Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Ian 2012, 20:01

Dead.Girl a scris:
Dar vreau RPG-UL multttttttt
Oricum stiam ca se va intampla asta in fond ce eu am un fic kalumea?
Nu stiu daca il mai inchid cred ca da iti dauun raspuns afirmativ pe 22 01 2012
Multumescpt intelegere....

Darling, am inteles ca-ti doresti foarte mult concursul de RPG, dar nu orice ne dorim se si poate pune in aplicare. heh Intr-adevar, va mai dura o perioada pana sa fie deschis, deci nu mai fa off topic in nesimtire, fic-urile nu sunt loc unde membrii sa-si spuna "off-urile". roll In al doilea rand, te-as sfatui sa nu mai folosesti emoticoanele staff-ului, gen acela cu Thread Closed.

P.S : Aici nu prea ai voie sa fii nehotarata, ori il inchizi, ori nu. dap ! Am incheiat definitiv, sa nu mai vad off in nesimtire.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Joi 02 Feb 2012, 13:54

Bai da scrieti unu ceva ca altfel nu postez.
Nu fac eu double posting daca nu postati nu postez nici eu SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 138742

Editat de choco: daca vrei ca acest fic sa mai ramana la active te sfatuiesc sa postezi un capitol cat de curand. Nu stiu ce vrei tu de fapt, ori comentarii, ori sa se redeschida nu stiu ce, insa nu trebuie sa postezi de fiecare data cand te nemultumeste ceva aici. Cititorii comenteaza, insa trebuie sa aiba si ce. heh


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 10:52



Buun, si am revenit cu o critica.

Descriere ~ unde este? Sincer nu o vad deloc si nu imi place. Sentimentele nu sunt nicaieri, ce sa mai zic de ceea ce trebuie sa transmita celui care citeste. Axeaza-te mai mult pe sentimente, emotii, trairi, surprinde-l pe cel care citeste intr-un mod placut. Incearca de asemenea, sa folosesti un limbaj mai bogat, care sa cintina mai multe expresii liuterare. Am vazut ca te reduci doar la a folosi un set de cuvinte si acestea nu exprima prea multe. Fa ca lucrurie sa nu fie mereu ceea ce par si incearca sa introduci evenimente care sa ia cititorul pe nepregatite. Si inca ceva: uneori folosesti niste fraze care pur si simplu sunt prea lungi. Uiti care este ideea principala si subiectul de baza si faci dezacorduri peste dezacorsuri, plus ca nici nu mai inteleg ceea ce vrei sa spui. Incepi cu o idee si termini cu o alta in acelasi enunt. Mai pune punct din cand in cand.

Actiune ~ este grabita. Nu faci altceva decat sa alergi faptele si intamplariel. Acum se intampla ceva, acum altceva, ca si cum ai bate din palme. Fara descriere cam asa este actiunea, insa chiar si cu ea, tot trebuie sa te opresti asupra unui lucru pe care sa il comentezi mai mult si abia apoi sa faci trecerea la un alt cadru.

Dialog ~ in ultimul capitol nu ai avut, insa in alte capitole da. Este lung sec si nu face decat sa te enerveze la un moment dat. Adica imi pot da si singura seama ca doua personaje trebuie sa se saliute atunci cand se intalnesc si alte aspecte asemenea. Poti sa mai scurtezi dialogul si sa il transformi in vorbire indirecta. Asa ar fi mult mai bine, plus ca actiunea nu ar mai fi asa de grabita.

Titlu ~ este cat se poate de banal si nu ma atrage absolut deloc. Nu imi spune decat ca este vorba despre cuplul SasuSaku si ca actiunea se petrece conform animeului in Shippuden. In rest absolut nimic, nicio informatie, sau vreun cuvant care sa imi atraga atentia.

Idee ~ nu este dintre cele mai originale si nici felul in care o dezvolti nu o face mai speciala. Nu folosesti cuvintele asa cum ar trebui, nu faci ca misterul sa pluteasca in aer. Si daca nu misterul, atunci macar dragostea, ca doar despre asta este vorba, nu? Dezvolta-ti planul de idei al unui capitol mai mult, nu te rezuma doar la a trece imediat la altceva si iar la altceva.

Estetica ~ paragrafele tale sunt cam in aer. Asta pentru ca nu prea ai paragrafe. Scrii un enunt, cel mult doua si dupa dai enter. Ai putea sa dezvolti cate o idee in fiecare paragraf care sa cintina macar cinci sase fraze. In rest, se citeste usor, deci nu am de ce ma plange.

Greseli de tastare/ ortografie:

invaluindum ~ invaluindu-mi

genuchi ~ genunchi

pufoshenie ~ pufosenie (fara limbaj de mess)

astepti ~ astept

barbate ~ barbati

insfarsit ~ in sfarsit

temperature ~ temperatura

vro ~ vreo

nici-o ~ nicio

sa sti ~ sa stii

find ~ fiind

pep e ~ pe

~ ai o exprimare incoerenta rau de tot; ma bagi in ceata, nici nu stiu ce se intampla uneori.

Asa, pai cam asta ar fi. Mai ai mult de lucru, insa daca ai vointa orice este posibil. Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^



SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 11:26

Draguta mea Choco niciodata nu as fi buna titluri.
Si eu scriu repede la laptop catodata mai mananc o litera... poate doua.

Capitolul (v-am spus ca nu sunt buna la tituluri)
Amintirile...

Sakura P.O.V :

Imi urasc viata poate nu stiti , dar nu am vrut sa va povestesc cand a venit Naruto sa ma salveze vreti sa aflati nu?
Ei bine...
Sasuke la invins ma luat cu el si trei luni de zile am fost doar o jucarie de placere inca ma doare foarte tare ce am patit.
Karin era geloasa si se ruga sa fie in locul meu i-am zis sa se transforme in mine insa, Sasuke si-a dat seama si ma pedepsit.
In fiecare zi vroiam sa scap ma rugam sa se intample asta , dar Karin era obligata sa imi ia chakra sa fiu buna de nimic . sa fiu doar o jucarie care nu ma pot opune.
Nu cred ca era zi care eu sa nu ma "joc" cu Sasuke in fond eram jucaria lui.
Cand am cazut pe podea , iar am trait acele amintiri, dar nici macar nu stiu cine ma salvat.Schimbam mereu locatia eram ca tiganii cu cortu nu, nu mergeam pe jos, ci mergeam in caruta nu mai eu si Sasuke caci daca cine avea curaj sa il intrerupa din treaba conform regurilor, o incurca , o incurca rau.
Adesea imi spunea ca o mii de fete ar vrea sa fie in locul meu , dar cand mi-am pastrat o cantitate de chakra ca Tsunade-sama.Am evadat a incercat sa ma opreasca si nu a fost usor am luat-o pe sub pamant (stil pamant)m-a gasit a trebuit sa fug , sa fug dezbracata pana l-am gasit pe Naruto care era acolo pe drum catre Suna hmm?Ce s-a intamplat cu Kazekage?Nici eu nu am stiut m-am acoperit cu mainile si i-am zis sa imi dea hainele lui.
Asa a facut poate s-a observat , dar nu imi pasa Naruto imi era ca un frate mai mic.
Poate nu stiti de ce am plecat?Adica dupa ce ma salvat asta ei bine eram despracata si foarte vulnerabila.
Numai vreau o trauma totusi ori cine ai fii.
Ii multumesc, insa eu nu pot sta aici!Orcine ai fi tu!
Vreau sa plec, sa plec departe de locul asta aici am fost adusa prima oara!
Iar in camera aia, in camera aia nenorocita am fost violata , iar apoi Naruto a fost facut sa scuipe sange de Sasuke. Nu o sa uit cat traiesc.

FlashblackRemember (ceva de genu daca am gresit dau un edit) :

Naruto era cazut la pamant , plin de sange si cea ce la facut asta era Sasuke.
Am incercat sa il vindec , dar nu , nu era o rana serioasa , iar atunci nu aveam destula chakra.
Iar apoi ma luat de mana Sasuke si a zis ca nu avea chef de probleme si ca este vina mea, ca eu l-am chemat apoi ma trantit in pat.
FlasbackRemeber
Ce e drept nu va pot povesti tot...

E scurt?Asta e viata!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 16:51

Capitolul (sa mor daca stiu)

O alta latura de-a lui Sasuke....

Sasuke:

Placerea, placerea este definita prin mai multe lucruri, dar placerea mea preferata era cea petrecuta cu ea, cea trupeasca...
Nu am lasat-o sa plece a evadat...
Trei luni de zile nopti si zile le-am petrecut cu ea pline de pasiunea iubeam sa ii simt parfumul , sa ii sarut buzele moi , ori ce miar face o doresc..., dar dupa o luna de la plecarea ei am incercat sa fac mai multe fete sa se indragosteasca de mine, dar trebuia doar sa apar si erau "Oh My God S*x God"
Imi placea cand faceam dragoste cu ea zbiera, plangea ma obliga sa ii dau drumul plangea intruna iubeam sentimentul asta pur si simplu am dorit sa o fac sotia mea si s-a intamplat nu am sa o uit in rochia aceia alba care simboliza puritatea, puritatea pe care i-am luat-o , dar nu la saisprezece ani , ci la 12 v-am lasat confusi nu?
Ei bine cand am plecat din sat , si am lasat-o pe banca au venit niste pusti mai mari aproximativi unul doi ani ca ea au inceput sa traga de ea sa o dezbrace am auzit cand a zis:
"Mama ce bunaciune aveam aici, Yakato nu se trezeste propun sa ne facem de cap cu ea, voi ce ziceti?"
Cu o viteza uimitoare i-am mutilat si i-am omorat aveau banderola satului sunet erau probabil sobolani lui Orochimaru.
Pur si simplu cand m-am intors ea deja era in bustiera si chilotei nu m-am putut abtine m-am apropiat de ea si (Copii mici la culcare)
FlashBack
I-am sarutat gadul si buzele ei catifelate deja limba mea prinse gustul lacasului sau umed , pur si simplu nu m-am putut abtine nu miau trebuit mult sa o las goala m-am dezbracat si eu ma batea un gand ca Itachi s-a dezvirginat la doar doisprezece ani.'
Am inceput sa o sarut violent ea nu se putea opune i-am sarutat orice parte a corpului.
Imi plimbam mainile incet pe corpul ei si am dorit sa incep....
Chiar daca era inconstienta se mai auzea cate un "Ah" mai ales cand i-am .... prima oara.
Nu m-am oprit era asa frumos, asa de bine.

EndFlashBack

De atunci am jurat ca o sa imi refac clanul doar cu ea, cu ea simtisem placerea prima oara, cu ea vroiam sa o inchei.
Imi placea sa o simt vibrand pur si simplu sub trupul meu .
A trebuit sa ma duc la ea acasa sa ii caut haine.
Am imbracat-o cu cea mai mare grija am sters-o cu grija de sangele care ii se prelinse de la... in jos.
I-am dat un sarut lung de adio si i-am jurat ca ne vom revedea si incontinoarea.
Da Sakura este sotia mea ,sau a fost ea spusese ca niciodata nu o sa se casatoreasca cu mine ca ma uraste sigur ea nu stie adevarul.
Avea o rochie compusa dintr-un corset mulat alb care ii scoteau in evidenta sanii mai ales ca era insarcinata si era ...ilegal de buna.
Si in continui o rochie lunga alba de printesa imi spusese ca nu o sa ma ierte niciodata pentru ce i-am facut , i-am spus ca nu trebuie sa ma ierte si ca pentru mine simbolizeaza doar placere trupeasca arata ca un inger insa era impielitata ca un drac.
Acuma imi amintesc si de Karin o fata care era chiar urata se indragostise de mine si era invidioasa pe Sakura mai ales cand devenise sotia mea.Rochia ei miroasea a parfum divin inca mai am rochia....cand ii vreau sa ii simt parfumul ma duceam doar in dulap si respiram adanc.
Cand a disparut am ajuns noaptea sa dorm cu rochia aia la piept , sa o strang in brate si sa visez , ca fac dragoste cu ea.
Era altfel am facut s*x cu o mii de femei , dar cu ea era diferit , cu ea nu era s*x cu ea era dragoste.
Pasiunea petrecuta cu ea..., dar nu a durat mult si Sakura a evadat era tura lui Karin am pedepsit-o serios am uciso cu sange rece.
Am cautat-o in sat oamenii mau privit cu ura, pentru ca i-am pricinuit ei atata amar, necaz si multe altele.
Naruto imi spusese ca nu o sa o vad niciodata si ca casatoria cu ea nu era valabila...
Cand am auzit mi sau retras toate drepturile asupra ei.
Si imi spusese la ureche...

FlashBACK

-Sakura va deveni sotia mea, si mama copiilor mei!Imi spusese acesta la ureche.
Eram mai nervos ca oricand Sakura ajunse marul discordiei noastre , ajunsese muza noastra pur si simplu niciodata nu m-am comportat asa cu o femeie , o divinizam reprezinta totul pentru mine.
-TACI!Am zis e tare am luat Katana cu mana dreapta.
Am format Chidori si l-am atacat rapid , dar s-a ferit mi-a dat cu pumnul in spate si am scuipat sange.
-Frate...am zis incet pur si simplu vroiam sa il chinui.
-TU ESTI MORT PENTRU MINE SASUKE, TU NU MAI EXISTI PENTRU MINE MIAI RAPIT SINGURA FERICIRE, TOT CE MA TINEA IN VIATA!ACUM ITI POARTA COPII TAI!DAR DACA TREBUIE SI EU II VOI FACE AVORT!Eram socat ... mi-a zis ca plecata sa avorteze...
-TACI , NARUTO NU MAI MINTI , IMI AJUNGE!Spuneam eu tipand ..

FLashBackEnd

Sau in accea noapte de nunta...

FlashBack

-Nu te rog!Ai profitat pana acum de mine opreste-te aici ,te rog nu mai pot!O lacrima rece i se prelinse pe chip, aluneca incet…
Nu am ascultat nimic i-am indepartat vualul unde am luat posizitia de lebada stiti cum stau ele..nas in nas formand o inima...
I l-am indepartat usor si am sarutato pasional limba mea i-o cauta pe a ei care statea ghemuita usor intr-un colt.
Am tinut-o usor de talie si i-am dat drumul in pat unde era ornat cu trandafiri defapt petale , rosii unde forma era o inima.
I-am desfacut usor rochia unde am luat petalele si am format pe trupul ei gol, divin in partea inimi de altfel o inima din petale catifelate insa nimic nu era mai catifelat ca buzele ei... am sarutat puternic din partea accea a trupului a scos un geamat unde m-am dus pana la urechia ei si i-am soptit.
"Vreau sa ne simtim bine amandoi..."
Mi-am indreptat degetul asupra corpuli ei unde o mangaiam din cap pana in picioare i-am sarutat tot corpul lasand in urma numai gemetele ei de placere.
Apoi stiti voi... a gemut tare si i-am zis sa stea cuminte unde am continuat pana dimineata m-am infructat usor din tot trupul ei am luat sampania unde am varsat-o pe ea si am inceput sa "gust" de pe ea.
Pur si simplu a fost cea mai frumoasa noapte de dragoste cu ea sau cu ori cine alcineva...

EndFlashBack...




Multe amintiri am in capul meu acum , amintiri o parte esentiala din viata unei fapturi chiar daca ar fii om, chiar daca ar fii insecta, chiar daca ar fii un simplu animal , credincios care asteapta o frimitura de la gura stapanului.
Sau nu pot uita de asemenea ziua in care am cerut-o imi amintesc ca ia picat fata lui Karin …
Cate amintiri nu imi dau pace atat de multe, atat de multe…
Si, asadar vreti sa stiti cum am cerut-o nu a fost prea romantic, a fost o hotarare rapida si impulsiva.
Karin, Karin nu pot uita cate avansuri mi-a facut… mi-a stricat noaptea nunti defapt era, dar Jugo a avut mare grija…
In fine Jugo e cel mai loial e ca un catelus...,un sobolan , un parazit.

Cred ca este cel MAI BUN CAPITOL AL MEU stiu faza cu s*x la 12 ani e cam deplasata , dar E ORIGILA!
.In fine eu inca sunt „pura” ,deci nu va ganditi la….
SI SPUNETIMI SI MIE CAte capitole am... PLZ :x:x:x::



▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 16:20

Deci...prima!!! Pai...imi place faza cu ,,s*x la 12 ani" !! Nu ma asteptam la asta! Speram sa se fi intalnit Sasuke si Sakura pana acum...oricum imi pare rau ca nu a mostenit si cealalta fata kekegenkayul (cred ca asa se scrie) .Acum parerea mea despre personaje :

Sasuke
Un afemeiat , pervers , nesuferit , frumos , insuportabil , cu trupul de invidiat !
(eu am citit mai demult ficul asta dar atunci cand l-am citit erai inca la faza cu ,,Karin fa potiunea" ...sau ceva de genu . Scuze ca nu am comentat atunci dar nu aveam inca cont... deci sa continuam)
Sakura
O fata sensibila , frumoasa , desteapta , puternica atragatoare dar naiva , credula , putin plangacioasa si app mi-a placut faza cu ,,Supa de pui" .
Naruto
Nu imi place ca inca nu este cu Hinata .... Sincer vreau sa aiba si el copii cu doamna ,,Uzumaki" si sa nu se mai tina dupa Sakura ca ea este a lui SASUKE!!!!


Ce mi-a placut

Ai niste idei originale si foarte amuzante (in capitolul 1)
Triste in celelalte capitole ....
Imi place ca nu ai facuto pe Sakura ,,moarta " dupa Sasuke si pe Sasuke arogant ...
Ce nu imi place
Nu ai descris acea ,,NOAPTE" ...
nu ai spus cum s-a simtit Sasuke si nici cum s-a simtit Sakura


TINE-O TOT ASA SI ANUNTA-MA SI PE MINE CAND PUI NEXT-UL ...
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 19:01

Hai mai eu nu primesc comuri si cand pun next 1000 viwes?SERIOS?
Stiti cat am muncit pe capitoll ala si 1 com inca 7 daca nu ma supar rau!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 21:40

imi place ficu tau ! Daca iti mai dau eu 6 comenturi pui next , PLEASE ?


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 21:46

Nupz draga alcineva sa puna 6 comentari si badambing badabum next!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 21:53

Ei...bine ficu tau e super.... (uneori uiti sa pui punct dupa ce termini o propozitie si....cred ca iti poti imagina ca nu se mai intelege nimic ? )


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 21:56

Offf........ Ma aduci la disperare.........am sa imi mai fac eu inca 6 conturi (hehe)Vreau NEXT !!!Te roooooog (dulce ca o savarina)NEXT

Editat de choco: nu mai faceti double post si mai treceti pe la Regulament. Ce greu o fi. hmm...?!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 22:21

Doamne, Dumnezeule mare! happy

Am asteptat atat next-ul si abia acum comentez! crying

De ce nu mai anuntat si pe mine? sad

Uite ca ma faci sa pierd! very sad

Ambele capitole au fost frumoase, incredibile dar si dramatice! ingrijorat

Dar nu inteleg ceva.. think

Ce sa intampalt cu fetele.. a hug

Si ea e insarcinata iar? in love

Astept next si sper sa vina super rapid! happy2

P.s. Data viitoare imi poti da un PM, bombonica ? kiss


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 23:29

A da apropo ce mai rugat ca vrea sa renunte la Cazuta din cer am tras de el si i-am zis ori esti momaie ori esti barbat ceva gen in fine .
Fetele mai eu vreau sa se stie asa trecutul lor pe urma trecem la fete... si priveste partea buna ai apucat 2 capitole !


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 03:38

Rochia Sakurei kiss
Nu-i frumoasa?
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Rochiemireasamisto



Inca 4 comuri si aveti NEXT (persoane diferite)
A da Teona treci si pe la alte ficuri de a le mele plz kiss cum ar fi Mori de Ciuda Barbie + 16 , Revenge Is Sweet + 16, Mozaicul Inimii + 16 , Love With my Brother + 16 ( chiar si mai mult a da nu te uita peste asta ca dau next din an in paste si e super, si nu ai rezista)

Editat de choco: deci voi nu intelegeti sa nu mai faceti double post? Regulamentul prevede clar ca nu trebuie sa postati un mesaj dupa celalalt. Si nu-i nevoie sa cereti ca disperatii comentarii la un fic. Daca cititorii comenteaza la ficul vostru asta inseamna ca le place daca nu, atunci c'est la vie. happy2


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 19:36

Capitolul ( sa mor daca stiu )


Alte amintiti dureroase ….

Sakura :


Am dus multe grutati in viata , viata nu este intodeauna favorabila pentru toti cum spunea si mama “Poti picta doar cu culorile pe care le ai” in cazul asta am avut putine culori, dar o foaie mare , iar viata mi-a fost pictata sa traiasc durere, sa nu simt fericire decat decand cu ea , cu pritesa mea Sayuri ea este cel mai frumos lucru din lume si voi incerca sa fiu un exemplu pentru ea, sa nu imi calce pe umeri ce vreau sa zic?
Am fost violate doi membri de echipa fosta echipa sapte , de echipa mea , am fost batjocorita in mii de feluri, dar mi-am stiut sa imi tin capul pe umeri si sa intorc si celalalt obraz., dar acum obraji mei au rani adanci, dar viata ma invatat sa le vender, dar nu imi pot vindeca singura toate ranile am nevoie de cineva , de cineva sa aiba grija de mine.
Cred ca v-am lasat in ceata cand am zis ca am fost violate din doi membri din echipa ciudat ce va spu nu?
Nu este pentru ca cand am plecat sa avortez mi-a spus Naruto ca Uchiha a venit si pleaca sa il omoare, iar eu i-am spus sa il lase sa nu faca pagube in sat sau nu stiu unde.
El mi-a reprosat cum sa pot spune asta dupa tot ce mi-a facut, dupa cat necaz si amaraciunea mi-a pricinuit.el se enervase foarte tare nu il vazusem asa niciodata ….,iar avortul femeia acceia a spus ca nu se poate face deoarece au trecut trei luni doar daca nu vreau sa le omor cand inima lor bate, cand organele lor sunt in fuctiune nu, nu am putut face asta e inuman, e inuman chiar si pentru mine , iar acum sa revenim ca Naruto a calcat stramb cum ?Cam asa:

FlashBack :



Naruto se naspustise asupra mea sarutandu mi gatul , iar eu gemeam si ii spuneam sa ma lase ca nu mai pot.
-Hai , Sakura doar nu e prima oara cu el ai facut-o de atatea de multe ori , iti placea din cauza aia ai vrut sa il iert nu ?
-Naruto nu din cauza aia ti-am spus, dar eu nu ma repet daca nu auzi este problema ta si accest lucru nu ma priveste!I-am reprosat nervoasa
-Eu nu aud?Iauzi stii ce o sa ma fac ca nu aud gemetele tale sa ma implore sa te las , doamne de cand mi-am dorit sa te fac a mea Uchiha nu poate sa mi te ia acum in cateva secunde eram pierduta unde disparuse blondul accela amuzant , accel blond glumet nu mai era acum era un blond ce nu il mai vazusem.
In cateva secunde blondul imi daduse hainele jos m-am acoperit cu mainile si l-am implorat in lacrimi sa ma lase.
-Lasa-ma!Te rog , te rog frumos din toata inima, nu fa asta!Au fost ultimele mele vorbe unde ma …….neanuntat au gemut tare si am inceput sa plang peste cateva minute si-a dat seam ace facuse, dar era prea tarziu ma pierduse , ma pierduse pentru totdeauna!

Stiu este foarte scurt, dar de azi nu mai pot scrie o perioada si imi venise ideea asta si am zis TREBUIE SA SCRIU ..pup 5 comuri pana ma intorc kiss personae diferite…


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 20:37


Tu adus next la mine! a hug

Yupiiiiii happy2

Nu imi vine sa cred ce a facut Naruto! sad

Of...saraca Sakura.. ingrijorat

Mersi ca mai lamurit in faza cu avortul.. dance2

Astept next si PWP dolshe.... kiss

P.s . Primaaaaaaaaaaaaaa nr1




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 21:46


Ok, deci mi-ai cerut o critica asa ca am sosit cu una. SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 384738

Descriere: cam asta este marea problema, pe langa limbaj care este cam ambiguu. Nu vad sentimente, nu vad emotii, nu vad nimic. De ce nu ma faci sa simt ceea ce vrei tu sa transmiti? Imi cam trebuie multa imaginatie ca sa inteleg ce vrei tu sa transpui in cuvinte. Trebuie sa imi dau seama de multe lucruri in legatura cu ceea ce fac si spun personajele, deoarece tu nu descrii indeajuns de mult, adica chiar nu descrii sentimente.

Actiune: este cam grabita in unele pasaje si treci de la un lucru la altul in cele mai multe cazuri. Nu imi place ca nu descrii anumite aspecte atat cat trebuie si nici nu pui in evidenta fiecare actiune importanta pe care o intreprind personajele. Nu dezvolti ideea pe cat trebuie.

Dialog: nu prea imi place, deoarece uneori il ai in cantitati cam mari si mai ales ca este sec. Incearca sa il inlocuiesti cu vorbirea indirecta si atunci va fi mai bine, plus ca nici actiunea nu va fi atat de grabita.

Estetica: pai nici asta nu ma prea incanta. Adica capitolele sunt mult prea scurte, cel putin printre ultimele. Apoi, cele care sunt mai lungi nu sunt bine structurate si nici nu lasi spatiu liber intre paragrafe, asa ca ma cam pierd printre randuri.

Idee: nu o dezvolti cat ar trebui si astfel nu mi se pare prea originala. Adica ai putea sa descrii atatea aspecte intr-un mod mai altfel decat a fost facut pana acum si tu nu faci decat sa reiei ideile si sa folosesti acelasi limbaj incurcat. Totusi trebuie sa remarc ca in ultima vreme te-ai mai controlat si ai scris mai cursiv, insa tot mai este nevoie de niste virgule si puncte pe ici pe colo.

Greseli de ortografie/ punctuatie: la acest capitol stai asa si asa. In ultima vreme ti-ai mai cintrolat limbajul si nu ai mai avut atat de multe, insa pe parcursul ficului au fost destul de multe si uneori stau si ma intreb daca tu chiar stii sa scrii cum trebuie. Acum fara suparare, insa verbele la gerunziu reflexiv se scriu cu cratima si tot asa mai sunt niste reguli.

Mda, cam asta ar fi in mare. Ai mai evoluat ce-i drept, insa ai grija cu capitolele astea scurte, deoarece incalci Regulamentul. Acolo scrie ca un capitol nu trebuie sa aiba mai putin de 20 de randuri, deci cam avem o problema. Sper ca te-a ajutat aceasta critica si ca nu te-a suparat. Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 962758
choco^^


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself


Ultima editare efectuata de catre •° ċнoċo °• in Mar 21 Feb 2012, 06:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 00:03

Eu am inceput sa citesc ficul tau deabia acum , insa imi place mult ideea si vreau sa vad ce se intampla in continuare . So please ......... nextul din cuptor cat mai curand . Pup dulce SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 208323 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 962758 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 384738


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 15:45

Ieei......!A venit nextu'.....dar a fost scurt , foarte scurt ! Nu prea am ce spune....nu a avut multa actiune dar , ca de obicei mi-a facut placre sa citesc....Spor la treba scumpa si pupici multi......!



●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
EmmA
Academy Student
Academy Student
EmmA

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in spatele tau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 14:20

Buna,sunt noua,ti-am citit ficul si pot sa spun ca il ador,este minunat. Biata sakura,ce rau imi pare pentru ia,sasuke si naruto sa se roage sa nu dea de mine,ca daca vor da ....ei sa spunem ca va iesi urat. Hai repede cu nextul,Emma te pupaceste
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Joi 15 Mar 2012, 11:07

Of scuzati-ma de intarziere cred ca il inchid(adica il termin) dupa 5-7 capitole ca nu mai pot face fata am deschis prea multe ficuri, dar la final ve-ti avea o mica surpriza.



Capitolul (NU STIU)

Buna...mama...

Buna...tata

Kayako :

Ochii mei s-au luminat cand am auzit ca am o mama, dar de ce nu e langa mine?De ce nu ii simt caldura, de ce nu imi spune "Kayako, noapte buna!"Iar acum simt ca apartin din ceva, ca fac parte dintr-o familie, ca inafara de tata am pe cineva langa mine.Dar nu stiu de ce catodata visez o femeie cu parul roz si cu doi copii mici cantandu-mi :

-A la nanita nana, Nanita nana, nananita hee nu stiu cum sa spun, dar cand ma gandesc stiu toata melodia, dar in gandul meu o stiu.

-Si mama obijnoia sa iti cante cantecul asta?Intreaba surioara mea dragaa.

-D-da cred am visat-o odata era una dintre cele mai frumoase femei pe care le-am vazit apropo, cu se ocupa?

-Designer de kimonouri, rochii de mireasa o sa o iubesti!Nu uita!Kayko face schimb de roluri pentru cateva zile si incercam sa ii aducem impreuna, ok?

Ma rezum doar de dat in cap aprobator nu am nevoie de mai mult.Da eu si cu ea vroiam sa ne cunoastem ce nu am cunoscut si maiexact de ce eu stau eu cu tata si ea cu mama?Daca mama nu ma vrut?TREBUIE SA STIU CE S-A INTAMPLAT

Usa se deschide probabil ca e doamna aia care ne-a inchis aici sau daca nu, nu stiu...

-Voi sunteti fetele lui Haruno si Uchiha spune zambind un barbat...hidos are jumatate alba, jumatate normala, iar parul lui este argintiu si are ochelarii.

-Da!Ai vreo treaba anume cu noi?Spuneam eu tupeist.

-Nesabuit si needucata precum taicatau!Ascultati ma doar o secunda o sa va limpezesc mintile.

Sayuri spune un "Ok" cu jumatate de gura stie el mai multe ca mine, sau ca noi in fine daca asta isi ba-te joc de mine am sa il omor.

-De unde sa incepem...Vreti sa va aflati trecutul ha, ha, ha stiti cum va-ti nascut voi?IN URMA UNUI VIOL!Dragutul vostru tata a violat-o pe mama voastra provocand o nedorita sarcina, dar se pare ca avortul nu se putea face asa ca v-a nascut, tatal vostru a luat doar fica care il interesa, ma scuzati, dar am ceva mai bun de facut.

Ce...?Nu, nu e adevarat tata e un om minunat, dar daca....nu, nu!

Scuzati ma ca e asa, dar stiti de ce?Din cauza ca de cate ori incercam sa il fac mai lung iesea O TONA DE DIALOG SCUZATI MA O SA MA REVANSEZ...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Mar 2012, 21:56

Acest fic este blocat la cererea autoarei. dap !


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Iun 2013, 12:24

FanFic redeschis la cererea autoarei.
Spor la scris. ^^


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 00:09

Hello happy Am aterizat si eu pe aici lough
Asa-i ca esti o dulce si vii repede cu next-ul? puppy eyes Nu pot sa cred prin cate a trecut Sakura sad ,dar cand povestesti din perspectiva lui Sasuke pare ca el o iubeste,dar eu cred ca el a facut o obsesie pentru Sakura lough Saracele fetite...sa afle asa ceva despre parinti lor sad in special despre tata...in acel moment nu as fi vdut sa fiu in pielea lor crying Dar cine a fost persoana aceea care le-a spus adevarul?
Eh vei lamuri tu asta in capitolele viitoare happy2 Sper ca ma vei putea anunta si pe mine de next.Mersi anticipat kiss
~Sayonara~ a hug


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Pikachu Carter
Genin
Genin
Pikachu Carter

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : Nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 125
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies afara
Stare de spirit Stare de spirit : Just be happy.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 00:21

Buna, Andraska! Sper sa nu te superi, dar cu atatea amintiri n-am pricpeut nimic. Ce-i cu nunta? Nu am mai pricpeut absolut nimic. Recunosc ca-mi place ca e fic pe tema ninja si iubesc ficurilepe tema ninja. E frumos.Astept next, da epxlica-mi te rog, nu ma lasa in ceata. Anunta-ma.


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Gaco
Sus In jos
Continut sponsorizat




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-