Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Urmatorul
AutorMesaj
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 18:15

s u n s e t & s u n r i s e .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3

Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 18:22

Superbe imagini, my dear Zummy. Le ador! in love Mai ales ultima. Mersi de anunt si am I prima? Yes, I am. b-) Bafta la cautat poze! kiss
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 18:28

Vai Zummy, sunt fabuloase. Foarte frumoase. in love Mai ales ultima ma atras foarte mult. Superb rasari, dar si restul sunt la fel de minunate. Multumesc de anunt. Te astept cu imagini noi. dap !
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 18:30

Iii. <3 Cand am primit mesajul si am vazut ca ai scris acolo SS am crezut ca ti-ai ales ca tema nazismul si trupele SS din acea vreme, lucru care m-a facut tare curioasa. Sunt totusi usurata ca ai ales o tema cu mult mai frumoasa si vesela. Prfima imagine este preferata mea, e mai mult decat geniala, nici nu cred ca exista cuvinte care s-o descrie. in love Iti multumesc pentru anunt si pentru ca imi faci ziua mai buna cu cele cateva imagini pe care le postezi. Te pup. :*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 19:11

Heii.
Scuze ca n-am ajuns mai repedeee. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Oh, shit si mai era si tema mea preferata. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Rapper. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mi-au placut pozele desi se putea putin mai bine si anume mai multe poze cu EMINEMMM. Aceasta este tema pe care o propun eu. Pentru ca e un rapper genial. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si S U N R I S E, pozele sunt absolut geniale, si mie imi place in special ultima.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 19:41

Merci de anunţ.
Pozele sunt superbe, iar GIF-urile chiar m-au impresionat. Mereu mă minunezi şi îmi faci ziua mai bună cu poze de acest gen. Îţi mulţumesc încă o dată pentru anunţ şi abia aştept următoarele poze. a hug
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 19:42

e m i n e m .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3




Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 19:43

Merci de anunţ, eşti foarte rapidă.
Nu pot să exprim prin cuvinte cât de mult îl ador pe acest cântăreţ, este idolul meu şi mereu l-am apreciat. Versurile lui sunt foarte sincere. Pozele au fost exact pe placul meu, o să le savez pe toate. Abia aştept să ne mai aduci poze, mă fascinezi că eşti aşa de rapidă. lough a hug
Nu uita să mă anunţi, dacă poţi.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 20:11

Doamne, unde le gasesti? Ce fel de cautari si sapaturi arheologice faci de gasesti asa minunatii? in love Sunt foarte frumoase, mai ales ca sunt si alb-negru, iar calitatea e a-ntaia. Iti multumesc pentru anunt, mereu ma bucur cand vad ca postezi ceva nou. :*
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 20:13

Hey Zummy sunt geniale pozele pe care le-ai postat mai ales tema cu sunset and sunrise happy . Am si salvat unele poze kiss . abia astept sa vad ce teme ai sa mai alegi ;;)
Lots of kisses from Lola kiss
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 20:24

Se pare ca iar am intarziat.
Imaginile cu rasaritul si apusul au fost superbe! Acel gif era cu totul sublim.
EMINEM! DAAAAA! Iti pup si talpile pentru ca ai pus poze cu el. Il iubesc pe omul asta!
Transmite atat de multe. De cele mai multe ori ma regasesc in versurile sale si imi dau putere sa merg mai departe,sa ma ridic.
Superbe poze! Multumesc de anunt!:*
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 13 Mai 2013, 21:11

Nu pot sa cred, ai adus poze geniale chiar cu Eminem. huh? Esti geniala, nu mai am cuvinte. Ce frumoasa sunt, imagina in care s-a inpuscat ma lasat muta de-a binelea. De unde le scoti ? este vre-un sait cu astfel de capodopere? daca da, care e? lough Mereu ma surprinzi cu poze fantastice, ca de obicei. Multumesc de anunt, din nou. Si te astept cu alte minunati. dap !
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 12:35

Helau, si imi cer mii de scuze ca am venit pe aici abia acum. Dar cum mesajele private sunt ful, a trebuit sa le iau pe rand, si acum ca am ajuns aici, sunt mega bucuroasa <3
Toate cele patru seturi au fost splendide, dar Eminem a fost baza. Poate nu ii ascult eu toate melodiile, dar tot ramane un om fantastic, aratandu-si mereu talentul.
Imaginile au fost superbe, le-am savurat pe fiecare in parte. Cu adevarat minunate, si mi-au placut mult cele alb-negru.
Sper sa sosesti repede cu o tema, iar daca nu ai idei, iti dau eu una: Dance! :3
Baftaa.
Ps. nu uita sa ma anunti .
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Joi 16 Mai 2013, 16:27

Hellau, draga mea! a hug Sorry pentru ca nu am trecut pe aici mai devreme, sunt paralizata de carte. x_X Revenind, ador imaginile si gif-urile mai ales aceea...=)) cred ca stii la ce ma refer. Il ador pe Eminem si pentru data viitoare as pune si eu o tema: Insidious.
:)
Te pup! :*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Joi 16 Mai 2013, 19:42

Agdjbcfbcdkycjtvsjyfehxivxkg

Nu pot sa cred ca iar am intarziat ogramada..
Fix eu care sunt cea mai fascinata de Eminem si am si cerut tema. :))
Off...
Pai Eminem e idolul meu, clar!
Ii cunosc toate melodiile, omul e pur si simplu UN GENIU. Si sexy pe deasupra. :))
Pozele le aveam deja, dar oricum mi-au placut mult. Mersi muult!
Astept urmatoarea tema
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 20 Mai 2013, 21:44

i n s i d i o u s .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

d a n c i n g .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 20 Mai 2013, 22:09

Prima tema e geniala. in love Nu ca a doua nu ar fi, dar imaginile pe care le-ai ales pentru insiduous sunt de-a dreptul... =p~ I'm melting right now, be back soon. Oricum, iti multumesc pentru anunt si, dupa cum deja stii ca imi plac la nebunie imaginile pe care le aduci, mai astept si altele. Te pup. :*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 20 Mai 2013, 23:34

Hei. Frumoase pozele. Sunt de acord cu Choco, prima tema e geniala. Imi plac mult si celelalte. :x
Ma bucur ca nu mai sunt ultima. :))))
Astept alte poze geniusss.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Lun 20 Mai 2013, 23:37

Hellau. :) Ma bucur ca ai adus poze noi. Ceea ce ma bucura e ca m-ai anuntat si ca gif-urile au fost minunate. Ma simt bine cand ma uit la pozele pe care le aduci, chiar imi plac. <3 Bafta la cautat!:*
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Mar 21 Mai 2013, 12:12

Oau ce imagini. huh? Toate le iubesc, dar cea care mia cazut pe suflet este prima si a noua. Foarte frumoase gifuri-le, un pic cam infricosatoare, dar merge. lough Din nou sti sa alegi cele mai uimitoare teme. Multumesc de anunt. Te astept cu alte poze minunate. a hug
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Mar 21 Mai 2013, 16:14

Doamne. Cele doua teme mi s-au parut fantastice, nu alta! Nu stiu cum de te-ai gandit la astfel de poze. gfx-uri sau cum se cheama, dar sunt minunate. Am ras de am pocnit la timpul care dansa cu fetele din jurul lui. Tulai Doamnee.!
Acum, ca un fel de noua tema, ce ar fi daca ne-am largi imaginatia, si ai aduce niste poze cu tutoriale pe ele? Tutoriale, de exemplu, modele pentru unghii, manichiura, etc. Te astept cu un nou om. :*
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Mar 21 Mai 2013, 19:23

Geniale temele Schizzo !

Prima e printre preferatele mele , foarte ingenioasa well? awesome right? Din a doua tema imi place a treia , e awesome in love

Keep it up !!

Salve ! :)->
Sus In jos
Bibbu
Academy Student
Academy Student
Bibbu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe soare
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Write
Stare de spirit Stare de spirit : Very good

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Joi 23 Mai 2013, 20:38

Foarte frumoase pozele, si temele deasemenea. Imi plac la nebunie mai vreau sa vad .Multumesc
K.W.I
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Vin 24 Mai 2013, 13:40

Vaaaaaai, îţi sunt datoare cu atâtea scuze ! Nu ştiu de ce dar am trăit cu impresia că ţi-am lăsat comentariu, sincere scuze, am fost foarte ocupată cu tezele, testele etc.
Amaîndouă temele au fost foarte frumoase care conţin poze pe măsută- Mă bucur că m-am anunţat şi-ţi mulţumesc. Mereu îmi faci ziua mai bună cu pozele aşa de ingenioase. Abia aştept să ne mai aduci. a hug
Prima poză e genială, am pus-o la avatar.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19Vin 24 Mai 2013, 18:13

Ohh, doamne sunt absolut geniale pozele love . Mai ales prima tema m-a lasat complet masca huh? Mai vreau, maii vreau lough . Aaaa si mersi pentru anunt happy
Lots of love from Lola
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 16 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 16 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-