Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 22:38

dap ! Hi!! hi! Multumesc mult pentru commuri!! heh Pai, de data aceasta o sa povestesc din prisma lui Sasuke ca sa vedeti cum gandeste. happy2 Sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capirolul 5: Inger si demon

~Sasuke povesteste~

Ahh.. O noapte de vis.. De mult nu a mai fost asa de placut sa o am pe Sakura. Uff.. Numai cand ma gandesc la corpul ei unduindu-se cand limba mea trecea peste sanii ei, ma excita. A fost de-a dreptul placut sa stiu ca nu o oblig. Ba chiar a fost foarte folositor sa ma port frumos.. Hhh.. I-am spus eu lui Naruto ca o voi avea de buna voie. Ca o sa se lase vrajita de la singura privire mai galesa. Rozalia s-a lasat purtata de mine ca fulgii albi de vant. Ma intreb ce face acum.. Probabil e la mall cu Naruto si se mira de tot ce vede pe acolo. Sper ca i-a placut surpriza de azi dimineata. Ce tot spun?! Normal ca i-a placut!! Ma iubeste mai mult decat propia ei viata. Si sincer nu m-ar deranja daca si-ar da-o pentru mine.. Gata, Sasuke!! Trebuie sa te porti frumos. Hhh.. Pana la urma e frumusica Sakura, chiar foarte frumusica. Iar ochii ei verzi ma innebunesc. Ahh.. Ce as vrea sa o am alaturi de mine acum!! Cate i-as face..
Deodata gandurile mele perverse au fost intrerupte de un ciocanit in usa. M-am indreptat spre scaunul meu din piele si dupa ce m-am asezat, am spus hotarat:
-Intra!
In usa statea o blonda cu niste forme apetisante, ce avea sanii ascunsi de niste dosare mari. Face cativa pasi si eu i-am facut semn sa intre. Era secretara mea, Ino. O blonda buna rau, cu niste craci lungi si niste ochi albastri. Se uita putin la mine intr-un fel pervers, in timp ce se indrepta spre mine unduindu-si corpul ca o pantera, mai, mai sa ma devoreze. Dupa ce a trantit dosarele pe masa de sticla, am observat cum se apleaca dupa ceva. Ma uitam ca prostul la sanii ei mari si deliciosi, si inainte de a-mi da seama eram excitat rau. M-am ridicat incet de pe scaun si am cuprins-o de la spate, aceasta tresarind. Vazand ca vreau sa "o fac" se intoarce spre mine, se linge senzual pe buza de jos si imi spune:
-De ce nu ai spus asa de la inceput? Nu mai trebuia sa ma aplec.
I-am zambit pervers si in urmatorul moment limba ei era in gura mea si mainile mele ii dechideau rochia neagra cu care era imbracata. Am luat-o brutal pe sus, in timp ce ea scotea sunete de placere ce m-au excitat si mai tare, si am pus-o pe masa. I-am sarutat gatul, i-am muscat buzele si cand sa trec la sani o imagine ma facu sa ma opresc. Ochii aceia verzi.. Parul roz.. Toata acea noapte.. Oare chiar simteam ceva pentru rozalie? Nu!! Nu puteam.. Nebuna de Ino ce era in culme extazului imi spune printre gemete:
-Hai!! Fa-o naibii mai repede ca simt ca nu mai pot!!
Dupa ce cu greu imi spuse asta, si-a varat cu putere limba in gura mea si eu am fost prins din nou de acea dorinta uimitoare. Mi-am coborat capul spre sani dar cand sa incep sa ii sarut am fost oprit de un pumn ce mi-a mutat capul. Am clipit de cateva ori si ce sa vezi.. In fata mea statea Naruto uitandu-se la mine cu dispret, in acelasi timp tinand-o pe Sakura in brate care plangea si tipa la mine, ca sunt un ticalos si un pervers, si am folosit-o.. Mam uitat putin la ei si dupa cateva secunde au plecat nu inainte ca Naruto sa imi spuna o injuratura pe care sincer o meritam. Imi intorc capul spre blonda in timp ce imi stergeam sangele de la gura si ea imi spune:
-Pai si ce faci? Nu mai terminam "trebusoara"?
-Mars de aici!! Pleaca mai repede, t***o!!
Dupa ce vagaboanta a iesit pe usa, m-am incheiat repede la camasa si dupa ce am baut cateva pahare de whisky, am luat-o la fuga spre casa. M-am urcat in masina si am inceput sa gonesc spre strazile orasului peste care se asternu-se intunericul.
Ma gandeam intruna la fata imbibata de lacrimi a rozaliei si la privirea plina de disgratie a prietenului meu. Off.. Numai rau stiam sa fac... Nu stiam cum mama naibii sa o mai scot la capat acum. Pana la urma as fi putut sa-i trag o palma Sakurei si lui Naruto un pumn si sa termin treaba. Sa o arunc din nou in acea camera pentru a ma razbuna. Dar nu o puteam face.. Ea devenea din ce in ce mai importanta pentru mine. Cand am inchis-o a fost pentru ca ea ma insela. Si inca imi amintesc cum afurisitul ala se dadea la ea, si ea il imbratisa, si erau fericiti. Bagami-as!! Iar ma apuca nervii!!
Opresc motorul masinii si intru in casa in graba. Peste tot liniste... Urc in graba scarile de marmura si cand intru in camera mea, cand.. O, nu!! Doar nu o face din nou!!
Naruto o tinea in brate pe floricica mea si din nou gelozia pusese stapanire pe mine. Ma indrept spre patul pe care erau cei doi asezati si..


Pam, pam, pam.. Suspans!! Sper ca v-a placut capitolul si daca aveti vreo intrebare va rog sa mi-o spuneti. Asta e un fel de capitol bonus de aceea e asa de scurt. good Astept cat mai multe commuri si v-am huguit si pupaciy dulce!! ByE!!


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 22:51

DECI M-AI DAT PE SPATE
CAND AM VAZUT CA MA TI IN SUSPANS
AM FACUT STOP CARDIAC
MAI , NU MAI FACE ASTA
DACA O MAI FACI VA TREBUI SA MA VIZITEZI LA SPITAL LA BOLILE DE INIMA
E NUMAI VINA TA SI A SUSPANSULUI
(GLUMEAM IN LEGATURA CU VINA TA )
ANUNTA-MA SUI PE MINE CAND PUI NEXTUL

PUPICI SI BAFTA IN CONTINUARE

P.S. : TE ROG PUNE NEXTUL REPEDE CA MOR


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 06:17

dau edit


Esti o scumpa vrenicuta.
Ai avut ceva inspiratie de ai scris doua capitole intr-o zi.
Daca Sasuke crede ca a fost inselat se inseala amarnic.
Am impresia ca la el in brate era Hinata sau o alta fata dar nu Sakura.
Daca iar crede ca rozalia era in bratele blondului probabil arte nevoie de ochelari.
Sunt sigura ca are de gand sa o bage in camera aceea din nou.
Cred ca Sasuke nu o iubea, atunci cand iubesti iar persoana iubita nu te iubeste ii accepti decizia cu respect. Asta ma face sa cred ca Sasuke are o obsesie pentru ea.
Daca s-a simtit vinovat inseamna ca tine la ea.
Asta e sentimentul cand te gaseste fata pe care ai peddepsit-o cu alta o trantiti pe birou.
Lamurete-l pe Sasuke odata si pentru totdeuna ca nu a fost inselat.


thank you ca mai anuntat in love kiss

Satept capitolul urmator.


Ultima editare efectuata de catre Deea in Mar 29 Noi 2011, 18:11, editata de 1 ori
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 10:01

huh?huh?huh?
De ce nu m-a anuntat si pe mine nimeni de acest fic? hmm...?!
E absolut extraordinar iubita mea mitzumy dap !
N-ai idee cat de mult imi place sa-ti citesc aceste capitole atat de frumoase si pline de emotie. in love
Observ ca e din ce in ce mai greu sa gasesti astfel de ficuri cum ar fi al tau, insa stii cum e... happy
Pe cat vrei sa fie mai frumos ficul, cu atat e mai greu de gasit, caci nu toti sunt in stare sa le faca, din nefericire ingrijorat
De asemenea apreciez ficurile cum ar fi al tau heh
Astept sa vad ce mai gandeste Sasuke rusinos
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 14:08

Of ma omoara curiozitatea.
pune next-ul repede.
te rog.


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 21:39

TE IUBESC! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 665748 ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 977748 DE ANUNT!
IL OMOR PE BRUNET! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 621493 ADICA EL SE (IERTATI-MA NU STIU CE VORBESC) CU INO?!?!?!?!?!? ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 269478 ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 621493 II MUT FATA DIN LOC! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 166492 OF CE NERVI AM! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 359687
MA ROG CAPITOLUL A FOST GROZAV CA INTOTDEAUNA. ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 169309
ADU NEXT REPEDE CA MA ROADE CURIOZITATEA! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 947835 SI TE ROG SA MA ANUNTI! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 962758 TE-AM PUPACIT! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 208323
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 23:01

Oo nou capitoll =p~ in love

Perversa mica :> ador capitolu` in love

Pune nextul cat mai repede.. :-w

De ce`ti place asa sa ne ti in suspans? nervi!

Te pup kiss


    ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 17:01

E ASA DE TARE!!!!!!!!! good job good job good job
MULTUMESC CA MAI ANUNTAT in love in love in love
SI DACA NU TE DERANJEZA SA MA ANUNTI SI DATA VIITOARE happy2 happy a hug
PWP kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 20:13

dap ! Hi, dragelor!! hi! Am adus next!! heh Cam rau Sasuke asta, nu? biciuitor Pai sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capitolul 6: Doua cuvinte...

~Sakura povesteste~

Sufletul meu plangea cu lacrimi amare. Intreaga suferinta ce o resimteam se revarsa in ochii mei verzi udandu-mi fata alba cu dulcea agonie. Bratele puternice ale lui Naruto tineau in frau acea furie de care era plin corpul meu. Am deschis incet ochii si am vazut ca pumnul lui Sasuke se indreapta spre blondin. O singura clipa mi-a trebuit si i-am sarit in brate brunetului. Acesta m-a strans puternic la pieptul lui si mi-a spus:
-Am crezut ca esti suparata, Pisicuto.
La auzul acelor cuvinte mana mea a zburat prin camera pana ce a facut contact cu obrazul lui.Privirea lui s-a umplut de furie si bratele lui mi-au incatusat corpul firav. Oricat m-as fi zbatut sau oricat as fi tipat, acea stransoare a mortii ma tinea prizoniera. Vocea lui Naruto s-a auzit deodata prin camera:
-Las-o!!!
-Taci si pleaca!! striga brunetul spre blondin.
Naruto insa refuza sa asculte de el si Sasuke mi-a dat drumul. Atentia brunetului a fost indreptata spre Naruto, insa exact ca acesta sa ii dea un pumn bratele mele au strans tare corpul brunetului si l-au oprit.
-Fugi si lasa-ma!! se auzi vocea mea plina de disperare. Desi nu voiam sa raman singura cu Sasuke, nu suportam ideea ca Naruto va fi ranit din cauza mea. Blondinul se mai uita odata la mine cu tristete si apoi iesi incet din camera peste care s-a asezat o liniste de mormant. La scurt timp dupa plecarea lui Naruto, Sasuke ma lua de mana si ma tragea dupa el spre un loc necunoscut. Un hol lung si intunecat se desfasura in fata ochilor mei. Am inaintat putin, trasa de brunet, pana cand acesta a apasat pe un intrerupator. Lumina puternica a inundat intreaga intindere si dupa ce s-a uitat la mine cu disgratie, Sasuke m-a tras in continuare dupa el. Corpul meu tremura din ce in ce mai tare la imaginea acelei usi mari din metal ce ma tinuse inchisa atata timp. Aveam sa ma intorc din nou in acel loc oribil, iar acum eram sigura ca nu voi mai vedea nici cea mai mica raza de lumina. Inima imi batea cu putere in timp ce ochii mei varsau lacrimi reci si ma zbateam pentru a scapa din acea stransoare. Nu voiam sa mai sufar.. Eram atat de fericita acum cateva ore.. Cum de se schimbase totul? De ce m-a inselat? De ce nu ma iubeste? Astfel de intrebari imi zburau prin mintea mea infricosata. Cu greu am ajuns in fata usii si acesta a scos o cheie cu care a descuiat lacatul mare ce era prins de un lant. A deschis incet usa acesta deranjand linistea printr-un scartait ascutit. Am inceput sa tip dupa ajutor, insa nimeni si nimic nu ma putea auzi. Am simtit cum mana brunetului ma ridica si ma arunca in acel loc al groazei. Eram din nou in acel abis al mortii ce ma mistuia cu opacitatea si frigul acestuia...

~Sasuke povesteste~

Imi parea rau ca fac asta, insa furia si gelozia din mine intrecusera iubirea ce i-o purtam. Am aruncat corpul Sakurei in acea camera obscura si am ramas un timp cu privirea la corpul ei inghetat si lacrimile ei care curgeau fara contenire. Am vrut pentru o clipa sa o eliberez din acel loc ingrozitor. Pana la urma inima mea simtea ceva pentru ea, insa judecata mea a fost intunecata de imaginile in care ea isi batea joc de mine. Am iubit-o mai mult decat pe propia mea fiinta si eram gata sa fac orice pentru ea, insa...
M-am intors cu spatele la ea, vrand sa plec, cand vocea ei subtire ca o mie de clopotei in vant se auzi in acea liniste singuratica:
-Te iubesc...
La auzul acestor vorbe inima mea s-a umplut de iubire. Vina ma mistuia pe dinauntru si lacrimile mele au inceput sa curga fara sa vreau. Nu mai plansesem niciodata pentru o fata.. Mai ales pentru una care m-a tradat. M-am intors spre ea si am cazut in genunchi plangand. Ea m-a luat in brate si mi-a spus printre suspine:
-Te iubesc..
Mi-a zambit gingas, iar eu am luat-o in brate stingand acel zambet cu un sarut. Buzele ei moi ma faceau sa ma gandesc la faptul ca o iubesc. Oare ce se intampla cu mine? Ma indragosteam din nou de ea? Oare mai puteam fi asa ca la inceput? Inca imi amintesc acea seara.. Acea noapte de iubire.. Prima noastra noapte..

~Flash back~

Soarele de vara ce stralucea pe cerul albastru fara nici un nor ne pazea cu razele lui. Corpul Sakurei era tinut in brate de catre al meu. Toata ziua stateam asa. De dimineata pana seara noi eram impreuna. Insa sufletul meu era plin de ura si agonie. Persoana pe care o iubeam cel mai mult ma insela. Eram distrus din aceasta cauza, datorita faptului ca ea era capabila sa se imbratiseze cu altul apoi sa ma caute pe mine. Se juca cu sentimentele, ratiunea si toata existenta mea. Viata mea era in mainile ei. Am hotarat sa ma razbun asa ca am plecat spre casa mea. Dupa ce am stat putin asa, am inceput sa o sarut fara oprire. Am intins-o usor pe canapeua crem si i-am gustat pielea parfumata. I-am sarutat incet si senzual gatul , buzele si am coborat mai jos. Mainile mele i-au ridicat incet tricoul cu care era imbracata si buzele mele i-au sarutat tandru abdomenul. Acesta scotea gemete de placere ce m-au excitat atat de tare incat i-am dat jos sutienul ce a descoperit sanii ei rotunzi si roz. M-am infruptat cu placere si extaz din ei pana cand rozalia a inceput sa tipe de placere. I-am desfacut incet pantalonii si i-am dat jos, invaluind-o in sarutari lungi si pline pasiune si iubire..
O iubire ce avea sa stinga odata cu venirea diminetii. Inainte ca soarele sa rasara, m-am trezit si am pregatit acea camera "special" pentru ea. Am tarat-o pana acolo si am aruncat-o in acea prapastie a nesfarsitului intuneric...

~End flashback~


dap ! So.. Asta e capitolul! heh Astept cat mai multe pareri si sper ca v-a placut. good V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 20:25

dau edit

nr1 nr1 nr1 DA sunt prima!



Ma bucur ca ai pus acel moment.
Sasuke a vazut o fata rozalie in bratele altui barbat.
Putea fi o alta persona cu parul roz sau poate rozalia isi imbratisa un prieten.
Daca ar fi gandit cu ratiune ar fi intrebat-o pe ea si ar fi lamurit situatia.
Nu trebuia sa se razbune chiar asa, a fost prea crud.
Daca l-au induiosat acele cuvinte inseamna ca o iubeste si ca a fost doar orbit de gelozie.
Ma bucur ca m-ai anuntat, iti multumesc.
Acea camera incepe sa ma calce pe nervi.
Sakura l-a infuriat si mai mult pe Sasuke cand i-a luat apararea lui Naruto.
Ce poveste intortocheata!
Dar imi place.
Descrierea a fost fenomenala, te rog n-o mai folosi cand descri momentele extrem de intime ca ma faci sa ma gandesc la asta si nu-i bine.
Eu iti iubesc ficul si ma bucur ca am avut anoarea sa fiu prima la cateva dintre capitole.
thank you ca mai anuntat.


Sa ai succes la scoala, note mari.
Iti urez sarbatori fericite! ( in caz ca nu mai pot intra sa iti spun ca poate raman asa fara sa-ti urez nimic si o sa ma simt prost)



Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 20:53

mersi ca m-ai anuntat,
acest capitol a fost minunat
fa umpic de lumina intre acest cuplu
si fa-l pe sasuke sa nu mai fie asa de gelos
oricum asta este doar o sugestie
vroiam doar sa ma lamuresc
este minunata continuarea
superba, n-am cuvinte
anunta-ma de next



pupici si next


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 21:45

MULTUMESC MULT DE ANUNT! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 977748
LA INCEPUTUL CAPITOLULUI AM CREZUT CA VOI DISTRUGE PC-UL DE NERVOASA CE ERAM. ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 621493

INSA CAND AM VAZUT CA SASUKE A PLANS ASA, CHIAR IMI ERA MILA DE EL. ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 896861

SI TOTUSI CE E CU PEDEAPSA ASTA CU CAMERA INTUNECATA? ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 286582

AM INTELES CA SE MAI INTAMPLA SA FI GELOS, DAR ASTA-I PREA DE TOT! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 138742

IN FINE, MULTUMESC DIN NOU DE ANUNT. ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 962758

TE-AM PUPACIT! ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 208323
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 21:53

IMI PLACE happy2 kiss dance2 happy heh a hug in love
IMI PLACE happy happy2 kiss heh yeah dance2
IMI PLACE happy happy2 kiss kiss heh dance2
PLACE happy happy2 kiss yeah heh dance2
PLACE happy happy2 kiss yeah heh dance2
NAI CE FACE DACA IMI PLACE kiss kiss kiss kiss
CE VREI? what? what? what?
STI CE VREAU SA PRIMESCA SASUKE UN GLONT IN CAP SA NU MOARA DAR SA SUFERE RAU please


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 23:04

Este super marfa fic-ul tau!!!!
Abia astept NEXT-UL!!!!
Ai putea sa ma anunti?
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 10:54

Pff.. intarziata rau mai sunt ingrijorat
Se pare ca Sasuke e gelooooos huh?
Asta se intampla cand omul n-are minte si nu stie sa comunice :|
Pai... Sper ca totusi, prin acea imbratisare sa-si dea drumu la gura happy2
Numai asa toate cele se vor clarifica intre ei si totul va fi roz heh
Astept sa vad ce se va mai intampla happy
Te pup kiss Zbye hi!

Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 00:55

deci mai lasat cu gura cascata huh?
chiar mia placut rau de tot huh?
iti multumesc pentru ca mai anuntat
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 20:19

Cat de thare
Superb
Im place, place, place, place, place foarte mult!
Vreau next-ul si te rog sa ma anunti
sorry ca nu am trecut mai de mult pe aici. Rusinica sa imi fie.
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 12:26

dap ! Hi, scumpele!! hi! Am adus next!! heh Multumesc pentru commurile minunate!! in love Sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capitolul 7:Promisiunea...

~Sasuke povesteste~

Ochii ei plini de lacrimi ma priveau cerand mila si iertare, cand de fapt eu eram cel ce gresise. Nu imi venea sa cred ca recunosc asta.. Insa da, eram vinovat pentru tot ce facusem. Gelozia a pus stapanire pe sufletul meu si l-a prigonit de tot ce insemna iubire si cel mai important, ratiune. Nu mai gandeam limpede, nu mai stiam ce fac. Ma simteam atat de rau cand vedeam ochii Sakurei inlacrimati si corpul ei tremurand de frica. Oare chiar eram un monstru fara scrupule? Gata sa trec peste orice numai pentru razbunare? Asa se parea.. Nu puteam sa-mi clarific sentimentele pentru rozalie. Era tot ce am visat, ce aveam nevoie, insa eu eram ca o bestie cu ea. Nu-i puteam spune cat o iubesc si ce insemna pentru mine. Eram doar o umbra rece trecatoare ce se indragostise de un inger. Cum aveam sa o fac sa ma iubesca? Pentru prima data simteam ca as putea face orice pentru o fata. Stiam ca si ea si-ar fi dat viata pentru mine. Stiam ca ma iubeste dupa tot raul facut.. Vedeam asta in ochii ei verzi. Ura si nelinistea nu puteau pune stapanire pe sufletul ei ce se inalta pe inaltele culmi ale fericirii. Acele culmi pe care as fi dat orice sa ajung. Doar sa vad ce gust are fericirea si apoi sa mor. Stiam ca singura cale de a ma salva era ea. Fiinta ce iubea necondintionat un monstru ca mine. Cand ma transformase asa?
In intreaga mea existanta se ducea o lupta. Nu voiam sa devin vulnerabil in fata Sakurei dar o voiam mai mult decat orice. Voiam sa stie cat o iubesc, dar fara sa ii spun eu asta. Nu mai suportam sa o vad plangand sau suferind din cauza mea. Acea durere agonizanta imi hranea iubirea pentru ea.
Deodata acesta isi ridica capul si se uita la mine gingas zambindu-mi cu dragoste. Am strans-o in brate fara a vrea sa ii mai dau drumul. Ea de asemenea era avida de dragostea mea. Si ea ma voia cu aceeasi pofta ca si mine. Acea dorinta arzatoare imi mistiua sufletul pagan pierdut de mult printre tristete si gelozie. Acele sentimente ce ma transformasera in ceea ce eram. Privirea ei senina, zambetul ei divin, acea piele fina si parfumata. Vinovatia imi cuprinsese tot sufletul si il ducea spre adancul abisal al tristetii. Nu imi venea sa cred. Ea inca imi zambea dupa toate cele facute. Ar fi trebuit sa ii provoc greata, sa se teama de mine, sa ma urasca, insa ea in schimb imi oferea surasul ei limpede, pentru a ma agata de sufletul ei pur. Ea era singura lumina ce o mai vedeam in tot intunericul monoton ce imi invaluise viata trista. Acea privire plina de iubire.. Acea privire ce o pierduse de mult prin gandurile mele din nopti fade si zile sadice. Momentele cand nu o aveam alaturi erau pline de regret si soapte ce se auzeau in jurul meu. Nu mai conta nimic decat ea. Trebuia sa o fac fericita chiar daca era ultimul lucru pe care il fac. Plateam in sfarsit pentru tot raul facut. Mai aveam doar o sansa sa ma iubeasca.. O singura sansa nesigura ce se tinea de un fir subtire de incredere. O ultima farama de iubire ce o mai avea Sakura pentru mine.
Mi-am aplecat incet capul, fiind cuprins de vinovatia ce nu imi dadea pace. Degetul eu subtire imi ridica incet barbia si ma privi cu tandrete. Un suras binefacator aparu pe fata ei. Nu mai puteam tine in mine acea presiune ce o resimteam . Trebuia sa o fac.. Vocea mea groasa si stinsa, ca lumina unui licar in nopate, se auzi in camera rece si umeda:
-Sakura.. Eu..
-Sss.. spuse ea punandu-si degetul peste buzele mele intredeschise. Se uita putin la mine si apoi imi spuse.
-Stiu ca nu vrei sa o spui.
Parca imi citise gandurile. Deci stia ca o iubesc. Dar cum aveam sa ii demonstrez asta? Mainile ei mi-au prins gatul si mainile mele i-au prins mijlocul intr-o imbratisare lunga si plina de emotie. Respiratia mea era incet oprita de suspinuri grele, venite de undeva din adancurile sufletului meu negru.. In sfarsit o pata de culoare se arata in viata mea. Era un verde stralucitor umbrit putin de lacrimi suferinde. Acel verde ce imi facea suflul sa se opreasca si inima sa zburde. Un roz ca florile de cires se arata in fata ochilor mei mai frumos ca niciodata.
Mana mea i-a atins incet pielea calduta si alba, parul stralucitor, buzele subtiri si apetisante ce erau arcuite, zambindu-mi cu multe dragoste. Parfumul ei ma innebunea, imi incetosa privirea si imi facea corpul sa tresara.
Eram in sfarsit alaturi de ea, de ingerul meu ce m-a scos din intuneric. Ce mi-a aratat aceasta lume plina de iubire, ce m-a facut sa vad ce e cu adevarat important si a reusit sa imi imblanzeasca inima salbatica. Cu sufletul plin de regret si iubire i-am spus din nou:
-Voi face ca acesta camera sa dispara. Voi distruge casa daca e nevoie sa nu mai existe.
Imi zambi usor si capul ei se indrepta spre mine. Buzele ei fine mi-au atins pielea catifelata si am simtit cum aripile mele se deschid si zboara spre lumina cerului, iesind din negura agoniei.
-Te cred.. Dar de ce ai facut-o? De ce m-ai inchis aici..
-Nu iti pot explica.. E greu si pentru mine sa inteleg ce s-a intamplat cu mine si ce se intampla in continuare, spun eu cu o urma de disperare in voce, la gandul ca am facut cel mai dulce si pur inger sa verse lacrimi amare. Ea isi intinse o mana spre gatul meu si ma apuca de el, in timp ce fruntea ei s-a lipit de a mea, privirile noastre intersectandu-se si impartind iubire si pace celuilalt. Dupa un moment de liniste in care noi ne-am uitat unul la altul, i-am spus din nou:
-Nu o voi mai face.. PROMIT...


dap ! So.. Cam asta ar fi.. heh Multumesc inca o data pentru commuri si sper ca v-a placut.. good Astept cat mai multe pareri si v-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 12:28

dau edit nr1 nr1 nr1 nr1


Sti cat de mult iti ador eu ficul? Doamne de as ajunge si eu intr-o zi ca tine!
Ma bucur ca si-au dat seama amandoi ca se iubesc.
Nici nu sti ce-mi place ficul tau, ai la descriere sentimentala din plin
Mersi ca mai anuntat.
Astept capitolul urmator!
Scuze ca nu mai e mare dar nu am inspiratie.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 13:08

Ce draguu in love

Insfarsit i-a venit mintea la cap lui Sasuke! biciuitor

Abia astept nextull in love

Spor la scris iubita, te pup. kiss


    ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 13:12

Un nou capitol minunat,dintr-un fic minunat,scris de o autoare minunata.PWP
Si astept next


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:08

Iubita mea Mitsumy huh?
Mersi ca m-ai aanuntat de next happy
Este absolut superb si plin de emotie. sad
Abea astept sa vad ce se va intampla mai departe. dap !
Se pare ca inima lui Sasuke s-a mai dezghetat. happy2
Asa cum si speram, pe de alta parte heh
Ok, acum ca Sakura nu mai sta in camera aia, ce va urma? think
Anunta-ma cand pui nextul a hug
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous


~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:10

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 896861Mi-au dat lacrimile ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 896861
(De ce is foarte sensibila cand citesc ficuri?)
So ...
OMFG
Il like, like, like, like .... your fic.
It's so cool
Abea astept continoarea
Este superb

N -T
E -X
X -E
T -N

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 17:09

Wow!!...Ce dragut e!!
In sfarsit putina dragoste adevarata intre cei 2!!!
Multumesc ca m-ai anuntat!!!....Ce as fi putut pierde...
Abia astept NEXT-UL!!!
Poti sa ma anunti?
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 23:44

foarte foarte frumos huh?
mai sa ma i-a lacrimile sad
mi-a placut mult descrierea huh?
chiar te felicit huh?
iti multumesc din suflet pentru ca mai anuntat de acest next bestial draga huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Continut sponsorizat




~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-