Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Inchisoarea inimilor Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Inchisoarea inimilor Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Inchisoarea inimilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:08

Daca tot am asa multe idei m-m gandit sa mai scriu un fic.Stiu,nu am ce face dar asta e.Astept commuri si daca se poate critici;)

Capitolul 1

Mereu sunt doua cai in viata,insa una e mai grea de cealalta.Voi ce cale ati alege?Cea buna sau cea rea?Sunt sigura ca ati alege calea cea rea care de multe ori ni se pare usoara si usor de parcurs insa nu ne gandim si la riscuri.Niciodata nu am ales calea usoara.Intotdeauna mi s-a parut grea de parcurs pana sa ajung la ceva si nu ii gaseam rostul.Acum insa regret si as face orice sa dau timpul inapoi sa-mi repar greseala insa cum se spune:moarte e moarte iar viata suntem noi.Cat de poetic suna,cat de profund insa realitatea e alta.Profunzimea nu exista decat in acel fum de tigara ce dispare la un moment dat lasand in urma o victima.Fiecare fumeaza,unii dorind sa scape de lanturile tristetii iar altii o fac doar din pura curiozitate eu insa, o fac pentru a muri.Cat de groaznic suna si totui atat de hilar pentru unii sa-mi doresc sa mor.
Imi intind trupul,ridicandu-ma de pe patul neconfortabil.Fiecare pas al meu era o durere pentru mine,stiind unde ma aflu.La inchisoare.Ce caut aici?Ei bine,detaliile nu sunt deloc importante in acest moment insa soarta mea e sa fiu inchisa.Mi-am omorat parintii acum un an iar de atunci zac inchisa,nestiind nici cum mai arata lumea de afara.Suna atat de rau,de dureros,poate amuzant pentru unii.Imi scutur bluza portocalie pe care o purtam,fiecare de aici avand o uniforma de aceasta culoare fiind etichetat ca si detinut.
Mi-am intors privirea catre colega mea de celula ce inca dormea.Am oftat continuand sa o privesc.Ajunsesem sa fim prietene inca din prima zi.Era o fata de treaba,energica cu un simt al umorului bine dezvoltat insa cand trebuia putea fii foarte serioasa.Era acuzata de tentativa de omor.O alta prostie,insa bine pedepsita.Parul sau galben asemeni luminii ii acoperea fruntea lata.Deschise ochii in cele din urma,ridicandu-se lent de pe pat.Ochii sai albastrii erau obositi observandu-se cearcanele din jurul lor.Nu mai dormise bine de cateva saptamani si chiar nu stiam care e motivul.Intotdeauna cand o intrebam evita subiectul.Imi zambi,spunand pe un ton calm,,buna dimineata''.Isi prinse parul intr-o coada la spate,lasand cateva suvite sa-i acopere ochiul stang.Isi indrepta privirea spre cei doi polististi care pazeau celula noastra neclintindu-se din acel loc.Imi facu cu ochiul,rugandu-i pe baieti sa ne lase sa mergem putin in curtea inchisorii pentru a mai lua aer.Acestia si-au facut schimb de priviri cateva secunde,aproband intr-un final din cap.Eram sigura ca nu le va rezista sarmului blondei.Am iesit amandoua,urmate de cei doi paznici care aveau datoria de a ne supraveghea.Soarele stralucea cu putere,incalzindu-mi chipul palid in timp ce cateva sageti de foc imi mangaiau parul negru asemeni noptii.Ochii mei intunecati priveau ceilalti detinuti care jucau baschet.Erau vreo sapte baieti care preau ca vor sa se bata in timp ce ceilalti isi vedeau de jocul lor.Am oftat,cautand cu privirea alte fete insa spre dezamagirea mea nu mai era niciuna.Barbatii ne priveau incepand sa ne fluiere soptind unul la urechea celuilalt.Eram obisnuite cu acet lucru asa ca nu mi se parea nimic iesit din comun insa chiar ma enervau.Doream sa le spun sa inceteze dar eram convinsa ca m-ar fi luat la bataie iar eu nu as fi avut nicio sansa in fata lor.
Blonda isi dadu haina portocalie jos,ramanand intr-un maieu rosu ce ii scotea in evidenta decolteul.Se aseza pe ciment,lasandu-si capul pe spate,dorind sa simta soarele arzandu-i fata.Un barbat in jur de vreo treizeci de ani se apropie de aceasta privindu-i pieptul.Ii atinse usor chipul,aratandu-si dintii.Aceasta parea dezgustata de gestul lui asa ca ii indeparta mana intorcandu-si privirea spre cer.Era recunscuta in inchisoare pentru indiferenta de care dadea dovada si de faptul ca ii facea pe barbati sa o doreasca mai mult.M-am indepartat de cei doi dorind sa fiu singura.In minte mi se derulau imagini cu parintii mei.Era seara atunci cand i-am omorat iar cerul plin de stele ce straluceau insa luminozitatea lui disparul atunci cand mama si tatal meu cazura la pamant morti.Un tunet se auzi in acea seara si o voce ce striga din pragul usii.Era o vecina care ma privea ingrozita.Ea chemase atunci politia si tot ea ma bagase la inchisoare.Nu imi pare rau si nu doresc razbunare insa sufletul meu este si acum mort la fel ca inima care din cand in cand mai bate stiind ca trebuie sa ma tina in viata.M-am intors in celula,strabatand holul lung si privind alti detinuti ce ma fluierau.M-am asezat pe suprafata patului,strangandu-mi genunchii la piept.Lacrimi reci au inceput sa-si faca aparitia,lasand micile perle sa-mi acopere chipul.Usa de gratii de la celula se tranti cu putere,facandu-si aparitia un barbat blond cu un tatuaj in forma de sarpe pe gat ce continua pana pe spate.Uitasem sa le spun paznicilor sa o inchida.Acesta se apropie de mine,prinzandu-mi mainile intr-o stransoare la spate,incepand sa ma sarute pe obraz.Nu stiam cum sa scap de aceasta bestie ce nu inceta.M-am stapanit de a mai plange,incercand sa gasesc o solutie sa scap din mainile lui.
-Ia mainile de pe ea daca nu vrei sa platesti cu viata!
O voce rasuna,oprindu-l pe barbat.Un tip cu parul ca scoarta copacului si ochii asemeni cerului il priveau cu ura pe detinut care se retrase in cele in urma.Stiam ca era unul din politisti dupa uniforma ce o purta.Se apropie de mine intrebandu-ma daca sunt bine.Am aprobat din cap,privindu-i ochii ce straluceau.
-Trebuie sa fii atenta,Alishya.E normal ca o fata ca tine sa fie dorita.Spuse acesta privindu-mi decolteul si picioarele lungi.Inchise celula,lasandu-ma singura.M-am intors pe o parte a patului gandindu-ma la ce ar fi fost daca nu ar fi aparut el.Nu il mai vazesem pana acum,sigur era nou.Ma intrebam de unde imi stie numele,Am zambit usor,dand din cap.Imi asteptam prietena care sigur isi gasea o noua victima de sedus.Asa era Sara,mereu cu ochii dupa baieti.

Alishya
Inchisoarea inimilor Images?q=tbn:ANd9GcRRFM7jt2ikprW7-ccD6z5xrTwhgG4TsT5_EMQtT7IZBCBar0oDMrwZX2ts
Sara
Inchisoarea inimilor Images?q=tbn:ANd9GcTggo74werEzswdqNuawUoT-DLQSsc2sjQ5uV4hK2pGitCsnpVP
Politistul
Inchisoarea inimilor Images?q=tbn:ANd9GcSTVVs5tbSH7igZmAMizE2-rzS_2aN1lmpBIIx2pskic5eS4R8ElA


Inchisoarea inimilor 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc


Ultima editare efectuata de catre Kirara in Mier 16 Mar 2011, 13:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:17

Uuu ce politist Inchisoarea inimilor 384738
Buna
Imi place foarte mult fic-ul tau ...
Imi place si ideea si titlul ..
Totul este perfect
Next


Inchisoarea inimilor Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:26

Buna, Kira. happy2
Hmm, ce sa spun? Wow! Chiar m-ai lasat fara cuvinte! De fapt nici nu stiu de ce ma mir atat. Stiam ca esti talentata si ne-ai aratat asta inca odata.
Felicitari, draga! Chiar imi place!
Descrierea este ampla si te face sa te simti acolo...in mijlocul actinunii.
Acel dialog este minuscul si nu este sec deloc, ceea ce intareste acel ''wow'!
Ideea e foarte interesanta. Nu am mai intalnit-o pana acum.
Greseli de ortografie nu am vazut, ceea ce ma face sa cred ca nu ai pentru ca deobicei imi sar in ochi.
Nu stiu ce m-a atras mai mult. Titlul sau autoarea? Cred ca amandoua...
Ca si critica, imi pare rau dar nu am. Asta e. Este vina ta ca scrii asa frumos.
Asta am avut eu de spus. Spor la scris in continuare happy2
Te pup kiss


Inchisoarea inimilor Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 16 Mar 2011, 09:18

Un nou fic?Hmm...vad ca ai multe idei Kira.
Titlul imi place mult,e bine ales dup parerea mea si m-ai facut curioasa de la primul capitol.Cu iguranta imi va placea acest fic.E si normal sa-mi placa.Ai niste idei super si originale.
Sa pui repede next-ul ca vreau sa vad ce se intampla.Uu politit nou iar ea e in inchisoare.E perfect.
Sa pui next-ul repejor.
Pup! kiss


Inchisoarea inimilor Cute-hands-heart-love-photography-sun-Favim.com-50120_large

Lumina poate fi si ea o cortina,ca si tenebrele
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 16 Mar 2011, 09:29

Hey Kira
Imi place mult ficul
Ce politist dragut Inchisoarea inimilor 544217
vreau nextu cat mai repede ....


 Inchisoarea inimilor Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Inchisoarea inimilor 11uyc9l
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 16 Mar 2011, 14:59

Hey Kira
Imi place foarte mult ficul, m-ai lasat fara cuvinte.
Imi place si politistul lough
Sper sa pui nextu repede.

Te pwp:*: Ja ne! hi!


  Inchisoarea inimilor J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Nici cum!
Genin
Genin
Nici cum!

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : eh
Nr. mesaje Nr. mesaje : 130
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 18
Stare de spirit Stare de spirit : :-j

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 16 Mar 2011, 17:41

Kira, Kira...
Nu o sa te laud pentru ca nu imi sta in caracter dar totusi o sa te felicit:d

In primul rand estetica nu imi place. Nu ai aliniate si asta arata ca naiba intr-un fic. Incearca dupa semnele de punctuati sa dai space pentru ca pentru cel care citeste deste destul de greu sa parcurga usor randul.
La un moment dat doua ideei se bat cap in cap dar poate nu o sa se mai repete in capitolul viitor. Trebuia sa descri mai mult scena crimei si ce a simtit fata in acel moment. Spun asta pentru ca am vazut ca ai inceput sa descrii acea crima si te-ai oprit brusc din descris si asta iar nu e de bine.
Orcum sper sa nu se mai intample...ja ne.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 16 Mar 2011, 20:43

Dadu,iti multumesc mult.Eram sigura ca macar tu o sa critici ceva si chiar iti multumesc kiss


Inchisoarea inimilor 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
~ Ally ~
Academy Student
Academy Student
~ Ally ~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : orasul de inghetata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan e destul de buna...mai tarziu,hmm...mai vedem

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 20 Mar 2011, 13:51

Vai Kirutza ce mult imi place.Da,sa nu te super ca-ti spun asa in love
Imi place ideea e originala si e foarte interesanta.Ce curioasa m-ai facut. Alishya la inchisoare si un politist dragut.Vai ce-mi place.
Te rog mult sa pui repede next-ul ca m-ai facut curioasa si imi place la nebunie kiss


Inchisoarea inimilor Tumblr-love-quotes_thumb

Love you
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 20 Mar 2011, 16:02

Miau !

Ii .. Kiri iubita am ajuns si eu pe aici , cu mici intarzieri dar se accepta , nu ? Hihi..pai hai sa critic si ficul daca tot sunt aici .


]b]1. Ideea- Ideea sa stii ca imi place , e interesanta si mi-a starnit interesul . Deci deocamdata imi place , desi ca sa imi formez o parere mult mai clara trebuie sa mai pui cateva capitole .

2. titlul - Hmm..titlul ficului este interesant si imi place . Nu este banal si starneste interesul cititorului , imi place .

3. Limbajul- Aici chiar nu am ce sa iti reprosez deoarece imi plac cuvintele ce le folosesti .

4. Estetica- Aici ma deranjat ceva . Nu ai alineat si asta nu da un aspect placut cititorului . Inca ceva , dupa punct , virgula , semn al exclamari sau al intrebari da space apoi incepe sa scrii .

5. Descrierea- Hmm..descrierea este , imi place insa un lucru am de comentat . Singur lucru ce nu mi-a placut a fost atunci la crima , intradevar ai inceput sa descrii dar te-ai oprit mult prea brusc . Si sentimentele fetei , puteai sa descrii mult mai mult ce simtea atunci . Incearca sa descrii mai mult si sa dezvolti totul .

6. Dialogul- Hmm..pai aici nu am ce sa comentez deoarece dialogul nu este lung si nici sec . Uni incep de la primul capitol cu ditamai dialogul dar la tine nu e asa , e in cantitati mici si bine pus la punct . Imi place

7. Actiunea- Actiunea nu mi se pare grabita decat atunci la crima . Atunci ai grabit cel mai mult lucrurile caci puteai sa mai descrii desi te-ai oprit brusc . Pai in rest actiunea nu este grabita , imi place .

8. Greseli de tastare- Deci greseli de tastare am mai vazut insa nu sunt grave , se pot rezolva cu un edit

9. Greseli de ortografie- Greseli de ortografie nu am vazut , poate au fost insa eu nu le-am observat .


10. Greseli de gramatica - Nici greseli de gramatica nu am vazut .[/b]




Pai cam atat am avut eu de zis . Astept next-ul repede .

Spor la scris si la idei !

Pupici duulci !!kiss

Mrr
dap ! hi!


Inchisoarea inimilor 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 20 Mar 2011, 18:41

Vai, matusa mea Kirara a facut un fic asa de frumos si nou, cand l-am vazut in lista de ficuri parca tipa dupa mine:
"Citeste-ma! Citeste-maa!"
Si uite ca am ascultat vocea aceea. Si nu imi pare rau. SUPERB fic, este frimul meu fic care nu contine personaje din Naruto si totusi imi place. Genial. Te astept cu nextu.

Nepotica ta dulce,
ItsLexxyBeibii


Inchisoarea inimilor Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Yuko
Academy Student
Academy Student
Yuko

Sex : feminin Localizare Localizare : un loc uitat de lume si numai de mine stiut
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : just...a smile

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 22 Mar 2011, 00:10

Iepurasule un nou fic.Ce mult imi place:x vai e asa frumos:x
Ce interesanta e ideea si chiar arata bine politistul :x...asa revenind, vai ma intreb ce se va mai intampla.
Nu-i asa ca pui repede next-ul?Te rog, chiar m-ai facut curioasa si vreau sa vad ce se intampla.
Spor la scris si sa ai idei ca vreau next-ul repejor! kiss


Please can you die !

Inchisoarea inimilor Scaled.php?server=36&filename=tumblrlytzinzlbz1r0yfbp

Give me a cigarette and then can smile !
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 22 Mar 2011, 02:49

Am pus si next-ul.Da,e foarte tarziu deci nu e asa reusit.Uitati-va si voi cat e ceasul.Aproape 3:00.
Oricum astept pareri,critici...

Capitolul 2

Sa scriu cu sange numele lui pe o bucata de hartie ar insemna sa-i iau viata. Literele rotunjite sa capete viata si sa urle asemeni tristetii din interiorul meu. Cat de sadic suna aceste ganduri care le am aproape zi de zi in speranta ca vor disparea la un moment dar dar continua sa-mi umple capul numai cu aceste culori inchise. Ma intreb si acum ce inseamna cu adevarat viata, ce vrea sa ne dovedeasca Dumnezeu prin creearea ei, a noastra. Inca nu inteleg, poate nici nu o voi face dar demonii din ea imi dovedesc exact ce cred eu. Nu merita traita. Poate ar fii mai bine sa ma sinucid, sa plec din aceasta lume si sa vad un alt univers, sa-mi caut parintii intr-un alt taram strain.
Privesc oglinda sparta ce atarna de un cui abea prins in perete. Varul alb isi avea veacul pe cimentul rece. Mi-am intins corpul, simtindu-mi fiecare muschi incordat. Spatele ma durea in timp ce tamplele pareau ca imi explodeaza. Imi ieseau in evidenta foarte tare venele movalii ce pareau asemeni unor fire ce ma legau. Inima imi batea cu putere nedorind sa mi se opreasca, dorea sa ma tine in viata. M-am ridicat de pe suprafata patului indreptandu-ma spre cioburile cazute pe ciment in care mi se puteau observa reflexia ochilor. Am luat o bucata de sticla, apropiind-o de venele de la mana. Doream sa simt taisul provocandu-mi durere. Incetul cu incetul aceasta imi strapungea pielea lasand sangele sa-si faca aparitia. Acele fire rosiatice ce mi se prelingeau pe mana, devenind tot mai rosii ma faceau sa-mi doresc mult mai mult. Era o senzatie nemaipomenita pe care vroiam sa o simt mereu. Mi-am lasat capul pe spate, simtind din nou cea durere si aceeasi sticla ce imi strapungea pielea. Doream sa sap mai adanc, sa dau de vene insa dintr-un motv nestiut de mine nu puteam. Corpul incepu sa-mi tremure in timp ce ochii mi se dilatau incetul cu incetul. Am gemut scurt, cazand apoi pe cimentul rece. Imi priveam mana sangeranda, zambind apoi. Sangele continua sa curga iar eu nu aveam nicio intentie de a-l oprii. Doream ca acea culoare rosiatica sa-mi spele pacatele insa eu faceam unul si mai mare. Am auzit vocea Sarei ce parea speriata si pasii ei care se apropiau de mine. M-a intors cu chipul la ea, dorind sa stie cum ma simt insa eu i-am raspuns scurt printr-un simplu oftat: ,, bine ''. Insa nu era asa. Durerea devenea din ce in ce mai insuportabila in timp ce capul simteam cum vrea sa-mi explodeze. Aceasta ma imbratisa strans, lasandu-si firele galbene sa-mi gadile chipul. Gardienii care pazeau celula s-au apropiat de noi, unul dintre ei privindu-ma ingrijorat. Ma lua in brate, asezandu-ma pe pat. Cauta cu privirea niste bandaje insa stia ca in inchisoare nu tine asa ceva. Il ruga pe colegul sau sa mearga sa ia cateva pentru a-mi bandaja ranile care mi le provocasem. Nu stiam daca sa ma bucur sau sa plang. Nu doream sa fiu falsa dar nici sa le arat ce gandesc cu adevarat, ce simt. Era mai bine sa tac si sa nu schitez nimic. Blonda incepu sa planga, intrebandu-ma ce a fost in capul meu. Am tacut, nestiind ce sa-i raspund, insa ea continua sa ma intrebe. Mi-am intors privirea catre geam, inchizand ochii. Simteam razele ce imi incalzeau chipul, dorind sa-mi aduca alinarea. Din cand in cand m-ai puteam auzi pasarelele ce cantau, incercand sa se faca auzite, sa le aplaude cineva. As fii facut-o eu, dar oare m-ar fii auzit?
Politistul roscat se intoarse cu cateva bandaje, incercand sa-mi acopere ranile. Simteam acele carpe albe cum imi acopereau taieturile incercand sa-mi opreasca sangerarea.
- Trebuie sa vina si Akira. L-am anuntat.
Colegul sau aproba scurt din cap, iesind mai apoi. Eu insa ma intrebam cine e acest Akira. In celula isi facu aparitia politistul care ma salvase mai inainte. Ochii sai albastrii straluceau in lumina razelor solare in timp ce buzele ii erau arcuite intr-un zambet. Din cand in cand se mai incrunta, observandu-se cateva cute pe frunte. Ma stranse cu putere de mana ordonandu-i celuilalt gardian sa iasa. Acesta imi arunca o privire plina de dispret dupa care parasi celula.
- Alishya, nu te astamperi asa-i? Era mai bine daca te lasam sa fii violata?Poate nu ajungeai in stadiul asta.
Vocea sa o data calma acum era rece si plina de ura. Simteam nervozitatea in glasul sau putin ragusit. Am oftat, nestiind cum sa-i raspund.Acesta se apropie mai mult de mine soptindu-mi ca data viitoare ma v-a lasa sa mor. Cat de periculos se credea tipul asta. Ma enerva la culme insa nu doream sa ma cert cu el asa ca am preferat sa tac. Insa si tacerea asta e pana la un moment dat. Sa nu ma provoace ca nu stie de ce sunt in stare. Am zambit, rugandu-l sa plece.Acesta se ridica de pe suprafata patului, privindu-ma adanc in ochi.
Sara statea sprijinita de zidul rece asteptand ca politistul sa paraseasca celula. Il masura din cap pana in picioare,observandu-se in ochii ei dorinta de a fii a lui o seara. Din cand in cand se juca cu o suvita din parul sau continuand sa-l priveasca. Ma intrebam ce vede asa de special la el, era doar un ingamfat care credea ca poate manevra pe oricine de aici. Sara iesi la un moment dat din celula, spunandu-i satenului ca vrea sa vorbeasca ceva cu el. Acesta ma privi pret de cateva secunde apoi pleca.
Ma intrebam ce are de gand scumpa mea prietena.Puteam auzi cum chicotea si glasul politistului care era destul de calm. La un moment dat se asternu linistea, dandu-mi seama ca cei doi plecasera. M-am intors pe o parte, incercand sa mi-l scot din minte insa nu puteam. Stiam ce vrea Sara si eram sigura ca nu s-ar fii impotrivit nici el. Am inchis ochii incercand sa adorm insa suntele ce proveneau din alta celula nu ma lasau. Lacrimi reci isi facura aparitia pe chipul meu, udand perna. Doream sa ma opresc insa nu puteam. Soarele continua sa-mi trimita raze de foc care sa ma incalzeasca insa acum ma deranjau. M-am ridicat de pe suprafata patului dorind sa aflu de unde provin acele sunete.


Inchisoarea inimilor 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 22 Mar 2011, 21:22

Vaai, superb capitol, acuma urmeaza nextul, stii tu......
Foarte frumos, vezi ai grija ce face Sara ca o iau la bataie daca face ceea ce cred eu ca face......


Inchisoarea inimilor Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mar 22 Mar 2011, 22:01

Da da,kiri si mie-mi place.

Dar vreau continuarea si la celeltate dar si la acesta.Asa ca pune mana si apuca-te


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 23 Mar 2011, 01:25

Miau !

Hmm...imi place acest capitol , este frumos si interesant . Mai ai cateva greselute pe acolo in rest imi place . Sper sa pui repede capitolul celalalt , spor la idei si la scris ! Mrr


Inchisoarea inimilor 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 23 Mar 2011, 21:17

haidee, repede repede repedeeee, mor de nerabdareeeeeeeee


Inchisoarea inimilor Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Mier 30 Mar 2011, 22:07

haide iubire cu nextul ce facem aici? Ne lasi chiar asa.....?


Inchisoarea inimilor Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Sam 02 Apr 2011, 17:11

Kira ador ficul asta. Ai niste idei care pe mine una ma incanta. Imi place mult cum descrii si ador acest fic. Vai sper sa nu se intample nimic intre cei doi. Chiar trebuia sa te opresti?
Te rog mult sa pui continuarea ca mor de nerabdare sa vad ce se intampla.
Te pup dulce Kira kiss


Inchisoarea inimilor Cute-hands-heart-love-photography-sun-Favim.com-50120_large

Lumina poate fi si ea o cortina,ca si tenebrele
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Inchisoarea inimilor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 03 Apr 2011, 11:56

Lexxy scumpo, am promis ca pun next-ul. Special pentru tine. Astept si critici.

Capitolul 3

Holul lung si rece parea ca nu se mai termina. Paseam lent, simtind cimentul care ma facea sa tremur. Mi-am inchis ochii, acoperindu-mi chipul cu mainile. Unghiile mele lungi imi zgariau obrajii, in timp ce suvitele negre se incapatanu sa-mi acopere ochii. Acele sunete continuau sa se auda din ce in ce mai tare. In partea dreapta, gratiile usii unei celule erau acoperite de un fel de patura neagra. Am indepartat putin o parte din ea, privind-ui ingrozita pe cei doi. Sara ii indeparta materialul vaporos al camasii satenului privindu-l in ochi. Acesta continua sa se joace cu cateva suvite din parul sau, descheindu-i bluza portocalie. Aceasta incepu sa-l sarute, imbratisandu-l si trantindu-l pe suprafata patului. Cateva lacrimi imi acopereau chipul, in timp ce ochii deveneau din ce in ce mai rosii asemeni sangelui. Respiram din ce in ce mai greu, masandu-mi tamplele care zvacneau.
-Esti al meu frumosule. Rasuna in celula vocea imperioasa a blondei care continua sa-l sarute. Politistul ii indeparta bluza, aruncand-o intr-un colt al celulei lasand-o sa cada inerta pe ciment.
Am tras patura, indepartandu-ma de gratiile negre. Mi-am lasat privirea in jos, simtindu-mi corpul din ce in ce mai greu. M-am sprijinit de peretele rece si dur, oftand pentru un timp. Inima imi batea din ce in ce mai tare in timp ce unghiile mele zgariau varul care incepea sa cada. Imi simteam buzele uscate, parand ca cersesc dupa o picatura de apa si ochii umezi care incepeau sa ma usture. Cat de prostesc, nici macar nu stiam de ce plang. Mi-am lasat capul pe spate, dorind sa uit de cei doi macar pentru un timp insa imaginea politistului era prezenta in mintea mea si nu intelgeam de ce. M-am intors in celula mea, observandu-i pe cei doi gardieni care ma priveau cu ura. Eram sigura ca ma vor lua la intrebari insa nu a fost asa. Pur si simplu mi-au deschis usa, ordonandu-mi sa intru. M-am indreptat spre oglinda putin sparta, privindu-mi chipul alb si palid. Buzele imi erau vinetii si uscate iar obrajii o data rosii acum aveau o nuanta palida. Am atins o bucata de sticla, conturandu-mi chipul cu ea. Simteam raceala si taisul ascutit care imi inconjura fata dar si durerea care incetul cu incetul ma facea sa lesin. Insa nu incetam, imi placea si parca doream sa-mi strapung pielea, sa vad cum este. Am incetat acest joc atat de stupid stiind ca nu voi ajunge nicaieri asa ca am lasat bucata de sticla jos. M-am asezat pe suprafata patului. Mi-am intins corpul, incercand parca sa-i soptesc soarelui sa-mi incalzeasca chipul insa acesta nu ma auzea. Doream atat de mult o mica raza care sa ma mangaie, sa ma aline sau macar sa ploua si sa uit totul. Eram confuza, dar tristetea continua sa-mi umple sufletul de acea culoare intunecata care incetul cu incetul mi-o sfarma si lasa in urma doar niste cioburi pe care timpul le distrugea si el. Am inchis ochii, lasandu-mi pleoapele sa-mi acopere cei doi taciuni uzi. Nu vedeam decat intuneric si o lumina ce parea ca ma indeamna sa ma indrept spre ea. Din instinct am intins mana insa nu am auzit decat vocea Sarei care ma intreba ce fac. Am deschis ochii, privind chipul rosu al blondei. Imi era scarba de ea, de comportamentul ei, de tot ce tinea de ea. Doream sa se schimbe, sa nu mai fie aceeasi usuratica insa ei se parea ca ii placea acest lucru.
- Alishya, nici nu sti ce bine m-am simtit cu frumusetea aceea de politist. Cred ca a fost singurul care mi-a placut cu adevarat si inca il vreau.
Dorinta, disperare, placere, nu stiam ce reprezinta tonul acesteia. Era usor ragusit dar avand acelasi gram de duiosie. Continua sa se joace cu o suvita din parul sau muscandu-si buza de jos. Nu imi placea deloc comportamentul ei.
- Sara, ai fost vreodata cu un barbat din simpla iubire? Sigur ca nu ai fost. Tu crezi ca viata e creata pentru distractie si placere insa nu e asa. Viata e creata pentru a ne distruge, insa tu o faci singura.
Aceasta ma privea confuza, nestiind ce sa spuna. Buzele ii tremurau in timp ce isi freca mainile de materialul pantalonilor. Se apropie de mine, pasind lent si privindu-ma in ochi. Am simtit cum palma sa imi lovise obrazul, provocand un sunet asurzitor in celula slab luminata. Mi-am atins obrazul rosu, lasand cateva suvite sa-mi acopere ochii. Blonda se indeparta in scurt timp de mine, rugandu-i pe gardieni sa o lase afara. Acestia si-au aruncat cateva priviri, deschizand in cele din urma usa celulei. Auzeam sunetul cheii ce se invartea de cateva ori, si pasii Sarei care se indepartau. Obrazul continua sa ma usture in timp ce ochii mi se uscau. Capul incepu sa ma doara in timp ce cu cealalta mana imi masam tamplele ce pareau ca stau sa explodeze. Atat de dureros, atat de sinistru, pentru mine era amandoua doua temeri nemaivazute. Nu intelegeam pentru ca ma lovise, sau poate nu doream sa accept asta. Stiam ca o deranjase cuvintele mele dar era purul adevar. In viata am inteles un lucru, suntem conceputi pentru suferinta si luati pentru o alta. Am privit in fata, observandu-l pe saten discutand cu cei doi gardieni ce pareau ca zambeau. Akira ma privi pret de cateva secunde in ochi, ordonandu-le celor doi sa plece. Acesta se apropie de mine, intrebandu-ma daca ma mai doare mana. Uitasem complet de durere si asta din cauza celor doi. Mi-am atins bandajele albe, simtind din nou acea durere. M-am muscat de buze incercand sa nu plang.
-Alishya, ce cautai mai devreme pe hol? Te-am observat cand o sarutam pe prietena ta. Sopti acesta, avand acelasi glas ragusit. Isi aseza parul asemenei scoartei copacului, privind gratiile ce imprejmuiau geamul.
- Ma plimbam. Dar tu ce cauti aici?
Acesta incepu sa rada, oprindu-se la un moment dat. Imi lua chipul in palmele sale, suflandu-mi in fata. Mirosea a menta iar acest lucru m-a facut sa inchid ochii. Am simtit cum isi presa buzele de ale mele, fortandu-ma sa-l privesc in ochi. Nu stiam ce sa fac, cum sa procedez. In cele din urma am inchis ochii raspunzandu-i la sarut. Trupul imi tremura involuntar, in timp ce mainile sale imi mangaiau spatele coborand tot mai jos. Ma simteam ciudat si totusi atat de bine incat as fi vrut sa-l leg pe veci de mine. Dar si vecia e un alt timp care nu dureaza mult, in cele din urma se scurge si nu ramane nimic.


Inchisoarea inimilor 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 03 Apr 2011, 19:29

Atat de frumos, in sfarsit s-au sarutat!
Un capitol atat de reusit, superb,
Pur si simplu nu am cuvinte! Ce pot spune?Imi vine sa plang..... Pacat ca blonda aiai e asa de usuratica.
Multumesc pentru ca ai pus nextul, special pentru mine chiar. Te iubesc! Si sper ca e clar ca trebuie sa pui nextul de-acuma :)


Inchisoarea inimilor Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 03 Apr 2011, 19:33

Bravo Kira!!!
E un fic reusit!!Desi se poate si mai bine...
Nu o lua ca pe un repros pentru ca nu sunt sigura ca eu m.as descurca mai bine...
Deci astept next!!!!


Inchisoarea inimilor 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Dum 03 Apr 2011, 21:26

Kira te iubesc, dar sti asta:x
Vai ca ador ficul asta:x..era si timpul sa pui next-ul. Wow, s-au sarutat, vai ce mult imi place.
Hai repejor cu next-ul. kiss


Inchisoarea inimilor Cute-hands-heart-love-photography-sun-Favim.com-50120_large

Lumina poate fi si ea o cortina,ca si tenebrele
Sus In jos
^Wolf^
Genin
Genin
^Wolf^

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : la comp
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : chitara
Stare de spirit Stare de spirit : hmm...momentan buna

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Lun 04 Apr 2011, 21:03

Hey Kira , am zis sa vad despre ce e vorba m-ai ales ca mie imi plac ficurile tale. Asa deci, mi se pare foarte interesant si imi place ideea. Descrierea nu am ce comenta la ea deoarece mereu o ai si imi place foarte mult, chiar te pricepi. Dialogul ce sa comentez? Nu am nimic de criticat. Sper sa pui repede next-ul draga.
Spor la idei. yeah
Sus In jos
June^_^
Academy Student
Academy Student
June^_^

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In visul meu:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Muzika:x
Stare de spirit Stare de spirit : Pai...fericita

Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19Lun 04 Apr 2011, 21:57

Kirara vreau sa spun ca imi place foarte mult ficul tau. Ai niste idei minunate si imi place foarte mult cum descrii. Te rog sa pui mai repede continuarea deoarece il ador in love


Inchisoarea inimilor Images?q=tbn:ANd9GcQUHkGN83MsPbxEVywA6djYjojP6wckSrSmGMeGYGwrLhevC8g-5w
Din fum apar tu n-o sa ma vezi niciodata clar.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Inchisoarea inimilor Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea inimilor   Inchisoarea inimilor I_icon19

Sus In jos
 

Inchisoarea inimilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-