Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The climb. - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The climb. - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The climb.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 16:57

Uuu mama mia iubire!!! Ce frumos e capitolul!!!! in love
Pervers`oOo.. heh
Deci, ador la nebunie acest fic!
De ce trebuie Ino sa strice intotdeauna momentele asta? hmm...?!
Oricum, il adoooor!! in love
Deci, daca nu aduci nextu` cat mai repede... te pap cu frisca heh
Pupici dulci de la Losty si nu uita ca te in love si te kiss


The climb. - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 17:05

deci..foarte mistoo..
mia placut foarte mult...si abia asetpt sa pui nextul...
spor la scris dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
The climb. - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 17:59

Uuuu, inca un capitol pervers, pacat ca au fost intrerupti de Ino..:))

Tare rau ficul, ehh ma cam sperie faza cu sangele de pe oglinda, dar oricum e sooper!!

Astept next-ul!

Sper sa-l pui repede!!!


The climb. - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 19:39

Uuuuuuu ce next in love
Patri pur si simplu te ador cand esti perversa in love
A fost un capitol sublim, S U B L I M!
Ador expresile tale in love
Gen: Mancalar-tata! lough
Doooamne abiaa astept nextul
Repede reepeedee!!!
Mai pervers:!!!!


The climb. - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


The climb. - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5The climb. - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanThe climb. - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01The climb. - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 20:29

in urmatorul moment... ce se intampla?
dak nu vi de urgenta cu nextu te ike happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 21:05

Aolo , ce fic grozav in love Imi pare rau ca nu l-am vizitat mai repede sad
● Journey's end. , nu am cuvinte care sa specifice cat de grozav , minunat , mirific e ficul tau in love in love
Descrii minunat , dialogul nu e mult si nici sec .. Ce s-o mai lungim ? Nu are rost !-Cu alte cuvinte : Grandissimo ~ ` !
Ador povestea de dragoste dintre cei doi kiss Si chiar m-a ingrijorat killer`ul ala care a confundat`o pe Saku cu Ayaka ingrijorat . Ne pui si in suspans , am descoperit , inca o persoana pe lista cu SUSPANSURI ! Mrr...
Astept sa pui Next`ul ca ai starnit tot extazul din mine si ai stors toata rabdarea din mine heh
Te kiss dulce scumpii !
Ja ne hi!





The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 00:38

Bună dragii mei! Ştiu că e ciudat însă, mi-a venit inspiraţia la miez de noapte.. :))
Ş-aşa am promis un capitol ceva mai pervers.. Sincer nu ştiu cât de pervers va fi dar mă rog, sper să mă ridic la aşteptările şi pretenţiile voastre, vă mulţumesc pentru comment-uri by the way. a hug
Sper să vă placă, şi îmi cer scuze că este mai scurt.. Enjoy! in love




Chapter 10.



₪» Sasuke Pov. ♂

'' În următorul moment... ''


O aud pe tipa de la uşă..
- Saku', cu oricine ai fii, continuaţi, dar băă ! Să nu te pună ăla de jos să îţi baţi joc de ea că ai mierlit-o oficial. Eu plec, am să te sun, bye iubita! Acestea fiind spuse se aud paşii ei coborând pe scâri iar într-un final şi uşa de la intrare deschizându-se şi închizându-se la puţin timp. Eu îmi întorc privirea spre rozalie care se pare că i-a cam pierit cheful de joacă şi se ridică uşor din pat luând pe ea un halat şi părăsind camera, direcţia fiind balconul. Fata asta, fata asta mă înebuneşte. Filosofii ăştia care cred cu tărie în puterea de convingere a logicii e clar că nu au discutat niciodată cu o femeie. Of! Femeile ăstea sunt imposibile, un poet a avut dreptate: Nu poţi trăi cu ele, dar nu poţi trăi nici fără ele. Eu niciodată nu m-am lăsat ''sedus'' să spun aşa, de către uşuratice din ăstea care sunt călare după bani. O femeie care face din fiul său un bărbat în douăzeci de ani, alta îl prosteşte în douăzeci de secunde. Oricum ar fi ele, femeile trebuie respectate pentru treaba pe care o fac, pentru că o fac bine. A simţi, a iubi, a suferi, a se devota, va fi întotdeauna textul femeilor. Totuşi, nu poţi să treci pe bulevard şi prima fată care îţi iese în cale să o consideri uşuratică. Un bărbat poate dormi prin vecini, fără să fie luat la întrebări, dar dacă o femeie face nouăsprezece-douăzeci de greşeli atunci este o femeie uşoară. Doar atunci! sunt eu cum sunt dar în viaţa mea nu mi-am bătut joc de nici o femeie, ce să-mi bat joc ?! Nu am jignit nici o femeie. Ce-i drept că eu nu am văzut pe pielea mea cum e să fii o ''doamnă'' însă îmi imaginez cât de greu poate fii uneori. Femeile sunt nişte fiinţe sensibile dar şi puternice. De-aia să nu-i cereţi niciodată unei femei imposibilul, e capabilă să vi-l dea!

ஐ Sakura Pov. ♀

Stau pe balcon şi privesc în jur, ce să văd ? Ce văd în fiecare zi, un peisaj minunat, care te face să pluteşti cu gândul în cele mai frumoase şi paşnice locuri. Acel cireş, e foarte bătrân, este aici de când aveam eu şase ani, întotdeauna când mă mai certam cu bunica mergeam la poalele acestuia şi îmi arătam tristeţea prin lacrimile reci şi amare ce mi se scurgeau din ochi. Da, am avut zile în care simţeam că nu mai am nici un rost pe planeta asta, zile în care nu mă simţeam bine, zile în care părul îmi stătea ca naiba şi zile în care arătam extraordinar. Eram fericită.. Cu adevărat fericită. Îmi e dor de acele vremuri, am pierdut atâtea persoane dragi cu timpul, iar aceste pierderi m-au afectat foarte mult. Nu doresc nimănui, nici măcar duşmanilor mei să treacă prin ce-am trecut eu. Însă când îl privesc pe Sasuke, un nou sentiment se naşte înauntrul meu, şi anume: Iubirea. Da, simt asta, îl iubesc, ştiu că sună prostesc, că îl iubesc atât de devreme însă.. doar felul său de a fi mă face să îl ador, să îl vreau mereu lângă mine, să ştiu că va fi acolo când voi avea nevoie. Aş vrea ca şi el să mă iubească, oare ar fi posibil ? Oare simte ceva ? Dacă ar fi fost să nu-i pese de mine nu îndura acea noapte cu mine, ştiu că nu a dormit. Chiar dacă atunci când l-am întrebat nega asta. Dar simt, ştiu că a stat treaz numai pentru a mă păzi pe mine. Să nu cumva să păţesc ceva.. Apreciez foarte mult asta, nici nu ştie cât apreciez că e alături de mine şi mă ajută, şi mă susţine. am nevoie atât de mult de aceste lucruri de c***t în momentul ăsta.. Am nevoie de sprijin. Mai ales pe plan sentimental, pentru că simt că decad din ce în ce mai mult. Iar dacă cineva nu este cu mine aici, nu ştiu unde voi ajunge. Însă ştiu un lucru, mă pot baza pe Sasuke! Şi mai ştiu ceva.. îl vreau! Cel mai probail voi regreta toată viaţa mea asta însă, în momentul de faţă nu mă mai interesează nimic legat de persoana mea, cu atât mai puţin de puritatea mea.. Îl vreau pe el şi atât! Şi ştiu că şi el îşi doreşte asta la fel de mult ca şi mine. Voi face asta! Intru în cameră şi mă duc direct la el, care stă întins pe pat, cu mâinile sub cap privind pe tavan. Nici nu mai stau pe gânduri şi mă pun peste el. Pentru un moment se uită la mine ca la OZN-uri întrebându-mă ce am păţit. Nu îi spun nimic însă mă apropii din ce în ce mai mult de el şi şoptesc încet '' acum..''. El face ochii cât cepele, însă îşi revine repede şi mă priveşte blând

- Sakura.. eşti sigură ?
- Mai mult ca sigură. Acesta la auzul răspunsului meu zâmbeşte şi mă trage mai aproape de el sărutându-mă pasional.

Atenţie! Scene cu gradul de 16 + !

Sasuke mă pune uşor pe mine pe pat, de data aceasta el fiind deasupra mea, şi începe a mă săruta pe gât, muşcându-l uşor, provocându-mă să las capul pe spate şi să gem de plăcer. Mâinile lui îmi dau jos încetul cu încetul halatu care îl purtam lăsându-mă doar în lenjeria intimă cu danteluţe ( preferata mea ) de un alb imaculat. Brunetul îmi mângâie cu tandreţe fiecare părticică a corpului făcându-mă să zâmbesc la fiecare atingere. Îl iubesc pe acest băiat ! Îl iubesc cu toată inima mea! Şi îl vreau. Chiar dacă asta ar însemna să îmi vând puritatea cu una cu două. Dar pentru el aş face orice. Fiecare lucru îşi are momentul potrivit, fiecare clipă îşi are nebunia ei de-o clipă.. Dar, ce nu trăieşi la timp, nu trăieşti niciodată. Sasuke coboară cu sărutările pe umăr şi tot mai jos. Mă ridic uşor, el făcând acelaşi lucru şi îl las pe el să facă ce îşi dorea de ceva vreme. Îmi deschide sutienul aruncându-l pe undeva prin cameră şi stă pentru două secunde să mă admire în adevăratul sens al cuvântului. Zâmbeşte şi mă trage aproape de el, sânii mei fiind lipiţi de muşchii bine lucraţi ai acestuia. Ne sărutăm într-un stil nebunesc, pe semne că amândoi ne dorim asta la fel de mult. Continuăm cu atingerile şi toate cele până când ajungem la momentul decisiv..

- Sasuke..
- Shh, fără cuvinte. Limbajul trupului să ne reprezinte. spune acesta blând, liniştindu-mă şi în acelaşi timp dându-mi încredere.
Şi inevitabilul se întâmplă, cred că ştiţi cu toţii la ce mă refer..
Este puţin dureros la început însă, pentru tine, Sasuke, suport orice. După două ore divine, în care gemetele amândurora răsunau în toată casă, totul ia sfârşit. Acum, mă uit la îngerul care doarme aici lângă mine şi mă îmbrăţişează strâns. Nu voi regreta asta niciodată, jur!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

The climb. - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 03:08

Ce frumos sad in love !!!
Draguto iti ador ficul, de cum am inceput sa il citesc nu m-am mai oprit pana nu l-am terminat. lough
Il ador!! in love in love Imi place mult, foarte mult. vreau nextul iubita!!!
Te rog sa pui nextul cat de repede poti!!!
Vreau nextul ca de nu moooor!!
Anunta-ma printr-un Pm cand pui nextul te rog frumos!!! happy2 please
Scumpo spor la scris dap ! kiss a hug !!
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 09:40

ce frumoos sad dap !
si ce pervers...hmm..a fost foarte interesant si foarte superb...abia astept nextul dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
The climb. - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 09:40

Deci a fost...Superb
Felicitari happy2
Foooarte frumos ca deobicei, dar perversitatea a atins cote maxime lough
Defapt, este cat jumatate dintr-un hentai....unde lucrurile sunt mai perverse, mai accentuate.
Dar este bine si asa in love
Ador ficul asta, hai cu next!


X.O.X.O Elz


The climb. - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


The climb. - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5The climb. - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanThe climb. - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01The climb. - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 10:28

Hopa, păi îmi pare foarte rău.. Nu am vrut să depăşesc de 16+ crying
Dar promit că nu se va mai repeta. ingrijorat


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

The climb. - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 12:32

CE frumos si pervers e. exact stilul meu. abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 14:56

OMG iubire!! Ai venit repede cu enxtul si`mi place in love
Deci, pervers`oOo.. in love
Sti ca te ador..nup? heh
Deci, capitolul magnific! Adu`l pe celallt super repejoor!
Pupici dulci si nu uita ca Losty te in love


The climb. - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 20:35

Dnee....ce nebunie a fost acolo :)))
Hai cu nextul repejor , ca altfel biciuitor
te pup


The climb. - Pagina 3 26974622846250718754841

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 21:55

Vai ce bine ca am trecut pe la ficul tau sa vad ce e nou si am gasit Next`uletsul mult asteptat !!
Te rog mult sa ma anunti si pe mine cand vine Next1ul pentru ca ma pot considera fanul nr 1 nr1 !
Nu am cuvinte si mi s-au urcat hormonii la cap cand am vazut +16 :>
Ador cum descrii sentimentele in love
Deci in concluzie nu mai am rabdare scumpiii !!
Adu Nextul please
Te kiss !!!!
Ja ne . hi!





The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 14:40

Bună dragilor! Am venit cu capitolul unsprezece.
De data asta nu vă mai ţin de vorbă, sper să vă placă, şi aştept cât mai multe păreri.
Lectură plăcută! dap !

P.S: Scuzaţi eventualele greşeli de ortografie.





Chapter 11.




Ochii mi se deschid uşor, razele soarelui făcând imediat cunoştinţă cu ei. Un aer proaspăt, curat, pur îmi inundă nările făcându-mă să zâmbesc. E o nouă zi! O nouă zi în care lucrurile merg tot mai bine, deoarece Sasuke există! Mă întind leneşă în pat şi observ că brunetul lipseşte, mă ridic automat în şezut şi dau să mă ridic, să plec însă un bileţel de pe perna alăturată îmi atrage atenţia. Îl iau în mână cu dorinţa de a-l citit, hmm e şi parfumat.

'' Sakura, dacă citeşti biletul să ştii că am plecat până undeva, nu voi întârzia mult.
Sasuke.
P.S: Du-te până jos, am o surpriză pentru tine. ''


O surpriză ?! Ce bine! Ador surprizele. Oare ce o fi ? Mă ridic repede din pat vrând să o iau la fugă până la parter însă observ că sunt goală puşcă. A, da. Uitasem.. Hihi. Iau rapid un halat pe mine şi încep să fug pe scări, însă cu atenţie, pentru a nu-mi rupe ceva. Iar când ajung rămân paf. Întregul meu hol, care nu era prea mic, era plin ochi de buchete de trandafiri. Dumnezeule, nu pot să cred că a făcut asta ! Îl ador! Pur şi simplu îl ador ! Dintre toţi trandafirii roşii ca şi sângele unui latin, îmi ''sare'' în ochi unul negru, care este aşezat în mijlocul buchetului din centru. Mă apropii cu paşi mărunţi de acel trandafiri şi când îl iau în mână observ că legat de codiţa acestuia stă un bileţel. Îl deschid nerăbdătoare

'' Câteva flori, pentru cea mai frumoasă dintre ele ''.

Oh Gosh! Cât de dulce e. Nu pot să cred că a cumpărat atâtea buchete.. pentru mine.. Toate sunt pentru mine. Nu-mi vine să cred! Este atât de frumos ce a făcut şi ce încă face pentru mine. Apreciez absolut tot! Mirosul divin al trandafirilor îmi pătrunde în nări provocându-mi o stare de melancolie. Mă aşez pe canapea cu trandafirul acela negru în mână şi închid ochii pentru două secunde, ca să pot inspira şi expira adânc, să-mi purific gândurile. Sasuke, tu oare, mă iubeşti ? Eu cred că mă iubeşti.. Adică, evident, de ce ar mai fi cumpărat atâtea flori pentru mine, şi de ce ar mai fi acceptat să stea cu mine când trec printr-o perioadă.. mai nasoală, ca să spun aşa.. Firar! Am uitat complet de bărbatul acela! Şi de.. Ayaka.. Ar trebui totuşi să mă interesez unde locuieşte, ca să pot purta o discuţie cu ea, iar dacă face pe nevinovată discuţia va deveni din ce în ce mai aprinsă vă asigur. Mă ridic vijelios de pe canapea şi o iau la fugă pe scări până în dormitor, de unde iau laptopul, şi cobor înapoi. Nu de alta dar când se va întoarce Sasuke vreau să-i mulţumesc pe măsură pentru cadou. Deschid laptopul şi deschid o pagină Google, unde îi scriu numele fetei şi încerc să găsesc ceva informaţii despre ea. Din moment ce la bar nu vom mai lucra o săptămână, pe motiv că se face curăţenie generală.. cam ciudat, dar mă rog, îmi voi dedica timpul cazului acesta, şi voi încerca să fac în aşa fel încât relaţia mea cu brunetul să fie una stabilă, din toate punctele de vedere. Ce-i drept, nici nu sunt sigură dacă suntem împreună.. Pur şi simplu am făcut-o pentru că am simţit.. Însă în acel moment eram decât prieteni. Acum că am făcut-o presupun că suntem mai mult decât prieteni.Logic!
Să revenim la oile noastre. Caut şi caut până ce găsesc un titlu care îmi stârneşte interesul '' Daniel Hutson dispărut! Nu se ştie cauza '' Intru pe pagină şi încep să citesc mai multe lucruri, cu şi mai mult interes decât prima dată. Wow, se pare că tipul nu era însurat şi nu avea nici copii, era un pescar. Aici scrie că a plecat în noaptea de trei septembrie anul două mii zece până în port deoarece îşi uitase câteva ustensile şi nu s-a mai întors acasă. Asta susţin vecinii, iar eu îi susţin pe ei, deoarece am văzut ce s-a întâmplat! Săracul om, ceea ce vroia era decât să-şi ia uneltele ce le uitase în baraca aceea din port şi uite, era la un pas de moarte. Totul din cauza a patru adolescenţi neglijenţi şi egoişti. Nu vroiau să-l ducă la spital deoarece bineînţeles, intervenea şi poliţia. Şi asta ar fi însemnat să facă închisoare şi cui îi mai convenea ? Nu lor, asta e clar. Dar am să pun cap la cap toată treaba. Când am spus că misterul e pe jumătate rezolvat am minţit, e aproape cu totul rezolvat. Mai rămâne să discut cu '' cei patru fantastici ''. Asta dacă dau de toţi patru.. Măcar de unul dintre ei, mi-ar fi deajuns. Chiar dacă m-am mai gândit la asta, şi îmi fixasem o idee în cap.. De ce vrea să o omoare pe Ayaka ? Din moment ce el acum nu e mort, înseamnă că nici după impact nu era inconştient, ceea ce înseamnă că poate nu vedea, dar auzea.

Şirul gândurilor îmi este întrerupt de către uşa vilei care se deschide uşor iar pe ea îşi face apariţia Romeo bineînţeles. La vederea acestuia zâmbesc larg, se putea citi cu uşurinţă fericirea pe chipul meu, şi îi sar în braţe mulţumindu-i de nenumărate ori pentru flori şi pentru tot. Acesta nu spune nimic, doar mă ia de umeri, făcându-mă să mă dau cu un pas în spate şi în acelaşi timp făcându-mă să mă uit confuză la el şi-mi zâmbeşte pervers, după care vă daţi seama ce a urmat. Cel mai pasional sărut de care am avut parte în viaţa mea! Mâinile lui îmi înconjurau talia trăgându-mă cât mai aproape de el, în aşa fel încât să îi pot simţi căldura pe care corpul său ( bine făcut ) o emana, şi în acelaşi timp şi inimia lui, bineînţeles, care bătea la unison cu a mea. Îmi pun şi eu mâinile în jurul gâtului său, una dintre ele jucându-se cu o şuviţă rebelă de-a brunetului, şi mă bucur pe deplin de moment. Într-un final şi sărutul ia sfârşit însă eu rămân în braţele brunetului, de ce ? Pentru că mă îmbrăţişează strâns, de parcă nu ar mai vrea să îmi dea drumul vreodată. Mă simt atât de bine, e atât.. atât de cald aici. Mă simt protejată, iubită. Ehh da, o să mă bucur pe deplin de momentele petrecute cu Sasuke pentru că, cine ştie ce se iveşte la colţ ? Mai bine să trăieşti un an ca un tigru, decât zece ca o oaie. E expresia ce mă descrie pe moment. Ea, Hinata, mi-a explicat că poţi fii iubită de o mie de băieţi. Degeaba! Dacă nu îţi spune '' Eşti specială în fiecare zii. '' acela de la care aştepţi tu. Eu de la el aştept, vreau să ştiu.. Vreau să ştiu ce sentimente pentru mine se nutresc în inima lui. În viaţă, ca şi în artă, unele lucruri sunt dulci-amărui. Mai ales când e vorba de dragoste. Uneori, soarta aduce două suflete împreună, numai pentru a despărţi apoi. Uneori, eroul face, în sârşit, alegerea corectă, când momentul e nepotrivit. Şi, aşa cum se spune, sincronizarea e totul. Dar oare, Sasuke e sufletul meu pereche ? Această întrebare mă macină, iar eu ca de obicei, nu am un răspuns concret la ea. Însă aici intervine subconştientul '' Aşteaptă şi-ai să vezi. '' Da, asta am să fac, chiar dacă ar însemna să aştept o mie de ani, am să aştept cât va fii nevoie. Însă un lucru mă întristează şi anume: Faptul că vieţile multora se încheie în ziua în care rămân tăcuţi în privinţa lucrurilor ce contează..


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

The climb. - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 14:46

Awww a fost asa de sweet
Vreau si eu unul asaa mai sad
Miau! =^.^=
Deci vreau repede next
Foarte foarte repede next
PEntru ca fica mea scumpa si draga
My number 1 :>
Iti ador ficuuulll in love


The climb. - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


The climb. - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5The climb. - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanThe climb. - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01The climb. - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 16:27

URRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa ai pus next ce imi place e super:D:. acum abia astept nextu nextului


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:30

Iiiiiip ! E asa de amoros si draguts capitolul acesta in love
Nu mai am cuvinte tuu ...
Mersi pentru ca mi-ai ascultat rugamintea si mi.ai trimis Mesaj cand a aparut Nextul kiss
Si imi cer mii de scuze ca nu am ajuns mai rapid dar astazi toata ziulika asm stat in cur pe masina [ Cee ma doare spatele heh ] . Astept cu nerabdare nextul dar ar trebui sa te rog inca ceva : Ma mai anunti inca odata cand vine :o3 ? Plss rusinos ]
P.S : Sunt cu ochii pe tine kiss





The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  The climb. - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 02:27

Ce frumos!!! Si eu vreau pe cineva precum Sasuke!! in love lough
Mi-a placut mult, foarte mult!! Scumpo astept nextul !!! happy2
TE rog frumos sa il pui repede, pentru ca nu mai am rabdare, vreau sa aflu ce o sa se intample in continuare!! happy2
Spor la scris !! Te pup!! kiss a hug

Iar cand pui nextul, te rog anunta-ma iar printr-un P.m.

Mersi! a hug
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 09:47

Ce frumos! sad Imi place mult ficul tau, scumpa heh kiss
Si eu am vazut o parte din "Stiu ce-ai facut vara trecuta" si eu fiind mai sperioasa de felul meu, pot sa spun ca aproape am facut pe mine de frica ingrijorat lough
Astept next-ul ce sper sa vina repejor! Pupici! kiss


The climb. - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 09:54

Iioooii :x ce frumos ee in love
deci, il ador iubiree kiss
Estii o scriitoare minunata si ador ador ador ficul!
Nici nu trebuie sa precizez ca vreu nextul! Hoopa, am spus`o heh
Te kiss si te in love


The climb. - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 12:36

Bună tuturor!
Ei bine am venit cu un nou capitol.. Vă rog să mă scuzaţi că e aşa cum e..
În momentul ăsta chiar nu am inspiraţie.. Deci capitolul e varză. ingrijorat
Dar vă promit că diseară sau cel târziu mâine dimineaţă voi scrie altul mai bun decât acesta. dap !
A, şi vă mai rog să scuzaţi eventualele greşeli de ortografie.
Lectură plăcută. hi!





Chapter 12.




»●๋• Pov. by Autor.

Este o nouă zi în marea metropolă Tokyo, o zi însorită şi efectiv caniculară. Da, este foarte cald. Acesta fiind un prilej pentru cei care vor să îşi petreacă restul zilei făcând plajă. Dar nu şi Sakura. Aceasta doarme liniştită în camera ei iar lângă ea, evident, se află brunetul care îi urmează exemplul. Amândoi dorm ca nişte îngeraşi. Relaţia lor merge ca pe roate, au trecut două săptămâni de când sunt împreună, două săptămâni de vis. Toată lumea ştie de relaţia lor, şi evident, toată lumea se bucură pentru ei. Sakura este o fată model, de aceea toţi se bucură că a găsit pe cineva care să o aprecieze la adevărata ei valoare. Mulţi o tratează urât doar pentru simplul fapt că este chelneriţă înr-un bar. O cred prostituată.. Însă Sasuke nu e aşa, ei sunt foarte fericiţi împreună. Dar oare, cât va dura această fericire ? Oare cât vor mai fi împreună, şi la bine şi la greu ? În scurt timp, o simplă relaţie poate declanşa războaie.. Oare cât va fii de afectată Sakura de acest lucru ? '' Ca şi în telenovele căutaţi femei fidele. Iar atunci când le găsiţi.. le-nşelaţi şi le minţiţi ! ''

»●๋• Pov. by Sakura.

Este dimineaţă. Simt asta, însă îmi este prea lene să deschid ochii. Razele luminoase ale soarelui îmi ating blând chipul, la culoare ca şi spuma laptelui, făcându-mă să zâmbesc, iar mirosul florilor de cireş îmi inundă nările. Nu sunt singură! Sunt sigură că şi Sasuke e aici, îi simt braţele puternice care încă mă îmbrăţişează strâns. Sunt atât de fericită cu el, el mă face să mă simt specială. Multora le este frică de dragoste. Nu e bine deloc. A-ţi fi frică de dragoste înseamnă a-ţi fi frică de viaţă. Iar când îţi este frică de viaţă eşti pe trei sferturi mort.. Şi mie îmi era frică la început, însă dragostea e cel mai minunat lucru. Se spune '' Dragostea îţi dă aripi, dragostea te omoară ''. Aşa este, şi ştiu că odată şi odată şi eu cu brunetul meu vom pune punct relaţiei, sau nu.. Eu, nici nu mă gândesc să fac ceva nesăbuit ca să pun capăt tuturor lucrurilor frumoase care s-au întâmplat în aceste două săptămâni, acum.. Totul depinde de el. Pot spune că mă simt foarte uşurată de când am rezolvat problema cu acel bărbat.
Tot ce am făcut a fost să mă duc şi să vorbesc cu Ayaka, însă.. Nu aveam de unde să ştiu că sunt urmărită. A doua zii.. prima ştire a fost '' O fată în jurul vârstei de 18 ani a fost găsită moartă în port ''. Nu regret nimic, acest bărbat vroia doar răzbunare. Ceilalţi trei erau morţi de ceva timp.. Doar ea rămăsese. Totuşi, nici acum nu am reuşit să îi văd chipul, să văd tristeţea unui om singuratic, crezut mort de către restul lumii. Acest gând îmi provoacă fiori în întregul corp. Însă îmi revin repede când simt un sărut dulce, protector, pe fruntea mea. Întorc capul şi dau de chipul perfect al lui Sasuke care mă priveşte cu multă dragoste.

- Neatza îngeraş. Îmi spune acesta pe un ton scăzut, dar dulce.
- Neatza! îi spun şi îi zâmbesc. Ar trebui să mă duc să fac ceva de-ale gurii, de haleu mai bine zis. Mă ridic în şezut, îi ofer brunetului un sărut fugar pe buze după care fug ca un copil mic spre bucătărie. Încep să caut ingredientele necesare, am de gând să fac nişte clătite cu caramel şi banane. Eu când eram mică eram moartă după ele, şi acum sunt de ce să nu recunosc. După vreo aproximativ două minute, sunt gata şi clătitele, pun rapid nişte caramel peste şi banane tăiate în bucăţele şi urc treptele către camera mea. Odată ajunsă acolo observ cu stupoare că Sasuke lipseşte. Mă uit prin toată camera, căutându-l cu privirea iar după arunc o privire şi în baie. Nimic.
Oare unde este ? Acum două minute era aici, oh haide. Îţi baţi joc de mine ? Dau să plec însă un bileţel aşezat frumos pe noptieră îmi atrage atenţia. Las farfuria cu clătite pe birou şi mă îndrept spre noptieră.

'' Iubito, am o întâlnire de afaceri, nu mă aştepta.
Te iubesc, Sasuke. ''


Ce ?! Păi şi de ce Doamne iartă-mă nu a trecut pe la mine prin bucătărie, până la urmă, nu cred că bucătăria mea e atât de departe de ieşire. Of firar.. Băieţii ăştia. Mă aşez pe un scaun la masă, ce-i drept, cam ofticată, pentru că am făcut ăstea pentru el şi.. Mă rog, nu mai contează. Încep să mănânc cu poftă din acele clătite şi realizez că, chiar sunt bună la aşa ceva. Au ieşit minunat, sunt foarte delicioase. Zâmbesc satisfăcută iar după ce termin mă gândesc să intru puţin pe net, 'recte, pe mess. Zis şi făcut, dau bir cu fugiţii în cameră şi iau laptopul în braţe. Intru pe mess şi observ că am patruzeci şi patru de persoane online. Imediat sunt ''bombardată'' cu mii şi mii de mesaje. Oh Gosh! În ritmul ăsta probabil o să renunţ la messenger. Dintre tonele de mesaje doar două, de la două persoane diferite, mi-au atras atenţia. Hinata şi Ino. Am intrat la o conferinţă ca să putem discuta mai bine.

Cнeггч вℓσssσм: Hei fetelor!
мe aиd мчself: Saku', Hin! Ce faceţi măi ?
dОσІ♥️đσmıŋątïōŋ: Fetelor! bună, păi eu tocmai mă gândeam să vă sun să văd ce faceţi.
мe aиd мчself: Păi bine uite eu, tocmai am venit de la florărie, am ajutat-o pe mama.
dОσІ♥️đσmıŋątïōŋ: Frumos din partea ta! Saku' tu ce faci ?
Cнeггч вℓσssσм: Ehh, aşa şi aşa..
мe aиd мчself: Ce s-a întâmplat ?
dОσІ♥️đσmıŋątïōŋ: da, ce s-a întâmplat ?
Cнeггч вℓσssσм: eah, nimic important. Ce ziceţi ieşim pe la 11:30™️ la un suc ?
мe aиd мчself: da, eu sunt de acord.
dОσІ♥️đσmıŋątïōŋ: în regulă fetelor, ne vedem la mine şi mergem la Teen Caffe'. Doar e dimineaţă.
Cнeггч вℓσssσм: Ok, păi, pe atunci!
Cнeггч вℓσssσм: See ya!
dОσІ♥️đσmıŋątïōŋ: Bye.
мe aиd мчself: bye!

Şi aşa s-a terminat şi convorbirea noastră. Mă întind leneşă în pat iar gândul îmi zboară la fel şi fel de lucruri. Care mai de care mai frumoase sau care mai de care mai groaznice. Sasuke are obiceiul ăsta de a se duce destul de des la .. afaceri. Cel puţin aşa spune el, însă eu am o vagă bănuială. Eeh ! Prostii. Sasuke nu m-ar înşela.
Adică cel puţin eu aşa cred, ştiu că ţine la mine.. Însă am mici dubii legate de sentimentele lui. Sper să fie aşa cum spune el. Dau drumul la televizor şi încep să schimb canalele, nimic bun de văzut.. Stau întinsă în pat, privirea-mi fiind aţintită pe tavan şi mă gândesc. Mă gândesc la tot..
Fără să-mi dau seama se face ora 11:15, mă ridic rapid din pat şi mă duc la dulap pentru a-mi alege ţinuta. După vreo trei minute în care m-am sucit şi m-am învrâtit că nu ştiu ce să iau, am ales o rochiţă albă cu nişte floricele şi cu un şnur care se leagă după gât. Părul mi-l pieptăn şi îl las să-mi cadă în voie pe spate, iar de machiat îmi dau decât cu puţin rimel. Două pufăituri de Chanel şi acum sunt gata. Cobor la parter şi mă încalţ cu o pereche de sandale simple, albe, îmi iau geanta şi plec.
Ies din casă şi am parte de acelaşi peisaj minunat care îl văd în fiecare zi. Oameni fericiţi care se bucură de o viaţă modestă, simplă. Zâmbesc larg şi închid ochii pentru două minute de relaxare, inspir şi expir acest aer curat şi mă bucur din plin de moment. Dar orice plăcere se şi sfârşeşte. Merg cu paşi mărunţi spre cafenea şi privesc cerul senin. Într-un oarş atât de poluat şi aglomerat, întotdeauna vor exista şi lucruri frumoase. E firesc. Fără să-mi dau seama mă ciocnesc de cineva dezechilibrându-mă. Aştept impactul cu solul însă acesta nu are loc, de ce ? Pentru că simt cum două braţe îmi ţin strâns trupul firav. Prind tupeu şi deschid ochii şi dau de doi ochi verzi ca cele mai pure smaralde, ca şi ai mei. În faţa mea, mai exact, peste mine ( într-un fel ) stătea un baiat, cred că de vârsta mea, cu părul roşu ca cele mai aprinse focuri ale iadului şi cei mai frumoşi ochi care i-am văzut vreodată. Excepţie făcând ochii brunetului meu. Mă uit la acest băiat lung, el făcând acelaşi lucru. Nici unul dintre noi nu schiţa nici un gest. Peste câteva minute mă trezesc şi eu şi îngân un '' eu.. ''. Tipul se ridică foarte rapid de pe mine cerându-şi scuze de mii de ori, iar mai api întinzându-mi mâna pentru a mă ajuta să mă ridic. Gentleman, ce să spun.
Îi prind mâna şi atunci am simţit cum un fior mi-a străbătut întregul corp. Nu am mai simţit asta de când m-a sărutat Sasuke prima oară. După ce mă ridic, se întâmplă din nou, ne privim lung şi intens în ochi, mâna lui încă ţinând-o pe a mea, nici unul nu spunea nimic. Doar ne priveam, aş fi putut sta aşa ore în şir şi nu m-aş fi plictisit. Acesta îşi revine şi îmi spune că îl cheamă Gaara. Ce nume frumos.

- Sakura.. Îmi pare bine, spun dulce schiţând un zâmbet jucăuş.
- Sakura, permite-mi să-ţi spun ceva - îmi zice calm - Eşti foarte frumoasă. Spune acesta după care îmi sărută mâna şi se îndepărtează, până când îl pierd cu privirea.
Nici nu ştiu ce să spun.. În acest moment sunt prezentă doar cu fizicul...


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

The climb. - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 14:55

Wow!!Ce super!
Totusi sunt curioasa, oare Sasuke chiar o insala, ei bine daca o insela il biciuitor !!!
Oare o sa il intalnesdca din nou pe Gaara?
Oare si oare... O gramada de intrebari fara raspuns, momentan.
Iubito astept nextul cu ,, sufletul la gura"!
Spor la scris! Pupici kiss a hug!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
The climb. - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 15:24

Opa...probleme
Mai Garra mama ta de nebun lough
Desi fa-l pe Sasu sa sufere!!!
Daa merita!!
Da daa!! lough
Repede cu next
Ca ador acest fic!


The climb. - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


The climb. - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5The climb. - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanThe climb. - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01The climb. - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




The climb. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The climb.   The climb. - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

The climb.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-