Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mar 21 Iun 2011, 23:50

CAPITOLUL 1:  INCEPUTUL
Iar e dimineata.Soarele isi varsa razele dulci pe obrajii mei fini.Imi e prea lene sa ma trezesc si daca ar fi o zi de-a mea obisnuita as mai dormi vro 4  ore,dar nu e.E prima mea zi de liceu in clasa a XI !!!Alarma aia enervanta pe care m-am obligat singura seara trecuta sa o pun incepe sa isi cante ,,freamatul”.Arunc ceasul in perete,acesta oprindu-si sunetul acela atat de enervant si ma dau jos din pat  dupa cateva minute.Intru in baie si dupa siesta mea revigoratoare plus tot batalionul de timp pe care l-am pierdut lenevind in cada ies din baie si ma imbrac dupa caracterul meu,adica “””crazy”””.Blugii mai mult gauriti pentru ca e prea putin rupti si de care atarnau cateva lanturi mai scurte mergeau de minune cu tricoul meu gri cu aspect de necalcat si vesta neagra stil cowboy(cred ca asa se scrie).Ma machiez simplu:un simplu rimel si un gloss transparent.Parul mi-l las liber,vazandu-se culoarea sa neobisnuita de roz.Imi iau geanta in care pun cateva caiete,tell’ul,servetele etc.Cobor fara a mai lua micul dejun si ma grabesc spre scoala.Acolo era ca de obicei : nebunie.Le-am vazut pe fete ca ma asteptau si am stat cu ele pana s-a sunat.Am uitat sa va prezint ,,echipa de soc a scolii”.Ce nume rautacios!Cred ca profesorii ne-au zis primii asa.In fine.Gasca noastra de fete era formata din:mine(of course),Hinata(cea mai buna prietena a mea),Ten Ten,Temari,Ino si Maya.
Cand am intrat in clasa am mers toate in ultima banca,ca de obicei si am inceput sa vorbim tot ce nu am vorbit in vacant.Spre surprinderea mea au fost multe lucruri.  Pe la jumatatea orei intra in clasa si dirigintele ,urmat de 5 baieti.Nici nu stiam la care sa ma uit mai intai.Toti aratau….wooow…cine e tipul ala ?! E asa de…wooow….  .
-Copii,de astazi veti avea 5 colegi noi.Baieti ce-ar fi sa va prezentati?
-Sal,ma numesc Sai.Abia astept sa va cunosc.
-Youu sunt Deidara.Respect pentru rapperi.
-Naruto Uzumachi…..si imi plac fetele frumoase !!
-Hey…sunt Sasori…ce mai faceti?Deci tipul ala a zis ceva??Eu cred ca a mormait fiindca nu am inteles nimic ! Si daca mi se pare ca el a fost rau , mi-am schimbat parerea cand de la ultimul nu am auzit decat un singur,atat de singur ,,Hmmmm”.Ce a patit lumea???!!
Am injurat in gand de cateva ori si nu m-am linistit pana in pauza cand Hina(Hinata) a venit la mine si mi-a spus ca ultimul se numeste Sasuke Uchiha si nu prea vorbeste cu lumea….defapt cu nimeni.
-Ma rog.Nu prea ma interesaza oricum.Ha……o spun de parca e adevarat….nici macar eu nu ma cred,dar Hina,care ma cunoaste cel mai bine !
Pauza s-a terminat si ne-am intors repede in clasa.Cand am trecut pe langa holul de langa laboratorul de  chimie !!!Nu pot sa cred!!!!Ala e Sasuke???!!!Dar de ce……

Astept critici   & pwp all

happy  happy   kiss


Ultima editare efectuata de catre ฿๏๏๓฿ in Vin 04 Noi 2011, 22:35, editata de 3 ori
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 00:01

Hey Yo !
Te iubesc ca l`ai pus pe Dei in fic :D
Asa ..
Te`as ruga sa nu mai folosesti limbaj de mess in fic :)
App
Dei al meu rapp`er =))


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 00:05

eu sincer asa il vad pe Dei al tau... dap !



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 00:07

Si eu il vad Dei-kun al lui Sweety un rapp-er innascut
Deci Crishal , mie imi place si astept next , dar ar trebuii sa le faci mai lungi si sa nu folosesti limbaj de mess happy


Kinky wishes 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 01:00

Aaa !!
Nebunele` :))
Il facetsi` pe Dei`
Rapp`er rusinos] !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes Asss10Kinky wishes J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 09:42

Buna, am zis sa trec si eu pe la ficul tau sa vad de ce esti in stare.

Descriere: pai nu orea am vazut. Ar trebui sa te axezi mai mult pe descrierea sentimentala si mai putin pe aspectul fizic si pe haine. Este foarte important ca intr-un fic sa stiu ce simt personajele, nu sa imi imaginez.

Dialog: cand s-au prezentat baietii am vazut ca ai folosit dialog. Au fost cam seci replicile, puteai sa ii mai descrii putin, sau pur si simplu puteai nara.

Actiune: a fost cam grabita dupa parerea mea. Abia s-a sculat, deja a ajuns la scoala si au si aparut baietii. Daca mai adaugai descriere, actiunea se desfasura mai lent.

Estetica: dupa punct, virgula, semnul intrebarii si al exclamarii trebuie sa apesi butonul SPACE, pentru a citi mai usor. De asemenea, tot pentru a usura cititul ai putea lasa un rand liber intre replicile de dialog si celelalte. Asa, inca ceva, nu mai pune paranteze in fic, deoarece strica tot aspectul, nu arata deloc bine.

Greseli de tastare/ortografie:

vro - vreo
4 - patru
"""crazy""" - era de ajuns o singura pereche de ghilimele
prea putin rupti - aici cred ca ai vrut sa scrii "prea putin spus rupti"
tell'ul - telefonul, nu ami folosi prescurtari si limbaj de mess
vacant - vacanta
5 - cinci
wooow...wooow - ai pus prea multi de wow
sal - salut
In ultimele doua sau trei propozitii ai pus prea multe semne de ortografie.

Cam asta am avut eu de spus. Sper ca nu te-a suparat comentariul meu, eu incerc doar sa te ajut. Astept nextul pentru a vedea cum evoluezi. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss

Inca o data imi cer iertare daca te-am suparat. kiss


Kinky wishes Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:33

Cand vi cu nextul ?
Astepatm de zile !
Si Sweety<<3 , Dei-kun este rapp-er ! Kinky wishes 947835 Kinky wishes 544217
Rapp-er rapp-er ! Haha Kinky wishes 947835


Kinky wishes 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:39

Capitolul 2:De ce face asta?!



Pauza s-a terminat si ne-am intors repede in clasa.Cand am trecut pe langa holul de langa laboratorul de chimie !!!Nu pot sa cred!!!!Ala e Sasuke???!!!Dar de ce e ,,gura-n gura" cu Ino?!
Priveam uimita cum blonda il incoltise langa zid si se confesa fara nici o vorba.Nu trebuia sa fie invers?!
-S-a intamplat ceva?ma intreaba Hina cu o mica urma de ingrijorare in glas.
-Nu,nu e nimic.Dar atunci de ce ma simt asa prost.Nu le-am mai acordat nicio clipa din timpul meu si am mers furioasa in clasa.Aveam ora de desen si parca nu se mai termina!!!Pe la jumatatea orei intra in clasa fara sa ciocane si afemeiatul ala de Sasuke urmat ,bineinteles, de Ino.Profesoara i-a intrebat ce s-a intamplat ,dar ei fara niciun stres au mers in banci,parca neauzind ce a zis profa.Aceasta nu le-a mai spus nimic,fiind prea ocupata sa mai calmeze ,,fiarele"cu care trebuia sa isi faca ora.
Cand s-a terminat si ultimul minut din cea mai plictisitoare ora din viata mea am iesit toata clasa in curte sa mai respiram si altceva decat istoria artelor.
-Deci ce s-a intamplat intre tine si cel nou?o intreaba Hina pe Ino,parca tragand-o de limba.Ma bucur asa de mult ca ma cunoaste asa bine!
-Nu dau amanunte ,dar fiti sigure ca pana la sfarsitul anului cel mult o sa ii iau pe toti,asta daca nu cumva ma hotarasc pe unul.
-Ma intreb cate luni iti trebuiau pentru o armata!spune TenTen ironica si parca iritata.
Am mai stat de vorba si in final,pentru ca ma fierbea curiozitatea,dar si furia am intrebat-o pe Ino daca ea chiar simte ceva pentru Sasuke si mi-a zis ca.....ii cam place.,,Ii cam place??!!!".Ii cam place si se saruta pe rupte cu el ??!!Dar daca el e si mai si ,si se lasa atunci nu voi mai spune chiar nimic.In fond nu ma mai prea intereseaza.

Peste cateva luni:

Iar e dimineata.Iar alarma ma trezeste si iar dau cu ceasul in perete.Nu vreau sa ma trezesc si chiar nu am chef de scoala.Cat timp stau in pat mii de de amintiri se trezesc in mintea mea.Imi amintesc asa de bine totul.Cum a inceput cel mai tare an din viata mea,cum am devenit cea mai buna prietena a baietilor ( Naruto,Sai,Sasori si Dei),cum am mers cu ei in club si m-au adus in brate acasa pentru ca ma imbatasem,cum am invatat de la Deidara salutul sau si cum l-am facut tuturor din parc,cum l-am plesnit pe Sasuke atunci cand a incercat sa ma sarute,cum am trantit-o pe Hina peste Naruto doar sa vad daca se plac si am ajuns sa ii privesc,defapt sa il privesc cum o saruta pe Hinata atat de dulce .Poate nu a fost cea mai buna decizie de moment,dar a mers pentru ca acum sunt impreuna.Nici Maya nu a stat degeaba si s-a cuplat cu Sasori.El e destul de dragut ,dar nu prea vorbeste.Bine,acum ca mi-am amintit toatea astea timp de...o jumate de ora???!!!Dau timpul in judecata!!!Credeam ca sunt doar 5 minute.Ma ridic in fuga si merg la baie.Fac un dus destul de scurt si ma spal pe fata si pe dinti.Ma imbrac cu niste blugi deschisi si un tricou bleo,destul de stramt si imi atarn cateva curelute albastre de blugi.Parul mi-l las desprins si nu ma mai machiez,dar pentru ca imi era foame mananc in graba un covrig in drum spre scoala.Orele au trecut repede si dupa scoala am mers cu fetele la mall sa ii luam cadouri lui Naruto pentru ca diseara mergem la ziua lui de nastere.Bineinteles ca Hina era in extaz si nu a plecat de acolo pana nu a gasit cel mai frumos cadou pentru frumosul lui sau pana au trecut 5 ore intregi in care m-a tarat prin toate magazinele.
Seara a venit destul de repede si am plecat de acasa pe la 7:30 . Eram imbracata cu o rochie neagra destul de scurta,fara bretele cu un decolteu generos.Parul mi-l prinsesem intr-o coada sus,cu niste suvite lasat sa impodobeasca chipul meu.Aveam un machiaj simplu:putin fard de pleoape roz,rimel si un gloss transparent.Mi-am ales cu grija parfumul atat de dulce si am plecat spre casa Hinatei.Am mers spre casa lui Naruto,iar cand am ajuns am fost uimita.Era asa multa lume.Dupa vro 3 ore am hotarat sa jucam sticluta si pentru ca singurul ,,burlac" dintre baieti era Sasuke ,el a invartit primul.Te rog.....te rog....nu pe mine.....de ce ?! Priveam la sticla indreptata spre mine si fara sa zic nimic m-am ridicat si am plecat.Nu ma simteam prea bine.In timp ce priveam stelele am simtit o mana fina mangaindu-mi gatul.Mam intors si l-am vazut pe Sasuke.
-Ce vrei ? il intreb eu putin ironica si zambind fals.
-M-am cam saturat de atitudinea ta razgaiata!imi spune el rastit dupa care afiseaza un chip pervers.
-De ce te uiti asa la mine ? il intreb eu indiferenta.El nu imi raspunde.Statea si ma privea cu fata sa de pervers.Ma uitam putin speriata la el.Linistea a fost rupta atunci cand am inceput sa tip.
-Lasa-ma jos ! Ce faci ?! El nu spunea nimic.Doar ma ducea in spate.M-a lasat jos pe pat intr-o
camera la ultimul etaj al casei blondului.
-Bine,rozye...hai sa incercam ceva... .Acestea fiind spuse se pune usor peste mine si incepe sa ma sarute pe gatul meu subtil parfumat cu parfumul primit de ziua mea de la Hina.Ma mai saruta putin in timp ce eu nu ziceam nimic,gura mea fiind acoperita de mana lui si apoi coboara mai jos....desfacandu-mi rochia....dupa care.....



SUSPANS.......asteptati pana data viitoare si pentru ca asta a fost super lung si imaginatia mi-a cam plecat o sa pun next-ul mai tarziu

(scuze daca nu e corectat dar ma doare capul ingrozitor) astept critici si comm-uri



PWP all












*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre CristhaL in Mier 22 Iun 2011, 11:37, editata de 3 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Kinky wishes J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:41

Hello dear, in primul rand bun venit, ma bucur ca vrei sa faci un fic.
So...

Descrierea - Nu sunt prea incantata de ea. Nu pot spune ca nu ai avut, dar intr-un fic de calitate descrierea sentimentala este mai importanta
decat cea fizica sau descrierea aspectului unui obiect. Pe viitor incerca sa descrii sentimentele fetei sau al orcarui personaj.

Dialog - Cele sase linii de dialog nu prea isi au rostul, tot ce fac este sa nemultumesca cititorul. Dialogul poate fi inlocuit cu vorbire indirecta si
da un astect ceva mai elegant capitolului. Sa nu mai spun ca a fost sec. Suna foarte rau "Naruto Uzumachi…..si imi plac fetele frumoase ", cat si celelate replici. Sper sa nu se mai repete.

Actiune - Este grabita. Totul se intampla atat de repede incat nici nu ai timp sa clipesti: s-a sculat, s-a spalat, a plecat la scoala, a intalnit baietii..pauza. Si aici puteai adauga descriere, aveai destule oportunitati. In concluzie, mergi mai lent cu actiunea, desi poate parea plictisitor la inceput, pe parcurs totul va fii mult mai bine.

Estetica - Nu sunt deloc multumita. In primul rand, dupa orice semn de punctuatie [. , ! ? etc] incerca sa apesi SPACE, astfel capitolele vor avea un aspect mai placut si nu va mai fi obositor pentru ochii cititorului. In al doilea rand, parantezele in fic arata groaznit. Dau o nota de neglijenta totala si o estetica deloc placuta. In unele locuri ai fi putut cu usurinta sa eviti parantezele, inlocuindu-le cu virgula : "Hinata(cea mai buna prietena a mea)". Era mult mai simplu sa pui ",". "Hina(Hinata)", cred ca ne dadeam si singuri seama, multumin oricum. "cowboy(cred ca asa se scrie)",puteai sa spui la sfarsitul capitolului ca nu esti sigura de felul cum se scrie, oricum, ca fapt divers, ai scris corect. "mine(of course)", sincer...chiar nu vad ce era asa de normal. In al treilea rand "etc" in fic se vede la fel de oribil. Inlocuieste-l cu "si altele",de exemplu si, ultima observatie, daca ai o propozitie interogativa sau exclamativa, un singur semn (!,?) este de ajuns, nu 3 sau 4.

Greseli de tastare/Ortografie

"vro" - vreo
"Blugii mai mult gauriti pentru ca e prea putin rupti "- Nu suna deloc bine, daca lumea nu si-ar fi dat seama ce ai vrut sa spui te-ar fi luat de analfabeta. In mod normal s-ar intelege ca blugii e prea putin rupti. Suna deranjant, dar sunt sigura ca tu stii sa faci acordul subiectului cu predicatul. Greseala a fost ca intre "putin" si" rupti", isi gasea locul cuvantul"spus". So, propozitia era : "Blugii mai mult gauriti [,] pentru ca e prea putin SPUS rupti.
"tell’ul" - hai sa nu mai folosim limbaj de mess, nu da bine. Data viitoare spune simplu, telefonul.
"vacant" - vacanta
"sac red" - sa cred

Cam asta am avut de zis dear, sper sa nu te fi suparat comm-ul meu, intentia mea este de a deveni cat mai buna. Succes in continuare!
Peace Ya!

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:57

nu ma supar
mersi ca mi-ai zis , imi pare rau de greseli si promit ca nu le voi mai repeta
dupa cum spuneam sunt incepatoare si imaginatia e putin plecata kboom



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 11:06

Ce bine ca ai pus next , te iubesccc !!!
Deci imi place , si vreau next !
Este prea interesant ! Kinky wishes 208323


Kinky wishes 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes Asss10Kinky wishes J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 11:59

Asa, vad ca ai adus un nou capitol. Sa vedem:

Descriere: ai avut mai multa decat in capitolul precedent, ceea ce este bine, s-a vazut o imbunatatire. Tine-o tot asa, deoarece inca mai trebuie. Totusi, esti pe drumul cel bun.

Dialog: ai avut si in acest capitol. Au fost cateva replici care nu prea isi aveau rostul. Este mai bine, dar nu perfect. Incearca sa-l mai scurtezi.

Actiune: la faza cu peste cateva luni a fost mult prea grabita. Puteai spune ce s-a intamplat in acele luni, nu doar sa descrii putin. Ai mai fi putut scoate cateva capitole daca descriai mai mult.

Estetica: lasa un rand liber intre dialog si descriere pentru a fi mai usor de citit. Cu semnele de orografie am vazut ca ai mai incercat, dar tot mai sunt locuri in care nu ai lasat space. Fii mai atenta.

Greseli de tastare/ortografie:

nici o - nicio
de de amintiri - de amintiri
defapt - de fapt
vro - vreo
mam - m-am
au - eu

Cam atat am avut eu de spus. Vad ca ai inceput sa te perfectionezi, insa mai este mult pana departe. Cum am spus si mai sus esti pe drumul cel bun, deci tine-o tot asa. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Kinky wishes Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 13:21

Imi place tare mult
sa vii repede cu next-ul
:*


Kinky wishes Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Mier 22 Iun 2011, 14:52

Hello draga!
Deci, in primul rand, ador ficul! Imi place ca i-ai dat Sakurei un aer mai "crazy"... happy2 Oricum, emrita sa`l continui.
Asa, ai avut cateva greseli dar deja ti le`au spus celelalte asa ca nu ti le mai spun....Anyway, vreau sa vad nextu` cat mai repede posibil da? heh

Spor la idei si...Repedee``
Te pupacesc dulcee kiss


Kinky wishes Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Joi 23 Iun 2011, 14:01


Dupa atata asteptare in sfarsit am reusit sa termin next-ul si sa stiti ca momentan sunt la tara iar urmatorul capitol va aparea mai tarziu.Inca odata spor la citit si imi pare rau daca voi intarzia cu urmatorul.


Capitolul 3 : Santajul



Brunetul ma saruta cu atata pasiune.Ma simteam singura pe lume,doar noi doi si o multime de cuvinte.Isi opreste putin saruturile dulci ce faceau pielea mea sa tremure si isi atinteste privirea spre chipul meu.Ma pierdeam in ochii lui.Ochii aceia negri patrunzatori , care te faceau sa te simti ca o sticla prin care se poate vedea tot . E cauta ceva in mine . Stateam nemiscata cu ochii mari si il priveam . Era superb ! Ii simteam mana dreapta mangaindu-mi pielea si voiam sa nu mai termine . Usor-usor si-a luat mana de la gura mea , lasand-o libera . Puteam sa tip , dar nu am facut-o . Eram prea ocupata sa il privesc apropiindu-si chipul de al meu . Cand buzele noastre s-au unit intr-un sarut scurt , dar dulce , am simtit ca nu mai am pamant sub picioare . Pluteam... . Pluteam spre cunoscutul taram al dragostei in care doar putini reusesc sa intre . Visul s-a spulberat cand Sasuke mi-a pus o batista la gura dupa care nu am vazut decat negru in fata ochilor . Imi amintesc ca vorbeam , dar nu stiu ce .

A doua zi m-am trezit buimaca fara nicio pofta de viata . In timp ce admiram camera in care ma aflam am observat ceva ciudat pe cearceaf (cred ca asa se scrie ) . Era o pata destul de mare de rosu aprins , culoarea sangelui . M-am blocat . Nu stiam cum sa reactionez . Stateam si priveam in gol , un fior cumplit cuprinzandu-mi sira spinarii . Aud un zgomot in baie si merg sa verific . Acolo statea Sasuke , privind in oglinda . Ii admir pentru o clipa corpul sau atat de bine facut si il intreb fara ezitare ce s-a intamplat aseara . El nu spune nimic . Doar se intoarce spre mine si afiseaza o fata de pervers . Trece pe langa mine mergand in doru'lenii si ia dintr-o geanta mare , neagra , stil sport o camera mica de filmat . A venit la mine si a pornit-o . Nu imi venea sa cred .

~~~Flash back :~~~~

-Spune-mi , papusa . . . cum te simti ?

-Mai ...mai...te...te...

-Ma iubesti ? Ma iubesti ? Spune-o in camera !

- Da !!! Da !!! Vreau sa fiu cu tine mereu !

~~~~ End Flash Back ~~~~


Nu imi venea sa cred ! Ce e asta ?! Aia sunt eu !! Dar cum ? Mi de intrebari imi imbulzeau mintea . Ma simteam fara aparare . Refuzam sa cred asa ceva . M-am dat un pas inapoi , iar Sasuke , care m-a privit in tot acest timp se apropie de mine si incepe sa imi mangaie chipul fin . I-am luat mana de pe mine si i-am mai dat si o palma . A trosnit bine . El m-a apucat de par si cand am incercat sa tip mi-a zis pe un ton scarbos si cu un aer de t (scuze nu stiu ce spun )a :

-Asculta , rozye...mai bine ai tacea ! Caseta asta poate sa ajunga repede pe You Tube si chiar vreau sa aflu ce ar crede scoala daca ar vedea-o pe Miss Perfectiune in starea asta ...
-Nenorocitule ... dar nu am mai apucat sa zic nimic pentru ca in acel moment el mi-a tras una peste fata de am vazut stele verzi . Dupa asta imi intoarce capul drept , fiindca acum ma uitam in celalalt colt al camerei din cauza palmei si ma apuca de buze , muscand-o pe cea inferioara , eu aproape urland de durere .

Si asa am ajuns ... drogata de Sasuke , violata , batuta si santajata de el ! Grozav... Ce se mai poate intampla ?!


Imi pare rau daca nu e corectat , dar nu am timp si il voi corecta mai tarziu....

kiss all si astept comm-uri yeah



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Joi 23 Iun 2011, 22:09

E chiar interesant capitolul si ti-a iesit destul de bine. Insa ai fi putut sa mai adaugi descriere sentimentala si ar fi fost si mai bine.
Ideea e ca mi-a atras atentia si astept nextul cu nerabdare. Te pup! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Joi 23 Iun 2011, 23:50

super ficul imi plk mult si astept nextul kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
SmokeGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Giurgiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : dans
Stare de spirit Stare de spirit : IN STARE DE ORICE CREDETIMA!! sunt ca Naruto lol

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 00:23

Misto!!! Vino repede cu next!!
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 00:40

Bună!
Iartă-mă că nu am avut ocazia să trec mai devreme pe aici..Dar mai bine mai târziu decât niciodată
Păi,uite să-ţi spun părerea mea.. Ideea e drăguţă,însă dacă vrei să ai un fic reuşit ar trebuii să munceşti mult mai mult.
Descriere nu prea ai avut ceea ce nu mă încântă.
Cititorul îşi doreşte să ştie ce simte personajul în momentul respectiv,nu cu ce era îmbrăcat mă înţelegi ?
Descrierea contează enorm de mult.Să spunem că-ţi pune câteva puncte pe lista albă.Iar în cazul în care tu vrei lista albă full,mai ai de muncit!
Acţiunea e cam grăbită.. Iar dialogul mi se pare cam mult mai ales în primul capitol.
Mai scurtează-l şi va ieşi mai bine.
Greşelile de tastare ţi le-au spus fetele deci nu are rost să mai pălăvrăgesc şi eu despre asta..

Asta a fost părerea mea,rog persoanele care fac parte din consiliu să mă ierte pentru că am comentat şi defapt era treaba lor,dar nu m-am putut abţine..
Aşteptăm următorul capitol cu îmbunătăţiri!
See-Ya! hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Kinky wishes 43041335886647080746110


Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 08:24

prea tre ....il ador
sa pui cat mai repede next-ul!!


Kinky wishes Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 14:31

Imi pare rau de asteptare , dar am avut un mic accident si nu prea pot sa scriu...
Thanks pt comm-uri
Am adus next-ul si sper sa va placa yeah


Capitolul 4 : Prea multa ura duce la dragoste


SAKURA: E iar dimineata . Vreau sa ma trezesc , dar nu pot . Ma uit imprejur sa vad unde ma aflu si deodata ma apuca un sentiment groaznic de scarba . Sunt in camera lui Sasuke , pe jumatate dezbracata , somnoroasa si cu gandul la ce s-a intamplat aseara . Asta e a 4 oara cand ma culc cu el . Nu va ganditi ca o fac din dragoste . Nici gand ! O fac fiindca ma santajeaza si cand ii vine un lucru in minte nu se mai opreste . Nici macar cand il rog , nici macar cand vede cum plang atunci cand ma musca ca animalul de cine stie unde . Locul sau preferat este gura mea fina si delicata , ale carei buze s-au umflat de la atatea muscaturi . Nici macar nu ii pasa atunci cand vars lacrimi de sange dupa loviturile sale dureroase care lovesc brutal corpul meu firav . Il urasc , dar nu ii pasa . Nu i-a pasat nici cand i-am zis-o in fata , din contra , mi-a tras una , zicandu-mi ca acum am si motive . In aceasta prima saptamana nu mi-a aratat niciun pic de dragoste , niciun pic de respect , niciun pic de speranta . El doar s-a interesat ce parti din corpul meu a uitat sa le atinga , mana lui parca zgariindu-mi pielea sensibila si usor bronzata .
Ma dau jos din pat si simt cum mi se rupe sufletul ...cat timp va mai fi asa ? Cat timp va mai trebui sa suport perversiunile nemernicului asta ? Cat timp va mai trebui sa il sarut in fata tuturor si sa ma prefac ca il ador , ca fac totul pentru el , ca imi place tot ce imi face ?
Nu imi mai simteam capul . Drogul pe care mi l-a dat ieri a inceput sa isi faca de cap prin sangele meu . Am nevoie de aer . Merg in baie si dau drumul la dus , parca vroind sa scap de mine , parca vroind sa dau jos toata saptamana asta ...dar toti stim ca nu se poate ... Stateam simtind apa rece cum imi aluneca pe corp . Deodata usa baii se deschide si pe ea intra brunetul cu o tigara in gura si cu mainile in buzunar . Se opreste in prag si se rezema de perete . Sta putin in usa si ma priveste atent . Eu nici nu ma mai acopar , in fond m-a vazut de atatea ori dezbracata . Stinge tigara si se apropie de mine lipindu-ma de capatul rece al zidului . Eu nu ii spun nimic . Doar privesc in alta parte evitand ca ochii mei sa faca contact cu ai sai . Deodata simt cum se apropie usor de chipul meu si imi cuprinde buzele intr-un sarut . Ma simteam oribil ! E prima data cand ma saruta cu adevarat din seara aia , caci restul au fost doar niste muscaturi , dar nu ma mai treceau fiori . Era doar un simplu sarut venit din partea celuia pentru care eu nu insemn nimic . Rup sarutul si incerc sa plec , dar nu ma lasa . Mainile lui inconjurau spatele meu inca ud . Il privesc si cu o oarecare scarba ii spun sa ma lase . El nu spune nimic , continuand sa ma priveasca atent .
Deodata simt cum sunt luata pe sus si dusa in pat . Stau o secunda sa realizez ce s-a intamplat si incerc sa ma ridic , dar prea tarziu . El era peste mine sarutandu-mi gatul alb . Urca mai sus si ajunge la ureche oprindu-se . Deodata aud o voce blanda , cu o urma de perversitate :

-Sa stai goala in fata unui barbat are niste riscuri...Nu ti-a placut aseara ? ma intreaba in soapta se intoarce la gatul meu de data asta coborand .
-Nu mai vreau ! spun eu aproape plangand .
-Nu prea depinde de tine , papusa . Chiar daca vrei sau nu o sa faci ce zic eu , cand spun eu si cum spun eu . Ai noroc ca acum dupa ce m-ai enervat mi-a pierit tot cheful de tine , dar pe viitor nu va mai fi asa .
-Pana cand va mai fi asa ? il intreb eu cu vocea tremurand , dar parca nepasandu-mi de ce va raspunde .
-Pana cand ma voi plictisi de tine si le voi arata caseta tuturor din scoala . Pana atunci . Tu roaga-te sa nu fie curand . Defapt nu te ruga , ci distreaza-ma ca sa nu ma plictisesc .
Cand am auzit asta nu m-am mai putut controla si i-am ars una peste fata , dar el nici nu s-a intors . Ma privea cu furie ,Iar eu pe el cu spaima fiindca stiam ce va urma . Ma va bate pana o sa lesin si o sa ma stropeasca cu apa ca sa ma trezesc . Cand o voi face , ma va musca oriunde va vrea si ma va trage de par pana se va plictisi . Inchid ochii pentru o palma 100% asigurata si dupa ce o primesc uit de toate si ii mai ard inca una . Dupa a doua palma primita parca explodeaza de furie si totodata se prapadeste de ras .
-Ce s-a intamplat ? Ai prins prea mult tupeu si te-ai saturat sa ti-l versi pe tine ? imi spune el dupa care ma apuca de par si trage de el pana dau capul pe spate . Lacrimile nu au uitat sa apara , parca satisfacandu-l . Ma gandeam la tot felul de lucruri si am inceput sa vorbesc fara sa imi dau seama .
-Te urasc ! Te urasc din tot sufletul meu ! Nemernicule ! De ce ma tratezi ca pe un nimic ! Te bucuri de faptul ca sunt la mana ta ! Eu te-am iubit si pe tine te-a durut in paispe ! Doamne cat pot sa te urasc !!!
A ramas masca . Nu mai stia ce sa zica , iar eu continuam sa plang . Deoadata simt cum stransoarea in care era prins parul meu se slabeste si cad in pat . Ma ridic plangad si ma imbrac . Cand incerc sa ies pe usa simt cum doua maini ma iau in brate si aud la ureche un ,,Scuze..." , dupa care il vad pe brunet iesind din camera . Ma bufneste rasul si deodata dau ca proasta in plans prabusindu-ma in genunchi si tipand cat ma tineau plamanii .
- Te urasc , Sasuke Uchiha ! Te urasc ! Te urasc ! Te urasc !


Atat pentru azi ....sper ca v-a placut kiss
Spor la citit si astept comm'uri




















kiss dance2 dance2



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Kinky wishes J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 15:11

Da Babyyyyy dap !
Fic nou, SasuSaku, si Elz trebuie sa vina pa aci lough
Hmm...buze si muscaturi...Elz stie unde ai vazut asta dap !
Deci il adoor in love
Muscaturi de locuri:>.......iiiiiii....perverss love
Mama cat il adooor dap !
Next urgent


Kinky wishes Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Kinky wishes 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Kinky wishes Taemin_Stamp_by_eiyuutanKinky wishes Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Kinky wishes Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 15:14

Hello my dear!
Superb!!! Absolut superb!! Capitolul asta il ador! Ti`a iesit minunat!
happy2 Biata Sakura...cat trebuie sa sufere..Sasukeee angry ....Oricum, cred ca acel "Scuze" a fost spus numa` asa pentru decor...oricum, astept continuarea sa vad ce se va mai intampla si vreau sa`ti zic ca te descurci minunat!
Spor la idei si multa inspiratie!
Pupici multi si dulci kiss


Kinky wishes Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 15:50

Cri` .. Cand Papucu` meu vii cu next :-w .. Deci il vreau` repede repejor .. Nu numai eu ci si fetele :-w Deci nextu` !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19Vin 24 Iun 2011, 16:19

Gata shefa... yeah hai k il pun mai tarziu putin...cel mult maine

poooop alls si nu uitati ca va iubesc



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Kinky wishes Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes I_icon19

Sus In jos
 

Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-