Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 23:52

deci cred ca mai bine bag un comentariu ca mnah.....faci parte din familia mea lough deci cum am mai zis si pe mess e minunat ficul si abea astept nextul


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 01:03

Cum poti spera sa ne lasi in suspans? Nu imi place absolut deloc suspansul asa ca vreau repejor next-ul caci altfel.nu-i de bine..Aolo..zi-mi ce vede Sakura? Ce se intampla? OH la la!!

Genial capitol si spor la scris


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 10:54

Acolo ... Ce? Ce se intampla?
Zi si mie ce vede acolo!!!!
Mor de curiozitate, ma toaca, ma enerveaza, ma tine in suspans intelegi?!?
Merci ca m-ai anuntat si vreau nextul urgent
bye hi!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:05

dak nai vrut sa ne lasi in suspans ei bine nu tia reusit deoarece eu nu mai pot de curiozitate sa vad ce se va mai intampla happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 16:07

Acolo? Ce se intampla? ceva de rau mai mult ca sigur, ca facut sau face ceva brunetul ce o va deranja mult pe Sakura. Nu mai am ce zice, iti ador imaginatia pe care o ai pentru design, atat vestimentar cat si de interior/ exterior.
Bye


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 21:58

uitati nextul si ma bucur ca va plac ficurile mele o sa va anunt de fiecare data cand il pun spor la citit SCUZATI GRESELILE SUNT OBOSITA.


Season 2


Capitolul 4:Gelozia este un mare dusman

Sakura:

Acolo vedem foarte multe fete adunate pe langa cei trei baieti.Sasuke citea din cartea lui si nu le dadea importanta desi fetele ii mangaiau parul si bratele si.........imi venea sa ma infig eu in parul lor si sa le omor sugandu-le sangele pana la ultima picatura.Si asa voi si face dar mai tarziu.Naruto incerca sa le evite de dragul Hinatei si tot repeta ca este insurat dar ele nu-i dadeau pace.Dar nu aveam de gand sa le dau stisfactie cum facea Neji.Saraca Mirka avea inima rupta si nu simtea prea bine din punct de vedere fizic,de apoi sufletesc.Fara sa ma mai gandesc ma duc la Sasuke si-l sarut pe buze asa cum nu am mai facut-o si fetele celelalte ma priveau geloase.Da ha ha sa se bucure de viata cat mai pot ca le vin eu de furca cu moartea!Incepeau sa spumege pe acolo si sa faca tumbe si sa-si smulga parul din cap de ce nervoasa erau.Hinata si Mirka au facut acelasi lucru ca mine si s-au indepartat repede admiratoarele vazand si verighetele celor doi insuratei.Rup arutul cu Sasuke si ma trantesc oftand pe sezlong.Imi iau sucul si incep sa beau din el lacoma,punandu-l mai apoi me masa.
-Ma intreb daca nu veneam noi ce faceati?intreb cu voce tare si vad ca Sasuke zambeste sadic ,Naruto se baga in sezlog de rusine si Neji priveste norii de pe cer.Of serios ce aveti azi?ii intreb si ei nici macar nu se clintesc.Prea bine daca e asa de bine sa taceti atunci va scap eu de idioatele alea cu una cu doua.Spun pe un ton nervos si ma ridic de sezlong si ma duc intr-o incapere in care stiam ca se aflu fetele de mai devreme.Intru si ma integrez printre ele.Ma duc la generator si opresc lumina.Aud numai tipete si apoi ma infig cu ghearele in ele simtindu-le mirosul sangelui proaspat.Ma asez pe o bancuta si ma imbrac cu o rochita ce o aveam.Era alba si lunga,stransa pe sani si in rest larga.Iau o fata de pe jos si imi infig coltii in gatul ei.Incep sa-i sorb sangele lacoma pana simt cum o golesc de tot.O trantesc pe jos si continui cu celelalte zeci.Nu ma saturasem si doream sa le fac sa plateasca.Ele se prefaceau in praf si se evaporau.Dragut nu?Nimeni nu va sti ca au murit.Eram tocmai la ultima cand simt o mana pe umarul meu.Las fata jos si dispare si aceasta si imi ridic privirea la cel care m-a deranjat.Sasuke se uita multumit la mine si imi zambea sadic si satisfacut.Il privesc bland si el ma mangaie pe fata,asezandu-se langa mine pe banca.Imi las capul intr-o parte si inchid ochii,bucurandu-ma de palma lui calda.
-Stiam de la inceput ca tu o sa fi perfect pentru mine.Imi spune si deschid larg ochii si ma uit speriata si uimita la el.Rade sadic si se apropie si mai mult de mine si urechea mea.Te iubesc!imi spune la ureche si il imbratisez.Imi da la o parte parul de pe gat si ma ia in brate.Intr-o secunda ma trezesc pe patul din camera noastra si cu el peste mine.Ma ridica tinandu-ma de mijloc si isi plimba mainile pe spatele meu.Imi las capul pe spate si ochii mi se fac rosii,asemeni lui.Ii simt respiratia pe gatul meu si cateva din firele lui de par gadilandu-ma.Ma saruta pe gat si isi infige incet si dureros coltii in gatul meu.Incepe sa bea din sangele meu in timp ce ma tinea strans in brate.Mai scoteam gemete din can in cand de durere.Va dati seama era dureros de parca dorea sa ma pedepseasca dar nu cred acest lucru.Il las sa se satisfaca cu sangele meu in continuare si dupa doauzeci de minute[cam mult zic eu]se desparte de gatul meu si ma piveste satisfacut cu ochii lui rosii.Ma ridica si ma pune langa el sarutandu-ma pe cretetul capului.Imi ridica barbia cu doua degete si m priveste bland in ochi dupa care ma saruta apsat pe buze,prinzandu-ma in inchisoarea bratelor lui.Eram fara vlaga da exact ca o papusa fara viata in mainile lui dar nu spun ca nu-mi placea.Imi pun mana in prul lui si incep sa-l mangai usor privindu-l bland.
-De ce le-ai omorat pe fetele acelea?ma intreaba deodata.Pun un botic suparat si imi arcuiesc buzele intr-un zambet sadic si ma ridic ducandu-ma la fereastra.Soarele apusese iar eu incep sa rad sadic.Ma privea fericit si satisfacut.
-Daca stii raspunsul de ce mai intrebi?il intreb privindu-l gales cu ochii mei verzi.Ma intorc din nou spre fereastra si il simt cum ma ia de talie si ma imbratiseaza pe la spate.
-Doream sa aud raspunsul din gura ta printeso!imi spune si ma saruta pe gat.Vai ce bine ma simteam!Nu-mi mai era foame deoarece mancasem deja asa ca nu prea mai aveam ce sa fac.
-Unde sunt ceilalti?il intreb si-mi spune ca afara pe faleza.Si de ce mai stam aici?Incepe sa rada si imi spune sa ergem.Isi ia o camasa cu maneca lunga si neagra si o pereche de pantaloni albi.Eu raman tot in rochia mea alba si imi iau in picioare o pereche de sandale cu toc tot albe.Iesim amandoi afara si suntem intampinati de un aer racoros de primavara.Luna rasarise si se vedea deasupra marii ca o minge mare si albastra.Lumina puternic si se oglindea in ochii nostri.
Il iau de mana si incepem sa ne plimbam pe faleza.Vantul adia prin hainele si parul nostru si ne imbia cu un parfum de cires.Erau ciresi in apropiere?Imposibil!dar ma rog.Auzeam valurile inspumate ale marii ce se loveau de tarmul cu nisipul inca fierbinte dupa o zi torida.Simteam nisipul printre degetele mele,pentru ca odata ce am inceput sa ne plimbam mi-am dat jos sandalele.Mai erau cupluri pe plaja si se plimbau ca noi intr-o atmosfera romantica si de neuitat.Imi las capul pe umarul lui Sasuke si continuam sa ne plimbam.M-am gandit eu nu am inotat deloc azi nu-i asa?Il trag pe brunet dupa mine si ajungem la plaja ct mai aproape de mare.Las sandalele pe jos si incep sa alerg catre mare.
-Ce vrei sa faci?ma intreaba Sasuke si ma intorc la el zambindu-i.
-Ce o baie sub clar de luna strica cumva?il intreb si ma intorc din nou spre mare alergand spre neantul i.Apa imi ajungea pana la brau si eu incep sa inot.Imi placea apa......Era calda si numai buna de inot.Parul si rochia imi erau lipite de corp si ude leoarca dar nu-mi pasa.Sasuke era in spatele meu si era la fel de ud ca si mne.Fac cale intoarsa si din nou inot pana simt pamantul sub picioare.Ma ridic si vad ca apa imi venea pana mai sus de brau dar nu conta.Sasuke vine la mine si se ridica in picioare,nemaiavand unde sa inoate si observ ca ii s-a mulat pe corp camasa,scotandu-i in evidenta muschii.Rosesc putin in obraj si il iau de ambele maini privind in sus,la ochii lui negri ce straluceau in lumina noptii.Il sarut pasional pe buze in timp ce limbile noastre se duelau una cu cealalta si dupa zece minute rupem sarutul.El incepe sa ma gadile si doreste sa ma sarute iar ,dar eu fug spre mal.
-Daca vrei sa ma saruti mai intai trebuie sa ma prinzi!ii spun si incep sa alerg pe plaja.El era in spatele meu si nu inteleg de ce nu alerga cu viteza unui vampir pentru a ma ajunge mai repede caci ca eu mai aveam putin si recurgeam si la asta.Pentru el alergam destul de repede si consider ca era si invers.Ma impiedic de o afurisita de stridie si cad pe nisip,Sasuke venind intr-o secunda la mine.Ma ajuta sa ma ridic de pe jos si sa ma scutur de nisip.
-Esti bine?ma intreaba si ii raspund afirmativ sarutandu-l pe obraz si multumindu-i de ajutor.Gata cu joaca pe ziua de azi hai sa mergem inapoi la vila.Imi spune si dau afirmativ din cap,plecand de pe plaja acum pustie.Ne ducem la vila unde ceilalti asteptau in living.Stateau pe canapea dar niciunul pe fotoliu.Sasuke ii anunta ca ne ducem sa ne schimbam si il urmez sub chicotelile celorlalti caci mai eram uzi si hainele ne stateau lipite de corp!Ne ducem in camera noastra si el intra in baie iar eu raman in camera.Imi iau pe mine o rochie rosie mulata pe corp cu o funda neagra in partea dreapta de sus.Imi iau o pereche de pantofi u platforma rosii si cu un toc de zece centimetri,si imi pun in cap o palarie micuta rosie cu o dantela neagra.Imi iau la gat un colier in forma de lacrima neagra si in urechi imi pun pereche de cercei set cu colierul.Sasuke iese la randul lui din baie si plecam amandoi jo in living unde se asaza pe fotoliu iar eu pe canapea.Incep sa povestesc cu Hinata ce am mai facut in ultimul timp remarcand lipsa lui Neji si a Mirkai.Hinata mi-a spus ca Neji a reusit sa o faca pe Mirka sa-l ierte pentru neroziile lui si ca acum sunt la un restaurant select din oras.
Zambesc si continuam sa povestim.Aud dintr-o data un ciocanit in usa de la intrare si ma ridic de pe canapea.Merg la usa si cand o deschid vad..........



gata ca mi-e somn si aduc nextul weekendul viitor bye


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 22:37

E bine ca vede, insa intrebarea este ce vede? Aolo deci cred ca tu ai o placere aparte in a ma lasa pe mine in suspans...
Deci genial capitolul..Nu am ce sa spun de el...Mor dupa fic-ul asta..

SPor la scris si la idei! Sa imi aduci repede next-ul...


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 22:43

CAND? Weekendul viitor? Fac INFARD AICI! O SA CITESC DE LA SPITAL NEXTUL! De ce weekendul viitor? Oricum, esti un fel de idol pentru mine sa stii!balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 384738 Adica, ai stil, pricepere, fani, imaginatie, faci capitolele lungi, ce-ti mai lipseste?


Un trandafir intodeauna sufera. balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 14:42

Cand? Te-ai obisnuit sa ne tii in suspans. Cu fetele banuiam ceva ceva, trei baieti frumosi pe plaja, singuri... eh nu prea multe. Macar au platit, au intrat singure in gura lupului.
Am de asteptat 5 zile pana la next, voi rezista..stiu ca pot happy

Te pup dulce kiss


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 19:23

ce mistoooooooooooooooooooooo. vreau next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 21:36

Deci ... OMG ...
So cool
Mor pe aici de curiozitate
Forte frumos
Nu am cuvinte sa descriu ficul tau
I love your fic in love
Prea tare ca sa fie adevarat
Un fic ca asta rar gasesti
Scumpa mea, ma uimesti cu fiecare capitol pus
Ai talent, stiu ca sti dar iti mai spun asta ca sa vezi cat te apreciez eu
Nu imi trece nimic prin cap acum, nu am cuvinte, nu mi-le gasesc pe moment
Sti ca vreau next-ul urgent , nu???
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 23:19

asa sa incepem deci uitati nextul dupa o saptamana si va zic ca nu mai este prea mult din ficul asta.................ca m-am cam plictisit de idee si vreau sa-l inchei.asa acum next:
Capitolul 5:Pregatiri de petrecere............
Sakura:
Am deschis usa si am vazut curierul cu un pachetel in mana.Mi l-a inmanat si m-a rugat sa semnez o hartie.Am semnat-o si am intrat in casa cu pachetul.M-am dus in sufragerie si i l-am dat lui Sasuke.Pe pachet scria ca este pentru el dar ma rodea curiozitatea sa vad ce este inauntru.
-A multumesc!Il asteptam de ceva vreme!Sakura este pentru tine!Cartea aceea de la biblioteca am terminat-o ieri si am rugat un editor sa o scrie in limba noastra sa o poti citi.Poftim!Spune si imi inmaneaza pachetul iar eu ii multumesc fugind sus cu el pe scari.Am intrat val-vartej in camera mea si m-am trantit pe pat.Am desfacut in graba pachetul si am inceput sa rasfoiesc cartea mare si groasa ,tapitata cu matase rosie si cu cotorul negru.Avea la jumatate un fir din aur si mare ca un semn de carte.Mirosea a carte noua deci nu fusese demult publicata.Ma pun in sezut si incep sa citesc.Scria la primele patru capitole despre zane si blah blah ce scria si in scrisoare,de asemenea.Era plictisitor pana can am dat la o pagina unde scria ca daca o zana este transformata in vampir aceasta trebuie sa ramana pentru totdeauna cu vampirul ce a transformat-o........Bine de asta ma pot ocupa nu este nicio problema.De asemenea mai trebuia sa ii fie loiala toata viata si sa nu se indragosteasca de altcineva.Iubirea zanelor este pura si unica,este facta doar pentru o singura persoana.Cand zanele stiu ca si-au gasit jumatatea ochii le stralucesc transformandu-se in albastru cristlizat,in miezul noptii.Parul le creste si isi recapata culoarea naturala si zana isi ia adevarata infatisare ce i-a fost data.Interesant dar la mine de ce nu s-a intamplat asa?Poate mai trebuie sa astept putin.......Dar foarte interesanta cartea cred ca o voi mai pastra pentru cultura mea generala.Voi mai citi din ea mai incolo cand in viata mea se vor produce schimbari mai mari.,dar acum as spune sa ma duc jos.Las cartea pe noptiera si ies din camera.Cobor scarile si ajung in sufragerie unde se aflau ceilalti si cu Naruto si Hinata care tocmai sosisera de la restaurant,cred.Ii salut si ma asez pe canapea alaturi de ceilalti.
-Eu spuneam ca ar fi mai bine sa mergem in seara asta la petrecerea de ziua lui Neji,dar vor fi prezenti numai vampiri.Asa ca ar trebui sa aveti grija.Ne spune Sasuke si se ridica de pe scaun urcand sus in dormitor.
-Neji........este ziua ta?il intreb si el imi raspunde ca maine dar petrecerea o tine in seara asta in gradina palatului parintilor lui.Vor fi prezenti si colegi de la scoala dar si multi bosorogi asa ca va trebui sa va intariti cu multa rabdare bine?Asta in primul rand si in al doilea rand sa nu uitati ca Stapana Sasuke si Stapana Sakura vor sta la locul de onoare.
-Ce loc de onoare?ii intreb eu si Hinata ma roaga sa vin sa o ajut cu rochia.Ajungem in camera ei si ma baga in dulap dupa care incuie usa.O rog sa-mi spuna si imi spune sa iau loc pe scaun.Am facut intocmai cum mi-a zis ea si m-am asezat pe scaunul tapitat in stil persan.
-Deci locurile de onoare se acorda doar vampirilor pursange si na nu prea e bine sa-l mai si intrebi despre asta pe Neji,pentru ca saracul parintii i-au sarit in cap mai tot timpul si nu prea l-au lasat in pace deloc.Asa ca mai bine l-am lasa in pace pana trece ziua lui.Imi spune Hinata si ii multumesc dua care incepe sa arunce in stanga si in dreapta cu diverse rochii.Pe unele le proba de tot si pe altele le punea doar pe langa ea,iar pe celelalte le arunca pe unde apuca.Din punctul meu de vedere toate ii stateau bine dar ea nu ma lasa sa spun un cuvant.Doream sa comentez dar mi-o lua inainte desi ea ma ruga sa-i spun cum ii sta.Era total aiurita dar imi placea atitudinea ei copilaroasa.Intr-un final si-a ales o rochie lunga si albastra cu mici pietricele pe ele.Era simpla si din matase.Ii se potrivea perfect dar a mai stat vreo 30 de minute sa-si aleaga bijuteriile,manusile si geanta sa nu mai zic de pantofi.La sfarsit m-a pus sa-i fac poze si sa o complimentez.A fost un adevarat chin!Dar ma bucur ca acum s-a terminat.Ies afara din camera ei spunandu-i ca ma duc sa ma pregatesc si eu si rasuflu usurata.Cobor la arter sa-mi iau un suc si ii vad pe Neji si Naruto jucand carti.Ii ignor si imi continui drumul spre bucatarie.Venea un miros delicios de acolo,si nu este de mirare pentru ca Mirka gatea.Cred ca pregatea prajituri cu vanilie si ciocolata.Era minunat,si mai orna si un tort.O salt si ma duc la frigider de unde imi iau o sticla de suc de struguri.Imi iau un pahar cu picior,din dulap,si imi pun suc in el,band mai apoi tot lichidul mov din el.Las paharul in chiuveta si urc scarile catre dormitor.Deschid incet usa si il vad pe Sasuke pe balcon stand pe sezlong la masa.Tinea in mana un pahar cu vin si privea ingandurat in gol.De ce e oare ulburat?Simteam ca e ceva in neregula cu el dar nu stiam ce.......Ma duc la fereastra si deschid incet usile balconului.Intru usor si inchid in urma mea usile.
-Hey ce faci aici singur ?Te-ai plictisit?il intreb si isi indreapta privirea catre mine zambindu-mi gales.Ma asez pe scaunul de langa el si incep sa ma uit si eu la luna ce se inalta maiestuoasa peste ocean.
-Nu m-am plictisit am dorit doar sa ma odihnesc putin dupa ziua de azi.......Nu stiam ca ai atata energie in tine.......imi spune si ma ia o gura de vin.Incep sa rad si el se uita sarcastic la mine.
-Cum sa nu am energie in mine cand am baut azi cam 7l de sange?il intreb si el incepe sa rada cu mine si sa ma imbratiseze.Deci tu nu te pregatesti pentru ptrecerea lui Neji?il intreb si imi spune ca mai are destul timp si ca nu se grabeste.Bine atunci eu ma duc sa-mi aleg rochia ca de snt fata si imi ia mai mult timp sa ,,ma aranjez,,.In spun si il sarut pe buze scurt si inc odata pe obraz lasandu-i amprenta rujului meu pe el si plec in camera.Imi iau din sifonier o rochie roz fara bretele,cu un decolteu micut,si cu volanase de la sold in jos.Avea o floare in drptul sanului stang si un sal negru asortat.Imi iau si o pereche de sandale albe cu tocul foarte inalt ce se legau la glezna cu un romb si imi pun la gat un colier in forma de lacrima neagra,asortat cerceilor negri si simpli.Parul mi-l las liber in bataia vantului si mi-l piptan putin avand grija sa nu-l deranjez prea mult si voila......Sunt gata de plecare.Ma dau cu un prfum de crin si foarte dulce,si de ruj nu ma ingrijesc ,avand buzele rosii din nastere.Imi asortez o poseta neagra si micuta cu modele forale roz si ies din baie si il vad pe Sasuke imbracat la patru ace.Purta un costum alb cu marginile negre si o camasa neagra descheiata asemenea sacoului la trei nasturi.Era elegant si nu stiu cum face de ne potrivim mereu la culori.Vine la mine si ma saruta complimentandu-ma si imi spune ca limuzina ne asteapta afara.Imi ofera bratul si il accept dupa care mergem afara,unde vad ca prietenii nostri elganti si frumusei,urcau cate doi trei,in limuzina la bordei.Uite ca am facut si rime!Ne urcam si noi in urma lor si pornim spre petrecerea de ziua lui Neji..........
Asta a fost dragilor nextul care sper ca v-a placut dar va promit ca vor fi mai multe scene sasusaku data viitoare bye


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 23:36

PRIMA!! Cum? Sa nu indraznesti sa termini ficul caci imi place prea mult si voi plange!balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 896861 Asa ca... nu fac urat cat vine NEXT REPEDE!

Pupici de la vampirul-somnambul!balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 962758 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 962758 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 962758 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323 balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 208323
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 09:29

a hug Hey
happy2 Tu mereu reusesti sa ma surprinzi
dap ! Foarte frumos acest capitol
nr1 The best fic nr1
nr1 The best autor nr1
dance2 De next nu mai zic ca este logik ca il vreau
good Merci ca m-ai anuntat
hi! Bye si sa vi repede cu el
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 15:09

Sakura nu are parte de nici o schimbare? O____o nici aia cu sufletul pereche? Cine stie ce ne pregatesti tu si nu vreau sa ma gandesc ca ficul se va incheia sad

Te pup dulce si astept next kiss


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 16:32

capitolul a fost genial dar la cum ma cunosti sper k sti k vreau acum nextul nextului nu? lough


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 22:09

Hey hey scumpo. Imi cer scuze ca am lasat comentariu d`abea acum, desi l-am citit inca de ieri..
Imi 0place rau de tot si sunt super curioasa de ce se va intampla..si daca pana la urma acum Sakura va fi langa Sasuke, daca nu a avut parte de acea transformare..
Sa ne aduci rapid next-ul. Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Oct 2011, 21:33

In primul rand ficul tau este bestial si fff original si in al 2-lea rand imi cer scuze ca nu am lasat com pana acum sa-mi fie rusine.Sincer nu am mai lasat comuri de mult intradevar este si scoala de vina doar ca nu am avut nici net 3 zile din cauza unor schimbari prin casa si de asta nu am lasat com asa ca m-am gandit sa las acm ca am net si am si timp si sper sa pui repde next ca mor de nerabdare sa vad ce se intampla la petrecerea lui Neji.Chiar au fost momente in unele capitole in care am ras si asta imi place la un fic sa aiba si lucruri amuzante oricum ficul tau este fabulos si sper s-o ti tot asa bye bye spor la tastat te kiss si te a hug



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 10:59

Deci ma veniiit! Nu am multe de zis, deoarece nu am ce zice!!:)) Imi place mult ficul....NEXT!


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 19:49

Buna iti citesc ficul de cand a aparut si vreau sa-ti spun ca-mi place la nebunie cum descri locurile ,hainele si altele .Ma roade curiozitatea sa aflu unde merge brunetu seara (ai mentionat ceva de genu in urma cu cateva capitole) as vrea sa fie fericiti dar nu prea cred ca o sa se intemple asa. Astept cu nerabdare nextul.



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: balerina iubirii   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:28

mda dupa un an am adus si eu nextul:))asa ca fara sa o mai lungim......:


Capitolul 6:Petrecerea

Din perspectiva autoarei:

Masina gonea pe straziile mari ale orasului,zgomotul produs de motorul ei incercand sa mascheze tensiunea ce se afla in tinerii vampiri ce stateau pe bachetele din repectiva masina.Luna stralucea inca pe cer cerand parca mai multa stralucire decat avea pentru a se oglindi in ochii Sakurei ce privea plictisita si dezgustata pe geam.Nu avea niciun chef de o serata sau vreo petrecere dar era pana la urma unul din prietenii ei Neji si nu avea cale de intoarcere.Parul ei negru si des cobora pe umerii goi,iar ochii sticlosi priveau in fuga peisajele.Sasuke parea si el distras de relitate uitandu-se la fata cu ochi de zana,iar ceilalti erau cu ochii pierduti in gol.....Doar Neji era mai tensionat ca niciodata........Dar oare de ce?

Intr-un final masina se opri in fata unei resedinte imense si decorate cu bun gust,inonjurata de gradini impanzite de statui si fantani si de flori nocturne.Labirintul coloanelor din marmura se oprea la intrarea in resedinta dar nici urma de invitati.........Cu totii se pierdusera oare in labirintul gardului viu?Sau erau in sala si dansau si se ospatau cu barfe noi si cu vinuri scumpe?Poate ambele.....Masina oprii in fata portii si din ea cobori soferul ce se duse imediat la portar si ii arata invitatii din masina.Portarul ramasese impietrit de spaima si isi ceru mii de scuze pentru nepolitetea lui,si deschise imediat portile mari din fier.Masina porni din nou si parca in spatele resedintei.Acolo mai erau vreo 44 de masini elegante cu diferiti invitati.Cu totii au coborat rand pe rand din masina ducandu-se inca adormiti si plictisiti de pe drum la intrarea din resedinta.

-Nu va trebui sa ma prefac ca sunt o papusica neajutorata nu?il intreba Sakura pe brunet care ii zambi bland lunadu-i galant mana intra-sa si ochii lui prinsesera o nuanta de stralucire demonica.

-Ii poti si omori daca asta doresti.........Dar dupa petrecere sa nu-l suparam pe Neji........Cat despre prefacut.....Nu le arunca nici macar un zambet....Doar eu am dreptul sa-l vad........ii raspunde brunetul si zambeste diabolic luand o suvita de par dea Sakurei si sarutand-o incet........

Dupa inca cateva minute intrara si musafirii nostri in resedinta sub apaluzele invitatiilor ce se aflau deja in incapere.Fata palida a Sakurei nu exprima niciun sentiment si ii facea pe ceilalti sa se simta inferiori ei cu toate ca erau mult mai batrani si mai bogati decat ea.Rochia lunga ii avantaja calitatiile iar ochii verzi conturau fata palida si buzele rosii,ce se aflau in concordanta cu frumosul par negru si odulat.Si-a impreunat genele pentru un moment formand o linie neagra si curba,apoi le-a despartit incet si si-a apucat rochia cu o mana pasind in continuare pe podeaua din marmura alba.Ochii ei blanzi si in acelasi timp curiosi si reci incalzeau invivitatii si le inghete sngele in vene.

Au inceput sa urce scarile spre camera de asteptare unde urmau sa ii astepte pe parintii lui Neji.

-Noi ne ducem inapoi la invitati,dar majestatiile voastre vor trebui sa astepte in camera parintii lui Neji........E o traditie de familie la ei......Raspunse Mirka si plecara la invitati.Doi gardieni le-au deschis doua usi mari din lemn alb conturat de fire mici de aur,si o lumina aparu in fata lor.Camera era incapatiare dar arata ca o sufragerie normala amenajata in stil persan.Era placuta la culoare si un aer familiar se raspandea usor in respectiva incapere.Sakura inchise usile in ura lor si se duse fix la canapea asezandu-se cu o privire rece pe canapea.Se vedea ca un lucru,sau mai multe lucruri o nemultumeau si anume:plictiseala,nervozitatea si interesul cu care era privita de ceilalti invitati de parca era cine stie ce.........Sasuke se aseza langa ea si isi turna in pahar vin alb si dulce.Nu indraznea s-o intrebe pe bruneta ce o derajeaza deoarece stia deja acest lucruri.Admira in tacere frumusetea ei ce o eclipsa pe cea a camerei in care se aflau.

-Ce plictiseala................Cat mai trebuie sa asteptam doi vampiri?Nu vreau sa implinesc aici 100 de ani!!!!rupse tacerea indignata Sakura...Sasuke isi rupse sirul gandurilor si o saruta pasional pe bruneta pe buze si cuprinzand-o intr-o imbratisare stransa,o lasa usor pe canapea buimacita si putin mai linistita.......

-Stiu ca esti plictisita dar mai asteapta putin si o sa plecam definitiv si o sa-ti placa surpriza e ti-am pregatit-o............

-Ce e?intreba Sakura curioasa.

-Vei afla curand iar dupa aceasta surpriza sper ca o sa mai aceleasi sentimente pentru mine........ii spuse brunetul mangaind-o pe parul matasos.

-Ce vrei sa spui?dar Sakura nu mai apuca sa spuna nimic caci usa se deschise incet si pe ea aparura...................





acesta a fost nextul sper ca v-a placut si voi incerca sa-l aduc pe urmatorul repede dar din pacata nu sambata viitoare cand ma voi duce in excursie bye bye


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:44

A fost foarte frumos capitolul am asteptat dar a meritat asteptarea si abia astept sa vad ce surpriza are Sasuke pentru Sakura si sa nu uit mersi ca m-ai anuntat sper sa pui cat de repede posibil nextul.Bye bye kiss



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 23:37

Meriti o mare bataie? Ce surpriza? SI de ce nu l-ar mai iubi? AOlo...si cine a intrat?
Pune repede next-ul caci sunt mult prea curioasa.. Multumesc ca m-ai anuntat
Imi place fic-ul tau..ti-am mai zis:X


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 16:17

Vai de mine -.-" A trebuit sa citesc finalul capitolului anterior ca sa imi aduc aminte unde ai ramas.
Cate intrebari: cine intra? O.o ce surpriza? si de ce nu l-ar mai iubi? O.o poate e legat de viata Sakurei think Cine stie.. doar tu care nu aduci nextul.

Oricum iti multumesc ca mi-ai spus si punete pe scris.
Bye.


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19Lun 14 Noi 2011, 14:23

Deci cred k dak mai asteptam si o secunda inebuneam nervi! .ma bucur ca ai adus nextu care e suuuuuuuuuuuper dar dak urmatoru va veni la fel de incet chiar o sa innebunesc nervi! a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Continut sponsorizat




balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-