Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Noi legaturi, noi sentimente!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 14:19

am aterizat cu avionul de franta aici si nu glumesc.asa capitolul a fost ceva mai lung si foarte frumos[aduce ceva cu vampirii si de asta imi place asa mult]deci spor la scris si sa aduci nextu cat de repede poti te pwp
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 15:40

A fost grozav
Minunat!
Chiar misto!
Mi-a placut foarte mult!
Adu repejor next!
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 21:49

Ai asa un fic grozav!
Il ador, ador, ador
Sakura nemuritoare si Sasuke muritor, se potrivesc
Next-ul iubita, cat mai repede posibil.
te kiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 22:28

ador capitolul si imi pare rau de sakura. sateni au multe prejudecati. biata de ea. abia astept nextul happy2
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:52

te roooooooooooooooooooooooooog pune next crying
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:56

Imi place la nebunie capitolele si ma bucur ca Sakura a aflat adevarul
Sper ca nextu sa vina repede
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 10:58

waw.imi place la nebunie povestea ta. Sakura e puternica, exista un conflict mare. Mie imi genurile de fanficuri in nu doar cum se iubesc personajele si actiunea e putina. Mie exact asta imi place actiunea. Conflicte sangerooase, chiar moartea unora....chestii....Esti sora cu mine fato, si fanficurile mele sunt pline de asa ceva Dami pm candpui nextul. in love
Sus In jos
buteanlavi
Genin
Genin
buteanlavi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Gherla
acebook acebook : https://www.facebook.com/butean.lavinia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 155
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : chitara....pian si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ^_^

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 20:18

Capitolul 12: Disparitia Sakurei.

Sasuke: Eram atat de nerabdator sa o vad pe Sakura. Nu am mai vazuto de foarte mult timp. Imi era dor sa o tin in brate, sa o simt langa mine...sper ca nu va fi prea suparata pe mine. Am reusit intr-un final sa ma razbun, iar acum traiesc doar pentru ea. Cu cat ma apropiam mai mult de Konoha cu atat deveneam mai nerabdator. Corpul meu tremura de emotii, iar zambetul de pe fata nu vroia nici cum sa dispara. Acum era noapte, dar nu imi era frica. Niciodata nu mi-a fost frica de intuneric, din contra m-a atras foarte mult si mereu l-am considerat linistitor. Cerul era foarte senin si plin de stele. Privelistea era foarte frumoasa. Mi-as fi dorit ca si Sakura sa fie cu mine, deoarece ei ii placeau chestile de genul acesta. Naruto veni langa mine si imi zambi fericit

- Hei prietene, chiar asa de bine te simti? Adica ai reusit sa iti razbuni clanul, dar ti-ai ucis singurul frate nu te simti deloc rau?

Naruto era un baiat bun, dar pune niste intrebari foarte prostesti. Cred ca omul nu se schimba indiferent cant de mult trece timpul. Naruto e la fel de "tantalau" ca in copilarie. Intr-un fel ciudat ma bucuram ca a rams acelasi. Avea un suflet bun si chiar tineam la el ca la un frate.

- Itachi, fratele meu, a murit in ziua cand a murit si clanul Uchiha. Cel pe care l-am ucis azi a fost doar un shinobi puternic. Si nu am de ce sa regret ca am ucis un infractor, din contra acest gand ma bucura foarte tare. Dar nu de aceea sunt atat de fericit. Motivul este altul. Vreau sa ajung o data acasa si sa ma intalnesc cu Sakura. Imi este foarte dor de ea. Ma intelegi, nu-i asa?

Naruto facu ochii mari cat cepele si incepu sa rada zgomotos. Dumnezeule, ce la apucat? Cred ca este nebun. Nu.....defapt stiam sigur ca este nebun. Sa oprit din alergat. Era rosu la fata ca focul si nu se mai putea opri din ras. Ne-am oprit si noi si ne uitam la el nedumeriti. Probabil a mancat ceva stricat. Dupa cateva minute se opri si se uita la mine insistent.

- Cine esti si ce ai facut cu Sasuke pe care il stiu eu? Tu niciodata nu ai vorbit atat de frumos despre cineva, sau cel putin cu mine. Mereu ca repezeai sau imi raspundeai foarte urat. Deci aceasta Sakura chiar atat de mult te-a schimbat?

Am zambit, amuzat la cat te tembel era Naruto. Nu i-am raspuns la intrebare si am inceput din nou sa alerg. Nu vroiam sa mai stau nicio secunda departe de Sakura. Dar intr-un fel Naruto avea dreptate, aceasta fata a reusit sa ma schimbe foarte mult. Acum vad viata dintr-o alta perspectiva. Este mai vrumoasa (viata), iar eu sunt fericit. In scurt timp am ajuns in Konoha, iar primul lucru pe care trebuia sa il facem era: sa mergem la Doamna Tsunade si sa ii raportam cum a decurs misiunea, iar dupa aceea eram liberi sa facem ce vrem. Kakashi incepu sa raporteze tot ce sa intamplat, iar eu imi doream foarte mult sa se termine aceasta "tortura". Corpul meu tremura din toate incheieturile din cauza nerabdarii, eram agitat si asta se vedea foarte clar. Am fost foarte fericit cand Kakashi a terminat. Acest lucru insemna ca puteam pleca, dar Doamna Tsunade a dorit ca eu sa raman in biroul ei sa vorbim intre patru ochii. Acum ce mai vroia si ea? Nu era destul ca am asteptat atat de mult sa o vad din nou pe "rozalia" mea?

- Sasuke, vreau sa iti spun ceva foarte important si nu vreau sa te mint asa ca voi fi sincera si foarte directa. Am auzit ca ti-ai razbunat clanul si cred ca esti foarte fericit, dar cred ca aceasta veste te va deprima foarte tare, deoarece am auzit ca erai destul de apropiat de ea. Sakura a fugit din sat si nu o mai gasim nicaieri. Am cautat-o o zi intreaga, dar nu am gasit nici macar o urma. Imi pare rau Sasuke!

Poftim? Cum adica Sakura a fugit din sat. Nu inteleg. Ea nu ar fi facut niciodata una ca asta decat daca ar fi fost fortata sa plece. Probabil i-a facut cineva ceva, iar ea a crezut ca ar fi mai bine pentru sat daca ea ar pleca. Am simtit cum lumea imi fuge de sub picioare, iar intreaga mea viata se scurge cu fiecare secunda trecuta. Se pare ca fericirea mea a durat foarte putin. Acum scopul meu pentru care traiam a disparut. Ce ar trebui sa fac sa o aduc inapoi, unde as putea sa o gasesc, cum o voi aduce din nou? Aceste intrebari nu imi dadeau pace, iar eu eram incapabil sa gasesc un raspuns. Prima data trebuia sa o gasesc, iar dupa aceea ma voi gandi pe moment cum o sa o conving sa se intoarca. Dar totusi vroiam sa aflu ce sa intamplat cu ea si nu voi pleca de la Tsunade pana nu voi gasi un raspuns. Voi sta toata noapte aici daca este nevoie.

- Vreau sa stiu ce sa intamplat. Sakura nu ar fi plecat niciodata din Konoha doar daca ar fi fost fortata. Iubea acest sat si avea de gand sa ramana aici pana ce viata ei se va sfarsi. Sunt sigur ca sa intamplat ceva si vreau sa aflu ce, asa ca nu voi pleca de aici fara un raspuns Doamna Tsunade.

- Sasuke, iti voi raspunde sincer la intrebari, dar este foarte greu de crezut. Este foarte probabil sa ma crezi nebuna, dar ceea ce o sa iti spun este foarte adevarat, asa ca te rog sa ma urmaresti atent. Intrradevar, Sakura avea de gand sa traiasca in acest sat pana ce viata ei se va sfarsi, dar tu stiai ca ea nu va muri niciodata de batranete? Adica poate sa moara, dar doar daca este ucisa de cineva. Moartea naturala nu este valabila si la ea. Este un copil special foarte puternic, avem nevoie de ea, mai mult ca orice. In curand un razboi se va naste si avfem nevoie de cea mai puternica aparare. Imagineaza-ti, daca Sakura se v alia cu un sat rival si va veni intr-o zi sa ne atace satul, atunci noi vom muri sigur. Ea este mult mai puternica ca mine, sau ca tine, iar de aceea avem nevoie de ea. Dar din pacate satenii sunt rai si nu au acceptato pe Sakura, iar de aceea ea a fugit. Nu stiam ca are de gand sa fuga. Daca stiam nu o lasam. Incercam sa o ajut, sa gasim o solutie impreuna. Imi pare rau Sasuke. Imi pare atat de rau.

Nu imi venea sa cred. Aceasta poveste este adevarata? Sakura era chiar nemuritoare? Nu imi pasa ce este ea, o vreau, aveam nevoie de ea. O iubesc, si vreau sa am o familie cu ea. Nu ma intereseaza de soarta satului, nu de aceea vreau sa o aduc inapoi, vreau doar sa fie langa mine, indiferent unde ne aflam. Nu voi renunta si o sa caut chiar daca va dura toata viata. Nu o sa renunt niciodata la ea. Am mers acasa, mi-am luat cateva lucruri si bani, iar dupa aceea am plecat in cautarea "sufletului meu". Sakura, oriunde ai fi, doar asteaptama, voi veni la tine, si te voi proteja cu pretul vietii mele.

Sper sa va placa......^_^ daca primesc azi un comentariu o sa pun urmatorul capitol deoarece am ceva idei, aceasta pauza "mare" mi-a oferit foarte multe idei bune, iar acum eu trebuie sa le folosesc. FIGHTING ^_^
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 20:52

Deci...
Wooow...imii plasheee...Deci Sasuke sentimental si Sakura nemuritoate....Draguuuts
In concluzie....
Mia placut muult de thooot...si no lungesc ca mi'cam rau asa ca iti spun ca abia astept nextuul
Sus In jos
Pisicutza_Miau
Academy Student
Academy Student
Pisicutza_Miau

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 1

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 21:35

ooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww de superb e minunat il ador asrept next rapid
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 21:40

deci grozav rau de tot nu gluma huh?
acesta este un fic chiar foarte fain si original huh?
IL ADOR huh?
astept next-ul cu ardoare huh?
next next next
cu drag Iva good job
Sus In jos
buteanlavi
Genin
Genin
buteanlavi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Gherla
acebook acebook : https://www.facebook.com/butean.lavinia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 155
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : chitara....pian si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ^_^

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 21:46

Si dupa cum am promis am pus si capitolul 13 ^_^

Capitolul 13: Sasuke o gaseste pe Sakura.

Sasuke: Timp de sase luni am cautat disperat in toate satele din tinutul focului si nimic. Nimeni nu a vazuto, nimeni nu stia nimic de ea. Dar tot nu ma voi da batut. Daca va fi nevoie o sa caut in intreaga lume. Sakura a fost singura persoana care a reusit sa imi readuca zambetul pe buze si nu voi renunta la ea pentru nimic in lume. Voi recurge la orice modalitate sa dau de ea. Acum ma indreptam spre tinutul apei. Vroiam sa merg intr-un sat unde am ajutat in trecut un constructor de poduri sa construiasca un pot pentru satul lui. Acest om se numea Tazuna si vroiam sa vad daca stia ceva de Sakura. Orice indiciu era bun. Acceptam orice informatie despre ea, nu conta ce este. Dupa un timp am ajuns in acel sat si ma plimbam pe strazi incercand sa aflu ceva. Acest loc sa schimbat foarte mult. Ultima data cand am fost aici era saracie mare, dar acum nu mai este asa. Se pare ca acel pod chiar a contribuit. Ma bucur ca am ajutat la construirea acelui pod. Am intrat pe o alee intunecata si nu ma asteptam niciodata sa vad asta tocmai acolo. Sakura statea cu spatele la mine. Oare chiar era Sakura sau doar o imaginatie a minti mele? Dar aceasta Sakura era diferita. Nu avea cum sa fie o inchipuire deoarece eu nu am vazut-o niciodata asa pe Sakura, deci nu avea cum sa mi-o imaginez asa.

- Se pare ca ai reusit sa ma gasesti in cele din urma. Dar vrea sa sti ca nu o sa ma intorc in Konoha, Sasuke. Nu sunt bine venita acolo. Oamenii ma urasc, de aceea am plecat, si chiar speram ca o sa ma uiti, dar se pare ca nu a fost asa.
- Cum as putea sa te uit? De ce vorbesti asemenea prosti? Si cum ai putut sa pleci asa fara sa spui. Nici nu ai idee cum m-am simtit. Dupa ce ti-am spus cat de mult de iubesc si cat de mult tin la tine tu ai plecat. Ai idee cum m-am simtit? Nu am mai resistat si am cazut in genunchi incepand sa plang. Nu stiu de ce am facut asta, nu vroiam sa plang, nu am mai plans pana acum, dar pur si simplu nu ma puteam opri. Durerea pe care mi-a provocato era prea mare. Nu m-am mai simtit niciodata asa. Sakura nici macar nu am apucat sa iti spun ca m-am razbunat. Cand m-am intors in Konoha aveam de gand sa ne intemeiem o familie, sa locuim impreuna si sa ne iubim pentru eternitate, dar gestul tau mi-a aratat ca tu nu ma iubesti atat de mult pe cat te iubesc eu. De aceea te-am cautat timp de sase luni. Vreau doar sa clarificam lucrurile. Vreau sa stiu daca ma mai iubesti, sau m-ai iubit vreodata cu adevarat.

Sakura: Cum putea sa spuna asa ceva? Cum poate sa se indoiasca de sentimentele mele? Stia clar ca a fost si este cea mai importanta persoana din viata mea indiferent de ce se va intampla. Mereu il voi iubi pe Sasuke. Il voi iubi cu toata inima mea pana la sfarsit. Il cred ca i-a fost greu in aceasta perioada de timp, dar nu numai lui. Si mie mi-a fost greu si nici macar nu are idee cat de mult am suferit cand mi-am aflat trecutul. In acel moment aveam nevoie de el, dar el nu a fost langa mine si am fost nevoita sa plec. Asa ca te rog Sasuke "iubirea mea" nu ma invinovati pentru ceea ce am facut, pentru ca ma simti si asa destul de rau, nu vreau sa mai pui sare peste rana deschisa.

- Sasuke, si mie mi-a fost foarte greu in acest timp. In fiecare zi ma gandeam doar la tine, si chiar ma gandeam sa ma intorc in sat, dar cum ti-am mai spus, nu sunt bine venita acolo. Imi pare rau ca te-am parasit, dar te rog sa ma intelegi. Am fost atat de confuza si speriata cand am aflat adevarul.....aveam nevoie de tine, dat tu nu erai acolo, iar de aceea a trebuit sa plec. Vreau sa intelegi ca te iubesc foarte mult si acest lucru nu se va schimba niciodata. Tu esti viata mea, doar pentru tine traiesc. Sa nu uiti asta niciodata, TU VEI FI SINGURUL BARBAT DIN VIATA MEA.
- Daca ma iubesti atat de mult, nu iti va fi greu sa te intorci cu mine in Konoha. Nu imi pasa de ceea ce spun oamenii, si nici tie nu ar trebui sa iti pese. Promit ca o sa iti ofer o viata mult mai buna. Vom fi fericiti impreuna. Voi face orice sa fiu cu tine. Nu ma intereseaza, tot ce vreau eu este SAKURA.

Vorbele lui m-au convins sa ma intorc in Konoha. De fiecare data cand priveam ochii aceia intunecati ca un abis fara fund ma pierdeam si faceam exact ceea ce vroia el. Il doream pe acest baiat, vroiam sa stam impreuna pentru eternitate. Am inceput sa plang si l-am luat in brate fericita. Bratele lui puternice m-au prins in stransoarea lor nevroind sa imi mai dea drumul vreodata. Corpul lui era atat de fierbinte(cald) si perfect, mirosul lui mi-a invadat plamanii. Chiar mi-a fost dor de acest miros. Avand acum ocazia, am soptit incet la urechea lui:

- "Ma voi intoarce cu tine in Konoha, dar azi vreau sa ramanem in acest sat. M-am atasat foarte mult de el si ma simt ca si cum as fi acasa. Te rog sa stai cu mine inca o zi in acest sat, iar dupa aceea promit ca ma voi intoarce cu tine acasa."

A dat din cap in semn de aprobare, iar dupa aceea m-a luat in brate. Se indrepta incet spre mine, iar dupa cateva secunde buzele nostre s-au unit formand un sarut plin de iubire. Am asteptat foarte mult acest sarut, iar acum eram foarte fericita ca l-am primit.

Eh, asta a fost, sper ca va place ^_^ FIGHTING ^_^
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 22:03

nu pot sa cred , tocmai ti-am scris un comentariu si deja ai venit cu next-ul lough
te-ai incadrat bine lough
deci grozav rau de tot huh?
ma bucur ca Sasuke a gasit-o pe Sakura si ca se vor intoarce in Konoha dance2
ce pot sa m-ai zic roll
next next next next next heh
astept next-ul cu ardoare huh?
cu drag Iva good job
Sus In jos
buteanlavi
Genin
Genin
buteanlavi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Gherla
acebook acebook : https://www.facebook.com/butean.lavinia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 155
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : chitara....pian si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ^_^

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Oct 2011, 23:03

Capitolul 14: Un nou inceput.

Sakura: Cand am ajuns in satul Konoha era noapte si toata lumea dormea. Satul era foarte linistit. Se auzeau doar cainii care latrau zgomotos atunci cand vedeau ceva necunoscut. Am fost surprinsa cand Sasuke insista sa dorm la el acasa in seara aceasta. El spuea ca nu putea sa mai stea nici macar o secunda fara mine. Aceste cuvinte m-au facut sa ma simt minunat. Ma simteam, pentru prima data in viata, importanta. Eram si eu importanta pentru cineva, si acest cineva nu era un om oarecare. Era insusi Sasuke Uchiha, omul pe care il iubeam cel mai mult in viata aceasta. Am intrat in casa si am fost surprinsa cand am vazut cat de fruoasa era. Spre deosebire de personalitatea lui ursuza, casa aceasta era foarte primitoare. Sasuke ma lua de mana si am mers in camera de zi. Incaperea era vopsita intr-un crem placut, si era foarte bine mobilata. Deci concluzia este ca Sasuke nu duce lipsa de bani. M-am asezat pe canapea privind in continuare camera, iar Sasuke disparu din camera. Nu prea am dat importanta acestui lucru, deoarece eram prea fascinata de frumusestea acestei incaperi, cu cat "gust" a fost organizat fiecare lucru, erau asezate toate perfect, se potrivea fiecare lucu cu locul in care era pozitionat. Dupa cateva secunde Sasuke s-a intors in camera aducand ceva de macare si doua ceaiuri. Atentia mi s-a indreptat din nou spre el. Era atat de frumos, parul lui negru ca smoala, ochii la fel de negrii ca un abis intunecat, corpul lui perfect...totul ma atreagea si ma facea sa ma simt ciudat. Vroiam sa fie al meu, sa fiu impreuna cu el pentru eternitate.

- Si iti place casa? Sa sti ca nu am schimbat nimic de cand au murit parintii mei. Nu m-am atins de niciun obiect. Toate au fost aranjate de mama si am de gand sa le las asa pentru totdeauna. Este singurul lucru care imi aduce aminte de ei. Eh, dar acum sa trecem la subiect. Te-am adus aici ca sa iti cer sa locuiesti cu mine permanent. Nu cred ca voi reusi sa traiesc din nou singur. Mi-au ajuns atatia ani de singuratate. Ce spui, ai vrea sa incepem de la inceput?

Uau, Sasuke nu a mai vorbit niciodata asa. M-a uimit, in adevaratul sens al cuvantului. Normal ca vroiam sa locuiesc cu el. Il iubeam din toata fiinta mea, cu tot sufletul meu si asta nu se va schimba niciodata, asa ca voi accepta fara sa ezit.

- Mi-ar face placere sa locuiesc cu tine. Nu stiu de ce ai mai intrebat asemenea lucru.

Sasuke: Ma simteam foarte bine acum cand am auzit ca era de acord sa locuiesca impreuna cu mine. O iubeam foarte mult, iar de aceea vroiam sa imi intemeiez o familie cu ea, dar asta in viitor, acum tot ce vroiam era sa traiesc fericit alaturi de ea. Sa ne iubim si sa ne bucuram de aceasta viata. Am luat-o de mana si am dus-o la etaj. Se uita ciudat la mine, dar nu a comentat, ea doar m-a urmat. Am intrat in baie si am dat drumul la apa.

- Sunt sigur ca ai vrea sa faci o baie calda. Voi face si eu mai tarziu, dar te rog sa ma ierti pentru ca nu am haine de fete in casa. Va trebui sa te imbraci cu astea.

I-am dat un tricou negru de-al meu si o pereche de pantaloni de trening tot negri. Am sarutat-o scurt pe frunte, iar dupa aceea am iesit din baie lasand-o singura. Sunt sigur ca acum se putea descurca si singura. Nu era atat de greu sa te speli singur, dar daca avea nevoie de ajutor sa se spele pe spate as fi mai mult decat bucuros ca sa o ajut. Mereu mi-am dorit sa ii vad corpul "neimbracat". Am coborat la parter, mai exact in camera de zi, incercand din rasputeri sa ma gandesc la altceva. Nu vroiam sa ma mai gandesc la Sakura, deoarece se putea sa intru peste ea in baie, si nu cred ca i-ar fi facut placere. Dupa cateva minute de relaxare am fost intrerupt din gandirea mea de o voce care ma striga. Mi-am intors psrivirea spre usa, iar persoana care ma striga neincetat era......



E cam scurt, dar totusi sper sa va placa.....Multumesc ca il cititi! FIGHTING ^_^
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 08:46

im place la nebunie caci e suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper.sper sa nu ne tii mult in suspans happy2
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 10:23

era...cine era of cei cu suspansul asta
Misto capitol adu repejor nextu sa nu mor aici
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 11:17

rusine sa imi fie .... cum de iti las com asa tarziu nervi! rusine mie nervi!
deci capitolul este grozav si te felicit huh?
chiar mi-a placut si ma bucur ca au ajuns cu bine in Konoha si ca Sakura s-a mutat la Sasuke huh?
dar suspansul asta ma omoara lough
ori cum grozav rau de tot huh?
daca poti imi poti trimite si mie un mesaj pe privat cand ai pus next-ul (desigur doar daca vrei ) rusinos
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 15:14

A fost bestial
Mi-a placut la nebunie si abea astept sa vad nextul
Mai repedee!!
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
buteanlavi
Genin
Genin
buteanlavi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Gherla
acebook acebook : https://www.facebook.com/butean.lavinia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 155
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : chitara....pian si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ^_^

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 16:18

Capitolul 15 Partea 1: "Prietenii adevarati tot prieteni raman..."

Sasuke: Persoana care ma striga neincetat era Naruto. Ce cauta el aici? De unde a stiut ca m-am reintors? Nu mai conta asta. Ma privea uimit, avand pe fata un zambet minunat. Il priveam si eu, incercand sa imi dau seama ce avea de gand sa faca, dar nu am fosc capabil deoarece Naruto sari pe mine si ma lua in brate. Ce Dumnezeu a patit? S-a lovit cumva la cap? Daca Sakura va cobori si ne va vedea asa, pun pariu ca se va indoi de "inclinatiile mele." Adica ma va crede pe invers. Ihh...m-am strambat cand m-am gandit la asta si l-am trantit pe canapea. Cred ca s-a lovit deoarece la impactul dintre corpul lui si canapeaua, acesta incepu sa tipe. Nu vroiam sa il ranesc, dar m-a luat prin surprindere...si trebuia sa stie ca eu nu stau prea bine cu nervii.

- Sasuke, te-ai intors. Dar de ce? Cum? Cand? Of Doamne nici nu ai indee cat de mult ma bucur ca te-ai intors. Dar Sakura sti ceva de ea? Nu am mai vazut-o de foarte mult timp si sunt ingrijorat pentru ea. Poate a patit ceva.....Naruto incepu sa delireze....vorbea atat de repede incat mi-a fost greu sa inteleg ceea ce spune. Se pare ca se bucura foarte tare sa ma vada inapoi in sat. Si eu ma bucur sa il vad, deoarece mereu l-am crezut ca un frate. Chiar sia acum cred asta despre el.

- Naruto, calm, calm, imi este foarte greu sa te urmaresc. In legatura cu Sakura, nu mai trebuie sa iti faci griji pentru ca si ea este cu mine. E sus, face un dus, dar acum vine si intrebarea mea. Cum ai stiut ca am venit acasa? Naruto se uita putin nedumerit la mine, cred ca incerca sa isi dea seama ceea ce l-am intrebat. De ce e atat de incet? Se pare ca a ramas acelasi tantalau. Incepu sa zambeasca, iar asta mi-a dat de inteles ca si-a dat seama.

-Pai veneam dintr-o misiune si am vazut lumina aici, asa ca am intrat fara sa mai ezit. Credeam ca erau niste hoti, si am venit aici cu ideea de bataie. Chiar vroiam sa ma bat putin, dar cand te-am vazut pe tine am ramas foarte surprins. Nu ma asteptam sa fi tu. Dar i-a spune, cum arata Sakura? E mai frumoasa ca inainte?

Naruto, te omor daca te atingi de ea. Sakura este doar a mea, nu voi permite nimanui sa se atinga de ea, chiar daca acea persoana esti tu, sau chiar Kakashi. Am spus Kakashi pentru ca stiu ceea ce spun, am vazut cum o privea in timpul antrenamentelor, si sunt sigur ca acesta avea unele sentimente pentru ea. Sau poate o vedea ca pe o fiica mai mica si nu vroia sa pateasca ceva......insa nu eram sigur de acest lucru. Vroiam sa spun ceva, dar am fost intrerupt se un sunet ciudat care a iesit din gura lui Naruto. Se uita uimit spre scari, nici macar nu mai clipea. Curios m-am intors si eu si am vazut-o pe Sakura indreptandu-se spre noi.

- Naruto, nu te-am mai vazut de mult timp. Nu te-ai schimbat deloc.

Ma asteptam ca Sakura sa mearga sa il imbratiseze, dar in loc de asta a venit langa mine si imi cuprinse de brau. Dupa cateva secunde ma saruta scurt pe obraz si imi sopti la ureche "multumesc penru haine, si pentru baie, ma simt mult mai bine acum." I-am zambit fericit, cuprinzand-o la randul meu de talie. Naruto ne privea ciudat. Saracutul, nu mai intelegea nimic, se pare ca aveam multe sa ii povestim. Sakura incepu sa vorbeasca anumite chesti cu el, dar dupa cateva minute am fost intrerupti de.......

Scuze ca e scurt, dar trebuie sa merg la mancare....mama asta >_<, o sa pun continuarea in curand, multumesc pentru tot si FIGHTING ^_^









Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 17:09

foarte tare huh?
iti multumesc ca m-ai anuntat kiss
te felicit huh?
te rog sa ma anunti cand vei aduce next-ul happy2
si ma bucur ca sunt prima huh?
iti multumesc pentru ca ai citit si fic-ul meu dance2
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 16:41

mersi,mersi,mersi,mersi muuuuuuuuuuuuuuuuuuuult de tot k ai pus next.nam mai putut de ras cu faza cu naruto lough abia astept sa vad cn e happy2
Sus In jos
buteanlavi
Genin
Genin
buteanlavi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Gherla
acebook acebook : https://www.facebook.com/butean.lavinia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 155
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : chitara....pian si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ^_^

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 14:58

Capitolul 15 Partea 2: "Prietenii adevarati tot prieteni raman..."

Sasuke: ......dar am fost intrerupti de.....Neji, Hinata, Tenten si Lee. Ce Dumnezeu se intampla aici? De ce toata lumea apare asa fara invitatie? Vroiam sa imi petrec seara doar cu Sakura, dar se pare ca planul meu a fost distrus de catre ei. Cu totii au inceput sa tipe si sa ceara explicatii. Eram enervat pana la culme, dar nu aveam ce sa fac. In fond erau prieteni mei si nu puteam sa tip la ei sau sa ii jgnesc.Au continuat sa tipe cateva minute bune, dar eu nu i-am mai bagat in seama. M-am asezat pe canapea si urmaream acea micuta "cearta". Sakura incerca sa faca liniste, dar nu reusea asa ca ceda si ea venind langa mine. Acum era Naruto impotriva celorlalti. Desi acesta era singur, reusea sa faca fata celorlalti si se auzea numai gura lui in toata acea harmalaei. Am inceput sa rad amuzat de aceasta intamplare, cand l-a un moment dat s-au oprit cu totii uitandu-se ciudat la mine. Bun, eu sunt singurul care nu mai intelege ce se intampla aici? Acum cateva secunde se certau, iar acum s-au oprit si se uita ciudat la mine? De ce ? Nu eu am fost cel care ma certam si eram gata de bataie. Of, cine sa ii mai inteleaga si pe prietenii mei.

- Ma bucur ca sa facut liniste. Sincer, tipetele voastre au inceput sa ma enerveze la culme. Dar intrebarea este, de ce va uitati la mine? Acestia au inceput sa inainteze spre noi, iar Naruto s-a oprit fix in fata mea.

- Sasuke, tu tocmai radeai.....Noi nu te-am mai vazut razand asa pana acum, iar de aceea am ramas socati. Nu cred ca esti adevaratul Sasuke....impostorule, arata-te. Naruto a sarit pe mine si ma tragea de obraji incercand sa imi dea "masca" cea imaginara jos. Sunt sigur ca acest baiat s-a tampit de tot. M-am enervat si l-am aruncat pe jos. Obraji mei erau rosii si ma usturau.....chiar a pus forta in acea strangere.

- Naruto, te asigur ca Sasuke de aici, este cel adevarat. Nu trebuie sa iti faci griji. Trebuie sa te obisnuiesti cu el pentru ca asa cum este acum, asa va fi si de acum inainte. Sakura l-a ridicat de jos. Ii zambi, iar dupa aceea veni langa mine. Corpul ei era minunt, si ma atragea atat de tare. Vroiam sa o sarut, dar nu puteam pentru ca aveam "musafiri nepoftiti".

Sakura: Ma bucuram foarte tare sa imi vad prietenii, dar vroiam ca in seara aceasta sa raman doar eu si Sasuke. Vroiam sa ne iubim in adevaratul sens al cuvantului. De ce mereu trebuie sa intervina ceva intre noi? Cu totii asteptau poveste intoarceri noastre in Konoha asa ca am inceput sa povestesc lunga noastra poveste. Acum nu o mai mentinoez pentru ca sunt sigura ca voi o cunoasteti ^_^. Dupa ce am clarificat lucrurile, credeam ca o sa plece, dar ei au mai dorit sa stea. Poate ca e gresit ca gandesc asta, dar vroiam sa plece odata fiecare la casele lor si sa ne lase in pace cu treburile noastre.

- Am o idee, am o idee......cine vrea sa joace adevar si provocare? Normal Naruto mereu avea ideeile "geniale". Cu totii au dorit sa joace, asa ca am fost nevoita sa intru si eu. Sasuke intra si el in joc. Ma privea intens si cred ca stiu ce avea de gand. In caz ca ma provoca cineva sa ma sarut cu vreun baiat din incapere, Sasuke avea sa se impotriveasca si chiar sa lupte ca sa impiedice acest lucru. Cel care avut idee, si acesta era Naruto, trebuia sa intrebe primul iar cel pe care l-a ales el a fost Sasuke.

- Sasuke, spune-mi ce alegi. Adevar sau provocare? Sasuke se uita la mine pentru cateva clipe, iar dupa aceea ii raspunse lui Naruto.
- Adevar Naruto..... Blondul parea putin confuz, si a adurat destul de mult ca sa ii gaseasca intrebarea, dar intr-un final veni cu "bomba"
- Sasuke, este adevarat ca inca nu te-ai culcat cu Sakura? Ce era cu intrebarea aceasta? Am rosit puternic si am intors privirea in direcia cealalta. Raspunsul lui veni imediat dupa intrebare. Vocea lui era clama si rece. El credea ca acest lucru era firesc si pana la urma toata lumea o sa treaca prin asa ceva, dar mie mi se parea ciudat sa vorbesc asemnea lucruri si cu altcineva.
- Da este adevarat ca nu m-am culcat cu Sakura......inca. Dar sincer sa fiu, Naruto, asta chiar nu e treaba ta, asa ca data viitoare cand intrebi si mai pui asemenea intrebari, sa-r putea sa te lovesc....Bun deci acum e randul meu sa intreb. Tenten, adevar sau provocare?
- Provocare.
Sasuke a stat putin pe ganduri, iar cand a gasit pedeapsa potrivita incepu sa zambeasca smecher....ii iubeam acel zambet. Pur si simplu ma facea sa ma simt minunat cand il vedeam afisand acel zambet.
- Te provoc sa il saruti pe cel de care iti place. Fata rosi puternic si se tot uitala Neji. Baiatul paru putin enervat de provocarea data de Sasuke, dar incerca sa se abtina si sa isi ascunda nervi. Am asteptat aproximativ 5 minute ca Tenten sa faca miscarea, dar aceasta statea pe loc privind in podea. Neji isi pierdu-se controlul si a spus:
- Haide odata....ce e asa de greu? Vreau sa se termine si sa merg acasa. Neji avea ochii inchisi, si de aceea Tenten actiona. Cand baiatul a simtit doua buze peste buzele lui a deschis ochii speriat si ramase uimit. Tenten era indragostita de el. Acesta nu o refuza, din contra, a acceptat-o. Jocul a continuat cateva ore bune, iar cand acestia au plecat acasa, eu si Sasuke eram prea obositi ca sa mai facem ceva, asa ca am mers la somn.......


Sper sa va placa FIGHTING ^_^
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 17:01

vai .... OMG OMG huh?
ce ma bucur pentru ca ai venit cu next-ul huh?
ma bucur pentru ca sunt prima
trebuie sa ma apuc de teme asa ca nu pot sa iti transmit toate laudele nervi!
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 19:54

lough e chiar tare capitolul asta si am ras de nam mai putut.saracii de ei mereu erau intrerupti. lough next
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 18:30

Te roggggggggggggggg super mult sa pui next ca tu ma omori aici cu zile da ce zic eu cu zile chiar cu saptamani, luni poate chiar ani nervi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Noi legaturi, noi sentimente!   Noi legaturi, noi sentimente! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Noi legaturi, noi sentimente!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-