Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Dulce +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Dulce +16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste Dulce +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 07:19

[b]Ce este droasostea?
Dragostea este un sentiment minunat intre 2 persoare de acelasi (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) sau de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) diferit!



Dragoste Dulce +16



Intr-o zi Sakura Haruno,trimisa la cumparaturi de catre masa sa,mergea incet spre piata cu ochi in telefon incercand sa mearga si sa trimita un mesaj prietenei sale.
Pe de cealalta parte Sasuke Uchiha,se plimba linistit pe strada ascultand melodia s-a preferata NightWish WishMaster.El avea castile la maxim si era si in lumea lui lough . Cum de nici unul dintre cei 2 nu au fost atenti la drum , Sakura si Sasuke se ciocnisera.Sakura isi scapa telefonul.Amandoi se aplecara dupa telefon , care din gresala isi atinsera mainile ei isi ridicasera privirile unul catre celalalt si dintr-o data huh? ce sa fi vazut cand s-au privit direct iubirea i-a tintuit.Sakura isi trase mana repede si timida de pe a lui Sasuke.Ea se ridicase incet in acelasi timp cu privirea lui Sasuke,ochi lui Sasuke acum ii erau tintuiti catre fusta mini a Saku'rei.Dintr-o data Sakura il intrerupse din privit si in intrebase la ce se uita huh? Sasuke iesise din lumea lui cu fantezii,ii ridicase telefonul si incepu discutia dap ! .
-Wohoo Sakura ce te-ai schimbat de cand nu te-am mai vazut!
-Ehh.. pai sigur ca m-am schimbat daca tu ai fost plecat din oras pentru 6 ani!
-Acum esti mai inalta,mai,frumoasa,si mai...(acele cuvinte nu vru sa iasa din gura lui Sasuke si ramase doar in minte)!
-Dar si tu te-ai shimbat Sasuke ti-ai lasat parul mai lung , ai mai crescut si esti mai muschiulos dap ! !
-Hey Sakura incotro te indrepti?Pot veni si eu cu tine?
-Pai ma duc la piata ca m-a trimis mama.Daca vrei poti veni doar daca ma ajuti sa car plasele cu cumparaturi.
-Oke ,s-a facut!
Sasuke incerca sa se apropie din ce in ce mai mult de Sakura pentru a se uita la sanii ei mari,deoarece Sasuke de un timp nu mai vazuse din acelea (asa mari si frumosi) lough
Sakura era tot cu ochi pe el deoarece s-a mai schimbat s-a facut mai frumos.

....Dupa ce cumparasera ce trebuie.....

Sakua se apleca sa ia plasele de jos,iar Sasuke era in spatele ei,cand se apleca fustita s-a mini se ridica iar Sasuke huh? huh? huh? huh? aproape cazu din picioare,ce vazuse acolo!Era cel mai frumos fund care il vazu vreodata.Ei plecasera la drum iar Sasuke de atunci tot visa,iar Sakura nu stiu ce se intapla!
Va urma...




HUA primul meu fic !!
Sper sa va placa!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400



Ultima editare efectuata de catre ThE█▬█ █ ▀█▀ in Mar 19 Iul 2011, 12:50, editata de 2 ori
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 07:26

Prima love
Imi place... e funny lough
Baga next daca v-a fi tot asa de funny... heh
Insa ai grija ca vei primi multe critici happy2
Baga next. REPEDE!
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 07:29

Mai incet ma astai numa robotu astept criticele si dupa ma apuc de next (d)!!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Dragoste Dulce +16 Asss10Dragoste Dulce +16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 07:41

Heii.
Funny rau ..dar in acelasi timp si putin pervers.
Imi place lough
Atept next~ul. roll
Te pup. Zbye.
◕‿◕
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste Dulce +16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 09:16

Deyu te-am corupt ai?:))))
Tu m-ai corupt, mama ce pervers e, fiti-ar balcoanele de ras:))=)))
Adu nextu ca mor :=)):


Dragoste Dulce +16 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste Dulce +16 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste Dulce +16 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste Dulce +16 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste Dulce +16 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 09:43

De pervers e pervers :>=)), insa mai ai nevoie de imbunatatiri si am sa-ti las o mica critica.
Nu mai pune emoticoane in ficuri si nu mai scrie nimic in paranteze, pentru ca eu una nu le vad rostu.
Nu mai pune virgula inainte de "si". Lasa spatiu dupa fiecare semn de punctuatie.
Descrierea iti lipseste, trebuia sa descrii peisaje, poate putin pe Sakura si Sasuke si la sentimente la fel. Chiar nu au simtit nimic cand s-au revazut dupa 6 ani?
Succes perversule...


Dragoste Dulce +16 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 09:45

HUAA MA numa akm am inceput ii test =))!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 11:15

Bunaa!!! Ma bucur ca ai fc un fic nou si ca este sasusaku kiss ai un os ;)

Asa ....nu mai vreau sa te vad ca pui emoticoane deoarece este interzis intr-un fic.....te duci frumos si citesti regulamentul happy2

Titlul: Mi se pare destul de .... dulce :)): imi place....


Actiunea: este fugarita de lambourghini gallardo .... crede-ma ..... trebuie sa n-o mai grabesti ... sa stai sa descri cat de mult poti imprejurimile si sentimentele pe acre le avea Sasuke lough deoarece daca descrii chestile astea faci capitole mai lungi si noi ne vom bucura , intelegi?

Dialogul: nici prea prea nici foarte foarte ...... sa-l imbinezi frumos cu naratiunea si descrierea, k?


Estetica: mi se pare binisoara....numai sa nu te mai vad cu paranteze.:| tot ce vrei sa spui ... psui la sfarsit ... k? kiss


Deci , in resty imi place enorm de mult ....ador ficurile perverse .... se pare ca voltura16 are multi adepti ....... daca vrei poti sa treci pe la ficul ei o poveste incitanta si sa-i lasi un com ca vrea 20d e commuri pt nextul ....... in rest tot ce pot zice este NEXTULLLLLLL kiss


P.S. sper sa nu te fi suparat pe mine ....... imi place foarte mult .... deaia tiam dat sfaturi...ca sa te perfectionezi kiss

Ja Ne happy2










Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 12:53

MA nu mai imi ziketi ca sunt perv ca nu sunt lough ziketi la cneva care o facut peste 30 de capitole +16 nu la 1 care si aia ii testu =))!!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 13:05

=)))) Chiarcai funny =)))

Ce pervers ai devenit andy =))) wow

Hai cu nextul ca vreau sa mai rad=))



•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Dragoste Dulce +16 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 16:49

vezi?? dak si ade teo rugat PUNE NEXTUL ALA ODATA ;)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 17:06

E chiar interesant, imi place
Baga nextu!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Dragoste Dulce +16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 19:23

In primul rand ma bucur ca te-ai apucat si tu de un fic^^. Foarte bine, oricum e primul tau fic dar sa sti ca voi critica si sper sa nu te superi deoarece nu asta e intentia mea. Pai hai sa incep ^.^

۰۪۪۫۫●۪۫۰ Descrierea - ei bine nu pot sa spun ca imi place deoarece as minti. Inceputul, mi-ar fi placut sa fie ceva mai interesant. Suna cam ceva de genul ,, A fost o data ...''. Puteai incepe prin a descrie imprejurimile sau sentimentele fetei. Faptul ca mama ei a trimis-o la piata, puteai sa spui mai tarziu unde mergea. Nici macar nu ai descris personajele. Ok, stim cum arata insa totusi ar fi trebuit sa descrii.
Ceva de genul: ,, Ochii negrii asemeni taciunilor ai brunetului o priveau pe rozalie care facea nu stiu ce ''. e doar un exemplu insa vreau sa spun ca ar trebui sa te axezi pe descriere deoarece ea e foarte importanta. Nu scrii din perspectiva nici un ui personaj, e foarte bine deoarece poti descruie sentimentele tuturor personajelor. puteai sa ne spui ce simtea Sakura cand l-a avzut pe brunet sau Sasuke cand a vazut-o pe ea. Sau cand mergea, puteai descrie imprejurimil. Stiu si eu...un copac, pasarile, cerul..orice numai sa descrii.
Un fic pervers nu e foarte interesant daca nu are descriere si grabesti lucrurile. Aa, sa nu fie prea pervers si fara cuvinte vulgare;)

۰۪۪۫۫●۪۫۰ Dialogul - sa sti ca e cam sec. Puteai renunta la el si sa descrii mai mult sau sa il transpui in vorbire indirecat. Nu tot, insa mai pe la sfarsit cateva din replici nu isi aveau rostul. Incearca sa nu mai pui asa mult dialog sec si sa descrii mai mult ca nu dialogul e important, mai ales ca primul capitol este si scurt.

۰۪۪۫۫●۪۫۰ Actiunea - este foarte grabita iar asta nu e bine. Vreau sa spun ca cititorul nu prea v-a intelege mare lucru daca tu grabesti asa mult actiune. Descrie mult mai mult si mergi mai lent cu lucrurile astfel incat sa te axezi pe ce e important si sa fie si ficul mai interesant.

۰۪۪۫۫●۪۫۰ Estetica - Asezarea in pagina nu imi place. Am observat ca nu mereu ai lasat spatiu dupa semnele de punctuatie.

* Ex: ,, -Acum esti mai inalta,mai([, ]virgula asta nu are ce cauta aici)frumoasa...."
Aici nu ai lasat spatiu si nu arata frumos. Trebuia sa lasi spatiu dupa linia de dialog dar si dupa virgule.

,, - Acum esti mai inalta, mai frumoasa....''
Asa trebuia^^

* Emoticoanele nu au ce cauta in fic si la fel si acele paranteze. Arata normal iar intr-un fic ele nu isi au rostul. Adauga descriere ca sa stim ce simt personajele, cum arata si asa mai departe nu mai pune in parnteza si nici nu mai adauga emoticoane!

* Puteai scrie ,, Capitolul 1 ''...sau daca nu vrei sa scrii asa, pune numele capitolului dar sa aiba leghtaura cu continutul.

Ai avut cateva greseli:


Saku'rei - ei bine puteai scrie Sakurei
,, Oke '' - Ok ^^
,, ochi '' - ochii
,, Sakua '' - Sakura
,, intapla '' - intampla

۰۪۪۫۫●۪۫۰ Titlul - ei bine, are legatura cu continutul...,, Dragoste dulce '' ... e ok


۰۪۪۫۫●۪۫۰ Ideea - nu mi se pare deloc originala. Oricum inceputurile cam seamana la ficuri de astfel de gen, se indrgostesc din prima sau e noua/ nou la liceu. Oricum fiecare o dezvolta cum doreste si sper sa o faci mai originala.

Cam atat. Sper ca nu te-ai suparat ca nu asta a fost intentia mea.
Oricum spor la scris si la idei cu urmatorul capitol.
Pupici dap !



Dragoste Dulce +16 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 20:24

Hmm..nu stiu cum sa iti spun dar..
IMI PLACE!!!
Hai cu next-ul ;;)


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 20:45

Buna deyu.... acum ai un com de la un moderator ...deci tr sa pui nexutl kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 07:28

Yahoa akm ma apuc (d) !
Aoloo ce critica mai bnee nu te asteptam =)))))!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 07:53

Part2

[b]Sakura mergea pe drum cu Sasuke , dar era foarte derutata deoarece nu stia de ce Sasuke se comporta asa ciudat.
Sasuke era in lumea s-a unde prinsese acea imagine ca si un aparat "photo" . El nu-si dadu seama ca Sakura mai era langa el, asa ca incepuse sa vorbeasca cu voce tare!
-Ce frumoasa se facu Sakura , de ultima data cand am vazut-o dar chear si atunci imi placea de ea dar acuma imi place mai mult.
Sakura se prefacu ca nu il aude , si asteptase sa zica si de ce. Dar faca sperante Sasuke se trezi din visul sau.
Incepe Sakura sa ii puna intrebari acestuia:
-Hey, Sasuke cand ajungem acasa ma asteti sa ma schimb si mergem dupa la o inghetata prin parc?
-Sigur de ce nu?in mintea lu era tot distrus deoarece se va schimba de fusta aceea mini si o bluza mai sutien.
Cand ajunse in fata casei lui Sakura intrase sa ii duca plasele si o asteptase afara. El nu putea sa nu traga o data cu ochiul la Sakura in camera asa ca se urcase pe o scara pana la ea la camera. Chear atunci Sakura isi daduse bluza jos , Sasuke foarte emotionat mai astepta , dupa ce isi luase un alt sutien isi dadu si fusta jos , cand sa apleca sa dea fusta pana jos Sasuke era asa uimit ca , cazu cu scara!
Sakura iesise din casa ei mare si il strigase pe Sasuke , cand auzi Sasuke 1-2 se trezise de pe jos. Plecasera sper parc , Sakura tot incerca sa se apropie de Sasuke pentru ca aceasta il placea foarte tare , Sasuke crezand ca l-a observat cand o spiona si vruia sa ii dea o palma el se distanta , Sakura ofta in mintea ei si zise ca poate are prietena si eu ma dau la el!? Sasuke fugise catre automatul de inghetata si ceruse 2 cupe mari una de cirese si una de banane . Se asezasera pe o banca si incepura sa vorbeasca sa se mai cunoasca inca o data pentru ca au fost ani buni cei 6 ani de cand Sakura nu am mai fost prin oras . In povestile lu Sasuke nu se pomenea nimic de vreo iubita asa ca Sakura incerca din nou sa il ia de mana dar acesta se facea ca il manaca capul.
Venise si noapte peste ei , Sasuke o conducea pe Sakura acasa la ea. Se saluta apoi pleaca. Sasuke se facu ca pleaca si luase din nou scara dar acum se uitate la baie. Cand colo era chear tatal acesteuia se pregatea pentru dus! Sasuke speriat cazu din nou cu scara si pleca acasa speriat de peisajul nasol ce il vazu .
[b]



Yahoa sper ca akm l-am facut bne (daca mai am greselui uitatiba la ce ora l-am facut!



P.S. Fac in fiecare zi !!



=======Banc======(sa muriti de tot de ras)
Merge un taran cu magarul lui la Paris si intra la baie si cand iasa vazu ca nu-i mai eramagaru asa ca fugise intrun hotel si se bagase pe sub un pat!
Sasuke si Sakura venisera si ei in Paris si se cazasera la in cameara unde se acundea taranu. Se pusera amandoi in pat si incepe Sasuke:
-Iubita mea , in ochi tai vad dot parisu
===De sub pat taranu:
-Da pe magaru meu nul vezi?
=======HeHe======


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 08:48

=))) in sfarsit ai vn cu nextul ;) Descriere ai , dialog ai si nu este sec si mult .....deci mi se pare foarte k capitolul asta....ce sa mai zic de banc :))

Pai...ce pot spune este .... NEXTUL please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste Dulce +16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 10:30

Deyu a fost perfect^^ Atat de frumos, si pervers, exact cum imi place mie^^ Next repede


Dragoste Dulce +16 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste Dulce +16 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste Dulce +16 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste Dulce +16 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste Dulce +16 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Mier 20 Iul 2011, 11:01, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:00

mneah nu mai fac ficuri (scz mi-o murit imaginatia)


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:19

ele dc ai sters criticu ala mare :@:@:@


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:26

lough
Daca atat de repede iti moare tie imaginatia atunci mai bine nu ma deschide ficu
Insa ar fi pacat de ideea pusa pana acum sad
Iti propun sa citsti o carte ceva casa-ti mai vina idei sau mai cerei cuiva o parere sau o idee si poate imediat dupa ea iti vor mai veni si tie.
Hai... nu vreau sa aud ca te dai batut happy2
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:34

poi din cate am auzit eu l-e fac cam seci si numa sa fac asa ficuri seci !
Eu la inceput cand l-am facut am crez ca ii o idee buna dar , aici trebuie sa resp niste reguli (aia cu +18 am inteles-o nici eu nu o acceptam) dar restu mie mi se par regulile seci niciodata nu mi s-or parut niste regului impuse ceva amuzant sau ceva interesant !!
Dc fara emoticoane dam drumul la sentimentele care vrem sa l-e simtim sau sa intram in amanunt dc ca poate ii ceva plictisitor (bine ca nu trebuie sa zicem si ce marime purta sasuke la picior) lough de aceea nu mai am imaginatie imaginatia mea este plina cu emotii si lucruri interesante dar nici chear asa mie mi s-a parut ceva interesat cand am facut ficul acesta dar din ce in ce mai multe reguli devine ca si scoala PLICTISITOARE!
P.S.: CITITIM SEMNATURA!


Ne mai vedem !

PLZ 1 MOD STERGETI TOPICUL ACESTA ;)!
MULTUMESC!


Dragoste Dulce +16 Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 11:51

Deyule dak nu puy nextul...te mananc si nu-ti mai dau nici guma lough lough lough
Si mai baga j u descriere p`acolo heh


Dragoste Dulce +16 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste Dulce +16 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Dulce +16   Dragoste Dulce +16 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste Dulce +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-