niciun com.
Mie mi-au placut din totdeauna povestile legate de mafie, gangsteri, sau detectevi. Deci acesta este pe placul meu. Descrii frumos, si estetica este impecabila. Actiunea este interesanta, si chiar m-ai facut sa astept cu nerabdare urmatorul tau capitol. Sper ca Sakura sa isi gaseasca echilibrul iar Itachi sa o lase pe ea si Sasuke in pace. Daca nu va fi prea mare deranjul as vrea sa ma anuti printr-un mp, sosirea urmatorului capitol.
Bafta..!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 13:28

Deci .. Cu ce sa incep .. As putea incepe cu faptul ca ideea am mai intalnit`o.. Daca nu ma insel pe un post de televiziune a fost un show asemanator.. In fine , revenind la ficul nostru .. Imi place foarte mult cum ai dezvoltat ideea.. Eu am urmarit acest fic de la inceput chiar daca nu am lasat comm.. Imi plac ficurile astea inspirate din mafia sau ceva de gen .. Imi plac senzatiile major intr`un cuvant :))... Astept nextul baby !! :)) Bye , kiss-kiss !! kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 575281br5nqkcttj
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 20:13

Heeei ! Imi place la nebunie ficul tau ...ce pot sa zic este doar : Tine-o tot asa !
Te rog sa ma anunti si pe mine cand pui Next'ul , pentru ca vreau neaparat sa il citesc in continuare ! De grabeste-te cu Next'ul ala ...nu ne lasa sa asteptam prea mult :* >:D<


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 26974622846250718754841

Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 20:27

O dar ce dullce este Sasukeee >:D<
E atat de dulce , incat dulceata dulcetii de pe planeta Dulceata, se indulceste cu indulcitori dulci de dulceata indulcificata.
Nu ma intreba ce inseamna. I don't know!
So... baby!
Ficul este G-E-N-I-A-L!
Sakura... stai departe de Itachi pentru ca Sasuke este mai bun, si mai eficient :>:>
Deci din nou.
Adu' next repede repejor!
Anunta-ma!
Anunta-ma!
Anunta-ma!
Anunta-ma!
Anunta-ma!
Siii..... ce surpirza!
ANUNTA-MA!
Te-am pupaat :*
Byye!
Sus In jos
unknow98
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : -1

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 18:30

te rog sa ma anunti cand apare urmatoru
Sus In jos
Cryssy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : La birou
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : OK

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 22:10

JALNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 08:55

Cryssy, te sfătuiesc să citeşti regulamentul, pentru că încalci regula conform căreia îţi este interzis să scrii mesaje sub 10 cuvinte. Valabil şi pentru unknow98. În al doilea rând, dacă doreşti să-ţi exprimi părerea despre un fic, fie ea rea sau bună, fă-o decent, nu jignind. Asta a fost prima avertizare. Mulţumesc.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 20:38

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Sayyoudontwantitbyhanah

Maritate cu Mafia >>>>>>>>> Capitolul 10



Sasuke's view:



Mergeam furios cu pasi apasati pe coridorul lung fara ferestre. Imbracat intr-un costum albastru elegant, dar leger, ma tot gandesc la mesajul pe care l-am primit astazi dis-de-dimineata prin intermediul telefonului: ''Astazi, e pe cale sa isi realizeze capodopera, fara fir si in mod direct. Astazi, va incepe jocul.'' Acel scurt mesaj mi s-a parut plin de inspiratie, era pe cale sa aflu si cine a putut scrie intr-un mesaj doar doua propoztii daca macar se semna sau isi lasa numaraul de telefon, nemaiafisindu-se preacunoscutul 'Unknown number'. Me gandesc ca s-ar putea sa fie de la unul dintre oamenii mei, dar nici ei nu sunt asa de snobi incat sa nu se semneze. Oare este in legatura cu marfa care tocmai a fost trimisa in Indonezia ? Nu cred. Asta ar fi o treaba serioasa si m-ar contacta direct. Poate mesajul s-a referit ca astazi a fost prima zi dupa doi ani de zile cand am revenit in Rusia. Nu cred ca s-ar chinui cinva sa imi ureze bun venit fara sa se semnze. Pesemne, cred ca a fost doar o gluma. Cine cred ca isi bate joc de numarul meu de telefon. Infine.
Cu cat ma apropri mai mult de restaorant, pot simti mirosul carnii de miel cu aroma de Smarties. Adica ce ta**** serveste la micul-de-jun carne de miel ?
Ocolesc cu grija cateva femei care poarta mai mult din mandrie ochelari de soare la opt grade Celsius, ma apropri din ce in ce mai mult de o silueta mai mult decat cunoscuta. Este chiar el, amicul meu Fab.

- Hei, Fab, tot nu te-ai lasat de tras cu ochiul dupa vampe? Nu spuneai tu odata 'Nu trebuie decat sa te apleci si sa culegi' ?

Ma zarise imediat, pesemne, avand ochii iesiti din orbite. Era imbracat si el intr-un costum, dar negru. Il cunosc pe acest om decand umblam gol prin nisip cand eram mic. Din fericire am ramas pana in acest moment buni pritenei, dar nu la fel de apropriati ca atunci din pricina afacerilor. Dupa ce sta pe ganduri nu mai mult de douazeci si patru de secunde, hotaraste sa isi puna mana pe umarul meu. Ca de fiecare data, poarta un ceas Givenchy.

- Keep cool, man. Ma mai cunosti ?

Surad, tot pe poante este pus. Nu il las sa ma priveasca crezand ca nu i-am inghitit gluma. S-ar supara ingrozitor de tare. Continui sa il conving ca inca il mai cunosc spunandu-i ca imi aduc bine aminte de vremurile in care am baut la greu amandoi, si asta chiar leaga oamenii intre ei. Dar perioada s-a schimbat de acum patru ani in Tokyo. Imi zambeste. S-a prins.
Ma invita sa luam o gustare la restaorantul de viza-vi, dar il refuz politicos cand imi aduc aminte de mirosul de carne de vita cu aroma de Smarties. In schimb, l-am convins sa imi faca o vizita la noua mea casa.
Accepta cu greu propunerea mea crezand ca vroiam defapt il invit la un bar, dar sunt sigur ca ii va face placere daca va vedea unde locuiesc momentan. Poate o sa avem ocazia se ne amintim de acele vremuri in care ne omoram timpul impreuna, facand pe prostii amandoi.




Sakura's view:


Brunetul isi aprinde tigara de la flacara sfesnicului. Ma fixeaza cu niste ochi caprui cuprinzatori, dar foarte seriosi. Este inalt, are in jur de douazeci si cinci de ani, si este imbracat sport, intr-un hanorac maron. Are parul saten, ciufulit, identic cu al meu dimineata.
In acest moment ma aflu intr-o cafenea delecta impreuna cu un necunoscut. Da, suna ciudat.
*Dis-de-dimineata dupa ce am observat ca Sasuke nu se mai afla in aceasi camera cu mine, am vrut sa am culc din nou. Dar ca aproape de fiecare data, telefonul ma anunta ca primesc un nou mesaj. Ma asteptam sa fie de la o prietena care poate imi duce dorul, dar nici gand. Am primit de la un numar care nu era in aceasi retea cu mine, un mesaj super ciudat.

''Buna. Perfer sa nu ma prezint, deoarece cu siguranta nu ai avea habar cine sunt. Am sa trec direct la subiect. Vreau sa te vad. Stiu ca nu ai veni sa te vezi cu un necunoscut fara nici un motiv, din frica sotului tau, asa ca imi permit sa iti spun doar un singur motiv, restul vreau sa discutam intre patru ochi: •Innisformation•''

In nici un caz nu as fi venit aici sa ma vad cu un barbat, daca ar afla Sasuke cred ca ar fi in stare sa impuste pe toti oamenii de fata. Cat despre 'Innisformation' este un fel de cod intre mine si colegii mei de scoala. In ultimul an la liceu am fost cu toti de comun acord sa formam un cod 'in cazuri de urgenta'. Vroiam sa il folosim cand vrem sa ne vedem in viitorul apropriat, dar pana acum nimeni nu a mai dat un semn de viata. 'Innisformation' vine de la [Innis] - Pentru totdeauna si [formation] - In formatie. Se pare ca nu a fost sa fie chiar asa. Lucrul care ma framanta pana acum incontinuu era acela de a ma intreba de unde na*** stia asta codul ?! Cand am format pentru prima data acest cod ne-am jurat ca nimeni nu o sa il mai stie inafara de noi. Dar cine sa mai jure cu adevarat in ziua de azi ? Toata lumea tine degetele incrucisate cand promite un anumit lucru de neindurat.

- Stiu ca iti framanti creierul sa te convingi cine sunt eu. Nu te mai chinui, te rog frumos. Insfarsit am sa ma prezit. Ma numesc Obito, am douazeci si patru de ani si te urmaresc de doua luni de zile. Am venit aici ca sa vorbesc cu tine ceva foarte serios. Este in legatura cu viitorul tau, asa ca nu incerca sa pari indiferenta. Ce om nu ar fi interesat de viitorul sau pana la urma ?
Puteam observa ca aproape avea o voce cuadrofonica. Nu intelegeam ce spune, dar eram mai mult ca sigura ca trebuia sa fiu sau sa par macar a fi atenta la ceea ce zice. Pare un om caruia nu ii arde de glume. In timpul in care vorbea isi stinsese tigara cu grija si isi arunca in paharul cu apa minerala cutia cu chibrituri. Intre ei era o distanta de saizeci de centimentri. Inseamna ca o mai facuse pana acum. Ce a incercat sa spune cu 'urmaritul de doua luni' ?

-Pot sa continui ? spuse cu o voce stanjenita..




STIU ! Am intarziat ingrozitor de mult cu acest capitol, dar abia de am timp sa respir de la un timp.... Bun venit vacanta !








♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 20:50



Pentru inceput sunt prima, iar in al doilea: ma bucur ca mi-ai ascultat pima idee, aceea de a descrie putin mai mult si a doua, pe cae ai pus-o rapid in aplicare, din cate obsev eu. Stii care a fost prima mea reactie atunci cand am vazut mesajul privat ? Iti spun eu care: mai intai mi-am spus ceva de genul "In sfarsit a postat capitolul zece", apoi am dat pe link, am cautat... stii tu continuarea. Dar nu inteleg de ce este atat de scurt ?

Uite ce e, te iau eu la harta pentu acest aspect, acum comentez doar ficul. Parca Obito avea ochii negri, ca toti cei din clanul Uchiha, insa i-ai dat originalitate scriind ca ii are caprui. Ca mafiot, Sasuke ar fi trebuit sa ia masa la un restaurant select, chiar si daca ar fi comandat numai un pahar cu apa sau vin. Mesajul primit de brunet m-a facut curioasa, deoarece mi s-a parut intersant, mai ales daca i-a fost timis de catre un necunoscut.

Multumesc pentu mesaj si, sper sa aduci urmatorul capitol in cursul saptamanii de vacanta...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Dum 07 Apr 2013, 21:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 20:58

A doua!
Prea interesant! In sfarsit ai venit pe aici cu un capitol genial. E foarte frumos si imi place la nebunie. Obito? Cod secret? Viitor? Prea interesant!
Ador cum ai narat. E prea frumos si ma tine in alerta! Cand vii tu cu un capitol, ne bagi bine in vene adrenalina!
De abia astept sa vad cum ne mai invii. Cand vine next-ul sa ma anunti te rog.
Succes si te pup, baby! kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows


Ultima editare efectuata de catre Miss Hell™ in Dum 07 Apr 2013, 21:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 21:03

Hey , dupa atata timp primesc si eu un semn de viata de la ficul tau . Nici nu-ti vine sa crezi ce fericita sunt in momentul asta !
Cat despre capitol ... a fost frumos si plin de mistere ca intodeauna , dar a fost o singura problema : ESTE PREA SCURT !
Vreau sa vad ce se mai intampla in viata lui Sasuke si a Sakurei .
Sa ma anunti la next !





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 21:07

Incepeam sa cred ca ai uitat de fic (D)
Multumesc mult pentru anunt happy
Hai ca m-ai facut curioasa rau de tot, vreau neaparat sa aflu ce planuieste defapt Obito. yeah
Abia astept next-ul, sper ca va veni mai repede lough
Te pup kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 21:33

Helau honey!
Cand am primit mesajul tau ma uitam la un film de groaza, iar sunetul produs de anunt m-a cam speriat rau de tot.
Sincer, acesta va un un mesaj scurt si la obiect:
Esti talentata, imi place cum narezi, dar stii si tu, oriunde se poate mai bine. Sunt curioasa ce se va intampla cu Sakura, adica, Obito e destul de ciudat, si chiar ne-a facut pe toti curiosi in legatura cu viitorul Sakurei.
Acum, ce-o mmai face si Sasuke cu afacerile lui?
In fine, ce vreau eu sa zic este ca imi place acest fic, si sper ca next-ul sa il aduci la fel de repede. :)


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 22:56

Stiu destul de bine cum este si chiar te inteleg.
Adevarul e ca ai intarziat ceva, dar sincer a meritat toata asteptarea asta. Am eu vaga impresie ca tot Obito i-a trimis acel mesaj lui Sasuke si chiar ma intriga toata chestia asta cu codul si cu viitorul Sakurei.
Nici nu iti imaginezi cat de curioasa m-ai facut. Mersi ca m-ai anuntat si daca se poate sa ma anunti in continuare. Spor la scris si la idei.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 296f8lk
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 09:54

Sunt fericita ca ai adus urmatorul capitol.
Chiar credeam ca nu mai vrei sa continui acest
fic - ma bucur ca m-am inselat.
A fost un capitol interesant, ai adaugat mai
multa descriere- ceea ce ma incanta
Abea astept sa vad ce se intampla in continuare,
asa ca spor la ideei si la tastat.
Pana la urmatoarea reintalnire A.J. te pupaceste kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Bf2m81
Sus In jos
Continut sponsorizat




Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-