Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mar 15 Noi 2011, 20:50

Am citit ficul tau cu putina intarziere, dar tot superb este!!!!
Vreau nex-ul repede ca de nu fac crize aici!!!
Cand il pui poti sa ma anunti?
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mar 15 Noi 2011, 21:08

Scuza-ma ca am intarziat. Iti multumesc ca m-ai anuntat.
Capitolul este foarte frumos, ca de obicei.
Ma intreb ce surpriza ii pregateste Sasuke Sakurei?
Ma poti anunta de acum incolo mereu?
Astept capitolul urmator si sa te distrezi in excursie.



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 15:12

A trebuit sa citesc tot capitolul anterior ca sa-mi audc aminte.... oricum este superb!



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590813balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590815balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590816

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590911
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 16:53

wow , te rog anunta-ma cand pui nextul
este misto , marfa , mirific , ciment
are toate calitatile unui fic


te roooog mult pune nextul repede sad


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 S6he8w
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Npi5xg
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 2myt0zq




balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 17:51

Deki am venit cu nextul....azi sunt super fericita si nu voi elucida toate misterele pe care le-am pus in capitolul anterior dar doar cateva:))fara sa o mai lungim spor la citit:

Capitolul 7:Intentii ascunse....


Autoarea pov.:

In camera au intrat parintii lui Neji.O doamna inalta ,frumoasa cu o bluza crem si cu un sal mov ,putin transparent si legat intr-o parte pe umeri cu o brosa cu diamante,si cu o pereche de pantaloni negri de stofa si cu parul blond spre castaniu buclat.Un domn inalt,cu parul putin grizionat,castaniu,imbracat la patru ace si cu o fata stearsa dar cutremuratoare.....

Usile se inchisesera puternic in urma lor ,iar o atmosfera apasatoare s-a lasat in camera.......Erau linistiti si doar muzica de pian de la parter se mai auzea....in rest nimeni nu indraznea sa miste pana cand domnul Hyuga a spart tacerea dand buna ziua.

-Buna ziua!Au raspuns Sasuke si Sakura ridicandu-se in picioare si prezentandu-se cum se cuvine........S-au asezat cu totii pe canapele si fotolii si au inceput sa discute diverse probleme in timp ce un chelner le turna o bautura alba dar interesanta in pahar.

-Da ma bucur ca Neji a reusit sa va invite la aceasta petrecere fiindca stiu ca nu va prea plac........zise cu o mica sfiala in glas domnul Hyuga.

-Da asa este dar nu am venit pentru Neji ci pentru Sakura deoarece Neji este un vechi prieten de-al ei.........veni si raspunsul lui Sasuke ce ii lasa pe cei doi parinti cu gura cascata....

-Serios?Noua Neji nu ne prea orbeste despre dumneavoastra,domnisoara Sakura......Cum se poate?Daca as fi in locul lui cred ca numai cu gandul la dumneavoastra as sta!spunse lingusitor tatal miliardarului ce isi sarbatorea ziua.....

Sakura era dezgustata de atitudinea lingusitoare a tatalui lui Neji si devenea din ce in ce mai plictisita.Privirea ei si atentia ei era rapita de alte ganduri sau locuri,in timp ce Sasuke mai avea putin si le lua viata celor doi ce erau deplorabil de lingusitori,atat cu el cat si cu Sakura...

,,Haide grabeste-te!Asta e scopul meu si nu il voi inlatura!!Haide Naruto fa ce ti-am zis mai repede!,,gandea brunetul nerabdator si rapit de realitate.

-Dar sper ca afacerile sa mearga bine in continuare in Imperiu nu-i asa?Sau nu merg pentr.........Dar nu mai apuca sa-si termine propozitia ca o explozie ii tulbura pe toti.Soti Hyuga sarira in picioare si se indreptara spre fereastra sa vada ce s-a intamplat.

Sasuke ii acoperi ochii Sakurei si o ridica,tot ce se mai putea auzi putea fi doar un tipat infundat si siluete cazute la pamant.Sakura tresari dar mana fina a brunetelui ce o mangaia pe a sa o linisti.

-Nu deschide ochii!ii tot spunea el intr-una,incercand sa nu ii provoace o stare de teama.Au parasit incaperea calcand printre pietrele din marmura sfaramate,si urcand pe ce a mai ramas din scari catre etaj.

-Sasuke da-mi drumul!Vreau sa vad pe unde merg!spuse indignata Sakura dupa care brunetul la un gest impusiv ii dadu drumul.Sakura intepeni cand a vazut ce se afla in jurul ei..........

ok 5-10 comm-uri :))mama cer mult nu?si avetzi nextul:D


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 17:51

amm scz ca e scurt dar vreau sa va tin in suspans:Dbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 127686


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 17:55

dau edit


Ce Doamne iarta-ma trebuie sa faca Naruto?
Oricum cred ca are legatura cu aceea explozie.
As spune mai multe dar as strica suspansul pentru ceilalti.



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500




Ultima editare efectuata de catre Deea in Sam 26 Noi 2011, 18:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 18:01

Hai maiii !!!!!!!!
bine ,bine mai astept
imi vine sa plang
nu imi place suspansul si de aceea
oricum este foarte frumos ficul
anunta-ma si de data asta

pupici si bafta


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 S6he8w
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Npi5xg
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 2myt0zq




balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 18:02

mda...ma tii in suspans deja
astept nextul femeie! rusinos


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 18:45

Likie, like, like baby!!
Suspansu asta...
Pff, cand credeam si eu ca aflu continoarea
In rest imi place foarte mult si vreau next-ul urgent
Merci ca m-ai anuntat si sper sa o mai faci :)
Spor la scris si multa imaginatie

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 20:10

Hey!!!!
Multumesc ca m-ai anuntat!!
Este super marfa capitolui!!
Suspans.....Urasc cuvantul asta!!! Glumeam....
Astept NEXT-UL urgent!!!
Sa ma anunti te rog!!
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 20:12

Vai draga mea scuze ca nu am mai trecut pe-aici! sad
Ce papucii lu Eminescu trebuie sa faca Naruto?! Eu una n-as avea incredere in el. Daca distruge ceva? Sa nu uitam ca e Naruto, cel mai imprevizibil si idiot ninja! lough
Ei bine adu repede next! Si te rog sa ma anunti si pe mine. kiss

PS: Hai puneti-va pe tastat si lasati comm-uri ca nu mai vedem next!
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 13:50

Ce explozii? O.o pe care ucizi? Criminalo :)).
Mi-a placut foarte mult. Ma intreb daca Sasuke a facut ce cred eu :-?
Fii atenta ca sunt mai mult de 5 comuri, asa ca fa un bine si posteaza mai repede :))
Te pup kiss


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 21:30

Wow deci chiar este foarte foarte interesant si abia astept sa aflu ce se intampla in continuare



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 00:50

deci imi place la nebunie ficul. il ador.abia astept next happy2
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 19:29

Hai ca deja ai destule comm-uri! Abia astept next!



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590813balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590815balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590816

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 53590911
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 16:54

u ai uitat complet de fic?inteleg ca e greu cu scl dar chiar sa nu mai postezi timp de doua saptamani? e inacceptabil. u ma lasi in cma de grad 4 k nai mai pus next. te implor eu mult sa-l pui sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 20:12

scz ca nu am pus nextul mai devreme dar cum a spus si itasaku datorita careia am pus nextulbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 962758 asa am avut multe de facut saptamanile asteabalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 947835 sa ajut la incheierea mediilor cu teze sa alerg in sus si in jos repetitii colinde aoloobalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 896861 credeti-ma ca imi vine sa imi dau cu ceva in cap si apoi sabalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 968803 dar vreau sa va ofer voua mai intai tot ficul ce m-am hotarat ca va avea 3 SEZOANEbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 544217 am niste idei de va vor da pe spate si promit ca voi incerca sa postez mai mult in vacanta care am luat-o de azi:Dbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 440486 si poate ca atunci cand voi fi mare oi scrie si o carte cu astabalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 268890 voi ce ati zice?astept parerile voastre legate atat de ideea mea cat si de capitolul acesta spor la citit:P.S.(akm serios eu a trebuit sa citesc capitolul anterior ca sa imi dau seama unde am ramasbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 947835 )app am incheiat semestrul cu numai note de 10balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 385627 si tezele desigur:D

Capitolul 8:Confuzie

Sakura:

Cand am vazut ce se afla in jurul meu am ramas impietrita!!!!Practic nu ma puteam misca!!Totul jos la parter se prabusise,la fel ca jumatate din etaj......Cadavrele musafirilor erau strivite intre pietrele de marmura ale incaperii si nu parea a mai fi cineva viu acolo......Eram speriata.......Cine ar fi putut face acest lucru ingrozitor unor persoane nevinovate?Doar daca nu nu se poate...........e prea de tot!!!!!!Nu!Eu il stiam ca fiind bun nu asa de crud.........Ce se intampla cu el?Eu pur si simplu nu-l mai inteleg!Imi voi aranja gandurile mai incolo si voi cugeta mai mult asupra acestui lucru.....

In aer se raspandea un miros diafant si atragator de sange proaspat venit de la corpurile musafirilor decedati dar totodata mi se parea un miros absolut dezgustator....Oare de ce?Sunt un vampir pana la urma.........De ce simt gusturi amestecate?...........

Mainile brunetului se incolacesc in jurul taliei mele si respiratia lui imi mangaia usor gatul.........Respiratia mea s-a linistit dar tot nu ma puteam misca.....

-Sakura.......Sper sa nu iti schimbi sentimentele chiar acum cand tocmai am inceput carnagiul acesta...........Stiu ca asta nu-ti va convine dar......nu depinde de tine!!Te iubesc si stii asta si asa va fi mereu.........Insa mai am o treaba de rezolvat inainte de a ne retrage linistiti ,formand o familie........Acum hai sa plecam....Locul asta ma face sa ma simt fericit dar totodata ingrozitor cand te vad asa socata...Va trebui sa te obisnuiesti cu asta.....

M-a sarutat pe gat si mi-a intors fata astfel incat sa-l pot privi in ochii lui rosii.....Ai mei aveau aceeasi culoare datorita mirosului sangelui ce ne sporea apetitul.Se uita adanc in ochii mei si imi zambea bland ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.S-a aplecat putin la inaltimea mea si si-a unit buzele de ale mele intr-un sarut prin care am putut simti rautatea ascunsa in el......cu toate ca nu stiam ce avea de gand sa faca.Ma uitam trista la el iar el m-a luat in brate din nou si s-a indreptat cu mine spre turn....

-Lasa-ma jos!Pot merge si singura!i-am spus rece iar el asta a facut oftand lung......Am continuat sa mergem pe niste scari pana ce am ajuns la un balcon larg si mare in care ne astepta Naruto alaturi de ceilalti prieteni ai mei.Ok acum chiar ca nu mai inteleg nimic!Dintr-o data cu totii s-au asezat in genuchi in fata lui Sasuke si au rostit cu mana dreapta la inima:

-Misiune indeplinita Stapane Sasuke!....Am ramas masca atunci nu mai stiam ce sa fac......

-Ce misiune?Sasuke despre ce tot vorbesc ei aici?il intrebam pe brunet intr-una si nu primeam niciun raspuns.Le-a cerut celorlalti sa se ridice si sa mearga la limuzina.Si-a indreptat privirea catre mine si m-a privit din nou cald apropiindu-se de urechea mea:

-Misiunea lor a fost aceea de a omori toti vampirii de aici.....S-au descurcat perfect numai ca au stricat o mosie foarte frumoasa.......Sper ca asta sa nu afecteze relatia dintre noi doi....

-Si Neji?De ce i-ai ucis parintii?l-am intrebat cu o urma de ingrijorare pe chip....

-Oricum ii displacea.......Nu a avut nici o obiectie cand i-am vorbit de asta..........Nu-ti face griji totul este foarte bine acum si sunt sigur ca asa va fi si in continuare.......

Mi-a pus mana la ochi iar corpul meu s-a prabusit in bratele lui calde purtandu-ma spre alte lumi.......

Deschid ochii incet si realizez cu stupoare ca ma aflu in camera mea de la resedinta si sunt imbracata cu o rochita subtire si mov.

Totul in jurul meu parea normal de parca nu s-ar fi intamplat nimic.M-am ridicat in sezut si am privit podeaua pentru ceva timp aranjandu-mi gandurile si amintirile din seara precedenta....Afara era noapte dar era alta zi.......Atunci cand am adormit rasarea soarele iar acum luna este sus pe cer.........Cred ca am adunat prea mult stres in ultima vreme si nu stiu cum sa mai scap de el.....Privesc acum tavanul in gol si nu stiu ce sa fac mai intai.....am atatea intrebari sa-i pun incat nu ma mai pot gandi la altceva......

Dintr-o data usa s-a deschis si pe ea a aparut Sasuke....S-a indreptat repede spre mine si s-a pus la picioarele mele in genuchi,luandu-mi mainile in ale sale si le-a sarutat cu dragoste,punandu-se mai apoi cu capul pe ele.

-Iarta-ma pentru gesturile necugetate pe care le fac zi de zi si care vor mai urma.Asta este golul din inima mea ce mai trebuie umplut si dupa aceea totul se va schimba inafara de tine sper.........Nu vreau ca asta sa te infuluenteze in rau,si sper sa nu te ingrijorezi pentru ce va urma.....Defapt nici sa nu te gandesti la asta....Probabil ca ma vei uri si nici nu vei mai dori sa te mai ating odata in viata ta......Sa nu mai fi atinsa de mainile astea murdare de atata sange nevinovat si totusi cazut impotriva vointei purtatorului lui.Sa nu te mai uiti la fata mea si la sufletul meu care sunt patate de pacate ce nu pot fi iertate....Lasa-ma doar sa te mai rog ceva.........Dupa toate nebuniile ce vor urma ..............sa imi tii chiar si daca in dezgust compania ta cat de mica va fi ea........Daca nu ai mai fi nici tu chiar ca m-as duce odata pentru totdeauna......Iti multumesc ca mi-ai fost mereu alaturi Sakura si sper sa-mi fii alaturi in continuare........

Si spunand astea s-a ridicat de jos si s-a indreptat spre usa.......Nu-mi vine sa cred!Cum putea spune asa ceva?M-am ridicat furioasa si am alergat inspre el prinzandu-l de la spate si imbratisandu-l strans,mi-au dat lacrimile.......

-Cum poti spune asa ceva????Niciodata nu nu te voi uri sau ignora.........Vreau sa-ti fiu alaturi in fiecare moment din viata mea si nu ma voi supara pentru nimic din ce lucruri necugetate vei face!Vreau sa fiu atinsa de mainile tale mereu in fiecare moment!Nu-mi pasa daca ele sunt patate de pacate la fel ca sufletul si privirea ta!Eu........

Dar nu am mai apucat sa spun nimic fiindca am fost trantita de perete iar Sasuke ma saruta pasional de nu-mi mai lasa aer.Cand doreamsa iau mici pauze el mai mult ma saruta.........Dar cu toate ca nu mai puteam respira......imi placea........S-a oprit la un moment dat si m-a privit dragastos in ochi.

-Sakura........la ce fata ai facut cand mi-ai spus lucrurile alea......cred ca niciun vampir din orice specie nu-ti putea rezista.......Dar m-au convins si cuvintele tale ce practic m-au facut sa imi pierd pentru putin timp controlul........Dar asta nu am facut-o de nervi......Sunt bucuros ca ma accepti asa cum am devenit si cum am fost din totdeauna........

Atunci....in lumina lunii ce ne mangaia firav el a continuat sa ma sarute si sa se bucure de singurul sange ce i-a fost pe plac atata timp................









Gata nextulbalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 468521 10 comm-uri si va pun nextul:D


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
:*~♥Kazu~♥:*
Academy Student
Academy Student
:*~♥Kazu~♥:*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin Germania in lumea perversilor=))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sefa fabrici de XoXo
Stare de spirit Stare de spirit : In culmea fericiri.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 20:41

Uuu ador ficu tau imi place tare mult acest forum dar abea acum m-am hotart sa imi fac. Ficul este superb dar astept sa se intample ceva intre Sasuke si Sakura ca pana acuma numa giugiuleli nimik alceva:(.

Oricum Vreau next.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 20:46

aha o sa mai avanseze putin dar ma bucur ca iti place si bun venit printre noibalerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 544217


Ultima editare efectuata de catre esthera bloodangel in Mier 21 Dec 2011, 23:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 20:57

Domne , domnicutule ce puteai sa-mi dai, huh?
imi place este genul de fic in acelasi timp devil dar are si romance . Iubesc aceste feluri de ficuri . Merzy ca m-ai anuntat , scumpy. dance2 Astept cu nerabdare nextul. happy Te rog sa ma si anunti cand il postezi . dance2 Chiar vreau sa vad ce se intamppla in capitolul urmator . dap !



Kiki te pupaceste kiss


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 S6he8w
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Npi5xg
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 2myt0zq




balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 22:12

Buna, mersi ca mi-ai spus...
O.o Sasuke planuieste ceva si nu cred ca e de bine. Am o vaga impresie ca Sakura va suferi foarte mult. Ce mult mi-au placut ce ia spus Sasuke rozaliei la final. Asa de romantic, dar parca prin acele vorbe ascunde ceva, parca o face putin pe victima.
Abia astept nextul
Bye.


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 11:53

Inca un capitol extraordinar venit din partea ta.
Mersi ca mai anuntat, esti o scumpa.
Si eu ca Rose am impresia ca Sakura va suferi dupa toate intamplarile astea. Sper totusi sa ma insel. Am inpresia mai mereu ca Sasuke o inseala pe Sakura, nu stiu de ce.

Sa fii atat de sadic, inima Sakurei este inca pura de poate ierta cu atata usurinta, chiar daca a omorat fara mile multi oameni. De abea astept capitolul urmator.




Succes! kiss



balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 12:22

sa vezi ce 10 comuri iti dau eu femeie biciuitor stii cat am asteptat nestu asta? hai ca deja ma buccccur foarte tare...astept nextul kiss


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 16:22

Hey multumesc ca m-ai anuntat!!
Cat despre capitol este..... super marfa!!
Astept next-ul cat mai repede!
Ciau te-am pupat!!!

P.S. Sa nu uiti sa ma anunti!!
Sus In jos
Continut sponsorizat




balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-