Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 18:15

ma bucut ca ai pus nextul , si la fel ca si Yumi si Pink Angell nu mi-l pot imagina pe Sasuke paralizat, adik dak asta s-ar intampla pt mine nu ar mai avea farmec ficul , deci sper sa nu se intample asa ceva.
oricum frumos capitol si te astept cu nectul
pupici


Kinky wishes - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 18:16

NEXT NEXT NEXT please


Kinky wishes - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 17:10

Capirolul 9 : Vesti noi
POV : Sakura

Auu….. ce s-a intamplat ? Imi simt capul ca bubuie…Hei…cand am ajuns in pat ? Ia stai…Ce pat e asta ? … Opa….Se pare ca sunt la spital . Doamne…..de ce ma simt asa rau ? Nu numai ca ma doare capul , dar simt o greata ….Pfff . . . Trebuie sa vomit , de fapt imi vine sa vomit ! Ma scol repede din pat si merg spre baie , dar pana ajung acolo imi dispare greata . Ciudat … Trec peste incident si in capatul culoarului o vad pe Hinata . Merg spre ea si o intreb ce s-a intamplat . Ea nu spune nimic , doar intinde spre mine o hartie pe care ma apuc sa o citesc in graba , putin speriata de reactia ei . A..aaaaaa…..ce dq ?Doamne….Doamne….Doamne….Nici nu apuc sa reactionez ca déjà simt o ameteala si cad in bratele prietenei mele . Aceasta ma striga ingrijorata si apoi aud cum cheama un medic . Dupa ce m-au dus inapoi in salon acesta a spus ca lesinul e un lucru normal pentru o femeie insarcinata . Femeie ?! Hei nenea cu barba am 17 ani ! Auzi si tu imi zice femeie . Dupa cateva injuraturi doctorul ala barbos a iesi din salon si m-a lasat cu Hinata . Aceasta ma privea cu o urma de fericire , dar eu am adresat intrebarea ce ma macina de cand m-am trezit :

-Ce face Sasuke ? La aceasta intrebare zambetul mic al Hinatei s-a trensformat in unul enorm . Si in timp ce el imi umplea inima de caldura am auzit spunand cu un glas cald si dulce .

-S-a trezit . Nu se stie sigur daca va ramane paralizat ,dar daca o va face doctorul spune ca va fi temporar si cu niste exercitii se va vindeca .
Momentan muschii lui sunt amortiti , dar se poate si ca atunci cand va incerca sa mearga sa nu aiba nici problema .
La auzul acestor vorbe mi-am simtit inima mai usoara de 100 de ori , iar lacrimile nu mi se mai opreau .Stateam in fata Hinatei plangad . Aveam atatea motive sa fiu fericita :Sunt insarcinata in 2 saptamani , Sasuke al meu s-a trezit , iar riscul de a ramane permanent paralizat a disparut . Doar o urma de ingrijorare mi-a trecut prin minte . Daca nu ma iubeste ….Daca nu vrea copilul …Gandurile curgeau si curgeau prin mintea mea asemenea lacrimilor pe care le varsam .Deodata am fost trezita din transa de Hina :

-Sakura , iar ai ametit ? Sakura , nu vrei sa il vezi pe Sasuke ? Haide ca nu e timpul sa plangi , sa te gandesti si in niciun caz sa lesini ! Cand s-a trezit nu a facut altceva decat sa intrebe de tine . Eu nu i-am pus ca esti aici , dar stiu ca arzi de nerabdare sa il vezi , asa ca fa si tu un efort si NU lesina !
Nu am auzit mult din ce a zis bruneta . M-am oprit din ascultat dupa cuvintele “nu a facut altceva decat sa intrebe de tine “ . Inima a inceput sa bata mai puternic ca niciodata . M-am ridicat incet de pe pat si intorcanduma la Hina , care ma privea cu uimire , dar totusi cu un zambet smecher care ii apare rar pe fata i-am zis incet , aproape in soapta :

-Merg la Sasuke . Cred ca nici nu se astepta sa auda altceva.Chiar daca m-am ridicat incet , dup’aia m-a apucat o goanna pana la salonul lui Sasuke , dupa care m-am oprit , parca incremenind .



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre ฿๏๏๓฿ in Dum 06 Noi 2011, 20:23, editata de 3 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 23:20

Ce?Ce?
Dece a incremenit?
Pune next-ul ca mor de curiozitate.
E cumva Ino la Sasuke in salon?
Eu asa presimt dar nustiu.
Deci pune next-ul
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 13:02

hey...de ce te-ai oprit? ce se intampla ?de ce a incremenit? hai cu nextul ca mor aici la computer sad kiss a hug
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 13:17

IDEM SAKURALOVE happy2
Hai cu nextul ca sunt curiasa dc a incremenit ....ceva imi spune ca din cauza lui sasuke...probabil a vazut ceva nasol....inf asta numai tu poti sa sti asa ca hai cu nextul
NEXT NEXT NEXT please


Kinky wishes - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 23:56

Hello draga mea!
Nu pot sa cred ca am ratat atatea capitole..oricum, sunt aici acum happy2
Soo...ador continuarea si vreau nextu` cat mai repede!!
Bafta la scris! Pupici kiss


Kinky wishes - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 12:57

oo doamne ma bucur asa mult ca Sasuke nu va ramane paralizat pe viata a hug
sunt in suspans rau de tot de ce a ramas incremenita ??ce s-a intamplat?... nervi!
te rog sa pui next-ul cat mai repede
pwwpici!!.. kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Kinky wishes - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 14:23

Imi pare raaaaaau......am venit destul de tarziu cu nextul , dar am fost plecata o saptamana si nu am avut ce face . Oricum iata nextul , care sper sa va placa Kinky wishes - Pagina 4 994253


Capitolul 10 : Alte vesti noi , dar rele !!!!!


M-am oprit pentru cateva momente in care ascultam pe nesimtite la usa brunetului :

" - Sasuke , hai calmeaza-te ! O s-o gasim ! Tu trebuie sa te odihnesti ! Ai uitat ce s-a intamplat aseara ?
- Cum vrei sa ma calmez acum ca stiu ca e insarcinata ? Doamne .... ce as vrea sa fie aici ! "

Cand am auzit ultimele cuvinte ale brunetului meu nu am mai putut sta pe loc si am intrat ca nebuna in salon . Sasuke si Naruto se uitau la mine ca la o fantoma , dar eu nici nu ii vedeam . Nu faceam altceva decat sa ma uit la frumosul meu ce statea in pat si ma privea . In acea tacere de mormant s-a auzit doar glasul meu spunand in soapta : " Sasuke..." . Brunetul s-a ridcat ca tornada din pat si m-a luat cat a putut de tare in brate , punandu-mi toate intrebarile posibile :

-Unde ai fost ? Vrei sa innebunesc ? Daca da sa sti ca ai reusit ! Ai idee prin ce am trecut ? E clar ! Tu vrei sa ma omori ! Sa nu mai faci asta niciodata ! Nici nu stiu cum ai putut sa o faci ! De ce ai plecat ?

Ultima intrebare am auzit-o cel mai bine si i-am dat un raspuns putin cam balbait , dar pe masura :
- Din cauza ta .... Iar s-a asezat linistea aia insuportabila . Daca Naruto ar mai fi in salon ar sparge-o , dar acesta a iesit inca de cand m-a luat Sasuke in brate . Intr-un final am inceput sa vorbim si am fi putut continua o gramada de timp . Am observat ca in tot timpul ala Sasuke nu mi-a dat drumul de la mana si m-a privit atat de bland . Cat mi-a lipsit acest Sasuke in zilele negre din trecut ! Dupa aproximativ doua ore in salon intra Dey . Acesta ne priveste pentru un scurt timp , intristandu-se parca cu fiecare clipa .

- Sasuke ... am gasit-o pe Ino ... La aceste cuvinte brunetul a incremenit si eu am inceput sa ma uit nedumerita la Dey .... Cum adica au gasit-o ? De ce o cauta Sasuke ?
In acel moment discutia lui cu Naruto de mai devreme a trecut ca un fulger prin mintea mea :


Flash Back :

" - Sasuke , hai calmeaza-te ! O s-o gasim ! Tu trebuie sa te odihnesti ! Ai uitat ce s-a intamplat aseara ?
- Cum vrei sa ma calmez acum ca stiu ca e insarcinata ? Doamne .... ce as vrea sa fie aici ! "

Ce dq ....? Dar nu apuc sa scot niciun sunet ca simt cum ma prabusesc . Sasuke sare sa ma prinda , dar in momentul in care mi-am revenit , adica dupa 2 secunde am inceput sa tip cat ma tineau plamanii :

- Nenorocitule !!!! Cum ai PUTUT ? De ce nu mi-ai spus de cand am intrat ? Ce asteptai , Craciunul ? Nu pune mana pe mine ! Sa nu mai pui in viata ta mana pe mine pentru ca nu mai vreau sa te vad cat oi trai ! Om de nimic ce esti ! Mi-e scarba de tine ! Lasule !! De ce m-am intors ? Ca sa aflu ca ai lasat-o p'aia insarcinata ?! Disperatule ! Sper ca copilul ala sa nu fie ca tine , asa un nenorocit !

Tipam, si tipam, si tipam ca disperata la omul din fata mea , care lasase capul in jos si nu avea curajul sa ma priveasca . Ce las ! Am iesit cu lacrimi in ochi din salon si cand m-am intors in al meu am gasit-o pe Hinata plangand de mama focului . Era tinuta in brate de Naruto . Cand i-am intrebat ce s-a intamplat Hinata a incercat sa vorbeasca , dar hohotele de plans erau prea mari si nu am inteles nimic . Dupa ce s-a mai calmat Hinata Naruto a inceput sa spuna cu o voce trista :
-Ino a ... Off.... Ino a vrut sa se sinucida .... S-a aruncat de la etajul 4 . Nu a murit , dar.... a pierdut copilul .



Mai pun unul maine Kinky wishes - Pagina 4 208323



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre ฿๏๏๓฿ in Dum 06 Noi 2011, 20:26, editata de 2 ori
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 14:31

heeyyy
interesant capitol...foarte frumos
sper sa pui maine next-ul..deabia astept sa vad ce se mai intampla
pwwpici si spor la scris !!.. kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Kinky wishes - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:13

sUPER TARE VREAU NEXT-UL CA MORRRRRRRRRRRRRR biciuitor


Kinky wishes - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 4 Asss10Kinky wishes - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:30

Aolo, cred ca merita toti bataie... Zau daca nu. Pai unu' minte, altu' se enerveaza, ceilalti stau si se uita la scena asta de toata frumusetea. Oricum, eu astept nextul, asa ca sa il pui repede. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Kinky wishes - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:35

Astept next-ul caci atata suspans cat e aici, frate! Nu stiu daca am mai vazut lough
Mai repejor apuca-te de tastat!
Te pup! kiss


Kinky wishes - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 21:30

OMG ce tare eeee!!!
Nextu` repede!!Pupici:*


Kinky wishes - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 21:22

Ce tareee....
iubesc capitolul...saraca sakura sasuke chiar e un nesimtit pe bune :|
inf...sper sa se linisteasca curand apele
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT


Kinky wishes - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 18:25

Plizzz hai mai repede cu nextuuu sad
apropo foarte tare capitolul


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 21:35

deci iti ador ficul, akum ard de nerabdare sa vad ce se va intampla, si te invit sa imi citesti ficul daca vrei desigur https://sasu.forumgratuit.ro/t2006-adolescentii-si-dragostea

Te pupacesc dulce kiss
si sa pui nextul repede ca mor de nerabdare happy


Kinky wishes - Pagina 4 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 17:34

Boon.... am adus next'ul si va anunt ca ne apropiem de final . Ficul va avea in total 13 capitole , dar la final e si o surpriza . Oricum.... traim si vedem Kinky wishes - Pagina 4 169309 . Nu va mai tin la taclale Kinky wishes - Pagina 4 994253 SPOR LA CITIT !



Capitolul 10 : Acu'i acu'





Iar simt acea durere ingrozitoare .Cum s-a putut intampla asa ceva.... Ino a facut ce ? Doamne... fata asta e mai proasta decat am crezut . E doar vina lui Sasuke ! C ate vieti mai are de gand sa distruga nemernicul ala ? ! Nu i-a ajuns a mea ... a vrut-o si pe a lui Ino . Acum sunt mai sigura ca niciodata : nu il voi ierta niciodata si daca va vrea vreodata sa isi vada copilul nu il voi lasa ! Daca ii face ce i-a facut celuilalt . Defapt....el nu stie ... El nici nu stie ca sunt insarcinata si nu va afla ! Alerg cat de tare pot pe culoarul spitalului in cautarea Hinatei . Stiu ce am de facut ... In sfarsit!



-Hinata ! Hinata vino putin ! Am strigat atat de tare ca cred ca m-a auzit tot spitalul , dar imi era frica sa nu plece . Cand se apropie destul incep gafaind de la atata alergat :

-Hinata ... vreau sa faci ceva...sa ma ajuti! Da.... vreau sa ma ajuti . Te rog ... nu spune nimanui ca sunt insarcinata , mai ales lui Sasuke ...Te rog.... Esti prietena mea .... fa ce e bine pentru mine ...In niciun caz nu vreau sa ajung ca Ino ... Promiti sa nu spui ? ...



Bruneta a ramas masca . Inteleg... Si eu daca as fi fost in locul ei as fi facut la fel . O privesc cu o urma de ingrijorare , care cred ca se observa din celalalt capat al holului . Dupa cateva secunde... Hina se trezeste din transa si isi incepe morala ..:



-Sti ca daca am fi fost in alta situatie nu as fi de acord cu tine ... dar ai dreptate ....Sunt prietena ta si daca tu crezi ca asa iti va fi mai bine eu trebuie sa te sprijin . Nu vreau sa ajungi ca Ino , in niciun caz ! Sigur ca nu ii voi spune si... daca va afla candva ii voi spune ca nu e al lui . Sti ca mint oricat pentru tine ... Dar ce ai de gand sa faci ?

-Hinata ... voi pleca . Voi pleca cat mai departe de aici ... Nu mai am de gand sa fac ca seara trecuta... nu ma intorc, nu pentru el ... Am de gand sa stau pana se va face Ino mai bine , cum s-o abandonez acum , cu toate ca nici nu vrea sa ma vada...Dar , Hina.... cu primul semn ca Ino e bine ... plec .



Am spus printre lacrimi ce aveam de spus si prietena mea tot printre lacrimi m-a ascultat . Ne-am imbratisat cat de tare am putut si am ramas asa pentru o buna perioada de timp .... Ahh....imbratisarea Hinatei e asa calda.... Ma simt asa de bine in bratele ei . Bruneta mea inca plange ... stiam ca nu se va putea abtine... e asa de firava ... Ma bucur ca ea si-a gasit fericirea . fost mai desteapta de 1000 decat mine ... ea a cautat dragostea acolo unde i s-a aratat , eu insa.... ce sa mai zic ... am dat-o in bara rau de tot . Am avut incredere intr-un afemeiat ca ma va iubi pe mine si doar pe mine . Mda... suna atat de penibil ca Penibilitatea insasi rade de mine , dar ce sa-i faci ...Uneori mai gresim , cu toate ca greseala mea nu ar fi facut-o nici 10 prosti la un loc. Off... ma simt mai proasta decat atunci cand am vrut sa plec . Atunci simteam ca nu mai am cer deasupra, aer pe langa mine si pamant sub picioare , atat de rau ma simteam . Oricum... imbratisarea s-a terminat si impreuna mergem in salonul celei de-a 3-a jumatati , adica Ino , care se pare ca s-a trezit . V-as povesti cu ce caldura ne-a primit la ea , mai ales pe mine , care nu cred ca am mai incasat atat de tare o perna in fata, dar dupa numeroasele rugaminte ale Hinei s-a calmat , bineinteles .... dupa ce am iesit eu din salon . Fara sa vreau am auzit putine din multele feluri in care m-a facut . Erau niste cuvinte care nici nu stiu ce inseamna . Ori e mai desteapta decat o stiam eu....hmm.. desi nu cred.... ori....mda... era asa de nervoasa ca nici nu stia ce zice . V-as povesti toate cele 10 minute "minunate " in care am fost la ea in salon , dar nici nu vreau sa imi aduc aminte , asa ca lasa . Dupa ceva timp Ino a adormit noi am mers jos sa bem o cafea , caci ma durea capul intr-un hal...



-Sakura.... uite-l pe Sasuke . Imi intrept cu scarba privirea spre locul unde arata Hinata si il vad pe nemernic vorbind cu baietii . Ce calm e ! Iubita ta tocmai a pierdut copilul , nenorocitule ! Copilul tau a murit acum cateva ore si tu stai calm si bei ! Bravo... Sakura .... de ce nenorocit ai putut sa te indragostesti ! Gata... nu ma mai pot abtine ! A umplut paharul de s-a spart ! Acu'i acu' !Ooo....Sasuke Uchiha .... Ferestete ! Ma ridic ca fulgeru' si ma indrept ca vijelia spre Domnu'Nemernic . Fara introducere incep cu o voce de parca as vrea sa sparg toate geamurile din spital .



-O..... dar ce calm sunteti , Domnu'Nemernic ! Stati sa va pun in tema ca cred ca ai pierdut randu ' ! Aahaaam..... Acu 'cateva ore ti-a murit copilu' , Ticalosule ! Tu stai si bei cafea si biata Ino sta si isi da sufletul pentru copilul care era si al tau ! Cat de nenorocit esti ! ATENTIE ! Toata lumea !!!! Fiinta asta ca om sigur nu e ..... E un nenorocit ! UN ticalos om de nimic , afemeiat si pervers ! Un violator ! Da..... un violator esti..... sau ai uitat ?!

-Sakura... gata..... taci ! Incep Naruto si Dey sa ma tina de gura si sa ma stranga , dar degeaba » Cum am spus si mai devreme am o durere de cap si in momente din astea sa fac nenorocitii de ras ma face sa ma simt mai bine .

-Lasati-ma ! Nu-l mai aparati ! Nu vedeti ce nemernic e ! Era copilul lui si nu mai poate ! Nenorocitule . Vino ca te strang de gat ! Doamne.... ce ti-as da una in mecla aia de ingrat prefacut si ticalos !



Eu tipam ca disperata .... aia doi incercau sa ma calmeze , Hinata si tot parteru se uitau la mine ca la o nebuna , nu pot spune ca nu eram , iar ticalosul.. Grozav : el tace . Acum taci nu-i asta ? Adevarul doare ! Dar ce... pe tine nu te doare nici de copilul tau.... Printre tipetele tuturor Dey a fost cel care a facut liniste tipand . Ce a zis ? Ce a scos Dey din gura m-a lasat masca. A spus cumva ca ....





Si mai mult suspans .... Aflati ce se intampla in NEXT Kinky wishes - Pagina 4 169309 .

( Si cum voi ziceti mereu "Hai cu next'ul ! " , m-am gandit si eu sa zic : HAI CU CAT MAI MULTE COMM'URI !!! ) Kinky wishes - Pagina 4 881226 Kinky wishes - Pagina 4 548984






[/size]



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre αιмєє in Joi 01 Sept 2011, 13:20, editata de 2 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 17:41

Aleluia draga mea!!! Ai adus nextu`!!!
Ce`mi place Sakura!!!happy2...
Oricum, ador ficul si..HAI CU NEXTU!!!:p:
Pupici kiss


Kinky wishes - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 18:14

foarte tare capitolul!!!
Insfarsit nemernicul de sasuke si-o ia
Biata sakura sad
astept nextuuu!


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 19:28

ce a spus ?? scuze ca nu ti-am mai lasat comuri dar de fiecare data cand citeam cate un capitol ori uitam sa iti las com ori intervenea altceva . Sa sti ca iti ador ficul si abia astept nextul kiss


Kinky wishes - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 19:36

hey hey..!
ce pot sa zic , mi-a placut mult, dar eu nu vreau sa se termine sad
imi place de Sakura heh
suspansul asta ...te roogg sa pui next-ul repede.. please
pwwpici si spor la scris..!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Kinky wishes - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 15:35

Asa va vreau love Dupa cum spuneam HAI CU MOOLTE COMM-URI good job Cryss e pe Vaaal dj dance1 dance 2



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 07:41

E nemaipomenit!

Sunt curioasa ce ascund baietzi astia!..:))

Vreau next-ul!

E suuper ficul !!


Kinky wishes - Pagina 4 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 11:20

Deci imi place na nebunie capitolul....bine a facut Sakura cand a tipat la Sasuke si sunt curioasa sa vad cei spune Dey....hai cu nextu



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kinky wishes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-