Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Back in Tokyo - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Back in Tokyo - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Back in Tokyo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 20:57

hai cu nextu


Back in Tokyo - Pagina 3 Lolo


“I've never fooled anyone. I've let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn't argue with them. They were obviously loving somebody I wasn't.”
― Marilyn Monroe
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 15:01

Revolutie si sa vezi ce revolutie daca nu pui mai repede nextu. Te rogggg!!!!!!!! please please


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Back in Tokyo - Pagina 3 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:29

Capitolul 5: Intalnirea

Sakura:

Intru in hotel ducandu-ma la receptie sa iau cheile de la camera. In timp ce merg, ma gandesc pe ce nume a facut invitatia, gasind cat mai multe variante. Ajunsa in fata tejghelei, am apasat pe clopotel,iar un baiat inalt, blond cu ochii negri a aparut de sub masa.
- As...
- Buna ziua, domnisoara Haruno! cand am auzit, am incremenit. De unde stie cum ma cheama?! Sigur a facut ceva Chris...totusi, nu pot sta sa ca proasta sa ma uit, pardon , holbez la baiatul care zambea incontinuu.
- Buna ziua! Mi-a facut seful meu, Christian Maron o rezervare acum cateva zile..
- O da! Uitati cheile, camera este la etajul 25. Il voi chema pe Mark sa va ajute cu bagajele.
- Nu e nevoie.
- Insist,domnisoara.
- Poti sa-mi spui Sakura. Avem cam aceiasi varsta.
- Domni, Sakura, voi fi la dispozitia dumnea, ta tot timpul sederii tale la hotelul 'Hamilton' Tokio.
- Multumesc. I-am zambit inapoi, macar asa putin. Totusi el a zambit in tot acest timp si m-am intretat inspre lift, urmata de Mark.
Ajunsa la etajul 25, imi iau bagajele, imi iau la revedere de la Mark si ma intrept spre camera 2803. Deschis usa, intru si aprind luminile. WOW ! Nu pot sa cred ce camera frumoasa. Livingul, in care intrai direct, are peretii de un roz pal si parchet de un maro sublim. Pe peretele din dreapta, in mijloc, este o fereasta mare, acoperita cu niste perdele roz, asortate cu rozul de pe pereti. In partea stanga, se afla un televizor imens. In fata acestuia, o masuta alba de cafea o canapea alba si 2 fotolii. Fata in fata cu usa de intrare, se afla inca o usa. Sunt foarte curioasa ce se ' ascunde' dupa acea usa. Las bagajele unde apuc si fug spre usa din lemn. O deschid si raman muta. Incredibil! Camera arata aproape exact ca cea din New York. Nu pot sa cred! Are peretii roz, acoperiti cu diferite tabluri. Parchetul de un maro foarte frumos este acoperit de un covor roz, pufos. In mijlocul camerei, se afla un pat mare, cu multe perne, cu asternutul roz cu mov.Pe peretele opus patului, un televizor destul de mare, in dreapta acestuia un birou, iar in stanga o usa, care duce spre garderopa. In partea dreapta a patului este un geam aproape la fel de mare ca cel din living, care da inspre o terasa. Intorcandu-ma in living, mai observ o usa identica cu cea de dinainte. Probabil duce inspre baie. O deschid si evident, nu putea sa fie sub asteptari. Tot roz, cu o cada destul de mare cu jacuzzi, o oglinda cat jumatate de perete, un dulapior cu prosoape si diferite sapunuri de la hotel si restul lucrurilor normale dintr-o baie. Aceasta camera seamana asa de mult cu apartamentul meu din New York. Parca Chris ar fi stiut. Stai asa...doar nu a facut-o intentionat?! Desi nu ar fi prima oara cand ma cazeaza la un hotel de toata frumusetea si tot luxul din lume. Nu am sa inteleg niciodata cum de poate arunca cu bani in stanga si-n dreapta pentru mine. Numai spun de cadoul de Craciun sau de ziua mea. Doamne ce minunatii mi-a cumparat. Off...Ma rog sa lasam minunatele cadouri facute de minunatul meu sef si sa ne intoarcem la prezent. Trebuie sa despachetez, sa ma schimb si sa merg la o tura de Shopping pentru a-mi alege o rochie. Intru in camera, despachetez , aranjez hainele frumos in dulap si imi aleg o tinuta pe care sa o port la cumparaturi. Greu! Ca deobicei, stau cel putin 10 minute pe pat si ma gandesc. Si ma gandesc..GATA!! Am gasit. Imi iau un tricou roz cu maneca trei-sferturi, o fusta mini de blugi si imi pun la gat o esarfa alba cu dungi verzi ca sa se asorteze cu ochii mei. Ma incalt cu o pereche de cizme cu toc, albe si imi iau o geanta alba in care pun tot felu de tampenii: telefonul, portofelul, trusa de machiaj in caz de orice, oglinga, servetele si o guma cu gust de cirese. Deci sunt gata pentru o tura prin magazine. Ies din camera incui usa si ma intrept in spre lift. Ajunsa jos, il rog pe Dan, receptionerul de mai devreme sa-mi spuna cum ajung la cel mai mare Mall si cu ce. El ma ajuta si imi zice sa merg cu o masina cheamata de el. Bun! Totul rezolvat,deci SHOPPING TIME!!!

~ Dupa 3 ore ~

Nu pot sa cred cate lucruri am cumparat...Deci am luat: 3 perechi de pantofi, 2 perechi de sandale, 2 rochii, 2 fuste, o pereche de blugi colorati, cateva tricouri si accesori. Evident ca a, bratele pline ce sacose de la diferite firme " de fite" , ca sa spun asa. Fiind tarziu si murind de foame, ma grabesc pe lift, dar fiind neatenta ma izbesc de un baiat si el cade peste mine. Pff..ce ametita sunt...

Baiatul :
Mergeam incet ascultand muzica la Ipod, cand dintr-o data o fata cu parul roz si ochii verzi de impiedica si cade, facandu-ma pe mine sa cad peste ea. Frate! Ce chestie! Ma uit mai atent la ea si vad ca e foarte frumoasa. Ma ridic, si ii dau mana sa o ajut sa se ridice.

Sakura:
Baiatul arata extrem de bine. Are parul negru si ravasit, ochii negri si e imbracat cu un hanorac rosu si o pereche de blugi negri. Din buzunar ii cade Ipod-ul, iar una din casti imi ajunge langa ureche. Hmm...ce melodie frumoasa! Isi deschide ochii, se ridica si imi intinde mana lui pentru a ma ajuta. Evident ca ii accept ajutorul si ma las ridicata de acest baiat. Ma ajuta sa-mi adun sacosele. Vreau sa le iau pe toate, dar el imi spune cu voce extrem de frumoasa:
- Lasa-ma sa te ajut. Nu vrei sa te impiedici din nou. Eu sunt Sasuke Uchiha, iar tu rozalio esti?
- Sakura Haruno si nu e nevoie sa ma ajuti. Nu vreau sa te incurc...
- Nu-i nici o problema, Sakura. La ce etaj stai?
- 25.
- Ce coincidenta. a spus el, aratandu-si dintii de un alb stralucitor.
Am intrat amandoi in lift urcand spre etajul amintit, vorbind despre diferite lucruri. Am aflat ca e din Tokio la fel ca si mine doar ca sta in Boston. Ajunsi in fata camerei mele, intram si imi lasa celelalte sacose pe fotoliu spunandu-mi:
- Incantat de cunostinta, rozalio!
- La fel !

Sasuke:
Mi-am luat la revedere de la ea si am iesit din camera roz. Nu pot sa cred cat e de frumoasa! Seamana cu o zana din povesti! Ah! Sasuke, Sasuke numai la tampenii de gandesti. Gandindu-ma la ea am inceput sa rad si m-am intreptat spre camera mea.

Sakura:
Mi-am luat la revedere de la el si l-am privit iesind din camera roz. Nu pot sa cred cat e de frumos! Seamana cu un print din povesti! Ah! Sakura, Sakura la ce tie gandul...Gandindu-ma la el , m-am intreptat spre dormitor pentru a despacheta cumparaturile. In tot timpul in care despachetam, nu mi-am putut lua gandul de la acest Sasuke Uchiha, prinul din povesti, care imi aduce aminte de cineva, dar nu stiu de cine. Un fapt in plus care ma ducea cu gandul la el este faptul ca Ipod-ul lui ramasese la mine. Trebuie sa-l caut maine si sa il inapoiez.

Poze:
Back in Tokyo - Pagina 3 Sakura - Sakura
Back in Tokyo - Pagina 3 Sasuke-1 - Sasuke

M-am intors! Sper ca v-a placut capitolul si imi pare extrem de rau ca nu am mai postat de mult very sad. Astept comentariile voastre. a hug


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Punk Girl
Genin
Genin
Punk Girl

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe :))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt hotărâtă dar nehotărâtă, fericită dar nefiricită, rea dar bună, veselă dar tristă. Sunt un amalgam de sentimente care mă fac să fiu specială dar în acelaşi timp şi normală. :]]

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 21:44

Buna! Am aterizat si eu pe aici. Deci ce pot spune? Imi place foarte mult fic-ul tau. Ideea este originala, descrierea buna, naratiuna la fel, dialogul nu este sec deci multe bile albe. Revenind la ultimul capitol, din nefecirie mie una mii pare s-a parut putin cam scurt. think Oricum iti apeciez munca. Mult succes in continuare si astept next-ul! ^_^
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 22:26

Mersi!


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Back in Tokyo - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 23:21

Miau miau !

Vai deci a dat Sfantu Petru sa pui si tu next-ul, sincer muream de nerabdare lough

Imi place foarte mult, e interesant si frumos, nu am ce spune. Daca vrei o critica dura iti voi da maine deoarece acum nu prea am timp, dar sa stii ca e frumos si interesant, chiar imi place dance2


Back in Tokyo - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 23:29

NEXT????????????????!!!!!!!!!!!! Cand vine??????


Back in Tokyo - Pagina 3 44321453




Back in Tokyo - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Apr 2011, 08:34

Of ade,ade ,ade. sa stii ca ma dezamagesti pe zi ce trece lough (ironica)
Mult ti-a mai luat ca sa-ti amintesti de fic. REAO lough (ironica)
Mi-a placut mult
Si astept nextu
Te pup si ne vedem la scoala heh


Back in Tokyo - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Apr 2011, 10:56

Ma bucur mult ca va place a hug
Si imi pare foarte rau ca nu am reusit sa-l pun pana acum.
Am sa incerc sa pun Nextu' cat mai repede.
Kiss kiss


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:48

Mai Ade, mai
Da se poate? Nu mai ai de gand sa vi si tu cu o continuare?
Mai lasat in suspans.
Te rog pune next-ul pentru ca eu cred ca mai multa lume vrea asta
Te pup dulce de tot!kiss


Back in Tokyo - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:51

Hihi, Yumi
Chiar acum am inceput sa scriu noul capitol.
Asa ca azi il voi posta .
Te pup kiss


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 13:01

Ade Ade undei nextu
Deci imi place mult capitolul si abia astept nextu cat mai repede happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 13:53

Mersi mult. Acum il scriu si cred ca diseara o fie postat. a hug


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 00:29

Am reaparut cu un nou capitol, imi pare rau ca nu l-am pus pana acum. Promit ca ma revansez cumva. Spor la citit!

Capitolul 6: Vise si Senzatii

Mergeam si mergeam printr-un labirint incercand sa gasesc o portita de iesire. Dar nu si nu. Plictisita si putin enervate de atata invartit, m-am gandit sa fiu atenta la imagiinile ce se derulau in jurul meu. Parca as fi intr-un film despre viata mea. Mergand incet am inceput sa observ ca ma intrept din prezent spre trecut. Toate intamplariile bune, rele imi treceau prin fata ochilor. Mai mergand putin , ‘ filmul ‘ era in momentul scolii. Vaai ! Ce perfect! Toate amintiriile imi treceau acum prin fata ochilor si inima incepea sa-mi bata din ce in ce mai tare. Imi vedeam toate fostele best friends printre care si acea fata extreme de dulce din avion, Hinata. Ooo, stai asa. Nu pot sa cred ca nu am recunoscut-o!! Of, ce proasta sunt…dar sa fiu atenta si la celelalte prietene ale mele. Una dintre ele , e bruneta cu ochi exact ca cea mai buna ciocolata pe care am gustat-o vreo data. Era inbracata cu o bluza fara maneci roz si o pereche de pantaloni albastri.Ten Ten o cheama. Alta e blonda ca spicele de grau si ochii albastri ca cerul, imbracata cu o bluza mov si o fusta de aceiasi culoare , iar pe dedesuptul fustei o pereche de colanti. Ino o cheama. Iar dintr-o data a aparut inca o fata , Temari care e tot blonda cu ochi albastri , avand parul prins in patru codite destul de ciutate. Ea fiinca imbracata cu o rochie alba cu tenta de lila si la mijloc un fel de curea rosie. In mana stanga , avand un evantai foarte draguta. Dupa ce m-am revazut prietenele, am mers mai departe trecand pe diferiti baietii, fostii mei colegi. Se pare ca un blond era clovul . Doamee cate tampenii facea, Naruto. In tot timpul acesta, ma afundam si mai tare in labirint. Se pare ca ma intreptam in spre mijloc, iar de acolo iesea o lumina rosie. Urmarind lumina, filmul vietii mele a inceput sa semene cu un film de dragoste. Personajul masculin fiind un baiat cu parul negru extrem de frumos. Se pare ca dupa multe incercari de ale lui si ale mele , sa nu fiu rea , am ajuns sa fim impreuna . Saruturi , imbratisari , intalniri alea alea. Totusi, nu-mi amintesc ce a distrus aceasta dragoste. Tot ce reusesc sa imi aduc aminte nu are nici o legatura cu ceea ce vreau. Parca ar fi o gaura in memoria mea. Dar poate daca ma afund si mai tare in labirint pot afla adevarul. Am mai mers inca putin si am dat peste o usita jumatate neagra jumatate rosie. Cand am vrut atins clanta, un zgomot infernal a inceput sa se auda…

- Lalalalalalalalala!
- Ce naiba!! am spus eu printre dinti. Cine ma suna la ora asta!! Mi-am intreptat ochi spre ecranul luminos a telefonului meu. Chris . Poftim! Baiatul asta nu a auzit de schimbarea orei. Aici e ora opt!! Totusi sunt si eu in vacanta..eh, ce sa fac raspund.
- Alo!
- Buna dimineata Sakura! Sper ca nu te-am trezit prea devreme, dar ma gandeam ca ai destul de multe lucruri de facut in Tokyo asa ca m-am gandit ca poate te trezesti devreme
-Buna, Chris! Mersi ca m-ai trezit chiar am ceva treaba. De ce m-ai sunat?
- Pai..am vrut sa te intreb cum e hotelul si sa-mi spui daca ai nevoie de ceva
- E perfect. As putea spune ca ai cam exagerat. Nu trebuia sa ma duci la o suta de mii de stele. Puteam sta la mama si la sora mea.
- Eh..voiam sa te simti bine pentru ca atunci cand te intorci sa treci la munca. Oricum ai zis ca ai treaba asa ca te las sa te pregatesti. Pa!
- Ok! Pa, Chris!
Bine ca am scapat de el, na e el seful meu dar e destul de scaitor uneori. Ma rog. Ar trebui sa ma imbrac si sa-l caut pe brunet pentru ai inapoia I-pod’ul . Sa nu spuna ca sunt nesimtita sau chestii din astea. Oare cu ce sa ma imbrac? Dupa 10 minute de stat in baie pentru a-mi face siesta, am mai pierdut 15 minute in fata dulapului. Gata, am reusit sa gasesc ceva potrivit : o rochita rosie potrivit de scurta cu bretele. Imbracata si aranjata am iesit pe usa, indreptandu-ma spre receptie. Ajunsa jos , am intrebat-o pe receptionera camera lui Sasuke Uchiha, raspunzandu-mi ca e pe acelasi coridor pe mine, camera din capat. Ce bine, nu trebuie sa pierd prea mult timp. Am urcat, ascultand o melodie foarte linistitoare in lift. Cat de mult imi plac unele melodii din lifturi. Ajunsa in fata usii lui , am tras aer in piept si am inceput sa bat. Dupa cateva ciocanituri, un glas destul de infundat mi-a afirmat ca pot intra. Am deschis incet usa si am pasit incet inautru. Nimeni. Ciudat...Dupa cateva minute o alta usa se deschise si de acolo iesi Sasuke infasurat numai intr-un prosop. Ahh, ce corp are, nu pot sa cred. Stai, Sakura, nu te mai holba ca proasta . Pfff..ce sa spun, hai Sasuke sparge gheata.
- Ooo, ia uite cine imi face mie vizita, bomboana roz.
Mda. Nu putea sa spuna si el un „ Buna „ era de ajuns.
- Buna , Sasuke! Am venit sa-ti inapoiez I-Pod’ul..dar daca stiam ca nici nu ti-ai terminat „ siesta „ de dimineata, ti-l dadeam mai tarziu.
- Nu-ti fa griji, bombonica.
Bombonica?! Poftim?! Am auzit eu bine?! Nu pot sa cred ca-mi zice asa. Pe langa faptul ca nici nu e complet imbracat mai si zambeste pervers. Alo! Eu am venit aici sa-ti inapoiez un lucru , sa fiu fata buna , nu sa fac alte tampenii.
- Bombonica, nu vrei sa te asezi?
- Nu vreau sa te incurc.
- Nu ma incurci dulceata, ma bucur ca ai venit. Hai , aseazate langa mine, nu musc.
Am zambit si m-am intreptat spre canapea, langa el. Am inceput sa vorbim diferite chestii. La un moment dat, si-a miscat mana incet punand-o in jurul mijlocului meu. Ah, nu e bine. M-am intors spre el , vrand sa spun ceva, dar exact in acel moment pe usa a intrat un barbat destul de inalt care seamana extrem de mult cu Sasuke.

Sper ca v-a placut. Am incercat sa las putin suspans, sper ca mi-a mers. Imi pare rau ca e cam scurt, doar ca am vrut neaparat sa pun o parte in aceasta seara. Astept parerile voastre.

Poze:
Back in Tokyo - Pagina 3 TenTencap6vis - Ten Ten ( vis )
Back in Tokyo - Pagina 3 Inocap6vis - Ino ( vis )
Back in Tokyo - Pagina 3 Temaricap6vis - Temari ( vis )
Back in Tokyo - Pagina 3 Sakuracap6 - Sakura
Back in Tokyo - Pagina 3 Sasukecap6 - Sasuke


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 01:11

Ce misto e ficul tau!!Este unu original.......etc.
Next


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 13:28

Nextul..asa te revansezi cel mai bine


Back in Tokyo - Pagina 3 44321453




Back in Tokyo - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 14:19

Domnee!! Ce frumos! Nu am cuvinte!
Imi place la nebunie ficul!! Vreau next-ul.
Spor la scris.


Ja'ne
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Mar 17 Mai 2011, 22:11

Pui nextul? Plizzz
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Back in Tokyo - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Mai 2011, 09:24

Repet lough
Next ca facem revolutieee lough


Back in Tokyo - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Back in Tokyo - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Back in Tokyo - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBack in Tokyo - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Back in Tokyo - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 01:02

Capitolul 7:
Eram extrem de aproape de Sasuke. Prea aproape. Ii simteam respiratia calda in fruntea mea, parfumul lui superb . Ahh ! Totusi de ce nu-mi da drumul ? A venit si acest tip si el tot la fel ma tine . Off! Ce sa fac sa nu par penibila dar in acelasi timp sa si scap?
- Hihi! Imi pare rau Sasuke ca te deranjez , doar ca voiam sa vad ce faci.
- Nici o problema , fratioare. Si spunand asta a facut cu ochiul si mi-a dat drumul facandu-i loc fratelui lui. Ah , ce bine ca mi-a dat drumul.
- Buna ! Eu sunt Itachi Uchiha .
- Buna ! Sunt Sakura Haruno . Incantata !
- La fel .
Nu pot sa cred. El e Itachi Uchiha!!! Seful firmei „ISU „ . Nu stiu ce sa spun , asa ca tac si zambesc .Sa sparga ei gheata .
- Tu lucrezi cu Christian Maron , nu ?
- Da.
- Imi place foarte mult firma dumnealui. Si din cate stiu eu , tu te ocupi de organizare , nu? Imi place foarte mult munca ta.
Ahhh !!! Luuuii Ittachii Uchihaaa iii plaacee muncaaa mea !!! Nu pot sa cred ca m-am intalnit cu el si m-a si complimentat. Ah , cred ca rosesc..
- Multumesc foarte mult !!
Mi-a zambit si a iesit din camera vorbind la telefon. Doamne cat poate fi de dragut. Ops, am uitat de Sasuke , oare ce face ? M-am uitat in jur dupa el , nicaieri. Poate se imbraca. Am stat 5 minute si l-am vazut iesind de dupa o usa din lemn inchis , imbracat cu un tricou negru , pantaloni negri ,un fel de hanorac alb cu margini negre si la gat un medalion cu semnul familii Uchiha. Mergea incet , apropindu-se de mine si zambind. Sper ca nu mai face din nou vreo faza , ca nu mai am chef . Totusi , imi este foame asa ca daca o mai lungeste cu vorba eu ma scuz si vreau sa ma duc la masa. S-a uitat la mine cateva secunde , studiindu-ma din cap pana-n picioare.
- Bombonica , ce spui sa iei micul dejun cu mine ?
- Il iau , dar inceteaza cu alinturile tale.
Sa uitat la mine zambind ciudat si mi-a facut semn spre usa . Am iesit din camera lui , cu el pe urmele mele . Am coborat inspre sala de mese. Cand am intrat acolo , toata lumea se uita inspre noi. Ma simteam asa de ciudat. El zambea si isi apropea mana de talia mea . Mi-am intors privirea spre el si m-am uitat urat.El s-a coborat la urechea mea , soptindu-mi:
- Nu te mai stramba printesa , faci riduri si te vede lumea .
- Dar..
- Taci si mergi. Stam la masa cu fratele meu .
M-am mai strambat putin la el si am mers mai departe. Incercam sa zambesc , desi simteam toate acele privri indreptate spre mine. Ajunsi la masa , Sasuke mi-a tras scaunul ca un adevarat domn si dupa s-a asezat langa mine.Ma simteam asa de ciudat. Stateam la masa cu marele Itachi Uchiha si cu fratele lui. Avem o senzatia asa de ciudata..simteam ceva in stomac. In timp ce noi mancam , vedeam cum lumea se intoarce spre noi si dupa sosotesc cate ceva. Ce naiba! Sunt asa de enervanti. N-au altceva mai bun de facut decat sa susoteasca. Nici sa mananc numai pot.Invarteam mancare in farfurie nervoasa din cauza lor. Sasuke obsevand s-a intors spre mine spunandu-mi :
- Ce-ai printesa ? Nu-ti place mancarea?
-Aaa, nu. E foarte buna. Ma enerveaza toti oamenii care sosutesc dupa ce se uita inspre noi.
- Hah! Asta se intampla cand stai la masa cu un Uchiha ! Mai ales ca stai cu amandoi. Si spunand asta a facut din ochi si si-a apropiat buzele lui calde si fine de obrazul meu. Ce senzatie placuta. Am zambit si m-am intors la ombleta mea. Am mancat in liniste.
Dupa ce am terminat toti , ne-am ridicat si ne-am indreptat spre camerele noastre. Oare ce sa fac astazi ? Hmm...ceva Shopping. Cred ca am sa o iau si pe surioara mea cu mine . Asa o scap si pe mama de ea. Am zambit am luat telefonul si am sunat-o pe mama sa-i spun ideea mea. Mi-a aprobat ideea si mi-a zis sa o iau de la scoala. Nici o problema. Am mers , am luat-o si ne-am indreptat inspre mall. Am probat haine, pantofi si toate chestiile care ne-au placut. Sanina era asa de comica pe cand proba pantofi cu toc . Mergea doi pasi si cadea jos. Pana si vanzatoarele radeau . Dupa o ora de probat ne-am dus sa mancam o inghetata.Micuta mea printeasa era cu ochii peste tot. Nu stia ce sa aleaga. Ba ciocolata , ba vaniela , ba ananas cu frisca fara . Cateodata doream sa am o sora mai mare decat mine sau macar de aceiasi varsta, cei mici ma obosesc. Totusi n-as renunta la dragasala de sor’mea. La ochii la mari si verzi ca algele marine ce tipa in marea involburata ce cersesc libertate , la manutele ei mici ce cred ca pot atinge toata lumea insa nu reusesc si la zambetul eu dragastos ce nu ma lasa sa fiu suparata nici un minut. Dar sa revenim, pana cand ea isi cere o inghetata cu „ de toate „ , eu ii banii vanzatoarei si ma intrept spre baie pentru a-mi retusa machiajul. Am incredere in micuta Sanina ca se va descurca pentru ceteva minute. Deci platesc inghetata si ma indrept spre baia mall-ului. Era destul de departe ceea ce ma si enerva. Unui om parca nici nu-i mai vine sa se duca la toaleta daca vede ca are atata de mers. In fine. Am „reusit” sa ajung in baie. Mi-am dat cu rimel, creion si luciu de buze. Cand sa pun machiajul la loc in geanta, o persoana ma impinge violent cu spatele la ea si fata la zid. Nu puteam sa-i vad fata, dar parfumul lui/ei mi se parea foarte cunoscut. Un sentiment de furie imbinat cu frica ma cuprindea desi aveam o stare de déjavu...

Vreau sa fac un anunt destul de important.
Nu va speriati ca nu inchid ficul daca la asta v-ati gandit happy2
Acest capitol l-am facut impreuna cu Yumi. Am vazut ca merge ca uns cu ea.
Asa ca il vom continua impreuna.
Fiecare cate un capitol, desi cred si sunt multe sanse ca Yumisor sa scrie mai mult.
Sunteti de acord cu aceasta colaborare? Astept pareri.
Va pup si ma bucur ca va place ficul.kiss


Back in Tokyo - Pagina 3 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Back in Tokyo - Pagina 3 IconsBack in Tokyo - Pagina 3 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 09:54

Va iesit capitolul foarte bine, deci so tineti tot asa!!!! nr1


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Back in Tokyo - Pagina 3 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 10:54

Ade .. :-w Nextu` repede :-w .. Pai . Deci vreau next . Ca e minunat ficul !



Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI
Academy Student
Academy Student
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 4

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 11:36

foarte....foarte..foarte frumos
il iubesc....scuze ca nu am mai comm pe aici doar ca nu mai stiam sigur parola...si totusi sa sti ca il citeam mereu
abia astept nextul....lafel de frumos ca celelalte..sper? >_<


^_^oricum abia astept nextul spor la scris si multa inspiratie ^_^
Sus In jos
Mizuky
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:44

mai vreau!!
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 16:24

hai cu nextul , pls.
Acum , sincera sa fiu , primele capitole cand le-ai descris meseria fiecaruia in parte , sau inf , mi s-au parut extrem de plictisitoare si nici nu le-am citit .Dar situatia a inceput sa devina interesanta , asa ca hai cu nextul.


Back in Tokyo - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Continut sponsorizat




Back in Tokyo - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Back in Tokyo   Back in Tokyo - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Back in Tokyo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-