Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pescuit de baieti ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pescuit de baieti ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pescuit de baieti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Lun 01 Aug 2011, 13:39

Capitolul unu : Am prins o bucatica .. Mama-mama ! [Prima parte]


Vai-Vai ! Soare in ochi mei ! Gata bai Soare ! Ca ma trezesc ! Ma ridic lenesa in fund si-mi iau carnetelul de pe noptiera , il rasfoi pana ajung la pagina dorita si incep sa citesc ce era scris .. Vai ! Atazi mergem la batla aia de peste ! Ma ridic din pat , si ma indrept spre baie . Imi fac siesta apoi ma indrept spre dulap de unde imi iau o pereche de pantaloni scurti mov si un maiou negru mulat , imi prind parul intr`o coada sus si bretoonul il prind cu o agarafa . Apoi ma duc in bucatarie unde o zaresc pe mami care imi spune :

- Rebeca ti`am pregatit tot . Ce mi`a pregatit ? Pai "sculele" pentru pescuit .. Dupa ce spune sta telefonu` incepe sa`mi vibreze in buzunar . Il scot , apes pe tasta "verde" apoi spun un :

- Alo !

- Alo ! Rebe , fata esti gata ?

- Ah , Adina` tu esti ? Fata da , le`ampregatit ies acum in curte . Cine e Adina ? Pai este verisoara mea , care se numeste Adriana si are 17, dar ii spune`m Adina , ea are parul castaniu iar ochi caprui .

- Pai ai face bine ! Eu si Alin te asteptam de o ora .Alin .. Vara`miu mai mic . Are 14 .. Culoarea parului .. Nu am reusit nici`o data sa o diting , iar ochii ii sunt caprui .
- De ce nu ati venim sa ma treziti ?! Spun eu pe un ton nervos iesind afara .

Gata ! Uite`i stau pe canapea cu cate o sticluta de Ice Tea . Inchid telefonu` apoi bag capu` pe usa si ii spun lu` mami sa`mi aduca alea afara . Stai ! Va ce tampita sunt ! Am uitat sa ma incalt ! Intru in casa ma pun jos si`mi iau tenisi mei mov in picioare si ies afara . Ma indrept spre canapea unde vara`mea sare pe mine si`mi da o hug ala Adina . Adica te strange pana nu mai respiri . Dupa ce`mi da drumul ma duc si la Alin unde facem salutu` nostru .. Adica , patem pumnu` apoi palma , pe o parte si alta . Pot spune despre mine ca sunt baietoaica , dar imi place sa ma comport si ca o fata . Ma asez pe canapea intre cei doi , incepand sa discutam despre "intinsu` fierului" .. Adica ce o sa bem ! Uite`o si pe mami care`mi adice alea . Ii multumesc apoi ea pleaca . Scot telefonu` din buzunar si il sun pe Alecu` .. Cine`i Alecu` e bro` al meu .. Acesta raspunde cu un :

- Siis` ce faci ? De mai avea putin si ma lua in brate prin telefon .
- Uite bro` te asteptam aici in curte la mine . O suni tu pe Andy ?
- Bine , auzi ,vrei cumva sa`l iau si pe Bog` ? Spune el pe un ton de d***c .
- Nu , ma bro` ! Ce naiba ! Stii ca nu`l suport ! Sa treci pe la Miha si Puya sa ii iei ! Apic tonul meu de pisica suparata .
- Stii ca nu avem loc toti , nu ? zice Bro`
-Stiu ! Andy , Miha si Puya merg cu Dana ! Pa ! Zic eu inchizand`ui in nas .

O iau pe Adina la magazin sa luam 3 beri ca vreau bere ! Pe drum , care nu a fost lung am vazut numai bunaciuni . Cand intram in magazin zic eu cu tupeu :

- Cici ! Da`ne si noua trei beri ! Bex` !

Aceasta iese afara de unde ia berile , apoi ni le da . Ii dau bani pe beri si iesim din magaziin .

- Rebe .. Tie iti mai place Alecu` ? Spune Adina facand`uma sa ma opresc din loc .
- Adriana ! Ce`ti veni ? Stii ca nu`mi mai place ! Adica el o are pe .. Sabi` ! Zic pe un ton nervos
- Bine , bine ! Nu te supara .. Zice ea pe un ton bland .

Incepem sa mergem din nou . Cand sa traversam il vedem pe Alin in capatu` strazi pupand`use cu ..


Buna ! Am adus un fic nou ^^ ! Dupa cum vede`ti nu este cu anime .. Ci cu viata mea .. O sa scriu la el .. Mult si bine :)) ! So .. Sper
ca v`a placut ^^ !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !


Ultima editare efectuata de catre яєвєє`♥ in Lun 01 Aug 2011, 14:12, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Pescuit de baieti ! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Lun 01 Aug 2011, 13:57

Inainte de toate vreau sa ii cer mii de scuze lui Byby, dar chiar sunt pusa pe fuga si asta e singurul mod prin care o pot face mai rapid.
яєвєє`♥ a scris:
Capitolul unu : Am prins o bucatica .. Mama-mama !


Vai-Vai ! Soare in ochi mei ! Gata bai Soare ! Ca ma trezesc ! Ma ridic lenesa in fund si-mi iau carnetelul de pe noptiera , il rasfoi[rasfoiesc] pana ajung la pagina dorita si incep sa citesc ce era scris .. Vai ! Atazi mergem la batla[balta] aia de peste ! Ma ridic din pat , si ma indrept spre baie . Imi fac siesta apoi ma indrept spre dulap de unde imi iau o pereche de pantaloni scurti mov si un maiou negru mulat , imi prind parul intr`o coada sus si bretoonul il prind cu o agarafa . Apoi ma duc in bucatarie unde o zaresc pe mami care imi spune :

- Rebeca ti`am pregatit tot . Ce mi`a pregatit ? Pai "sculele" pentru pescuit .. Dupa ce spune sta[asta] telefonu` incepe sa`mi vibreze in buzunar . Il scot , apas pe tasta "verde" apoi spun un :

- Alo ! Mda FOOARTE SEC

- Alo ! Rebe , fata esti gata ? SEC NICI NU STIU CINE VORBESTE

- Ah , Adina` tu esti ? Fata da , le`am pregatit ies acum in curte . Cine e Adina ? Pai este verisoara mea , care se numeste Adriana si are 17, dar ii spune`m Adina , ea are parul castaniu iar ochi caprui .

- Pai ai face bine ! Eu si Alin te asteptam de o ora .Alin .. Vara`miu mai mic . Are 14 .. Culoarea parului .. Nu am reusit nici`o data sa o diting[disting] , iar ochii ii sunt caprui .
- De ce nu ati venit sa ma treziti ?! Spun eu pe un ton nervos iesind afara .

Gata ! Uite`i stau pe canapea cu cate o sticluta de Ice Tea . Inchid telefonu` apoi bag capu` pe usa si ii spun lu` mami sa`mi aduca alea afara[alea ce?] . Stai ! Vai ce tampita sunt ! Am uitat sa ma incalt ! Intru in casa ma pun jos si`mi iau tenisi mei mov in picioare si ies afara . Ma indrept spre canapea unde vara`mea sare pe mine si`mi da o hug[LASA ENGLEZA!] ala Adina . Adica te strange pana nu mai respiri . Dupa ce`mi da drumul ma duc si la Alin unde facem salutu` nostru[Frate deja m-ai innebunit cu Alin, Adina, Rebeca,Gogu, Fane, tii] .. Adica , batem pumnu` apoi palma , pe o parte si alta . Pot spune despre mine ca sunt baietoaica , dar imi place sa ma comport si ca o fata . Ma asez pe canapea intre cei doi , incepand sa discutam despre "intinsu` fierului" .. Adica ce o sa bem ! Uite`o si pe mami care`mi adice alea[Alea ce?] . Ii multumesc apoi ea pleaca . Scot telefonu` din buzunar si il sun pe Alecu` .. Cine`i Alecu` e bro`[Lasa engleza] al meu .. Acesta raspunde cu un :

- Siis` ce faci ? De mai avea putin si ma lua in brate prin telefon . SEC FOARTE SEC
- Uite bro` te asteptam aici in curte la mine . O suni tu pe Andy ?
SEC FOARTE SEC
- Bine , auzi ,vrei cumva sa`l iau si pe Bog` ? Spune el pe un ton de d***c . SEC FOARTE SEC
- Nu , ma bro` ! Ce naiba ! Stii ca nu`l suport ! Sa treci pe la Miha si Puya sa ii iei ! Apic tonul meu de pisica suparata . SEC FOARTE SEC CINE VORBESTEE?
- Stii ca nu avem loc toti , nu ? zice Bro` SEC FOARTE SEC
-Stiu ! Andy , Miha si Puya merg cu Dana ! Pa ! Zic eu inchizand`ui in nas . SEC FOARTE SEC

O iau pe Adina la magazin sa luam 3 beri ca vreau bere[Repetitie enervanta] ! Pe drum , care nu a fost lung am vazut numai bunaciuni . Cand intram in magazin zic eu cu tupeu :

- Cici ! Da`ne si noua trei beri ! Bex` !
SEC FOARTE SEC

Aceasta iese afara de unde ia berile , apoi ni le da . Ii dau bani pe beri[Alta repetitie enrvanta] si iesim din magaziin .

- Rebe .. Tie iti mai place Alecu` ? Spune Adina facand`uma sa ma opresc din loc .
SEC FOARTE SEC
- Adriana ! Ce`ti veni ? Stii ca nu`mi mai place ! Adica el o are pe .. Sabi` ! Zic pe un ton nervos SEC FOARTE SEC
- Bine , bine ! Nu te supara .. Zice ea pe un ton bland . SEC FOARTE SEC

Incepem sa mergem din nou . Cand sa traversam il vedem pe Alin in capatu` strazi pupand`use cu ..
Bun Rin scumpa mea, asta e fic de incepatori jur. Descriere nu ai de loc, dialogul este foarte sec, nu cred ca am vazut o replica ca lumea, actiunea este grabita zici ca efugarita de proci, gaini si vaci. Ideea este originala ce e drept, titlul e banal nu prea m-a atras. Asa eu sper sa nu te superi pe mine, dar, asta e, zici ca e fic de incepatori. Sper sa nu te supere critica mea, dar asta e adevarul. Asteptam nextul!!
P.S. Inca odata! Scuze Bybutz!


Pescuit de baieti ! Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Pescuit de baieti ! 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Pescuit de baieti ! Taemin_Stamp_by_eiyuutanPescuit de baieti ! Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Pescuit de baieti ! Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Lun 01 Aug 2011, 14:02

Heii` . Am aparut si e pe aici . Deci primu` capitol ... Nimic de adaugat , pot doar sa-ti spun ca trebuie sa renunti la dialogu` acela XP si sa-l inlocuiesti cu NARATIUNE . Rogu`te eu , urmeaza-mi sfatu` .Ti-a spus-o si Elz , ee s-a apucat de criticat . ti-a explicat cum trebuie si ce trebuie sa faci . Te roog nu te supara pea ea si nici pe mine , ca vrem sa te ajuta happy2 . happy2 . Mda .. Deci abia astept sa vad ce se va intapla in continuare , voi aparea chiar cand nu te astepti lough . Ceaw baw ! hi!


Pescuit de baieti ! Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Lun 01 Aug 2011, 15:02

Capitolul doi : Am prins o bucatica .. Mama-mama ![A doua parte]



Incepem sa mergem din nou . Cand sa traversam il vedem pe Alin in capatu` strazi pupand`use cu Serre` ! Nu cred ! Alin si Serre` sunt impreuna ? Scot repede telefonul din buzunar si le fac o poza , apoi traversam . Cand ajungem langa ei tusesc fals iar cei doi amorezi se despart imediat . Ce rosii sunt in obraji ! Uite`i pe Alecu` si Dana ! Iin fac semn lu` Brother sa opreasca apoi uracm in masina . Ii cer berile lu` Adi` . Eu beau cu Serre` dintr`o doza iar Adina si Alin singuri . Uite ca am ajuns ! Coboram din masina , intram in curte si ne luam "sculele" de pescuit le urcam in portbagaj , imi iau geamantanul cu haine il urc si pe il in acelasi loc unde`s "sculele" , si le pun si ceilalti apoi plecam . Dany cu ii spun eu Danei este in spatele nostru . Alex` da` drumul la radio . Bravo Bro` ! La radio se difuza melodia Allexinno & Starchild - Senorita . Ador aceasta melodie ! Incep si eu sa cant :

- Hey seniorita ! My morena si mai departe numai zic ca mi se incurca limbaa !

Cand au auzit asta au inceput sa rada . Inca doua ore de mers in care am vazut numai bunaciuni` ! Pana la urma imi pun capul in poalele lui Serre` si bulanele pe Vara`mea . In cate`va minute adorm . Visam asa frumos .. Da` am fost trezita de o frana de ma aruncat pe jos ! Ah ! Am ajuns ! Pe asta n`o stiam ! Coboram , apoi scoatem din port-bagaj grataru , o patura , geanta aia cu gheata in ea , ca nu mai stiu cum ii spune apoi eu si fetele plecam sa ne schimbam in costumele de baie ca vrem sa ne bronzam domne ! Dupa ec ne schimbam mergem pe patura si ne punem pe burta , dupa o ora iar am adormit dar am fost trezita de o masina care avea muzica data la maxim . Vai ce`mi venea sa ii injur !

Da` n`am facut`o ca din masina a iesit un baiat atat de frumos , vai cred ca m`am indragostit ! Simt fluturasi in burta , ma inrosesc , apoi era sa lesin daca nu ma uda Alin ! Cate`o data zici ca e una ditre Fetitele Pudrapuff ! Ma ridic eu frumusel imi asez sutienu` si ma duc la baieti la gratar . Il trag pe Alecu` dupa mine pana la masina si ii spun ca daca nu`mi face rost de numaru` la baiatu` ala cu par lung il bat ! acesta da din cap mecanic in semn afiramitiv apoi pleaca la gratar . Eu imi iau undita , apoi incep sa dau la pescuit . Nu stau mult ca si un peste e la pluta mea . Cand vine momentu` il intep apoi incer sa`l trag la mal da` nu pot ! Incep sa strig dupa Alin si Alecu da` in loc de cei doi vine baiatu` meu minunat si ma ajuta ! Acesta reuseste sa il scoata afara , si vad ca era un Crap daca zic bine , destul de mare ! Ii scoate acu` apoi ma indreaba ce fac el . O chem pe Serre` si ii zic sa duca pestele la baieti si sa`l curete . Cred ca a inteles si el .Scot telu` din buzunar si o sun pe Dana .

- Dana unde esti ?
- Nu au mai vrut sa venim si am plecat la mare .
-Ah , bine . Pa ! ii zic eu .

- Multumesc pentru ajutor . ii spun eu inrosind in obraji . El imi spune ca nu am pentru ce apoi pleaca la amici sai . Vai-Vai-Vai !! vobit cu mine ! Sunt in al noua`lea cer ! Simt cum doua brate imi inconjoara talia , intorc capul si ghici de cine dau ! El este ...

Gomen daca e scurt ^ ) ^ ! So .. Nu o sa renunt la "bro`" si nu ma supar :-j ! Sper ca va placut acest capitol ^^ !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !


Ultima editare efectuata de catre яєвєє`♥ in Mar 02 Aug 2011, 11:52, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Angela Dinn
Academy Student
Academy Student
Angela Dinn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Capul meu....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma plimb in capul meu.....
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Mar 02 Aug 2011, 09:22

Intr-adevar ai facut un mic progres fata de primul dar iti pot spun ca limbajul trebuie sa fie inteles de catre toti si renunta la cuvintele in engleza Ori il faci in engleza ori in romana descrierea lipseste nu cu desavarsire dar lipseste in mare parte
BRAVO!!! sa nu renunti pentru ca te va face sa te perfectionezi intradevar nu pot spune ca la mine e PERFECT ca nu e dar am vrut sa progresez si ...sper eu....am reusit asa ca gambate!!! si nu uita de descriere trebuie sa intri in pielea personajului si sa ne spui tot ce vezi si ce simti.... ai inteles ike


P.S. daca com-ul meu te-a deranjat cu ceva dami un p.m


Totul e nimic si nimic e totul intr-o lume axata pe minciuni si rautati NIMIC nu e posibil..
my fic (https://sasu.forumgratuit.ro/t2013-mintea-unei-naive)-Mintea unei naive
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Mar 02 Aug 2011, 18:30

Pfoai.. prea penal lough
Cum era... a da..
NEXT!!!
Este prea genial lough
Cand vine urm. capitol? happy
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Mier 03 Aug 2011, 14:14

Capitolul 3 : Sczuza-ma ! Dar nu`i ceea ce crezi !


Intorc capul si vad ca era Alecu` ... De ce el ? L-am iubit dar nu mai sunt aceeasi naiva ! Adica am crescut ! Am trecut peste ! Ii iau maine apoi il plesnesc si ii spun :

- Ce ai ma !? Ai baut sau ce ? Acesta nu raspune . Il trag de mana dupa mine pana la Alin unde vad o sticla goala de coniac . Ii arunc o privire gen "Latra pana nu te plesnesc ! " . Acesta imi spuse ca el a inceracat sa-l opreasca .. Da' n-a putut ! Il vad pe Creatul meu cum vine spre mine si-mi spune ca dece mi-am lovit .. Iubitul ?!

- Stai ! Alecu` nu-i iubitu` meu ! E doar un prieten apropiat ! Plus ca este beat ! Spun eu pe un ton sarcastic .
- Bine , nu tre` sa iei foc asa ! Spune el pe un ton calm .
- Mda , ma rog cum zici tu ! Hai tre` sa plec . Pa !

Dupa acest dialog care m`a enervat merg la geanta frigorifica , daca zic bine , de unde imi iau o doza de bere . Nu stiu ce marca . Vreau numai sa beau ! Ce repede aa trecut timpu` ! Deja s`a inserat ! Ma duc la vara-miu si il il intreb cand e gata mancarea ca impllinesc eu optisepre zece ani pana e gata papa ! El zice ca mai e pin si sa am rabdare . Scot limba la el apoi merg la Adina si Serre` unde incepem sa ne jucam adevar sau provocare . Prima a fost Serre` acre ma provocat sa`l sarut pe Cret .. Cand am auzit-o mi-a picat fata ! Mi-am luat inima in dinti am tipat ca ceea ce o sa fac e provocare apoi .. M-am dus si l-am sarutat ! Spre uimirea mea .. El a raspuns la sarut ! Ma desprind usor de buzele sale , apoi o iau la goana spre Serre` ca se prapadea de ras ! Iau o doza o deschid , beau o gura iar restu` .. A ajuns la ea in cap ! Aceasta face o fata de zici ca .. A vazut fantome ! Eu , Adina si ceilalti doi eram pe jos de ras ! Peste putin timp Alin spune cuvintele magice "E gata masa ! " . Era sa sar in sus ! Da` n-am facut-o pentru ca pe acolo mai era si Fat frumos Din Lacrima .

Alexu` scoate masa din port-bagaj , farfuriile de unica folosinta , apoi paharele , turnam bere , punem papa in farfurii apoi ne apucam sa papam . Dupa ce terminan damm drumul la radio , muzica se auzea pana pe partea cea`lalta , iar eu , iar eu moarta de beata ! M`am dua la Alecu` l`am pupat pee gurita , care apropo are niste buze asa moi ! Pe Adina .. Pe saraca Adina era sa o inec si dupa doua pahare de Votka m`am aruncat in apa ! Era sa ma inec daca nu era ...

Gomen daca e scurt ^:)^ ! Dedic capitolul tuturor cititlorilor fic`ului "Pescuit de baieti ! " . Bye ! Creatza <3 !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !


Ultima editare efectuata de catre Rebee`♥ in Mier 03 Aug 2011, 19:01, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Mier 03 Aug 2011, 15:01

Dragut. Spor la scris in continuare. Astept next kiss in love


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Angela Dinn
Academy Student
Academy Student
Angela Dinn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Capul meu....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma plimb in capul meu.....
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19Mier 03 Aug 2011, 17:28

Dragut dar ai putea adauga o droaie de descriere la faza aia sentimentele care le simteai in acel moment o droaie de descriere apusul sentimentul de a vrea sa fie beata aaa multe sunt foarte multe chesti de descris si sa sti ca un fic nu se bazeaza pe dialog dialogul este doar o mica parte din el si credema ca pana si daca te duci la bucatarie sa iei o cana poti scrie cel putin jumatte de pagina..
cum sti foarte bine ideea in sine imi place dar mai ai un pic de lucru la descriere happy2
Daca te-a deranjat comul meu te rog sa ma anunti!! kiss kiss


Totul e nimic si nimic e totul intr-o lume axata pe minciuni si rautati NIMIC nu e posibil..
my fic (https://sasu.forumgratuit.ro/t2013-mintea-unei-naive)-Mintea unei naive
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pescuit de baieti ! Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit de baieti !   Pescuit de baieti ! I_icon19

Sus In jos
 

Pescuit de baieti !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-