Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 19:01

Kikyo si Yume,dati raportul fetelor.Unde ati fost?Cu cine?De ce? lough ...chiar ca meritati bataie.Poate va iau cu lopata.Oricum ma bucur ca va place si multumesc pentru commuri. dap ! kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 20:26

Heii... am aterizat de pe Pluto pe aici, ca pe Marte am vizitat-o ieri.

Idee: Imi place, cu toate ca e SasuSaku imi place. La inceput imi venea sa-mi dau cu capul de tavan. Adica, a venit si direct cu ``saruturi`` si ``atingeri`` si se declara iubiti. Ma asteptam sa-i si casatoresti si sa le faci si zece prunci, asa, cat pentru o echipa de fotbal cu tatal si gata, au trait fericiti pana la adanci batraneti. Dar nu ai facut asa, si spre marea mea uimire, ai schimbat ideea mea stupida. -dar zau ca asa fac mojoritatea la un fic, se combina, se cearta o data cel mult, se casatoresc si fac prunci. v.v Incepe sa ma plictiseasca chestia asta-.

Personajele mi se par ok, dar Sasuke e prea nehotarat. Ori e ``porumbel``, ori nu mai e.


Descriere- Nu e ultra seaca, dar nici incarcata nu e.

Dialog- La inceput a fost atat de sec si atat de mult, incat imi venea sa ma dau cu capul de birou. Pe parcurs l-ai schimbat, deci...bravo! :))

Greseli de punctuatie-tastare etc. - Sunt. Incearca sa corectezi capitolul. Macar in mare, pentru a arata mai estetic. La fel te sfatuiesc si cu punctuatia. Apasa space dupa semnele de punctuatie. Se intelege mai bine textul.
Incearca sa nu scrii cu litera mare dupa dialog.

Citat :
-Mi-e somn.Sopti blondul,privindu-ma in ochi.

Corect e:

-Mi-e somn. sopti blondul, privindu-ma in ochi.




Pai, cam atat am vazut. Sper sa nu te superi pe mine. :) Astept capitolul urmator.


Photobucket
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 22:23

Hey †Goth†Romance†,sa sti ca nu m-am suparat.Iti multumesc ca ai trecut pe la ficul meu si pentru sfaturi. kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 11:52

Kiroi vezi ca intarzii cam mult cu nextul ala ce tot faci? Uiti de ficul asta? angry Hai adu-l mai repede + angry


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 16:16

Nu am uitat de fic sarutule, pun next-ul cand o sa pot si cand o sa-mi vine idei heh


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 23:13

Haide mami, ca vreau next-ul mai repede. Te rog eu mult sa pui continuarea mai repede ca imi place prea mult please


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 23:33

Eh uite ca am pus si next-ul. Nu e prea reusit dar fie...

Capitolul 13

Pe fata lui Ino aparu un zambet tamp in timp ce din cand in cand isi strangea iubitul de mana. Nu intelegeam cum de au nimerit in acelasi compartiment unde eram eu si Shin. Cei doi s-au asezat in fata noastra, punandu-si bagajele in partea stanga langa. Eu continuam sa-i privesc, inca nevenindu-mi sa cred. Mi-am indepartat suvitele rebele care se incapatanau sa-mi cada pe chip, lasandu-mi capul pe spate. Doream sa nu ma mai uit la ei, pur si simplu ma enerva la culme comportamentul lor. Blonda il saruta pe brunet de cate ori avea ocazia in timp ce acesta nu se lasa mai prejos, mangaindu-i picioarele lungi ce erau acoperite de o fustita scurta rosie.
Blondul deschise si el ochii in cele din urma lasand cele doua perle ale marii sa-si faca aparitia. Privea confuz in jur, intorcandu-si privirea spre mine. Nu intelegea ce se intampla. Astepta parca un raspuns din partea mea insa eu am dat din cap, oftand apoi. M-am apropiat de el, soptindu-i ca cei doi isi vor petrece vacanta in acelasi loc ca si noi. Raspunsul meu nu il multumi ci il facu sa-si stranga pumnul. Se puteau observa cateva cute pe chipul sau alb in timp ce ii privea nervos pe cei doi care se rasfatau cu sarutari din ce in ce mai lungi. M-am ridicat de pe bancheta, sub privirea intrebatoare acelor trei care nu stiau ce am de gand sa fac si m-am asezat in bratele blondului. Acesta isi incolaci mainile in jurul soldurilor mele, tragandu-ma mai aproape de el. I-am descheiat primii trei nasturi de la camasa, plimbandu-mi degetele pe pieptul sau tare. Mi-am muscat buza de jos, sarutandu-i usor buzele. I-am facut cu ochiul iubitului meu in timp ce acesta ma impinse pe suprafata banchetei, sarutandu-ma apasat. Cei doi ne priveau cu ura, auzindu-l apoi pe brunet cum batea nervos in geam. Respiratia lui se auzea din ce in ce mai tare, devenind din ce in ce mai agitat. Blondul imi mangaia pulpa piciorului, muscandu-mi buzele rozalii. Adoram sa-l vad pe Sasuke gelos si imi placea sa simt sarutarile blondului. Nu degeaba era iubitul meu.
Controlorul intra in compartiment privindu-ne uimiti apoi isi indrepta privirea spre cuplul din fata noastra, cerandu-le biletele. Ne-am ridicat si noi, aratandu-i biletele si salutandu-l dupa ce pleca. Ma simteam jenata dar tot odata fericita. Mi-am indreptat privirea spre geam, vazand doar intunericul ce nu permitea ochilor mei sa vada mai departe de el. Dincolo de aceasta sticla parea o alta lume, o lume ce cunoscuse infiitul, o lume unde locuitoii dormeau pe vecie si nu lasau decat cateva urlete ale lupilor sa se auda in departare, semn ca totul era pustiu. Mi-am sprijinit capul de umarul blondului inchizand ochii. Ma simteam obosita, doream sa dorm macar cateva ore si sa uit ca mai erau alte persoane cu noi.
Mingea galbena ii lua locul maiestrei lune care disparu in cele din urma, lasand doar sagetile de foc ale soarelui sa trezeasca la viata natura care inca dormea dupa o noapte lunga. Razele sale galbene imi mangaiau chipul adormit, facandu-ma sa deschid ochii. Priveam in jurul meu inca adormita, speram ca visasem si Sasuke si Ino nu erau in fata mea insa m-am inselat. Blonda dormea, pe pieptul brunetului in timp ce acesta o mangia pe cap. Mi-am intins bratele, simtind o pereche de buze reci ce imi atingeau obrazul. Era Shin, care ma imbratisa. I-am zambit la randul meu sarutandu-l pasional si ciufulindu-i parul. Sasuke isi indrepta privirea spre mine, intrebandu-ma cum am dormit. Blondul nu parea prea incantat, strangandu-ma puternic de mana. Am hotarat sa nu-i raspund pentru a nu-mi enerva si mai tare iubitul. Speram ca vacanta sa se deruleze fara probleme insa ma intrebam daca acest lucru e posibil. M-am sprijinit de spatarul banchetei, privind pe geam acel peisaj minunat ce mi se derula in fata. Copacii inalti pareau ca ating cerul in timp ce casele ce umpleau dealurile pareau ca stau sa cada. Era totul asa de diferit de oras. Acolo unde fumul era cel pe care il respirai in fiecare zi si unde galagia si stresul iti copleseau corpul si te faceau sa te simti din ce in ce mai rau. Mi-am dus mana la cap, simtind cum venele de la tample incep parca sa explodeze. Durerea ma cuprinse, simtindu-mi fruntea cum frige. Doream sa-i spun lui Shin insa nu vroiam sa-l ingrijorez asa ca am tacut sperand ca imi v-a trece. Sunetul specific al trenului isi facu aparitia, anuntandu-ne ca e timpul sa coboram. Brunetul o saruta pe blonda, trezind-o si spunandu-i ca am ajuns. Eu mi-am dat ochii peste cap, alergand apoi cand am simtit pamantul sub picioarele mele. In fata era o cabana din busteni cu un acoperis din tabla vopsit rosu. Blondul mi-a soptit ca aici ne vom petrece vacanta. L-am imbratisat, stiind ca doream sa stau la o cabana. Am oftat, privind in spate. Sasuke o ajuta pe blonda cu bagajele sarutandu-se de cate ori puteau. Imi venea sa le spun sa i-a o pauza insa nu era treaba mea ce faceau ei. Am observat cum se apropie, indreptandu-se spre cabana. Nu imi venea sa cred. Nu a fost de ajuns ca au stat in acelasi compartiment cu mine, acum mai stateau si in aceeasi cabana.

In interiorul cabanei, Sasuke zambea pervers in timp ce Ino il privea multumita.
- Deci cum a fost? M-am descurcat bine? intreba blonda, aranjandu-si parul.
- Foarte bine. Ai vazut expresia de pe chipul Sakurei? Sigur e geloasa.
- Nu uita, Sasuke ce mi-ai promis. Shin v-a fi al meu.
Acesta dadu afirmativ din cap, tragand-o pe blonda mai apoi afara.
Eu continuam sa privesc in jurul meu frumusetea daruita de acel peisaj specific zonei. Muntii pareau greu de atins iar culmile lor atingeau cerul senin. I-am observat pe cei doi care se imbratisau si isi sopteau cuvinte indescifrabile la ureche.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 11:50

Waiii lol damn! ...Kiri ai pus next-ul in love
Vai cat ma bucur, imi place asa de mult in love in love
Devine din ce in ce mai interesant. Isi vor petrece vacanta in acelasi loc in love dance2
hai mai repede cu next-ul ca nu mai am rabdare si sunt curioasa sa vad ce se intampla in love kiss


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Asss10Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 20:14

Kirisor, stii cat te iubesc eu pe tine? Extrem de mult. Capitolul este genial, iar descrierea ta este la fel ca de fiecare data adica foarte frumoasa. Astept cu nerabdare nextul si sper sa te pui rapid pe tastat. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 08:23

Iepuras, vai ce ador ficul asta in love
Ce ma bucur ca ai pus next-ul in love
Devine din ce in ce mai interesant in love
Plizz, sa pui continuarea repede kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Cute-hands-heart-love-photography-sun-Favim.com-50120_large

Lumina poate fi si ea o cortina,ca si tenebrele
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 14:12

Uuuuuu deci iti ador ficul!!!!!!!!!

Este superb si foarte foarte bine scris! happy2

Sasuke, Sasuke.... angry

Abia astept nextu` care stiu ca va fi foarte bun!
Pupici si spor la treaba!
kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:51

Imi place la nebunie, vaaai de-abia astept sa vad ce se va mai intampla :X:X:
Hai cu nextul cela please


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Pufulete ☻
Academy Student
Academy Student
Pufulete ☻

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Cu capul in nori ♥ ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:56

Kira, Kira iti ador ficul kiss
Sa pui repede continuarea ca sunt curioasa sa vad ce se intampla in love in love


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 17764709_1

Only a mad puppeteer in the night۰۪●۪۫

I love You !
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 23:32

La cererea lui Kiri fic-ul v-a fi mutat la " Fan fic-uri blocate"


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 14:46

Pai uitati ca am pus si next-ul.^^
Sper sa va placa. Astept comentarii si critici.

Capitolul 14

- Ce viata...
Soptesc pe un ton putin ragusit, lasandu-mi ochii asemni ierbii sa-si faca loc printre firele de par ce se incapatanau sa-mi cada pe chip. Cei doi continuau sa se sarute sub privirea mea nervoasa. Am oftat, ce puteam face? O iubea iar eu eram doar o papusa pe care o manevra de cate ori era cazul. Ma intrebam daca mereu am fost doar un pion pe masa lui de joc, ma intreb daca mereu am fost doar o fata de care se putea descotorosi usor. Poate niciodata nu a tinut la mine iar eu stau acum si oftez, sperand ca macar putin m-a iubit. Ma mint singura. Ino e perfecta pentru el, eu sunt doar...un nimic. Simt doua brate puternice cum se incolacesc in jurul trupuleui meu si o pereche de buze ce se preseaza de suprafata pielii gatului. Imi las usor capul pe spate, observand doi ochi albastrii ce straluceau. Era Shin. M-am intors cu fata spre el, luandu-i chipul in palme si presandu-mi buzele de ale lui formand un sarut dulce. Mainile sale se plimbau pe spatele meu, in timp ce eu ma jucam in parul lui moale. Era totul perfect, sau asa vroiam sa cred. Ma intrebam daca brunetul se uita la noi sau continua sa o sarute pe blonda. Si in asemenea moment tot la Sasuke mi-e gandul. Intru-un final ne departam continuand sa ne privim on ochi. Albastrul ochilor sai ma hipnotizau...erau superbi. De ce nu puteam sa-l iubesc pe el? Blondul ma lua de mana, spunandu-mi ca vom merge la restaurant. M-am uitat in aceeasi directie unde mai devreme cumplul se sarutase insa nu i-am mai vazut. Ma intreb unde s-au dus. Degetele lungi ale blondului imi magaiau palma, gadilandu-ma. Mi-am indreptat privirea spre chipul lui. Parea serios insa in coltul gurii isi facea loc un mic suras. Firele asemeni spicului earu date cu gel, insa tot ciufulit era. Intr-un final se opri, spunandu-i ca am ajuns. In fata era o cladire nu prea inalta, vopsita cu rosu. Era cam tipatoare culoarea. In stanga se afla un panou cu numele restaurantului iar in jur era multa verdeata. Am pasit in interior, unde aceeasi culoare domina. Acel rosu ma inebunea, ma intrebam daca semnifica vreo ceva sau pur si simplu le placea culoarea. Ne-am asezat la o masa mai aproape de geam pentru a admira privelistea. In fata era o fantana in forma de delfin din care curgea apa. O femeie se apropie de masa noastra, intrebandu-ne ce dorim sa comandam. M-am uitat putin la ea, admirandu-i lantul din argint in forma de fluture ce il avea la gat. Parul asemeni pamantului era prins intr-o coada la spate iar haina rozalie era acoperita de un sort alb. Eu una nici nu stiam ce sa comand asa ca l-am lasat pe Shin sa aleaga. Acesta ii zambi chelneritei rugand-o sa ne aduca o pizza mare ,, Diablo ''. Mi-am pozitionat mainile sub barbie, privind fermecata acea fantana. Am observat cum in restaurant ii afc aparita alte doua persoane. Ochii au inceput sa mi se dilateze in timp ce inima imi batea cu putere. Era acelasi brunet alaturi de Ino. De ce au venit tocmai aici? Il uram pe ntru tot ce face, il uram pentru ca aveam senzatia ca ma urmareste. M-am ridicat de la masa, spunandu-i lui Shin ca ma duc pana la baie.
*
Sasuke se aseza la masa alaturi de blonda, zambindu-i. Aceasta se juca cu o suvita din parul sau, incepand la un moment dat sa bata in masa.
- Hey Romeo, prada ta tocmai s-a ridicat de la masa. Se pare ca se indreapta spre baie.
Sasuke se ridica la randul sau de la masa, facandu-i cu ochiul blondei. Aceasta isi dadu ochii peste cap, intrebandu-se ce comande.

*
Imi priveam chipul in oglinda de la baie. Era putin prafuita insa nu ma asteptam la altceva, doar era un restaurant. Am auzit usa cum se tranteste cu putere. Ma intrebam cine poate fi. Priveam stupefiata persoana care statea in prag. Era Sasuke. Acesta se aropie de mine, impingandu-ma in suprafata rece a peretelui din spatele meu. Imi prinse mainile intr-o stramtoare la spate, sarutandu-mi gatul. Imi zambi pervers, muscandu-mi apoi pielea fina si ridicandu-ma pe blatul de la chiuveta. Inima imi batea din ce in ce mai tare in timp ce el continua sa-mi muste pielea gatului. Ma durea insa in acelasi timp imi placea. Doream sa-l opresc insa ceva imi spunea sa-l las sa continue. Il doream si acum era cu mine, ma saruta.
- Ti-am spus ca esti a mea, indiferent daca tipul ala iti este sau nu iubit. Imi apartii!
Acesta imi strapunse mai tare pielea, lasand acel loc sa se inroseasca. Ma durea, acel loc parea ca e strapuns de mii de cutite insa nu era asa. Era semnul ca ii apartin. Nu mi gandeam, el ma faceam sa nu mai stiu cine sunt si ce vreau, ma simteam ciudat dar in acelasi timp bine. Acesta urca cu sarutari pana la buzele mele. Mi le musca usor, sarutandu-le pe rand. Mana sa lua curba spatelui meu, coborand pana la pulpa piciorului. Spre surprinderea lui i-am descheiat la randul meu nasturii de la camasa. Acesta zambi, prinzandu-mi buzele intr-un sarut dulce ce doream sa nu se mai termine niciodata. Dintr-o data am auzit niste pasi ce se apropiau asa ca l-am impins pe Sasuke si i-am spus sa se ascunda. Acesta intra in una dintre cabinele de acolom in timp ce eu imi aseam parul ce era ciufulit. Usa se deschise si isi facu aparitia Shin care ma privea ingrijorat.
- Am vazut ca nu mai vii si m-am ingrijorat. Esti bine? Ma intreba el ridicand spranceana.
Am dat aprobator din cap sperand sa nu observe nimic ciudat.
- Dar esti cam sifonata sa spun asa si ai parul ciufulit. Imi spuse el apropiindu-se de mine.
- Da pai, cand am intrat aici am vrut sa-mi caut clama si am alunecat. Ii spun eu zambindu-i si clipind de cate ori.
- Dar cand ai venit nu aveai nici o clama si aici nu ai cum sa aluneci ca baia nu e inca renovata si nu e pusa nici macar gresia.
Cum puteam sa fiu asa de toanta? Mi-am dat o palma peste frunte, incepand sa rad. L-am luat de mana pe blond spunandu-i ca e mai bine sa ne intoarcem la masa. Acesta ma privi uimit dand aprobator din cap. Stiam ca Sasuke acum radea de mine, insa si mie mi se parea la fel de penibil. Mi-am pus degetele pe buze simtind inca acele sarutari.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc


Ultima editare efectuata de catre ۰۪۪۫۫●۪۫۰Kirara۰۪۪۫۫●۪۫۰ in Dum 03 Iul 2011, 20:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Asss10Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 17:47

So draga mea, am aterizat si eu pe aici. A dat Domnul si ai mai postat si tu un capitol.

Descriere: ai si chiar imi place. Ai un stil de a descrie ce ma face sa simt ceea ce simt personajele, tristetea, durerea, totul. Absolut exceptional.

Dialog: cateva replici deloc seci. Nici prea scurt, nici prea lung, ci atat cat trebuie.

Actiune: evolueaza lent nefiind deloc grabita. Reusesti sa surprinzi toate elementele ce alcatuiesc peisajul foarte frumos.

Estetica: imi place, nu am ce comenta, dar ai putea lasa un rand liber intre paragrafe.

Greseli de tastare/ortografie:

albastrii - albastri
on - in
hipnotizau - hipnotiza
cumplul - cuplul
earu - erau
inebunea - innebunea
afc - fac
pe ntru - pentru
ce comande - ce sa comande
mi - mai
faceam - facea

Cam atat am avut eu de spus. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 20:13

A dat Domnul sa pui si tu next-ul la acest fic.
Iawii cat de interesant poate fii. Imi place cum dezvolti ideaa, devine din ce in ce mai interesant iar asta imi place. Doamne, nu pot sa cred ca s-a incurcat cu scuza:)) Eh, sa pui repede next-ul ca sti ca iti ador ficul in love in love in love ...ba nu, il iubesc in love
Hai mai repede cu next-ul ca nu mai am rabdare si vreau sa vad ce se mai intampla a hug


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 22:21

Hello draga!!
Aleluiaa!!!!! Ai pus insfarsit nextu`!!!
Credeam ca ai uitat! heh
Imi place..ce pot sa zic? Astept continuarea!
Spor la treaba si pupici kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Sony.
Academy Student
Academy Student
Sony.

Sex : feminin Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Neimportant...
Stare de spirit Stare de spirit : Doar soarele poate fi mai stralucitor decat zambetul cuiva...insa la mine ploaia mi-e egala

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 00:15

Pur si simplu il ador in love in love
Criss, era si timpul sa pui next-ul. Sper ca urmatorul sa fie ceva mai lung good pai ce sa fac daca imi place acest fic? in love
Imi place asa de mult, cu fiecare capitol devine din ce in ce mai interesant.
Hai iubita, da din taste si pune o data next-ul ala ca sa nu te bat la cap toata ziua good
Te pup kiss


Viseaza si lumea va fi mult mai frumoasa....

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Big-city-girl-love-photo-Favim.com-45001

Shut up forever ... yes, it's better

Dăăăă, yu ar mai fevarit ;)

Sonya băăăă < - -
Sus In jos
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 16:12

Hey Kirisor era si timpul sa fii pus next-ul.
Vai cat il ador in love in love Ce idei ai tu in love
hai mai repede cu next-ul si nu ma mai lasa sa astept atat kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Cute-hands-heart-love-photography-sun-Favim.com-50120_large

Lumina poate fi si ea o cortina,ca si tenebrele
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 16:59

Kira esti minunata scz ca n-am mai trecut pe la ficurole tale insa am avut multa treaba
Deci capitulele sunt minunate iar and sa incurcat Sakura a fost foarte amuz
Sper ca nextu sa vina repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Muffz
Academy Student
Academy Student
Muffz

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : zurli:x

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 19:30

Kirara ce ma bucur ca ai pus next-ul. Sa sti ca eunul din preferatele mele. Ador acest capitol si chiar e foarte interesant. Hai cu next-ul mai repede ca vreau sa vad ce se v-a mai intampla intre cei doi happy2


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Camera-dress-girl-girl-photography-sweet-Favim.com-61513

Also looking to the future
We stumbled past
And we throw away into nothingness,
More ... unknown
Sus In jos
Pufulete ☻
Academy Student
Academy Student
Pufulete ☻

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Cu capul in nori ♥ ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 12:16

Cat de mult imi place acest fic in love
Vai atat de frumooos in love
Plizz, pune repede next-ul kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 17764709_1

Only a mad puppeteer in the night۰۪●۪۫

I love You !
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 11:01

Waii, apierdut cateva capitole. Mda, inatarziata de mine heh
Pai sa sti ca a devenit foarte interesant. Observ ca ai multe idei si ma bucur ca mai lungesti ficul.
HAI CU NEXTU-UL CA DEVINE FOARTE INTERESANT SI ITI ADOR FICUL! in love
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 15:57

Va multumesc pentru commuri:-*
Am revenit cu next-ul dap !

Capitolul 15

Ne-am asezat amandoi la masa, incercand sa fiu cat mai calma insa nu prea reuseam. Ma simteam ciudat, nu vroiam ca Shin sa sufere ma iubea enorm, stiam asta si el mi-a aratat ca viata merita cu adevarat traita. Insa eu ce fac? Ma sarut cu cel care mai demult m-a facut sa sufar si sa cred ca viata e cu adevarat un teatru iar eu sunt o papusa in timp ce el e papusarul care m-a manevrat cum a dorit. Mi-am indreptat privirea spre blond care taia pizza. Ochii sai asemeni perlelor straluceau in lumina razelor solare, hipnotizandu-ma. Am zambit, insa tot ma simteam ciudat. Doream sa-i arat ca tin la el cu adevarat, ca vreau sa stau cu el mereu, dar nu vroiam. L-as fi mintit printr-un simplu gest deoarece eu il doream inca pe acel brunet langa mine. Cat de proasta sunt. Iubesc pe cineva care ma foloseste iar dupa aceea pleaca si isi are veacul in bratele aceleiasi blonde. Shin isi ridica capul, atingandu-mi mana. Ma intreba din priviri daca sunt bine. Ce puteam sa-i spun? Nu doream sa se simta nici prost dar nici sa-l mint. Am dat in cele din urma aprobator din cap, zambindu-i. Doream sa vada ca sunt fericita chiar daca era totul fals. Ce viata...asemeni unui teatru. Suntem doar niste actori tristi pe scena vietii care incearca din rasputeri sa faca publicul sa vada cu totul altfel o persoana. L-am observat pe brunet cum se aseaza din nou la masa, continund sa ma priveasca. Mi-am intors capul, nedorind ca Shin sa intre la banuieli. Nu cred ca iar fi placut sa afle ca mai devreme cu cateva minute m-am sarutat cu el, nu vreau sa-l fac sa sufere insa e foarte greu.
I-am facut semn chelnerului sa-mi aduca si mie o sticla cu vin de cea mai buna calitate. Blondul ma privea mirat, stia ca nu beau si era curios sa afle ce mi s-a intamplat. Am preferat doar sa-i zambesc, batand in masa. In mai putin de zece minute, ,, bautura zeilor '' cum era numita de Shin mi-a fost adusa. Chelnerul avea parul prins intr-o coada la spate, in timp ce ochii sai intunecati urmareau vinul ce se prelingea in paharul inalt din sticla. Se indeparta de masa, lasandu-ma sa savurez acel deliciu spre surprinderea blondului care nu intelegea ce am.

*

Sasuke continua sa isi toarne bautura de culoarea sangelui in pahar. Parea ametit de culoarea lui si mai ales de mirosul care il imprastia in incapere. Era o pura placere, insa dorea cu adevarat sa uite pentru o clipa de tot. Sorbea zgomotos din acel pahar, lasand un firicel rosu sa i se prelinga pe buze. Blonda continua sa il priveasca din cand in cand intorcandu-si privirea spre Shin. Ochii sai albastri asemeni marii il examinau cu atentie, atingandu-si cu degetul aratator buzele sale rosii.

- Sasuke, se pare ca rozaliei tale ii place bautura. Parca nu ii placea vinul. Replica blonda, facandu-l pe Sasuke sa-si indrepte privirea spre mine. Un zambet pervers ii aparu pe chip, strangand si mai tare paharul in mana.

- Asa e, nu ii placea bautura tocmai de aceea e ocazia perfecta sa-mi pun la aplicare planul, insa voi avea nevoie de ajutorul tau. Spuse brunetul asezandu-si gulerul de la haina.

*

Acel lichid alb imi inunda intr-un fel simturile, ma simteam din ce in ce mai ciudat. Am continuat sa-mi mai torn in pahar, dorind sa ma simt din ce in ce mai bine. Nu mai gandeam, nu stiam ce fac insa imi placea senazatia. Patru pahare...iar mie deja imi era rau. M-am ridicat la un moment dat de la masa spunandu-i blondului ca ma duc la cabana. Acesta ma privea ingrijorat, insa eu pur si simplu am inceput sa rad. Era penibil, insa asta simteam sa fac si imi era ciudat de bine.
Un sunet asurzitor rasuna in incapere, enervandu-ma la culme. Era telefonul blondului. Acesta privi pret de cateva secunde ecranul luminos, incercand sa afle cine era insa stramba din nas si raspunse. Nu puteam auzi cu cine vorbea insa parea destul de derutat. Ma intrebam cine e si ce vrea. Dupa cateva minute, Shin inchise telefonul spunandu-mi ca trebuie sa plece. Ma suta pe obraz, rugandu-ma sa am grija si sa ma duc direct la cabana. Doream sa aflu unde pleaca insa acesta disparu in cele din urma. Am oftat, incercand sa-mi mentin stabilitatea insa nu prea reuseam. Paseam destul de incet pe podeaua rosiatica care ma hipnotiza. Am deschis usa, sprijinindu-ma de ea si continuand sa merg. Lumea se uita ciudat la mine insa nu imi pasa, doream sa ajung cat mai repede in camera de la cabana si sa ma intind. In cele din urma am ajuns, deschizand usa si uitandu-ma in jur. Nu era nimeni. Totul era pustiu dar in camera se putea simti mirosul dulce al lumanarilor parfumate ce statea pe un mic suport verde. In mijloc era o masuta din lemn, inconjurata de trei scaune putin mai mici. Peretii erau acoperiti de tablouri, fiecare cu o istorie anume in timp ce altii aveau simple picturi ce exprimau veselia si dragostea.
oste. M-am indreptat spre camera mea si a lui Shin care avea numarul ,, 5 '' scris pe usa. Eram inca ametita si ma simteam ciudat. Off, nu am mai baut niciodata iar acum imi este rau. Am simtit cum cineva ma imbratiseaza pe la spate. Respiratia lui o simteam in ceafa mea, transimtandu-mi mii de fiori in intreg corpul. Ma intrebam cine poate fii. Imi acoperi gura, impiedicandu-ma sa tip. Inima imi batea din ce in ce mai tare, impingandu-ma in camera.

- Daca iti dau drumul, promiti ca nu vei tipa?

Vocea imi parea cunoscuta dar nu putea fii el. Am dat aprobator din cap, intorcandu-ma cu fata, dorind sa aflu cine era. Nu se poate! E acelasi brunet pe care l-am sarutat in restaurant. Acesta ma impinse in peretele din spatele meu, lasandu-ma sa scot un mic scancet de durere. Mainile lui se plimbau pe spatele meu in timp ce buzele sale imi sarutau obrajul rosu. Doream sa scap de el, doaream sa ma lase insa o parte din mine imi cerea sa-l las sa continue...si am ascultat-o. L-am imbratisat strans, dorind sa-l am cat mai aproape de mine. Acesta ma privea ciudat, gestul meu il surprinse intr-un mod ciudat dupa expresia de pe chipul sau. L-am tras de guler, sarutandu-i buzele moi. Imi fusese dor de el iar sarutul lui era singurul care ma trezea la viata chiar si in starea asta.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc


Ultima editare efectuata de catre ۰۪۪۫۫●۪۫۰Kirara۰۪۪۫۫●۪۫۰ in Lun 01 Aug 2011, 13:26, editata de 5 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-