Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Urmatorul
AutorMesaj
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 18:42

w a t e r c o l o r .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3


Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Alexandra Smith
Academy Student
Academy Student
Alexandra Smith

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 19:04



Hellau. :) Abia acum vin si eu. -.- Deci, ador seturile pe care le-ai facut. Mai ales cel cu Insidious de mai sus. <3 Eu ador acest tip de pictura, insa inca ma chinui sa-l practic. Personal, abia astept sa mai postezi si da, da-mi voie sa ma laud ca sunt prima. :))) Te rog sa ma anunti. Te pup!:*
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 19:17

Helleu,my dear cake. a hug Ma bucur ca m-ai anuntat. :) Imaginile sunt foarte frumoase. Si eu sunt pasionata de pictura cu multa apa. <333333 O ador! De aceea, domnisoara, astazi aveti un zece! =))))))) Inchei aici. Te pup! :*
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 19:19

Ce intarziata sunt. lough Deci, mi-au placut foarte mult aceste imagini/desene. Chiar nu pot intelege cum un om pate desena intr-un asemenea fel, uimitor. Leai ales foarte bine, chiar sunt profunde si colorate. lough Se vede ca te chinui putin, pana le gasesti. Multumesc de anunt, si sper ca urmatoarea tema sa ma uimeasca si mai mult. kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 19:34

Ooo Doamneee!! what?lol! Chiar cautam astfel de imagini, caci am gasit destul de multe, dar mai vreau si nu mai gaseam. Te iubeeeesc. in love lough Imaginile sunt foarte frumoase, iar cei ce le realizeaza sunt niste adevarati artisti. Sa ne mai aduci. :*
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 19:53

Merci de anunţ. Vai, imaginile sunt chiar superbe, cel care le-a pictat e un geniu, iar şi tu eşti un geniu căci le-ai găsit in love
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 20:46

Hei.

Sunt foarte frumoase pozele, pline de culoare. Imi plac. Chiar nu stiu ce sa mai spun. Fiecare tema ma uimeste si toate pozele tale imi plac. Asta ca sa stii. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Kiss and hug. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mar 28 Mai 2013, 20:01

Doamne, Daiana, ce poze frumoase ai adus! Sincer, chiar sunt foarte dragute, si pastreaza o nota de mister fiecare.
Cred ca te-ai intrecut pe tine insati cu aceasta tema. Imi plac foarte mult imaginile.
Sper sa aduci repede urmatorul set.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 14:38

s k u l l .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3

Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 14:47

Heeeeey !

Nepretuita tema Schizzo , imi place asa mult ca nu ma mai satur holbandu-ma =]]

Toate pozele sunt asa .. exceptionale , nu stiu care imi place mai mult ..In orice caz , ai facut o treaba GENIALA !

Tot asa Schizzo , keep working dap !

Salve ! :)->
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 15:15

Equinox multumesc de anunt. kiss Pozele sunt superrr, cel mai mult mia placut a parta si douasprezecea fotografie. Ador cum au pictat oasele pe fete. Minunat. what?lol! Esti o zeita a imaginilor, imi place fiecare tema abordata si imaginile in sine. Astept cu nerabdare urmatoarea tema. kiss
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 17:39

Minunate. Ador imaginile. Dupa cum vezi am salvat cateva. <33 Nu m-am putut abtine. (GOO) Mersi de anunt si bafta in continuare la postat. Te pup!:*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 18:28

Doamneeee, cat de geniale sunt. <3 Tema este, bineinteles, perfecta, dar imaginile sunt si mai si. Felul in care sunt fetele alea pictate pe maini si pe fata este... O.o I'm melting right now. lough Faci o treaba foarte buna, stii asta deja, asa ca sa ne mai aduci poze. Te pup. :*
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 19:32

Doamne, fiinto, esti incredibila in love. Ai niste teme atat de geniale si alegi niste poze atat de superbe, incat ma lasi mereu fara cuvinte. Chiar se vede ca iti place sa "colectionezi" poze si ma bucur foarte mult ca le imparti si cu noi. Abia astept urmatorul set de poze si, daca nu e deranjul vrea mare, mi-as dori sa ma anunti si pe mine atunci cand acesta va aparea. kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 20:59

Mama, mama ce poze !!! Le iubesc sunt absoult genialeee. Nu stiu cum de le gasesti de fiecare data, dar ma bucur ca o faci ca imi mai imbogatesc si eu colectia de poze. Aaa.... imi placr la nebunie faptul ca de fiecare data vi cu ceva nou care ne lasa masca si nu repeti deloc cu temele happy . Daca nu e cu suparare mi-ar placea ca urmatoarea tema sa fie cu : Pasari de toate felurile happy2
Lots of lovr from Lola kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Joi 30 Mai 2013, 19:22

A cincea de la coada in sus este pur si simplu minunata. Nu credeam ca exista poze la fel de artistice, sau mai bine zis, la fel de abstracte ca acea imagine. Mi-a placut foarte, foarte mult.
Se pare ca tu esti in forma, ca deobicei. Nu ma asteptam la o asa tema asa, ca intr-adevar m-ai surprins. Dar sper ca vei sosi cu o tema ceva mai vesela, nu stiu, te gandesti tu la ceva. :3
Bafta in continuare, nu uita sa ma anunti.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Vin 31 Mai 2013, 21:56

Bună. Zummy. happy
Mulţumesc pentru anunţ. Genială tema... dacă o să mă vezi cu vreunul din seturile pe care le-ai postat de data aceasta să nu te miri, chiar îmi plac foarte mult. Am văzut prima poză şi mi-am dat seama instantaneu că o să mă satisfacă pe deplin această "porţie" de poze. Abia aştept să mai postezi poze.
O seară frumoasă. happy
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Vin 31 Mai 2013, 22:25

Waaaa. Genial, atat de genial ! Prea genial, muuult prea genial !
Imi place extrem de mult tema asta, e cea mai marfa, defapt a doua, prima e cea cu Eminem, dar e absoluuuta tema asta.
Imi plac mult pozele, felul cum le-ai aranjat le face sa arate si mai bine si totul e geniallll.
Da, stiu am folosit " genial " de mult prea multe ori. =))))))
Imi cer scuze ca mereu ajung ultima, foarte tarziu, in ultimul timp nu prea am mai intrat pe forum. :(
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Joi 20 Iun 2013, 09:39

Îmi pare că ajung deabia acum, o să mă revanșez eu cumva :o3 Ca de obicei, pozele sunt extraordinaree! Filmul insidious l-am văzut și nu mă gândeam că vei aborda tema asta, cele cu apusul sunt superbe, defapt toate sunt, însă preferatele mele sunt cele cu Eminem, cântărețul meu preferat nu ști cât de fericită m-ai făcut când am văzut pozelee. Când mai pui te rog să mă anunți, și îmi cer scuze încă o dată! rusinos

P.S: Felicitări pentru rangul de grafician, meriți pe deplin!kiss
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 20:20

Interesanta tema:^^: imi place ca imaginile sunt clare si fiecare are povestea ei:smug: numai cand ma gandesc ce story ar iesi. . .misterul..da, cred ca el e de vina:=):oricum sunt curioasa ce ne mai aduci:smug:rainbow :\
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Noi 2013, 10:29

Poate că nimeni nu s-ar fi gândit că am să revin vreodată, dar iată-mă! :) Postul acesta  a întârziat foarte mult, deoarece nu am mai avut starea de spirit necesară pentru a căuta și a posta poze. Mă cam săturasem, în trei cuvinte :)) Oricum ... acum am revenit și sper că o să vă placă imaginile postate <3

n a t u r e

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Noi 2013, 18:13

Of, of, cate imagini frumoase. Cand am ajuns la ultimele doua am ramas efectiv cu gura cascata. Penultima imagine este mai mult decat geniala, nici nu cred c-o pot descrie in cuvinte care sa- surprinda frumusetea si naturaletea. Doamne! <3 Iti multumesc pentru anunt si oricand ai chef sa mai postezi poze, nu uita sa ma anunti si pe mine. Te-am pupat. :*
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Noi 2013, 11:09

Normal ca nu sunt prima, la cat de rar am ajuns sa intru. Meh, e bine sa fii si pe locul doi. Ai adus niste imagini cu adevarat superbe si pe cateva le voi baga in telefon. Prima sigur va fi noua mea imagine de fundal. Nu stiu unde sau cum le-ai gasit, dar nu pot decat sa iti multumesc ca ne-ai impartasit si noua aceasta bucatica de rai. Te astept cu mai multe poze si nu uita sa ma anunti. Sigur o sa trec pe aici, mai devreme sau mai tarziu. Pupici kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Noi 2013, 11:49

Buna Zummy kiss 
Sunt superbe pozele si foarte dine alese. A 3-a si penultima... of doamneee, ma distrug. Deci a 3-a e preferata mea. Speri ca nu te superi daca le voi salva si eu pe cele 2.
Sa mai postezi si sa ma anunti si pe mine kiss PUPICIII kiss kiss kiss
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Noi 2013, 17:32

Helăău :)
Am ajuns şi eu pe aici. Nu ştiu cum, dar sunt aici :))


O căruţă de imagini superbe :x
Ce mai contează cât le mai laud eu? Sunt superbe şi atât.
Toată lumea zice asta. Nu prea-s deacord cu "gura lumii", da' aici au dreptate ;;)
Cred că am descărcat mai bine de 50 :))



Să mai aduci :) mi-ar plăcea să fiu şi eu anunţată :">
Şi, propun şi eu o temă: "American Horror Story" sau "Lie to me"


Te pupicesc :)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 17 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 17 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-