Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kinky wishes - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 18:17

Incredibil de pervers acest capitol! Kinky wishes - Pagina 6 385627 Kinky wishes - Pagina 6 947835 Kinky wishes - Pagina 6 78717 Imi placee la nebunie Kinky wishes - Pagina 6 962758 , dar avand in vedere ca e cam scurt as dori continuarea rapid, daca se poate!!! Kinky wishes - Pagina 6 896861 Kinky wishes - Pagina 6 307712Kinky wishes - Pagina 6 78717




Kinky wishes - Pagina 6 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 18:28

Apoi ce????
Ce s-a intamplat mai departe???
OoOoO mama!! tu chiar stii sa tii omul in suspans...nu de alta da eu nu mai pot de nerabdare sa vad nextul si avand in vedere ca este scur... happy2 te revansezi mai mult data viitoare, da?? in love
Eu te pup si ma reintorc pe aici kiss


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
Kinky wishes - Pagina 6 13059550711492full.th
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 10:19

aapoi ce ce sa intamplat angry te omor dak nu pui mai repede next k nu mai pot de curiozitate nervi!


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 13:44

OMG huh?
incredibil de pervers acest capitol huh?
mia placut la nebunie huh?
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 17:15

Scuza-ma ca am intarziat. Draga mea ultimul capitol a fost extraordinar. Ma intreb daca Sakura ii va spune ca este insarcinata? Am o nelamurire, in urma cu cateva capitole (cand Sakura a aflat ca Ino este insarcinata) ai scris ca DEY a strigat ceva si dupa Sakura spunea ca a lasat-o cu gura cascata, apoi in urmatorul capitol Sakura sapune ca nu-l condamna sau ceva de genu adica nu era vina lui dar nu specifici de ce nu mai era vinovat Sasuke adica ce a psus DEY. ( eu cred ca Ino era insarcinata cu altul )
Daca mai putea a nunta cand postezi urmatorul capitol ti-as fi recunoscatoare.



Kinky wishes - Pagina 6 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:00

bine bine este foarte dat foarte misto ficul
next next next


Kinky wishes - Pagina 6 S6he8w
Kinky wishes - Pagina 6 Npi5xg
Kinky wishes - Pagina 6 2myt0zq




Kinky wishes - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:52

Mda...interesant capitol, foarte scurt si na...

Dar am o mica intrebare: Care-i faza cu capitolul acesta? Nu tu esti autoarea acestui fic, deci n-ai dreptul sa pui next fara acordul autoarei!

Nu-i bine ce faci...Kinky wishes - Pagina 6 166492

ByeeeKinky wishes - Pagina 6 127686




Kinky wishes - Pagina 6 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 12:18

Deci......se pare ca am niste explicatii de dat :><:

In primul rand : Deea acolo nu a ramas gol fiindca am fost eu cam prostuta si am uitat . Pur si simplu am vreut sa va las pe voi sa va imaginati . Bineinteles ca puteam spune ca acel copil nu era al lui Sasuke si se rezolva , dar de ce sa o fac ? La fel de bine pot scrie ce cred eu de cuviinta . Nu trebuie sa dau totul " mura-n gura" si nu am facut-o pentru ca stiam ca va veti da seama . Incerc sa nu umplu fic'ul cu detalii care pot fi subintelese si da, aveai dreptate , asta a zis Dey . Nu m-a deranjat ca ai intrebat pt ca putea fi oricine altcineva .

In al doilea rand : Ruby , eu sunt Criminal Dream , dar numele meu de pe acest profil (Boomb) e scris cu niste caractere speciale si accidental mi-a fost sters Word-ul in care il pastram . Am reusit sa recuperez numele de utilizator destul de greu si m-am gandit ca nu ar fi corect ca din cauza neatentiei mele next'ul sa fie asteptat atat de mult , asa ca mi-am facut un al 2-lea cont ca sa pot pune next'ul . Din fericire mi-am recuperat contul si totul va reveni la normal . O sa folosesc Crimnal Dream numai in situatii de urgenta si ANUNT ca am informat pe chat ca eu sunt Criminal Dream .

Si in al treilea rand : Capitolul a fost scrurt pt ca nu am apucat sa scriu si mai multe perversitati din cauza lu'mama , care a intrat peste mine si nu vreti sa stiti cate am facut ca sa nu apuce sa se uite la ce scriam . ( Am 14 ani si nu i se pare normal sa stiu asa ceva , cu toate ca stie ca stiu ) .

Hiu.... bine ca ne-am lamurit .Ma bucur ca va place ca am introdus perversitate . Va voi anunta pe toti cand va veni next'ul , care va fi of course tot capitolul 12 , din moment ce a fost asa scurt .

Ne mai vedem ! Bye good job



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 15:56

Off.....am comentat si acum am timp sa pun next-ul .... nervi!
Anyway .... im pare foarte rau de double-post si va rog sa nu va suparati pe mine , dar ori il pun acum ori peste o saptamana si cred ca si voi preferati acum ,nu ?

Iata next-ul: Spor la citit !


Capitolul 12 : Impacarea ( continuare)

Sasuke P.O.V :

Oh ...Doamne! Omoara-ma acum! Fata asta ti-o ia inainte ! Frate numai cand o vad cum geme si ma zgarie pe spate ,mai usor , papusa, nu vreau sa imi ramana semne . Cred ca orice doctor ar intra acum si ar vedea ce facem noi si-ar suna nevasta sau s-ar duce acasa la ea si ar da-o dr**u de munca . Da 'ce vorbesc ? Doar am inchis usa ca sa nu ne deranjeze cineva . M-am saturat sa ne se tot holbeze lumea la noi , mai ales la mine . Am patit-o destul cat am fost in spital cu asistentele . Acum nici nu vreau sa ma gandesc la ele . Cand ma uit la Saku ...Arss! Nebuno , ma musti , a? Nu , nu , nu !Stai , mai incet . Ma doare umarul de la coltii ei . Cred ca asta e razbunarea ca m-am culcat cu Ino , dar nici nu ma gandesc sa imi dezlipesc gura de trupul ei . Iti arat eu ce e aia muscatura adevarata , papusa !
Dupa gandul asta malefic , buzele fiindu-mi inca pe pieptul sau am coborat pe partea stanga a abdomenului si i-am infipt o muscatura de toata frumusetea . Spre surprinderea mea nu a tipat , doar si-a aplecat capul si a lins locul in care m-a muscat . Asta m-a infierbantat mai mult decat ma asteptam si Joey s-a ridicat "in picioare " .
As mai povest contnuarea , dar detaliile sunt doar pentru mine .

Dupa cele 2 ore senzationale :

-Saku ... Sti ca nu ti-am zis niciodata cea ce ai vrut mereu sa auzi ?
Nu s-a obosit sa se intoarca spre mine , dar dupa cateva secunde de gandire , cred , a zis lipsita de vlaga , dovada ca sunt bun :
-Da. Stiu ca nu mi-ai zis niciodata ce am vrut sa aud ...S-a oprit putin , cea ce m-a facut sa cred ca ar trebui sa continui , dar exact cand am deschis gura a spus:
Si e chiar amuzant acum ca te gandesti . Atunci cand mi-ai spus sa vin in padure credeam ca imi vei spune acele cuvinte si ma vei invita la bal . Pe drum mi-a trecut prin minte de cateva ori ideea despre rochie si toate cele. Dar nu a fost chiar asa , pentru ca , sti tu ce s-a intamplat . Tu si Ino si toate acele lucruri care s-au intamplat in seara aia , si ce e si mai important , ce s-a intamplat in seara asta . Sasuke ... Eu chiar nu mai stiu ce sa fac , ce sa cred . Nu mai stiu nici daca pot sa fac ceva . In momentul asta sunt intr-un pat de spital cu tine asteptand sa spui ... sa spui ca ma iubesti , dar vad ca nu vrei s-o faci si dupa noaptea asta , dupa tot ce s-a intamplat acum o jumatate de ora , lucru care as vrea sa se repete in fiecare noapte tu pur si simplu nu vrei sa recunosti . Uchiha , ai face bine s-o spui acum , fiindca iti jur ca nu vei mai avea alta ocazie .

Sakura P.O.V :


Baiatul asta ma inebuneste . As vrea atat de mult sa o spuna si sa inchei odata cu asta . Nu mai suport . Imi tin buzele stranse ca nu cumva sa cedez si sa urlu la el ca sunt insarcinata . Stau cu spatele la el ca sa nu imi vada lacrimile prelingandu-se pe fata, si cu toate ca am jurat ca nu voi mai plange pentru el inima imi da ceva de furca in a ma abtine . De ce nu o spune ? De ce nu poate? Vreau sa il strang in brate si sa il sarut de 1 milion de ori , sa ii simt pielea catifelata , imbratisarea calda si puternica , buzele reci , sa il am mereu aproape si sa trecem impreuna peste toate greutatile astea cu Ino si copilul , ah , sa ii spun ca toata iubirea pe care i-o port se afla in pantecul meu , iar el sa puna mana si sa simta miscarile slabe ale micutului nostru , sa vrea sa il vada crescand alaturi de mine, sa stam impreuna si tot ce s-a intamplat acum cateva ore sa se repete in fiecare noapte , dar nu se va intampla atata timp cat el nu imi spune acele mici cuvinte , care pentru mine inseamna atat de mult .
-Sakura, te iubesc ...Te iubesc si te voi iubi mereu daca ma vei lasa .Vreau sa fiu alaturi de tine, sa te sarut si sa te am mereu aproape , sa te strang in brate pana faci parte de mine. Eu te iubesc.
A , el chiar a , n-n-u pot sa cred , el chair a spus-o ! Sasuke ! Iubitule! Lacrimile au inceput sa cada precum ploaia si cred ca nu mai au de gand sa se opreasca . Brunetul meu mi-a spus ca ma iubeste ! Simt cum fiori incep sa imi apara pe sira spinarii , iar fata si intregul corp au inceput sa tremure . Suvitele de par sunt lasate pe chipul meu astfel incat lacrimile le-au inghitit .Parca un intreg ocean curge acum din ochii mei .Mainile strang cearsaful asta vechi de spital incat se rupe printre degetele mele . In sfarsit Sasuke a recunoscut . Imi vine sa lesin de bucurie .

Sasuke P.O.V :


Sta cu spatele la mine ceea ce ma face sa cred ca plange , dar se pare ca se abtine sa nu inceapa sa suspine astfel incat eu sa o aud . Bine , frumoaso , asculta bine aici :
-Sakura, te iubesc ...Te iubesc si te voi iubi mereu daca ma vei lasa .Vreau sa fiu alaturi de tine, sa te sarut si sa te am mereu aproape , sa te strang in brate pana faci parte de mine. Eu te iubesc.
In sfarsit am spus-o . Si de cat timp voiam sa o fac , de aproape 2 zile . Frate , de ce nu zice nimic ? Oare ar trebui sa o mai spun odata ? Nu a inteles sau e prea socata ? Daca vrea sa o mai spun odata bine , dar sincer sa fiu ma simt penibil rau cand o fac . Bine , frumoaso , asculta iar si mai cu atentie ca a treia oara o spun maine , dupa alte doua ore d-astea :
-Sakura, iubito , am spus ca te iubesc . S-a intors la mine si am putut sa vad toate lacrimile acelea reci pe chipul sau plapand . De ce plangi? Te iubesc , te ador , esti viata mea , Sakura Haruno ...
-Stiu ....Eu doar , plang de proasta , dar nici nu sti cat , cat am asteptat sa spui cuvintele astea . Astept clipa asta de cand te-am cunoscut , de la inceputul anului , de cand te-am vazut intrand pe usa impreuna cu ceilalti . De atunci vreau sa te aud spunandu-mi ca ma iubesti si acum chiar ai spus-o .
- Da, am spus-o si o s-o mai spun de cat ori va fi nevoie – sa speram ca nu de multe ca deja devine stresant–, fiindca e adevarat . Stiu ca am avut probleme , multe probleme, dar vreau sa trecem impreuna peste toate . Sa fim doar noi doi , fara altcineva .
-De fapt ... mai e cineva . Ce cine ? Cu cine s-a incurcat ? Fata asta nu a stat degeaba , dar chiar cand eu eram pe patul de spital . Linisteste-te , Sasuke ,si asteapta sa iti spuna numele nenorocitului , apoi sparge-i atatia dinti cate litere are numele lui . Iubitule , sti cine se afla aici ? Imi arata adomenul ei suplu , pe care nu cu mult timp in urma l-am savurat in intregime . Pentru o clipa nu mi-am dat seama , dar daca zice ca cineva se afla in burt...Sakura... Am sarit din pat mai ars decat pestele in tigaie si am luat-o dupa mine . Am invartit-o prin camera in brate si am sarutat-o in continu mai bine de un minut si dupa ce am trantit-o pe pat si m-am asezat repede , dar cu grija peste ea , si am inceput sa ii pun o gramada de intrebari , la care , bineinteles , ea s-a obosit sa imi raspunda . Am sarutat-o pe gat si mai jos timp de cateva minute cat am analizat situatia : Saku e insarcinata , mai mult ca sigur cu mine si campionul din burtica ei , fiindca sunt sigur ca e baiat, o sa vina pe lume in 8 luni si ceva . Pana atunci o sa putem sa punem totul la locul lui si sa o conving pe Rozye sa se mute la mine . Cu banii – nici prin cap nu mi-a trecut ca ma voi gandi la asa ceva acum – stau destul de bine , mai ales dupa contul plin lasat de mama si aprovizionat in fiecare luna . Stai sa ii spun ca va avea un nepot sa vezi cat o sa se umple . Am mai sarutat-o pe frumoasa de cateva ori si dupa alte siruri luuuuungi de intrebari , gen „ in cat timp te muti cu mine?” , „ cand ne vom muta amandoi ? ’’ etc . , noua mea iubita si viitoarea mea sotie , ca doar asta va fi , a adormit pentru cateva ore .– alta dovada ca sunt bun –.










*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 16:19

dau edit

Mersi ca mai anuntat.
Se pare ca Sasuke a ajuns sa o iubeasca pe Sakura daca tot a avut o asemenea reactie la aflerea despre sarc ina.
Astept urmatorul capitol.
Si te rog anunta-ma!


Ultima editare efectuata de catre Deea in Lun 21 Noi 2011, 06:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 17:11

Wow ,Wow ,Wow
In sfarsit biata Sakura este fericita
super super capitolul ti-a iesit marfa , beton , ciment lough si de toate


te pupacesc si nextul


Kinky wishes - Pagina 6 S6he8w
Kinky wishes - Pagina 6 Npi5xg
Kinky wishes - Pagina 6 2myt0zq




Kinky wishes - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 18:34

Oh my Gosh!!!! Kinky wishes - Pagina 6 385627 Kinky wishes - Pagina 6 385627 Kinky wishes - Pagina 6 385627 Absolut incredibil! Kinky wishes - Pagina 6 385627 Nu stiu daca tu ai mai vrea sa comentez ceva dar chiar nu am ce sa zic! Kinky wishes - Pagina 6 301723
Daca vrei sa-mi auzi balbaielile iti dau liber, dar ce pot zice concret este ca e absolut fabulos, incredibil si toate adjectivele(pozitive) existente pe planeta asta!!!!!! Kinky wishes - Pagina 6 208323 Kinky wishes - Pagina 6 384738 Kinky wishes - Pagina 6 78717 Kinky wishes - Pagina 6 962758 Kinky wishes - Pagina 6 962758
Astept next si please un PM daca se poate! Kinky wishes - Pagina 6 78717 Kinky wishes - Pagina 6 962758




Kinky wishes - Pagina 6 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 20:13

iuuuiii! Kinky wishes - Pagina 6 208323 Ce mi-a placut! Ai scris un capitol foarte frumos si merci de pm :)

Astept next cu nerabdare asa ca pune-te pe tastat si adu rapid urmatorul capitol! Kinky wishes - Pagina 6 384738

Byeee :*




Kinky wishes - Pagina 6 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 22:32

deci cel m-ai grozav capitol pe care l-am citit de la acest fic huh?
chiar grozav grozav grozav huh?
acest capitol a fost si foarte pervers happy2
iti multumesc din suflet pentru ca m-ai anuntat huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Pufoshenia:X
Academy Student
Academy Student
Pufoshenia:X

Localizare Localizare : prin spatiu ....stau langa un E.t.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine :P

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 11:06

Vaaaai cat este de frumooos love
Nici nu am cuvinte in love Este un capitol extraordinar !!
Imi place place place muuult muuult muuuuuuult heh
Sper sa pui next-ul cat mai repede yeah


Puffi te pupa kiss

dance2
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:17

u clar vrei sa mergi la inchisoare.ma omori cu premeditare k eu cred k stii ca dak nu pui next mie mi se opreste inima in loc very sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 20:55

Capitolul 13- Unul dintre vesnicele “te iubesc” -uri

Sakura P.O.V:
E dimineata. Stau in pat acoperita de cearsaful vechi de spital, alaturi de mine aflandu-se… nimeni?! Da, ati ghicit, Sasuke mi-a spus ca ma iubeste si apoi m-a lasat balta, dezbracata intr-o camera mica de spital cu ultimele sperante si vise distruse. Mi-as mai pierde viata indelung punand mii de intrebari gen ” de ce a facut asta?”, dar chiar m-a saturat. Am crezut a treia oara in el si s-a ales praful din nou de relatia asta. Exact atunci cand o lacrima tampita voia sa alunece pe obrazul meu, aroma amara de cafea fierbinte a inundat camera, facandu-mi narile sa freamate de pofta. Statea acolo nemiscat privindu-ma bland, coborand atent pe trupul meu dezvelit. Cand a ajuns in drepul abdomenului s-a oprit si a reflectat putin. Ganduri stupide cum ca s-ar fi razgandit, ca nu ma iubeste si ca vrea sa ma paraseasca iar imi faceau capul sa explodeze. Cand presiunea interioara s-a manifestat printr-o muscatura discreta a buzei inferioare, am vazut cel mai frumos zambet pe care mi-l putea arata: arata precum un inger care tocmai isi indeplinise menirea. Buzele stateau arcuite ridicandu-I pometii, iar ochii se inchisesera pe parcurs. S-a ridicat usor, nemaifiind sprijinit de tocul usii, inca zambind, stand in toata splendoarea lui, atata cat putea avea o persoana care tinea doua cani de cafea in maini. Imbatata de mirosul cafelei, si total pierduta in imaginea zambetului sau, cu foarte putina indemanare mi-am acoperit majoritatea corpului cu materialul abl ce poposea pe pat.
Intinzandu-mi cana de cafea, am apucat-o cu aceeasi indemanare putina, privind incontinuu la chipul sau rigid.

Cat a stat cu ea intinsa am vazut cum zambetul devenise unul fortat. Am oftat. Stiam ce va urma, desi nu voiam sa o admit. Era prea mult, erau prea multe ori, erau prea multe razgandiri. Am vrut sa duc marginea canii la gura, simtind aburul ravasindu-mi simturile. Caldura lui mi-a nchis ochii pentru o secunda de savoare, iar secunda aceea parca a fost un an intreg. Am oftat iar. In sfarsit marginea canii era aproape unita cu buzele mele. Chiar atunci, niste buze reci s-au prabusit pe fruntea mea. Am inghetat. Deodata, tot farmecul cafelei, toata ispita in care ma atragea mirosul ei si ma indemna sa o gust disparusera, iar corpul meu se racea cu fiecare clipa trecuta. Nu se opera. Parca gura lui adormise sarutandu-mi fruntea. Il iubesc. Nu ma iubeste. Asta e viata.

- Ti-am adus o cafea, iubito… S-a intamplat ceva?

Voia sa o spuna, dar nu o facea. Voia sa ne despartim, dar nu spunea. Voia sa ma paraseasca a 3a oara, dar tacea. A continuat tot incruntat putin si a aberat cateva propozitii la care, sincer, nu prea am fost atenta. Ma gandesc… ce-o face Hinata. Poate e ingrijorata, poate e cu Naruto, poate ma cauta acum, poate doarme, ceea ce eu sincer nu as putea face in astfel de moment. Poate sta si se gandeste cat de bine e pentru ea ca si-a gasit dragostea adevarata, in timp ce eu zac aici cu o cana de cafea in mana, neascultandu-l pe cel pe care il credeam “dragostea mea adevarata” , obosita dupa 2 ore extenuante si inca alte ore de somn, gandindu-ma la ce se gandeste ea. Patetic… Cum am ajuns eu oare, “fata perfecta” a scolii insarcinata si urmand sa fiu parasite de un afemeiat, pe care il iubesc mai mult decat orice pe lume. Probabil ca trebuia odata si odata sa ies din globul acela de cristal, sau poate… poate ca nu am fost niciodata perfecta.

- Sakura, draga mea, cre-credeam ca ma iubesti… Il iubeam, si stia ca il iubesc, de ce ma intreaba? Vrea sa ma umileasca in ultimele moment cat e langa mine? Doreste sa ma vada suferid si plangand, marturisindu-I ca il iubesc, dupa care sa se ridice si sa ma paraseasca iarasi? Chipul imi intepenise inexpresiv, iar privirea imi era atintita peste umarul lui pe usa.

Gata pentru astazi. Ne revedem peste cateva zile cu ultima parte, mai exact cand o sa primesc 5 commuri.
Va pupa Jean lough kiss kiss friends




*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 23:30

frumos nu gluma huh?
chiar mi-a placut foarte mult in love
ma bucur pentru ca ai adus next-ul happy
sper ca cei doi sa nu m-ai aiba conflicte si nici sa se desparta sad
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat kiss
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 23:35

buna , foarte frumos si foarte trist , happy2

astept cu nerabdare nextul , in love

mersy ca m-ai anuntat , dance2

sper sa ma anunti de continuare
kiss


Kinky wishes - Pagina 6 S6he8w
Kinky wishes - Pagina 6 Npi5xg
Kinky wishes - Pagina 6 2myt0zq




Kinky wishes - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 10:56

Deci m-ai lasat...cu ochii in ciocolata calda!!!! Kinky wishes - Pagina 6 947835
Offf, dar trist capitol ai mai facut si tu, dar am venit eu sa fac haz de necaz (cum fac in majoritatea timplului)
Kinky wishes - Pagina 6 947835Kinky wishes - Pagina 6 468521 Kinky wishes - Pagina 6 962758 ...a fost groaznic de trist, dar in acelasi timp extraordinar de frumos si sensibil! Kinky wishes - Pagina 6 78717 Kinky wishes - Pagina 6 78717 Kinky wishes - Pagina 6 78717
Astept next mai ceva ca ciocolata mea sa fie terminata! Kinky wishes - Pagina 6 947835 Kinky wishes - Pagina 6 301723
Te-am pupacit duuuuulce!!! Kinky wishes - Pagina 6 208323 Kinky wishes - Pagina 6 208323 Kinky wishes - Pagina 6 208323




Kinky wishes - Pagina 6 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 20:16

Hey!!
Am aterizat si eu aici cam tarziu din pacate....
Oricum fic-ul tau este foarte frumos...
Si te rog sa nu-i mai desparti iar....
Astept next-ul si si te rog sa-l aduci cat mai repede...
Sa ma anunti.....Te pup
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 10:48

Sa nu-mi spui ca vrei sa-i desparti.. El ii puine la indoiala iubirea si... se uita in spate si pe cine vede? Ca nu-mi dau seama pe cine vede. Da urmeaza ultimul captiol asa ca eu il astept. Mersi sa m-ai anuntat.



Kinky wishes - Pagina 6 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kinky wishes - Pagina 6 Asss10Kinky wishes - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 20:28



Asa, ai cerut o crtica si, cu intarziereade rigoare, am ajuns si eu pe aici happy2 So, let's see..



Descriere ~ fata de restul ficului, ultimul capitol a fost mult mai reusit. Chiar s-a vazut ca ai incercat sa pui in evidenta sentimetele de tristete si suferinta din sufletul rozaliei. Ma bucur ca te-ai straduit mai mult la acest capitol si dupa cum am mai spus, chiar s-a vazut.

Dialog ~ la inceput replicile erau prea multe si cam seci, insa pe parcurs ai reusit sa faci ca dialogul sa nu deranjeze si sa faca partea din intreg. Inca o data felicitari pentru ultimul capitol, care a fost mult peste celelalte

Actiune ~ au mai fost niste pasaje pe ici pe colo cam grabite, insa in rest este ok. Nu mi se pare ca alergifiecare intamplare si ma bucur ca am ocazia de a mabucura cate putin de fieacre moment.

Idee ~ nu pot spune ca este cea mai originala din lume, dar imi place felul in care o dezvolti. Daca ai fi incercat de la inceput mai mlt, ai fi reusit sa faci ceva mai bune de la primele capitole, dar, cum din greseli de invata, dovada vie este acest ultim capitol.

Titlu ~ inclin sa cred ca se potriveste cu continutul ficului si este oarecum ciudat ca l-ai scris cu caractere ce nu se regasesc in alfabet in mare parte. Oricum, mie imi place, este destul de interesant.

Estetica ~ uneori ai scris prea mare, alteori nu intelegeam ce scria din cauza culorii, asa ca iti voi spune la general. Este bine sa lasi spatiu intre paragrafe, pentru a fi mai usor de citti si tot pentru asta, ti-as recomanda culoarea alb, cu un font de o marine medie, in jur de 16, cel mult 18 happy2

Greseli de tastare/ ortografie ~ in acest ultim capitol nu am prea stat sa ma uit dupa ele, insa nu am vazut. Totusi, in capitolele precedente am mai vazut unele cuvinte si expresii "cenzurate". Daca pui o steluta aici si acolo, asta nu inseamna ca nu se mai intelege ce vroiai sa spui. Incearca sa te folosesti de cuvinte mai putin vulgare, nu unele care sa scada din frumusetea ficului.

Asa, cam asta am avut eu de spus. Sper ca nu te-ai suparat si sa iti fie de ajutor. Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^



Kinky wishes - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Cocktail de zambete
Academy Student
Academy Student
Cocktail de zambete

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe Marte!:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : IM VERY HAPPY!!

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 11:51

Buna!Deci e superb!
Nu avem ce face fara time
E,asta-i viata!
X,nu mai avem rime.
Timpul tau noi il numaram lough


Poţi fi băiatu` bun in sensul negativ
Pot` fi fata rea in sensul pozitiv.
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:55

Bună bună , Kinky wishes - Pagina 6 301723

Am trecut şi eu pe la acest fic ;x

Vreau să spun că este minunat Kinky wishes - Pagina 6 385627

Îmi place mult de tot Kinky wishes - Pagina 6 962758

Astept cu nerabdare urmatorul capitol .

Sa ma anunti cand il pui Kinky wishes - Pagina 6 962758

Pupici . Kinky wishes - Pagina 6 208323


Kinky wishes - Pagina 6 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Continut sponsorizat




Kinky wishes - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kinky wishes   Kinky wishes - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Kinky wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-