Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dincolo de aparente (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 15:41



Citat :
-Ino? Tu esti? Zau daca te mai recunosc. Ce-i cu tine in halul asta? De cand te droghezi, tu femeie?!

-Ti-ai facut suvite roz? Ce nai*a.. asta nu-i Ino, e Haruno!

Cât am mai putut râde la aceste două replici, acum pe bune, a fost chiar amuzant când şi-au dat seama că este Sakura . Şi ambulantul acela de Sasuke pe unde mama lui umblă ? Prin cluburi şi baruri ? Dacă nu vine la timp, el o să fie singurul care o să ajungă în spital, îi jur !

Ce mult mă bucur că ţi-am găsit o creaţie, ca şi în cazul Biancăi . Aveţi talent, dar folosiţi-l mai des, deoarece pe mine mă încântă, ca să fiu sinceră !

Data viitoare, nu uita de mesajul privat...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 16:00

Hei...

Merci de anunt.Foarte dragut din partea ta.Un capitol pin de surprize.Ce nai*a vor nebunii aia de la Sakura?Chestia asta ma indus in eroare....Totusi...un capitol foarte frumos.Nu am ce zice.Sa nu o mai lungim.Astept continuare.Spor la scris in continuare.Te-am pupat.Pa-pa*:
Sus In jos
Choco_love
Academy Student
Academy Student
Choco_love

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prahova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 11:54

Este pur si simplu minunat. Chiar e foarte frumos. Din tot acest fic minunat, descrierea este cea mai fantastica. Astept cu nerabdare next-ul.
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 18:16

Buna.... hi! Ti-am citit ficul si este uimitor,adica super frumos si interesant. i love you Pune next-ul repede,repejor si anuntama si pe mine daca vrei! in love
Spor la scris!! kiss



Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Jpr

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 20:58

Dacă aș zice că nu am mai trecut de un an pe aici nu ar fi la sensul figurat. Bella, îmi pare așa rău puppy eyes Dacă îți zic că nu am fost nici pe forum te face să te simți mai bine? Nu cred hmm...?! Îmi pare așa răuu :o3
Nu pot să cred cât a evoluat povestea, că ești la capitolul 22?! Mă simt ca și cum văd cum a crescut un copil vreo 5 ani :))
Draga mea, scri mai frumos de când am citit ultima oară și chiar nu știam că e posibil, felicitări.
Totuși nu pot să cred că au existat perioade în care puneai în fiecare zi next-ul și acum de pe 16 decembrie nu mai e niciunul, grăbește-te!
Din nou, îmi pare rău că nu am mai trecut pe aici, pupici kiss.


    Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
ely.LoveAnime
Academy Student
Academy Student
ely.LoveAnime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Savana
acebook acebook : Ai enma (Dunca Mary)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime, desen, muzica .. ect
Stare de spirit Stare de spirit : Totul e alb şi negru.

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 17:06

Deci foarte foarte interesant pacat ca nu ai mai trecut pe aici de ceva timp as vrea si chiar te rooooooooooog ingrijorat sa ma anunti cand pui nextu e super ficu asta deci te rog anuntama data viitoare :) thank you
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 11:36

Capitolul 23

Loviturile incetasera brusc, dar era oricum, prea tarziu. Trupul imi era secat de orice energie, simteam cum ma inec chiar si cu putinul oxigen pe care cu greu il inspiram. Mi-am ichis ochii in speranta ca voi ramane cumva inconstienta, departe de toata aceasta suferinta. Durerea incepea sa se amelioreze, cumva. Probabil ca eram capabila sa ma ridic, dar eram prea lasa. Imi era prea frica sa mai schitez vre-un gest. La urmatoarea greaseala probabil ca voi ajunge in mare. Temperatura corpului imi era in continua scadere. Puteam sti asta datorita faptului ca nu mai simteam raceala asfaltului. Nu puteam auzi decat vantul suierand printre crengile copacilor si latratul unor caini, undeva in departare. Am asteptat. Incepeam sa vad imagini neclare.. pe mama plangand, o multime de oameni mergand agale prin oras in frunte cu tata, tinand in maini o poza de-a mea. Atat de departe se va ajunge?

Doua maini ferme se strecurau timid pe sub trupul meu, ridicandu-ma incet de pe suprafata aspra a cimentului. Durerea ma acapara din nou, facandu-ma sa scap un mic scancet. Imediat dupa aceea un val de caldura navali peste mine si un parfum placut, barbatesc imi inunda narile. Imi era atat de cunoscut. Am intredeschis ochii privind atenta persoana ce ma purta in brate. Ochii negri ii erau perfect conturati de genele lungi si dese. Suvite rebele de aceeasi culoare ii acopereau fruntea si o parte din fata. M-am uitat pret de cateva secunde la el asteptand sa zica ceva. Nimic.. Tacea si nu-mi acorda nicio atentie. Parea ca nici nu eram acolo. Am zambit trist prinzandu-i camasa cu mana stanga, tragand incet de ea. S-a uitat pret de cateva clipe la mine continuand sa mearga. " -S..." am incercat eu sa-i pronunt numele.

- Shh! Stai linistita, te duc acasa. Mi-a soptit incet punandu-ma pe bancheta din spate a masinii.

Poate ca m-a ajutat doar ca sa se revanseze sau este un alt plan nebun de-al lui dar momentan, ma bucur ca sunt in viata. Pana acum, pot spune ca am vazut destule si ca am trecut prin multe. Ar fi trebuit ca toate aceste intamplari sa ma faca mai puternica, sa-mi intareasca caracterul, dar nu am devenit decat o paranoica. Vorba aceea, "Ce nu te distruge, te face mai puternic". Chiar asa sa fie?La cei 18 ani ai mei neimpliniti, pot spune ca am descoperit multe laturi ale vietii. Este imposibil sa le cunosti si sa le faci fata tuturor. Intotdeauna am vrut sa fiu diferita. Sa nu duc o viata plictisitoare, ca toti ceilalti. Inca de mica am visat si am sperat ca o sa am puteri, asemeni eroilor. Ca o devin o spioana, ca o sa am arme, ca o sa ma bat cu cei rai. In asemenea momente as da orice numai sa nu am de-aface cu astfel de lucruri. Dar in adancul sufletului, stiu ca inca tanjesc dupa o viata palpitanta, dupa un print, eroul meu.

Dar pana atunci, va trebui sa ma multumesc cu viata de licean. Nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi la scoala de acum incolo. Dat fiind faptul ca acum ei stiu ca sunt o Haruno, vor fi numai linguseli si pisiceli. Ii urasc pe prefacuti, cu toate ca si eu poate sunt una dintre ei. Dar si mai rau de atat, va fi sa il vad toata ziua pe Sasuke alaturi de prietena lui. Sau daca nu e din scoala noastra, sa il aud cum imi tot povesteste despre ea. Un om indragostit este intotdeauna cu capul in nori. Fie ca isi da seama sau nu. Din moment ce eu nu am parte de iubire, sa ii vad pe ceilalti cum se bucura de ea, ma sfasie pe interior.

********************************

- Hei Sakura, vrei sa vii cu noi sa mancam pe acoperis? Stiu ca viata ta aici e un calvar si mai mare ca la inceput.

- Cu cea mai mare placere. Nici nu stii cat ma bucur sa scap de ei. Sunt ca niste lipitori.. Apropo, nu te-am prea vazut zilele astea. Teme prea multe Sasuke?

- Nici vorba. M-am ocupat de Hinata. Adica, vreau sa spun, am stat cu ea. Incepu sa se balbaie incontrolabil.

Sa se ocupe de ea, normal ca-mi sta gandul la prostii. Sincer nu stiu de ce sunt atat de scarbita. Din cauza faptului ca-mi spune mie asta ca si cum as fi un nimic sau faptul in sine. Ar trebui totusi sa ma obisnuiesc. Inca de cand m-am intors, imi povesteste de cate ori ma vede cat de minunata este, cat de mult o iubeste. Nu face altceva decat sa viseze la ea si sa-mi scoata ochii cu perfectiunea ei. As putea jura ca o face intentionat, numai ca sa ma faca sa ma simt prost. De-ar fi numai atat, am inceput sa o visez pana si eu. Si nu doar ca trece strada...

Un vant rece si taios adia din cand in cand. Norii cenusii acopereau treptat cerul transformandu-l intr-o panza negricioasa sa suspine si regrete. Regretam ziua in care am plecat, faptul ca nu am stat sa ascult pana la capat ceea ce avea de spus Sasuke. Cand ma gandesc ca poate ar fi vrut sa spuna ca ma place, imi vine sa ma iau palme. Ii priveam pe cei doi iubareti cum se tineau in brate, cum se incalzeau reciproc, cum se sarutau, zambeam. Era insa un zambet trist si chinuit. Eu tremuram din toate incheieturile iar ei pareau ca sunt pe o plaja, la 35 de grade. Dar mai mult de atat, imi simteam inima impietrita, rece, de gheata. Adevarul e, ca oricat as incerca sa ma mint, ma doare sa-i vad pe cei doi impreuna. Mi-e imposibil sa ma bucur pentru ei, sa maschez tristetea asta mai mult de 10 minute. Cu toate ca stau atat de aproape de el uneori, ca ma plimb ca un catelus in urma lui, se poarta de parca nu ma vede, de parca ma uraste, nu ma suporta... in preajma ei

- Eu plec. Chiar daca nu am nimic de facut, gasesc eu.

Mergeam cu capul plecat incercand sa ascund ochii rosii si lacrimile ce-mi alunecau in voie pe obraji. De ce imi faci asta, Sasuke? Asta e modul tau de a te razbuna pentru faptul ca te-am lasat singur? Mi-e groaza de ceea ce simt, de gandul ca este imposibil ca noi doi sa ne apropiem mai mult decat am fost odata caci acum, suntem ca doi straini. Mi-e teama sa-ti marturisesc sentimentele dar tu? Spune-mi ce vreau sa aud sau rademi in fata, macar nu ma mai lasa sa-mi fac iluzii.

*******************************

Chiar e adevarat? Hinata il foloseste pe Sasuke? Ei par atat de veselis i de fericiti impreuna.. e imposibil. Dar de ce m-ar minti, tocmai ei, familia mea? Toti? " - Nu glumim! Se comporta foarte ciudat, amandoi. Hinata mai ales. Am vazut-o cum se intalnea cu altcineva si .. chestii- trestii, nu-ti pot spune mai mult. Deschide-ti ochii Sakura si descopera adevarul."

De ce mi se intampla toate astea? Nu e prea mult pentru o singura persoana? Nu merita sa iubesti. Numai suferinta si griji, obstacole peste obstacole. Am crezut ca, odata ce l-am intalnit pe Sasuke ghinionul avea sa dispara dar se pare ca problemele se tin lant. Se iubesc sau e doar o bataie de joc, din partea amandurora? Brunetule, nici macar nu te mai uiti la mine, cum pot spera ca simti acelasi lucru pentru mine, ca ma placi, ca ma iubesti? Plimbatul haotic prin camera nu ajuta. Starea de agitatie nu dispare, se accentueaza. Pentru prima data dupa mult timp, imi place linistea, intunericul, singuratatea. Numai eu ma inteleg, numai eu stiu cum ma simt, numai eu imi cunosc durerea, suferinta, agonia.

- La na*ba Sakura! Revino-ti! Resemneaza-te! Descopera adevarul, pune capat calvarului. Zambeste din nou.. Daca nu pentru tine, pentru cei din jur carora le pasa cum te simti si care te iubesc neconditionat.

Cu pasi lenti, nesiguri, am inaintat spre birou. Oare, era bine ceea ce faceam? Mai conta ajutorul cui il ceream? Am luat in repezeala o foaie de hartie si un pix; " Am nevoie de tine". Am luat biletul si l-am lipit pe usa de la balcon, pe dinafara. M-am ghemuit sub plamuma asteptand sa adorm si sa ma trezesc cu el in camera. Chiar daca gandul ma speria, era singura solutie spre alinare.

Auzeam ca prin vis clinchete de clopotei. Erau din ce in ce mai clare si mai energice, veneau de la geamul meu. Mi-am intors somnoroasa privirea spre balcon, nevenindu-mi sa cred. Statea sprijinit cu spatele de balustrada, imbracat normal dar cu o masca ieftina de Mos Craciun si o caciula specifica acestei sarbatori, mare, ce-i acoperea tot capul. Ingenios, niciun fir de par la vedere. O pereche de cornite de ren ii tineau caciula fixa, iar clopoteii ce atarnau de aceasta cantau melodios in bataia vantului. Automat am zambit amuzata, privindu-l cat se poate de inocent. Il cred.. Chiar imi vrea binele. Astfel, de ce ar veni la patru noaptea pe un asemenea ger si o asemenea ninsoare. Stie cum sa ma faca sa zambesc, cum sa alunge intunericul din inima mea.. merita increderea. "Ups", am spus sarind din pat si alergand spre balcon pentru ai deschide.

- Insfarsit ti s-a facut mila de mine!? spuse acesta exasperat. Dragute pijamale, adauga cu un ton usor ironic.

- Da sigur..tocmai tu te-ai gasit sa razi de mine, nu? Am facut o piruieta lenta sfarsind prin a-mi pune mainile in sold. Ti-ar trebui o oglinda, apropo! Am spus apasat aruncandu-i o privire rautacioasa. Presupun ca stii de ce te-am chemat..

- Desigur! Ai o problema nu?

-Geniule! i-am reprosat eu. De ce m-a salvat Sai? Presupun ca sa stii.. si mai important, de ce nu m-ai salvat tu?

- Nu vroiam sa-i stric planul lui Sai. Te-a urmarit de la spital ca sa se asigure ca esti bine dar ai ajuns unde ai ajuns si a trebuit sa intervina. Eu nu as fi facut decat sa te scap de ei pentru o perioada, el in schimb, a facut-o pentru totdeauna. Legat de cealalta problema, nu te pot ajuta. Va trebui sa descoperi adevarul singura. Dar stai linistita, se va termina curand.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Heya! Nici nu stiti cat de mult ma bucura comentariile voastre. Sunt surprins placuta sa vad ca va place ceea ce scriu. Voi ma motivati sa scriu in continuare si sa incerc sa aduc next-urile mai rapid... chiar daca pana acum nu mi-a reusit. lough kiss
PS: E destul de mare capitolul? Scuzati eventualele greseli. happy2


Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Asss10Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 15:00

Buna, buna, multumesc ca m-ai anuntat. ^^ Capitolul imi place tare mult, mai ales ca a venit dupa ceva timp in care am asteptat. Personajele evolueaza tot mai mult din cate pot vedea si reusesti sa le conturezi personalitatile asa cum trebuie. Ma bucur mult ca Sakura a fost salvata, insa sunt tare curioasa ce se va mai intampla in continuare si cum vei complica lucrurile, din nou. Spor la scris. Te pup. :*


Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 15:28

Heii....

Ai adus continuarea...O asteptam.Ma gandeam ieri..."Hm..oare o sa mai aduca un nou capitol? Sper ca nu a renuntat ." Asa gandeam ieri...Dar mi-am schimbat parerea .Ai adus continuarea.....si am savurat fiecare cuvintel..si nu-ti face griji.A fost lung..asa imi place^^.Okay....Merci de anunt ..Sper sa o faci si data viitoare.Spor la scris .Te-am pupacit.Pa-pa:)
Sus In jos
Lavii.<3
Academy Student
Academy Student
Lavii.<3

Sex : feminin Localizare Localizare : In my crazy world ..:>
acebook acebook : Lavy Ingerashul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dans ,desenat , chat'uit ..
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 16:48

Hello my dear ! Ce prostuta sunt ! Cum de nu m-am uitat pe acest fic mai devreme ? can\'t see !!!
Anyway....
Imi place mult descrierea , ador ideea , suspansul , intriga si drama <3 .
Titlul este dragut .
Si imi place mult ptc. ma face curioasa . dap !
Next-ul cat mai repede !

PS: Poti te rog sa ma anunti de next ? puppy eyes

Lavii te iubeste ! rainbow :\ Ja ne ! i love you


I don't like you , I LOVE YOU ! <3
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 101
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 40018589718








Fic in desfasurare : https://sasu.forumgratuit.ro/t9018-umbrele-trecutului
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Ian 2013, 22:35

Hei, mersi de anunț! kiss
Vai, ce mă bucur că Sakura a fost salvată. Capitolul este foarte frumos, felicitări, îmi place mult să îți citesc fiecare creație (aici fiind capitol :)))
Abia îl aștept pe următorul, spor la scris, pupici kiss.


    Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Joi 17 Ian 2013, 09:48

Hey,iti multumesc ca m-ai anuntat kiss ....Capitolul a fost fantastic,credeam ca pe Sakura a salvat-o Sasuke la cum era descris acolo ("Ochii negri ii erau perfect conturati de genele lungi si dese. Suvite rebele de aceeasi culoare ii acopereau fruntea si o parte din fata")dar se pare ca era doar Sai :)): chiar si asa ma bucur ca a salvat-o cineva in love
Astept sa pui next-ul si daca vrei anunta-ma! kiss
Spor la scris! hi!



Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Jpr

Sus In jos
ely.LoveAnime
Academy Student
Academy Student
ely.LoveAnime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Savana
acebook acebook : Ai enma (Dunca Mary)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime, desen, muzica .. ect
Stare de spirit Stare de spirit : Totul e alb şi negru.

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Dincolo de aparente (+16)    Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 15:15

Buna deci e super capitolul asta rainbow :\ ,multumesc thank you foarte mult ca mai anuntat sper sa ma anunti in continuare multi pupici si succes la urmatorul capitol sper sa revina cat mai repede ..... happy2
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 18:02

Hei ^^

Adevărul este că ţi-am citit capitolul încă de când l-ai postat, dar o să dau vina pe lene pentru întârzierea mea.
A fost uimitor, prima dată am crezut că Sasuke a fost cel care a salvat-o, nu mă gândeam nici într-un milion de ani la Sai. Hinata se întânleşte cu alţii? După ce că îl are pe Sasuke, care pare atât de îndrăgostit, mai umblă şi cu alţi băieţii? Totuşi, înseamnă că poate fata. Bravo ei, atunci. Respect! :))
Of, sper să se apropie şi ei, să facă ceva, nu ştiu. Din greşeală, să cadă unul peste celălalt şi să se pupe... Nu am cuvinte pentru acest capitol, a fost superb şi, mai ales, surprinzător. Ai atâtea idei minunate care ne lasă în suspans. Mai dă-ne şi nouă.
Vreau următorul capitol, te rog frumos, scrie-l mai repede. Ne-ai cam lăsat să aşteptăm acest capitol. :-L
Spor la scris şi mult succes în continuare! kiss



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 19:03

Hey.

Am aparut si eu pe la ficul tau si pot spune ca este foarte fain.
Imi place cum descrii sentimentele Sakurei.
Totusi mi-ar placea si un capitol din perspectiva lui Sasuke.
Sa vad cum se simte el.Ce simte pentru Sakura?.

P.S:Sa manaunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 20:14

Buna .. As vrea sa iti spun ca tocmai am terminat de citit ficul tau si mi se pare foarte frumos.. Dar parca e un pic cam " incalcit " pentru mine .. Nu inteleg anumite lucruri.. Si totusi putin dialog ar fi foarte bine venit .. Incearca sa fi mai clara , mai precisa.. Nu prea imi dau seama cine ce zice .. Ai putea sa precizezi .. Sa fi mai detaliata si chiar daca descrierea e superba totusi putin dialog pe ici`colo ar mai "condimenta " putin actiunea.. Sper ca nu te superi de ceea ce am spus .. Vroiam doar sa iti spun parerea mea nicidecum sa te critic.. Totusi ,ficul mi se pare superb .. aa , si inca ceva .. Nu inteleg de ce Sakura se subapreciaza atat de mult , de ce se simte asa inferioara si de ce are o parere asa proasta despre ea... Revenind , iti ador ficul .. Nu am cuvinte.. Sper sa ma anunti , daca ai placerea bineinteles.. Bye`bye honey !! Te`am pupacit dulce !!


Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 17:57

NEXT NEXT NEXT CA DACA NU TE BATTT :))))))))))))))))))


Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 22:48



Ok, ok... Am ajuns si eu dupa 1. 000. 000 de ani! Iti vine sa crezi? Fic-ul e WOW! Nici nu ma asteptam la un alt lucru din partea ta. Imi place foooarte mult cum scrii! Genius, right? Am promis ca voi citi fic-ul intr-o zi, si se pare ca am si facut acest lucru. Nu a fost plictisitor ca sa renunt din primele capitole, ci foarte surprinzator cu fiecare paragraf. Sai... Acum o impinge pe scari, acum o salveaza... Deci de partea cui este lough ? Sasuke, de ce o ignori total pe rozalie? Daca Hinata te foloseste, de ce nu vezi OMULE nervi! ! Nu ai mai postat de pe 16? waiting Eu zic sa te apuci de tastat chiar acum! Ma anunti, ok dap ! ? Nu te mai retin, succes la scris si haaaai cu next-ul ala scumpo please please !



     
 
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 21:51





Bun, deci ce minunăție de capitol am ratat atâta timp să citesc, datămite să îl și comentez...scuze, dar în acelaș timp îți mulțumesc pentru anunț !

Când se va întâmpla ceva mărișor între ei doi și, cel mai important aspect al acestui capitol, care este planul lui Sai ? Să o impresioneze pe Sakura...presupun...

Ai o descriere foarte bună și îmi place enorm acest detaliu al ficului tău ! Încă o dată, scuze pentru întârziere...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Asss10Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 16:00

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de aparente (+16)   Dincolo de aparente (+16) - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Dincolo de aparente (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-