Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste intre flori de cires...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 13:29

Hey ! Ms. pentru mesaj !
Mi-a placut la nebunie ! A fost grozav !
In fata sakurei statea sasuke ? El o sa moara ? Spar sa nu !
Vreau neaparat ca ei sa fie impreuna !
Ma bucur ca ai postat 2 capitole lungi !!!!!!!!
Te rog anunta-ma cand pui nextul ! in love


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 14:17

Awww!Imi cer scuze ca nu am trecut pe aici mai devreme dar de la 22 a inceput Motelul Groazei si nu am mai stat pe net.Multumesc ca mai anuntat!Capitolul asta a fost superb!Ala din fata Sakurei era....OMG!Grozav hai cu nextul ca mai lasat inn suspans!!!


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 2pyb8k7
Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Bxuzd
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 15:52

Ms mut ca mai anuntat kiss.....Vaiii....nu imi vine sa cred ce nesi ii Itachi....ce aure cu baka ala de Sasuke de vrea sa ii distruga viata.....si cine se afla in fata Sakurei???.....si de ce a renuntat asa usor si ea... sad...in orice caz....foarte tare capitolul in love....Spor la scris i continuare...
~Sayonara~ a hug


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Lun 14 Ian 2013, 10:34

nu a iesit groaznic.mie imi place.bafta la scris in continuare si tot odata si la scoala.ti pup.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Lun 14 Ian 2013, 23:01

Ooooooo!!!!!!!Cat de dulce poti fi?
M-ai bagat ca personaj in ficul tau?! in love
Chiar seamana fata aia cu mine, cu exceptia faptului ca nu am suvite albastre, desi as fi vrut Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 2586070128 si am ochii spre negru, dar nu char negru!
Mai sunt si casatorita si divortata! Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 2586070128
Multumesc moooolt de tot, si iarta-ma ca nu am ajuns mai devreme...scoala! Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 440486
Anunta-ma te rog la next!!!!
Te rog anunta-ma la next!!! kiss


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 33
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 16:24

Wauuuu...ce fain a fost..Multumesc de anunt si scuze ca am intarziat.Anunta-ma data viitoare.


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 21:23

next next next.anunta-ma cand il pui.semnat Akatsuki_lavy
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 15:28

o sa pun nextul maine, deci nu va ingrijorati mai aveti putin de asteptat :)


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 18:19

Hey,
In primul rand sczu ca nu am mai lasat com dar nu am mai avut timp.
Wow,cate capitole frumoase am pierdut.
Oare cine e?.Sper ca nu Sasuke.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Cap 13: Un nou inceput...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 21:31

Cap 13: Un nou inceput...

Melodia capitolului:https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM

Imi pare rau sa va anunt dar este ultimul capitol....

Sakura:

Asteptam ca lama ce-a ascutita a lui itachi sa ma impunga..dar..au trecut 3 minute si nimic
oare ce s-a intamplat? Mam uitat atenta in fata mea si am ramas socata. In fata mea se afla
Sasuke, care a parat lovitura lui Itachi cu o alta sabie pe care o avea el. Nu pot sa cred ca e
el..dupa atata timp cat nu a fost langa mine, insfarsit s-a intors. Dar...daca ma uraste atat de mult
de ce ma salvat de la moarte , de ce? Putea sa ma lase sa mor linistita..dar..nu impacata..Mi-a fost atat
de dor de el..Nu imi vine sa cred ca este aici..dupa tot ce i-am facut. Oare ma mai iubeste? E doar
vina mea..poate daca ii spuneam adevarul nu se enerva asa..poate ma intelegea. Eu am fost proasta
care a gandit gresit, el nu are nici o vina. Niste lacrimi cristaline au dat navala pe fata mea..i-ar
corpul meu care parcaa vroia sa atinga solul a inceput sa se clatine si sa cada. Nu ma mai pot
misca, dar de ce? Plangeam..Plangeam cu lacrimi amare de dragoste...si parca si de fericire.
Dar oare de ce nu ma mai pot misca? Ma uit atenta si incep sa-mi examinez corpul pana cand observ
ca la spate aveam o rana care inca sangera. Cred ca Itachi m-a lovit in timpul luptei cu Sabia la spate.
in timp ce luptam. Ma durea ingrozitor..stiam ca o sa mor..dar..macar puteam sa ma bucur de ceva..
Puteam sa ma bucur ca Sasuke e aici..si puteam sa-i mai vad chipul angelic pentru ultima data...
Dintr-o data am observat ca Sasuke se uita la mine cu o privire gen ,,imi pare rau pentru tot'' i-ar apoi s-a intors cu fata la Itachi, pregatinduse de lupta. Puteam vedea cum Itachi a zambit malefic i-ar apoi au inceput sa se lupte si sa deie tot ce au mai bun din ei. Au continuat asa timp de o ora..pana cand am observat ca Itachi zacea mort pe podea, cu o sabie infipta in inima. Se pare ca a reusit..acum..ca vad ca Sasuke e in siguranta..pot sa ma duc alaturi de mama,tata si clanul Haruno..unde imi era locul. Sasuke a alergat cat de repede la mine. Dar ceva era diferit la el..el..chiar plangea..cu niste lacrimi amare...Ma luat in brate plangand, spunandumi ca ii pare rau si ma tot ruga
sa nu mor..insa...nu aveam de ales...Nu mai aveam nici o sansa sa supravietuiesc dupa ce otrava
s-a raspindit in corpul meu. Ma uitam cu o privire trista, soptindui la ureche un adio...scurt i-ar apoi..
nu mai imi amintesc ce s-a intamplat fiindca mam evaaporat intr-un praf roz..si nu mam mai intors niciodata.


Sasuke::

Recunosc...fratele meu e chiar smecher...dar eu sunt si mai si. Aceea capcana a fost super simpla
pentru mine, am scapat imediat, i-ar apoi am alergat spre campul de lupta. Ajuns acolo am observat
ca sakura statea in picioare,dar nu se misca, i-ar Itachi se pregatea sa o injunghie cu o sabie.
Nu aveam de gand sa las asta sa se intample..niciodata...o so protejez cu pretul vietii mele...indiferent
ce se va intampla. Am inceput sa alerg cat de repede am putu, si spre norocul meu am parat
lovitura exact la timp. Dintr-o data am observat ca Sakura s-a prabusit pe pamant. Sper ca e bine..sau Itachi va plati scump pentru asta...Itachi...dupa atata timp am sansa sa te omor pentru tot ce-ai
facut....Mam uitat cu o fata de imi pare rau la Sakura, i-ar apoi am inceput o lupta stransa cu Itachi..Lupta a durat timp de 1 ora..pana cand intr-un final am reusit sa-l omor pe dusmanul
meu d eo viata si sami implinesc razbunarea. Am alergat repede spre Sakura luando strans in brate si implorando sa nu plece de langa mine..dar fara rost...Ea s-a evaporat intr-un praf roz de culoarea parului ei. Nu imi vine sa cred..am pierduto din nou..Cum am putut fii atat de prost...Stii ceva? Nu o so mai las sa plece singura...Nu si de data asta.. Am luat sabia in mana si mam injunghiat asteptand sa mor si sa fiu alaturi de ea pe veci...

pai..asta a fost..multumesc de toti care mi-au comentat


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Asss10Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 21:52

Acesta fic a fost finalizat, deci il voi muta FanFicuri Finalizate. Felicitari pentru creatia ta! kiss


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 12:43

oau ce sfârşit trist !!! sad sad sad sad
nu-mi vine să cred că totul s-a terminat aşa de trist puppy eyes ...
Dar, până la urmă tot ceea ce e frumos durează puţin puppy eyes
Aşa că sper că o să aduci încă un fic curând şi ca de fiecare dată sper să mă anunţi!!
te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mDragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 12:51

foarte frumos!sper ca in continuare sa vi si cu alte fic-uri,nu neaparat numai despre sasusaku.te pupacesc.Akatsuki_lavy
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 15:02

The end? Sper ca nu vorbesti serios! De ce te-ai hotarat sa il inchizi? Si cand te-ai decis sa faci un tragical end? am ramas:o
Imi cer scuze ca nu am venit pana acum cu un comm, dar cand mi-ai dat pm, eram bolnava si nu am putut sa citesc nimic, iar apoi am uitat.
Oricum, frumoase capitole. Chiar m-a socat faptul ca Sakura a murit la sfarsit, dar si mai rau ca Sasuke nu a lasat-o sa plece singura si s-a sinucis. A fost ceva gen Romeo si Julieta!:))
Te felicit pentru acest fic frumos! Sper ca ne vei mai incanta in curand cu altul:) Te-am pupat!



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 17:51

Ms ca mai anuntat de next....ce final trist cryingcryingcryingcrying ....pai sa speram ca vor fi impreuna pe lumiea de apoi... happy .... pai a fost foarte dragutz cat a durat...BRAVO a hug ......
~Sayonara~


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 19:17

A fost absolut superb!!!!!
Dar de ce iti place sa termini toate ficurile asa de trist?
De ce nu pot traii fericiti?sad
Am fost alturi de tine, si daca mai deschizi alte ficuri, anunta-ma!!!
Ultima oara aici,
Ana_Maria_Girl:*:


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 33
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 08:42

AWWWW!De ce trebuia sa moara?De ce sa nu traiasca "pana la adanci batraneti"?Uite m-ai facut sa plang ;(( Oricum,super capitol si mersi de anunt!Nu ma asteptam sa se termine asa dar na...Cate ficuri cu finaluri triste mai am de citit?Sincer nu ma bucur ca sa terminat,as fi vrut sa continue.O sa fie si sez 2?????


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 2pyb8k7
Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Bxuzd
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 20:41

[b]Buna imi place tare mult ficul tau.De ce a trebuit sa fie un final trist? Dar nu conteaza , tot ce conteaza este ca Sakura si Sasuke 100% se vor intalni SUS IN RAI si se vor iubii incontinuare la fel precum o fac acum.
Sus In jos
fanficuri1990
Academy Student
Academy Student
fanficuri1990

Sex : feminin Localizare Localizare : korea de sud(in vise)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : filmele coreene si fanficurile
Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt ca o nobila concubina din Joseon

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 18:04

Poza aia care se misca cu actrita coreeana....Actrita nu e Han Hyo Joo
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Mar 2013, 17:26

ba e :P, cauta pe google HanHyoJoo si vezi ca iiea


Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Tsubaki
Academy Student
Academy Student
Tsubaki

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea
acebook acebook : Flandre Scarlet

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : desen,compus
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 16:54

Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre flori de cires...   Dragoste intre flori de cires... - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste intre flori de cires...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-