Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:44

helloooooooo....inafara de ecoul meu mai este cineva pe aici???
hai mai cu continuarea ca ai aici un superb fic neterminat...
sper sa-l continui... dap ! ..ca de nu biciuitor


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Kinky wishes - Pagina 5 Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:07

Hai ma iubire cu nextul ala ca fierb aici.. sad
Sper sa merite asteptarea.. heh
Pupici de la Losty kiss


Kinky wishes - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 19:42

Oficial anunt ca......Pun maine nextul kiss PWP all si ms ca ma sustineti love



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 21:58

Ce,ce a zis dey?
abia astept sa vad ce se intampla deoarece ficul tau ma omoara.
vreau next-ul maine rapid.Pana la 09:oo alfel fac crize pe aici.
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 22:01

Maine? Dar pana maine e asa de muuult...
Bine...o sa asteptam.. hmm...?!
Dar sper sa merite asteptarea!
Te kiss si te in love


Kinky wishes - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
asy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : excrsile
Stare de spirit Stare de spirit : dupa cum nimeresc mzica la casti:)

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 14:32

placeee asa de mult :X:X
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 15:04

Capitolul 11 : Cel mai frumos adevar pe care il putem auzi ....


Sakura P.O.V. :

Asta e ..... Deci asta era....De'aia nu e el suparat ...NU pot sa cred ... La asta nu ma asteptam .Toata lumea tace....mai ales eu care stateam cu gura cascata ca o proasta si ma uitam la Sasuke , care nici nu ma baga in seama . Inteleg ca am gresit , dar ce vina am eu ca nu stiam adevarul . Poate am inceput sa il judec prea repede , dar el s'a culcat cu INo , deci tot vina lui e . Cu toate astea simt ca a facut prea multe sa ma impace , iar eu am dat cu piciorul la fiecare ocazie . Poate ca ar trebui sa fac si eu ceva acum pentru "NOI" . Si acum ce ar trebui sa fac ? Vrea sa sar pe el sa incep sa il pup si sa imi cer iertare ?! In niciun caz nu fac asa ceva . Chiar daca la asta se asteapta nu fac asta nici in ruptu'capului ! Ce dq ? Nici nu se uita la mine !!! Ma trateaza ca pe un nimeni !!!

< Constiinta > : Normal ca te trateaza asa ? Ai uitat ca tocmai l-ai injurat de fata cu tot spitalu' , i-ai spus ca e pervers , afemeiat, nenorocit si violator ? Nu ca nu ar fi adevarat ultimul , bine... si primul....si celelalte doua...DAR are si el dreptatea lui .

< Eu > : Si tu ce sugerezi sa fac ? Sa ma arunc la picioarele lui si sa-i spun : " O, scumpule , imi pare asa de rau !!! TE implor dulce sa ma ierti !!! Iti promit ca daca te intorci la mine diseara o sa fiu a ta , o sa fac absolut TOT ce spui tu !! O sa imi iau un bici si o sa te pun sa ma lovesti spunand < Yeaaah..... da-mi , baby , da-mi !!! > . " Asta vrei tu sa fac fiinca daca da... ia-ti gandu !

< Constiinta > : Aproximativ ( WTF ??? ) .... bine.... fara ultima parte . Aia poti sa i-o spui cand nu e atata lume imprejur . Off.....sti ce....Doar fa ceva si nu te mai uita ca proasta la el !!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ PUUUUFFF ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Si constiinta mea m-a parasit si ma lasa cu gandurile mele tampite , care nu au tinut mult pentru ca cei de langa mine si-au dat seama ca ceva " pute" din moment ce am ramas ca stafia dupa cele zise de Dey . Cand am "deschis " ochii i-am vaut pe toti uitandu-se la mine mai ceva ca eu la ei . Toti , bineinteles fara Sasuke , care se purta de parca nu existam . Bine , brunetule ...Ai castigat ... Off....DOAMNE !!! O fac si p'asta ....

-Sasuke ... , si merg ca fulgerul langa el si il iau de mana . El cand ma vede , se uita putin la mine si imi zice "din priviri" ceva de genul "Hai, sa te auzim " , iar eu bineinteles ca incep sa plang cu lacrimi de crocodil si asa.... printre suspinele mele "atat de triste " am inceput sa vorbesc cu atata bucurie , (auziti si radeti ) : Ce mult ma bucur ! Imi pare rau ca....ca te-am judecat inainte sa stiu tot adevarul . NU trebuia sa tip la tine , iubire , te rog....te implor iarta-ma !
Si mai multe lacrimi de crocodil au inceput sa imi apara pe fata . Sa mor eu.... cred ca dupa ce termin liceul devin actrita la ce talent am . Il iau in brate si spre uimirea mea el accepta . Mama..... ce pot sa rezolve niste lacrimi false si o voce buna . Ramane valabila faza cu actrita . Dupa imbratisare incep sa il sarut dupa atata amar de vreme .... Sincer chiar imi era dor de buzele astea . El nu se lasa mai prejos isi pune partea . Daca atunci cand tipam se uita lumea la mine ... acum e prapad .Frate.....parca nu au mai vazut tineri care se saruta !! Duceti-va ,ma , la perfuziile voastre si lasati-ne in pace ! Nu vedeti ca avem treaba ?! Am stat noi asta destul timp , dupa care ...









*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre αιмєє in Joi 01 Sept 2011, 13:53, editata de 1 ori
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 15:15

Cool chiar nu ma asteptam la vestea asta si convorbirea Sakurei cu constiinta ei a fost tare rau de tot capitolul asta imi place la fel ca si celelalte.Tine-o tot asa si spor la scris.



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 18:48

coooool,.....superb...
vreau nextul repedee sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Kinky wishes - Pagina 5 Img1439861115large
Sus In jos
asy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : excrsile
Stare de spirit Stare de spirit : dupa cum nimeresc mzica la casti:)

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 22:42

place asa mult thank you :X:X:X:X
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 23:32

A fost minunat
Superb
Este un fic bestial
SasuSasaku yeah
Repede cu next ca imi place!


Kinky wishes - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Kinky wishes - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Kinky wishes - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanKinky wishes - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Kinky wishes - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 11:45

Ce next minunat. acum sti k astept nextul nextului happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 14:06

Iubire, trebuie sa recunosc ca e I.N.C.R.E.D.I.B.I.L ficul happy
Super ideea cu constiinta.. heh
Deci, imi place asa de mult ficul!
Hai cu Nextuul!
Pupici de la Losty kiss


Kinky wishes - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
asy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : excrsile
Stare de spirit Stare de spirit : dupa cum nimeresc mzica la casti:)

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 22:31

iubita nu mai pui odata nextull:(((:((( please please
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 00:18

Am stat inca de cand ai postat primul capitol si ti-am citit intreg ficul. Kinky wishes - Pagina 5 68543 Intr-adevar, mi-a placut foarte mult din prima, foarte interesanta ideea ta.

De criticat nu prea am ce critica, doar faptul ca unele capitole le faci mult prea scurte - trebuie sa le faci luuungi, intelegi?Kinky wishes - Pagina 5 947835 - si...cam atat; dar totusi, ai grija la limbaj, serios.

Pune next rapid! Kinky wishes - Pagina 5 384738 Kinky wishes - Pagina 5 544217 Pentru ca ii fainKinky wishes - Pagina 5 68543Kinky wishes - Pagina 5 544217 Kinky wishes - Pagina 5 544217




Kinky wishes - Pagina 5 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 13:54

Ee..... o sa il pun mai tarziu heh Pregatesc o surpriza fotbal ( Si presupun ca e bine sa ma mai critice si pe mine cineva happy2 MS kiss )[/color



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 22:22

Alohaaa..care este surpriza???.............vreau nextul .. ..  ..


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Kinky wishes - Pagina 5 Img1439861115large
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 22:21

So....dupa atata amAr de vreme.... NEXT ;)


Capitolul 11 : Surpriză...da nu prea

Sakura P.O.V



Dupa ce toti dependentii aia de perfuzii care se uiTau la noi de parca asteptau sa o facem in fata lor au plecat (aleluia!!) , iar noi am mai continuat sa ne sarutam vreo cateva minute brunetul m'a dat brusc la o parte ca pe ceva nefolositor si s-a ridicat in toata mandria care ii mai ramasese -nu cine stie ce, fiinca multa s-a dus cand l'am injurat "accidental" in fata intregului spital - eu am tresarit si cu lacrimi ferbinti , care nu va speriati erau false , am oftat profund si dupa o tacere de aproximativ 10 secunde m-am ridicat gata sa plec de langa nemernicul superb pe care STIAM ca il iubesc . Spre uimirea mea m-a oprit .

-Stai! uau...poate sa si vorbeasca...interesant ... ma intreb ce descoperiri maI fac daca mai stau putin langa el . Ton rece , emotie zero , regret "nema" .Tipul asta e incurabil ! E clar ca nu e cavalerul de la care ma asteptam sa ma prinda de mana , sa ma traga spre el cu forta si sa ma lipesca de corpul lui puternic...da, Sakura....viseaza in continuare ...Stai ! Nu mai visa ca mai zice acum ceva! Uimeste-ma...
-Daca tu crezi ca ce ai facut mai devreme a fost suficient te inseli .NU am de gand sa te iert cu asta !

Scurt gand de-al lui Sasuke :

Ia sa vedem ce iti mai poate pielea ,Rozye . Daca scot mai mult de la tine decat adineauri ma imbat pentru o saptamana diseara ...Bine... nu diseara ca diseara noi 2 avem treaba da'lasa ca e si maine o zi !

Revenind la Sakura :

Daca el crede ca ma voi injosi mai mult oo....lasa ca iti arat eu tie Domnu'Dur cu cine te'ai pus cand te-ai culcat-sau mai bine zis violat - cu Sakura Haruno ! Si la cat talent am sa fi sigur ca nu o sa scapi asa de ieftin !

-Daca asta nu a fost suficient , iubire...-si am inceput sa il mangai pe cap ca pe un catel "cuminte " , in timp ce el a mai spart acea figura rigida - ...atunci...pune-te'n c*r si da-te de 3 ori peste cap!!! Daca tu crezi ca in starea in care sunt si dupa felul in care te-ai purtat cu mine in nenorocita aia de saptamana atunci lasa'te de fumat ca ai inceput sa ai vedenii ! Tu crezi ca o sa iti suport toate grosolaniile ?Ti se pare cumva ca seman cu Ino ?

Alt scurt gand de-al lui Sasuke :

Hm.... fata asta joaca dur ...Nici nu ma asteptam sa cedeze de buna-voie , dar cum nu e nimeni pe hol atunci o s-o fortez putin . E clar ca a uitat cine e stapanul si o sa-i reamintesc asa cum imi place mie .

Rerevenind la Sakura :

"Nu mai zici nimic , Scarba....ai amutit ...Dupa cum te cunosc te gandesti la ce port pe dedesubt sau in ce pat sa ne impacam diseara ." Cam asa aratau gandurile mele in acel moment...si alte injuraturi nesemnificative referitoare la jigod...pardon , SCUMPUL (Intervenit de Crystal: Ai grija ce cuvinte folosesti!!!..) meu fost-iubit care se pare ca m-a lasat si insarcinata ...nu ca ar fi "mare chestie " si care vrea acum sa ma milogesc de el pana ma va ridica de pe jos , sau mai bne zis pana isi va satura ego-ul imens (fac pariu ca umple tot holul) de a ma vedea umilindu-ma si cerandu-i iertare si alte chesti.... Cand s-a umplut paharul , de fapt cand am simtit ca tacerea lui se datoreaza gandurilor cu mine in diferite...moduri nu tocmai placute , cu geniala idee ca atunci cand il voi atinge urmatoarea data ma voi asigura ca rodul "iubirii noastre" din pantec nu va mai avea frati ...mi-am luat furia-n dinti si am continuat .

-Nu inteleg cum pu*a mea ai pretentia sa iti cer iertare ?! M-ai violat , m-ai drogat , batut si obligat sa fiu a ta timp de o saptamana , iar eu eram gata sa trec peste ...Dupa ce m-ai umilit si m-ai tratat ca pe un nimic in fata tuturor celor pe care ii cunosc , m-ai inselat cu cea mai buna prietena si "ce surpriza! " m-ai chemat in mijlocul noptii sa vad cum erati....Off....Am oftat prelung si lacrimile nu au ezitat sa apara . Ma simteam atat de rau ca abia ma mai puteam tine pe picioare ...Durere si nu spun cate regrete simteam in acel moment ...Eram gata sa renunt si brusc mi-am dat seama ca nu pentru mine trebuia sa lupt , ci pentru acest micut care nu are nici o vina . Am incercat sa continui...in zadar . Lacrimile curgeau din abundenta si se pare ca nici prichindelul din pantec nu e de partea mea , caci ,venind vorba, simt o greata teribila , iar capul parca explodeaza...Simt cum cad...ba nu...SHIT! sunt tot in picioare sub privirile taioase ale "albastrului" meu. Sper sa orbesti!!! Sunt atat de plina de furie si imi vine sa sughit , gatul fiind parca Sahara .Plang ca proasta cu siroaie de lacrimi , m-a apucat sughitul si mi'e prea rau!

< Constiinta: Destul ! Sakura , trezeste-te! Iar , tu , piticanie, daca vrei sa ai tata ar trebui sa te porti mai frumos ! > .

Simt cum imi recapat energia , iar daca mai devreme imi era rau acum ma simt ca si cum m'as fi nascut a 2a oara . Binecuvantata sa fie Constiinta mea , despre care sincer vorbind nu credeam ca va putea vreodata sa imi dea vre'un sfat bun sau sa ma umple cu atata vointa . Mititelul se pare ca a inteles , caci brusc sughitul mi s-a oprt , iar daca mai devreme lacrimile curgeau siroi , acum nci nu ma gandesc sa mai las vreo una sa apara .Nu inainte de ai spune ceva " de dulce" obsedatului din fata . Continui...tine-te bine!


-...Asculta , Duru***beep***, ma doare drept in c*r ce crezi sau ce ai crezut vreodata depre mine...Dar daca tu iti inchipui ca dupa toate astea o sa uit toata durerea , tot raul , toate serile in care am vrut sa ma arunc pe balcon sau sa pun lama pe mana si sa trag cat pot de tare...Tu habar ai , nemernicule ,cat am plans eu din cauza ta , din cauza tuturor umilintelor si durerilor la care ma supuneai fara niciun regret ! Am suportat toate astea si te iertasem in seara in care aflasem ca ai avut accidentul fiindca te iubesc....Niciodata nu ai vrut sa te apropi de mine , sa te gandesti putin la sentimentele mele , sa imi arati ca iti pasa ! Pentru tine eram buna doar cand aveai chef de cineva in pat sau cand iti era lene sa iesi si sa iti gasesti pe cineva ! De cate ori ai spus asta ? De cate ori m-ai pus sa vin la tine si inainte sa imi inchizi telefonul in nas mi-ai " Nu imi pasa daca vrei sau nu sa vi ! Mi-e lene sa im gasesc pe altcineva si cum tu esti singurul animal disponibil misca-te mai repede aici ! " .Tu chiar crezi ca am uitat ? Nu am facut-o , da' sa fi sigur ca o voi face acum ! Fiindca vreau sa iesi dr**u odata pentru totdeauna din viata mea , Sasuke Uchiha !
Eram hotarata ...Voiam cu orice pret sa il fac sa inteleaga cat de serios vorbesc , si in acelasi timp , sa vad daca intradevar ii pasa de mine sau va iesi din viata mea definitiv...Secundele tot treceau si pentru un moment am simtit un fior pe spate , semn ca imi venea sa plang , probabil din cauza tacerii lui , dar in urmatorul moment mi-am calmat toate simturile si am clipit de cateva ori ca lacrima sa se evapore cat mai repede .
Dupa o pauza de nici un minut , care mie mi s-a parut ca a durat o vesnicie, el a oftat profund ,iar pe hol a aparut .....

TO BE CONTINUED...


Am revenit pe fir cu noi idei dj Sper ca v-a placut capitolul si sa stiti ca astept cat mai multe critici fotbal

App: albastru =al dr**u dap !








[/center]



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre ฿๏๏๓฿ in Mar 15 Noi 2011, 16:24, editata de 4 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 23:19

Iubita acest fic este extraordinar de genial!!!! Kinky wishes - Pagina 5 962758 Kinky wishes - Pagina 5 962758 Kinky wishes - Pagina 5 962758 Acest capitol m-a lasat cu gura cascata, iar tot ce mai pot zice este: NEXT! Kinky wishes - Pagina 5 626152 Kinky wishes - Pagina 5 348112




Kinky wishes - Pagina 5 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 10:30

grozav grozav grozav rau de tot huh?
cum de abia acum mam apucat sa citesc minunatia asta de fic huh?
imi place place place huh?
ce rau poate sa fie Sasuke cu Sakura nervi!
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Pufoshenia:X
Academy Student
Academy Student
Pufoshenia:X

Localizare Localizare : prin spatiu ....stau langa un E.t.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine :P

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 13:56

Foarte tare ! Imi place place place muuult!!!! Abia astept sa vad next'ul si sper sa fie la fel de interesant ! love

Puffi te kiss
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 14:22

A Aparut.....cn a aparut vreau sa stiu
Super capitol abia astept nextu



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 16:05

e frumos ficul totusi am doar o mica ,critica'. Ai scris ,,m'as" eu zic ca e arata mai bine cu liniuta ,,m-as" totusi daca vrei iei in considerare sfatul happy2 atat! Ficul e superb si abea astept nextu


Kinky wishes - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Mier 09 Noi 2011, 22:03

Hei bunaaaa!!Ai un fic minunat.Atata suferinta iubire si resentimente la un loc....e foarte frumos si mai frumoas ar fi, draga mea, daca ai aduce nextul,te rog eu din tot sufletelul meu pentru ca m'ai lasat cu gura cascata.Vreau neaparat sa stiu ce se intampla in continuare intre cei doi.Eu te pup si iti doresc spor si bafta-n continuare si nu uita.Nextul repede! in love in love in love


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
Kinky wishes - Pagina 5 13059550711492full.th
Sus In jos
Criminal Dream
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 0
Reputatie Reputatie : 0

Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 13:43


Iata un scurt next . ( Cris la taste ) dance2

Capitolul 12 - Impacarea

Sakura P.O.V :


Tace..... nu spune nimic ... A trecut aproape un minut de cand pe hol a aparut Hina, dar vazand tensiunea dintre noi mi-am dat seama ca cel mai bine ar fi sa plece . Gata! M-am saturat ! Nu mai am niciun motiv sa stau aici si sa atept nimic , pentru ca se pare ca asta voi obtine de la el , din moment ce nu mai scoate niciun sunet ... M-am intors incet si cu nenorocitele astea de lacrimi curgandu-mi din ochi si am pornit cu pasi lenti pe coridorul spitalului . " Trebuie sa imi fie mai bine fara el ! E un idiot ! Sasuke Uchiha , de ce m-am indragostit de tine ?! Te urasc ! Te urasc ! Te urasc , idiotule ! "

Deodata doua maini m-au prins intr-o inchisoare puternica , iar cand am incercat sa scap mi-au dat drumul si una dintre ele mi-a strans puternic bratul stang , intorcandu-ma catre brunet cu o forta incredibila . Il vedeam ...Ochii sai negri imi analizau fiecare expresie a fete , iar eu parca am simtit un fior de adrenalina in timp ce acesta a inceput sa imi mangaie delicat corpul , facandu-ma sa tresar de fiecare data cand isi strecura mana sub camasa mea larguta . Gura imi era intre-deschisa si in mai putin de 3 secunde a fost unita in totalitate cu cea a brunetului . Mi-au trecut prin minte o gremada de scene lascive , iar hormonii pur si simplu mi-au luat-o razna . Ma mai dezlipeam din cand in cand de buzele lui Sasuke pentru a lua aer , timp in care acesta se concentra pe gatul meu . M-a luat in brate si in cateva secunde m-a dus intr-unul din saloanele neocupate .A incuiat usa si s-a napustit asupra mea cu aceleasi ganduri perverse ca mine . Cand am simtit ca , coboara mai jos de gat am luat-o razna , infingandu-mi unghiile in umerii sai , care erau goi de mult timp , gemand cateodata de prea multa "senzatie' . Partida a continuat vreo 2 ore , timp in care brunetul a sarutat , muscat si mangaiat fiecare parte din corpul meu . Mainile sale , buzele si mai ales limba care a stat mai mult in gura mea . Am mai stat putin apoi...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kinky wishes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-