Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 12:58

Vreauuuu ...numai sami dai id tau kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 15:24

Hai odata cu nextul ala ca mor de suspans kiss please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 16:33

P.O.V Sakura:


Daca va mai amintiti de mine de trecutul meu dureros bine pentru ca sunt aceiasi peroana doar ca mai frumoasa si cu mult mai matura am crescut singura bine nici chear singura mau ajutat si prieteni pe Sayuri.Acuma are unsprezece ani ea a fost singura care ma ajutat sa trec peste poate suna ciudat, dar de cand ma violat Sasuke nu am mai reusit sa fac nimic baieti tot firtau cu mine, dar eu ii indepartam arat de optisprezece ani maxim douazeci o voi duce intr-o tabara va sta doua saptamani.
O sa am timp sa ma relaxez a da ma voi duce la un spa totusi ce mai face Kayko sau Sa..suke am antrenat-o pe micuta si pot spune ca sunt un mini eu doar ca aceasta si-a dezvoltat niste tehnici de batalie vine o trasura ea se chinuie si isi pune hainele ma striga pa mama si imi da un pupic pe obraz.II fac cu mana la fereastra.Va pleca in tabara ninja a Konohai.Cat timp ea va fi plecata ma voi rasfata voi pleca la spaul vino, vino paradis.


P.O.V Sasuke:


Am antrenat-o pe Kayko pana la unsprezece ani spune ca vrea intr-o tabara aminvatat-o tot ce stiu si-a dezvoltat proprile tehnici desi chidori la schimbat din albastru in roz.Ma intreb ce face si cealalta fica a mea si S..akura ce mi-a facut fata asta ma tot gandesc la ea oare cum arata?sunt sigur ca este foarte frumoasa chiar mi-am ales bine persoana kayko este foarte frumasa si jur daca se mai da un baiat la ea ii mut capu de pe umeri si chiar pot sa fac chiestia asta!
Isi ia o valiza unde isi pune niste haine ma pupa pe obraz si o inbratiseaza pe servitoare da femeia care a alaptat-o a fost desul de utila sa imi faca "poftele" sa zic asa si cu ea nu am ramas insarcinata nici nu as vrea va-ti uitat macar la ea of Karin aia va mai amintiti de ea pe piatra ei funerara am scris asa a murit asa cum a trait sa se dea la mine zici ca e mumie vie.Va intrebati cum am omorat-o pai am inecat-o si am folosit chidori pe ea doar atata.Am terminat de mult cu chistile ilegale de dragul lui Kayko desi daca ma mai intreaba odata cine este maicasa nu stiu ce sa fac sa ii zic nu pot sa ii zic ce sa zic a pai maicata e Sakura Haruno ete superba si ma iubea am violat si mai ai o sora geamana stai am zis eu superba?Nu am zis incredibil de frumoasa o nu am facut-o din nou.Va fi trimisa in tabara ninja a Konohai nu nu stau in Konoha, dar este o tabara extrem de buna.Si voi pleca sa ma relaxez va fi super la un spa tot din Konoha spaul se numeste vino,vino paradis.


P.O.V Sayuri:


Nu inteleg de ce mami nu vrea sa imi zica cine e tati defapt nimeni in sat nu imi spune este o lege datade hokage Tsunade faptul ca cine imi va zice va fi condamnat la inchisoarea de maxima securitate, dar ce ia facut lui mama tata de cate ori pomenesc de el se intristeaza si isi ia o "masca" de zambet fals o data a luat oglinda s-a asezat cu mine pe pat si a inceput sa zica ca trasaturile si pielea sunt de la el doar sa ma calmeze desi eu seman leid cu mama mama ma invatat tot ce stie eu am dezvoltat tot si am creat de exemplu tehnica palmei magice este pe culoare roz si actioneaza cu mult mai bine vindecand chiar mai bine necesitand o cantitate mai mica de chakra sunt intr-o trasura trasa de niste cai albi trebuie sa mergem la toate casele care sunt programate sa mergem in tabara mai avem o oprre din cate am auzit la o fata Kayko Uchihea sau nu mai stiu cum a Uchiha nu Uchihea inca ma tot gandesc mama de ce nu a vrut sa mi-l arate pe tatioare are alta familie?mi-a aratat doar o poza cu el de varsta mea o poza cu echipa doar ca eu am rupt partea cu tata este destul de dragut jur ca daca nu era tata imi aprindeam calcaiele dupa el ajungem intr-un final si vine o fata care.. nu...imposibil..arata..ca...mine doar ca parul il are negru si ochii tot negri.Eu avand ultimul loc se aseaza langa mine care ne privim ciudat, dar doar seamana cu mine schitez un zambet pe buze, dar ea se intoarce nepasandi ce snoaba pentru o clipa am crezut ca poate fi sora mea, dar chiesti asta este imposibila asta se intampla doar in filmele lui unchiul Naruto si matusa Hinata mama in povestea caunchiul era indragost de mama, dar mama il iubea pe acest baiat Sasuke parca.Ajungem intr-un final imi iau bagajuoart usor cu degetu mic si in el am ...nu ati vrea sa stiti fata acea Kayko ii este destul de greu asa ca m-am gandit sa o ajut ajungem intr-o tabara foarte frumoasa cu cabane cu verdeata un lac imens barci si tot tacamu si o padure extrem de frumoasa mergem undeva un vom vedea cu cine picam in camera am camera sapte perfect numarul meu preferat cred ca voi avea o surpriza placuta la coleg deoarece nu m-am uitat cu cine pic.Prefer sa vad ce surpriza imi va rezerva viata cum spunea mama viata e plina, de surize.
-Nuuuuuuuuuuuuuuu!
urlam amandoua eram in camera cu snoaba aia de de Kayko presimt ca va fi o bataie, pntru-ca nici nu mi-a multumit cand am ajutat-o cu bagaju.


P.O.V Sasuke

Am ajuns la centrul de relacsare unde o "bunaciune" de patruzeci si ceva de ani imi face masaj nu ma pot gandi la masajul asta stupid oare ce face Kayko cum se descurca?
Snt in zona barbatilor desi tot discuta de o frumusete de patea cealalta a gardului tot spun ca este un inger da sigur n e mai superba ca Sakura.Ce? naiba se intampla cu mine la, la, la, la, la la.
-Ooo mai jos mai tare perrfect!
O ce bine e aici ii multumesc doamei si ma duc la apa termala
-Mai baieti cum e cu frumoasa?
-Este un inger, nu doar frumoasa continua ei inger de ce nu mi-am refacut clanul cu ea? da probabil nici virgina nu mai e daca e asa frumoasa cum zic ei
Vreau sa ma uit si eu erau doar niste babe si-au batut joc de mine daca ma ridic la ei ii omor in 2 secunde, dar nu vvreau sa imi murdaresc mainele de sange degeaba totusi sa ma mai uit odata stiti cm se spune "daca nu risti,nu castigi"


Poze:

Sakura: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://sp8.fotolog.com/photo/8/57/39/uchiha_13_javi/1287461317636_f.jpg&imgrefurl=http://www.fotolog.com/uchiha_13_javi/13870161&usg=__iY7alFC34ZbqOTPfsz4-_cX8tCc=&h=459&w=350&sz=39&hl=ro&start=216&zoom=1&tbnid=6bennmB5duFZsM:&tbnh=160&tbnw=115&ei=CuMiToGBCczMtAbR7dW8Ag&prev=/search%3Fq%3Dsakura%2Bharuno%2Bshippuden%26hl%3Dro%26gbv%3D2%26biw%3D1024%26bih%3D634%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=142&vpy=211&dur=1719&hovh=257&hovw=196&tx=114&ty=101&page=16&ndsp=17&ved=1t:429,r:0,s:216&biw=1024&bih=634 doar tunsoare si imbrcamintea fata ei asta


http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.narutoship.com/wallpaper/sakura-800x600/sakura-wp800x600-010.jpg&imgrefurl=http://narutoship.com/wallpapers/sakura-wallpapers/&usg=__h-_nXQKnvvFAQodK4xUr8yj7UVs=&h=600&w=800&sz=54&hl=ro&start=28&zoom=1&tbnid=MqT0Nm2i2xNxIM:&tbnh=138&tbnw=179&ei=CuMiToGBCczMtAbR7dW8Ag&prev=/search%3Fq%3Dsakura%2Bharuno%2Bshippuden%26hl%3Dro%26gbv%3D2%26biw%3D1024%26bih%3D634%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=16&page=3&ndsp=12&ved=1t:429,r:8,s:28&tx=124&ty=45 da cam scurt, dar asta e sa va invatati sa imi comentati toate ficurile!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 16:59

PRIMAAAAAAA O DAAAA SUPER NEXTUL ASTA :X IL ADOOOORRRR SI ASTEPT CXU NERABDARE URM CAPITOL kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 17:01

oo daaaa cat asteptam nextul si in sf o venit :x acum astept urmatorul enxtu :)): please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 01:14

Vreau ca cineva sa imi inchida ficul temporar sau pt todeuna dar eu zic temporar mie din ce in ce mai rau si n cred ca pot sa mai scriu pt o vreme oricum nu va pasa


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 01:19

Cum sa nu ne pese?
Ne place mult ficul tau.
Mie chiar imi pare foarte rau ca vrei sa inchizi ficul, este foarte interesant.
Sper sa te faci repede bine.
Pupici dulci.
Bye.


  SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 11:43

Mie imi pasa... a hug e foarte frumos kiss ficul si sper sa te faci bine...sper sa-ti treaca :( in love
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 14:42

O sa avem o discutie pe mess crying numai intra tu sa vezi atunci x( de ce esti asa??????
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:07

Vreau cineva sa il inchida pe motiv ca nu mai doresc nu mai doresc sa il continui de ce?? ca nu mai vreau eu + ca nu ii place aproape nimanui am o saptamana pe celalalt site si nu mi-a dat nimeni com ce o saptamana 1 luna


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:11

nam inteles nimic din mesajul asta ...te rog sai dai un idet ca nu inteleg nimic din ce vrei sa spui ............ vrei + la reputatie?>ITI DA MAMI + DE NU LE POTI DUCE
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:54

Nu nu vreau plus doar ca nu vreau sa il mai continui e asa greu de inteles?


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:56

dak il vei continua pe Intervenit de Đємσиiquє Αиgєℓ: Nu ai voie sa faci reclama la alte forumuri! Citeste regulamentul yeah https://sasu.forumgratuit.ro/t1-regulament te voi lasa in pace dar asa te voi bantui si in vise vei vedea tu >:)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:57

Nu nu vreau pe niciun site si te rog dai edit ca iti da bubulina ca nu ai voie sa faci reclama


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:59

shti ceva??in momentula sta mi se rupe de bublina si advertismenetele ei !!!!!!!!! damil mie sal continui te rooooooooooooogggggggg kiss numai nul inchide please please please please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 01:01

Poate il redeschid nu stiu sigur , dar nu sunt genul sa imparta!(ficuri)


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 13:37

Fic Inchis la cererea autoarei happy
Il gasesti la "Fan Ficuri Blocate :
Ceau hi!


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 07:48

Fic redeschis la cererea autoarei heh
Spor la scris in continuare si multa inspiratie! good job happy2


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 13:44

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .....miai facut ziua asta fericita kiss in love spor la scris in continuare si multa inspiratie kiss



NEXT please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 13:50

uraaaaaaaaaaaaaa nr1 e deschis?chiar e deschis sau doar e un vis prea frumos? dance2
vai vai abea astep sa vad nextul kiss


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 15:48

Uraaaa!!!!ai redeschis fiicul
ce ma bucur abia astept nextuu happy2

P.S.Ma bucur enorm ca l-ai redeschis happy2


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 15:49

yey.
Ma bucur ca l-ai deschis si chiar vreau next-ul cat mai repede.
Spor la scis si multa imaginatie.
love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 15:08

Sayury:

Ma uit in fata mea, la persoana care are corp ca al meu care are poate si varsta mea chipul meu cu mici diferente…Stiu déjà cum o voi face de ras de comanda si o sa o fac sa plateasca cu transformarea asta de trei lei plus ca nu ar place pe nimeni.
-Astazi sunt probele ,o sa te fac praf!Imi zice tanara stai stop cadru ea pe mine , pe mine?Cred ca glumeste, o sa fie o joaca de copii cred ca astea doua saptamani ma voi distra am cu cine…
Incep sa despachetez si ma uit la ce lucruri are si ea.
Incep sa scot fum pe nari mai ceva ca taurul de ce?Avem aceleas gusturi incepem sa zicem in acelas timp , amandoua, simultan…na intelegeti voi.


Ai copitat!Spunem mai degraba tipam una la alta, ne atintim priviri ucigatoare intre ochii ei si ochii mei se naste..o batalie si ce fel de nume mai are si ea, ce maimuta beata de mama si-ar numi copilul asa?
Ma bag in pat la somnic las o paturica alba sa imi infasuare trupul, si ma scufund in perna moale de minunata non culoare … alba iubesc senzatia asta este, o noapte de vara racoroasa.
Incet , incet adorm si fugind catre tara viselor , e minunat!Am adormit intr-un final.
Am calatorit spre Sayutopia tara mea a viselor locul meu secret la care nimeni si nimic nu poate ajunge catodata mai este pana si confidentul meu.Vreau, sa nu stiu sa impachetez dorinte si sa le port cu mine.Imaginatia mea creaza un vis de neuitat, era…ciocolata.

-

Ma trezesc incet , incet dau suprafata moale de pe mine si ma ridic din suprafata moale asa zis “poarta spre taramul viselor”.
Ma intend in sus cu mainile spre soare privesc buimaca in jurul meu si pasesc , dar dintr-o data ma trazesc cu o placinta in fata.Ta*fa aia mica sigur ea este bine si eu sunt mica , dar nu m-am gandit la asta ce gest imatur.Oare unde sunt foarfecele adun tot de pe fata si io pun pe patul ei ea nu s-a treazit are ceas fixat ce ar fi daca i las pune nu stiu la, doispe?Da , dar ce farmec mai e daca nu o vad pierzand in fata mea?
-DESTEPTAREA SARI MAI DIN PAT AVEM PROBE DE DAT!
Se trezeste nu stiu ce face ca ma imbrac imi frec ochii si ies din camera prima proba este TRAS CU ARCUL.



Ce o sa fie mai usor decat sa invat sa imi controlez puterile mama a zis sa nu le folosesc nu le controlez pe deplin ce puteri nici macar eu nu stiu cine sunt, ce sunt stiu doar ca le am din mana.Este o chiestie din energie , este greu de explicat nu stiu cum sa va explic un fel de lucruri facute din energie doar ca e mana.
Alerg din cabana , si ma duc sa iau arcul si sageata din mana femei o femeie blonda cu suvite roscate, ochii negri ce combinatie proasta asa e nu?
O vad pe mini eu doar ca cu mici diferente tintind chiar in mijloc ma concentrez si imi iese si mie tot in mijloc nu pot crede cineva care este la fel de bun ca mine este doar unele din cele cinci probe.Ma voi revansa la cealalta proba lupta cu sabia nu se stie niciodata cand ai nevoie.



Port un costum alb, cu casca alba acoperindum fata blanda imi da arma si imi fac intrarea cu acea arma cred ca ea este déjà speriata ce fel de mama poate avea oricine, dar nu a mea mama e asa de buna de draguta de calda , iar ea e asa de rece ca un cub de gheata un cub mare de gheata , si foarte rece.
Dar nu se lasa mai prejos ,si incepe sa isi faca si ea, o intrare de succes as putea zice, dar nu sunt speriata voi reusi!
Duelul dintre mine si ea e legedar , dar si cine credeti ca a castigat?
Normal ca eu
-Pazesteti spatele! Ii zic eu triumfator , si cu un zambet pe masura nu ma voi lasa calcata in picioare niciodata!
-Urmatoarea proba, tras cu la tinta cu Kunaiuri!
Va fi usor o vad pe fata acea se pune cu capul in jos si da cu shuriken lovindu-se una de alta ajungand exact la tina.Bine cred ca este momentul sa imi folosesc puterile chiar daca risc sa fac nu stiu ce.
Ochii mi se fac roz de tot ca o energie incep sa iau Shurikenurile in mana, si dau firar! Am rata tuna, o las mai moale cu puterile.
-Of , dragelor sunteti la egalitate, dar mai avem un test unul scris.
Trag aer in piept si ii zic ca sunt pregatita doamna ne impaneaza doua foi bine am uitat sa va zic ce s-a intamplat cu shurikenurile , dar nici eu nu am stiut nu am priceput ce naiba am facut , dar totusi tot am ratat una.

Sasuke:

Stau in sauna si ma relaxes daca am aflat cine era tipa?Da am aflat cum sa nu trei batranele aia siau batut joc de mine nesimtiti asa doamne ce bine e s alas aburul asta cam cald ce e drept hmm sunt sigura ca Kayko déjà ii face praf pe toti doar e antrenata de mine am stimulat-o cu haine…
Desi, puterea ei oculara lasa de dorit cand isi foloseste Sharinganul o iau ametelile am dus-o la un medic ninja , dar a zis ca sunt doar doua personae care ne pot ajuta.Sakura Haruno si Lady Tsunade zis si al saselea Hokage nu sunt prost sa ma duc in frunza acum, iar Sakura sau Tsunade nici ele nu sunt proaste daca le zic ca are Sharkingan chiar daca ma voi transforma si pe ea sip e mine degeaba nu stiu cat mai poate rezista e atat de riscant.

Sayury:

Nu va inchipuiti cat sunt de nervoasa de ce?
Unu la mana mana am fost la egalitate doi la mana ne-am certat , ne-am razbunat si din pacate doamna a crezut ca e mai bine de cuvinta daca vom sta la alta cabana mai incolo de tabara ca sa ne invatam lectia am sa incerc sa aflu mai multe despre ea de ce?Nu stiu , dar langa ea ma simt ciudat ca..ca.. o familie.Seamana atat de mult cu mine , dar la abilitati nu semanam absolute de loc.
Incerc sa mai socializez si eu cu ea ca nu mor doamne fereste asta, dar in orice caz socializare.

-Hei Buna ce mai faci? Intreb eu foarte tupeist.
-Dispari , imi pierd din concentrare si voi pierde.
-Vrei sa vezi un film de pe tableta mea pc?
-O doamne sfinte, tehnologie sigur ca vreau ce zici de un film de groaza?
-Ce zici de, the grudge?intreb eu este destul de groaza si se va speria.
-Hai punel imi spune ea si dau drumul la film uite ca la inceput sarea unul de pe cladire adica gen “ –Buna dimineata ce faci?, –A bine sar si eu dupa o cladire , tu?
-Uau filmul asta a fost chiar tare , si aia avea numele meu
-Da esti chiar draguta si de treaba imi place de tine.

Dupa o ora.

E chiar draguta Kayko ne-am jucat cu cartile, pocker am aflat ca sta cu taicasu eu i-am zis ca stau cu mama.ma intreb ce face ea acasa.

Sakura:

E asa de bine imi face cineva masaj am uitat de griji de tot si de toate si tipul e chiar dragut si se da la mine ok chiar vreau sa mergem la o cafea sau la un film.
E blond cu ochii albastri il cheama Zack Efron glumesc il cheama doar Zack e asa de bine am si uitat de Sayuri cum arata acum si-a facut prieteni sa imi bag pana in ei de batranei daca se mai uita multa la mine , jur pe tot ce am mai sfant, ca nu o sa mai aiba nici , sapte batai pe minut.Bine e locatia femeilor, dar vina mea ca aia de varsta a treia trag cu urechea dupa gard?



▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 15:20

Yey.ai adus next-ul.Mi-a placut foarte mult.
Cand o sa se intalneasca Sasuke si Sakura?
Cand pui continoarea?
Cand vor afla ca sunt surori?
Ok.Scuze.nu mai pun intrebari dar nu ma pot abtine cand ficul asta este superb.Off,vreau next-ul.
spor la scris si multa,mult imaginatie.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 15:40

super ncapitolul asta mia placut foarte muuuult in love abia astept nextul si fai pe sasuke si sakura sa se intalnesca ..... va iesi cu scantei lough


Next please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Continut sponsorizat




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-