Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Back in Tokyo - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Back in Tokyo - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Back in Tokyo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:04

Aolooo Adee pune nextuuu
Vreau sa vad ce fata face Sasuke cand o vede pe Saku
Plzz
Nextuu


Back in Tokyo - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:05

Am sa-l pun azi, da' mai tarziu ca nu-i gata. Gata ma pun pe treaba. good


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:09

Pai..mult spor draga mea . Si gata , ma pun si eu pe treaba dance2


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 21:07

Da mult spor. Noi il asteptam cu drag.


[center][img]Back in Tokyo - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Mar 2011, 00:00

Capitolul 3 : Anuntul - Partea a3a

15 Iunie 2011 – Boston – Birourile firmei "ISU" – Sasuke Uchiha ( povestit de el)

Mda. Ce plictisitor poate fi. Sedinta stupida. Lasa ca vede fratimiu' ce-i fac cand ies de aici. Parca nu as avea ceva mai bun de facut decat sa stau si sa ascult pe tipa asta cu zice toate tampeniile posibile. Auzi, cica trebuie sa ii iau notite lui Itachi. Pff. Rau e sa ai un frate mai mare. Ma rog, in timp ce tipa aia vorbeste si nimeni nu asculta, cel putin eu nu, sa ma prezint. Sunt Sasuke Uchiha si lucrez la firma ISU din Boston. As putea spune ca chiar conduc firma, doar ca Itachi e cel mare, iar eu trebuie sa ma multumesc cu rolul de adjuct. Defapt imi convine asa pentru ca daca ceva iese prost, tata nu da vina din prima pe mine, ci pe Itachi deci scap usor. Si chiar daca fac eu ceva prost, tot pe el dau vina. Da, sunt malefic, n-am ce face. Dar sa revenim. Sunt Sasuke Uchiha, am parul negru ciufulit si ochi negri. Sunt de treaba, comunicativ, de treba, dur, nimeni nu se pune cu mine si da, malefic cum am mai zis. Acum, sunt imbracat cu un tricou negru, pantaloni gri, sacou negru cu margini negre si la gat am un medalion cu semnul familiei. Cum ziceam, stau si mor de plictiseala in sedinta asta stupida si evident ca nici notite nu am luat. Eh, de asta exista secretara. Ea e cam prostuta si cred ca ma place pe mine sau pe Itachi sau pe amandoi. Ma rog, esentialul e ca face tot ce-i spun. Cei drept, cam profit de ea..dar e vina ei ca nu are atitudine si nu prea stie sa zica " Nu " sau sa inventeze scuze. Vine tot timpul imbracata cu un tricou in alb cu dungi negre si o fusta neagra. O cheama Olga..cred. Ma rog. Incerc sa fac ceva. Ma joc cu niste pixuri si incep sa desenez niste forme. Extratereste as putea spune. N-am talent la desen, asta e clar. In orice caz, se aude un zgomot de pe hol si se deschide. Aleluia!! A venit si scaparea mea. Imi intrept capul pe usa si il vad pe Itachi. El saluta alea alea si imi spune sa merg cu el in birou. Ma ridic de la masa spun la revedere si ies pe usa foarte fericit as putea spune. Am scapat de plictiseala totala. Ma gadeam ca fratele meu o sa ma intrebe despre s-a vorbit la sedinta, dar nimic. Oare s-a intamplat ceva rau? Nu cred. In ultimul timp totul a mers ca pe roate. Off, linistea asta ma omoara. Zi ceva, ca spun eu. Astept, astept, nimic. Mai mergem putin si intram in birou. Gata! Spun eu ceva:
- Deci, zi Itachi. Ce e? spun eu nervos, iar el se uita la mine, se aseaza pe scaun si intoarce laptopul spre mine. Ce vrea sa-mi arate? Ma apropii de el si ma asez pe un scaun si incep sa citesc. Reuniunea clasei a8a A 2000-2001. Stai. Reuniuniile nu se fac dupa 10 ani? Nu pot sa cred ca au trecut 10 ani. Ma uit in calendar si vad ca suntem in 15 Iunie. Asta inseamna ca trebuie sa plec. Imi ridic capul , ma uit la Itachi si zambesc. El chicotesti si da un telefon. In timpul asta eu continui sa citesc. Ii bun. Scap de Itachi si toate chestiile lui si am un week-end cu fostii colegii. Sigur o sa fie si o seara gen " Seara Baietiilor", totusi..oare cum sunt fetele acum? Nu prea mai stiu cum arata ele...adica nu m-am intalnit cu ele intre timp. Tot ce imi amintesc este ca era o fata cu parul roz si una cu parul mov. Hmm..cum de am retinut?! Stau si ma gandesc, dar nu-mi amintesc nici o actiune sau ceva legat de ele. Probabil culoarea parului lor. Cum ziceam, fratele meu vorbeste la telefon. As putea zice ca seman mult cu fratele meu. Avem acelasi trasaturi la fata, doar ca el are niste linii sub ochi ca sa spun asa. Dar la comportament, nu prea semanam. El e mai bun si binevoitor ca mine. El nu profita de oameni, cum recunosc ca fac eu. Si tata spune ca ar trebui sa seman mai bine cu Itachi. In momentul de fata e imbracat cu un costum albastru, o camsa alba si o cravata rosie. Sa-l lasam pe fratele meu si sa ne intoarcem la reuniune. Hmm..o sa fie ceva interesant. Stau si ma gandesc, doar ca gandurile mele sunt intreruote de vocea lui Itachi.
- Sasuke, maine la ora 9 sa fi gata sa mergem la aeroport.
Stai puti, megem?! NUU! Sa nu-mi zica ca vine cu mine. Ca daca vine cu mine, sigur gaseste tampenii de ale lui si trebuie sa stau dupa el. Gata! Iau atitudine!
- Auzi, fratioare. Sa nu-mi spui ca vii cu mine in Tokyo! ii spun asta scurt si ma uit urat la el. El incepe sa rada. Minunat, mai sunt si amuzant acum. Ce's eu clown?!
- Stai, calm. Nu merg cu tine in Tokyo ca sa stau pe capul tau. Merg pentru ca este un seminar si m-a pus tata. Asa ca daca si tu esti plecat o las pe Olga sa aibe grija.
Bun. Problema asta e rezolvata. Deci totul e bun. Ii spun lui Itachi ca ma duc acasa sa-mi fac bagajele si ca ne vedem maine.

15 Iunie 2011 – Los Angeles – Studioul 4 – Naruto Uzumaki ( povestit de el)

- In 5 minute intram in direct. NARUTO! Pregateste-te! urla la mine Stan, directorul. Un tip roscat, misterious, imbracat mereu in negru. Hmm, ascunde el multe. Nici nu cred ca il cheama Stan. Ma rog. Tre' sa-i raspund:
- Da! Vin acum!ii raspund eu.Doamne ce om sacaitor. Tot timpul urla la mine..of. Eh, sa-l lasam pe asta si sa ma prezint. Sunt Naruto Uzumaki si sunt prezentator emisiuni " Talk and Laught with big N ". Sunt blond si cu ochi albastri. Sunt amuzant, de treaba, comunicativ si glumet. Totusi ar trebui sa ma grabesc ca daca intarzii Stan ma omoara. Asa ca fug in studio si ma asez pe scaunul meu mare si comod. Imi fixez ochi pe pompter si incep sa citesc primele randuri. Hmm..se pare ca azi vine unu, Rock Lee. Ce nume are. Va fi interesant. Il vad cum intra si il privesc din cap pana in picioare. Doamne ce fata amuzanta are. Are niste sprancene foarte groase, un par negru tuns " castron " si e imbracat cu un tricou verde cu portocaliu si alb si pantaloni tot verzi. E un karatist sau ceva de genu'.Ma uit mai atent la el si incep sa spun ceea ce scria pe popter " Doamnelor si Domnilor, Rock Lee! ". Acesta se aseaza pe fotoliu si zambeste. Off!! Nu ma pot abtine sa nu rad. Fata lui e asa comica. Totusi imi aminteste de cineva de de mult. Ma rog, n-am timp acum ne asta si incep sa vorbesc cu el. Facand diferite glume. Dupa cateva glume, intrebari si raspunsuri vine prima publicitate. In sfarsit! Imi era sete. Ma duc in culise si beau un pahar de apa. Iau o inghititura si il vad pe Lee aparand langa mine. Ii zambesc si incep sa vorbesc cu el, afland ca e din Tokyo. Hmm..si eu. Oare de asta imi pare cunoscut? Totusi Tokyo e un oras destul de mare..hmm. Stau asa cateva clipe si aud tâuitul ala enervat care ne anunta sa ne intoarcem pe platou. Ii spun lui Lee si ne ducem la lucurile noaste. Urma sa-l intreb de scoala. Incep cu diferite intrebari si aflu ca a invatat la aceiasi scoala cu mine. Hmm..oare in ce clasa era? Vreau sa-l intreb, dar in casca mi se spune ca am primit un mail pe care ar trebui sa-l afle si Lee. Hmm.. . Deschid mailul si incep sa citesc cu voce tare: " Reuniunea clasei a8a A 2000-2001, scoala generala nr. 18, Tokio ". Lee ramane uimit. Si eu la fel. Continui sa citesc si aflu ca trebuie sa ajungem in Tokio pentru ca week-endul asta e PARTY TIME. Deci e binee! Abia astept!! Am sa mai vorbesc cu Lee dupa emisiune. Ca sa mai "depanam" amintiri. Emisiunea contiunua, glumind cu Lee si altele. Dupa inca jumatate de ora, emisiunea se termina, iar eu impreuna cu Lee plecam la mine acasa pentru a mai vorbi si alea, alea.

15 Iunie 2011 – Roma – Sala "Tefe" – Neji Hyuga ( povestit de el)

Stau pe balconul salii mele si privesc cerul senin, cladirile vechi si oamenii care merg dintr-o parte in alta. Cat de preocupati pot fi. De ce nu incearca sa-si gaseasca un fel de a trai fericit? De ce nu pot avea o lume ca a mea? Hmm. Eh, fiecare cu ale lui. Orasul asta e foarte diferit fata de orasul meu natal, Tokyo. Dar sa lasam povestiile despre oameni si orase. Eu sunt Neji Hyuga. Am gri si parul negru, lung prins intr-o coada in partea de jos. Sunt calm, bun, fericit , pacifist. Deobicei sunt imbracata cu un kimono albastru si o pereche de pantaloni de aceiasi culoare. Am propria mea sala de antrenamente. De la alergat pe banda pana la exercitii de yoga si relaxare. Aici gasesti tot ce iti trebuie. Am o sala destul de mare, la etajul unu a unui caldirii din centrul vechi a orasului. Oamenii vin la mine pentru o ora mai mult sau mai putin de relaxare. Imi place foarte mult sa am "grija" de ei. Sunt sigura ca ei scap de griji cand intra aici. La intrare am o cutie pe care scrie " Invia le tue preoccupazioni e problemi qui! " adica " Lasa-ti grijele si problemele aici! ". Cum ziceam am o sala foarte frumoasa, cu peretii albi plini de tabluri si un parchet maro. In acelasi timp am ca ajutor pe un baiat pe care l-am gasit intr-o zi cautandu-si ceva de mancare si l-am luat la mine sa am grija de el si l-am invat multe pintre care si diferite tehnici secrete. Baiatul acesta, Luigi este un baiat foarte bun si ascultator. Are un par des, galben ca razele soarelui si ochi albastri ca cel mai senin cer. In timp ce ma gandeam la toate astea pe usa intra Luigi si-mi spune ca am primit un mail importat. Ma uit la el si vad ca in mana are o hartie. El mi-o da, iar eu incep sa citesc: Reuniunea clasei a8a A 2000 - 2001. Nu pot crede ca au trecut 10. Stau putin pe ganduri si ma gandesc sa o sun pe verisoara mea Hinata. Sper sa-mi raspunda. Poate de data asta nu o opresc din a picta cine stie ce fantezie de a ei. Ma intrept spre telefon si o sun. Aceasta imi raspunde repede si imi ia vorba din gura, spunand ea despre reuniune. Ii spun ca abia astept sa ne intalnim cu fosti colegi si sa mergem acasa. Mie dor de mama, de tata, de matusa mea si de unchiul meu. Eram o familie asa de frumoasa. Totusi , Hinata imi spune ca numai poate vorbi asa ca ne luam la revedere. Eu ma duc la calculator si scriu un anunt pentru al pune pe usa. Voiam ca toti clientii mei sa stie ca va ramane numai Luigi si ca va fi cam greu si ca nu e nevoie sa vina obligatoriu pentru ca deobicei eu insistam sa vina pentru a se relaxa pentru o ora. Dupa ce-am lipit anuntul si am mai vorbit cu Luigi am plecat acasa pentru ca trebuia sa-mi fac bagajele.

15 Iunie 2011 – Viena – Gradina Palatului Schönbrunn – Shikamaru Nara ( povestit de el)

Imi place foarte mult sa vin aici. Totul e asa frumos. Floriile, copacii, statuile, totul e ca-n basme. Eu sunt Shikamaru Nara, sunt brunet si am ochii negri. Imi place culoare verde. Ma relaxeaza. In momentul de fata, sunt imbracat cu o camasa kaki, o vesta verde inchis, pantaloni negri si la gat am o cravata neagra. A, era sa uit in urechi am niste cercei . Sunt un jucator foarte bun de sah, dame si alte chestii din astea, de strategie. Am ajuns la Viena dupa ce un club de jocuri din astea de aici m-a ales. Sunt foarte fericit aici, ma simt bine. Desi mie dor de casa, de Tokyo. Unde jucam sah cu unul din profesorii mei, unde stateam cu colegii, facand glume si alea alea. Of.. Stau putin si ma uit la telefon. Ochi mi se opresc pe data. Astazi e 15 Iunie. Au trecut 10 decand am terminat scoala. Hmm...sigur se organizeaza ceva. Ma ridic de pe banca si fug spre cel mai apropiat Internet Café. Intru inautru, ma duc la un calculator si imi deschid mail-ul. Observ mai multe mailuri noi, dar ochi imi cad asupra unei adrese japoneze. Deschid mailul si incep sa citesc. Cum gandeam, se organizeaza o reuniune a clasei. Ce bine ma simt. Prin cap imi trec diferite imagini. Asa ca numai stau, platesc si plec spre o agentie de turism pentru a lua bilete si dupa sa merg acasa pentru a-mi face bagajele.

15 Iunie 2011 – Hawaii – Plaja " Palmier" – Gaara No Subaku ( povestit de el)

Sunt Gaara si sunt surfer. In momentul de fata ma aflu pe o plaja din Hawaii si particip la un concurs de surf. Imi place foarte mult acest sport. Sunt foarte atasat de plaje , de nisip pentru ca singurile mele amintirii cu mama sunt intr-un loc plin cu nisip. Dar nu vreau sa vorbesc despre asta acum. Trebuie sa ma concentrez la concurs. Nu trebuie sa ma fac de ras, am o cariera foarte frumoasa si nu vreau sa o stric. Stau concentrat si fac diferite miscarii , auzind aplauzele spectatorilor si tipetele fetelor. Dupa inca cateva miscari, ma intrept spre mal si ma duc in fata jurului . Acestea socotesc de greu. Doamne, imi amintesc de profu de mate. Dupa cateva secunde ridica toti notele si observ ca am castigat. Aveam 3 de 10 si fiind ultimul nu mai urma nimeni pentru a lua la fel sau mai stiu eu ce. Deci am castigat. Ma simt foarte mandra de mine pentru ca am muncit mult pentru asta. Asa ca ma intrept spre antrenorul meu. Mergand, in jurul meu apar o gramada de fete cerand autografe si tot felul de chestii. Tot timpul pateam asa, o gasca de fete dupa mine, toate in bikini si mai stiu eu ce. Altii ar dori sa fie in locul meu, dar eu nu ma omor dupa ele. Zambesc, fac poze cu ele , dar nu ma pot gandi la altceva, nu vreau o prietena. Eu am ramas cu gandul la o fata din scoala. Era ca o zeita pentru mine. Avea parul mov, scurt si ochii lila-albi. Era destul de timida, chiar si cand vorbea cu prietenele ei. Imi placea sa o privesc indelung in timpul orelor, chiar daca riscap sa intru in probleme nefiind atent la ora. Destul de des incercam sa o scot din probleme si sa o salvez in caz de ii se intampla ceva. Nu am stiut niciodata daca isi da seama ca o plac sau nu. Stiu doar ca ii placea destul de mult de un baiat blond foarte aiurit. Desi multa lume ar crede ca eu il urasc pe baiatul acela pentru acest lucru, dar nu pot face asta. El m-a ajutat la greu si m-a facut sa deschid ochi ca sa spun asa. Dar sa lasam acum placeriile mele si sa ne intoarcem la prezent. Din cate stiu eu, azi ar trebui sa se implineasca 10 ani decand am terminat scoala. Asa ca sigur voi fi anuntat despre vreo reuniune sau ceva. Chiar nu ma intereseaza exact ce, atata timp cat ma voi intalnii cu toti colegii mei. Asa ca voi astepta. Am mai stat putin pe plaja vorbind cu lumea si facand poze dupa care am plecat in camera mea de hotel. Intrand acolo, am gasit o foaie de hartie pe birou. Era invitatia la reuniune. Exact la fix. Ma apuc de bagaje si fac rost de niste bilete spre Tokyo. Abia astept.

15 Iunie 2011 – Praga – Restaurantul "Choji's Gastronomi" – Choji Akimichi (povestit de el)

Bun venit in restaurantul meu! Acest lucru il spun la toata lumea care trece pragul restaurantului meu. Sunt Choji Akimichi si imi place foarte mult mancare. Desi imi place sa mananc, in acelasi timp imi place sa fac noi retete si sa combin diferite lucruri intre ele sa vad ce iese. Mi-am deschis acest restaurant dupa ce am absolvit scoala de bucatari. Sunt roscat, dolofan si am ochi negri. Imi place sa ma imbrac cu o bluza alba cu model si o camasa verde in carouri. In acelasi timp imi place foarte mult costumul de bucatar, mai ales palariile de bucatar sef ca mi se par extrem de amuzante. Oricum, ieri am fost sunat de directoare scolii mele, Tsunade-sama , care m-a rugat sa gatesc pentru reuniunea clasei mele. Am fost foarte incantat si maine voi fi deja in Tokyo pentru a pregatii tot ce trebuie pentru ca partea culinara a petrecerii sa fie perfecta.

15 Iunie 2011 – Amsterdam – Laboratoarele "Green Free" – Shino Aburame ( povestit de el)

Sunt Shino Aburame si de mic mi-au placut foarte mult insectele. Acum lucrez intr-un laborator de cercetare a insectelor si in acelasi timp a plantelor si a legaturii acestora cu insectele. Imi place foarte mult acest lucru. Ma simt in largul meu cand sunt inconjurat de aceste mici vietatii. Am invatat sa " vobesc " cu ele. Totusii fiind luat cu toate astea, am uitat sa spun ca au trecut deja 10 ani decand am terminat scola si asta inseamna ca trebuie sa merg in Tokyo. Am fost foarte fericit cand am citit asta azi-dimineata. Totusi imi va fi dor de insectele de aici. Toate furnicile, toti fluturii , toti miriapozi si toate celelalte insecte de aici. Asa ca, acum imi iau la revedere de la fiecare si ma pregatesc pentru vacanta mea, acasa in Tokyo.

15 Iunie 2011 – Florida – Adapostul special – Kiba Inuzuka ( povestit de el)

Am calatorit destul de mult prin lume si am observat ca peste tot sunt caine vagabonti, raniti si vai de ei. Asa ca m-am gandit sa-mi deschid un adapost pentru animale "All Inculsive" , ca sa spun asa. Impreuna cu o agentie de protectie a animalelor am deschid acest adaposti special . Aici am adunat animalele din jurul lume pe care le tratam, le ingrijim si le lasm sa traiasca exact ca in habitatul lor natural. Cu toate astea, sunt Kiba Inuzuka, am un catel Akamaru si sunt din Tokyo. Daca tot am zis de Tokyo, trebuie sa mai spun ca va trebui sa merg acolo in acest week-end fiinca e reuniunea clasei mele. Abia astept! Va fi MEGA - FUN.

]Poze:

Back in Tokyo - Pagina 2 Sasuke - Sasuke
Back in Tokyo - Pagina 2 Itachi - Itahci
Back in Tokyo - Pagina 2 Olga - Olga
Back in Tokyo - Pagina 2 Naruto - Naruto
Back in Tokyo - Pagina 2 Lee - Lee
Back in Tokyo - Pagina 2 Stan - Stan
Back in Tokyo - Pagina 2 Shikamaru - Shikamaru
Back in Tokyo - Pagina 2 Gaara - Gaara
Back in Tokyo - Pagina 2 Choji - Choji
Back in Tokyo - Pagina 2 Shino - Shino
Back in Tokyo - Pagina 2 Kiba - Kiba
Back in Tokyo - Pagina 2 Bf1a - Akamaru


Sper ca v-a placut! Si imi pare rau ca a durat asa mult, doar ca profesorii astia dau o gramada de teme nervi! si mai e si scoala si altele. Am sa incerc sa pun nextul cat de repde pot happy2


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Mar 2011, 10:59

Aha imi place!
Next!


Back in Tokyo - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Mar 2011, 17:28

Vreau nextuuuuuu


Back in Tokyo - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Mar 2011, 19:31

Si mie imi place !

Foarte frumos , haide cu next-ul !


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 14:25

Mda....ce sa zic...?
Bunicel... lough
Ce tot zic?
Bravo ade imi place mult.
Poate ne mai dam idei una alteia pentru ficuri
Astept nextu si
Ne vedem la scoala
Pupici lough kiss


Back in Tokyo - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 18:03

Haide cu next-uuuul ! Imi place si vreau sa vad ce se intampla :P


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:33

Capitolul 4 : Ziua zborului


Povestit de mine:
Intr-un apartament foarte frumos din centrul orasului New York, este liniste deplina. In dormitorul acestui apartament, doarme o fata foarte frumoasa , cu parul roz ca florile ciresului. Camera este foarte frumoasa. Are peretii roz, acoperiti cu diferite tabluri, postere. Parchetul de un maro foarte frumos este acoperit de un covor roz, pufos. In mijlocul camerei, se afla un pat mare, cu multe perne, cu asternutul roz cu mov in care doarme rozalia. Pe peretele opus patului, un televizor destul de mare, in dreapta acestuia un birou, iar in stanga o usa. Dupa acea usa, se ascundea garderopa fetei. In momentul de fata era un mic dezastru acolo, fiind cu o seara inainte fata si-a facut bagajele pentru o calatorie in Tokyo si a ravasit tot pentru a gasi tot ce voia. Totusi, ar fi timpul ca rozalia sa se trezeasca pentru a avea timp destul pentru ultimele pregatirii. Fata se invartii de cateva ori, si fu trezita de sunetul infernal al ceasului de pe una din noptierele micute.

Sakura - 16 Iunie 2011

- Tiu, tiu, tiuuu!!!
Of doamne, e deja dimineata. Ce enervant e ceasu’ asta!! Indind mana si il inchid. Pff..nu vreau sa ma ridic...mai stau 5 minute. Stau 5 minute si ma ridic. Imi pasesc usor pe lemnul rece in comparatie cu piciorul meu, cautandu-mi papuceii mei pufosi si roz. Dupa ce ii gasesc, ma duc inspre baie pentru micuta mea siesta de dimineata. Dupa 10 minute de stat in baie, ies si ma intreb spre garderopa. Deschid usa si raman socata.
- POFTIM ?! Ce-i cu dezastrul asta ?! spun eu destul de tare. Intru inauntru si ma asez pe micuta canapea din mijlocul incaperii. Stau putin pe ganduri, dupa care observ o valiza aproape plina si una deja inchisa. Stai putin.. ! Valize ?! Of doame !!! Am uitat ca trebuia sa merg in Tokyo!!! Ma panichez. Mai aveam 2 ore si trebuia sa fiu la aeroport. Ma uit in jurul meu si vad un maieu alb cu buline negre, un hanorac turcuaz cu capatul manecilor in dungi si o pereche de blugi negri. Le iau repede pe mine si imi continui bagajul. Fugeam prin casa ca nebuna. Ba in sufragerie, ba in baie , ba in dormitor. Alergam si iar alergam . Aud un cantec. Aaa...ce-i asta?! Ma opresc si ma duc spre sursa sunetului. Sub un teanc de haine , suna telefonul meu. Dau tot la oparte si raspund.
- Buna Chris !
- Buna, Sakura. Ce faci ? Esti gata ?
- Aaa..fac bine. Si da..sunt aproape gata. Numai am decat cateva chetsii de pus...
- Atunci e bun. Daca vrei as putea sa urc la tine sa te ajut... hmm..suna cam ciudata vocea lui..imi indrept ochi spre ceas si vad ca mai am 30 de minute. Aoleu !! Cum mai fac eu curat. !! Poate daca il rog pe Chris sa roage pe cineva...hmm buna idee
- Mmm..Chris pot sa te rog ceva ?
- Sigur. Spune.
- Crezi ca sti pe cineva care sa faca curat..fiinca acum e un dezastru aici.
- Sigur, draga ! Am sa sun imediat pe cineva.
- Mersi Chris !!! Esti cel mai tare. Hai ca nu prea mai am timp. Pa ! Si mersi foarte mult!
- Pa, Sakura !
Inchid telefonul si imi continui treaba. Dupa înca putin alergat, totul era gata. Valizele erau la usa, eram aranjata si geanta de mana era gata. Deci, ar trebui sa plec. Totusi am sa-i las fetei care va face curat o lista cu ce faca si unde sa puna hainele. Las lista pe frigider si cobor, unde ma astepta Chris.
- Chris, nu trebuia. Ajungeam si singura la aeroport.
- Eh, sa nu ai probleme la aeroport. De asta am venit.
- Mm..bine. Mersi mult.
Am urcat amandoi in masina si ne-am indreptat spre aeroport. Ajunsi la aeroport, observ ca si el are o valiza. Hmm...oare unde merge ?! Vreau sa-l intreb, dar imi suna telefonul. Raspund, era tata.
- Ce faci, draga lu’ tata ?
- Bine. Sunt la aeroport. Merg in Tokyo
- Aaa ! Uitasaem de reuniune. Sigur te vei intalni cu mama ta acolo. Sa te distrezi !
- Mersi, tata ! Succes la munca !
Inchid si ma indrept impreuna cu Chris spre usa. Dupa toate lucrurile normale care se intampla la aeropoate, acte , verificari , vize alea alea. Ma dezpart de Chris, afland ca el pleaca in Elvetia pentru niste afaceri. De acum sunt singura. Drept sa spun, Chris e cam vorbaret si acum ma bucur de liniste. Ma indrept spre niste fotolii, ma asez pe unul dintre ele si astept sa vina avionul .

~ Dupa o ora ~

Acum sunt in avion. Ma indrept spre locul meu si ma fac comoda. Ma asez langa geam. Tot timpul mi-am dorit sa vad New York-ul din avion cand decoleaza. Am mai stat vreo 10 minute, iar avionul a decolat. Ma uit uimita pe fereasta micuta si observ frumusetea cerului albastru si a norilor albi. Era foarte frumos. Totusi, devenea plictisitor. Asa ca ma intorc, uitandu-ma sa vad daca am vreun « coleg « . Dar nimic. Ma uit in jur, poate gasesc pe cineva cu care sa vorbesc. Vad o fata, cu parul mov si ochi lila. Imbracata cu un hanorac mov cu lila si o pereche de blugi mov. Desena ceva pe o foaie de hartie. Era foarte concentrata. Ma indrept spre ea incet, incercand sa nu o speri. Dar degeaba, cand am atins-o pe umar a tresarit incat sa gresit putin. S-a intors spre mine si mi-a zambit. M-am asezat langa ea si am inceput sa vorbim. Era destul de timida. Totusi imi parea foarte cunoscuta. Simteam un sentiment foarte ciudat in mine. Un sentiment de prietenie foarte stransa si nu intelegeam de ce. Hmmm...poate eram prietene bune. Cine stie ? Am mai vorbit cu ea pana cand o stewardesa ne-a spus sa ne asezam la locurile noastre si sa ne punem centurile pentru ca decolam. M-am confirmat si am asteptat sa aterizam. Dupa ce-am iesit din avion, am mers impreuna cu Hinata, noua mea prietena sau poate vechea, ma rog , pentru a ne lua bagajele si a ne intalnii cu familiile sau cu cine ne astepta. Ajunse in locul unde erau asteptati pasageri, observ o pancarda pe care scria mare cu o carioca roz SAKURA . Ma uit atenta si vad ca e mama si sora mea mai mica, Sanina. Mama era imbracata cu o rochie roz deschis, iar Sanina cu o bluza alba, un hanorac rosu si o pereche de pantaloni negri. Amandoua avand parul roz desprins si ochii verzi exact ca ai mei. Am alergat inspre ele, lundu-mi la revedere de la Hinata. Dupa ce ne-am imbratisat si pupat am luat bagajele si am plecat spre un hotel, unde ma cazase Chris, desi eu i-am zis ca nu trebuie. Eram sigura ca era ceva foarte extravagand fiindca asa face mereu. Totusi desi as vrea sa stau acasa, la mama, nu vreau sa-l supar nici pe Chris asa ca, voi sta la hotel.

Poze :

Back in Tokyo - Pagina 2 Sakuracap4 - Sakura
Back in Tokyo - Pagina 2 Hinatacap4 - Hinata
Back in Tokyo - Pagina 2 MamaSakurei - Mama Sakurei
Back in Tokyo - Pagina 2 Sanina - Sanina

Sper ca va placut. Va multumesc pentru comentarii si imi pare rau ca ati asteptat asa mult. Sper sa nu fie prea mult dialog think si sa nu fie scurt. Cred ca am sa pun nextu' maine.


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:00

Miau !

Ma bucur ca ai pus next-ul scumpo . Imi place foarte mult , este interesant desi vad ca-ti place sa ne lasi in suspans . Deabea astept sa vad ce se v-a intampla cand se vor intalni . Felicitari draga mea pentru capitol , cum ti-am mai spus imi place foarte mult . Vreau next-ul ! Sper sa-l pui maine asa cum spui ! Spor la scris si la idei !
Pupici !

Mrr dap ! hi!


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:08

Off Ade ce fic frumos ai kiss
M-ai captivat inka de la inceput love
Vreau neaparat nextu
Pwp kiss


Back in Tokyo - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:14

Multumesc! a hug


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:42

He he ..
Buna !
Nu pot sa cred ca nu sau cunoscut ...
Iubesc fic-ul tau ..
Hai cu next-ul ..
CAt mai repede posibil
Pupici


Back in Tokyo - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Arishime
Genin
Genin
Arishime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In my world !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 286
Puncte : 336
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma distrez e tot ce vreau...
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita , melancolica , indiferenta , ganditoare !

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 15:54

dragutz , defapt frumos ficul
abia astept next-ul , imi place mult
papa...pupici si spor la scris:x


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬




Ficurile mele : De la rivalitate la iubire :
https://sasu.forumgratuit.ro/t523-de-la-rivalitate-la-iubire-sasusaku
                    Sunt doar o fata de la tara dar mi-ai promis ca ma vei iubi:
      https://sasu.forumgratuit.ro/t2003-sunt-doar-o-fata-de-la-tara-dar-mi-ai-promis-ca-ma-vei-iubi
                     Iubire ascunsa in spatele tradarii :
    https://sasu.forumgratuit.ro/t2092-iubire-ascunsa-in-spatele-tradarii
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 16:07

Doamne pune nextul acela odata!Ca te bat!Glumesc, deci pune nextul
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 21:27

Pff..Imi pare rau, da' nu pot pune nextu' in seara asta. Nu am dispozitie ca ma cap doare capul. Asa ca imi pare rau crying . Dar am sa incerc sa-l scriu cat mai repede posibil. Si va multumesc pentru comentarii.


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 23:47

Pai sper sa-ti revi si spor pentru cand vei scrie..sper sa fie repede ca vreau ceva actiune


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mar 2011, 15:39

Hai Ade plzzz
E asa de captivant si frumos
Nu pot sta fara el
Te rog mult kiss


Back in Tokyo - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 16:26

next-ul ....
pupici


Back in Tokyo - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 23:54

Pfff!! Imi pare rau ca nu am mai pus nextu'.Dar am avut o saptamana foarte aiurita. nervi! Am sa incerc sa-l pun maine.


Back in Tokyo - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 2 IconsBack in Tokyo - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 14:04

Next-ul Back in Tokyo - Pagina 2 269478
Unde e ? Back in Tokyo - Pagina 2 23826


Back in Tokyo - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 00:15

Haide cu nextul!


Back in Tokyo - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 17:47

ADE VREM NEXTU DE NU REVOLUTIE!!!


Back in Tokyo - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Back in Tokyo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Back in Tokyo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-