Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Oct 2012, 19:14

frumos next :D
scz ca am ajuns asa tarziu dar scoala asta
nai ce face :(
cum am spus frumos next si hai repede cu next
lovesasusaku te pupaceste :D


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 R482
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 00:15

buna....

ma bucur mult ca am trecut pe aici ,
nu regret deloc....
sincer...sasuke se comporta ca un porc...
intr-o fata nu trebuie sa dai nici cu o floarea,
dar ma rog suntem in secolul XXI , lumea nu mai tine cont de astfel de chestii...
baietii astia... doamne iti vine sa-i pupi cand se comporta frumos cu tine , dar cand nu o fac...fetele iau foc...
scuza-ma am baut o cola , deci o cam iau pe aratura si incep sa aberez cu baieti si flori si fete ...
chestia este ca imi place foarte mult ficul tau si sper sa ma anunti de el,,,,
cris te pupaceste ;)


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 S6he8w
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Npi5xg
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 2myt0zq




Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 09:50

Deci, nu pot sa cred ca nu am trecut pe aici pana acum.
Imi pare extrem de rau ca am pierdut primele capitole, dar promit ca o sa incerc sa fiu
prezenta la toate next-urile de acum incolo, asta
daca bineinteles vei dori sa ma anunti. Ai un fic total diferit de ce am vazut pana acum,
ceea ce este foarte, foarte bine. In rest eu nu mai
am nimic de spus- decat ca ne vedem la urmatorul capitol si te pup dulce kiss Bye, Bye!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Bf2m81
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 13 Oct 2012, 16:14

Uita-ti ca insfarsit am omorat suspansul.Scuze ca nu am putut lucra mult la descriere, dar scoala asta imi da sinceri dureri de cap.

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Prizeartitachiandsakura

Maritate cu mafia  >>>>>>>>> Capitolul 5




Sakura view:


Imi ating cu grija lantisorul meu in forma de trandafir cu pietricele.Un trandafir rosu ca visina coapta proaspat vara.Acel rosu asemanator cu parul unei foste prietene, Karin. Choco :) : Fara astfel de cuvinte/ expresii, mai treceti pe la Regulament. Cineva se aseaza pe spatele meu, pierzandu-mi gandurile fara sens.Surad, nu era nimeni altcineva decat motanul meu.La propriu !Ma uit la el si ma mir cat de frumos este.Are ochii albastrii ca cerneala si blana alba si pufoasa.Are o zgarda albastra swarovski si cum na**** sa nu il admire pisicutele se*y cand il vad.Mereu ma face fericita si imi aduce zambetul pe buze.Il am doar de la 19 ani, de la Sasuke.
El este doar un mic cadou primit de la el.Un cadou care mi-a ajuns din prima la inima.O carare usoara pentru a-mi dezvaluii sentimentele.Sentimentele mele care cu greu la trezesti, dar daca o faci, ele vor ramane mereu.Urasc faptul ca ma indragostesc repede si cad usor in plasa baietilor.E nasol sa te indragostesti la prima vedere...pe bune !
Sasuke, este acum plecat cu treburile lui timp de cateva zile.De unde stiu?De la o persoana foarte apropriata de a sa.Fratele sau, Itachi.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~FlahBack~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Imi inchid masina automat cu ajutorul cheilor si ma indrept rapid catre casa.Sunt curioasa ce parere o sa aiba Sasuke cand o sa ma vada-n halul asta.
Deschid usa fortat si...dau cap-in-cap cu Itachi, fratele mai mare a lui Sasuke, in varsta de douazeci si patru de ani.Ma uit mirata la el pentru ca este la mine-n acasa.
Isi lasa mana rezemata pe perete si se lasa-n ea.Mda, vrea sa para smecher in fata mea, ca de fiecare data.L-a atras mereu fizicul meu si stiu ca s-a certat cu Sasuke pentru mine.Asta..pe cand trebuie sa implinesc varsta frageda de optrsprezece ani.Intotdeauna vrea sa ma impresioneze cu ceva ca sa ajung la el in pat.
- Unde-i Sasuke? spun eu serioasa si evitand orice alt contact vizual cu el.
Nu am putut sa nu-i observ zambetul provocator si arogant pe fata.Se crede mare (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)-appeleal, dar nu prea e.Crede ca el este cel mai tare, regele, boss-ul, dar nu cred ca asa e.Este un mafiot care isi conduce afacerile ilegale in tarile din Europa si face parte din mafia Senriu cunoscuta in intreaga Asie si desigur, aici.Mda..Mereu umbla cu bodyguarzii dupa el, dar acum nu vad nici unul.
-Ti-a dat un mesaj, nu ai raspuns asa ca m-a lasat pe mine intermediar o vreme..spune asta cu zambetul lui ta***t pe buze.
Mesaj? Nu am vazut sa fi primit unul.Ma uit serios in ochii lui.Cum adica Sasuke vrea sa il lese intermediar.Sa transimita gandurile mele lui sau vice-versa?
Marog, nu are decat sa stea unde vrea, dar daca incerca sa se de-a la mine sau la una dintre prietenele mele am sa-i rup oasele.Si tot am sa fiu fericita.Ma strecor printre el si ma duc in casa auzind in acelas timp de la Itachi niste vorbe ucigatoare:
-Sa ai o sedera placuta baby !
Da..Cred ca inca crede ca-s vreo
Choco :) : Fara astfel de cuvinte/ expresii, mai treceti pe la Regulament. .Dar, chiar cred ca ar fi o idee buna sa ii demosntrez odata de ce sunt in stare.
Defapt..O data..Am fost cu el.Da !L-am iubit.Am avut o relatie de un an fara sa stie Sasuke, si inca nu stie, dar ne-am daspartit pentru ca m-a inselat.Tipic lui.Ne-am iubit mult, cel putin asa cred eu, mereu ma facea fericita, ne distram, zambeam, glumeam, chiar ma simteam bine in companie lui, dar acum a devenit un perv***.Nu mai este copilul de alta data.
L-am iubit extraordinar de mult la inceput, am suferit foarte mult dupa ce l-am parasit, si lui i-a parut rau.Stiu asta pentru ca avea niste gesturi..se certa mai mereu cu Sasuke si mereu ma suna si imi dadea mesaje pana cand Sasuke a dat de banuit si a incetat.
Mi-a parut rau ca nu mai puteam fii impreuna, dar am ramas pirieten ceva timp...Pana cand a experimentat viata de gola* si acum este unul dintre ei.Nu mai am sentimete fata de el, acum il plac pe Sasuke......

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ENDFlahBack~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acum sunt imbracata intro- pijamaluta roz, formata dintr-un maieu roz cu o pisicta se*y pe el si o pereche de pantaloni cu floricele de diverse culori.O astept pe Hinata sa vina sa dormim impreuna pentru ca imi e si frica sa dorm cu Itachi-n casa.Eu stiu..sa mai vorbim una alta, pentru ca data trecuta cand ne-am intalnit a trebuit sa plec imediat de la ea.Imi mangai incet motanul alintandu-l.Ce noroc are ca nu sunt o stapana care nu isi neglijeaza animalul.I-au telecomanda de la Tv si incep sa caut un program interesant.Sper sa nu indrazneasca Itachi sa-mi faca vreo poanta proasta.


Hinata view:

Intorc in viteza volanul masinii incercand sa schimb viteza masinii, in una mai mare.Abia astept sa merg la Sakura si sa o ''tarai'' din casa chiar daca nu vrea.Suntem tinere asa ca trebuie sa ne bucuram de acest lucru nu sa ne asteptam iubitii sa iasa din arest.De la o vreme nici nu prea am stat impreuna mult timp.Naruto trebuie sa vina in trei zile deci ''  I'm so be free.''Nici nu pot sa spun numarul baietilor draguti care se dau la noi pe strada iar noi trebuie sa-i ignoram..Ce prostie! Chiar vreau sa ies in club astazi cu Sakura sa ne distram ca lumea ca pe vremuri.Dulcele vremuri..Cripta amintirilor care ascunde zeci de secrete..Eram foarte bune prietene mai demult in scoala generala si la liceu.Eram unele dintre Starchaser-urile orasului.Toata lumea era uimita de stilul cum ne imbracam.In fiecare zi eram imbracte intr-un tricou colorat, un gheag de bratari la mana, o fusta colorata pana la genunchi sau mai scurta, colanti foarte colorati si ca de fiecare data o pereche de tenisi cu tinte.Nu eram ca celelante usuratice care isi lu-au fuste mini si tocuri de douazeci de cm, cand ele nici un metru cinzeci nu aveau.Toti care ne vedeau ziceau:
''Vai ce-s cu astea parca-s niste clovni''.
''Cine-s astea imbracate in halul asta.'' Etc.
Cate barfe puteam auzi...dar cel putin noi eram cele mai bine, bine dotade din toti.Lumea se oprea in fata noastra si se uitau ca pros*** la noi.Toata chestia era ca noi eram in pas cu moda si cei care aveau creierasul neted puneau poze cu noi pe facebook si pe celelante site-uri de socializare si MARE ne-a fost mirarea cand a venit moda si la ei in creieras (prin reviste de moda, site-uri) si eram cele mai populare.Aveam toate multe haine la moda si toi salivau dupa noi.
Dar din pacate timpul a trecut si a trebuit sa ne maturizam.Mai ales, pentru iubitii nostri care vor sa ne vada cat mai atragatoare si aranjate, dar nu si in cazul Sakurei.Sasuke cred ca incepe deja sa aiba o ''obsesie'' pentru ea.Cat de gelos poti fi ca sa nu iti lasi iubita sa se macheze si toate cele?Totusi, are trebui sa o inteleaga.Acum cativa ani eram niste pustoaice super atragatoare si faimoase.Dar, ne-a trebuit insurare si uite ce dificultati intapinam.Am continuat sa ne dichisim, dar cand Sasuke s-a certat cu Sakura si si-a dat seama cat de pura si fantastica este, a inceput sa tina la ea mai mult ca la tacsu.Cum sa nu lasi o fata de douazeci si doi de ani sa nu isi traiasca viata?Cel putin eu asa cred.
Rezumatul:Noi cand eram la optispe ani si eram in floarea tineretii pentru distractii si cluburi am cunoscut niste baieti, ne-am indargsotit ca niste p****te si acum sunt restrictionate, cel putin ea.La mine decurg altfel lucrurile..Poarta-te frumos cu mine, altfel o sa suferi.Continua si am sa te omor.Si tot dobandita anturajului nostru traim cu niste criminali.
Dar eu vreau sa ma distrez cu Sakura asta' seara si o sa facem astefel:
Cand sotii nu-s acasa plecam in cluburi si chiar nu ne pasa.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
yuky
Genin
Genin
yuky

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : HoMe In ThE sHaDoW...>[]<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 312
Puncte : 383
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC/kpop (guitar, piano,flaut, voice/choir, songwriter) DANCE; KARATE
Stare de spirit Stare de spirit : Shut up!!!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 13 Oct 2012, 18:40

OMG.. E superb capitolul ca de fiecare data.. happy2 Nu mai am cuvinte.
Si Itachi asta...ce pervers... cool sunt foarte curioasa ce se mai intampla in continuare...
MULTUMESC ca mai anuntat! ;;) Spor la scris baby! Fantastic Baby!

P.S: Pe ce data vin pe piata noua trupa de fete de la YG?


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 27068937
Awww...So shy... ;3
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 13 Oct 2012, 23:47

Sooperb capitolul ! Il iubesc <3
Abia astept sa il scri si pe urmatorul . Sincer abia astept sa apara si Sasuke , vreau sa vad cum decurc actiunile atunci . Sunt foarte curioasa ;)) .
DECI , IN CONCLUZIE , GRABESTE-TE CU NEXTUL :)) !!
PUPICI :* >:d<


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 11:38

''Cand sotii nu-s acasa plecam in cluburi si chiar nu ne pasa''
Ce mai tare morala lough
Daca ai stii cat te iubesc eu pe tine ca ai pus next-ul in love
Dar eu tot pe Sasuke il vreau well? awesome right?
Auzi la el sa il lase pe Itachi intermediar nervi!
Sakura + Itachi = Aiaiai , mama , ce-mi mai place lol damn!
Nu mai faci chestia aia cu ''pe ce data vine urmatorul capitol'' ?
Da... probabil ca de cant cu scoala asta e greu sa respecti un termen
Multumesc ca m-ai anuntat si scuze de intarziere dar ieri n-am intrat pe forum
Ne citim cand pui next-ul ! happy2



Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 12:17

Hey, nu e cazul ca nu respect data din cauza scolii( da-o incolo de inchisoare).
Dar credeam ca nu e asa de important sa scriu cand pun urmatorul capitol.
Voi face asa de acum incolo.

Capitolul 6
il voi pune pe data >>>>>>>>
27.10.2012


P.S : G-Dragon planuieste ca fetele sa debuteze in octombrie cu un cantec produs de insusi GD!!
Cel putin eu asa am auzit. well? awesome right?
Si am citit nu mai stiu unde ca intr-un nou video de al lui va aparea alta fata tot din grupul acela, unde nici acum YG nu a zis numarul total.
Deci fetele trebuie sa apara din clipa-n clipa.
nervi!


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 13:39

ma bucur ca ai adus capitol nou draga mea
abia astept sa vad ce va urma >:)
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 15:13

Hey,hey,hey ce faci yubi?mercy kă m-ai anunțat și aștept s-o faci în continuare,akm să revenim la fic...so
Mi-a plăcut capitolul foarte mult,dar pe alocuri îți cam lipseșe descrierea sentimentală pe care trebuie să te axezi cel mai mult.
Mă rog,acum o să evoluezi...i-auzi la Sasuke să-l pună pe Itachi să stea cu Sakura.Adică...de când are Sasuke încredere în el?Să zicem =]]],deșii tot cred că-i lipsește o doagă.
Gelozie,gelozie măi măi măi nici măcar s-o lase să se macheze ofofof.App trebuie s-o felicit pe Hin pt tupeul și curajul el chiar îmi place.
Te pwp dulce SPOR LA SCRIS ȘI LA IDEI,aștept next și sper să mă anunți.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 19:13

Hellow my daughter Sengni,

ce pot spune despre acest capitol ? Itachi ? Dacă îi face ceva rozaliei s-a zis cu el ! Și chiar nu m-aș supăra să-i dau bătăiță și din parte lui Sasuke...

Insist, unde sunt momentele SasuSaku my darling ? Le-ai rărtăcit pe undeva din mintea ta ? Ei lasă căci la momentul potrivit vor apărea și ele nu-i așa ?

Îți mulțumesc foarte mult pentru pm și să o ții tot așa !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 22:07

Asa, deci de unde sa incep...Probabil ca ar trebui sa imi cer
scuze pentru intarziere si sa iti multumesc pentru anunt. Apoi sa vedem...ce
am eu de zis depre acest capitol...A da, este super tare. Foarte
frumosa morala " Cand sotii nu sunt acasa plecam in cluburi si nu ne pasa".
Astept cu nerabdare next-ul asa ca spor la scris. Pana la urmatoarea
reintalnire A.J. te pupaceste dulce de tot. kiss Bye, Bye.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Bf2m81
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Lun 22 Oct 2012, 02:28

Hey hey hey scumpa mea in love
Am venit si eu pe la ficul tau nervi! dar cam cu intarziere SKZ puppy eyes
Sincer... Ideia ma atras complet dar mai mult ma atras titlu cool
Te rog pune Next si te rog frm anunta-ma happy2

E.A Te pupaceste kiss kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 23:33

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Putm

Maritate cu Mafia >>>>>>>>>> Capitolul 6

Uchiha Itachi pov:

Negru, cum e insasi cerul acum.Fanaticele stele purpurii nu te lasa sa iti iei privirea de la ele, astfel incat sa nu m-ai odrmi, sau o pura relaxare?Sunt atatea motive si simturi in acest univers.Oricum, pretutindeni iti gasesti ragaz sa iti arati maestria si intelepciunea primita de sus.Nu prea ma consider un om perfect, dar dupa parerea mea, ma simt ca un zeu nebun si needucat.A trebuit de mic sa invat din greselii si sa ma comport de parca nimic nu s-ar fi intamplat, ca nu am putut apuca sa traiasc nici o clipa din viata.Am fost pricopsit cu un frate mai mic, dar la fel de istet ca mine.De cand era un copilandru a avut mult noroc..din toate punctele de vedere,(nu ca eu nu as avea) numai ca e cam enervant.L-am scos din cocina aia de inchisoare acum cateva ore si acum imi spune sa ii joc planul de instructie a documentelor timp de 3 zile.Marog, singurul motiv pentru care am acceptat acest lucru a fost pentru ca are o sotie de miliarde.Nu stiu unde a putut sa o gaseasca sau ce relatii are, dar sper ca in acest interval de timp sa imi iasa si mie ceva cu ea.
Il astept pe bunul meu prieten, Daiedara Mituusha.Acum cateva zile a venit in tara, in orasul sau natal si vrea sa dea o petrecere aici, in seara asta.Este foarte cunoscut mai ales in S.U.A, pentru remix-urile, hit-urile pe care le produce.Mdah, el e un Disc-Jockey sau mai bine zis un DJ renumit.Ne stim de cand eram mici copii...Ah, copilaria..Cel mai frumos lucru trait vreodata.Cand totul ti se pare ca pluteste-n jurul tau.Cand cunosti oameni noi, prieteni.Cand iesi la prima ora afara si stai pana noaptea.Mai demult, fiecare avea visele lui.Eu spre exemplu, imi doream sa fiu un mare marinar.Sa merg pe mare, sa cutreerez lumea in lung si-n lat, sa vad lucruri si peisaje noi...Dar dupa ce am crescut si am aflat cat de rea este lumea si ce destin aveam deja, m-am facut mafiot dupa indemnul lui tata - doar sa-i conduc afacerile mai departe.Am trecut prin multe: mi-a murit mama cand aveam 12 ani, am ajuns capul ''baietilor rai'' la 14 ani, am inceput sa ies in cluburi si sa am relatii cu fetele la 16 ani si la 18 ani am ajuns, impreuna cu fratiorul meu, Sasuke, capul unei mafii.Am fost cam nesiguri cand ne-am ales acest drum asa ca am facut o lista cu avantaje si dezavantaje.Si din pacate, avantajele sunt mult mai multe.
-- Multi bani
-- Fete frumoase
-- Mahmureala
-- Bani si...
-- Masini luxoase
-- Haine de firma
-- O reputatie super tare; faci ce vrei cand vrei?
Dar cei mai rau este ca poti fii prins oricand de militie si bagat la parnaie.Necazuri in viata privata - certuri in familie si poate despartiri dureroase.Mda, momentan nici nu ma gandesc sa ma marit.Nu stiu ce a fost in capul lui Sasuke sa faca pasu asta...Am invatat multe pana acum, chiar am iubit odata,dar mi-a trecut.Cel mai interesant lucru trait: -----Daca tot te dai indragostit, sfarsesti prin a te indragosti de-adevaratelea.-------Hmm, surad si zic cu voce tare:
-Morala unei povesti imorale! Tot restul nu e decat literatura.


Hinata pov.:

Intru silentios in casa dragei mele, Sakura.Il observ din intamplare pe frumuserul frate a lui Sasuke, Itachi.Il ignor acum pentru ca stiu ca o sa am destul de vorbit cu el mai tarziu, la petrecere.Daca el e aici sigur nu o va lasa pe Sakura in pace..Urc scarile incet, ca tocurile mele negre cu tinte sa nu se aude asa de tare si MAI ALES plasa cu ''dulciurile''.Deschid usa Sakurei, care cred ca doarme de zori...
Ma asez pe scaunul din fata patului, ca o cocheta, imi scot manusile scurte de matase si deschid cu dibacie tabachera de argint.Bat tigara de capacul acesteia.Flacara face tutunul sa sfaraie, iar valune-i mentolate imi inunda figura.Deschid cu grija doza de bere de pe masa.Sakura, se trezeste din somn tusind, simtand deja mirosul de tigara.Isi da de pe ea cearsaful auriu de catifea, isi pune in picioare papucii de casa si ce na*** se uita asa la mine?..A era sa uit ca sunt imbracata de discoteca, adica cu o rochita neagra fara bretele pana deasupra genunchilor, cu spatele gol si desigur cu manusi negre tot scurte.Ma uit la ea nespunand nimic, sorbind incet din doza.Acum chipul ei nu se mai recunoaste nimic.Are doar o privire goala, neexpresiva.O ador! Ma cunoaste atat de bine! Dupa ce se mai uita odata la cum sunt imbracata se duce la dulap deja alegandu-si cu grija ''unifora'' pentru aceasta seara.Ma uit cu atentie la ea si ii spun lasand doza cu bere pe masa:
-Nu te grabi asa, nu te refuz.
Nu se straduieste sa isi intoarca privirea, crezand ca nu ma aude.
-De ce frumez aici, ateromatoaso?
Rad gingas, stie ce sa spuna..Cu siguranta m-a auzit.
-Am spus sa nu te coplesesti, ne distram aici in seara asta.
Sakura se uita la mine ridicandu-si sprancenele.Ma ridic de pe scaunul comod indreptandu-ma la ea.
-Tii la Itachi?Spunand asta ii intind doza de bere Sharomonn (cea mai scumpa bere gasita in acest moment).Acum vreau doar sa ma duc la baie sa vad daca pot sa mai retusesc ceva machiajului.Este deja 9:30, cum am vorbit cu Itachi la telefon, petrecerea incepe la ora 10:02.Mai e putin timp.


Sakura pov.:

Ma uit buimaca la mersul seducator al Hinatei.Doamne ce noroc poate sa aiba si Naruto asta - el nu e chiar ''idolul femeilor'', dar al sau simt al umorului a atras-o pe frumoasa de Hinata.
And so what?Revenind la intrebarea Hinatei..Crede, deci, practic, poate sa ii treaca prin minte ca imi place de acel.....Nu m-am gandit niciodata la el ca un eventual iubit.Nici nu cred ca ma pot gandi la asa ceva.El si Sasuke sunt dependenti cred dupa...alinarea femeilor.Daca m-as referi la aspectul lor fizic..Seamana destul de mult inafara coafurilor si a gesturilor.Am auzit de la Naruto cum ca Itachi a avut multe incaerari la party-uri din cauza ca da prea multa atentie detalilor.Hinata iese din baie zambindu-mi strengar.Poate s-a si imbatat deja.Cand ii pui dansei in minte cuvantul '' PARTY'', acesta are peste 100 de sensuri.Dansul, bauturile alcoolie, limbajul obscen, cuvinte sofisticate si fara sens si muulte altele.O admir uneori.Stilul ei de a fi este unic.Este mereu eleganta si in pas cu moda.O mica atractie veche..Si daca tot voi sta in seara aceasta cu Itachi, si cu ceilanti prieten de-a lui, cel mai bine ar fii sa ma distrez.Domnul Sasuke nu e acasa asa ca sunt libera.
Imi aleg din dulap o rochita alba, mulata, nedecoltata dar putin transparenta.O pereche de tocuri cui albe de piele intoarsa si niste bratari la mana.O observ pe Hinata cum incearca sa se mai aranjeze putin pentru party.Ma machiez repede dar discret! Incerc sa ma simt tot mai lejera..Dau pe gat impreuna cu Hinata ultima doza de bere, ea nelasandu-si tigarile deloc, mai ales ca a consumat deja jumatate din pachetul ''Josseppe'n''.Dupa cateva minute facandu-ne curaj si rugandu-ne sa nu ne imbatam prea tare sau sa facem prea mult scandal (cum obisnuim).Trebuie sa fiu atenta la ceea ce fac pentru ca Itachi sigur va fi atent la ceea ce fac si gata-gata sa gaseasca cat' de mica greseala si sa-i spuna lui Sasuke sau sa ma aiba la mana cu ceva..
Ne dam amandoua cu parfum si plecam putin nesigure la parter unde muzica bubuia de zori.Chiar a fost o idee buna din partea gigolo-ului de Itachi si pretenasii lui sa dea o petrecere.Coboram scarile uitandu-ne uimite la multimea de lume ce se afla la parterul casei mele.Hinata se duce direct la The Best EG - o prietena foarte, foarte buna de-a noastra cu care ne omoram timpul cand eram prin liceul.Are un bar cu care ii merge foarte bine si unde eu am avut multe ''K.O.'' de dat.Ea are parul blond deschis si ochii albastrii ca cerul senin.Cred ca are peste 7 operatii pentu ''remodelarea corpului'', dar e prea frumoasa si bogata.Primul lucru pe care il vezi la ea este: buzele prea mari si san** prea, prea, prea mari.
Am salutat-o si am vorbit putin despre ea, dar deodata observ ceva..Respiratia mi s-a accelerat, iar inima a inceput sa bata din ce in ce mai tare.La cativa metri de mine se afla...


OK ! Sper ca v-au placut capitolele mele pana acum pentru ca....Incepe distractia baby!
Pana acum am descris viata personajelor si acum trebuie sa imi incep ''meseria''.


-----------Urmatorul capitol il voi pune pe data de >>>>>>>>>>>
18.11.2012


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie


Ultima editare efectuata de catre Sengni in Dum 04 Noi 2012, 17:23, editata de 1 ori
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 23:55

Prima,prima,prima
Hey sys mercy k m-ai anunțat d next so...
omg,omg,omg cne era? Sasuke?nu-i așa? nu nu poate era era era...Sasuke?Grrr te țin eo minte și o să te las în suspans la fic-ul meu.
Hay plz cu next kât d repede poți k mor.MAMĂ,MAMĂ ce bne ai descris,mă uimești,surprinzi și enervezi,cu suspansul thău...anunță-mă în continuare te pwp dulce,bye.


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 00:13

Hello baby happy
Este superb si imi place la nebunie happy2
Vreau next si mersi ca m-ai anuntat , te rog fa-o ca si pama akm jos palaria in fata
Te astept cu next ;;)

E.A Te pupaceste kiss kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 09:21

Wow! Ce capitol...Imi place la nebunie
si chiar vreau sa vad ce se mai intampla incontinuare
deci nu uita ca astept nextu'.
Pana la urmatorea reantalnire
A.J te pupaceste kiss dulce si iti doreste
HAPPY HALLOWEEN!


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Bf2m81
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 12:26

haide cu nextul!!!
sa vedem ce se va intampla in continuare...
capitolul mi-a placut la nebunie
te-am pupacit dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 16:52

Dragut fic.
Chiar mas asstepta sa apara acum Sasuke
Saracuta de Saku...
Nu are voie sa faca nimic
Astept nextu si poate faci un mic efort si-l adfuci mai devreme
Anunta-ma si pe mine cand il pui


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 18:17

Pagina 5 si niciun comentariu de la mine nervi!
Pai se poate ? hmm..realy?
Imi cer scuze pentru intarziere crying
E Sasuke lol damn! ! Trebuie sa fie Sasuke lol damn! !Ca doar nu i se taie respiratie din cauza lui Itachi lough
''Meseria '' asta a ta ...Din cauza ei s-ar putea sa ajung in spital (cine stie ce idei ai )



Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 20:06

Hellow my dear Sengni ,

mulțumesc nespus de mult pentru anunț prin mesajul privat ! Am impresia că aceea persoană misterioasă este Tsunade ? Judecând după poza de la începutul capitolului...

Oricum, nu mai am cuvinte la cât de frumos este acest capitol, m-ai surprins în sensul bun al cuvântului !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Noi 2012, 19:05

Buna!
Am trecut si eu pe la ficul tau ;;)..
Imi place ideea cu toate ca nu este originala ..insa ador ficul tau ^^.
Mi se pare interesant :X.
Abia astept sa aduci next !
M-ai facut curioasa ...oare Sakura il vede pe Sasuke? Pentru ca nu l-a m-ai vazut de 1 an :D...sigur ii este dor de el..
Doamneee mor aici!!!!
Spor la scris si imaginatie kiss !
Te pup kiss !



Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Cooltext1711025034_zps229023de
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 19:05

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Sasusakuf
Maritate cu Mafia >>>>>>>>>>> Capitolul 7



Sakura's view:


Muzica se aude pana in celalant colt al cartierului, iar luminile colorate fac flesh-uri in toata incaperea.Itachi chiar s-a ocupat cu atentie de aceasta petrecere.Sala este demult arhiplina si lumea se distreaza incontinuu.Prajiturile de toate sortimentele, mancare cumparata de la ''One million'' - se putea observa dupa calitatea si asezarea mancarii pe farfurii, iar vinurile scumpe ce se turnau din pahar in pahar.Toate acestea erau intr-o cintinua miscare.Dupa cum ma asteptam din partea lui Itachi, toate chestiile comestibile erau numai junk food.The Best EG imi inmana un pahar plin-ochi de cel mai cunoscut shut - ca un vin cu super mult alcool.Imi placea mult atmosfera si ca toata lumea se distra.Chiar imi prieste asa ceva cand ma gandesc ca voi avea parte de mult stres de acum incolo.
Iata ca a aparut si ''lucifer'', Konan.Eram sigura ca cineva trebuie sa imi strice starea.Ea este fiinta cea mai neplacuta din acest univers.O vad cum danseaza lasciv pe bara din bucatarie.Are niste haine minuscule si este machiata mult prea strident - mult tus negru, si se puteau observa de la distanta genele ''umplute'' cu rimel scump.Avea botul rosu ( de obicei si ca de fiecare data ea se dadea cu mai mult ruj decat ii permiteau buzele) si cu mult, deci o***il de mult fond de ten - chiar daca nu avea multe imperfectiuni.Aceasta fata este ca o Bloody Mary in realitate! Mai este putin si parca vad cum cheama singura barbatii sa ii dea banii ''mult'' meritati.Observ din intamplare privirea seaca a lui Itachi care cred ca ma priveste de zori.Deci, cred ca incepe sa isi faca sperante idioate! Nu sunt atat de isteata incat sa ii spun vreo' doua, dar nici chiar atat de temb**a incat sa cred in vorbele lui goale.

-Ce faci rozalio, te distrezi? spune acesta zambindu-mi ucigator.
Hm inca, deci inca nu s-a imbatat.

-Chiar ti-a iesit petrecerea, curios!
Il fac sa zambeasca invingator, chiar daca nu este deloc asa.

-Arati foarte bine, Sasuke va fi incantat cand o sa te vada !
Mda, stiu deja ca arat bine - asta imi spune de fiecare data, dar Sasuke?

-Cum adica? Sasuke vine abia maine, cel putin asa am inteles.
-Nu draga, m-a sunat acum ceva timp si a spus ca nu este nimic mai important momentan, asa ca poate venii sa te vada.Va sosi la 02:00' cred.

Hm, de ce nu m-am putut gandi pana acum la asta?Trebuia sa imi dau seama ca Itachi nu este chiar un om de incredere...Acum este 00:00' deci mai am putin timp sa mai barfesc cu fetele ceva timp inainte ca Itachi sa faca ceva si ca apoi sa regrete.Ma duc la Hinata facandu-i o fata de catelus speriat.Cred ca stia deja despre ce este vorba.

-Stiam ca va veni! M-a sunat Naruto pe drum si a spus ca va avea loc un bal in care toti ''pritenii'' sunt invitati, desigur insotiti de noi.Imi pare rau ca nu ne-am putut distra, dar mai e ceva timp pana vor veni acasa.Ce zici sa ne distram in continuare?
Spunand aceastea, The Best EG imi imaneaza alt pahar de vodka facandu-mi in acelas timp cu ochiul.Ma bucur ca am niste prietene ca ele, daca nu le-as avea, cred ca eram demult pierduta.Ii onorez paharul dadandu-l pe tot peste cap, apoi urmand alte cateva pahare.Incepeam deja sa ametesc printre privirile ce erau demult pierdute.Hinata se dusesera imediat dupa ce observa ca incep mahmurela, la buda unde incepu sa mai traga cateva tigari.Stiam ca vroia sa faca asta din tot sufletul pentru ca Naruto nu o lasa nici mort sa fumeze.El fiind nefumator, isi doreste ca si sotia lui sa fie la fel.Incep cu ezitare sa dansez pa langa trupurile ce imi erau cunoscute.Incepeam sa dau din maini dupa ritmul muzicii ce bubuia.Itachi este deja afara certanduse cu vecinii care nu-i dau deloc pace.Deci odata-n viata vrea sa se distreze omul si nu poate din cauza vecinilor.Ce....The Best EG deja si-a facut un nou prieten si Konan deja doarme pe o bancheta din sufragerie.Hinata nu mai iese din baie, iar mie imi fierbe sangele-n vene.Sunt sigura ca daca Sasuke ai fi aici acum, as sari pe el.Chiar imi este dor de el..Nu- l-am mai vazut demult si cand ma gandesc ca el era si este singura mea alinare a gandurilor..Tocurile incep sa danseze din sus in jos provocandule oroarea.Muzica mea preferata canta, iar eu nu am cu cine sa dansez! Imi pun mainile-n par gandindu-ma la ce reactie voi avea cand il voi vedea pe Sasuke.Acea privire ucigatoare care tine la tine cu adevarat, dar nu arata asta.Asa este felul lui.Iubeste dar nu o arata.Ma bucur ca am ocazia sa treiesc cu un asemenea om alaturi.
Eu una daca iubeam un baiat din tot sufeltul si venea una care mi-l lua, deja imi luam adio.Eu nu sunt genul de peroana care lupta pentru iubirea pe care o are.Stiu ca nu trebuie sa fiu asa, dar asa imi e felul.Gandindu-ma la toate acestea nu am observat ca m-am pierdut.
Deodata se sting toate luminile din incapere, iar lumea incepe sa tipe incurajator.Sunt sigura cine a putut sa-si faca asa aparitia.Luminile se aprind, iar toata lumea se afla in extaz.Pe usa isi face aparitia nimeni altul decat Naruto, Kiba, Shikamaru si nu in ultimul rand Uchiha Sasuke - desigur toti insotiti pe bodygarzii lor.Cu totii zambesc ca niste vedete de la Hollywood.Imi dau ochii peste cap si incerc sa ma ''chitesc'' din acel loc.Nu imi plac deloc oamenii mandri de sine..Nu mai bine ca in acelas timp o vad pe Hinata iesind din baie.Ma duc repede la ea pentru ca imi este rusine sa il intimpin pe Sasuke singura.Se uita la mine stregar.Ca de fiecare daca cand ma vede alaturi de Sasuke.Ma ia de mana si incepem sa ne strecuram printe lume ajungand destul de rapid la locul propus.Ma opresc si ma uit mirata la Sasuke.Nu s-a schimbat deloc..A ramas acelas baiat copilaros si atragator.Hinata s-a dus la Naruto imbracisandu-l de parca nu l-a mai vazut de patru ani de zile.Sasuke inca nu m-a observat, dadandu-mi seama ca el incerca sa ma caute din priviri.


Sasuke's view:


Am intrat de ceva timp in propria casa.Sunt uimit de ce petrecere fabuloasa si reusita a putut da Itachi cu Daiedara.Muzica este buna, cred ca si mancarea dar un mic detaliu lipseste.Unde este Sakura?Nu am mai vazut-o de sase luni si imi este dor sa ii vad chipul copilaros.Ma duc la Naruto incercand sa-l intreb daca a vazut-o pe rozalia mea - ceea ce nu prea se putea din cauza muzicii date la maxim.Adica ma simteam prost..Kiba cu Karin, Shikamaru cu Temari, Naruto cu Hinata, iar eu singur.Par ca un idiot in acest anturaj.El imi face cu ochiul si isi indreapta degetul in spatele meu.Ma intorc si o vad pe Sakura la cativa metri distanta de mine.Raman socat.Parca e mai frumoasa ca niciodata, in acelas timp ea uitandu-se la mine nedumerita.Este imbracata elegant - asa cum imi place mie, si este machiata?Cand o vad asa am senzatia ca toti barbatii se uita la ea...Recunosc, sunt cam gelos! Dar este totusi prima zi dupa sase luni asa ca nu mai conteaza.Ma duc usor la ea si o i-au in brate incet.Puteam sa imi simt insfarsit podoaba aproape.Talia subtire si delicata, bustul mare si moale iar restul perfect!

-Ma bucur sa te vad! Chiar mi-a fost dor de tine! spun asta oarecum romantic.

-Si mie mi-a fost dor de tine! spune Sakura sentimental.

Nemaistand pe ganduri incerc sa o sarut, dar fix in acelas timp incepe DJ-ul sa spuna ceva.Fiind oarecum petrecerea lui trebuia ca toti sa ii acordam atentie.Gandul imi sta numai la ce a putut sa imi spuna Naruto pe drum.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Flashback~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
--In masina--

-Sasuke, pot sa te rog ceva? - Naruto
-Zi, ce e? - Sasuke
-Poti sa iti stapanesti poftele nebune macar in acesta seara?
-De ce as face-o?
-Hinata m-a rugat la telefon sa o lasi pe Saku in aceasta seara, pentru ca i-a zis ei ca nu a mai avut parte demult de o petrecere, si de putina distractie.Ce zici?
-......Ok.Merge in seara asta.

Naruto intoarce volanul in viteza mai avnd putin pana ajungem acasa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ENDFlashback~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Chiar mi-a fost dor de rozalia mea deci sunt de acord sa ma distrez cu ea cum o faceam pe vremuri.O iau de mana indreptandu-ne spre masa plina cu prajituri.Ii imanez o prajitura cu aroma de capsuni si incep sa ii fac niste complimente dragei mele sotii.



Hi! Va rog scuzati-mi eventuala intarziere, dar stiti voi, incepe perioada cu tezele si astea...Sper ca v-a placut!
Urmatorul capitol il voi pune pe data de >> >> >> >> >> 09.12.2012


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 19:29

În sfârşit mămoaso ai pus şi tu next-ul . Vai, da ce m-a bucurat faptul că ai povestit şi din perspectiva lui Sasuke !

This chapter was so cut . Mi-a plăcut absolut tot la el . Hm, se pare că până la urmă acea persoană misterioasă era Konan ?

Ei bine, eu atât am de zis, până atunci ne vedem în următorul capitol şi, te rog să mă anunţi ca de obicei...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Dum 18 Noi 2012, 19:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 19:45

hello baby
Hai mai pune si tu next mai devreme pls
Ca vreau sa vad ce se mai intampla
Sunt super curioasa
Nu uita sa ma anunti happy2

E.A Te pupaceste kiss


Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Continut sponsorizat




Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mărita-te cu mafia +14   Mărita-te cu mafia   +14 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Mărita-te cu mafia +14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-