Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mar 21 Iun 2011, 17:21

L-am mai pus pe Intervenit de Bubulina : Nu ai voie sa faci RECLAMA !! Citeste regulamentul ! sa nu aud "plagiat"

CAPITOLUL 1

Intr-un sat Konohakure intr-o camera care avea in ea: un pat, o noptiera, dulap de lemn de cires, un birou, o lampa pe noptiera, o carpeta.Pe acel pat cu asternuturi albe dormea o fata cu parul roz ca trandafiri roz, ochii verzi ca firele de iarba proaspata de primavara.Dintr-o, data s-a auzit, o bubuitura mare. Fata tresare ca si arsa a alergat catre dulapul sau din lemn de cires unde si-a luat o bluza rosie cu fermoar intr-o parte, o fusta alba despicata, un buzunar cu shuriken, kunai, bombe fumigene etc. Si-a pieptanat parul la prins in bentita rosie, sandale tip ninja negre. S-a indreptat catre usa, a deschis-o. Si a plecat satul era pe jumatate distrus.Simtea cum totul se prabusea sub picioarele ei, si cum inima i se frangea la fiecare bubuitura. Satul ei, unde copilarise, satul in care invatase, satul pe care l-a iubit atat de mult era distrus chiar sub ochii ei. Dar ce durea cel mai tare era faptul ca cel care il distrugea era un fost membru al satului. Un membru pe care l-a iubit si inca il mai iubea, si cu care a copilarit... Cineva care s-a schimbat..
Sakura! Sasuke ataca satul de acolo de sus de pe acel soim.
-Nu se poate...
Fata a alergat catre brunet si spuse cu toata puterea :
-Te rog, opreste-te
-Ha, ha, ha si cine imi va comanda, o fetita roz?
-Daca vei inceta, voi veni cu tine numai te implor inceteaza, spuse cu două lacrimi lasanduse sa se prelinga pe obrazul ei fin
-Si la ce... a da a fi o ideie nemaipomenita spuse gandinduse la ceva
-Karin, Suigetsu, Jugo, retragerea. Sa nu aud comentari, spuse el rece.
Ino a auzit a fugid fugit repede la Tsunade-sama. Tsunade-sama! Sakura a zis ca salveaza satul si a plecat cu Sasuke.
Naruto auzind asta s-a enervat foarte tare si darama toate hartile hârtiilede pe biroul lui Tsunade.
-Naruto, calmeaza-te ! Nu asa o vei aduce inapoi pe Sakura.
-Sa ma calmez, sa ma calmez? Sakura e ca o papusa in mainile lui Sasuke! spuse accesta foarte tare.
-Lady-Tsunade, am o banuiala ce vrea sa faca Sasuke, spuse Konan un fost membru Akatsuki .
FLASHBACK

Ma ridic din somn pentru un pahar cu apa. Ooo, trebuie, sa trec prin fata camerei domnului atitudine. Hmm, langa pat era un jurnal tot iar tot ce am putut citi este: '' Dupa atacurile lui Pein imi voi reface clanul cu o fata, pe nume Sak...'' nu am putut citi tot ca s-a trezit si a pus mana si nu am vazut intreg numele.
ENDFLASHBACK

Toata lumea ramasese incremenita pana cand Naruto a rupt tacerea.

-Vezi, de ce sa ne facem griji, bunica Tsunade?
-Bine, bine ai dreptate Sai, Ino, Hinata, Shino, Kiba, etc scuze nu am che sa ii insir pe toti

~~~~intre timp~~~~~

Lui Sakura ia fost aratata camera era fosta camera a lui Konan.Inalta cu pereti albi, parchet, un dulap, un birou, un pat, o noptiera.
Sakura s-a pus pe pat a inceput sa planga.
Dintr-o data s-a auzit CINAA!!!!!!!!!!!!!
Nici nu stia ce sa faca, sa se duca sa manance sau sa stea sa planga.Pana la urma s-a hotarat sa se duca sa ia cina.
-Buna, Sakura, a sarit Sugetsu! Ce spui sa iesim in oras?
Sasuke ia dat un picor sub masa de a renuntat la propunere.
Dupa ce Sakura a mancat s-a dus sa se culce.

Peste 2 ore

Apare, Sasuke imbracat sumar venind la Sakura si trezind-o, a sarutato si a bagat mana sub maieu. soptindui la ureche ca, daca a venit cu el este singurul lucru care ii este de folos mai departe...

Va las in suspans de ce nu stiu o sa vina si next sa stiti :X
Sus In jos
Girl Pink
Academy Student
Academy Student
Girl Pink

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva . . . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:13

[b][u][quote] PLZ next-ul!!!!!! please please please


Cel mai trist lucru in viata e sa`l vezi pe cel pe care il iubesti , iubind pe alt cineva . puppy eyes very sad
Sus In jos
http://www.girlpink4444.sunphoto.ro
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:33

stai cinci minute... De ce e la Fan Ficuri Finalizate? Trebuie sa fie la FanFicuri in desfasurare. Nici decum aici! Roaga un moderator sa il mute, te rog!


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:48

nu ai voie cu reclama!!!


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:52

Scumpa, nu aici trebuie pus un Fic. Ai citit regulamentu' ? Ma indoiesc.. eu nu inteleg, e cumva un Fic terminat de il pui la Fan-Ficuri Finalizate ? Sau ?

In fine, deci acest Fic nu are ce cauta aici ..

Merge spre ---> Fan Fic-uri in Desfasurare <---

A, sa nu uit .. inca ceva foarte important. La noi pe forum nu se face RECLAMA !! E interzisa, uite ce iti sugerez ..

Intai de a posta la noi pe forum mai bine mergi si citeste regulamentul ..

Puteai foarte frumos sa spui doar ca l-ai pus si pe alt forum, insa sa nu faci reclama.

Uite aici :


https://sasu.forumgratuit.ro/t1-regulament

Fi mai atenta data viitoare !!


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 22 Iun 2011, 17:10

In primul rand sa sti ca ideea e banala...'' Ninja Love '' are exact aceeasi tema daca nu l-ai citit inca! Dar nu conteaza asa de mult...voi vedea ce se va intampla mai departe. Iau ficul in ansamblu.

Descrierea: Ei, aici ai probleme...Ca ficul sa fie foarte bun, trebuie sa folosesti mai multa descriere si mai putin dialog.

Dialogul: Este prea mult si foarte sec.

Estetica: Sa sti ca ai foarte multe greseli de tastare si nu intotdeauna te exprimi corect.

Cam atat...

Sper ca nu te-ai suparat! SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 384738
Spor la scris incontinuare




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Joi 23 Iun 2011, 03:41

Nu e adevrat Ninja Love nu are enimic in comun poate primul capitol si uitati si Next si imi pare rau nu am citit regurile, dar acuma da :D

Capitolul 2

Sasuke: Ah! o doamne dumnezeule am visat? si m-am trezit chear cand era partea, cea ma buna uf ma indrept spre dulap si iau de acolo un tricou alb, pantaloni albastri si o chiestie mov in spate care tin pantaloni duc mana la ochii incercand sa nu mai fie somn deodata aud:
cina! cred ca era Suigetsu cobor usor scarile pe masa de la bucatarie ii vad pe Suigetsu, Jugo, Karin si SAKURA? a inseamna ca nu a fost un vis doar ca poate cand am ajuns acasa cred ca si eu m-am bagat in pat sa dorm tot ce se poate am ofatat si m-am uitat la ce mananca CEREALE?
-Karin de unde avem cereale? am intrebat eu suspicios
-A le-a adus Sakura a zis, ca nu vrea sa se ingrase... si ca e la dieta
-Mi-am pus si eu intr-un bol erau cereale de silueta ei se recunosc are o silueta draguta ce spun eu aici Sasuke am nevoie de ea sa imi refac clanul nu sa am o familie.... poate daca ma voi schimba si eu o doamne cerealele astea imi afecteaza capul o vad pe Sakura si Suigetsu facand glume .
-Cati neuroni are o blonda ? spuse Sakura
-Niciunu sunt plecati in vacanta spune Suigetsu Sakura sare ca arsa ii da un pumn ciudatului si spune ca era gluma ei am intrebat-o daca mai face acelas lucru cu Naruto
-Nu.. putin.. cam da.. defapt cam to timpul
Incep sa rad mi-am terminat cerealele pun bolun in chiuveta ma duc afara gandindu-ma daca ar putea sa o gaseasca dupa acea mi-am adus aminte, AKAMURU
-Sakura vino, putin afara am strigat eu ea a venit si am tras o galeata cu noroi pe ea
-CE AI FACUT PE MINE! zice ea foarte nervoasa
-Akamaru te-ar fi gasit
-Stiu deasta mi-am schimbat parfumul
Sakura strange noroiul de pe maini si si mi-l da in fata si se duce nervoasa in casa

Sakura:
-Karin! unde e baia?
-Nu avem ne spalam la rau
M-am indreptat catre camera mea unde in drum l-a vazut pe Suigetsu care zicea ca sunt o purcica dupa care i-amm tras o palma de toata frumusetea m-am sters pe picioare unde mi-am luat gelul de dus, samponul, sapunul si schiburi unde am fugit la rau nustiu de ce , dar simt ca cineva ma urmareste cred ca sunt paranoica.

Sasuke: O urmaresc pe Sakura se pare ca o vad doar in lenjerie hai da-ti si sutienul nu lasa mai bine o s-o vad in dormitor cand va fi timpul il vad pe Naruto am strigat catre Sakura
-Sakura, Naruto!
-Cum ma urmaresti? sa iti fie rusine domnule Uchiha a zis ea
Am intrat in apa ca sa ne ascundem o vad pe Sakura nu prea poate sa ii tine respiratia asa ca am luato de mana si am sarutato pana a plecat Naruto am iesit la suprafata se recunosc avea chear niste buze dulci ce spun aici Sasuke ma uit dupa Sakura nu e cred ca a plecat lasandusi schimburi , sampane, gel de sus, sapun off am ajuns acasa si le-am luat eu in brate si le-am aruncat la ea pe pat.
Sakura: Of doamne ce buze avea asa de gustoase
Sasuke::HA HA:
Bag si capol 3 nu sunt rea


Capitolul 3

SASUKE:

M-am trantit in pat obosit uitandu-ma la tavan clipind din cand in cand ochii mei ca abisul se delectau cu marea de alb de pe tavan cat am stat eu acolo mi-a venit o ideie si perversa, dar si distractiva.Am coborat rapid jos, dar din neatentie uitasem cartile de joc sus am urcat din nou catre camera mea le-am cautat pana la urma le-am gasit erau in sertarul cu sosete nu ma intrebati ca nustiu cum de erau acolo in fine am coborat jos in ritmul asta o sa slabesc spun eu in gandul meu au da am uitat sa inchid usa de la camera mea, iar o sa vina nustiu cine si o sa se uita in jurnal la mine am urcat din nou sus am incuiat usa de la camera mea si am coborat scarile cred ca deja am slabit un Kilogram am tipat si i-am chemat pe toti :
Karin, Jugo, Sugetsu si Sakura va intrebati de ce pai as vrea sa ne jucam popa prostul pe dezbracate dupa care am zambit pervers uitandu-ma la cele doua fete naspeta aia de Karin si Sakura. Ne-am intreptat catre living si ne-am pus in pozitite de Yoga dupa care am inceput sa impartim cartile
-Regurile sunt asa vom face doua echipe echipa fetelor si cea a baietilor imi pare rau Jugo, dar nu poti juca am o misiune pentru tine du-te si vezi daca Naruto si oameni din satul frunza o mai cauta pe Sakura i-am soptit eu la ureche si i-am facut semn din mana sa plece si sa ma lase sa ma distrez dupa care am aruncat o privire la cele doua fete.
~~~~DUPA 5 MINUTE~~~~

-Am castigat runda asta baieti replica Sakura razand pe cine provoci intreband eu ridicand o spranceana sus
-Hai Sakura provoaca-ma pe mine hai ca muream de dorul tau spun eu ironic
-Sasuke nu te-ai schimbat deloc
-Ba da m-am schimbat am alti pantaloni alti chiloti vrei sa iti arat pun eu mana la pantaloni vrand sa ii dau jos
-Lasa-ma sa spun tot spune Sakura
-Hai spune ca ma vrei si mie deajuns spun eu tot ironic
-Karin o sa te dezbrace spuse ea bufnind in ras si parca delectandu-se cum naspeta aia imi da tricoul jos.
-Jos textila spun eu uitandu-ma la Sakura
Din neatentie am pus mana pe un san nu imi mai amintesc mare lucru, dar m-am trezit cu un cucui cat casa de mare.
Iar au picat fetele dedata acceasta Suigetsu spune ca este randul lui si ca nu am voie sa fac de doua ori ii soptesc la ureche sa nu intrasneasca sa se atinga de Sakura de ce nustiu... ciudat nu nu ca m-ar face gelos sau mar face?
Ia dat jos bluza lui Karin proasta miscare fata nu are sutien pe ea Sakura isi da un sutien de pe ea se pare ca hoata avea 2
-Hei in niciodata nu o sa ma vezi ca imi arat sani ciudatului ala sau tie
De data asta noi am castigat
-Hai lasa-ma sa iti dau jos si fusta mama fierb in mine tin n mine hai sus o tavaleala poate doua spun eu razand
Dupa care i-am dat fusta jos rozaliei era in lenjeria intima din nou baieti castigasera suigetsu a dat pantaloni jos lui Karin si a ramas in chiloti Karin lui Suigetsu ramanand in boxeri si tricou
Se pare ca fetele castigasera

Sakura trebuia sa aleaga ori chiloti jos lui Suigetsu ori pantaloni mei
-Fie o fac dupa care mi-a dat pantaloni jos era decisiv ori ei noua chiloti ori noua lor si li se vedea ceva
Dupa care Jugo apare si spune inbracati-va vine Naruto si si echipa din satul frunzei dupa care ne-am inbracat repede dupa care cand am iesit afara am dat nas n nas cu Naruto si echipa lui. Vad ca Sakurei parca ise prabuseste pamantul de sub picioare il vede.
Sakura: Nu imi vine sa cred ca este naruto cred a mi se prabuseste pamantul sub picioare
-Naruto, pleaca asta e calea pe care am aleso valea spun eu furioasa si suparata
-Sakura Sasuke vrea sa profite de tine sa isi refaca clanul
-Asta e o gluma, dar gandindu-ma putin o fata prostuta cear putea face cu ea
-E adevarat si las sa mi se prelinga o lacrima pe fata mea alba ca zapada
-Da si ce credeai ca te-am luat cu mine a spus el rece
-Ce vei face Sakura vei pleca sa sti ca voi ataca din nou satul frunza si chear daca vrei nu vrei tot o voi face cu tine
Am ramas socata ce puteam sa fac sa vad cum satul mau sa fie distrus si pe deasupra sa fiu si violata sau sa o fac de buna voie si sunt libera
-Eu am ales si imi trebuie o zi a dau o zi sa ma pot gandi va rog am alergat cu lacrimi in ochii pana la rau oare ce o sa fac il iubesc pe Sasuke chear il iubesc, dar nu vreau sa imi pierd virginitatea, dar tot daca nu accept o sa fiu violoata si satul va muri
Am ales spun eu alergand intracolo cu toata viteza dupa un minut am ajuns
Naruto, Sasuke... aleg sa

Captolul 4


Alegerea mea este, ca vreau un pahar cu apa , serios mi s-a facut sete ma intrept spre usa cu gandul de a imi lua un pahar cu apa ajung in bucatarie unde iau din dulap un pahar, si pun apa in el beau atata apa cred ca am baut un litru si jumatate nu dau inportanta si ma duc afara
-Sakura spune cu mine sau cu Naruto intreaba brunetul
-Ma uitam asa speriata sunt atat de singura si atat de incetosata ma uit needumerita nustiu ce sa mai fac si cand ma gandesc in ziua accea.

FLASHBACK

Naruto ma invitat la un ramen dupa care ma intreaba ce este cu semnul de pe gat lui Sasuke i-am spus ca am jurat ca nu o sa spun nimanui, dar cu insistentele lui Naruto am facuto nu si-a putut crede ochilor dupa care a luat niste ramen ne-a pus la fiecare intr-un bol. Naruto manca parca nu ar fi mancat niciodata, iar eu ma uitam la bolul cu ramen cald care scotea abur am respirat adanc si am zis ca poate pastra portia mea. M-am descis sa plec cu pasi grabiti catre casa dintr-o data pe langa mine trece Sasuke si rupe tacerea.
-Nu este cam tarziu sa stai pe aici singura intreaba el.
Doua lacrimi mi sau prelins si am spus
-De ce nu vrei sa imi spui nimic mereu esti atat de inchis in tine am intrebat eu printre lacrimi
-Nu te privesc lucrurile mele mi-a spus pe acelas lucru rece si nepasator.
L-am intrebat de ce vrea sa plece mi-a zis ca nu poate fi ca mine sau ca Naruto am inceput sa imi amintesc cand eram prima ora cu el aici si ma facut enervanta el a zis ca nu. Am spus ca este inregula ca a trecut mult deatunci si o lacrima mi s-a prelins din nou pe chipul meu am spus sa nu plece si ca nu va regreda daca ramane cu mine si daca nu este posibil sa ma ia cu el si atunci mi-am marturisit dragostea degeaba ma facut enervanta i-am spus ca daca va pleca voi tipa s-a dus in spatele meu si nici acuma nu stiu ce mi-a facut, dar am adormit ultimele cuvinte pe care le-am auzit au fost "Sakura multumesc"

ENDFLASHBACK

-Naruto sa sti ca este pentru sat si am inceput sa plang am fugid in camera mea.

Sasuke: Cum credeam mi-am spus in gand ma iubeste prea mult nu e de mirare si am inceput sa zambesc si de ce sa mai astept doar acuma stie am deschis usa si am inceput sa o strig, dar era in camera ei dormea nici eu nu eram asa rau sa o trezesc in fond era destul de tarziu m-am dus si eu cu pasi marunti in camera mea vrand si eu sa ma culc.

A doua zi dimineata

Ma duc in camera Sakurei vrand sa o trezesc.
-Trezeste-te spun eu vrand sa iau perna de la cap.
-Mi-a cam dat o palma Sakura ou doare o aud cum murmura.
Decapiteazo pe Karin, joaca forbal cu capul lui Karin GOOOL.
Ce vis frumos imi spun eu in minte o trezesc, dar e galbena la fata are ochii palizi si febra.
Mie rau te rog lasa-ma sa dorm si adum si o supa de pui, o ciocolata.
Supa de pui? Ok daca vrea supa de pui o sa ii fac supa de pui.
Dar nu am pui salamul este un inlocuitor pe cinste nu? hmm? ce sa folosesc in loc de patrunjel stiu! iarba proaspata in loc de morcov asi putea sa pun o caramida taiata cred ca are, multe fibre.Ciocolata? hmm noroiul era solutia exacta am mers afara si am luat niste noroi cateva picaturi de apa au curs din cer dand semn ca ploua.
Am pus supa pe foc, iar ciocolata in congelator pana cand se face ma duc la Sakura in camera.
Ou e asa un ingeras fara bandala aia stupida satul frunza nu m-am putut abtine sa nu o mangai era fina.
Pe alta parte Suigetsu si Karin vorbeau.
-Ai vazut cum se uita Sasuke la femeia aceia asa ciudat si am vazut ca nu prea te mai baga in seama. Bine, dar nici inainte de veniri Sakurei nu o baga in seama prea mult, dar era mult mai bine decat nimic roscata era indragostita de el nu era dragoste ci o obsesie pe care ea o avea fata de el.
-Da, da supa mea e gata baiatul s-a dus spre bucatarie si a pus supa intr-un bol dupa care s-a indreptat catre camera Rozaliei a deschis usor usa cu piciorul nevrand sa o trezeasca a zgaltait putin de ea pentru a se trezi.
-Nu, Karin nu taia firele de la parasuta nu!!
Aceasta s-a uitat needumerita la Sasuke si a intrebat
-Scopul si durata vizitei?
-Miai cerut supa de pui ti-am facut o supa de pui spuse el sigur pe el.
-Aha supa de pui, cu salam si iarba? si ce e asta caramida?
-Ehh acuma ce vrei sa pun pui la supa de pui du-te de aici de unde ai invatat tu sa gatesti?
-Sasuke am sa fiu directa cu tine.
Sunt numai urechi a spus brunetul.
-Iesi de aici iti bagi joc de mine supa asta sa io dai lui Karin spune aceasta dandui supa in cap.
Femeile astea spune Sasuke...
Sasuke se gandea ce sa faca cu supa ramasa se gandea sa io dea lui Karin.
-Karin am un cadou pentru tine supa
-O Sasuke-kun si eu vreau sa ma marit cu tine spune bruneta
-Aaa supa ei bine multumesc spune aceasta.
Sasuke, Suigetsu si Jugo trebuiau sa plece Sakura deja se simtea mai bine.
Sakura era in living si canta si dansa in acelas timp o melodie nai nai anda adam.
Pana cand a venit Karin care avea un zambet tampit pe fata.
-Pot sa imi spui si mie de ce ai zambetul acela talamb pe fata a intrebat ea?
-Sasuke ma sarutat ou da el niciodata nu ia pasat de tine spune roscata dupa care incepe sa rada.
Sakura s-a intreptat catre iesire si a zis ca se duce sa se antreneze gresit vroia sa isi verse nervi pe niste copaci. A ajuns intr-un luminis cu iarba verde cu flori si animale iepurasi adica. A inceput sa dea cu pumnul in pamant si a crapat niste copaci era foarte nervoasa trebuia se isi verse nervi pe ceva.
A lesinat extenuata era seara.

-Unde este Sakura? intreaba Sasuke
-Nustiu a spus Karin zicea ca se duce sa se antreneze a continuat ea.
In luminis niste rasi isi fac aparatia vrand sa o atace pe rozalie, dar cineva s-a pus in fata ei cine era?

Capitolul 5

Capitolul 5

In luminisul acela un baiat, blond cu ochii ca marea alunagara rasii nevrand sa fie ranita rozalia gandindu-se la fostul coleg la, prietenul lui cel mai bun cum putea sa ii faca asta Sakurei.Sa profite de cea care il iubeste si sa o lase aici in ghearele fiarelor, dar gandurile fu intrerupte de fata blonda.
Naruto nu a profitat de ia inca.Uite! terenul e aproape distrus total
-Si ce vom face cu ea?
Blondul nu vroia sa o de-a inapoi in ghearele brunetului
O iubea si era dezamagit ca il iubeste pe brunet.
-O vom lua cu noi, replica blondul plin de seriozitate
Naruto, dar cum ramane cu satul in care am copilarit? In care am iubit, in care, am trait.DIntr-un nor de fum a aparut echipa lui Sasuke.Stiam eram tulburat eram sigur ca va veni Sasuke dupa ea
Naruto, dar cum ramane cu satul in care am copilarit? In care am iubit, in care, am trait.DIntr-un nor de fum a aparut echipa lui Sasuke.Stiam eram tulburat eram sigur ca va veni Sasuke dupa ea
-Sasuke! in timp ce mi-am atintit privirile asupra lui
-Naruto!
Sasuke:
Emotionant nu e asa? inca o mai iubesti, dar nu ai aflat ceva nou pe mine ma iubeste nu intelegi Naruto nu te iubeste.
Am fugid cu viteza sunetului si am luato pe Sakura din mainile lui Naruto si am disparut nu in nainte de al face (iertati-ma nu stiu ce vorbesc).Acuma era timpul sa o am asteptasem prea mult clipa asta.Totusi ceva ma tulbura cand m-am uitat la rozalie chipul angelic, buzele rosi, un trup cu totul de invidiat pur si simplu tanjeam eram foarte grabit i-am lasat pe Jugo, Karin si Suigetsu in urma nu imi pasa tot ce vroia era sa o simt pe rozalie deadesuptul trupului meu.
Am ajuns la mine in camera unde am puso cu grija pe asternutul cel moale.
Am facut cativa pasi si am sarutato niste fiori le-am avut si ma faceau sa mi-o dorec lipita de trupul meu.
Sakura: M-am trezit si tot ce vad era pe Sasuke care ma saruta si era peste mine.
-Sakura sti bine de ce ai venit aici.
-Nu nu vreau lasa-ma. Am tipat atat de tare, dar cine sa ma auda
Am fugit cu o viteza uimitoare pe care am primit-o de la Tsunade-sama nu stiam ce sa zic ma iubeste sau vroia sa o faca asa cu bine pentru o aventura sa zic.
Intrebari, intrebari pacat ca nu este niciun raspuns.
S-a apropiat de mine.
-Sa sti ca nu ma voi darui tie am fugit catre sat din copac in copac
Sasuke: Sakura a plecat cum i-am zis o sa distrug satul, dar sa sti ca tot te voi face a mea chear daca te voi viola.Gandul asta cred ca o inspaimanta am chemato pe Karin si i-am zis sa pregateasca un drog si ca avem niste treaba maine sa se pregateasca. Vineri pun next sau duminica
sunteti la zi cu capitolele gata
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Joi 23 Iun 2011, 10:47

Mda deci l-am citit si ACOLO.
Sincera sa fiu nu prea ma fascinat sad
Grabesti actiunea, nu ai asa multa descriere, greseli multe de tastare...
Eu iti recomand sa ascult de cei care se ocupa cu critica, adica cei de aici sunt cei mai buni.
Oricum tot imi place ideea, si titlul in love
Next te rog


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Taemin_Stamp_by_eiyuutanSASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Joi 23 Iun 2011, 12:11

DEci imi place enorm..totusi nu mai grabi asa actiunea...dar pune-l vineri te rog eu ca nu mai am rabdare


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 44321453




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Joi 23 Iun 2011, 12:51

Păi..
Greşeli de tastare ai cu găleata,acţiunea e grăbită,descriere,cum spunea Ele nici aia nu prea e.Deşi,ideea e drăguţă ( chiar dacă de mine personal a mai fost întâlnită )..
Ar trebui să faci schimbări majore pe aici,părerea mea.
Spor la scris! Ja Ne. hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 43041335886647080746110


Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 25 Iun 2011, 00:47

imi plk la nebunie ficul asta......te rog pune nextul pe a***e**p rapiddddd
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 25 Iun 2011, 01:06

O sa pun Next sambata sau azi pe la 4 dimineata daca adoarme mama ca e 01:04 si ma bucur ca cuiva ii place si nu crede "CA HAL DE FIC TOOTAL IDIOT NU A MAI VAZUT" macar eu am pastrat actiune originala nu de pe aici de pe site nu pot sa scriu ca fac reclama asa scrie la regulament
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Lun 27 Iun 2011, 16:23

Scuze ca nu am postat acuma postez acuma am putina expiratie pardon inspiratie, inspiratie.

ALERTA ACEST CAPITOL ESTE HENTAI

Capitolul 6

Sakura: Fug ca o fugara nenorocita, daca nu mai cunoaste ai zice ca sunt o criminala. Sar din copac in copac nici nu vreau sa ma gandesc sa ma uit inapoi.Abea am scapat sa ma intorc nici vorba imi pare rau Naruto, dar nu sunt o cu*va (iertati limbaj) ca Karin sau ca altele sa isi vanda trupul.In cele din urma oboseala pune stapanire pe trupul meu.Ma opresc ma spirjin de un arbore si imi trag rasuflarea, un vant de vara si parul meu rozaliu se misca parca nici nu mai stiu drumul perfect acuma sunt pierduta.Itr-o padure de arbori stai putin intr-o padure de arbori Konoha, asta e trebuie sa fie mai in fata.Alerg din nou de data asta nu mai sar din copac in copac.Am ajuns, ii vad pe cei de la poarta care trebuie sa alerteze daca vine cineva cine nu trebuie in sat.
-Sakura pe unde ai unblat?
Nu dau importanta si imi continui drumul prin sat mai bine zis cea mai ramas din el. Pasesc pana ce intr-un final ajung la mine acasa nu mai stau prea mult pe ganduri si urc la mine in camera mea si ma pun in pat si dorm.

~~~~~A doua zi dimineata~~~~~

Sasuke: Karin doamne nu mai termina drogul ala, nu pot sa am duc cu ganduri dastea la Sakura, dar e antrenata de Tsunade si nu mai e pisicuta speriata, dar totusi tot Sakura e doamne cat mai sta cu*va aia (iertati limbaj din nou) de Karin imi vine sa o decapitez, dar inca imi este de folos, si pana la urma pe cine mai injur eu? e logic.Ma duc la roscata cred ca e in beci am coborat usor scarile.
-Karin, asadar cum mai merge cu drogul ?
-Sasuke-kun pai nu va fi gata pana la noapte, dar pana la noapte ce ar fi sa fi in pat cu o femeie adevarata! spune roscata dandusi jos ochelari.
-Stai departe roscato sau ultimul lucru care il vei vedea va fi pumnul asta care iti va unfa ochii aia parca ar fi in moarta
Spunand asta roscata isi pune pofta in cui.

Sakura:Se pare ca razele aste au intrat in camera mea nu ar trebui sa ma ingrijorez Karin e acolo sa aiba grija de Sasuke
Pana la urma ma hotarasc sa ma dau jos din pat ma duc la dulapul din lemn de cires of m-am saturat de aceleasi si aceleasi haine o sa imi iau de data asta un kimono rosu scurt ( o sa il vedeti ca pun poza jos) parul il las liber.Ma gandesc sa ma duc la Tsunade cred ca va fi surprinsa.
Plec din camera mea si ma grabesc catre biroul Hokageului.
Ajung bat frumos la usa si imi iau o voce de barbat o vad pe Tsunade ca e cu spatele
Cu o viteza uimitoare m-am pus in fata la Tsunade si i-am spus
-BUNA ZIUA!
-Aaaa, asadar Sakura?
-Stiu ce vroiai sa ma intrebi si nu, nu m-am culcat cu Sasuke
-Serios pai am ales si numele daca erau fete Kayko daca semana cu Sasuke si Saiury daca semana cu tine.
-Ok am sa ma retrag
Ma grabesc sa ma duc la Naruto deabea astept ce fata va avea daca ma va vedea.Alerg din nou prin sat opserv ca doar muncesc la reconstructia satului sau cea mai ramas din el imi pare rau sat frunza, dar sa se gaseasca o cu*va (iar scuze ) nu sunt una dintre ele adica eu sunt o fata mai finuta nu ta*fa ca Karin sau ca alte fete din sat.O scandura era sa cada pe o babuta nu era vreme de pierdut si de gandit am salvat-o pe saraca femeie dupa care am lasat-o jos si mi-a multumit.
Naruto dormea cred ca vorbea in somn.
-Si eu te iubesc Sakura-chan ce? nu il mai iubesti pe Sasuke perfect.
Observ un mar pe care il bag lui Naruto in gura lasandu-l sa se sufoace bine nu sunt chear asa de rea si i l-am scos si i-am dat doar un pumn zdravan sa se trezeasca odata.Naruto idiotule trezeste-te!
-Sakura-chan?
-D, dar nu apusa sa termine propozitia
-Nu nu m-am culcat cu Sasuke asa ca, antreneaza te ca satul poate fi atacat in orice moment.
-Asa voi face Sakura-chan
Se pare ca s-a facut noapte cand? asa de repede? doamne...

Sasuke: Aud ca Karin a terminat drogul.Este un drog, de amortire persoana care il consuma nu va mai fi capabil sa isi miste corpul inafara de a vorbi.O iau pe Karin si am intrebat-o de unde simte chakra a spus intr-o camera ou gata stiu la ea acasa se pare ca nu ma crede o amenintare greseste...
Am pornit domne ard de nerabdare, fug cat mai repede am luat si drogul vad ca idioti aia care pazesc intrare in sat ma asalta ce sa le fac? am arunat o bomba fumigena sunt si eu bun la suflet nu sunt chear asa de rau sa ii omor.
Sakura:Ma bag in pat sa dorm a fost o zi lunga adorm nici intr-un minut
Sasuke: E adormita cred ca va mai lua usor drogul stai nu e drogul bun e droul care te face sa dormi e bun si asta i l-am turnat pe gat dupa care am luato in spate.
Sakura:Incet totul devine neclar, incep sa ametesc si sa observ ca totul este negru in jurul me.Simt cum razele blande ale soarelui imi incalzesc chipul, iar eu deschid ochii.Observ ca "razele soarelui" este lumina unei biete lumanari si sunt in camera lui Sasuke nimic ciudat.Stai camera lui Sasuke.Stai! Camera lui Sasuke?Cum de am ajuns eu aici?Intrebari, intrebari sunt decand lumea, dar raspunsurile sunt cel mai grele de aflat.Ochii mei verzi incep sa se acomodeze cu lumina lumarilor.Dintr-o data simt doua brate puternice care-mi inconjuara talia.Respiratia lui rece, pe gat apoi buzele sale care-mi saruta pielea fina a gatului.Nu vreau sa mai plang nu pentru el am varsat prea multe lacrimi pentru el nu pot sa ma misc Sasuke se urca peste mine rupand hainele pe care le port incerc sa ma dezleg, dar mainile imi sunt legate cu fire de chakra.In secund doi sunt complet dezbracata in fata lui Sasuke.Acesta îmi săruta corpul ajungând în acel loc nevăzut de nimeni. Îşi dă jos boxeri şi mă penetrează rapid şi tare, făcând mişcări rapide dute-vino, pe mine făcându-mi să plâng în hohote şi să-mi fie scârbă de propria persoană şi să-mi simt trupul din ce în ce mai murdar. După multe ore de chin acesta îşi da drumul în mine, apoi se trânteşte obosit în pat, lângă mine.

Trebuie sa multumesc la partea hentai care am colaborat Who said i have to be normal SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 3 pa, pa
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mar 28 Iun 2011, 20:11

Frate niciun com...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mar 28 Iun 2011, 20:25

Ţi-am mai spus şi pe celălat site, ca nu trebuie să scrii pentru comuri.
Dacă cineva nu ţi-a lăsat aşteaptă că are să fie cineva care să îţi lase.
Nu trebuie să disperi, sincer.

Cum ţi-am mai spus, grăbeşti prea mult acţiunea, mai ales la acea mică scenă hentai de jos.
Acum ştiu că sunt noua, dar am înţeles că nu e voie cu hentai, chiar dacă la tine nu prea se înţelege mare lucru, dar la final e ceva... aşa.
Fi mai atentă la descriere, fiindcă nu este de ajuns, corecteazăte mai des, măcar de 2 ori şi să fi atentă la fiecare cuvânt pe care îl scrii.
Se lasă space după ce începu alt rând sau frază.
De data asta sunt puţin mai mulţumită ca: ai pus virgule şi semne.


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S


Ultima editare efectuata de catre Kt.Kat in Mier 29 Iun 2011, 18:55, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 29 Iun 2011, 18:15

Superrbbbbbb dar un sg lucru nu am inteles.........cate ore ia luat lui sasuke sa fc *** cu sakura ???
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Mier 29 Iun 2011, 18:20

SA NU TE MAI SUPERI NICIODATA PT CA NU AI COMMURI


FICUL ESTI ABSOLUT SUPERB SI MERITA CONTINUAT


SA NU TE MAI SUPERI NICIODATA.........


IMI PROMITI?????


HAI MAI REPEDE CU NEXUTL CA MOR DE CURIOZITATE






kiss kiss kiss






please please please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Joi 30 Iun 2011, 12:56

Hai ca o sa il pun o sa rog o fata sa ma ajute si pe un alt site am +18 si ho ho la cate parti hentai nu zic nimic am in cap


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Vin 01 Iul 2011, 21:56

hei... am citit si eu... Titlul ma facut sa cred ca ai o tema similara cu a mea in O POVESTE INCITANTA (+16) ...( seamana dar nu rasare lough ) ma eu nu prea critic aspectul si greselile (si eu am cu galeata)
Pe mine ma intereseaza continutul ( exista oameni pe care scriitorii ii platesc pentru a le corecta lucrarile good job ) dar grabesti prea mult actiunea...

Vad ca ai 11 ani.... mami scenele hentai nu ar trebui sa fie prin ficurile tale la varsta asta... stii o poveste este mult mai interesanta cand aceste parti sunt mascate cititorul preferand sa se afunde mai mult in preludiu.... restul fiind mult prea... nu stiu cum sa-i spun.....

In fine sunt curioasa sa vad next


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 02 Iul 2011, 01:16

Am 3 randuri la next si ficul tau a trebuit sa il citesc la adevar si provacare eu tineam ochii inchisi si dadeam sus jos si mi-a picat o poveste incitanta cica varamea incalcita bine nextul are descriere nu stiu de ce, dar nu mai am prea multa inspiratia dar dau next


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 02 Iul 2011, 02:26

Si eu astept next, iubita kiss!
Imi palce desi nu prea stiu cand este naratiune si cand dialog, cateodata
Dar tot astept next-ul!
Te pup! kiss


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 02 Iul 2011, 11:53

Ohoo Laura :))
Hai să ne abţinem bine ? ;))
Alexandra dragă,noi ţi-o spunem prieteneşte,la noi pe forum nu au ce căuta scenele hentai.
Şi ar trebui să nu mai grăbeşti aşa de rău acţiunea.
Titlul e chiar drăguţ,atrage cititorii. Dar în momentul în care termină de citit nu vrem să fie dezamăgiţi nu ? :)
În unele părţi dialogul nu prea are ce căuta. Ai fi putut foarte uşor să-l înlocuieşti cu descriere sentimentală. Dacă ai descriere e foarte bine!
Spor la scris,să vedem un nou capitol cu îmbunătăţiri da ? happy
Cya <3 ! kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 43041335886647080746110


Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Sam 02 Iul 2011, 16:44

Buna!Am trecut si eu pe la ficul tau,apropo l-ai mai postat si pe alt site?
Oricum,lasa asta,deci;
-titlul este orecum interesant,atrage cititorul;
-ideea,nu stiu ce sa zic mi se pare ok,nu pot sa spun chiar originala pentru ca am mai citit ficuri oarecum semanatoare;
-descriere nu prea ai,ar trebui sa descrii mai mult sentimente,mai ales ale Sakurei,tot ce simte ea(acum nu ca eu as fi mai buna,si eu am probleme cu descrierea:d)
-actiunea mi se pare putin grabita,totul se intampla foarte repede,nareza mai mult;
-dialogul este bun,insa in unele parti chiar nu are ce cauta,oti sa-l inlocuiesti cu vorbirea indirecta.
-greseli de tastare/exprimare sunt(chiar foarte multe,mai ales in primele capitole/fara suparare)
Ok,eu astept sa pui continuarea chiar vreau sa vad ce se intampla cu Sakura.
Spor la scris!
Paa!!


[url=SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE 6272j7res075wt
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Lun 04 Iul 2011, 03:27

Scuze de intarziere, dar am avut o problema oricum nu miati dus dorul in fine

Capitolul 7

Dupa ce totul s-a potolit simt ca lumea s-a prabusit ce copila ce idioata puteam fi uau o dragoste s-a tranformat in asta? Ce am facut sa merit asta sa iubesc un idiot?Uau cate intrebari, dar raspunsuri, raspunsuri aste le vreau la oara la ce sa ne foloseasca intrebarile? nu aveam raspunsuri era intuneric vroiam sa fug, dar cum nud?
Cate dragoste ciudat cat atata dragoste dintr-o data se transforma in ura, ura razbunare doamne cand ma gandesc cand aveam 12 ani cat de fraiera puteam fi si firele astea chakra idiotul asta de langa mine care si sforaie crede ca o sa ii nasc copii, dar cine sunt eu?Nici macar nu stiu unde e usa.Oare unde sa fug?Fugi, dar nu te poti ascunde daca as putea sa ma dezleg, dar cu cat ma zbat mai tare cu atat firele astea imi mananca chakra.
Daca mai stau mult aici cred ca o sa inebunesc imi concentrez chakra si sparg acele fire am reusit!
Vreau sa fug, dar ceva mai precis cineva ma trage de mana si ma pune sub el.
Acesta se uita la mine puteam citi cuvintele care le avea in gura ,,Fugi
-Si ce chiar crezi ca o sa iti nasc copii sa iti refac clanul ei bine gresesti si mai bine cautati o cu*va uite ai deja una de exemplu Karin
Acesta nu imi face nimic doar ma apuca de barbie si imi spune

-Poate am sa te iert
-O da si ce crezi ca nu pot fugi o sa mai ai incredere in mine?
- Nu ma face sa rad Sakura, doar ma cunosti mai bine ca orcine. De data asta te pot ierta, dar de pedeapsa nu poti scapa.
-Si ce o sa mai ai in credere in actiunile mele, inprevizibile?
-Pedepsa? Chiar nu crezi ca am sferit destul?Binenteles ca nu tu esti marele Uchiha nu iti pasa decat, de tine
-Sak..
-Nu nu lasa ma sa vorbesc dupa ce ca te-am iubit era in stare sa fac totul, dar totul pentru tine, iar tu erai marele Uchiha tie nu iti pasa de persoanele care te iubesc tu esti marele bad boy mai lasat sa plang pe banca aia dupa care era sa il omori pe Naruto tu, tu u mai esti Sasuke esti un monstru
Spun asta dupa care incep sa vars lacrimi ma trantesc mai incolo si incep sa dorm
Ma trezesc eram intr-o camera intunecata de data asta nu mai eram in pat, ci pe jos eram legata purtam hainele lui Karin incerc sa ma tarasc sa imi dau seama unde este usa, dar in zadar.
Eram legata la gura si total speriata adica din toate admiratoarele lui Sasuke de ce tocmai eu? De ce ce am facut poate ca sunt singura care l-am iubit nu care l-am privit ca pe un trofeu.
Recunosc ca, si eu eram asa, dar la un moment, dat mi-am dat seama ca nu comteaza daca esti frumos, ci ce ai intauntrul tau.
Eram atat de disperata, dupa dragostea brunetului incat puteam sa sacrific tot ce, fraiera puteam fi.
Nu il credeam, in stare de asa ceva uau prima mea experienta sexuala a fost in patul cel care il iubesc asta nu pare rau, dar faptul care ma violat asta este rau.
Strang, din pumn cat pot de tare doamne Naruto cand o sa vi dupa mine hai dati seama blondule in clipa asta pot deveni o jucarie de placere, si nu chear jucaria ori si cui, ci a lui Sasuke.
Vad cum o usa se deschide si isi face aparitia brunetul era cu o tavita argintie cu mancare, si apa.
Nu iti nasc copii, nu mananc, nu imi placi tu. ii spun eu mai degraba strigand la el
-Mai bine tineti gura, si manca
-O da cine ma va obliga sa mananc chiestia asta, pe care tu o numesti mancare
brunetul pleaca din camera oftez usurata, dar dintr-o data stomacul meu incepu sa scoata niste sunete dand semn ca chear ca imi era foame, dar nu, nu ma voi injosi atat.
Dintr-o data aud cum cineva intra in camera cred ca este Sasuke, dar este Karin oftez usurata, dar era mai rau de cat Sasuke.
-Daca Sasuke-kun al meu a zis ca vei manca vei manca
-Si daca nu Karin sti ceva da in mine tot ce poti hai eu tot nu mananc
Aceasta ma privi furioasa si incepe sa dea in mine cu picioarele si cu pumni nu scot niciun sunet doamne daca nu aveam maile legate cred ca daca un pumn ias da in mecla aia ar muri pe loc, sau, iar sari tot dinti aia din gura.
Eram toata vanata si abea mai respiram ii spun sa plece la mama dracu ca eu tot nu mananc
Sasuke intra in camera si ma privi isi pune mainile, pe frunte de uimire in starea in care arat si o trage pe roscata din camera.

Sasuke: Privesc furioasa catre roscata dupa care o iau de mana o apropi si ia se pragateste sa o sarut, dar surpriza o dau cu capu de perete, dar nu ma opresc aici incep sa o lovesc cat puteam de tare dupa ce am lasat-o pe roscata intr-o stare sa zicem "adormita"
Dar nu e moarta nu imi pasa de asta si nu inteleg de ce am batut-o pe ea pentru Sakura adica nu nu am batut-o pentru Sakura poate pierde sarcina adica o doamne cum arata si-a stricat corpul ala cu adevarat perfect doamne, iarta-ma ce dracu spun eu aici.

Sakura: Trebuie sa scap de aici, dar cum gandes te Sakura gandes te hai nu te-a lasat maicata cu fruntea aia mare degeaba, dar oare de ce sa nu nasc copii totusi nu au nicio vina ma gandesc ca idiotul ala ma violat, dar am saispre zece ani cum sa am grija de niste copii, daca nici de mine nu sunt in stare sa am grija.
Camera s-a spulberat era Naruto!
-Sakura chan privi patul care aveau hainele mele rupte
Acesta se pune in genunchi si se uita la mine cu ochii mari cat cepele
-Sakura-chan de ce, de ce?il vad cum strange din pumni cat poate de tare se apropie de mine si scoate un kunai si il inveleste intr-o hartie dupa care kunaiul se face galben si taie firele chakra il inbratisez si ii multumesc.
Apare Sasuke Naruto a inceput sa se transforme in bestia cu cozi
-De ce, De ce nenorocitule cum ai putut sa ii faci asa ceva lui Sakura-chan idiotule te iubeste mai mult decat orice pe mine Sasuke sti eu eram gelos pe tine ca erai mai popular aveai fete chear si pe Sakura-chan te credeam la fel, dar acum te cred un gunoi reuseste Naruto sa ii spuna intr-o suflare

~~~~~Dupa 9 luni de zile~~~~~


-Respira, respira inpinge da stati mai este un copil.Haideti doamna inca putin inca putin
-Da am reusit ati nascut doua fetite frumoase uitati certificatul va trebui sa le puneti un nume.
-Cand putem sa o vedem pe Sakura-chan Kakashi-sensei?
-Asteapta Naruto va trebui sa vina din clipa in clipa
-A reusit a nascut 2 fetite!
-Putem sa o vedem?
-Desigur
Ajung intr-o camera de spital cu pereti albi, un pat alb, faianta alba si o gramada de flori.

Sakura: Vad cum toata lumea roiste in jurul meu si incepe sa ma felicite purtam o rocie alba stiti cum poarta cei din spital vad cum echipa medicala imi inmaneaza 2 fetite una avea ochii verzi, iar alta ii avea negri puteai observa cu atentie ca cea cu ochii verzi va avea parul roz, iar cea cu ochii negri il va avea negru.
-Sakura-chan cum le vei numi?
-Pe aceasta cu ochii verzi o vi numi Sayuri, iar pe cea cu ochii negri Kayko
Le tineam la piept, dar iele incep sa planga incep sa le cand o melodie sa le calmez
-A la nanita nana, nanita nana, nanita ella
Mi nińa tiene sueńo bendito sea, bendito sea

A la nanita nana nanita ella, nanita ella
Mi nińa tiene sueńo bendito sea, bendito sea

Fuentecita que corre clara y sonora
Ruiseńor que en la selva
Cantando y llora
Calla mientras la cuna se balansea
A la nanita nana nanita ella

A la nanita nana, nanita ella, nanita ella
Mi nińa tiene sueńo bendito sea, bendito sea

Fuentecita que corre clara y sonora
Ruiseńor que en la selva
Cantando y llora
Calla mientras la cuna se balansea
A la nanita nana nanïta ella!
-Sakura-chan spuse Naruto

Ei bine am trecut asa repede la nastere ca nu mai avea rost sa zica ca a fost violata ok pup
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Asss10SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19Lun 04 Iul 2011, 09:56

Uite, nu te supara pe mine, insa as vrea sa iti spun cate ceva in legatura cu ficul. Nu ai absolut deloc descriere, iar asta este cel mai important intr-un fic. De unde imi dau eu seama cum se simtea Sakura cand a aflat ce vroia sa-i faca Sasuke de fapt? Trebuie sa imi imaginez, nu? Nu ai descriere sentimentala deloc. Nu poti trece peste ceea ce simt personajele ca gasca prin apa. Daca eu vreau sa-mi imaginez ca Sakura sarea de bucurie dupa ce i-a facut brunetul? Pot sa-mi imaginez asta, nu-i asa?

Actiunea ta este alergata de cainii dingo. Nu prea inteleg ce se intampla, deoarece pur si simplu naratiunea ma duce dintr-un loc in altul asa unu, doi. Incearca sa descrii mai mult, ai sa vezi ca actiunea va curge mai lent, nu va mai fi atat de grabita. De dialog ce pot sa zic, este cam multicel in unele locuri si poate fi inlocuit foarte usor cu naratiune sau descriere.

Limbajul tau este putin cam intortocheat. Uneori nu mai pui punct, ci continui cu o alta idee, dar in aceeasi propozitie. Unele enunturi se intind pe cateva randuri. Ar mai fi ceva: tu chiar intelegi ce scrii? Pentru ca eu sincer nu imi dau seama uneori. Exprimarea nu prea ma ajuta sa inteleg ideea pe care vrei sa o expui, iar multele greseli existente fac si mai rau. Ai putea sa iti corectezi capitolul inainte sa il postezi.

Ideea mi se pare destul de des intal nita, dar banuiesc ca va deveni originala pe parcurs. Nici titlul nu prea m-a atras, dar am zis sa incerc, sa vad de ce esti in stare.

Cam asta am avut eu de spus. Astept cu nerabdare nextul.

As vrea sa imi cer scuze daca acest comentariu te-a suparat in vreun fel. Sa stii ce nu asta a fost intentia mea, eu vreau doar sa te ajut sa te perfectionezi. Nu te descuraja si continua sa lucrezi, pana la urma vei reusi. Inca o data imi cer iertare pentru eventualele neplaceri.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE Empty
MesajSubiect: Re: SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE   SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE I_icon19

Sus In jos
 

SASUSAKU SHIPPUUDEN LOVE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-