Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 17:58

mie una nu mia placut deloc capitolul asta.... in sensul ca nu mia placut estetica....reciteste capitolul de vreo 2 - 3 ori te rog ... in rest a fost bine .... restul ... asteapta moderatorii



si rapid cu nextul please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 05:24

Heii.
Imi place ficul tau.
Astept next~ul.
Te pup.Zbye.
◕‿◕
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:16

Este foarte frumos.
Astept next-ul.
Pune-l cat mai repede!
Te rog!
please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:29

Am.o.mica.problema.mi..s--a.stricat.space.si.trei.sa.plec.la.mare.si.la.londra.in.orice.cazcand.o.sa.vin.pun.next.va.iubesc!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:36

Daca.tot.am.la.reputatie.-2.nu.sunt.dorita.in.fine.rog.ca.cineva.sa.imi.stearga.contul.nu.vreau.rugaminti.si.altele.nu.inchid.ficul.pe.acest.site.uni.chear.miau.dat.+.pentru.el.ei.bine.daca.-.vreti.doriti.asa.mult.sa.il.inchid.il.inchid closed maa.mai.gandesc.3.zile.o.sa.anunt.un.mod.atunci.decizia.luata


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:39

Nu,nu,nu,nu!!!!!!!!!!!
Te rog nu il inchide!
Este frumos!
Eu vreau nex-tul si cu siguranta si altii! please
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:44

Nu,nu,nu,nu!!!!!!!!!!!!
Te rog frumos cu ciresica in varf sa nu faci asta!!!!!!!!!!
Este foarte frumos!!!!
Faci cum vrei tu,cum crezi ca este mai bine dar stiu ca eu una ii voi astepta next-ul.
Daca nu-l inchizi ,stiu pe cineva care ar fi foarte fericita sa-l citeasca.(eu)
in love
please
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 09:49

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


NU NU NU SI IAR NU TYE ROOOOOOOOOGGGGGG NU INCHIDE FICUL SI NUTI INCHIDE CONTUL



GATA UITE ACUM TIAM DAT EU PLUSURI SA AI +4 II BUN??? TE ROOOG NUL INCHIDE crying


PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
gabriela.elena
Academy Student
Academy Student
gabriela.elena

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 11:10

NU!!!
Nu-l inchide. Te rog nu-l inchide SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 836813


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 13971_56767
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 11:23

Renunţi prea uşor la el... Şi sincer tu chiar nu vezi că restul nu vor.
Ce legătură are reputaţia cu ficul şi îmi dă impresia că nu eşti mulţumită de faptul că nu îţi lasă mereu comuri.. sau mai ştiu eu ce.

Admit, nu este extrem de lucrat sau corectat, dar idea este bună.. şi fiindcă eşti începătoare ai o oprtunitate extrem de mare ca să înveţi. Şi sunt sigură că vrei.. bine aşa cred, acum nu ştiu exact.
Dar sincer nu mai te reduce la asemenea fapte drastice. : |
Uite îţi spun asta din propria-mi experienţă: la început nici eu nu scriam super, defapt scriam mai rău decât tine, dar multe persoane m-au motivat, alte ficuri citite m-au motivat, iar la umră eu singură am dorit să mă perfecţionez, fiindcă am prins drag.
Iar acum în prezent, sunt complet uimită că mă trezesc cu câte o persoană care îmi spune: "Scri frumos" sau ceva de genul.. şi chiar mai mult.
Dacă renunţi acum când ai o oportunitate, vei pica. Sau pur şi simplu nu te vei maid escurca dacă se v-a întâmpla vreodată să începi alt fic.

A renunţa nu este o obţiune.
Ai spus că nu-ţi merg câteva taste, ok.. înţelegem. O să i-a ceva până le repari, dar acum nu ştiu de ce te mai plăngi. -___-"
Te rog şi eu, să nu închizi ficul. Nu este necesar.

Ai greşeli.. toată lumea are. Timpul ne învaţă pe toţi. *hug*


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 11:41

Nu.imi.pasa.de.comuri.si.ati.exagerat.cu.emailurile.ho,.ma.ca.pun.dupa.ce.ma.intorc.din.londra.o.la.la.stai.asta.e.pentru.franta...nu.il.inchid.ok.ho.si.Mai.trimiteti.emailurile.deveniti.exagerati.serios!!!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 11:56

K asteptam nextul cu bratele deschise si distractie placuta in Londra kiss


please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 18:18

Da,distractie placuta si astept next-ul.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 00:26

Hei mi-a reparat space dar m-am cam obisnuit sa folosesc . scuzati greselile mi-am facut timp in vacanta sa scriu merge cam greu tastatura asta dar o rezolv eu.

Capitolul 8

Sasuke:

Nu cu mult timp, in urma, am auzit ca Sakura a nascut deci nu a putut sa isi omoare propri copii pot spune ca sunt genial.Am informatii ca doar una dintre fete a mostenit kekekengaiul meu cu alte cuvinte abilitatile clanului Uchiha.Sunt asa linistit stau cu corpul sub cascada simt apa cum cade pe proprium corp cand face contact cu trupul meu simt niste fiori sa zic asa este un sentiment, sentimentele se descriu cu greu.Ca iubirea iubirea este atunci cand simti fluturasi in stomac si ca ai face totul, pentru persoana respectiva, iti pui binele lui inaintea binelui.Juugo ma informat ca "fica mea " cu Kekekengai o cheama Kayko.Si nu, imi seamana doar abilitatilor, ci si corp cealalta seamana cu maicasa.Cred ca o voi lua, de la sanul maicasi mai devreme nu vreau sa o mosteneasca adica slaba, neajutorat si poate putin enervanta.


Sakura:

Sunt si fericita, dar si tulburata, cu alte cuvinte am nascut ma simt cea mai fericita mama, dar Sasuke poate veni oricand sa mi-l ea.Nu, nu vreau chiestia asta.Ma uit incontinu la marea de alb, de pe tavan nu am ce sa fac trebuie sa astept de ce? pai... asistentele le tin sub observatie pe Sayuri si Kayko, stiti sa nu aiba vro problema stiu asta cel mai bine doar sunt medical ninja.
Prieteni mei, ma tot felicita va intrebati cum siau dat seama pai burta mea se facea cat un balon plus ca Naruto, este o gura sparta! Am primit de la ei foarte multe cadouri doua paturi de bebelusi, nu stiu de ce, dar ma simt la mila lor.Camera in care stau zici ca asteapta o pustoaica pentru ziua ei de nastere.
Dintr-o data, aud alarma vai doamne te rog sa nu fie cea ce cred eu, te rog si inca ceva doamne sunt inca suparata pe tine dau padura jos de pe mine si ma grabesc sa vad de unde este zgomotul.Il vad pe..pe...Sasuke...., dar stai tine in maini doar un copil KAYKO!
Ma pun, in genunchi si incep sa plang, prieteni mei tot vin sa ma consoleze, dar ii resping rautacios chiar cand credeam ca sunt cea mai fericita mama, s-a intamplat asta, de ce?Incep sa dau drumul la niste lacrimi parca de cristal asa straluceau ochii mei verzi la aceste lacrimi se faceau, albastri chiar imi sta bine cu ochii albastri, dar nu am de unde sa ii mostenesc mama mea (stiu cum se numesc adevarat ha!) Hitomi Haruno, iar tata Yasuo Haruno mama are parul roz si ochii caprui, iar tatal este saten cu ochii verzi (adevarat o sa dau poze).Stiu ce sa fac ma voi muta, din sat nu vreau sa se intoarca si dupa Sayuri.


Sasuke:


Am furat copilul adica nu as spune chear furat, de ce doar eu i-am facut singur bine si Sakura a ajutat la ceva da, minor adica ar mai fi insarcinata daca nu as fi violat-o?Nu...?
Ii zic lui Karin sa ii gaseasca o servitoare, o voi antrena cand va avea cinci ani va fi o masina de ucis ok exagerez de la sapte ani.Nu am avut o copilarie prea fericita asa ca sa nu exagerez cu micuta.Of cred ca micutei ii e foame mai bine sa fur o mama care sa poate sa o alapteze.O chem pe Karin dupa care ii spun sa caute o servitoare si o mama ca sa o alapteze pe...Kayko parca.


Sakura:

Stau in camera mea, si ma tot gandesc de ce? Sasuke a luat-o doar, pe Kayko, de ce nu a luat-o si pe Sayuri ?De ce sau facut intrabarile daca nu avem raspuns eu vreau raspunsuri, nu si intrebari cine a inventat intrebarile fara raspuns nu este corect of imi pun o pijama alba si pantaloni tot albi.Nu prea puteam sa dorm ma uitam intruna la tavan am luat-o pe Sayuri, din patul ei si o strang la piept dau la o parte bluza si o las sa se hraneasca nu putem face asta in fata prietenilor mai ales a baietilor nu prea avream probleme sa, o alaptez in fata fetelor doar ce am eu au si ele nu?
Ma tot gandesc, de ce eu de ce nu Ino?Karin?alte admiratoare de ce eu? nu inteleg, nu este corect nu vreau cred ca s-a disrat bine profitand de mine si apoi lasandu-ma insarcinata.
Simt ca vreau pe cineva apropiat langa mine nu ma refer la prieteni ma refer pe cineva ...cu alte cuvinte, un iubit o singura data am simtit dragostea si am suferit inca mai sufar ce am facut asa din comun...doar am iubit nu stiam ca se intampla chiestia asta daca iubesc.

~~~~Peste doua zile~~~~~


Sasuke:

Ma aflu pe asternuturile albe cu alte cuvinte pe pat stau aici cu micuta Kayko camera mea arata ca o camera pentru copii este formata din : doua paturi un pat dublu cu asternuturi albe pe cel care stau eu si Kayko, si al doilea este a lui Kayko, are asternuturi roz doar este fetita, o movila si tapetat cu niste planete pe tavan jucarioare si plusuri fel si fel caine, pasare , pisica, caine, ANBU, castori, flamingo broaste fel si fel de animale posibile si imposibile ma intreb cum se simte Sakura saraca de ea trebuie sa o creasca pe Sayuri singura.Dar de ce imi fac griji?Din capul meu iese o voce si imi zice pentru ca este copilul tau si femeie pe care tu...LALALALALALALA nu vreau sa sa spuna vocea, mea interioara tampeni mai bine mort calcat, de cai salbatici de cat sa spun ce vroia sa imi spuna vocea mea interioara.A venit Karin se pare ca a prins cele doua femei servitoarea si cea pe care o va hrani pe mica mea faptura Kayko.
-Ce, unde suntem?spune una dintre femei
-Dragele mele una va fi servitoarea mea, iar a doua o va hrani pe scuma mea Kayko ca de nu, dar nu apuc sa termin ca o idioata ma intrerupe?
-Ca de nu ce? ne faci spune aceasta razand
Ma dau jos de pe pat si formez Chidori
Intrebari le spun eu?
Cand putem sa incepem ? intreaba ambele femei.
Incep sa rad si le zic ca chear de azi
O vad pe tanara cum isi da jos bluza si incepe sa o alapteze pe Kayko mama da sani mici are nu se compara cu Sakura pacat ca tine suchienul ala si nici nu se vede.


~~~~~PESTE 2 LUNI~~~~~


Sakura:

Ma tot gandesc, cand va fi botezul, este programat sa fie azi nasi vor fi Hinata si Naruto nu s-a infiripat nimic intre de ce? pai Naruto incearca sa fie cu mine firteaza intruna Hinata trebuie sa stie ce inseamna viata adica sa lesine in fata lui doamne serios.Si Naruto e atat de prost ca nu isi da seama ce simte Hinata, pentru el.(Pein nu a facut nimica )
In dulap imi scot o rochie rosie fara bretele, pantofi cu toc rosi, si un colier cu o inima rosie, parul l-am facut ca a lui ino doar ca bretonul il las pe parea dreapta nu ce-a stanga, si doar ca un coc in spate (ca Ino la 12 ani) doar ca parul find mai mic mi-a ajuns pe la jumatatea fetei.mi-am luat un ruj rosu si eram gata am inbracat-o si pe Sayuri intr-o rochie roz cu floriciele si cu botosei roz.

Da este cam scurt, dar THIS IS A LIFE

Pret 3 comuri next dance2


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 08:09

Este ...wow.
Nu-mi vine sa cred ce a facut Sasuke.Si pentru faza cu femeia aia imi vine sa-l omor,perevrsul.Dupa ce i-a facut Sakurei,el chiar nu are inima.
Astept next-ul,te rog pune-l mai repede ca mor aici .
Next please
Doar un cuvant: Next
good job
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 09:58

Hmmmm este foarte frumos acest capitol ....pacat ca teai inspirat cam prea mult din NiNjA LoVe .,....... sper sa se schimbe asta




please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Vizitator
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 13:19

il tai in bucati pe Sasuke, il fac tocanita... biciuitor
hai cu nextul...ca mai facut curioasa think
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 14:09

Critica capitolul 7


OOO....Buna!!!!
Stiu ca am venit tarziu :d dar am avut niste probleme de rezolvat.Ma rog sa lasam asta.
Sper sa imi citesti comentariul si sa ti putin cont de el,pentru ca prin comentariu asta arat ca iti citesc ficul si imi dau interesu.Asa ca sper sa ti macar putin cont de el.Multumesc.

Deci sa incepem: Ce e asta?Ma asteptam la mai mult de la tine.Vei fi criticata dur...
La sfarsitul capitolului 6 ai zis ca Sasuke s-a ''trantit in pat langa Sakura",iar in capitolul urmator Sakura se trezeste legata cu fire de cheakra.Puteai sa zici ''In timp ce Sakura se gandea la problemele ei,deodata simte cum ceva o inconjoara,strangand-o tare si slabind-o destul de mult.Sasuke tocmai o legase cu fire de cheakra care ii consumau toata energia'.Sau ceva de genu,intelegi tu.

Ai multe propozitii care seminifica aceeasi idee.Adica faci o propozitie prin care spui ceva,iar dupa aceea mai faci inca una care de fapt are aceeasi idee,doar schimband cateva cuvinte.Devine plictisitor sa citesti.Pentru a scoate in evidenta sentimentele personajului,gandestete ca tu esti in locul ei,ce ai simti tu daca ai pati asa ceva.Si dupa aia incepi sa scri.Si mai foloseste si de figuri de stil(epitete,personificari etc)te vor ajuta foarte mult.



Descrierea iti lipseste(multi au probleme cu asta,chiar si eu pfff shame on me).Ai incercat tu ceva dar nu ti-a iesit,de fapt in unele parti te-ai incurcat rau de tot.Ai vrut sa faci ceva si a iesit cu totul altceva

Altceva....faptul cand a venit Naruto.A venit asa...brusc.Sakura se gandea la el si uite magia.Uite iti dau asa ca o idee:''In timp ce Sakura suporta suferinta si umilinta la care a fost supusa,Naruto era in drum spre casa lui Sasuke.Vroia sa-si i-a prietena cea mai buna de acolo.Vroia sa o salveze" sau:''in timp ce plangeam neajutorata in aceea camera,aud niste zgomote.De fapt aud vocea lui Naruto.Lacrimile imi curgeau si mai rau,Naruto a venit dupa mine.Naruto multumesc!!!.Ceva de genu,s-au cum vrei tu.

Si cand Naruto tipa la Sasuke,batalia lor,n-ai descris-o deloc,decat faptul ca s-a transformat Naruto in 9 cozi.Si mai departe?Pai ce faci ne lasi asa?Trebuia sa mai zici ceva.Ca doar era o batalie grea nu????

Dialogul,si cu asta ai probleme.La unele fraze nu le-ai mai pus liniuta de dialog,iar la alte fraze le-ai incurcat intre ele.A fost putin cam mult.Puteai sa-l inlocuiesti in unele locuri cu vorbirea indirecta.
Si datorita ca dialogul a fost cam lung si actiunea a fost grabita si inca cum.

Greseli de tastare/exprimare sunt si multe.Corecteaza-le.......


So....ideea ta este buna,pacat ca nu sti cum sa o dezvolti.
Cand faci un capitol nu te grabi la el(Doamne sa-l postez cat mai repede!!!)ai rabdare.Lucreaza la el.Noi asteptam!!

Sper ca nu te-ai suparat pe mine,vreau doar sa te ajut sa evoluezi mai mult,pentru ca poti.
Sper ca comentariul meu sa nu te afecteze negativ,eu vreau sa ti macar putin cont de el.Si sa depui putin efort sa-l citesti.
Imi pare rau daca te vei supara pe mine,insa nu asta era intentia mea.
Vreau sa vad nextu.Te rog sa ma anunti.
Spor la scris!!!
Byee!!




[url=SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 6272j7res075wt
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 14:35

Critica capitolul 8

Buna din nou.......Hmmmm.....
Parca de data asta mai bine,dar tot ai greseli.
E bine ca ai renuntat la dialog si povestesti din perspectiva celor doi.E mai bine asa,deorece,actiunea nu va mai fi asa grabita,si ai ocazia sa descrii mai mult.

Asa....ceva care ma deranjeaza...''De ce sau facut intrabarile daca nu avem raspuns eu vreau raspunsuri, nu si intrebari cine a inventat intrebarile fara raspuns nu este corect ''.Asta ai folosit si in celelalte capitole.Sincer fraza asta a inceput sa ma enerveze rau.Puteai sa formulezi altfel.Te rog pe viitor sa numai folosesti fraze de genu.....te rog!!!

Descrierea este cat de cat,dar sa sti ca mai trebuia,mai trebuia....:d:p(pentru a-ti imbunatati descrierea trebuie sa citesti,nu ficuri,carti sau poezii,sa vezi cum autorul/poetul isi descrie sentimentele si cum descrie si alte lucruri nu numai sentimente)

Greseli de tastare/exprimare ai si nu ai doar putine sa zicem cateva ai o gramada.Mananci litere.(foameaa...:))) ).Daca ai timp incearca sa mai corectezi din ele.

Cam asta cred......Astept nextuu...sa ma anunti da?
AAA si apropo citisem pe aici ca numai vrei sa continui ficul.De ce?Pentru ca ai critici dure sau are o reputatie mai mica.Doar pentru asta.Si eu am un fic si nu prea il citeste nimeni,dar nu ma supar.Eu il fac in primu rand pentru mine,pentru fun si alte chestii.
Asa ca ai face bine sa-ti continui ficul,sa dai dovada ca poti sa fi mai buna de atat.

Spor la scris!!!
Byee!!!


[url=SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 6272j7res075wt
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 15:16

Nu mai pot de ras nu stiu sa dezvolt trei so cam lalai pana la capitolul 10 asta e.... La capitolul 10 va fi ceva de necrezut ceva ce nu s-a mai facut niciodata!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 18:29

Pui next-ul??
Te rog!!!!!!!!!
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 19:54

Nu pot ma distrez de minune in Londra
O sa il pun peste 3 zile :D


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 23:28

OK
Atunci te astept cu next-ul
Sa-l pui cat mai repede.
please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:43

Cred ca o sa dureze nextu ca nu prea stiu ce sa fac akm ma apucasem, dar nu are sens e o tampenie...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:44

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF crying k te lasam in pace ...dar sal fc cat se poate de repede kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Continut sponsorizat




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-