Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Arigatou! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Arigatou! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Arigatou!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 16:21

mdeah...eu oficial consider ficul inchis.....si100 commuri?!
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 18:17

Alexandra, chiar daca tu il vrei ea poate nu are posibilitatea.
Si mie imi place ficul, si eu astept nextul, dar asta nu inseamna ca daca nu il pune, gata innebunesc.
Il pune, bine, nu-l pune, e problema ei, ficul ei, decizia ei. Tot ce ramane de facut e sa asteptam.


Arigatou! - Pagina 5 Rwre

Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 19:13

imi cer miii si milioane de scuze sad(( nu imi pasa de comuri .. chiar nu ma intereseaza eu scriu doar fiindca imi place sa vad cand unul dintre voi se bucura si spune VREAU NEXT , este un sentiment incredibil .. dar .. chiar nu am putut am fost plecata si .. voi pleca de luni in colo .. voi incerca sa pun inca 2 -3 capitole pana luni.... si imi cer miiii de scuze din nou nu am vrut sa va supar sau sa fac cine stie ce colectie de comm-uri .. crying( imi cer din nou scuze si multumesc celor care m-au inteles >:D< :X


Two paths... Too far apart to be absolute destiny, yet close enough that it can only be fate...

As time marches on, who i am and who my friends are fade away,As they change just like clouds drifting accros the sky.
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 19:26

Nu iti face probleme Anyame, ne bucurram ca vei pun nextul, si ca nu ne-ai lasat cu ochii in soare
Chiar m-am ingrijoratputin in privinta ta, ma si gandeam ca de cand nu te-am mai vazut pe aici dap !
bine te-ai intors a hug
Spor la scris in continuare si suntem cu totii curioasi sa vedem ce e vor mai intampla in urmatoarele capitole

pwp kiss


Arigatou! - Pagina 5 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 19:27

Nu-i absolut nici o problemă draga mea :*
Noi înţelegem. Şi ne place mult ficul tău, nu-ţi mai cere scuze.. asta e, se mai întâmplă şi la case mari. heh
Şi acele capitole când le vei pune ?
Pentru că eu sunt nerăbdătoare să le citesc in love
Cya <3 !


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Arigatou! - Pagina 5 43041335886647080746110


Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 20:59


scuze daca sunt greseli de ortografie sau mai stiu eu ce :)) dar am scis repede ca sa va dau sa cititi .. deci spor :)):X sper sa va placa :D maine pun altul :D

Capitolul 5

“ Sakura, cred ca pierdere de timp daca ti-l mai prezint pe Sasuke. Fata de langa el este Mioko, logodnica lui” cand Sakura a auzit cuvantul logodnica simtea ca lumea se destrama sub picioare, dar nu putea sa planga, acum trebuia sa fie puternica . Vazand Tsunade ca Sakura rezista teribilei vesti aceasta continua” Pentru ca Sasuke sa stea in sat, dupa ce a plecat devenind un ninja disparut, acesta trebuie sa faca munca caritabila, adica sa predea la academie, in timp ce ne ajuta cu Akatsuki.Sasuke, vei incepe sa predai de maine la prima ora. ” atunci Sakurei ii trecu prin minte o imagine cu Masaru, nu putea permite asta, dar nu putea sa faca nimic, era decis, trebuia doar sa indure.
Tsunade mai trase cu ochiul o data la fata ingrijorata a Sakurei si dupa aceea spune “ Acum ca ati inteles toti, afara. Sakura ramai!” comanda Hokagele. Toata lumea iese afara Kakashi Hinata si Naruto mai tragand cu ochiu la Sakura o singura data inainte de a parasi camera . Sasuke nepasator trecu pe langa Sakura enervand-o la culme, dar ce putea ea sa faca ?Era pur si simplu insignifianta in ochii lui.
‘Cine-o fi fata asta?’ se gandi Mioko privind-o cu ura pe Sakura. Vazand acestea Sakura se dadu cativa pasi inapoi speriata de privirea amenintatoare a logodnicei celui iubit .
Linistea se aseza asupra camerei acum impanzita doar de gandurile Sakurei si priirea ingrijorata a lui Tsunade fata de fat ape care o iubea ca pe o fiica.
“Sakura..” murmura Tsunade incercand sa descifreze gandurile rozaliei.
“Tsunade-sama, eu ….nu se poate cum ai putut sa il pui pe Sasuke ca profesor la academie ?” intreba descurajata fata un cutit stapungandu-i inima.
“ Sakura, nu am putut face nimic in aceasta privinta.Cu toate ca sunt Hokagele , consilierii cei batrani au hotarat .. Imi pare rau !”
“Inteleg !” raspunse fata orbita de suparare si iesii repede din cladire fugind catre locuinta prietenilor ei care sigur in momentul de fata mureau de ingrijorare pentru Sakura.
Ea nu mai stia nimic, nu mai simtea nimic, totul era alb in timp ce fugea. Nu putea gandi, parca nici nu putea respire, nu stia ce simte nu era nici ura nici iubire .Cerul parca se intuneca si nu mai rasarea nimic. Era confuza, sperita si singura de aceea trebuia sa ajunca la Naruto si Hinata cat mai repede.
____________________________________________________________________________
“Naruto..” incepe Hinata a spune cu incrijorare si frica in voce de parca pamantul s-ar fi intors cu susul in jos.
“Stiu” spuse Naruto ca o replica la sunetul vocii celei iubite. Linistea domnea in casa celor doi erau speriati de aceea se stangeau in brate din ce in ce mai tare fara sa-si dea seama ca raman fara aer cu fiecare centimetru pe care il parcurgeau strangandu-se in brate.
“Ce ne facem? Sasuke nu e prost, isi va da seama de asemuirea lui cu Masaru” adauga dupa un timp Hinata.
“Nu stiu, eu sunt mai mult ingrijorat pentru Sakura, ar trebui sa vorbim cu ea si…..” Dar fu intrerupt de cineva care batea la usa lor. Cu un junghi in inima Hinata se indrepta spre usa .Cand o descise vede exact persona pe care ar fii vrut sa o vada.
“Sakura..” spune cu voce tare Hinata atragandu-I atentia si lui Naruto care o urma imediat pe Hinata la usa .
Siroaie de lacrimi curgeau pe fata fina si pala a rozaliei.Ii era rusine de ea ii era rusine ca a devenit bataia de joc a lui Sasuke . Dar nu doar acest sentiment ii impanzea inima ci si frica isi avea locul in sufletul subtire al Sakurei.
Hinata ii facu semn lui Naruto sa o ia pe Sakura in brate sis a o duca in casa. Fara sa ezite Naruto facu precum ii spuse sotia sa si o aseza pe Sakura pe canapeaua din sufragerie care era inconjurata de un covor plin cu semnul clanului UZUMAKI .
“Sakura, ce s-a-ntamplat?” a intrebat Naruto stiind ca este totusi o intrebare stupida avand in vedere situati in care se aflau in acelsi timp privind o privire nervoasa de la Hinata care spunea ‘Taci naibii din gura’.
“Naruto , Hinata…” incepu fata cu parul de culoare florii de cires atragandu-le atewntia celor doi , ea totusi uitandu-se in nimic dar cu lacrimile care ii crestau obrajii.” Nu stiu ce sa fac ! Ajutati-ma” isi implora Sakura prietenii.Acesti o luara in brate pe Sakura si ii spusera ca vor fii mereu langa ea sa o ajute.
____________________________________________________________________________
In timp ce mergeau spre apartamentul lui Sasuke, deoarece erau obositi de la drumul parcurs Mioko sparge linistea parca tulburatoare pana la un moment dat.
“Sasuke, cine era fata aia cu parul roz?” intreaba Mioko din senin creindu-I lui Sasuke o stare iritanta.
“Hn..” ii raspunse cu nepasare dar totusi foarte iritat de intrebare ‘Ce ii pasa ei pana la urma urmei ?’ se gandea Sasuke.
“Sasuke, hai spune-mi sunt logodnica ta pana la urma urmei, am dreptul sa stiu!” tipa nervoasa Mioko, iesindu-si din fire si enervandu-l si pe Sasuke la culme activandu-si Sharinganul si apropiindu-se amenintator de ea. Aceasta departandu-se cu frica de el .
“Ea este o veche prietena, nu te intereseaza ce face ea . Ai inteles? Si in plus sti care e motivul pentru care te-am ales nu ?” raspunde raspicat parca vrand sa ii traga o palma, dar nu o facu, pentru ca un Uchiha nu raneste femeile, desi asta e tocmai ce ia facut el Sakurei.


TBC


Two paths... Too far apart to be absolute destiny, yet close enough that it can only be fate...

As time marches on, who i am and who my friends are fade away,As they change just like clouds drifting accros the sky.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Arigatou! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 21:06

Super tare capitolul asta kiss Astept si celelalte cu sufletul la gura
Si nu iti face griji.Vom astepta cat este nevoie pentru ficul asta asa de tare happy2 hi!


Once you go black you never go back
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 21:25

waaa ce super a fost
deci scuma mea vreau nextul cat de repede posibil e super
multumim ca neai adus capitolul in sfarsit
te pwp dulce si nu uita de next kiss


Arigatou! - Pagina 5 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 21:38

Scumpoooo in sfarsit ai venit si tu cu nexutl ...il atseptam de muuuuuultttttt
si zici ca maine pui nexutl ????
superfain abia astept kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 21:45

este...wow
vreau next-ul huh? urgent
te rog pune-l mai repede ca mor de curiozitate
Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 17:16

nu-mi vine sa cred ca va place ..:)) multumesc mult :X pupici multi si uitati nextul, din pacate nu voi mai putea sa scriu pana peste aproximativ doua saptamani, deci scuze chiar imi pare rau, dar il voi relua si il voi termina, fiti fara griji:D

AA DA .. SPOR LA CITIT:X :))


Capitolul 6

Naruto,Hinata si Sakura inca se gandeau la un plan prin care Sasuke sa nu afle ca Masaru este fiul lui. Cu toate ca acesta nu era fiul lui Naruto sau al Hinatei acesti erau ca si unchii lui iar prietenia cu Sakura asa se manifesta, creind legaturi stranse asemanatoare cu cele de rudenie.
Sakura isi dadu dintr-o data seama ca a uitat sa le precizeze ceva celor doi , caee era atat de important incat aceasta incepu sa transpire de frica din nou parca lumea se intorcea cu susul in jos si toate reveneau pe capul acesteia.
“Sakura..” incepe sa intrebe cu frica Hinata ingrozita fiind de urmatoarele vesti pe care ar putea sa le primeasca.
“Sha-sha-ri….” Se balbai Sakura incercand sa spuna ceva iar prietenii ei isi dadura imediat seama despre ce e vorba. Naruto sari in picioare si incepu sa o zgaltaie pe Sakura intreband speriat.
“Ce e cu sharinganul Sakura?” intreaba terifiat Naruto. Nu putea sa fie ce credea el.
“Ma-sa-ru , el ….” Nu mai putea pronunta deoarece stia ca daca ar mai spune ceva in plus ar fii de prisos atata timp cat prietenii ei au inteles despre ce e vorba si Naruto ii dadu drumul incetul cu incetul avand ochii mari deschisi, iar Hinata nu putea sa se miste ,la vestea socanta.
“ Nu se poate! Asta va fii mai greu decat credeam” insinua incet Naruto.
“Ar trebui sa-l avertizam si pe Kakashi-sensei!”adauga Hinata.
La auzul acestui nume Sakura izbucnii.
“CUM POTI SPUNE ASA CEVA, E VINA LUI PENTRU CE S-A INTAMPLAT, EL L-A ANTRENAT PE MASARU PE LA SPATELE MEU,DE AIA I S-A ACTIVAT SHAR..” dar o mana a fost pusa la gura ei facand-o sa taca sub privirile ingrozite ale lui Naruto si Hinatei.
“Sakura..” se auzi o voce care se vedea ca are o urma de vina in ea, dar nimeni nu tresari la auzirea acesteia.”imi pare rau, este vina mea,nu neg ,dar mai bine ne-am concentra cum sa-l facem pe Sasuke sa nu-si dea seama .”
“Kakashi-sensei…” spune Naruto aproband.
Sakura era intr-o confuzie totala nu stia ce sa faca, dar trebuia sa-i asculte pe prietenii ei sip e senseiul ei care au fost mereu langa ea.
“Sakura, astazi nu vei merge sa il iei pe Masaru de la scoala, il voi lua eu , ca sa nu trezim suspiciuni, nu stim cine ne-ar putea urmarim. Il voi aduce aici la Hinata si Naruto impreuna cu Hisao . Tu il vei vedea numai cand vii aici si el nu iti va spune oka-san, iti va spune pur si simplu Sakura-san.” Termina de vorbit Kakashi in timp ce elevii acestuia au dat din cap in semn ca da .
“Sakura, te poti duce acasa, vom avea noi grija de Masaru. Tu dute si odihneste-te, o sa ai nevoie.” Spune Naruto uitandu-se la Sakura serios.
Sakura se ridica inca ingandurata din canapea si se indreapta spre usa iesind din casa.Nu stia pe unde merge, ea doar mergea, nu vroia sa stie nimic dorea sa fie linistita, impacata, dar se pare ca nu putea, era prea suparata, ii era prea frica.
____________________________________________________________________________

Sasuke si Mioko au ajuns in apartamentul acestuia care era prafuit, era de asteptat, dupa atatia ani, dar ca de obicei Mioko izbucnii, sincer baiatul nu stia cum o suporta pe aceasta asa zisa logodnica a lui.
“CEEEE? SI TU VREI SA LOCUIM AICI?” cand o auzi Sasuke isi dadu ochii peste cap stiind ce urmeaza sa zica Mioko.”Trebuie curatat aici, nu putem trai in mizeria asta.”
“Hn” raspunse Sasuke nebagand-o in seam ape aceasta.
“Ai ceva de curatat?” vazand ca nu primeste niciun raspuns de la acesta ea adauga”Presupun ca nu, asa ca tu te duci sa cumperi ce ne trebuie iar eu aranjez pe aici.La auzul acestor cuvinte Sasuke nu mai astepta o a doua invitatie si pleca imediat din incapere, fara sa stie ce trebuie sa cumpere sau unde trebuie sa mearga el vroia doar sa fie singur pentru o perioada sa nu o mai auda pe Mioko cum comenteaza la fiecare lucru pe care il face ,sa nu mai fie iritat de nimeni.
____________________________________________________________________________


Sakura mergea pe strada principala, catre iesirea din oras fara sa-si dea seama unde merge.Lumea parea fericita fara griji, toata lumea o saluta pentru ca ea ajuta pe toata lumea de aceea era angajata la spital cu toate ca Tsunade o muncea ca pe un caine, ea fiind cel mai bun medic din sat dupa Hokage.In timp ce mergea simtii ca se busi de cineva foarte puternic atfel incat cazu pe jos si se lovi la cap dar nu atat de tare incat sa lesine.
“Au..” spuse ea in timp ce cazu pe jos si isi freca capul pentru a izgonii durerea.”Imi pare rau, imi pare rau!” adauga ea dupa un timp nestind de cine s-a lovit si incercand sa se ridice observa ca acel domn dupa cum parea ,i-a intins mana si se oferea sa o ajute . Aceasta accepta oferta, dar fara sa se uite la fata acestuia se mai scuza inca o data” Chiar imi pare rau , domnule si multumesc pentru ajutor!” un zambet aparandu-I pe fata dar fals din pacate. Cel care o ajutase observa zambetul fals .
“Nu esti buna la mintit, Sakura!” la auzirea acestei voci Sakura tresari si bataile inimii I se accelerau un timp ce ochii erau deschisi si plini de uimire si frica. In timp ce persoana se uita la ea insistent aceasta incepu sa tremure de frica’Trebuie sa fug, altfel cine stie ce se va intampla’ se gandea impacientata aceasta dar picioarele nu faceau ce vroia ea si iata ca si lacrimile nu incetara sa apara, acest lucru fiind neobservat de persoana respectiva.



TBC


Two paths... Too far apart to be absolute destiny, yet close enough that it can only be fate...

As time marches on, who i am and who my friends are fade away,As they change just like clouds drifting accros the sky.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 17:25

yey,ai sosit cu next-ul
pune continoarea mai repede.
te rog!!!!!puneo mai repede,urgent
please
please
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Arigatou! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 18:39

In primul rand, bine ai venit inapoi Anyama-San^^ ne-a fost tuturor dor de tine a hug
In al doilea rand cele doua capitole au fost dementiale, vaii de capu meu, deci vreau nextul ala urgent ca te pap cu fulgi cu tot^^.
Pwp kiss


Arigatou! - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Arigatou! - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Arigatou! - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanArigatou! - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Arigatou! - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 19:58

waiii deci un capitolminunat am ramas aja huh?
prea super deciimi place la nebunie scuma mea
Vreau extul cat de repede poti e superb, next next next


Arigatou! - Pagina 5 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 00:48

NeeeXt!!!

Cat de repede pooti. Sunt cu ochi pe tine:)
please please
Sus In jos
Hatsune
Academy Student
Academy Student
Hatsune

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 02:00

Asta da fic frate! Bravo :* Tine-o tot asa! E suuper :o3 Imi place foarte mult ideea^^
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 02:13

Rusinica sa imi fie si baaiatului ala ce mincinos
O o vai de capu meu iti iubesc ficu este pe primul loc alaturi de Ninja Love si o poveste incitanta nu am 2 sau 3 doar 1 preferate nu ma pot hotara ce vrei ayame de la vietisuara mea aia tampita sa pui next sa ma omor s-a facut sa o omor pe mama eine are nevoie de ea hai te rog next!!!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Arigatou! - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 07:56

sakura trebuie sa fie puternica sa-l apere pe masaru si ea nu-i in stare sa se apere nici macar pe ea,e imatura si....slaba!trebuie sa se gandeasca la o strategie pt a-l proteja pe fisu,iar ea umbla prin sat si nici nu stie unde se duce!?asta-i culmea!si sa uite sa le spuna celorlalti de sharinganu lu fisu?!saku e mai desteapta de-atat!plz fao pe saku sa-i dea o lectie lu sasuke!plz....in rest....ficu e ok...nu am nicio problema cu ce scri,doar ca nu-mi place de saku....aaaaa,da....NEXT!!! happy2
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 15:26

Hellgirl are dreptate Sakura e cu mult mai despteapta de atat si daca ar fi incercat chistia asta sASUKE ar fi in coma la spital in shippuuden adica sa o violeze ii trage un ii pica totti dinti din gura :)) a da chiestia cu 100 comuri un tam*** mi-a zis oricum eu nu l-am crezut in orice caz cat mai repede cu nextu sa te revansezi! si de ce nu ai anuntat te intelegeam doar anunta si tu oricum I LOVE YOU


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Arigatou! - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 14:38

Pfffff....... 2 saptamani ? Eu poate mor in 2 saptamani !! crying yeah Hai mai rpd pls heh



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Arigatou! - Pagina 5 Asss10Arigatou! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:24

Ce capitole dragute. Imi place mult de tot ca o faci pe Sakura sa sufere atat de mult, insa poate ar trebui sa iti fie si tie mila de ea, nu crezi? Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat. Vezi ca vin la tine si te pap, te mananc cu fulgi cu tot, auzi? Asa, te pupacesc dulce!!! kiss in love kiss


Arigatou! - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 16:08

nextul anyame plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss mai repede kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 17:30

Plizzzzzz hai cu nextuuu mai repede anyame sad
Apropo foarte frumos fiicul si foarte frumoasa ideea happy2


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
*-Cooky-*
Academy Student
Academy Student
*-Cooky-*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timishoara:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Nu prea merge...

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 14:38

O haide anyame,de ce iti place sa ne vezi torturati??? lough
Eu una iubesc ficul si am gandesc la el cand intru pe forum.Asa ca...fa un bine si adu nextu'
please please please
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 15:44

Vreau nextuuuuuu.
Imi place mult de tot ficul.
Pune next repedeeee.


  Arigatou! - Pagina 5 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Arigatou! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Arigatou!   Arigatou! - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Arigatou!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-