Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 17:29

Nuuuu...De ce?De ce?De ce? sad sad sad
Sasuke e si el vreodata la curent cu realiateta?
Intelege si el durerea altora? confuz
Doar el conteaza pentru el? down
Asa a inteles-o pe Sakura? hmm...?!
Tot vina ei e? nervi! nervi! nervi!
Chiar nu o opreste? very sad
Chiar vrea s-o dea uitari??? crying crying crying
Deci o omor pe Kimi biciuitor
Ea e cauza tuturor problemelor biciuitor
Ce tupeu are :><:
Adu next ca mor nervi!
Multumesc ca m-ai anuntat. a hug Sa ma anunti in continuare happy2


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 01:17

Genial fic
Absolut genial iubita love
IMi place la nebunie are tot ce ii trebuie
esti un talent <33
Repejor next!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutan~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 17:55

dap ! Hi, dragelele mele cititoare!! a hug Am adus inca o portie de iubire si suferinta, cum v-am obisnuit. heh Multumesc din suflet pentru commurile voastre minunate. kiss Sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capitolul 13: Dans nebun...

~Sakura povesteste~

Ochii mei de o stralucire opaca au fost imbatati incet cu acea lumina rece ce imi cuprindea corpul in al ei suras indiferent. Pleoapele dezvelira, de sub negura intunericului, acea scanteie verzuie ce era inecata usor in oftate prelungi. Deranjata de acea lumina laptoasa, scancesc putin apoi privesc fix, far pic de nesiguranta camera mare si pustie. Totul era scufundat intr-o liniste molipsitoare ce se auzea clar, transmitand un fior cald de-a lungul corpului meu inert. Uram linistea.. Dintotdeauna am urat-o, insa in ultima vreme empatizam tot mai mult cu ea, cerand indurare destinului.

Mi-am sprijinit corpul partial adormit in mana firava si tremuranda si am analizat minutios incaperea calduroasa. Ochii mei oarecum absenti, s-au pierdut suav in continutul acelei suferinte. Nelinistea disparuse sadic lasand in urma ei o dulce amintire. Acel dulce ce il gustasem de multe ori de pe buzele pofticioase ale brunetului. Ma ridic lesne privind patrunzator geamul mare ce stralucea haios in umbra luminii. Soarele isi varsa incet umplutura de nectar invaluind colturile intunecate si de mult uitate ale camerei. Privirea mea era atintita absent spre mustul dulce al zapezii. Incet, incet copacul mare si impunator prinsese o culoare roza fiind invaluit de o aura nectarina. Acea sfioasa lumina palea incet sub norii inchegati greu deasupra florilor ciresului.

Corpul meu se pierdu incet si tremurand in acel peisaj, pana cand mainile lui grave mi-au prins corpul, trantindu-l lent si jucaus pe patul mare. Dupa ce mintea mea se dezmortise, i-am spus chicotind, in timp ce pe fata mea aparu o urma falsa a unui zambet sters dozat puternic intr-o arcuire vizbil incantata:
-Aham.. Chiar aveam nevoie de asa ceva.
Ochiul meu drept clipi ironic, lasand urma unei mici satirizari.
-Hai sa mananci, se auzi ecoul slab al vocii sale clare. Ma privi patrunzator si oarecum pofticios, si imi zambi ingreunat de situatie. Printre cuvintele lui fara sens ii vedeam ochii de un albastru linistitor si zbuciumat si acel roz transparent ce ii aparu in obraji, in urma cercetarii corpului meu subtirel.
Ma ridic incet, oftand adanc si ii zambesc siret, sarutandu-l incet si lasciv pe obraz. Acesta imi zambi simpatic, insa privirea mea se indrepta rece spre usa, privind sfioasa lemnul stralucitor.

M-am indreptat felinic spre ea, prinzand incet manerul. Acesta taie linistea efemara printr-un scartait scurt si enervant, fiind acompaniata divin de vocea mea subtire:
-Sper ca e calda cafeaua..
Am cercetat putin parchetul lucios, pasind inexistent pe el. Mainile lui puternice mi-au prins din nou talia, de acesta data tandru si primitor. Corpul lui dur se lipi de al meu, facandu-ma sa tresar incet. Cateva fire de par blond imi mangaiau demonic pielea facandu-ma sa respir repede si temator. Buzele lui se apropiara incet de urechea mea, simtindu-i rasuflarea rece si avida de caldura. Trase incet aer, tinadu-l putin in el, apoi expira spunadu-mi cuceritor:
-Stiu ceva mai fierbinte decat cafeaua.

Buzele lui poposira apoi pe obrazul meu, gustand excitate din el. Mainile mele s-au jucat incet pe piciorul lui facandu-l pe acesta sa scanceasca slab sub unduirea mea, apoi m-am intors brusc si i-am spus soptit:
-Prefer cafeaua, perversule.
La auzul cuvintelor mele tainice acesta incepu sa chicotesca amuzat dandu-mi incet drumul la corp. Suflul lui prinse foarma unui oftat jovial si isi incretise fruntea gandindu-se la un lucru ce-l macina de mult. Nu am ezitat prea mult si i-am spus clar si hotarat:
-Ce e? Nu ti-a placut replica?
Pe fata mea aparu un zambet ce se transforma incet intr-un chicot si corpul meu se apropie incet de al lui. I-am atins incet chipul ingandurat apoi mi-am apropiat buzele de ale lui prinzandu-le tandru intr-un dans nebun...


yeah So.. Vedeti? Si Sakura poate sa nu se gandeasca la brunet. dap ! Sper din suflet ca va place si astept negresit parerile voastre. good V-am huguit si pupacit dulce!! a hug kiss ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 18:01

buna , hi!


dar cu sasuke ce facem ? ingrijorat
nu mai e sasusaku , think
astept cu nerabdare nextul , huh?
sper sa ma anunti , in love
te pupacesc dulce kiss


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 18:03

Deci Wow
Mai lasat o.O
Uuu, perverssss
Daca ai stii cat imi place ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 268890
Cat am asteptat eu next-ul si cat l-am rugat pe Dumnezu sa iti dea tot ce ai nevoie ca sa-l scri ...
(Multumesc barbosule! )
Mi-a placut replica folosita
Merci ca m-ai anuntat si esti geniala
Stii ca vreau next-ul regent, no?
Spor la scris si multa imaginatie
Te pupacesc dulce de tot si VREAU NEAXT-UL !
LexXi
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 18:11

Hei! in love

Vai, cat mi-a placuut o.o

A fost superb in love Asa romantic..<3

Cat mi-a placuuuuuuuuuuuut :love!

Abia astept continuarea :x

Spor la scris si idei! kiss


    ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 18:51

oooo, deci e super!!!!!!! huh? te-ai depasit pe tine insuti!!!!! Bravo, se pare ca vacanta ne inspira pe toti, cand eram la scoala ne lipsea inspiratia.... lough ......deci, astept nextu deoarece am inceput sa devin dependenta de ficul tau ike ....Next, skumpo!!!!!!! kiss


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 22:06

frumos nu gluma huh?
ma bucur ca si Sakura poate sa nu se gandeasca la Sasuke in love
ca de fiecare data mi-a placut mult descrierea huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 09:23

La cererea ta, iti voi da eu o critica, sper sa-ti fie de folos. ^^

Descriere - Imi place ca desi te axezi pe sentimente foarte mult, nu faci descrierea sa fie prea greu de inteles pentru cititori, chiar daca folosesti niste cuvinte mai putin cunoscute de toata lumea. Ai un stil de a scrie foarte interesant, si am obsevrat ca pe parcursul fic-ului ai evoluat, vizibil. Este placut sa-ti citesc capitolele, reusesti sa captezi atentia cititorului cu descrierea ta, pentru asta ai un + foarte mare de la mine. Tine-o tot asa !

Dialog - Nu este in cantitati excesive, il folosesti numai atunci cand trebuie. Mie personal imi plac fic-urile cu cat mai putin dialog, deci se pare ca suntem pe aceeasi lungime de unda. Chiar daca in ultimul capitol, de exemplu, ai avut numai doua linii de dialog, le-ai armonizat chiar bine cu descrierea si naratiunea, cu toate ca acea replica "Prefer cafeaua, perversule", m-a adus la realitate cam brusc. Oricum este foarte bine, dar pe viitor incearca sa o mai lalai asa putin, sa nu sari foarte repede de la ganduri, sentimente la realitate.

Actiune - In ultimul capitol nu prea ai avut actiune, mai mult ai descris, ceea ce oricum ma incanta, dar in general nu este grabita, nu decurge nici lent dar nici prea repede, esti normala. Foarte bine ca nu treci de la o idee la alta, pentru ca un cititor isi imagineaza aproape intuitiv un cadru al descrierii tale, vede lucrurile intamplandu-se, iar felul tau de a scrie le permite sa "savureze" totul.

Idee - Ai plecat de la o idee oarecum comuna, am mai intalnit-o prin unele locuri, dar nu pe forumul nostru. Pe parcurs ai dezvolat-o foarte armonios si asta conteaza. Cel mai important este sa stii sa narezi si sa descri o idee, chiar daca a mai fost folosita. Felicitari ! ^^

Titlu - De cand l-am vazut am stiut ca-mi va placea fic-ul. "Love is a monster" este iarasi un titlu destul de utilizat de scriitori, dar atat timp cat atrage si are legatura cu continutul fic-ului, eu n-am nimic impotriva.

Estetica - Foarte buna. Ai o asezare in pagina excelenta si apesi "Space" dupa fiecare semn de punctuatie, nu am nimic de obiectat.

Greseli de tastare/Ortografie/Exprimare
- Nu am vazut foarte multe greseli de tastare, dar le voi spune, oricum :

"far" - fara

"dintotdeauna" - din totdeauna

"foarma" - forma

Cam asta a fost tot, din pacate nu am avut ce critica dur, cum ai dorit tu, dar eu sper ca ti-am fost de ajutor. O zi faina iubita ! heh
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 11:31

Hey draga mea.
Multumesc ca m-ai anuntat de next. Ma cum adica sa nu se gandeasca la brunet, iar Sasuke sa nu se gandeasca la Sakura"? Imposibil..pai nu e bine deloc..pune-i mama impreuna, ca asa e frumos.
Sper sa aduci cat mai repede continuarea..spor la sris si la idei:* Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 18:49

Hei Hei!
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 208323
Din nou am intarziat... ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 359687
Oricum iubita mea sora pot sa spun cu mana pe inima, ca esti cea mai talentata persoana intalnita de mine. Nu stiu de joci cu acele cuvinte simple pana ce acestea te urmeaza, le dai o ordine clara care le pune in evidenta originalitatea, mda... poate nu o sa intelegi nimic din ce spun insa acest... nu aceasta opera m-a captat de la primele capitole... e minunat sa pot intalni astfel de artisti, minunat, dea-dreptul fascinant, divin mai bine spus, astept mereu cu sufletul la gura capitolele tale, care revin la perversitatea de la inceput:))

Finetti te iubeste
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 273918


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 18:52

Vai,scuze de intarziere nervi!
Deci deci deci e super tare,uimitor!! in love
Ce bine imi pare pentru Sakura happy2
Daca Sasuke a uitat-o,il uita si ea,asa e corect heh
Dar tot ii vreau un cuplu,cum o sa mai apara oare Sasuke in peisaj think
Imi place cum descrii,foarte artistic dap !
Felicitari!E un capitol de nota...peste infinit in love
Dar nici nu mai am cuvinte, poate doar extraordinar si next in love


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 10:51

Mersi ca m-ai anuntat draga mea si vreau sa spun ca-mi pare rau ca nu pot trece si pe la celalalt fic in colaborare. Iti multumesc ca m-ai anuntat. Da Sakura a trecut peste, dar eu stiam ca trebuie sa fie cu Sasuke nu cu Naruto, asa ca fa tu o vraja acolo un accident si se rezolva. Astept next-ul scumpo. kiss



~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 15:45

Superb next
Foarte romantic si pervers in love
Atat de frumos este vocabularul tau
Repejor nextu


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutan~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 21:46

dap ! Hi, scumpele mele cititoare!! hi! Am adus next cu multă întârziere. Însă sper să vă placă şi vă mulţumesc din suflet pentru commuri!! kiss Lectură placută!! dap !

Capitolul 14: Ingenuu fatidic...

~Naratorul povesteste-Naruto & Sakura~

Unicitatea cu care privea chipul blondinului definitiza agonizant acea secretă şi misterioasă enigmă de o profunzime senilă. Îşi pierdu claritatea vederii cuprinsă de o teamă frivolă lipsită de ambianţă. Îşi depărtă buzele sângerii de al lui sărut şi puse degetul arătător peste ele. Înca îi simţea aroma şi gusta îndelung acea plăcere dementă. Deşi ştia că e o eroare, nu înceta să judece greşit. Privea cu o oarecare fatalitate acel dezmăţ împachetat lasciv în corpul dur al baiatului. Nici el nu se lăsa mai prejos, învelind abject corpul tinerei cu privirea lui pofticioasă. O voia şi ştia clar asta. Nu mai era loc de obscur sau nepreveziu, ci doar gândea cu decadenţă la acel moment pervers. Aceasta zâmbi satiric făcându-l pe Naruto să îşi muşte tern buza trandafirie.

Ştia că e al ei încă de când îi pusese acea nestăvilită pasiune pe buze. El o privea curios, ba chiar prostesc într-un fel simpatic şi bine perceput de Sakura. Acea nesiguranţă persistentă o degaja în mod voit printr-un joc tenebru şi letargic ce îl făcu pe tânăr să respire cadenţat şi nebunesc de nesătul. Parca voia să o guste încă din acel eter transparent ce era amplasat concentric in jurul corpurilor placide ale celor doi. Nici el nu era sigur însă după ce calculă bine întregul peisaj se hotărâ să se piardă în infinitul verde al ochilor ce îl urmarea tabietliu.

Pentru ce făcea asta? Nici ea însăşi nu ştia însa întreaga sa existenţă căuta acel amănunt demenţial ce i-ar putea aduce liniştea efemeră. Prin corpul ei subţirel trecea fugitiv şi pătrunzător câte un tremur făcând-o să suspine greu. Timpul nu era ceva evident în întalnirea iminentă a privilor lor lubrice. Se tatonau jucăuş şi impudic, nefolositor, până când blondinul cedă şi se apropie salbatic de rozalie. Îi cuprinse corpul abuziv spunându-i printre gurile mari de aer:
-Ascultă-ma bine.. Nu îl voi trăda pe Sasuke! Oricât rău ţi-a facut nu poţi să te răzbuni pe el aşa. Nu cu mine..

Fata îl privi mârşav şi zâmbi demonic la auzul cuvintelor lui, oarecum plăcute. Nu se simţea în dezavantaj, ba din contră. Era încet penetrată de acea adrenalină alienată. Aceasta îl impinse violent pe tânăr şi demască acea linişte, într-un mod sadic:
-Asculta-ma şi tu la fel de bine, băieţaş! Mă voi razbuna pe acel diavol chiar de mi-aş da sufletul lui taica-su! Ma voi razbuna, păpuşel..
Aceasta se deplasă rapid spre el şi îi muşca pervers buza. Tânărul scoase un sunet excitant de durere şi o indepărtă grav pe tânără de lângă el. Limba lui mică a trecut peste buza sângerândă gustând infirm acel lichid sărat. Ea se întoarse alert şi oarecum detracat spre uşă, zburdând infantil până la ea. O deschise energic şi se pierdu în necunoscut, până ce ultima fărâmă din a ei umbră se pierdu infructuos şi absent.


~Naratorul povesteste- Sasuke & Kimi~

Faţa ei albă era amănunţit cercetată de ochii lui păcătoşi. O ducea pe culmile extazului dar nu era de ajuns. Voia să fie cu totul al ei şi să îl simtă adânc si brutal, să înnebunească de plăcere. Îł trase violent spre ea, astupându-i buzele cu un sărut pasional ce nu prezenta nici un fel de verguritate in toată esenţa lui ingenuă. Îi era uşor să-l facă al ei... Dar nu voia asta. Pentru prima dată voia să fie posedată de cineva, sa se simtă iubită.

Sasuke rupse încet sărutul îndepărtând-o întrerupt de corpul lui excitat. Ştia că nu îi poate rezista, dar trebuia daca voia ca aura diafană si gingaşă a frumoasei rozalii sa-i mai lumineze privirea sinistră. Imaginea aceea distinctă şi morbidă în înţeles îi blestemate soarta. Nu voia să facă asta dar îi era de ajuns întunericul ce îl înconjura bolnăvicios. Nu mai voia umbre sardonice şi ţipete agonizante în existenţa lui temătoare.

O privi regretând în ochi pe brunetă şi îi spuse răguşit:
-Nu pot.. Înţelegi? Oricât aş vrea să neg, nu pot.
Fata îl privi ingenuu îngânând absent acele mişcări succinte şi oarecum disparate ale capului. Urmarea stresant jocul lui provocator de cuvinte. Îi era mai greu ca niciodată să atingă ale sale culmi de inspiraţie demonică. Rămăsese fără speranţă cerând într-o continuă şi letargică disperare o idee somptuoasă cu care să păcălească ambalajul nehotarât al brunetului. Ea nu avea nevoie de produs, de interior. Ea voia doar dorinţa nebună şi salbatica, să simtă acea furie clară penetrând-o placut şi ostentativ. Nu era nimic altceva decât placere trupeasca. Nici ale sale intenţii mârşave nu aveau acea luciditate, gesturile ei dând dovadă de o senilitate dementa, ciudată s-ar putea spune. Îi zambi colocvial şi îi spuse crud, aproape inexistent:
-Ştiam.. Du-te după ea, idiotule.

Cuvintele ei nu prea drăguţe îl făcură pe tânăr să rămână timp de câteva secunde imobil. Cerşea acea nevoie toxică de a o avea pe Sakura. Aceasta îl scutură discret şi îl împinse grotesc de lânga ea, zâmbind penitent...


dap ! Cam ăsta e capitolul.. heh Sper ca v-a plăcut şi aştept părerile voastre. good Scuzaţi-mă pentru întârziere şi v-am huguit şi pupăcit!! a hug kiss ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 22:04

dragut huh?
totusi ... parca mie imi place sa folosesti cuvinte mai simple happy2
asta e doar parerea mea happy
nu ma baga in seama lough
ma bucur pentru ca Sasuke si-a dat seama de greseala facuta in love
sper ca nu este prea tarziu sad
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 22:57

hmmmm............





interesant foarte interesant ,
imi place foarte mult .
astept cu nerabdare nextul ,
sper sa ma anunti si pe mine ,
pupici


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 23:42

OMG!!! Ce cap reusit!!!:X:X Sper ca Sasuke sa se impace cu Sakura:X:X. Astept next-ul!!!:X:X:X pup:*:*



~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Cooltext1711025034_zps229023de
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 21 Ian 2012, 00:47

Hey scumpa mea!
Multumesc pentru ca m-ai anuntat..superb capiolul, desi crede-ma ca nu vreau sa o prinda pe Sakura cu Naruto...uof doamne..adu repejor next-ul repejor ca mor de curiozitate..
Spor la scris..multe idei!:* sa nu uiti sa ma anunti. Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 21 Ian 2012, 12:59

dance2 Aleluia,aleluia si aleluia!!! dance2
beer2 In sfarsit s-a trezit si copilasul ala din morti!!! beer2
dance 2 Ce bine-mi pare ca si-a dat seama de ce prostie de prostie a facut!!!! dance 2
happy2 Si Sakura asta...diabolica s-a mai facut happy2
a hug Macar Naruto e singurul care a ramas pe planeta noastra,a ramas un prieten adevarat a hug
lough Macar a inteles si Kimi ca Sasuke n-o iubeste,saracuta de ea,ce bine-mi pare lough
in love Ehehe...A fost un capitol foarte,foarte frumos in love
in love Descrierea asta imi place foarte mult!! in love
kiss Felicitari pentru capitol!! kiss
roll Multumesc ca m-ai anuntat si sa ma anunti in continuare!! roll
please Adu repede-repejor-rapid next-ul!!! please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 21 Ian 2012, 14:28

Deci eu ce sunt aici bombonica de ce nu mai anuntat si mai facut sa pierd un capitol ? sad

Cele 2 capitole pe care le-ai pus au fost bestiale! huh?

Astept next si spre sa ma anunti! nr1


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 13:01

Fiuiii acum am terminat si eu de citit si pot spune ca sunt placut impresionata de modul in care descri in love Deci vreau nextul cat mai repede sa vad ce se intampla >:) please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 14:29

Waii! ❌

Dar waii!! kiss

Ador ficul tau! happy2

Este cel mai tare fic pe care lam citit! huh?

Chiar simt emotile mi se pune un nod in stomac cand citesc! in love

Pot spune ca il ador! in love

Sa ma anunti cand ai pus next-ul ! kiss

Aloha! hi!


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 03 Feb 2012, 19:46

hi! Amm.. Next? heh Scuzati-ma ca am intarziat. Insa sper sa ma revansez prin idee si lungime. Sa speram.. ingrijorat Multumesc pentru commuri si sper din suflet sa va placa. kiss Lectura placuta!! dap !

Capitolul 15:Iluzii..

~Sasuke povesteste~

Miscari lente.. Agonizante.. De parca timpul nu ma lasa sa ajung la ea. Disperarea mea atinsese cote maxime, cand.. O cladire impunatoare se desfasura deodata in fata mea. Pasii mei alerti ma indreptara spre poarta mare. Am apasat nervos si puternic pe clanta si am trantit usa de perete. Zgomotul facut de aceasta sfasie nebunesc de dureros acea liniste ce persista peste intreaga incapere.. Corpul meu, incordat la maxim, se exprima in repeziciunea miscarilor ce imi faceau loc printre angajatii casei. Scarile lungi, din lemn, imi impuneau o noua prapastie intre mine si fericire. Acea fericire de care eram dependent, dupa care tanjeam nevolnic. Nimic nu ma putea opri. O voiam.. Era a mea. Am inaintat rapid, aproape frenetic, pe scarile mici si am ajuns la capatul lor.

M-am uitat dezorientat in jur si am zarit un par roz pierdandu-se incet dupa un perete. Era acel roz innebunitor ce imi prindea fiinta intr-o transa invincibila. Mi-am ratacit pasii si privirea dupa ea, insa cum am dat coltul, i-am vazut talia subtire indepartandu-se din nou spre un alt hol. Alergam ca prostul pe acele holuri. Se uita din cand in cand in spate si imi zambea sardonic, ca si cand ar fi vrut sa imi distruga nu numai corpul, dar sa faca pulbere sufletul si sentimentele pure ce le aveam. Am mai trecut un hol, inca unul. Cate holuri mai avea casa asta?

Am tot alergat ca dementul dupa acea silueta difuza, probabil o plasmuire a imaginatiei mele.. Ma simteam inlantuit, mai umilit ca niciodata. Legat cumva de trecutul acela negru. Legat de tot ce era entitatea ei. Pierdeam cumva relitatea, in labirintul tuturor iluziilor. Ma prinsese bine cu mireasma si sercetele ei. Cu zambetul usor fortat, totusi dulce, cu imbratisarile ei pasionante, ce exprimau mai mult decat o noapte de amor nebun. Imi era indispensabila. Stiam ca era ca si cum as fi alergat sa prind oxigenul din aer, dar nu puteam renunta la prezenta ei. Era culoarea ce imi aparea in minte cand negrul invada totul in preajma lui. Sa-i ating chipul himeric, sa-i inspir incet parfumul, sa ma inec cu verguritatea ei, sa ma imbat cu elixirul verde ce il purta in ochii ei pangariti.. Voiam sa fiu eu.. Nu mai doream sa creez imaginea antica a unui Adonis sculptat minutios in deplinatatea virtutii barbatesti. Voiam sa fiu pustiul ce tanjeste dupa propiul lui inger..

Iluzia acelui labirint stresant imi facu inima sa bata cu putere si suflul intretaiat era armonizat enigmatic cu cateva cuvinte ce le spuneam fara vlaga:
-Sakura.. Opreste-te.. Sakura..

Din nou un sir de scari ce duceau in cutea din spate a vilei. Mi-am cedat fiecare miscare scarilor apoi am inaintat dupa ea prin gradina. Se opri putin si se uita irezistibil la mine. Isi uni mainile la spate si se balansa inocent. Privirea ei nu mai era aceeasi.. Nimic din inocenta sa nu mai era intact. Acum parea o usuratica dornica doar de aventuri. Era fardata puternic, rujul rosu scotandu-i in evidenta conturul rotunjor al buzelor subtiri. Se apleca usor lasandu-ma sa imi pierd privirea in decolteul ei adanc ce era marginit de un maieu subtire. Pantalonii scurti acopereau usor fesele, pulpele sale fiind aproape goale. In tot acest timp corpul meu era inert. Privirea mea scruta imaginea aceea perversa si sinistra a Sakurei. Ca si cum timpul ar fi schimbat radical puritatea pe rujul puternic si sanii mari. Ce se intamplase cu ea? Se intoarse lent cu spatele la mine si facu cativa pasi apasati spre libirintul verde. Isi mai intoarse o data capul spre mine si se pierdu din nou dupa un zid de gard natural.

Oricum ar fi aratat, sufletul ei era pur, inocent. Nu concepeam sa gasesc o altfel de Sakura, asa ca am continuat sa merg dupa ea. Ma simteam josnic, pierdut. Dar eram mai disperat si mai pierdut fara ea. Labirintul isi continua unduirile secretuoase si ma facea sa o doresc din ce in ce mai mult. As fi putut renunta oricand insa nu voiam. Ii pierdusem urma dupa un zid, mergand alert dupa ea. Apoi am observat ca tabla de sah se intorcea in favoarea mea. Era capatul labirintului..


Mi-am decheiat un nasture de la camasa, ea uitandu-se nervoasa si indignata la mine. Ma apropiam din ce in ce mai mult de ea, rasufland greu, fara sa schitez nici un zambet. Expresia mea nu degaja decat o neutralitate ambigua, o frica neindreptatita. Era ceva in imaginea ei ce ma facea sa o tin la distanta, sa nu o doresc. Poate era de vina noua ei infatisare, dar era ceva mai presus de aspect. Ca si cum deodata totul se transformase intr-o falsitate clara si fara nerusinare, ea se metamorfoza intr-o bestie nepura. Miscarile ei erau incarcate de o lascivitate banala, neatragatoare. Cu toate astea.. Era ea..

I-am luat corpul in brate si i-am spus:
-Uite cum facem.. Iti stergi rujul ala oribil si eu o sa-ti sarut buzele dulci.
Aceasta zambi demonic si isi indrepta mana spre buzunar, avand grija sa treaca cu ea peste piciorul meu. Si-a scos de acolo rujul rosu si si-a accentuat morbid buzele cu el. Impudic si latent. Asa vedeam acel joc abject. Si totusi.. Doar i-am sarutat incet obrazul, apoi vocea ei rasuna laconic in mintea mea:
-Ah.. Sasuke.. Nu inca.. Inca nu pot..
Am privit-o uimit apoi mi-am lipit incet buzele mele de ale ei, asteptand sa ma sarute pasional ca de fiecare data. Acum provenienta ei desarta pierduta intr-o inocenta stralucitoare imi era mai familiara ca niciodata. Toata esenta ei murmura eoteric acea dorinta. Acea dorinta ce o facu in sfarsit sa isi miste buzele incet, foarte incet.. Pieptul ei era umplut sacadat de aerul ce mai patrundea printre buzele noastre. Mi-am dus mana lin prin parul ei, deranjadu-l, apoi am trecut excitant cu degetele pe spatele ei. Isi desparti buzele de ale mele si scoase un geamat usor, aproape nedorit. Pasiunea ma facu sa ii ridic incet bucata de material ce ii acoperea trunchiul. Semana cu o scolarita ce abia acum descoperea tainele erotice ale amorului. Se lasa purtata de atigerile mele, isr eu i-am dat in jos bretelele maieului apoi mi-am plimbat mainile pe spatele ei, descheindu-i sutienul. De dupa materialul negru iesisera doi sani micuti, tari, perfecti, cu o rotunjime apetisanta si sfarcuri intarite. I-am sarutat incet gatul si am "gustat" din sanii ei, mainile mele coborand pe abdomen in jos. Aceasta ridica un picior provocator, iar eu am tras-o, aproape brutal, spre mine. I-am apucat fesele si am lipit-o de mine pentru a simti taria mea barbateasca dintre picioare, sa vada cat de mult o doresc. Imi zambi vag, apoi inchise ochii si continua sa ma sarute. Varful limbilor noastre s-au atins copilaresc apoi un val de placere imi inunda corpul. Mana ei se juca in zona picioarelor,deschizandu-mi slitul pantalonilor. Se uita inca o data la mine apoi spuse:
-Saracul baiat. Ce excitat e..
-Da.. Si tu esti rea.
-Saraca "jucarie".. Nu are unde sa se duca..


Inainte de a raspunde vocea ei se pierdu pe buzele mele, schimband acea liniste trista intr-o pace feerica. Am continuat acel joc lasciv, pana cand ea se pierdu in bratele mele. Eram buimacit de ceea ce puteam simti cand eram cu ea. A fost atat de perfect. Atat de simbolic, de pasional si totusi nu facusem nimic. Doar ne-am pierdut unul in bratele celuilat. Nici un cuvant nu putea descrie ce simteam, cat de mult o doream, ce mult imi placea sa o simt aproape.


happy2 Cam atat.. Inca o data scuze ca am intarziat sau daca este neinspirat. crying Klau va pupa and be happy!! kiss ByE!!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 03 Feb 2012, 20:40

Foarte frumoss :x

O Big mama ce le ai cu perversiunile :x

Imi place =p~

Sa ma anunti cand ai pus next

Te pup!


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Continut sponsorizat




~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-