Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 12:15

NU l-ai pus! Astept dragutza! E trecut de dimineata!!!


.. ..  ..

ANyway...
Abia astept! dap !


A ta,
Micky
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 12:49

Gata gata Micky hai'ca uite l-am pus si e in dedicatzie pentru toti care mi'au lasat comm , adica Diana15 , ♥️ Fucking Perfect ♥️ , gabriela.elena , dar mai ales pentru scumpii a mea dulce kiss
Te poop si sa pui nextul la al tau
Spor la citit . dj



Capitolol 7 : A plecat ...
(Povestit de Sasuke )

-Pentru ca tu nu esti la scoala si Sakura lipseste .
-Cum adica lipseste ? Nu a venit ? Am sarit ca ars din pat .

Mi-am luat camasa si pantalonii pe mine si am iesit intr-o fuga din casa blondei . Cred ca atunci cand am inchis usa a zis ceva , ar nu am inteles , in fond , ma gandeam doar unde e Roza mea . Am alergat ca disperatu'pe strada cu camasa neincheiata si bineinteles ca fetele care m-au vazut se uitau la mine ca la masini straine . Daca nu eram in treaba asta cu Sakura poate ma opream sa le salut si sa le cer numarul .... Dar la ce ma gandesc ?!? Trezirea , dobitocule ! Saku lipseste ! Nu te mai gandi la alea de pe strada si alearga mai repede ! Pana la urma pe ea o iu.......Ce tot zic ? Chiar asa ? O iu..iu...iubesc ?! Ma opresc pentru un moment in loc . Nu....nu..e doar o apucatura de moment ...Cum sa o iubesc ... Am uitat ce i-am facut ... Dar daca nu o iubesc de ce mai alerg spre casa ei ? Aoloooo !!!Eu m-am oprit !De ce nu mi-a zis cineva si mie ? Bai frate astia dupa strada ce paziti ? Fara sa imi dau seama am urlat si cand am realizat asta , sau mai bine spus cand toata lumea se uita la mine cam urat am luat-o iar la fuga , de data asta alergand mai tare ca niciodata . Drumul a fost mult mai lung ca azinoapte , cu toate ca am ajuns intr-un timp mai scurt . A fost lung pentru ca tot timpul m-am gandit la Rozye . La ce ar fi putut pati ... Daca ieri cand se intocea acasa a dat peste niste derbedei si aia cine stie ce i-au facut . Daca a fost asa suparata incat a mers si si-a luat droguri sau s-a aruncat de pe un pod . Jur ca daca s-a intamplat ceva din astea fac crima de om ! Tot ce vreau e sa ajung acolo si ea sa apara spunandu-mi ca e bolnava sau prea suparata ca sa vina la scoala.
Cand in sfarsit drumul s-a terminat si am ajuns in fata blocului , am urcat treptele fara sa imi dau seama si am inceput sa bat la usa ca disperatul , sperand sa apara si sa ma injure ca bat atat de tare . Au trecut 3 minute si eu bat in continuare . Sunt prea speriat . Gata ! Daca nu raspunde sparg usa. Dupa cateva lovituri de picior usa a crapat si dupa alte cateva lovituri am facut o gaura destul de frumoasa in ea . Am intrat fara nicio ezitare si am cautat-o pe rozalie prin toata casa . Cand am intrat in camera ei am vazut dulapul ravasit , fara nicio haina in el si oglinda pe care scria cu ruj " Fuck you , Sasuke ! " .

- What the fuck ???? A plecat ....





*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...




Ultima editare efectuata de catre CristhaL in Joi 30 Iun 2011, 22:04, editata de 3 ori
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:06

=))
Mi-a placut la nebunie mesajul lasat de Sakura...:))
Vreau next-ul neaparat!!
:))


Kinky wishes - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:08

muah kiss a fost super dar se vede ca ai scris cam rapid tot! Mi-a placut mult, dar incheierea a fost Sasuke nervos dupaia sensibil si acum am sa spun eu: WTF?






Micky hi!
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:10

Aici m-ai prins. .... L-am scris cam rapid dar a trebuit sa plec undeva .... Nicio grija !!!! Cu siguranta pana diseara mai pun unu , de fapt continuarea love



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 3 Asss10Kinky wishes - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:29

Pai vad ca ai adus un nou capitol. Sunt cam in criza de timp, deci iti voi spune esentialul. Iti mai trebuia descriere, sentimentele pe care le-a simtit Sasuke, trairi, orice. Ai cam grabit actiunea, cu mai multa descriere era ok. Te-as ruga sa lasi un rand liber intre dialog si restul pentru a fi mai usor de citit. Am vazut cateva greseli de tastare, dar nu mai stiu care erau. Cam atat am avut eu de zis. Astept cu nerabdare nextul.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:42

Hellooo my dear!!
Sunt ingrozitoare!! Tu ai scris atata si eu nu ti`am lasat comm??? Ei lasa ca ma revansez eu heh
Deci, iubesck ficul asta!!!!! Nu`mi vine sa cred ca Saku` a plecat..dar....vreau sa`l vad pe Sasuke cum isi face si el un pic de griji pentru ea..Oricum, vreau nextu` cat mai repede posibil ca de nu..te iau pe sus cu lopata!! heh
Pupici multi si dulci kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 19:58

Gome nazai skumpiko ca nu am dat com pana acum .. Am avut trebulita :(( . Sper sa nu te superi pe mine rusinos .. So mersi mult pentru dedicatie :x ! Nextu` repede :D !!


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 13:05

Baii gagico!! confuz Cand Dumnezeu pui Nextu?? Ca mor aici... please
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 13:21

Scumpico :-w Cand pui nextu` .. Ca ma supar si plang sad ... Pai :-w .. Te rog eu frumusel sa pui next :x !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 14:04

Dragutelor ... momentan am o mie de draci pe ficul asta fiindca ieri am incercat sa pun nextul si nu stiu cum am facut ca am apasat , cum spuneam pe nu stiu ce si mi s-a sters tot nervi!
Mai am o problema . . . nu mai am net , a patit ceva pc'ul si nu imi mai merge ... Va dau acum un next scurt ca sa mai stiti ce se intampla , dar pe urmatorul nu stiu chiar nu stiu cand il voi pune , nu stiu nici daca il voi mai pune .
Hai ca nu va mai iau din timp ... iata next'ul cel foarte scurt :

Capitolul 7 : Continuare .
P.O.V : Sasuke :

Am iesit ca dupa razboi din casa rozaliei si m-am rezemat de zid . Eram distrus .Nu pot sa cred ca a plecat ... Cum a putut sa plece asa ? De ce nu a spus nimanui nimic ? Cum a putut sa ma lase asa ? De ce nu am venit mai devreme dupa ea ? De ce m-am dus dupa Ino si nu am venit dupa ea ?Poate daca veneam mai devreme nu pleca . . .Dar pe cine pacalesc ?Ar fi plecat oricum ...La ce i-am facut ... Sper doar sa fie bine . Stiu ca vrea sa ma uite si chiar o las daca asta inseamna ca va fi fericita , dar vreau doar sa stiu ca e bine . Vreau sa o las sa ma uite de aproape ...sa o privesc cum reuseste , fiindca sigur va reusi , spre deosebire de mine ...
Am plecat , indreptandu-ma spre parc . Voiam sa mai iau putin aer . Pe tot parcursul drumului nu m-am gandit decat la Roza mea . Can am ajuns m-am pus pe o banca si mi-am aprins o tigara . Am stat acolo vreo 3 ore , deja facandu-se ora 4 . Voiam sa merga sa o caut , dar stiam ca nu am nicio sansa sa o gasesc . Tokyo e imens si nici nu stiu daca mai e aici . Dupa inca vreo 20 de minute i-am vazut pe cei din clasa venind spre mine , toti cu zambete pe buze si fericiti . Auci ....se pare ca eu sunt cel care va sparge gheata ...

- Hey , omule ...ce faci ? Sa inteleg ca ai fost cu Sacura pana acum , aa ? Bai frate cat poti sa fii de YOU !!! Nebunule ... nu ti-a ajuns Ino aseara aa ? Ai mai lasat loc si de ceva dulce ... M-am intors si l-am vazut pe Dey cum se uita la mine si astepta un raspuns .Era ca de obicei :cu zambetul larg , sapca intoarsa si mp3 in mana . Dupa cateva momete de tacere am spus cu jumatate de gura , parca anuntang apocalipsa :
- Sakura a ...plecat , dupa care m-am ridicat si am trecut pe langa ei , parca necunoscandu -i. O liniste vasta a cazut peste toata lumea . Toti au ramas incremeniti , iar Dey nu mai zambea larg , ca mai inainte . Acum avea acel zambet de "Stiam eu " . Pe cand ma indreptam spre iesirea parcului l-am auzit spunand '' Te-ai jucat prea mult . " Am vrut sa ma intorc si sa ii dau dreptate , dar nu am facut- o . Nu voiam sa ii vad pe toti cum ma privesc cu ura , mai ales pe Hinata , care nu s-a abtinut si a izbucnit in plans in bratele lui Naruto . Daca ma gandesc bine eu nu am tinut-o niciodata pe Sakura asa...credeam ca nu are nevoie . Nu am crezut-o nici cand spunea ca ma uraste . Credeam ca nu e posibil sa iubesti si urasti o persoana in acelasi timp , dar m-am inselat .
Am mers in cel mai apropiat bar unde mi-am innecat amarul in bautaura . Un pahar ...iar un pahar ... inca un pahar , pana le-am pierdut numarul . Pe la 1 noaptea am vrut sa plec,chiar daca eram beat manga . Pe la jumatatea drumului am simtit o durere groaznica in abdomen , dupa care ma uitam la Naruto cum injura si tipa de nebun .Dupa aia ... negru .


P.O.V : Sakura

Stau comfortabil in patul din camera de hotel cu gandul la ... da...ma gandesc la Sasuke . La ce s-a intamplat ieri pe vremea asta . Ma abtin destul de greu sa plang . Stiam ca va fi greu sa il uit , dar greu nu inseamna imposibil . Stiu si ca timpul vindeca ranile trecutului , chiar daca lasa cicatrici .Dupa atata timp de amintiri ma ridic din pat cu gandul sa deschid televizorul , fiindca incepe filmul preferat . Cand am dat accidental pe stiri ... nu se poate !!! ala e chiar ....ce accident ....



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 14:22

Muah
Muah
Muah
Muah


Te iubesc rau de tot ca ai pus nextu!

Ii asa de... melancolic copilu' ala ca-mi vine sa-l bat! sad biciuitor




Neah... Ai o scuza dar punel cat de repede poti!!! huh?



P.S: CIteste-mi si tu fic, daca vrei...

A ta,
Micky
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 15:20

Ala este Sasuke nu ? OMFG !! Sasuke sad sad sad !! Cri` te rog te implor nextu repde !!


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 3 Asss10Kinky wishes - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 15:48

Pai am trecut si eu prin revista ficurile si am ajuns la al tau. Bun, pe scurt ar fi cam asa. Descriere ai, dar ar mai trebui mai ales sentimentala, oricum ai avoluat mult la acest capitol. Greseli de tastare nu am vazut, habar nu am daca sunt sau nu. Astept cu nerabdare nextul si sper sa iti repari cat mai curand pc-ul.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 16:44

Mi-a placut mult acest capitol, plin de suspans. Abia astept sa pui nextul si chiar sper ca il vei putea scrie.
Spor la tastat si pupici! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
♥ LiLi ♥
Academy Student
Academy Student
♥ LiLi ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in ur minds
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Inoooot
Stare de spirit Stare de spirit : single and ready to mingle

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 16:26

Maiii! Cand il pui ca astept de zileeeee!!!!!! sad

Te bat!! biciuitor








LiLi dap !


You Colored My Life!



Kinky wishes - Pagina 3 20090831fkqcp1td
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 21:30

Hello draga mea!!!
Yeyyy, ai pus nextu`!! Deci, cat ma bucur in love in love
Il ador!!! Bietu` Sasuke...sper ca acel accident sa nu`l implice si pe Sasuke... sad
Oricum, nu`ti face griji ca e scrut...noua ne place foarte mult happy2 ..cel putin mie yeah
Iti doresc multa inspiratie in continuare si sper sa vi mai repede cu capitolul urmator!!
Pupici kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 16:00

Cri` :x ! Ia zii skumpa cand dai cu nextu` :-w .. Vezi ca ma supar pitic`o ! Plnag :(( :(( Wha , wha !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 14:43

NEXT NEXT NEXT :*


Kinky wishes - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 15:43

heyyy ..
ti-am citit ficul si e minunat... scuze ca nu am comentat mai devreme happy2
m-ai lasat in suspans ..nervi!
te rog sa pui next-ul cat mai repede
pwwwpici..!!


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Kinky wishes - Pagina 3 Emoig

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 19:11

Mey .. mey.... mey .... sa inteleg ca vá fost dor de mn heh . Anyway sa stiti ca abia acum pot sa pun un next iar pe urmatorul ... om trai si om vedea happy2
P.S : Si mie mi'a fost dor de voi si inca imi e crying kiss


Capitolul 8 : Hai pana la el ...
POV :Sakura


Stateam incremenita in fata televizorului cu lacrimi amare cazundu-mi pe fata si ochii privind in vid . Nu se poate ... Se pare ca Sasuke a avut un acciden azi-noapte langa parc , iar medicii.... nu stiu daca va supravietui .... Dupa cate mi-a facut .... dupa cat il iubesc ... dupa cat am suferit ... el tot nu a avut grija de el . El iar ma face sa sufar . Doamne....cat pot sa il ... iubesc .
Imi iau haina cat de repede pot si ma incalt . Imi arunc cativa bani in geanta si plec intr-o fuga spre cel mai apropiat taxi , care ma va duce in Tokyo . E bine ca nu am plecat departe . Pana in oras sunt vreo 12 km , iar pana la spitalul unde se afla brunetul vreo 15 . Urc val-vartej in masina si spun inchizand usa : Spitalul central Tokyo , Rapid ! . Soferul nici nu a asteptat mai mult si a si pornit masina . Am ajunds dupa vreo 5 minute , timp in care nu m-am gandit decat la Sasuke . La ce ii voi spune cand il voi revedea . Daca il voi ierta , daca va supravietui ... Tot felul de ganduri imi imbulzeau mintea si s-au oprit doar atunci cand soferul a spus ca am ajuns si ca costa 300 yeni . Am platit si am inceput sa fug ca turbata prin ploaie , fiindca incepuse cam pe la jumatatea drumului si am intrat disperata in spital . Asistentele au fost putin speriate cand m-au vazut asa agitata , dar mi-au spus pana la urma unde e Sasuke . Se para ca e la Reanimare, dupa operatia de mai devreme . Deci nu am ajuns la operatia sa .... pacat....acum va trebui sa ma suporte cand e treaz daca nu am ajuns cand dormea .
Urc la etajul 3 cu liftul , care credeam ca nu maia junge odata si in fata usii mari , albastre pe care scria Reanimare , ii vad pe Naruto , Hinata , Temari , Deidara , Maya si Sasori ... stai putin ....Unde e Ino ? Ma rog ... chiar de ea nu imi pasa acum .

- Am ajuns .... Ce se intampla ? Cum se simte ? Va supravietui ? E bine ? Ce s-a intamplat ? Ce cauta la ora aia pe strada ? De ce nu erati cu el ?
- Stai calma , Sakura ...momentan e bine ... traieste ...dar ... spune Deidara , care parca nu dormise de 2 zile . La spusele lui nu m-am putu abtine si am inceput sa tip in timp ce nu imi mai stapaneam lacrimile :
-Dar ? Exista si un "dar " ? Ce "dar " ?
-Dar exista pericolul sa ramana paralizat in zona picioarelor .... imi spune Hinata rastita , calma , dar totusi serioasa .
Priveam in vid ..... doar nu a spus ce am auzit eu .... Simt cum ma prabusesc.... Ochii mi se incetoseaza si astept sa fac contact cu asfaltul , dar chiar cand sa ma izbesc simt doua brate ce ma prind de umeri si ma ridica . Privesc mai bine si il vad pe Naruto cum imi vorbea ... ciudat ... nu inteleg ce spune ....Momentan tot ce vreau e sa inchid ochii si ...


POV : Hinata

Suntem in salonul 14 , la acelasi etaj cu Sasuke . Au trecut 2 ore de cand prietena mea a lesinat si am hotarat sa o ducem intr-un salon . Medicii au spus ca nu e normal sa stea atata timp lesinata si ne-au cerut acordul sa ii ia niste probe de sange pentru a afla cauza . Eu , bineinteles ca i-am lasat , doar vreau ce e mai bine pentru prietena mea. Am stat putin pe ganduri si mi-am amintit ceva ce ieri mi se parea extrem de important : in seara asta e balul . Se pare ca il vom rata de data asta . Nu ma deranjeaza , atata timp cat cei doi se fac bine . Dupa aproximativ o jumatate de ora , timp in care Sasuke nu a dat niciun semn , Sakura a stat la locul ei si eu m-am plimbat de colo-colo , de la unul pana la altul a aparut si doctorul cu o hartie in mana si a inceput sa o priveasca atent pe Sakura . Eu m-am cam speriat si am intrebat cu juma'de gura : ,,E....totul bine ? ".Doctorul s-a uitat si la mine si mi-a spus in timp ce afisa un zambet larg :

- E foarte bine .... Cand se va trezi sa o feliciti ! E insarcinata in 10 zile !
Asta a pus capac ! Doamne , Sakura ..... daca ai sti ce te asteapta cand te vei trezi ..... Ma intreb daca vei tipa de fericire sau vei plange .....





*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 3 Asss10Kinky wishes - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 20:08

Eu!!! In sfarsit a dat Domnul si ai pus capitolul asta. Este interesant, mai ales partea de sfarsit in care prietenii rozaliei afla ca aceasta va avea un copil. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat ca de nu vin la tine si te mananc cu fulgi cu tot.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 23:20

suppppeeeeerrrr fic huh?
Imi placee..hai cu nextu'
KiSsUliciii kisskisskiss



-----------------------

My fic:
- Steaua norocoasa: https://sasu.forumgratuit.ro/t1764p15-steaua-norocoasa#43004


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 23:33

Te rog mult de tot spune-mi ca next-ul va veni mai repede decat a venit data trecuta! sad ce pot sa spun? Imi place mult de tot, desi nu prea mi-l imaginez eu pe Sasuke -the bad biy, baiatul care e in cluburi in fiecare noapte, car ese culca cu o groaza si care e nebun la varsta lui- paralizat. :| sper doar sa nu fie adevarat. Adu next-ul mai repejor! Te pup! kiss


Kinky wishes - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 15:12

ma bucur mult ca ai pus next-ul
nici eu nu pot sa imi imaginez ce se va intampla daca Sasuke va ramane paralizat
te rog sa pui next-ul repede .. please
pwwpici si spor la scris..!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Kinky wishes - Pagina 3 Emoig

Sus In jos
Continut sponsorizat




Kinky wishes - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-