Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 09:46

Deci .. m-ai lasath fara cuvinte
Nu stiu ce sa mai spun.. happy
Descrierea tha e uimitoare , felul in care descri sentimentele , ma inebuneste. happy2
Sa .. explic.. la ceea ce ma refer sa nu se inteleaga altceva , lol.. lough
Felul incare pui valoare pe fiecare moment, nu grabesti actiunea , o lasi fru-liber.
Fiecare momenth dintre cei 2 este bine conturat, pur si simplu ador cum descri. dap !
Oh.. Sry ca nu am mai pus comuri la celelalte capitole , l-am citit toate sunt superbe <3
Am avuth .. multe teste si teze saptamana asta si .. nu am mai avuth timp sa intru pe forum.
Si saptamana asta care urmeaza este la fel.. plina de " invatat" , ma doare cap-ul avem teste peste teste , nu putem sa ne mai linistim unpik.. in fine.. sad
Sry din nou. sad
Si astept NEXT!! in love << FAST >> hmm...?!
Cya hi!


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 18:54

dap ! Hi, dragelor!! hi! Am adus next si sper sa va placa. good Multumesc muuult de tot pentru commuri si va urez lectura placuta. dap !

Capitolul 8: Lacrimi inghetate...

~Sakura povesteste~

In licarirea slaba si mladioasa a unei raze de lumina se auzi un sunet stins si suav ca zborul unei pasari in inaltul albastru, apoi un dulce nectar a fost lasat pe fruntea mea adormita, aproape inconstienta.. Un sunet grav si puternic dezmierda linistea divina.. Mici pietre verzi de olivina* au fost descoperite de valul somnului ce te duce in lumea feerica si tainica a visului.. Un vis atotstiutor si perfect ce m-a facut sa tresar. Mana mea fina si subtire trecu pe deasupra fetei, lasand in urma ei umbra ce imi acoperea si ferea ochii plini de perle de cristal, de falnicul licar de lumina ce intra prin draperiile groase. Un zgomot puternic taie linistea diminetii si imi lasa corpul sa tresara putin. Mi-am ridicat incet capul tragand dupa el parul meu precum cuartul roz ce stralucea in lumina slaba. Mana mea se sprijini in salteaua patului pufos pe care eram si vocea mea subtire, aproape insesizabila dar totusi rece se auzi:
-Intra...
Niste ochi purpurii isi facura aparitia in tocul usii din lemn de pin, si niste suvite bleumarine ca marea involburata acoperea chipul alb si luminos al Hinatei. Se deplasa incet prin camera, pana in dreptul geamului. Mana ei au tras puternic de draperii lasand lumina cenusie sa intre. Mici lacrimi inghetate de cristal cadeau din cerul pe care se zarea subtil cate o incercare de lumina. Acel peisaj trist ma facu sa nu imi dau seama ca fata ma intreba ceva in disperare, disperare ce o puteam simti atat in vocea ei, cat si in ochii mari.. Un zambet aparu pe fata mea mascand oarecum o falsa fericire:
-Da? se auzi ecoul vocii mele in incaperea imensa.
-Sa va aduc ceaiul?
-Ceai? Bine.. Dar sa nu fie slab..
Fata a dat din cap afirmativ si dupa ce corpul ei subtire s-a aplecat putin in semn de respect, a placat incet, inchizand usa incet si gingas, de parca i-ar fi fost frica sa nu se sparga. Un deget de al meu se juca cu o suvita rozalie de par pana cand, epuizata de jocul lor, m-am trantit pe patul mare. O farama de Rai ateriza pe fata mea gadilandu-ma. M-am ridicat incet, am luat mica pana si printre buzele mele un suflu cald iesi... Delicata pana alba isi lua zborul stralucind in razele fade ale soarelui ce se ascundea dupa norii cenusii si grei. A facut o rasucire jucandu-se incet si delicat cu aerul cald si apoi a aterizat pe parchetul lucios, alaturi de un covor alb pufos. M-am ridicat incet si picioarele mele lungi s-au indreptat spre baia mare, luminata puternic. Am deschis incet usa cabinei si mana mea tras de rochia alba, lasand-o sa cada. Am dat drumul la robinet si picaturi mici de cristal se zdrobeu de corpul meu. Am lasat apa sa ma invaluie si am intins mana dupa o sticluta argintie ce continea un lichid rece. Am lasat acel lichid sa curga pe mana mea calda si uda si am fost invaluita de parfumul cu aroma slaba de iasomie si crin alb. Placerea a continuat pentru inca cinci minute, dupa care am iesit si mi-am acoperit corpul ud cu halatul alb. Pasii mei singuratici se auzeau pe gresia rece deranjand linistea melancolica ce ma tragea in adancurile tristetii si ma purta spre lacuri de lacrimi. M-am indreptat incet spre geamul mare ce dezvaluia un dans diafan al luminii cu fluturii albi gratiosi ce isi cautau craiasa cu inima de gheata. Jucam bine rolul ei in acel moment, intrucat ma simteam prinsa intr-o stare de neputinta totala, debordand insa de indiferenta. O indiferenta ce ma durea un pic.. Un ciocanit staruitor dar totusi dulce se auzi de pe partea cealalta a usii duble si o voce subtire si blanda ma trezi din starea de inconstienta partiala in care ma aflam:
-Pot intra?
-Intra.. se auzi vocea mea nepasatore.
Hinata se indrepta spre noptiera si aseza tava pe care se afla ceaiul pe ea.
-Stapanul Sasuke mi-a zis sa va dau si acesta scrisoare cand va servesc ceaiul, spuse bruneta inmanadu-mi un plic alb pecetluit cu o fundita de un rosu pasional ce iti lua privirea. Mana mea a prins bucata de hartie si a luat-o, ducand-o la piept. Un mic zambet fin aparu pe fata mea alba. M-am indreptat spre pat, in timp ce micul fulg alb isi lua zborul de langa talpile mele, ce paseau sfioase pe parchetul alunecos. M-am asezat pe patul mare si Hinata mi-a inmanat ceasca cu ceai fierbinte. Aburul ce iesea deforma usor imaginea brunetei ce se indeparta tot mai tare pana cand am vazut doar usa mare inchizandu-se zgomotos. Sorbind incet ceaiul l-am terminat si am deschis plicul.

~Letter~

"Mica mea pisicuta, am plecat la birou, insa nu iti face griji.
Voi ajunge cat de repede pot. Te rog, astepta-ma treaza.
Abia astept sa-ti sarut buzele dulci sa-ti simt parfumul. Sa ai o zi cat mai placuta.

Cu multa dragoste, iubitul tau,
Sasuke Uchiha"

~End letter~

Am lasat ceasca inca calduta si bucata de hartie pe noptiera si m-am ridicat ducandu-ma spre dulapul mare din lemn de mahon. Am ales de acolo o pereche de pantaloni scurtuti si un tricou, si m-am imbracat incet. Mi-am luat un halat sangeriu din satin, lasandu-l nelegat, si am iesit pe usa mare. Scarile negre, bine stiute, mi se desfasurau in fata ochilor sub lumina impunatoare a candelabrului. O privire calda a unor ochi caprui ma asteptau la capatul lor. Sai ma privi cu ospitalitate si dupa ce se apleca imi spuse:
-Ce ati vrea sa faceti azi, Stapana?
-Off.. Aveti vreo biblioteca?
-Desigur.. Pe aici, spuse brunetul aratand spre un hol lung. Ajunsi la capatul holului am descoperit o usa mica, cu un aer vechi ce a fost deschisa de mana lui Sai. dupa ce i-am zis sa imi aduca un ceai, am intrat si analizat intreaga incapere. Camera arata ca o biblioteca veche plina de carti, desprinsa parca dintr-un alt secol. De o parte si de alta erau rafturi uriase cu carti ce se intindeau pana la tavanul inalt. Un birou mare, pe care se aflau cateva carti mari si cateva documente, se afla in mijlocul camerei. Acea incapere era lipsita de orice existenta a prezentului. M-am asezat pe scaunul mare din catifea rosie si am asteptat in liniste ceaiul, care nu a intarziat sa apara. Dupa ce ceaiul a fost turnat cu indemanare in cana mica de portelan de catre o servitoare, am luat o carte de pe birou si am rasfoit incet paginile vechi ale ei. Am intrat incet, putin cate putin in acea lume tainica ce mi se oferea printre randurile cartii. Ochii mei verzi au fost din nou acoperiti de feeria somnului ce m-a dus pe taramurile necunoascute ale visurilor.

*olivina=piatra pretioasa de culoare vrede


dap ! So.. Asta e capitolul. heh Sper ca ati inteles ceva din acest capitol. Daca nu, stati sa va explic.. roll Pai Sasuke si Sakura sa-u culcat si acum este ziua de dupa acea promisiune. Si cam asa arata o zi obisnuita a Sakurei. Ma rog.. Daca mai aveti vreo intrebare va rog sa mi-o puneti. happy2 Astept cat mai multe pareri si v-am huguit si pupacit!! a hug ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~


Ultima editare efectuata de catre MikaDo in Dum 04 Dec 2011, 20:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:00

Priima dance2

Ce ciudat e ca Hinata e o servitoare think [nu in sensul rau]

Sa ma anunti si pe mine cand pui nextul daca poti, te rog. :o3

Este un capitol superb. in love

Spor la scris, te pup. kiss


    ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:03

DAU EDIT


Este o zi foarte frumoasa, descrierea ta ma face sa ma duc pe acel meleguri ale povesti si ale extazului.
Ador sa devorez fiecare rand pe care il scrii.
Ce iese din mainile tale este magie curata.
Ai explicat atat de frumos o zi linistita.
Iti multumesc scumpa mea ca mai anuntat, nesimtita de mine nu are onoare sa-ti citeasca capodopera.
Iertati-mi intarzierea!


Ultima editare efectuata de catre Diavolitia in Lun 12 Dec 2011, 22:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:06

Frumos
te rog anunta-ma daca poti de next
pupici si bafta


P.S.:Te rog vino cu nextul cat de repede poti !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:18

foarte frumos huh?
te felicit huh?
chiar nu am ce sa comentez huh?
mi-a placut foarte mult descrierea in love
te rog sa ma anunti can pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 20:14

Frumos capitol!!
Chiar am ramas fara cuvinte....
Abia astept sa pui next-ul...
Sa ma anunti!!!
Sport la scris......Te-am pupat...
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 21:31

Hmmm think
Lucrurile par roz intre acei 2 porumbei. heh
Sa vedem pentru cat timp si ce-i mai asteapta. happy2
Inca odata apreciez descrierea ta, foarte frumoasa dap !
Ma incanta de fiecare data cand o vad. happy
Pai, astept nextul... hehe rusinos
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 14:37

MINUNAT IUBITA
PWP
SI VREAU NEXT


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 19:26

dupa multi anii in care mintea mea umbla haihui, de-abia dupa ce m-ai anuntat tu draguto, ca ai un fic:)))scuze da sfinte doamne ce pervers e ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 385627 , imi place ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 962758asa descrierea mi s-a parut deadreptul spectaculoasa ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 385627 , si tu ziceai de mine ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 359687asa m-ai impresionat pana peste cap si astept next next scumpo next ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 947835ca daca nu vine mami si mi se alatura la datu cu capul de pereti, deci daca nu m-am facut inteleasa vreau next
Te iubeste Finneti
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 68543


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 10:19

Buna draga mea! Am ajuns si eu pe la fic-ul tau. Poate ca cel ce m-a atras a fost titlul..imi place si vroiam sa te rog sa imi lasi si mie un pm cand aduci next-urile...spor la scris si la idei!:)


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 20:47

dap ! Hi!! hi! Am adus nextul, dragelor!! Sper sa va placa si multumesc mult, mult, mult pentru commuri!! kiss Lectura placuta!! dap !

Capitolul 9: Cantecul de la miezul noptii...

~Sakura povesteste~

Intuneric... Un intuneric de nedescris... Mintea mea nu realiza unde sunt sau ce se intampla. Stiam doar ca e intuneric.. Din nou in intuneric...
Frica si disperarea pusesera stapanire pe corpul meu care tremura incontrolabil. Capul meu s-a intors de cateva ori instinctiv insa nu am putut distinge nimic in acea agonie intunecata ce imi tragea sufletul intr-o prapastie adanca. Intregul meu suflet era neajutorat si fara speranta. Nu aveam de ce sa ma agat ca sa imi salvez restul de pace care imi mai ramasese. O adevarata teroare a intunericului din a carui capcana mortala nu puteam scapa.
Deodata mana mea a dat accidental peste o lumanare langa care era un chibrit mare.
O flacara lumina intreaga camera si ma facu sa clipesc de cateva ori. Batul de chibrit aprins a facut contact cu fitilul lumanarii care luase foc. Am luat in mana lumanarea si am realizat, in sfarsit, ca adormisem in biblioteca si se lasase seara. M-am ridicat incet rasufland usurata si am vrut sa plec sper usa, pentru a iesi din acel loc obscur, cand..
Am ramas uimita de imaginea unei table de sah pe care zdrobitor de dezordonat erau aruncate piese in forme regulate, macinate de timp, pe care din primele izbutiri ale logicii mele de copil le stiam si le indrageam nespus..
Acel joc al mintii imi placea foarte mult si iubeam acea tabla pe care se alterna armonios albul cu negrul. Si toate acele forme pe care mintea mea le dibuia ca pe pioni in mana mea, ce le decidea soarta si locul sau ii indreptau prin greseli, la o moarte sigura. Desi greseam, ele nu spuneau nimic.. Erau credincioase si mereu in mana mea gata sa-si dea ultima miscare doar ca eu sa castig.
M-am desprins usor de acea imagine de mult pierduta si m-am indreptat sper biroul lui Sasuke, mergand silentios de-a lungul holului intunecat. Prin usa de sticla a biroului il vedeam pe brunet cum musca cu pofta dintr-un mar verzui si se chinuie de zor sa rezolve ceva pe laptop sau cautand prin dosarele mari asezate pe biroul negru din lemn de mahon. Am impins incet usa glisanta si am pasit incet, aproape insesizabil, pana cand vocea mea jucausa lega cateva cuvinte cu precizie si buzele mele trandafirii suradeau gingas spre ai inveseli privirea:
-Ai ajuns acasa si eu nu te-am asteptat treaza..
-Hhh.. Vino aici, spuse acesta zambindu-mi, in timp ce eu am alergat zglobiu spre bratele lui, asezandu-ma lent dar totusi puternic.
-De ce nu m-ai trezit? spun eu din nou cercetand un pic cu privirea camera luminata slab de ecranul laptop-ului.
-Pentru ca nu am vrut.. De ce sa te trezesc? Dormeai atat de frumos incat mi-a fost mila sa te indepartez de visele tale tainice.
-Aha.. Haide, spun eu in timp ce m-am dat jos din bratele lui si l-am luat de mana, tragandu-l dupa mine. El imi urma constiincios fiecare pas, zambindu-mi curios si discret. Am inaintat sfioasa pe holul lung si ingust, in care se mai zarea doar licarirea slaba a lunii sadice, care ma chinuia cu acel intuneric tainic ce ne invaluia corpurile. Am impins incet usa de la capatul holului si am intrat in biblioteca mare, in care inca mai lumina lumanarea alba. Brunetul mi-a dat drumul la mana si a aprins becul apasand incet pe un intrerupator. Mi-am intors usor si putin inconstient capul spre el si i-am "oferit" o privire indignata, spunandu-i staruitor:
-Ce faci?!
-Pai.. Am aprins becul.
-Bine.. Acum stinge-l!
Sasuke imi asculta ordinul si dupa ce in camera nu s-a mai zarit decat flacara ce se unduia usor si elegant, am luat o piesa de pe tabla de sah si m-am jucat cu ea cateva secunde, timp in care brunetul se uita la mine, domnind o liniste bizara cu care totusi ma obisnuisem.
-Te provoc la o partida de sah.
Pe fata lui alba pe care cu greu o distingeam, a aparut un zambet ce imi spunea " lasa ca o sa vezi tu!" Acesta a dat afirmativ din cap si a tras usor de scaun pentru a ma aseza. Corpul meu s-a lasat incet pana cand am ajuns pe catifeaua moale si dupa ce brunetul a asezat piesele pe tabla, s-a asezat si el in fata mea, pe un alt scaun mare de o culoare bleumarin.
Mana mea a luat o piesa si a mutat-o cu dibacie pe tabla, facand astfel prima miscare.
Cu fiecare miscare eram tot mai aproape de castig si pionii mei erau cei ce asaltau terenul inamic, distrugandu-l. Desi brunetul avea ceva indemanare in a aseza acele piese pe scena luptii, miscarile mele erau precise si intotdeauna isi indeplineau scopul. Deodata pe fata brunetului aparu un zambet superior si mana lui aseza cu multa siguranta o piesa, punandu-ma astfel putin in ceata, insa la fel de fulgerator imi veni o idee, fiind intrerupta de vocea mandra a brunetului ce rasuna in camera stinghera:
-Ai nevoie de ajutor?
Raspunsul meu s-a lasat asteptat cateva secunde insa mana mea a asezat un pion pe tabla si zambetul lui a disparut.
Am continuat sa tot jucam pana orologiul a batut miezul noptii si Sasuke a pronuntat acele cuvinte dureroase:
-Sah mat!
M-am ridicat incet soptindu-i suav la ureche:
-Nu am nevoie de ajutor, ci doar pionii sa ma asculte. Data viitoare jucam cu piesele mele. Printre buzele mele iesi un suflu cald ce facu ca lumina sa dispara si intunericul sa acapareze din nou acel peisaj.
Ma indreptam spre usa, cand:
-Si care este premiul? replica brunetul repede si taios.
Un zambet marsav care exprima multe aparu pe fata mea alba si dupa ce s-a ridicat, brunetul m-a luat in brate inaintand pe holul pustiu, in timp ce ceasul inca canta melodia de jale a miezului noptii..


dap ! So.. Asta e capitolul.. happy2 Stiu ca nu e plin de acea emotie cu care probabil v-ati obisnuit, dar am vrut sa ma desprind putin de acea incarcatura emotionala. heh Sper totusi ca v-a placut si astept pareri. good V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 20:56

Ce frumos :o3

Ador capitolul in love E superb in love

Sunt curioasa care va fi premiul :>

Mi-a placut acolo =)) Ce faci?! Pai..am aprins becul. Bine, acum stingel. =)))

Spor la scris, te pup kiss


    ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 21:07


Mersi ca ma-i anuntat...
Cat despre capitol.....superb.....grandios......frumos...
Abia astept urmatorul capitol....
Sa ma ma anunti!!
Sport la scris........Ceau ceau!!
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 21:47

Deci acesta este cel mai talentat capitol ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 385627
din toate capitolele pe care le-am citit pe acest site, totul,
absolut totul se imbina perfect
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 385627 , de la dialog, la masiva descriere ce nu mi-o pot scoate din cap, in timp ce citeam capitolul acesta ramasesem fixata pe acele cuvinte atat de mirifice, ce ma faceau sa tresar, a fost super tare, deci la fel ca inainte vreu sa ma anunti, sa ma anunti da, da?? ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 359687 :)) nu ma mai pot abtine vreau next, adica parca eram acolo, dar trebuie sa recunosc am ras la faza cu becul:))
am simtit si durerea infrangerii, biata Saku:))m-a apucat melancolia ce sa-i faci, deci scumpa mea talentata anunta-ma cand dai next...si ca de obicei Finetti te iubeste
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 78717


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 21:49

grozav rau de tot huh?
mi-a placut mult capitolul si nu stiu parca ceva ma atras la acest capitol dar habar nu am ce huh?
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat si de acest next foarte ... OMG huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 09:12

Heei draga mea!
Multumesc ca m-ai anuntat:)
imi place capitolul desi e cam scurt..insa sper sa vina continuarea cat mai repede!
Spor la scris si la idei:* si sa nu uiti sa ma anunti:)


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 14:59

frumoasa continuare
mersi ca m-i anuntat
te rog anunta-ma si de data asta
ma bucur ca sasuke nu mai este rau
este chiar foarte dragut


bafta si succes kiss good job


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 15:41

So sweet in love
I lov- it happy2
Totusi imi doream ca Sakura sa invinga la sah lough
Soo.. Sasuke vrea un premiu .. Hmm?! ... hmm...?! Pervers mai e lough
Well , i lov this fic so much in love
And , NEXT fast!! (pls) :><:
Cya hi!


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 16:33

ASTEPT NEXT-UL
CAP ASTA A FOST MINUNAT


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 17:39

Oh doamne huh?
Ador acest capitol in love
La fel si pe autorul ficului a hug
Mi-a placut la nebunie! happy
Am citit cu atata placere si emotie acest capitol ca mi s-au inmuiat si picioaele happy2
Astept continuarea cat mai rapede. heh
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:33

Hi, dragele!! Am adus inca o portie de emotie si perversitate. Scuzati-ma daca am intarziat. Astept parerile voastre si sper sa va placa!!

Capitolul 10: Pasind pe fericirea agoniei..

~Sakura povesteste~

Un cantec jalnic ce intregea tabloul sadic.. Bratele putenice si tandre ale brunetului ma purtau spre zari necunoscute.. Spre taramurile fericirii. Privirea lui iubitoare imi suradea ca mii de fluturi in bataia calda a vantului primavaratec. Acea perfectiune pe care mi-o arata era insa patata cu amintiri seci si pline de regret ce macinau pana si viitorul nesigur. O ultima suflare si brunetul mi-a dat drumul in intunericul obscur. Corpul meu s-a lovit cu o oarecare furie pe salteaua patului acoperit cu lenjeria albastra. Doua agate* negre ma priveau cu indrazneala prin intunericul abisal. Sasuke se lasa in jos peste corpul meu si imi saruta suav obrazul pal, apoi gatul fin. Vocea mea se auzi timida dar pretentioasa in linistea incaperii:
-Si care este pedeapsa?
Acesta isi lasa capul mai jos, apoi ma privi cu o oarecare superioritate in timp ce pe fata lui aparu un zambet rece si clar. Isi aseza cu dibacie capul pe pieptul meu, apsandu-l incet.
-Mi-am primit premiul.. Faptul ca pot sta aici cu tine, Pisicuto..
Am ramas putin socata in timp ce fara sa vreau am lasat o lacrima sa se scurga pe fata mea rosie si dupa cateva secunde in care mintea mi-a fost blocata, i-am spus din nou:
-Bine.. Acum sa trecem si la ceva fapte..
Pe fata mea aparu un zambet pervers in timp ce brunetul se uita stupefiat la mine.
Cateva clipe de liniste s-au strecurat printre singuratatea peisajului. S-a ridicat incet si fara sa clipeasca mi-a sarutat incet buzele, devenind tot mai pasional. Tanjeam dupa acel dulce nectar si voiam cu desavarsire mai mult. Dorinta mi-a fost indeplinita, brunetul lasandu-se prins de mrejele mele irezistibile. Imi zambi inca o data apoi nu i-am mai putut vedea privirea, el sarutandu-ma incet pe gat. Mainile lui imi cercetau pielea parfumata si imi faceau corpul sa tremure sub mangaierea lui tainica si plina de venin. Acel venin de care eram dependenta. Era singura mea alinre si aveam de gand sa il pastrez doar pentru mine. Dulce venin.. Amar nectar.. Prin asta era putut descris sarutul pasional si inocent al bruntetului ce ma innebunea in toata splendoarea lui. Fata mea prinsese o culoare rosiatica si vocea mea calda incepu sa scoata sunete slabe de placere. Incerca sa imi dea tricoul jos si dupa ce l-am lasat sa se joace cu bucata de material, a reusit sa imi dezgoleasca corpul. Se uita putin uimit la mine apoi continua preludiul dureros de dulce. Acea pofta insetata de iubire imi mistiua ratiunea si intreaga fiinta.
Pana si cerul varsa lacrimi amare pentru acele suave batai de inimi. La fel de clare ca noaptea si de opace ca ziua.. Un suflet neprihanit si indurerat invata in sfarsit sa viseze. Acel suflet plin de mister si tainice ascunzisuri...
Deodata placerea noastra a fost intrerupta de soneria putenica ce se auzea din departare. Sasuke ofta dezamagit si se ridica incet de pe mine, sarutandu-mi pentru o ultima data buzele intredeschise. Se imbraca rapid cu o camasa alba si a deschis incet usa dubla. Dupa ce pleca din camera m-am ridicat incet si m-am imbracat. Curiozitatea mea m-a impins spre usa mare pe care am deschis-o cu grija.

~Sasuke povesteste~

Eram oarecum nervos din cauza musafirului necunoscut. Am inaintat repede pe scarile impunatoare si ajuns in fata usii, am deschis-o zgomotos.
In tocul usii, uda leoarca, era Kimi-chan. O veche prietena pe care nu o mai vazusem de mult. Era total schimbata si nu imi venea sa cred ca era ea. Fericirea ma cuprinsese cu totul incat am si uitat sa o poftesc inauntru. Vocea ei delicata se auzi deodata:
-Si.. Nu ma inviti inauntru?
-Aaa.. Cum sa nu. Intra, spun eu rusinat.
Aceasta se uita putin la mine apoi imi sari in brate strangandu-ma cu putere. Am ridicat-o incet si m-am invartit de cateva ori, apoi i-am dat drumul, spunandu-i:
-Ce te aduce pe aici?
-Nu am voie sa vin sa te vizitez, frumosule?
-Hh.. Tot asa nebuna ai ramas.
Acesta isi apropie capul de mine si isi uni fruntea cu a mea. Se uita patrunzator la mine apoi imi saruta suav obrazul. Mi-am intors incet capul spre scari pentru a o pofti sa stea intr-o camera, insa..
Pisicuta mea urmarise toata acea scena tandra dintre noi.. Nu.. O facusem din nou sa sufere. Sa verse din nou lacrimi. Insa ea nu stia ca inima mea nu ar putea bate decat pentru ea..


agate*=pietre semipretioase cu variate culori, de la alb la negru.


So.. Asta e capitolul. Scuzati-ma daca e prea scurt sau e neinspirat dar asta e.. Oricum, eu sper sa va placa si astept pererile voastre. Multumesc mult pentru commuri si ca imi cititi ficul. Am pus si o poza cu misterioasa Kimi-chan. V-am huguit si pupacit!! ByE!!

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 2Q==


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 20:40

prima nr1


ador capitolul tau
daomne , femeie tu ma inebunesti si ma uimesti pe zi ce trece
cred ca la sfarsit voi intra in spital


te pupacesc si anunta-ma de next ike


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 S6he8w
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Npi5xg
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 2myt0zq




~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 21:31

Nu stiam ca am o sora asa perversa ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 962758 ...
Deci nu am cuvinte sa ma exprim, ador descrierea totul se imbina magnific, descrierea e masiva si fara doar si poate cea mai inspirata bine-gandita, excelenta, speciala, parfumata, iar incep, deci scumpo te iubesc, si ma mandresc ca esti sora mea...Adica cine nu si-ar dori o sora atat de talentata si dulce, sa revenim la capitol, cine naiba e aia?
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 359687 Kimi-chan, o sa te sfartec, te omor, te pulverizez ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 621493 (ce-i drept esti frumoasa) te distrug
Te rog sa nu-i desparti adica in sfarsit a inceput tandretea, iubirea, descrierea pasionala (in sensul stii tu) deci in continuare vreau next NEXT Ulala te iubesc, si te rog spânzuro pe Kimi-chan din partea mea, sa aibe parte de agonie, durere, orice e sadic, si orice-ti vine sa faci gandindu-te la mine

Finetti te iubeste
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 273918


~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 22:49

Scuze dar am citit doar doua din trei o sa il citesc si pe ultimul maine.
Cand ai descris aceeai zi a Sakurei, la acel capitol am dat un mesaj cu ''dau edit'', l-am editat.
Maine termin de citit si o sa-ti spun ce am de s[us.

Am revenit draga mea si ma terminat de citit.
Da, ai descris extraordinar de frumos momentul intim dintre cie doi.
Descrierea ta este nemiintalnita, ma inbat cand citesc capitolele tale.
Cand eram cu totii in culmea fericirii a venit Kimi sa distruga totul si daca nu ar fii fost asa de ce s-a comportat asa cu le?
Si curiozitatea a omorat pisica nu putea si Sakura sa ramana calma in patutul ei caldut?
DEsigur s-ar fii terminat prea repede deci mai trebuia ceva drama.
MikaDo, este un capitol genial, astept capitlul urmator.

Felicitari! kiss kiss kiss kiss in love
Sus In jos
Continut sponsorizat




~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

~Love is a monster~ +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-