Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 20:34

Asa deci te-ai tinut de cuvant!Nici nu ma asteptam la altceva! happy
Multumesc ca m-ai anuntat si pe mine kiss
Imi place ca ai povestit si din perspectiva Hinatei dar tu chiar vrei sa ma omori? nervi!
Eu vreau sa stiu ce se intampla cand se intoarce Sasuke acasa...
In fine ... sunt sigura ca vei spune tu si asta
Astept next-ul !Papa


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 21:47

Hey hey

Of Haideee .... nu imi vine sa cred ca nu ai pomenit nimic de micuta problema a Sakurei,voiam sa vad daca va ajunge la timp...

Eh cred ca trebuie sa o lasam pe data viitoare!

Mi-a placut perspectiva Hinatei si ma bucur ca ne-ai povestit umpic despre Sakura si totodata si despre Sasuke,doar sunt sot si sotie nu? happy2

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare!

Spor la scris si la idei!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 22:00

Deci nu cred,nu cred,cât îmi place atitudine asta a Sakurei "bătăușă",o ador,dar nu mai mult de cât ficul tău,ce pot spune în afar de faptul că este extraordinar.
Îți mulțumesc(,)că te-ai deranjat să mă anunți...te pwp dulce și dacă vrei te rog să mă anunți de continuare.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 00:50

pune nextul vreau sa vad ce se intamplacu sasuke sh sakura happy2
tare ficul tau kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 12:01

Hellow my Anime,

înţeleg perfect partea cu nextul peste două săptămâni, pentru că, într-adevăr începem şcoala şi nu vom mai avea prea mult timp ca să intrăm aşa de des pe forum.

Nextul a fost absolut bestial drăguţo ! Îmi place că ai făcut-o pe Sakura bătăuşă, oricum până şi în anime este.

Îţi mulţumesc că m-ai anunţat şi sper să o faci şi în continuare !

Ale chan te kiss dulce de tot şi te a hug călduros, din inimă !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 15:10

Marfaaaaaaaa !!:X:X:X:X:X: Sakura is the best ! Adoor ficul tau :D:x ...deci pisoooi next-ul mai repejooor ! MErsii frumos k mai anuntat esti cea mai swweeet! Poate te mai deranjezi si ma anunti si pe mine de neext kand il puiii ...:D ...te pupiceeeeeeeeeste dedde!!!kiss*kiss*kiss


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Sasame
Academy Student
Academy Student
Sasame

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 09:47

Mersi ca m-ai anuntat kiss
A fost foarte interesant , habar n-aveam ca Sakura e asa de tupeista si de violenta, iar dragostea Hinatei pentru Naruto e asa draguta love
Dabia astept sa apara Sasuke si Naruto in scena si sa vedem cum v-a continua povestea
Te rog sa ma anunti in continuare sad si spor la scris
Sus In jos
Ciresica^o^
Academy Student
Academy Student
Ciresica^o^

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Deseeen :o3!
Stare de spirit Stare de spirit : mereu Happy (:

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Sept 2012, 23:26

Woww :X Supeer tare, e cea mai originala idee pe care am vazuto . Imi place mult, si anunta-ma te rog de next


♥️Poti sa ai milioane de persoane alaturi,
Dar daca in inima ta lipseste o anumita persoana...
Tot singur te vei simtii♥️
puppy eyes
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 1277446479972616
I`m a girl!...
^Don`t touch my hair, face , phone or
♥️BOYFRIEND♥️^

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 185486_431451696895960_1543338178_n
ficul meu :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6949-adolescentii-16
Sus In jos
yuky
Genin
Genin
yuky

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : HoMe In ThE sHaDoW...>[]<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 312
Puncte : 383
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC/kpop (guitar, piano,flaut, voice/choir, songwriter) DANCE; KARATE
Stare de spirit Stare de spirit : Shut up!!!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 04:07

OMG...Anime iti iubesc asa de mult ficul...povestea e originala,ai dialog si stai bine si la capitolul descriere. happy2
Nu ma asteptam din partea ta de cat de la un fic superb cu idei originale si tot tacamul.Tu nu ai cum sa ne dezamagesti. in love
Repede next-ul ca ne suparam... :>happy biciuitor evil devil mua ha ha

P.S: Sa imi dai acept la prietenie si cred ca ne vom intelege foarte bine.... happy2
A,da! Avem o mica problema trbuie sa il impartim pe GD!!! OK?!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 27068937
Awww...So shy... ;3
Sus In jos
superaura
Academy Student
Academy Student
superaura

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : prin romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dansez /Desenez /Citesc ficuri/
Stare de spirit Stare de spirit : Happyy

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 12:37

Am trecut si eu pe aici si ficul tau e ........ HOT HOT HOT !!!!! Scumpo ... poate .. pui si .......... pozele :D :D... Astept cu nerabdare NEXT-UL !!:X:D:X:D
SPOR LA SCRIS:D:*

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 16:20

Apropo cand vine next-ul ?


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 18:05

Corn cu ciocolata a scris:
Apropo cand vine next-ul ?

Astazi, dar mai tarziu.

Edit : Hey, scuze pentru edit dar...
Ca la fiecare om, au inetervenit mici probleme legate de familie.
Dar, pentru ca sa nu va dezammagesc am sa va aduc next-ul luni dimineata.
Sorry,Sorry,Sorry.
Dar cred ca si voi ati m-ai patit asa ceva.
Ne auzim luni.
Si va rog mult sa nu va suparati. PEACE


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie


Ultima editare efectuata de catre Anime in Sam 29 Sept 2012, 22:55, editata de 2 ori
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 19:54

tare ficu imi
hai adu next
si....scuze ca ma venit asa tarziu sorry :(


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 R482


Ultima editare efectuata de catre lovesasusaku in Vin 05 Oct 2012, 19:02, editata de 1 ori
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 17:21

Tare imi place mult ficul tau si pot sa spun ca e reusit.Anunta-ma cand puinnextu te rog.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 22:00

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Scaled.php?server=207&filename=35676687


Maritate cu mafia >>>>>>> Capitolul 4


Sakura view

Acum conduc ca ''o nebuna'' masina sau mai bine zis harbu acesta.Chiar daca este foarte scump, drumul spre casa mi se pare infinit.Parca as parcurge zeci de kilometri si tot nu ajung la destinatie.Deodata si FARA nici o asteptare, telefonul suna infernal si observ ca este un numar ascuns.Cine are tupeul sa ma sune cu privat ? Ignor petru un moment, dar vad ca tot insista.O fi Sasuke ?Nu se poate sa fie suparat ca nu sunt acasa cinci minute.Dar cum e el...Daca ma gandesc bine, nici acum nu il cunosc foarte bine.Eu m-am casatorit cu el odata ce am implinit 18 ani si apoi mai mereu a fost ''pe fuga''.Nu isi permitea sa stea prea mult cu mine din cauza afacerilor pe care le are.Si acestea nu sunt deloc bune pentru el si nici pentru mine.Nu o sa uit niciodata ''micuta'' intamplare alaturi de el.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~FlashBack~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stau intinsa pe pat asteptand ca iubitul meu sa vina de la job.Ma uit putin la Tv sa vad ce este nou in lumea showbizului.Mda, si ca de fiecare data, certuri obisnuite si fara nici un sens.Am auzit de la un prieten de la o frizerie cunoscuta, ca a venit o ''vedeta'' la el si i-a zis ca ele sunt puse sa se maimutareasca pentru bani.Nu pot fi ce sunt ele cu adevarat doar pentru banii pe care ii primesc pentru prostiile pe care le fac in public.Ce ar mai face lumea asta pentru bani.Eu una as muri si de foame ca sa nu ma injosesc la asemenea lucruri ridicole.
Deodata aud niste batai foarte puternice in usa de la parter.Ce tare poate bate si Sasuke asta, parca ar avea niste muschi de..Ma ridic din patul moale si ma duc grabita catre usa ca sa il intampin cu drag, dupa o zi atat de grea de ''munca''.Deschid usa cu un zambet larg pe fata.Sasuke ma ia in brate si..what the h**l? Miroase ingrozitor a alcool! Unde  a putut sa bea atat de mult ca sa ajunga in halul asta? Ma uit la el foarte speriata.Imi era frica sa il privesc in ochii.Acei ochi negrii care te tinteau odata si nu isi m-ai iau privirea de la tine, acum erau rosii ca sangele din cauza bauturii.Ma dau din bratele lui si el face un pas stramb in fata, semn ca e total dus! Niciodata nu l-am vazut in halul asta.Ma i-a fara nici o ezitare de talie, incat busturile noastre sa fie complet lipite unul de celalant.Ma incrunt la el semn ca nu imi doresc sa ma atinga.Isi axeaza privirea catre mine si imi da o palma ca cred ca avea ecou in toata camera.Raman nemiscata si total uimita de gestul lui.Aveam obrazul foarte rosu si cred ca imi cursese si putin sange.Sigur nu era Sasuke pe care il cunoscusem eu.Ma uit la el si observ ca nu are nici o jena.Clar nu aveam cum sa ma apar in fata lui.Scoate din buzunar un cutitas care il are mereu la indemana, si incepe sa ma priveasca batjocoritor ca si cum as fi orice usuratica.Hotarasc sa plec cat de repede pot in dormitor si sa ma inchid acolo, el alergand dupa mine ca o bestie.Nu aveam nici o aparare:Ca un soarece in fata unei pisici salbatice.
Chiar daca toata noaptea era gata, gata sa rupa usa in bucati, nu a reusit la rugaciunele pe care le spusesem intr-una.Dimineata urmatoare el nu isi mai aduse aminte nimic.Lovitura de pe fata, am zis ca am cazut de pe scari (prost,prost).Chiar daca nu ma credea nu a insistat pe acest subiect neinteresant pentru el.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ENDFlashBack~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hm, nici cand eram mica nu am trait asa ceva.Am fost tinuta mult in puf de catre parintii mei.M-au iubit foarte mult, si eu i-am iubit foarte mult pana cand...M-au obligat sa ma casatoresc cu acest imbec*l care a parut ca un ingeras cand l-am cunoscut.Acum..a ajuns un criminal in serie barfit in toate cartierele.Cel mai mult m-a uimit la el, ca nu m-a inselat niciodata din cate stiu eu.Ori o fii prea fidel, ori desgur, nu am auzit eu.
Ei bine..Odata, cand am iesit in club cu el si prietenii lui, sa avem parte de o noapte alba..Am avut parte de cearta secolului.Ei bine, el se imbatase muci si am vazut, din greseala, cum el ii Choco :) : Fara astfel de expresii, mai treceti pe la Regulament. de animatoare.Ea avea obrajii rosii de parca fusese palmuita.Un sfat pentru baieti: Nu fiti perversi.Nici nu mi-am irosit gura sa ii atrag atentia asa ca am plecat.Nu stiu ce s-a intamplat pe urma, dar nu am mai vorbit cu el 5 luni de zile.Mergeam prin casa ca doi straini fara ca el sa stie  de ce.Se plangea intr-una ca vrea sa ne impacam etc.Dar nu am facut-o ca sa il mai tin putin putin din stop.Cand ieseam in oras ma suna incontinuu si imi dadea SMS-uri ca sa vada unde ma aflu si cu cine sunt.Zilele treceau si se vedea ca el este gata gata sa explodeze dupa o aventura interesanta si nevinovata.Dar din pacate eu nu sunt ca celelante fete fara viitor.Chiar daca totusi sunt iubita si  ''catelusa'' unui mafiot.
Ne-am impacat dupa ce s-a enervat ca un leu si a dat o petrecre acasa fara voia mea, unde a invitat totii badaranii lui.A pus un baiat sa se ia de mine si sa se prefaca ca vrea sa ma 'AHAM'.Ca la un scenariu din Hollywood el a venit ca un erou sa ma salveze din ghearele badaranului.Ce ''inteligent''.De atunci a facut o obsesie pentru mine ~
Sunt trezita din amintirile mele dureroase de un mos care imi tot cere bani de parcare.Telefonul nu inceteaza sa sune.Totusi curioasa, raspund.Nu se aude cam nimic decat niste zgomote intrerupte.Se mai aude o voce de fata, dar nu imi dau seama cine este.Eh, sigur e o prietena de-a mea imbatata muci care vrea sa faca farse sau telefonul s-a dus si el la fel ca masina.Inchid apelul dupa un minut de conversatie, dezinteresata.Ma gandeam sa ies si eu odata cu fetele in oras sa ne distram ca lumea, ca pe vremuri.Un mic detaliu despre mine...Sunt aproape dependenta dupa pastilele care te fac sa te simti fericit si sa iti faca aluzia ca totul din jurul tau e colorat, numite droguri.Cum ar fie E, lichidul auriu, etc.Pura fericire.

Hinata view

Stau in fata oglinzii din baia mea.Ma gandeam sa ma pregatesc pentru o iesire cu fetele in oras.Sa ne distram si sa ne facem de cap cu tipii draguti de acolo.Putem fi si noi infidele cate odata, pentru ca baieii nostrii sunt plecati pentru o perioada.Oricum, am auzit de la un bun prieten a lui Naruto ca Sakura este singura saptamna asta pentru ca Sasuke are niste probleme, Ino este libera pentru ca Sai a plecat in Venetia, iar Tamari este secretoasa.Nici una dintre noi nu ne inselam partenerii, dar cand suntem muci de la bautura...Nu ne mai putem controla deloc si dam drumul la distractie.
Pe Naruto nu il intereseaza ce fac in timpul liber pentru ca are incredere in mine.Da, prima oara cand ne-am cunoscut a fost intr-un club de pe Clikstreet si din prima noapte am avut relatii.
Apoi ne-am cunoscut din ce in ce mai bine, am aflat ca este un mafiot si ne-am casatorit.Cam ciudat, dar ne iubeam extrem de mult.Din prima zi i-am spus: ''Daca ai probleme cu mine sau cu comportamentul meu, poti sa iti iei valiza si sa pleci odata de aici.''Am vrut sa ma impun de la inceput ca sa stie cine sunt.Nu cum au facut celelante prietene ale mele.Dupa zicerile lor, am inteles ca au acceptat fara nici o ezitare.Totusi, ele s-au intalnit cu mafiotii pe la 17 ani, iar eu la 15 si s-a dovedit ca eu am reactionat mai bine, inafara de seara in care
Choco :) : Fara astfel de expresii, mai treceti pe la Regulament. .
Noroc de mama care m-a invatat cum sta treaba cu baietii din ziua de azi.Cel mai bun sfat care l-am primit de la ea a fost:''Fi o fata curajoasa, tupeista in fata baietilor care vor sa te foloseasca odata si sa nu mai auda apoi de tine.Da-i d******* de tarani si jignestei putin  si sa isi care freza aia de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)''.Ce mai tupeu pe mama...Ce imi mai place de ea.Sunt sigura ca ea a vrut sa ma pregateasca pentru viata de noapte, deoarece eu nu eram ca toate fetele.De mica eram ''bogata'' in forme si cu o frumusete de invidiat.Nu se chinuia sa imi spuna sa invat pentru ca tot ce faceam era sa trec clasa si sa nu am o repuatie de k*t la scoala.La liceu eram vestita, impreuna cu Karin si Sakura pentru ca aratam fantastic.Nimeni nu indraznea sa ne faca ceva la scoala, doar daca ne vedea in cluburi incerca sa ne pipaie.
Imi iubesc familia, viata si desigur, prietenii pe care ii am.


~~~~Sper ca v-a placut acest capitol si ca l-ati citit cu placere.Pe data de 13-14.10.2012 vine urmatorul capitol.
Bye~~~


P.S. : Scuzati-mi exprimarea gresita si micile greseli de tastare, dar cum am mai spus, am avut mici probleme.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
yuky
Genin
Genin
yuky

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : HoMe In ThE sHaDoW...>[]<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 312
Puncte : 383
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC/kpop (guitar, piano,flaut, voice/choir, songwriter) DANCE; KARATE
Stare de spirit Stare de spirit : Shut up!!!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 23:08

hehehe...sunt prima... ;;)
Pai OMG oh my god !!! My baby (Anime) ...imi place cu ai descris trecutul Sakurei si al Hinatei...sunt asa socata Sakura aproepe dependenta de droguri... huh? Cool. Ai avut dereptate e foarte interesant capitolul asta...de abia astept next-ul (credeam ca am sa vad in capitolul asta cine ajunge primul acasa,dar e mai bine asa sa ne tii cu sufletul la gura). see you around
Sper din tot sufletul ca problema ta de familie nu a fost una grava si ca s-a rezolvat cu bine si ca nu esti trista,suparata sau nervoasa. a hug therethere hug2

P.S : Cred ca stii ca GD va fi producator si compozitor total al noii trupe de fete de la YG (sunt asa de curioasa cu ce melodii o sa iasa pe piata aceste fete. Pai daca sunt scrise de GD vor fi adevarate hituri. rainbow :\

YOU ARE FANTASTIC BABY!
i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 27068937
Awww...So shy... ;3
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 23:25

hey ms ca m-ai anuntza happy
nextul!! kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 00:30

Heii` am ajuuuns si eu pe aici.
Pentru inceput: Iti iubesc ficul!! Pur si simplu il ador in love
Sincer nu am ce sa comentez, mi-au placut la nebunie capitolele.
Astept cu nerabdare nextul de care te rooog sa ma anunti.
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
Ja na!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 09:36

Imi vine sa-mi dau zece palme peste fata! Cum de nu am trecut pe aici pana acum?
Descrierea imi place, dar o cam eviti pe cea sentimentala. Daca o pui si pe aceea, vei avea un fic grozav.
Ideea nu este foarte originala, pentru ca sunt tot felul de ficuri cu mafia, insa ai reusit sa conturezi totul dupa bunul tau plac.
Incearca sa pui titlul in evidenta. Atat am de spus la estetica.
Greseli de tastare/ortografie nu am vazut, dar nici nu m-am uitat.
Actiunea nu este grabita.
Cam atat.
Astept next-ul si te rog sa ma anunti.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 14:25

Imi cer scuze ca am intarziat
Cat am asteptat capitolul asta si a meritat asteptare cu toate ca ... Iti cam place sa ne tii in suspans.Eu sunt curioasa ce se va intampla cand va ajunge Sasuke si apropo de el ... Sakura nu trebuia sa se prefaca atunci cand el a venit beat acasa.Trebuia sa-i povesteasca tot ca sa-l faca sa se simta ca un magar daca nu mai mult
Abia astept next-ul indiferent cu ce va fi


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 14:47

Hellow my darling Anime,

scuză-mă că am întârziat atât de mult însă ştii şi tu... şcoala aceasta bat-o cucul ! Ei bine, în primul rănd, îţi mulţumesc foarte mult că m-ai anunţat !

În al doilea, revenind la fic şi la capitol... Nu sunt Critic sau orice altceva, deci nu am dreptul la o critică însă, scumpa mea, descrierea ta nu este din belşug, iar din această cauză, acţiunea este foarte grăbită .

Mi-ai putea da adresa ta de facebook, sau îmi poţi trimite o cerere de prietenie pentru a te putea ajuta, bineînţeles, dacă şi numai dacă, doreşti .

În rest, stai destul de bine... Sper că nu te-ai supărat şi, aştept următorul capitol, cu câteva îmbunătăţiri...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Sam 06 Oct 2012, 15:13, editata de 1 ori
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 14:56

Mă,Sasuke,mă tu vrei să mori mai repede de termen și nu știi cum,ai tu pe akolo prin buzunare un cuțit,folosește-l sau o brichetă ceva...xD
Cât despre tine iubita mea Aimi,mă mămă mă tu iar m-ai lăsat în suspans...îti place foarte muult așa să tragi de acțiune la nesfârșit. Fetițo te mănânc...ce se întâmplă când Sasuke ajunge akasă?cine a sunat-o pe Saku a mea?de ce am răcit?Nu krek ai de gând să-mi răspunzi nu? :x
Apropo,baby ;) îmi place atitudinea Hinatei,nici nu mă miră,dacă Naruto e la fel de bleg ca în Anime xD. Bne uneori nu mereu.Mă rog...sper că mă anunți de next,care vine dabea peste 2 săptămâni.NEBUNO,de ce așa târziu?vrei neapărat să sufăr..?glumesc,măi...sau poate nu... :P.TE PWP DULCE și sper să mă anunți. GBye.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Oct 2012, 16:03

Hey hey

Mda ca de obicei ...ULTIMAAA nervi!

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare.

Vad ca iti cam place sa ne tii in suspans.Hinata spunea cumva ca Sasuke e plecat??

Asta inseamna ca Sakura se grabeste de geaba...

Spor la scris si la idei!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Oct 2012, 21:34

prea genial ficul , il iubesc :X hai cu next :X:X:X:X <3


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Ciresica^o^
Academy Student
Academy Student
Ciresica^o^

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Deseeen :o3!
Stare de spirit Stare de spirit : mereu Happy (:

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 22:08

Heiiii. kiss Te extra saruut dulcee in love . Ador ficul asta :> . Sincera sa fiu inainte sa-mi incep ficul m-am gandit si eu sa fac un fic pe tema ta what?lol! . kiss Iti multu` pentruca m-ai aunutat de next yeah Ehh , eu l-am citit din prima , insa acum am apucat sa dau com rusinos
Merit biciuitor .
Hai repedeee cu nextu` , nextu` nextu` what?lol! what?lol! what?lol! .Si tee looog puppy eyes sa ma anunti in continuare cand postezi kiss
♥️Paaa!


♥️Poti sa ai milioane de persoane alaturi,
Dar daca in inima ta lipseste o anumita persoana...
Tot singur te vei simtii♥️
puppy eyes
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 1277446479972616
I`m a girl!...
^Don`t touch my hair, face , phone or
♥️BOYFRIEND♥️^

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 185486_431451696895960_1543338178_n
ficul meu :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6949-adolescentii-16
Sus In jos
Continut sponsorizat




Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-