Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 09:03

A fost foarte frumos
Si lung am crezut ca nu mai termin >.<
Deci chiar ai talent
Desi puteai sa mai continui
Felicitari! dap ! chiar mi-a placut.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 22:58

Ai avut un fic genial si sper din suflet sa faci si sezonul 2 asa k eu astept in continuare. happy2
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 23:59

eeeeeeeeeee suuupeeeeeeeeeerrrrrr in love in love in love
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 11:25

Off frate...am dat comuri pana acum..si la sfarsit am stat ca proasta...off..scozee
a fost ata de..atat de...Wow..a fost incredibil..superb..mai lasat fara cuvinte dap !
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Vin 16 Dec 2011, 21:58

Superb fic il ador in love in love mama da ce sfarsit super super a luat cupa:)) nr1
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 08:35

Foarte MINUNAT,skumpii,pacat ca s-a terminat,dar e nemaipomenit happy2 sa faci alte ficuri tot la fel de grozave cum este acesta a hug
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 16:28

Se pare ca am ajuns ultima la acest fic. Kattya, esti un geniu al ficurilor. >:D< Bafta la celelalte ficuri!
Sus In jos
Steff ;;)
Academy Student
Academy Student
Steff ;;)

Sex : feminin Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 20:03

in love in love in love in love Awwwwwwww <3 A fost asa frumos . :o33 Cu toate ca nu sa terminat cu o iubire intre cei doi sincer , acest fic a fost genial :x
Sus In jos
aisha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Joi 08 Mar 2012, 16:23

soooper ficul mie chiar mi-a placut sper sa mai faci ficuri asa lungi eu ti le citesc cu mare drag dar sa ma anunti te pwp kiss kiss
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 20:19

Hey....ce frumos a fost ficu' tau !A avut de toate :actiune,drama,romantic,fantastic etc.,si de asta ar trebui sa continui cu un SEZON II !
Atat de multa lume azis ca iti iubeste ficul ca ar fi pacat daca nu ai mai continua....
Daca te razgandesti te rog sa ma anunti si sper sa te razgandesti !
10 capitole extraordinare !
Te implor sa aduci SEZONUL II !
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 16:43

Buna Kattysor in love
Pai draga mea, avand in vedere faptul ca am citit ficul asta cand eram vizitator nu am putut sa-ti dau si un comentariu cat de mic si amarat pe vremea cnad ficul era in desfasurare.
Nici n-ai habar cate emotii aveam in timp ce citeam.
Mai ales la ultimul capitol. pot spune ca lumea mea s-a destramat pentru ca era ultimul.
Iti spun ca sfarsitul pe care l-ai pus tu.. merita si un sezon doi.
Te rugam scumpa mea. kiss
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 17:26

Ficul este exceptional!
Mi-a placut foarte mult. Am stat cu sufletul la gura in timp ce citeam fiecare capitol.;))

Sunt de acord cu Diavola, ficul chiar merita un sezon 2. Se poate?:>


Omedetou pentru fic:*^_^[b]
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 18:10

Ce pot sa spun despre acest fic... Este... e ceva ce cuvintele nu pot exprima. E diferit, foarte original si... superb....
Apreciez faptul ca ai pastrat ideea animeului, ca nu l-ai schimbat aproape deloc[ te apreciez pentru asta, mai ales pentru ca eu nu pot face asta:))]
Iar sfarsitul... ei bine... a fost exceptional. Foarte frumos si, dupa cum am mai spus, si foarte original.
Dupa parerea mea, daca ai mai face un nou sezon i-ai strica farmecul. Adica... nu stiu cum sa spun... sfarsitul m-a impresionat si as vrea sa ramana asa. E doar parerea mea.
Imi place ce ai realizat si ma bucur ca am citit.
Ah, era sa uit. Titlul... e uluitor. Bravo!
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 14:40

In sfarsit, a aparut cineva care a inteles scopul acestui fic. Multumesc ~Alexutza~ friends
Am spus de multe ori, dar se pare ca nu a citit nimeni, sau nu a vazut. lough
Eu pur si simplu am gasit o portita, intr-un episod din Shippudden in care s-ar fi putut lega iubirea celor doi. ( Nu mai stiu care e, oricum am scris parca inainte de primul capitol). Nu am vrut sa schimb animeul. Ei pur si simplu s-au intalnit si s-au desparit. Sasuke s-a dus cu Madara, ea a ramas cu Razboiul Ninja.. totul e normal.
Daca eu as fi spus ca ei raman impreuna sau mai stiu eu ce as fi schimbat continuarea.
Am vrut sa fiu putin mai originala, adica toti vreti ca ei doi sa fie impreuna, si pentru scurt timp am incercat sa realizez asta bazat pe anime.
Adica banuiesc ca daca ati fi vazut vreo scena asemanatoare (in anime), ati fi fost foarte multumiti.
Scuze ca am scris atat de mult. Doar ca asta e primul meu fic, cel mai ciudat pot spune lough . Am incercat eu sa fac pe plac la toata lumea cand l-am scris, dar nu stiu daca am reusit lough . Ehh, va urez si eu spor in tot ce faceti si sa progresati frumos. in love
Va multumesc ca mi-ati citit ficul! kiss
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Joi 20 Sept 2012, 17:19

Daca s-ar fi intamplat la fel si in anime.... Mi-ar fi placut... sincer finalul e foarte diferit decat al altor ficuri SasuSaku. Ma bucur foarte mult ca l-am citit
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 22:07

Deci foarte foarte dragutz...pacat ca nu s-a intamplat asa cv si in anime....ar fi fost foarte tare....te-ai descurcat bn...deci ca sa inteleg ala a fost ultimul capitol? sper ca daca il continui cumva sa ma anunti heh
~Sayonara~
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 21:52

Foarte frumos.acum l-am citit si eu,ce e drept cu intarziere,una foarte mare,dar mi-a placut enorm.nu te lasa in a mai scrie si tot odata, indiferent de imperfectiunile inceputului,continua in a te perfectiona mai departe.bravo.a da.si daca mai faci alte ficuri,nu ezita sa ma anunti.Akatsuki_lavy ti pupa in love
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 08:07

E genial! Daca ai face si sezonul doi...ar fi chear frumos! Succes in continuare!!!
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 14:41

Ce pot sa spun , inafara ca ficul a fost genial . Mie mia placut la nebunie ficul tau si l-am citit pe tot de la capat pana la coada .
Spor la scris si la multe ideei in continuare !
Sus In jos
Bianca.I
Academy Student
Academy Student
Bianca.I

Sex : feminin Varsta : 26
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Sam 13 Apr 2013, 12:24

Ti-am citit si eu ficul acum cateva zile si am vrut sa-ti las atunci un comentariu, insa nu imi facusem cont. Acum, desi impresiile nu mai sunt atat de proaspete, am sa incerc sa incerc sa descriu tot ce am simtit cand ti-am citit ficul.
E absolut superb! Mi-a placut la nebunie! Ai talent. Am citit totul cu sufletul la gura, nu am ratat nicio fraza, am gustat fiecare cuvant si chiar si virgula din plin. Ma gandeam si eu de ceva timp la ce s-ar fi intamplat daca Sasuke ar fi luat-o atunci pe Sakura. Imi imaginam lucrurile aproape la fel cum le-ai povestit tu doar ca nu ma simteam in stare sa le scriu. Asta nu inseamna ca nu au fost momente in care nu am ramas surprinsa. Ai avut niste idei originale, minunate! Nici nu pot exprima in cuvinte tot ceea ce am simtit pa pacursul lecturii.
Desi finalul nu a fost tocmai un happy-end, mi-a placut si asta. Probabil ca majoritatea ne-am fi dorit ca cei 2 sa fie impreuna, insa n-ar mai avut acelasi farmec. Cand am terminat de citit (cateva ore nu m-am mai deslipit de monitorul calculatorului) am ramas cu acel sentiment placut pe care il am atunci cand termin o carte care mi-a placut foarte mult. A fost impresionant! A avut tot ce-i trebuie.
Ma bucur ca ti-am citit ficul.
Imi cer scuze ca m-am lungit cu aceasta opinie dar e primul meu comentariu si am vrut sa-l las ficului care m-a impresionat cel mai mult.
Succes in continuare! happy
Sus In jos
Eliza1998
Academy Student
Academy Student
Eliza1998

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oriude dar niciodata acolo
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : toate cele legate de practica
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Mier 17 Apr 2013, 21:51

A fost ffff frumos acest fic mi-a placut la nebunie, mai ales sfarsitul. Sper sa mai faci deoarece te descurci de minune!
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Mar 03 Sept 2013, 14:45

Hei...
Ti-am citit si eu ficul si mi-a placut foarte mult!! in love 
A fost super!
Daca ai de gand sa faci si un sezon 2, sper ca ma poti anunta si pe mine!
Felicitari pentru fic! kiss
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19Dum 19 Ian 2014, 21:39

Buna ! 
Mi-a placut enorm fic-ul tau, e dintre putinele fic-uri shippuden care sa iasa chiar bine. 
Mi-a parut rau ca nu ai facut si o continuare. 
Cam atat. 
Ja ne !  in love
  kiss  kiss  kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.   Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi. - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-