Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 09:40

kirara scumpo e super capitolu
debia astept continuarea
kiss a hug



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 12:27

Minunat Kiri! Fabulos capitolul!
Iubesc ficul asta si pe tine la fel! in love in love in love
Ma bucur ca ai pus continuarea mult mai repede! happy2
E asa frumoasa! Abea astept sa vad ce se mai intampla!
Spor la scris si multe idei!
Next-ul sper sa-l vedem repejor! happy2


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 14:56

Miau !


Hello draga mea ^^
Kira scumpa mea :X Imi pare sincer rau ca nu am dat comentariu acum
Sper ca se primeste si daca vine cu mici intarzieri , nu ? ;;)
So , capitolul a fost minunat
Mi-a placut asa de mult , Ino este atat de rea
Dar de Sasuke ce sa mai zic ?
Adica sa fim seriosi , ba vrea sa o recucereasca pe Sakura , ba se duce sa o raneasca ?
Of of , ce o fi in capul lui ?
Oricum , sper ca Sakura sa nu pateasca nimic
Felicitarile mele pentru capitol , este foarte frumos si interesant
De cand il astept eu :X
Deabea asteptam sa-l pui :X:X
Imi place , insa urasc suspansul
De ce a trebuit sa ne lasi in suspans ?
Of of , ma omori tu pe mine
Pai hai cu next-ul raaaapiiiid !!
Spor la scris si la idei !!
Mna , succes la scoala . Vezi ca am zis " succes " , nu scutece !! [-(
=)))
Pupici cei ma duuulci !!
So.. mrr dap ! hi!


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 18:34

Uuuu!Super!
Ai pus nextul!
Cat l-am asteptat!
Uite ca intr-un final a venit!
Pai sa sty ca imi place muult!
Spor la scris ideii si scoala!
Te pupacesk dolce!
Si te ubesk!

See ya!


[center][img]Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
~ Ally ~
Academy Student
Academy Student
~ Ally ~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : orasul de inghetata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan e destul de buna...mai tarziu,hmm...mai vedem

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 19:45

Kira,ce ma bucur ca ai pus continuarea.
Vai ce-mi place:xCe mult te iubesc eu pe tine.Ador ficul asta.
Vai ce rea e Ino dar nici Sasuke nu e mai breaz.
Deci s-a culcat cu Ino pentru a-l ajuta sa o faca pe Sakura geloasa.
Of of,nici nu ai idee cat de mult imi place.:x
Urasc ca iar ma tii in suspans.
Te rog,sa pui la fel de repede next-ul.
Te pup! kiss a hug


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Tumblr-love-quotes_thumb

Love you
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 22:36

Scumpa mea bine ca ai pus continuarea.

Super si sa pui repede continuare.De,sunt curioasa.Hai repejor!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Yuko
Academy Student
Academy Student
Yuko

Sex : feminin Localizare Localizare : un loc uitat de lume si numai de mine stiut
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : just...a smile

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 11:14

Kira,vai ce mult imi place.Scuze ca nu ti-am mai lasat comm scumpo.
Sasuke e cam confuz.Nici el nustie ce vrea.O iubeste,ba o raneste.
Plizz sa pui repede next-ul ca abea astept sa vad ce se mai intampla.
Bye! kiss


Please can you die !

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Scaled.php?server=36&filename=tumblrlytzinzlbz1r0yfbp

Give me a cigarette and then can smile !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 13:41

Kiraa . Hai cu next-ul ca sunt foarte curioasa ! Mai repedeee !


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 21:19

Kirraa!Surioaroo! Pune nextul repede!


[center][img]Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 19:58

Miau !

Pai mda , iarta-ma ca te stresez
Simteam nevoia de ati mai spune inca odata ca imi place ficul
Si vreau continuarea
Sa nu ma bati.. rusinos


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:29

Iepuras! angry
Vrei sa-ti arunc celalalt papuc ca sa te trezesti? angry
Eheee scumpo hai mai repede! in love
Ca mor aici! in love


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 21:06

Kiri mama!
Vrei sa beau dinou RedBull
Ca sa vin in zbor sa iti zik
Ca sa pui nextul.
Dar te avertizez vin cu tigaia:))
Si asta nu e ca sati fac micul de jun:))


[center][img]Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 19:40

Mersi pentru commuri.Hai ca pun si next-ul.

Capitolul 12

Se ridica,muscandu-ma de buza si soptindu-mi ca ne vom mai vedea.Imi arunca o privire plina de ura,trantind usa in urma lui.Corpul incepu sa-mi tremure incontrolabil,in timp ce ochii mi se dilatau incetul cu incetul.Ajunsesem sa ma tem de Sasuke.Am strans nervoasa din pumn,privind covorul portocaliu ce avea desenate diferite linii verzi.M-am ridicat de pe suprafata rece a parchetului,intrand in baie.Doream sa simt caldura apei,sa ma mai relaxez putin.Am turnat putin gel de dus ce avea un miros de levantica,lasand materialul rosiatic sa alunece pe corp.Spuma frumos mirositoare imi acoperea trupul alb si obosit,lasandu-mi doar ochii verzi si tristi la vedere.Am oftat,jucandu-ma cu spuma alba.
Ploaia incepu sa bata cu repeziciune in geam in timp ce crengile copacilor provocau diferite zgomote la contactul cu suprafata tare a geamului.Am inchis ochii pentru un moment lasand doar zgomotul ploii sa se mai auda.Intr-un fel mai mai calma.Mi-as fi dorit sa fiu si eu un strop de apa,sa cad pe case, apoi sa mor si sa reinviu din nou.Cat de usor ar fi fost!
M-am ridicat din cada,infasurandu-mi trupul intr-un halat alb si pufos.Ma indreptam cu pasi inceti spre camera mea ce era slab luminata de razele lunii care incercau sa patrunda in incapere dar perdeaua movalie parca le impiedica.Peretii rozalii aveau diferite tablouri,iar patul aflat in mijloc era acoperit cu o patura albastra.Pe noptiera se aflau diferite poze cu prietenii mei,inclusiv cu Sasuke.Am auzit soneria infernala a telefonului meu ce rasuna in incapere.M-am uitat pe ecran ce indica numele persoanei care ma suna:Shin.
Am oftat nestiind daca sa-i raspund sau sa-l las sa sune in continuare.Am pus telefonul la ureche soptind pe un ton calm si tot odata trist,,alo''.Nu doream sa-si dea seama ca sunt suparata dar acest lucru era aproape imposibil.
-Esti bine?Ma intreba acesta,simtindu-i vocea ingrijorata.
-Da,s-a intamplat ceva?De ce m-ai sunat?
Acesta tacu pentru un moment.Cred ca isi dadu seama ca nu aveam chef sa vorbesc.Nu stiam ce sa-i spun,nu doream sa-l mai ranesc.
-Sakura,ai vrea sa vorbim maine?Am niste treaba acum.
Ii simteam glasul trist si cuvintele rostite cu sila.Inchise inainte de a mai spune eu ceva.Nu doream sa-l supar dar starea mea nu era tocmai una buna.M-am trantit pe suprafata patului,privind tavanul.In minte mi se derulau tot felul de amintiri.Ma gandeam la brunet,doream sa mi-l scot din cap dar pur si simplu nu puteam.Am inchis ochii reusind sa adorm in cele din urma.

Razele calde ale soarelui incalzeau pamantul umed,mangaind florile adormite si locuitorii capitalei nipone.Pasarile ciripeau pe crengile copacilor,inveselind lumea cu trilul lor.Perdelele camerei mele fluturau usor in bataia inceata a vantului.Mi-am deschis usor ochii,privind somnoroasa in jurul meu.Ceasul batea ora 9:00.M-am ridicat de pe suprafata patului,indreptandu-ma spre baie unde am inceput sa-mi dau cu apa rece pe fata.Picurii reci de apa imi racoreau fata adormita,in timp ce ochii mei verzi incercau sa se deschida incetul cu incetul.Mi-am luat din dulap o pereche de pantaloni scurti din blug si un maieu rpsu ce avea un decolteu destul de decent.Mi-am pus un lantisor in forma de fluture si o pereche de cercei ce se asortau.Ma intrebam cu ce sa ma incalt.Intr-un final mi-am luat o pereche de tenisi negrii.Am iesit din casa,zambind si privind trecatorii destul de fericiti.Am inceput sa fredonez un cantecel,lasand sa mi se deruleze in minte convorbirea de aseara cu Shin.ma intrebam daca este suparat pe mine.Am oftat,trecandu-mi mana prin parul meu roz.Mi-am ridicat privirea,observand norii albi care luau diferite forme.Am zambit usor,continuand sa merg.In fata l-am vazut pe Sasuke alaturi de Ino.Acestia se sarutau,brunetul mangaindu-i spatele si coborand tot mai jor.Pareau fericiti,iar acest lucru ma intrista intr-un fel.M-am abtinut sa nu plang,observandu-l pe blond in cele din urma.Shin incepu sa-mi faca din mana,apropiindu-se usor de mine si sarutandu-ma pe buze.l-am imbratisat strans,vazand ce cei doi se oprira din sarut.
-Sakura...imi pare rau.Sopti acesta,sarutandu-mi obrajii rosii.
-Shh...nu mai spune nimic.E vina mea.Iarta-ma dar trebuie sa ma intelegi si pe mine.Nu mi-e usor.Ii spun eu privindu-l in ochi.Acel albastru intens ma hipnotiza.
Imi lua mainile intr-ale sale,sale,sarutandu-le usor.Mi-am intors privirea spre brunet ce se juca cu parul blondei.Din cand in cand ma privea cu coada ochiului,ranjind.L-am luat pe blond de mana,dorind sa plec cat mai repede din acel loc.
Priveam amandoi trecatorii si cuplurile de indragostiti ce se sarutau,nepasandu-le de lumea din jurul lor.Din cand in cand il auzeam pe Shn oftand dorind parca sa intrebe:noi de ce nu putem fii ca ei?L-am strans din mana,neprivindu-l in ochi.Ne-am asezat amandoi pe bancuta ce se afla sun un stejar batran,ascultand cantecelul suav al pasarilor.Minutele treceau iar noi nu scoteam niciun sunet.Observam cum blondul incerca sa sparga aceasta tacere insa se oprea,cuvintele parca nu doreau sa iasa la suprafata.
-Frumoaso,ma duc sa ma pregatesc.Mai sunt patru ore pana vom pleca.
Acesta ma saruta scurt pe obraz,lasandu-ma singura.M-am ridicat de pe suprafata bancii indreptandu-ma cu pasi repezi spre casa.Globul de foc al soarelui continua sa trimita raze plapande peste oras in timp ce vantul sufla usor.Bagajele erau pozitionate langa usa.M-am indreptat spre fereastra larg deschisa,dorind sa simt adierea placuta a vantului.Parul meu rozaliu incepu sa alcatiuasca un dans,in timp ce micile suvite nu imi lasau ochii sa priveasca in zare.
Orele continuau sa treaca,observand cum incetul cu incetul plapuma neagra incepea sa-si faca aparitia si o data cu ea,venind si Luna alaturi de sclipitoarele stele.Priveam ceasul care indica ora 18:00,semn ca trebuia sa plec.Mi-am luat in graba bagajele,incepand sa alerg pana la gara.Acolo l-am vazut pe Shin ce avea mainile in buzunar iar parul sau blond ii acoperea chipul.Zambi usor cand ma vazu si imi facu semn sa ma grabesc.Am urcat amandoi in tren,asezandu-ne pe scaunele moi.Am oftat amandoi,privind frumoasa privelist ce ni se desfasura in fata ochilor.
-Mi-e somn.Sopti blondul,privindu-ma in ochi.
- Mai bine stai treaz,uite frumos e!Intre timp daca vrei iti citesc cate ceva sa treca timpul mai repede.Blondul dadu negativ din cap dupa care ma lua in brate,inchizand ochii. Shin incepu sa-si plimbe degetele prin parul meu,in timp ce eu il dezmierdam cu sarutaru usoare pana cand acesta adormi.In partea stanga a blondului am zarit o carte ce avae copertiel portocalii si un fel de umbra desenata pe ea." Ha...o carte de groaza,Shin cred ca nu vrea sa doarma la noapte"spun eu citind cateva randuri. Am incepu sa citesc deschizand la o pagin : ........." pe aleea goala unde fata isi avea de obicei veacul alaturi de prietenii sai, incepura sa se auda pasi. Apoi un zgomot sparse linistea mortuara. Acesta se intoarse privind speriata in urma sa. O imagine incepu sa se contureze in ochii ei apoi disparu fara urma. Auzi sunetul unui geam spart apoi vazu un baiat ce cadea cu repeziciune in gol. Il recunoscu imediat acesta fiind chiar fratele ei care murise cu putin timp in urma,cazand de la etajul de la care locuia". Am inchis cartea zambind prosteste in sinea mea:
"Interesanta carte...totusi daca voi avea cosmaruri or sa fie datorita lui".Am lasat cartea jos,continuand sa ma uit pe geam.Visam cu ochii deschisi la Sasuke.Doream sa mi-l scot macar pentru o secunda din cap insa nu reuseam.Usa compartimentului se deschise,ceea cea ma facu sa-mi revin din visare.Ochii meu verzi priveau cu uimire persoanele care tocmai intrara.Parul sau negru era complet ciufulit in timp ce ochii sai asemeni intunericului ma priveau.Alaturi de el era o blonda cu ochii asemeni marii ce ma priveau,zambind.
-Ce cauti aici?Il intreb eu pe Sasuke,evitand sa o privesc pe Ino.
-Cred ca acelasi lucru ca tine si iubitul tau.Eu si scumpa mea iubita vrem sa mergem in vacanta.Ai vreo problema?Ma intreba acesta ranjind si avand aceasi sclipire bizara in ochi.Ma enerva la culme dar trebuia sa ma calmez.


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 21:49

Vai Kira,ce mult imi place.
Si cum de e mai lung next-ul?Asa da scumpa mea Kirara:x
Vai ce-mi place.Ador ficul tau:xDevine din ce in ce ami interesant:x
Sa pui repede next-ul ca nu mai am rabdare si vreau sa vad ce se mai intampla.
Zbye! hi!


You are my dream

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Th_galatea


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Th_fight Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Th_120503605826337 Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Th_thHakase01

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Th_th1154811882328ik3

Just watch !

And when you do not expect, it happens
Sus In jos
Ryuuk
Academy Student
Academy Student
Ryuuk

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : la calculator
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : mi-ar lua o pagina sa le enumar...asa ca mai bine tac
Stare de spirit Stare de spirit : destul de bine

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 21:55

Frumos Kira.Imi place mult,foarte interesant.Ambele cumpluri in acelasi compartiment.
yeah
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 21:58

Miau !

Pai imi place foarte mult
Si ma bucur ca ai pus next-ul !
Uhuu ce-mi placeee !!
Felicitari draga mea !
Astept si urmatorul capitol !
Spor la scris si la idei !
Succes la scoala !
Pupici !
Mrr dap ! hi!


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 22:24

IEPURAAAS!MINUNAT!BRAVOOOO!FELICITARI SCUMPO!PENTRU ACEST CAPITOL MINUNAT AM SA-TI DAU O PERECHE DE PAPUCU CA AI MEI!TU ALEGI CULOARAEA!
HAI CU NEXTUL ALA!
PUPICI SI IMBRATISARE! kiss a hug

TIGRILINA! al noualea cer


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 23:22

Oh Kiri ce frumos ee capitol.Vreau continuarea!!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 11:51

Vai Kiri absolut minunat capitolul!
Ador ficul tau! Cat ma bucur ca ai pus next-ul!
Deci superb, mirific!
Sa vi cu next-ul cat mai repede!
Il astept cu sufletul la gura!
Spor la scris si multe idei!
Noroc la scoala!
Te pupacesk! kiss kiss kiss


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 08:22


Foarte frumosc Kira.M-ai facut curioasa.
Sa pui repede next-ul. kiss


te privesc absent... te ignor atent... intri lent... in jocul meu dement..
Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 385172nu0kffzxkf
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 10:08

Vai Iepuras, scuzama ca nu am dat comm mai devreme
Este absolut minunat!
Imi place enorm de mult:X
Mirific:X
Ma intreb oare ce se va intampla:X
Pune repede nextul ca mor aiki:))
VIn cu tigaia:X
Te pup dukle si te ubesk moolt
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Mar 2011, 15:30

Buna !
Ini place fic-ul
IArta-ma , nu am mai dat comm dar incurc fic-urile tate intre ele . oricum
Iubesc fic-ul
Pupici
Aaaa ... am uitat .. he he
Next-ul


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Joi 10 Mar 2011, 22:47

buna am trecut pe la ficul tau.
am numele de pe un alt site, stii bine, cred
deci acest fic e minunat
imi place la nebunie
mai ales cum se joaca aia doi
exact c pisica si soarecele:))
deci am o intrebare:
Cand pui nextu?
Doar nu vrei sa mor aici
si asa e seara, pun pariu ca deja incep sa imi fac tot felu de idei
deci astept next:*
te rog mai repede
nu ne chinui;;)


Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Kikyo
Academy Student
Academy Student
Kikyo

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mmm...sa zicem happy

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Vin 11 Mar 2011, 13:59

Vai Vai Kira de cand nu am mai lasat comm la ficul tau.Ei,uite ca am intrat si iti las acum.Am avut ceva de citit avand in vedere cate capitole am pierdut,dar nu e nicio problema.vad ca lucrurile au luat o intorsatura pe care eu nu as fi crezut ca se va intampla.Devine foarte interesant iar asta imi place cel mai mult.Ambele cupluri in vacanta si acum in acelasi compartiment.Vai ce-mi place!Ma intreb daca se vor impaca si ce se va intampla in vacanta.Sa pui repede continuarea ca imi place foarte mult ficul tau.
Spor la scris.
Bye bye! kiss
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 18:51

Vai kira nu am mai intrat de mult pe aici.Sunt o nesimtita,nici comm nu ti-am mai lasat.Eu si Kikyo meritam bataie.Oricum,draga mea sa sti ca mie imi place foarte mult.
Vai ce intreresant devine.Merg in aceeasi excursie.Ai asta imi place si mai mult.Ma intreb ce se va intampla intre cei doi.Oare se vor impaca?Poate Ino va fi cu Shin...asa hai ca incep sa-mi imaginez ce se va intampla dar te rog sa pui next-ul ca sunt foarte curioasa.Asa,sa imi facu un calduros ,,bine ai revenit'',incantadu-ma cu un next la acest fic pe care eu pur si simplu il ador.Dar cred ca stiai asta,daca nu iti mai spun.
Am avut ceva de citit dar mie imi placea si ma faceai curioasa cu fiecara cuvand,cu fiecare capitol pe care il citeam.
Sa pui repede next-ul,te rog eu mult.
Spor la scris in continuare! kiss


So cute...♣️

Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Lgif

Stay like that, I like...

You're my rain, you are my demon, you're my idol

Virusss < - -
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iarta-ma,e tot ce vreau!   Iarta-ma,e tot ce vreau! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Iarta-ma,e tot ce vreau!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-