Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Cleo ♥♥♥
Academy Student
Academy Student
Cleo ♥♥♥

Sex : feminin Localizare Localizare : honestly ... I want to be with you♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dăăă...miuzzzic
Stare de spirit Stare de spirit : ă...Hepi..yeah, this right...♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 19:08

♥️ Hello mami,
uite ca trec si eu pe la ficul †ªu. Ti-am citit tot ficul si pot sa spun ca a devenit cu fiecare capitol postat tot mai interesant.
Imi place ca tu descrii ceea ce e important si nu te axezi doar pe sentimente ci si pe imprejurimi ceea ce e foarte bine si faci in asa fel incat, parca eram in mijlocul actiunii ♥️♥️
So... chiar imi place♥️
Asa ca iubita mea pune-te pe tastat deoarece vrea Cleo sa stie ce idei mai ai si ce se v-a mai intampla intre cei doi good
Si asa ma intreb daca ala era planul lui Sasuke. Oare Ino il sunase pe Shin? Poate da poate nu.
Oricum asta nu voi sti decat daca pui tu next-ul.
Greseli...neah nu sunt eu cea care trebuie sa spun dar eu nu am vazut, sau na sunt mai chioara. Oricum nu am fost asa atenta dupa ele deoarece nu ma intereseaza chestiile astea ci ideea ficului in sine, nu greselile♥️ ♥️ ♥️
Ok, hai ca ma intind cam mult lough
Deci pune mai repede next-ul ala kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Guitargirlsignature

Be different, be cool, be a dreamer, just be you!
Sus In jos
June^_^
Academy Student
Academy Student
June^_^

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In visul meu:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Muzika:x
Stare de spirit Stare de spirit : Pai...fericita

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 22:19

Vai iepuras in love cat ador next-ul..numai am cuvinte...e, nu stiu, nu gasesc cuvantul potrivit sa spun cat de mult imi place. E magnific. Vai sa pui mai reepde next-ul ala ca te mananac cu urechi cu tot:))...hai mai reepde cu next-ul ca nu mai am rabdare kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcQUHkGN83MsPbxEVywA6djYjojP6wckSrSmGMeGYGwrLhevC8g-5w
Din fum apar tu n-o sa ma vezi niciodata clar.
Sus In jos
Muffz
Academy Student
Academy Student
Muffz

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : zurli:x

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 13:36

Vai Kiri sti cat te iubesc eu pe tine in love
Imi place asa de mult, il ador in love
E ficul meu preferat in love
Te rog sa pui mai repede next-ul ca nu mai am rabdare please


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Camera-dress-girl-girl-photography-sweet-Favim.com-61513

Also looking to the future
We stumbled past
And we throw away into nothingness,
More ... unknown
Sus In jos
Pufulete ☻
Academy Student
Academy Student
Pufulete ☻

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Cu capul in nori ♥ ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 00:11

Kira, vai ce ma bucur ca ai pus next-ul. Sti cat l-am asteptat? Il adooor in love in love in love
Plizzz daca poti sa pui mai repede next-ul.
Pupici dulci, cei mai dulci dar sa pui repede next-ul a hug kiss in love


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 17764709_1

Only a mad puppeteer in the night۰۪●۪۫

I love You !
Sus In jos
MaRiOnEtA
Academy Student
Academy Student
MaRiOnEtA

Sex : feminin Localizare Localizare : In dezastru...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Rad...pentru totdeauna voi rade ca te stiu asa.

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 00:15

Imi place chiar foarte mult. Descrii foarte bine iar actiunea decurge foarte bine, nu o grabesti. Ce mai ...e foarte interesant ficul si imi place mult.
Te rog sa pui next-ul, scumpo happy


You are my devil

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 1695455658_091c28c55e

No more words, no more lies, no more crying, no more pain, no more hurt, no more tryin. There is no other way, I get the final say.
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 00:29

Hello my dear!!!
Ador nextu`!!! Superb!!!!
Sti...de fiecare data cand citesc ceva fic de`al tau..imi trec prin burta ceva flutuarshi lough
Oricum, nextu` il vreau cat mai repede!!!
Pupici kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Kikyo
Academy Student
Academy Student
Kikyo

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mmm...sa zicem happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 00:45

Vai Kira am pierdut cateva capitole. Scuze, scumpo insa na...nici nu prea am putut sa intru. Oricum eu ma bucur ca am avut ce citi. Iti ador acset fic in love Chiar daca e primul tau fic e superb in love hai mai reepde cu next-ul a hug
Sus In jos
Keyra
Academy Student
Academy Student
Keyra

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea mea de ciocolata:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte fericita*_*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 00:52

Kira iti ador ficul. Imi place cum scrii in love
Sa pui repede next-ul ca vreau sa avd ce se intampla mai departe kiss
Sus In jos
~ Ally ~
Academy Student
Academy Student
~ Ally ~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : orasul de inghetata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan e destul de buna...mai tarziu,hmm...mai vedem

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 14:15

Kiriiiiii,,,wai e asa de super in love
Ador ficul asta in love in love Preferatul meu in love
Hai plizzz mai repede cu next-ul ca nu mai am rabdare vreau sa vad ce se mai intampla. a hug a hug a hug


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Tumblr-love-quotes_thumb

Love you
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 15:42

Nu pot sa cred ca Saku s-a imbatat!:)))

E super povestea! Sa pui next-ul!
Sunt curioasa pana unde o sa ajunga, avand in vedere ca a baut!:))


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 15:08

Superb capitol , imi place a hug
Sunt curioasa oare ce se va intampla intre cei doi...sper doar ca Sakura sa nu ii raneasca prea tare sentimentele lui Shin.
Astept nextul cu nerabdare asa ca grabeste-te si scrie. please


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 26974622846250718754841

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Asss10Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:34

Kira, capitolul este foarte frumos, si chiar m-ai facut curioasa. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat ca de nu, vin la tine si te pap cu fulgi cu tot... Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 13:42

Asa Kirutz, la cererea ta mi-ai cerut critica dura, deci...

Titlul: Este foarte frumos, atrage privirile cititorilor, ai are o oarecare legatura cu subiectul.

Ideea: Este simpatica, cu fiecare capitol ce trece ne adancesti in ea, ne faci sa simtim ce simta protagonista, foarte bine,

Actiunea: Nu este grabita, decurge foarte lin, foarte frumos, din cauza ca ai descriere, narezi lin, in concluzie este bine.

Descriere: Deci descrierea este prezenta, dar ai mai fi putut sa adaugi, sa mai zici, sa mai ne bagi in actiune, cum ar fi sa fim personaje, sa simtim cum se simte Sakura si Sasuke si Shin, si aia lough. Puteai sa mai fi pus..

Dialogul: Deci, in mare parte dialogul este bun, nu este sec, a mai adaugat ceva pe langa acesta ca sa nu arate prea simplu, dar totusi o replica mi se pare cam prea SEACA:
,,- Daca iti dau drumul, promiti ca nu vei tipa?''.
VEzi, foarte sec.

Greseli de tastare/exprimare/ortografie:
senazatia---> senzatia
Acersta--->acesta
suta--->saruta
dcu-duc
Acesta ma privea ciudat, gestul meu il surprinse intr-un mod ciudat dupa expresia de pe chipul sau.---> Repetitie enervanta

Cam atat, deci am mai citit odata acest capitol si cred ca nu mai am ce comenta. Acestam cu totii nextul. Pa!!...


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 15:46

hai cu next-ul ala dap ! te rog


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 15:49

Pai ce faci tu? Nu vezi cate commuri ai? Cand pui next-ul? hmm...?!
Sau esti in vacanta si la ficuri? Haide mai repede cu next-ul ala ca sunt asa nerabdatoare sa vad ce se intampla.
Ei bine Piersicuta, a spus sa descrii si sentimentele celorlalti insa nu prea cred ca se poate. Na, adica ficul e la persoana I, nu prea ai de unde sa sti ce simt ceilalti, inafara de personajul tau. Oriucm e doar parerea mea.
Asa ca hai pune mai repede next-ul ala ca vreau sa vad ce se mai intampla. kiss


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 12:49

♥ Capitolul 16 ♥

Razele soarelui imi mangaiau chipul adormit in timp ce caldura lor ma trezea la realitate. Mi-am deschis incet ochii, simtind o durere ingrozitoare in partea din spate a corpului. Am atins suprafata rece a parchetului, intrebandu-ma ce caut pe jos. Parul imi cadea alene pe chip, impedicandu-ma sa privesc in fata mea. Am auzit cativa pasi care se apropiau tot mai mult de mine. Ma intrebam cine poate fii. Mi-am ridicat privirea indepartandu-mi suvitele rozalii si lasand la iveala o pereche de smaralde verzi. In fata mea statea brunetul care tocmai isi facuse dus. Acesta avea un prosop albastru infasurat in jurul taliei, in timp ce cu un altul isi stergea parul ud si ciufulit. M-am ridicat, tinandu-ma cu o mana de spate din cauza durerii. Parea asemeni unui zeu, iar eu eram ofranda impreuna cu alte fete care se daruiau neconditionat, primind la final doar o simpla replica ce te facea sa crezi ca si Iadul e mai bun. Ochii lui de bestie te hipnotizau, te faceau sa crezi ca exista cu adevarat Paradisul insa la final iti arata adevaratul lui chip. Cat de sadic, insa atat de adevarat. As vrea sa stiu ca doar pentru o secunda el chiar ma iubeste, ca imi doreste binele si vrea sa ma vada fericita insa e doar un vis ce v-a fii spulberat in bataia vantului.
L-am intrebat aproape tipand din cauza nervilor ce caut aici. Imi era frica de un raspuns din partea lui, insa altceva ce puteam sa-i spun? Inima imi batea tot mai tare, incercand sa-mi stapanesc furia insa nu prea reuseam. Sasuke ma privea calm, schitand un zambet pervers in coltul gurii.

- Iubito, ai fost magnifica ieri, de asta am dormit si asa de mult. Apropo, te rog sa te imbraci daca nu vrei sa repetam scenariul inca o data. Replica brunetul, aruncandu-mi hainele in fata pentru a ma imbraca.

Capul incepu sa ma doara foarte tare. Am lasat loc unui scancet sa-si faca aparitia. Imi doream sa mor, imi simteam corpul pangarit insa si eu am vrut, a fost doar vina mea. M-am ridicat in picioare, dorind sa plec cat mai repede de aici. M-am imbracat, stranband usor din nas. Corpul continua sa ma doara, imi simteam spatele injunghiat de o mie de cutite, nu stiam ce sa mai fac. Imi era rusine sa ma duc la Shin. Am lasat sa-mi cada cateva lacrimi pe chipul meu trist, doream sa nu se fii intamplat nimic intre noi, sa fii fost acum langa Shin insa realitatea era alta. Ma culcasem cu Sasuke si mi-a placut iar asta regret cel mai mult. Puteam sa ma impotrivesc insa eu i-am oferit corpul meu pe tava, in timp ce ii promisesem blondului ca nu voi mai fii cu altcvineva inafara de el. Am inaintat pe podeaua tare insa mana brunetului ma opri. Nu m-am intors cu fata spre el, nu doream sa-l vad. Acesta ma apuca de barbie, obligandu-ma sa-l privesc in ochi. Am scos un sunet aproape imperceptibil de durere, simtindu-i mana cum se plimba pe piciorul meu. Ochii incepura sa mi se dilateze usor, in timp ce buzele imi tremurau. Doream sa plec, insa acesta era mult mai puternic decat mine. Ma trase usor de par, apropiindu-se periculos de mult de mine. Isi umezi putin buzele, unindu-se in cele din urma cu ale mele, initiind un sarut. Durere, placere, dragoste, ura, atatea sentimente amestecate care nu se legau intre ele. Doar un joc unde unul din noi v-a pierde, insa nu si aici. Imi placea si stiam ca si lui, insa cat v-a mai continua jocul asta? Pentru el nu insemna nimic insa pentru mine da. Mi-as dori sa-l am mereu aproape, sa fie totul bine insa el o iubeste pe Ino. Asa e, el nu ma iubeste pe mine. Atunci de ce ma saruta? L-am impins, stergandu-mi buzele cu scarba. Acesta ma privea uimit, neintelegand ce se intampla. L-am privit pret de cateva secunde in ochi, incruntandu-ma. Am apasat cu putere pe clanta, trantind usa in urma mea. Nu mai doream sa-l vad, vroiam sa-l uit. Priveam in jurul meu copacii inalti si batrani care mi se pareau asemeni unor monstrii, insa nu erau asa. Cand eram mica imi era frica de intuneric cat si de ramurile batrane ale copacilor care mereu imi bateau in geam insa acum imi plac, as sta mereu sub vraja unuia dintre ei si sa ascult glasul mirific al pasarilor.
M-am oprit, privind cabana din fata mea. Ma intreb daca Shin inca doarme. Am deschis incet usa, lasand scartaitul acesteia cu care eram obisnuita sa isi faca aparitia. La-m observat pe blond care privea peisajul din fata sa, stand sprijinit de pervaz. M-am apropiat de el, dorind sa-l imbratisez insa acesta ma privi cu raceala in ochi. M-am speriat putin, ochii sai asemeni marii pareau acum ca o furtuna care distrugea totul in jurul sau.

- Unde ai fost? Te-am asteptat insa nu ai mai venit si nici cand m-am trezit mai spre dimineata nu te-am gasit in pat. Ai fost cu el, nu? Sa sti ca si iubita lui in cauta, sigur ai fost cu el. Se vede pe chipul tau ca ai fost satisfacuta. Replica dur blondul, accentuand ultimele doua cuvinte.

Aflase...iar eu nu aveam cum sa-l mint. Si de ce sa o fac? Asa era, ma culcasem cu Sasuke si imi placuse. Insa tot ma simteam murdara pentru ca aveam alaturi un baiat care ma iubea, un baiat care ar face orice pentru mine iar eu imi gasesc alinarea in patul brunetului, in bratele lui si ma simt cu adevarat fericita atunci cand ma saruta.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc


Ultima editare efectuata de catre ♥ Iepurasul♥Kirara ♥ in Joi 11 Aug 2011, 21:36, editata de 3 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:16

a dat Domnu sa bagi nextul ala,saraca Sakura, sad vai ce pr**st e Sasuke ala angry
oricum sper sa pui nextul repede hi!


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Cleo ♥♥♥
Academy Student
Academy Student
Cleo ♥♥♥

Sex : feminin Localizare Localizare : honestly ... I want to be with you♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dăăă...miuzzzic
Stare de spirit Stare de spirit : ă...Hepi..yeah, this right...♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:04

Vai era si timpul sa pui next-ul, Kirisor mama.
Imi place asa de mult, vai nu pot sa cred. Ma intreb ce se v-a mai intampla.
Descrii sentimentele, dialogul nu e sec ci il pui cand trebuie ♥️♥️.
Dar sper ca next-ul sa nu mai vina asa de tarziu ♥️
Te pupicesc dulce si astept next-ul.
Sti doar ca iti ador ficul ♥️♥️ good
Hai cu next-ul♥️♥️♥️


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Guitargirlsignature

Be different, be cool, be a dreamer, just be you!
Sus In jos
Andrei
Academy Student
Academy Student
Andrei

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : muzika, cluburi, skate, break dance

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:23

Hey Kira imi place ficul.
Imi plac ideile tale.
Sa pui mai repede next-ul yeah
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 12:34

Uuuu ai adus nextu`!!! Deci, il ador la nebunieee!! Astept continuarea da?? happy2
Pupici dulci dulci de la Losty kiss kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
MaRiOnEtA
Academy Student
Academy Student
MaRiOnEtA

Sex : feminin Localizare Localizare : In dezastru...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Rad...pentru totdeauna voi rade ca te stiu asa.

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:02

Chiar imi place acest fic, adica il ador in love
Vai ce rau e Sasuke.
Vreau mai repede next-ul ca m-i facut curioasa kiss


You are my devil

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 1695455658_091c28c55e

No more words, no more lies, no more crying, no more pain, no more hurt, no more tryin. There is no other way, I get the final say.
Sus In jos
Pufulete ☻
Academy Student
Academy Student
Pufulete ☻

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Cu capul in nori ♥ ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 21:23

Iii ce ma bucur cai adus next-ul.
Vai deci ador ficul asta, de fiecare data ma atrage cu cate ceva. Vreau sa spun ca are de toate. Vreau nextuuuuuul ca nu mai am rabdare.
Plizz adu-l repede, iepuras a hug


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 17764709_1

Only a mad puppeteer in the night۰۪●۪۫

I love You !
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 13:45

Kiriiiii in love tu sti foarte bine ca S$hiva iti adora ficul in love in love
Esti geniala in love
Asa deci, ce urasc eu la tine: te opresti cand nu trebuie hmm...?!
Hai mai repede cu next-ul ala ca vreau sa vad ce se intampla.
Te-am pupacit! kiss kiss


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:02

Multumesc pentru commuri dragilor. Ma bucur ca va place. Uitati si next-ul kiss

♥️ Capitolul 17 ♥️


As prefera sa stiu ca sunt moarta decat aici, in fata lui incercand sa-mi gasesc cuvinetele care nu doresc sa-mi iasa pe gura. Si oricum, ce i-as putea spune? Sa-i spun adevarul, ca inca il iubesc pe Sasuke sau sa mint spunandu-i ca am dormit in alta parte? Era penibil, mai ales ca nu doream sa se supere pe mine, era prea perfect acest baiat. Mi-a daruit toata dragostea lui si mi-a aratat ca viata chiar merita traita. Un inger, iar eu un demon din cauza brunetului. El m-a transformat in asa ceva iar eu nu am refuzat. Doream sa plang insa m-am abtinut, muscandu-mi cu putere buza superioara. Ma durea insa nu imi pasa, doream ca blondul sa-mi spuna ceva, sa ma certe, sa-mi reproseze ca sunt o proasta insa acesta se apropie de mine, mangaindu-mi chipul. Nici nu am apucat sa spun ceva ca am simtit cum obrazul imi arde foarte tare. Mi-am atins suprafata pielii, stiind ca e rosu. Shin ma plesnise pentru prima data, insa o meritam. Ma ustura, imi venea sa plang insa am zambit. I-am multumit, in timp ce acesta ma privea uimit. Corpul ii tremura in timp ce buzele erau arcuite putin, incercand sa spuna ceva insa nu prea reusea. M-am apropiat de el, soptindu-i ,, multumesc '' apoi am iesit din camera. L-am lasat singur, poate asa era mai bine. Ma intrebam insa ce vreau eu cu adevarat. Am iesit din cabana, dorind sa iau aer curat. Priveam muntele enorm din fata mea si batranul stejar ce adapostea pasarile multicolore cu trilul lor minunat care te fermeca. Pasii mei se afundau in verdeata ce domina, in timp ce florile isi ridicau petalele lasand parfumul lor sa predomine in aer. Am observat-o pe blonda ce purta o rochita destul de scurta de culoarea marii ce se lega la spate, in timp ce il tinea pe Sasuke de brat. Pareau asa de fericiti ! Poate ca le distrugeam si lor fericirea.
Blonda se apropie de mine, privindu-mi obrazul rosu. Il examina putin pe Sasuke care parea indiferent, atingandu-mi locul inrosit. Deoarece inca ma ustura, am scos un scancet de durere, atragandu-i atentia brunetului care nu stia ce se intampla.

- Arata groaznic obrazul tau, Sakura. Cine te-a plesnit? Ma intreba blonda, privindu-ma mirata. Ochii sai mari si albastri ma examinau, in timp ce brunetul se apropia mai mult de mine, dorind sa vada si el ce am patit.

Nu stiam ce sa fac, asa ca m-am dat cativa pasi inapoi. Am incercat sa le spun ca m-am impiedicat insa Sasuke mi-o lua inainte, tipand ca numai Shin e de vina. A plecat de langa noi, avand ca tinta cabana in care stateam eu si blondul. Imi era frica, ma intrebam ce are de gand sa faca. Am vrut sa plec insa vocea aproape soptita a blondei in care imi spunea sa ma gandesc bine pe cine iubesc cu adevarat ma puse pe ganduri. Avea dreptate, trebuia sa aleg pe unul din ei insa asta insemna sa pierd doi baieti. Daca l-as alege pe Shin ar insemna sa-l pierd pe cel care il iubesc cu adevarat iar daca l-as alege pe Sasuke ar insemna sa pierd o persoana care ma iubeste cu adevarat si sa ma impac cu ideea ca sunt doar o aventura pentru el. De ce e dragostea asa de grea? Off, as vrea sa fiu fericita si eu macar cinci minute si sa nu ma mai gandesc pe cine ranesc si pe cine nu. Da, sunt orgolioasa, o persoana care nu a facut in aceste zile decat sa se simta bine fara sa se gandeasca la ceilalti si tot eu ma plang.
Am continuat sa nu mai bag de seama ce imi spune blonda ci pur si simplu am continuat sa merg. In minte mi-a aparut chipul brunetului, ma intrebam daca a ajuns. Am inceput sa alerg, nemaitinand cont de oamenii peste care tot dadeam. Nu imi pasa de injuraturile lor sau de alte vorbe la adresa mea, doream pur si simplu sa vad ce are de gand Sasuke. Imi era frica pentru amandoi deoarece daca ar fi inceput sa se bata stiam ca nici unul nu ar fi lasat garda jos. Mi-am inclestat maxilarul, lasand doar bataia usoara a vantului sa isi faca simtita prezenta. In cele din urma am ajuns la cabana. Privirea mea cautau doua persoane insa nu le gaseam. Ma intrebam daca sunt in interiorul ei. Am deschis iuncet usa, insa acel sunet specific ei se facu auzi, rasunand in intrega incapere. Am auzit cateva tipete din camera in care stateam eu si Shin. Stiam ca Sasuke a ajuns. M-am apropit mai mult, trantind usa, lasand varul alb sa cada de pe perete. In fata era brunetul care ma privea nervos, avand cateva vanatai pe fata in timp ce Shin era trantit la podea, observandu-se ranile care ii sangerau. Inima incepu sa-mi bata cu putere, in timp ce corpul imi tremura incontrolabil.

- Sasuke, te rog sa pleci. Nu vezi cat rau ne faci? Te rog, pleaca, e mai bine asa. Nu mai vreau sa te vad niciodata! Am replicat eu, aproape tipand incercand sa ma controlez.

Era mai bine sa dispara de tot, poate asa as fii fost si eu fericita cu Shin si l-as uita pe el. L-am privit pret de cateva secunde in ochi. Strangea nervos din pumni in timp ce isi musca buza superioara. Imi aruca o privire plina de ura dar tot o data plina de regret dupa care parasi cabana. Imi parea rau pentru el, il iubeam foarte mult insa mi-a facut prea mult rau si acum l-a ranit si pe blond. Am dat din cap, intrebandu-l pe Shin cum se simte. Acesta se ridica de pe podea, stergandu-si firicelul de sange care se prelingea de la buza. Acesta ma intreba cum ma simt. Vocea sa ii tremura in timp ce ochii sai albastri ma priveau tristi. I-am mangaiat chipul, sarutandu-i obrajii rosii. Acesta sopti pe o voce putin ragusita ,, imi pare rau '' , lasand apoi capul in jos.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 10:22

Ce frumooooss.. sad
Ador ador ador capitolul! in love Nici nu am cuvinte.. dap !
Astept nextu` repede!!
Pupici de la Losty kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-