Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 18:50


In primul rand : PASTE FERICIT! in love

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 000605qK6hd

Si in al-2-lea rand : Lectura placuta! a hug

[ Chaper 3 ~ continuare-final ]

Aceasta nu-si dadu seama ca Sebastian era acolo , si incepe “sa-si faca de cap “ cu ‘prietenul’ ei, limba ei avea o mica lupta cu limba celuilalt. Sarutul era din ce in ce mai intens si lung. Sebastian era socat de ce vedea. Apoi fara a-I mai pasa de ce reactie va face Sakura , acesta ii “deranjeaza” , pe cei “2 pormbei”. Isi pune mana pe umarul lui Sakura:
-Aici ai fost tot acest timp? Sti ca te caut de o ora? , spuse acesta nervos.
Sakura se intoarce :
-Sebastian.. ce cauti aici?, ii spun.
-Ce caut aici?! … CUM POTI SPUNE ASTA?! CUM CE CAUT AICI?! MA UITAM DUPA TINE?!, incepuse acesta sa tipe la Sakura.
-OH! CHIAR ASA?! LASA-MA IN PACE, DU-TE INAPOI LA ‘PRIETENA’ TA. NU TE-A PUS NIMENI SA MA CAUTI!!, spuse Sakura, radicand si ea tonul.
-SA TE LAS IN PACE?! NU POT SA FAC ASACEVA! ESTE DATORIA MEA DE A TE PROTEJA, PLUS CA AI INTELES TOTUL GRESIT DE LA BUN INCEPUT!. Spuse brunetul cu un ton autoritar.
-OO.. ACUM EU SUNT DE VINA?! “HMPH” … DACA ESTE DATORIA TA ATUNCI DE CE TIPI LA MINE? EU , CARE SUNT SEFA TA? HAAAA?! ,spuse rozalia incepand sa ridice totul mai mult la acesta.
-PENTRU CA TINE LA TINE!!, ii raspunde el.
-“Huh?!” , Sakura incremenise, nu mai scotea nici un sunet,apoi:
-A-Ai spus ca tu.. tu tine la mine?!,spun cu o voce uimita.
-Da! … , raspunse cu o voce calma.
-Sebastian …
-Sayuri-sama…
Cei 2 isi conectase privirile,intens.
Yuri,se facuse ca un soricel si plecase de acolo imediat
Sebastian nici nu mai statuse pe ganduri si o inbratisase puternic pe Sakura.
-Seba-…, nici nu terminase vorba ca Sebatian o intrerupse.
-Haruno-sama, te rog asculta ce am de zis.
-….., Sakura nu spuse nimic.
-Haruno-sama, ai inteles totul gresit , aceea fata nu este ‘iubita’ mea sau ceva de genu acesta. Erau mai multe fete care se tineau dupa mine, nu-mi dadeau pace, iar aceea fata era cea mai enervanta. Ea mi-a spus ca ma v-a lasa in paca daca o sarut , asa ca nu am avut de ales si am sarutat-o.. iar atunci ai aparut tu si ne-ai vazut..Imi cer scuze ,imi pare foarte rau, stiu ca ar fi trebui sa fiu in acelasi loc cu ‘tine’… imi pare sincer rau. Sebastian incepuse sa planga.Lacrimile sale cristaline pusera imediat stapanire pe el.Ne mai putand sa se mai controleze.
-Sebastian .. inteleg. Te rog nu mai plage.,spun cu o voce calma, vrand sa-l linistesc.
Acesta nu mai scoatea nici un sunet , decat plangea si o strangea din ce in ce mai tare pe Sakura in brate.
Apoi Sakura desface stransoarea acestuia si isi pune mainile pe fata sa:
-Haruno-sama…, spuse el cu lacrimi de crocodil.
-Spunemi Sakura, ii spun zambind, lucru care il facuse sa se linisteasca putin.
-Eh?! Dar nu pot!, ii spuse el.
-Hai! Te rog! .., ii spun cu o voce calda.
-Sa- … , vrand sa ezite de ai spune numele, Sa-ku-ra-san” , spuse cu o voce dulce, ca a unui copil nevinovat.
-Spunemi doar Sakura.
-S-Sakura!,acesta incepuse putin sa inroseasca la fata.
Sevastian fusese majordom si bodyguard altor persoane importante, dar nimeni nu i-a vorbit asa de bland cu el, sau sa-l lasa se ii strige pe primul lor nume. Acest lucru il facea fericit.
-Vezi,nu a fost asa de greu,hehe, incep sa chicotesc putin.
-Da…Saku-.., brunetul fusese interupt de sarutul dulce ai Sakurei.
Rozalia, il sarutase intens, limbile lor isi faceau de cap,fetele amandurora erau putin rosiatice ca petalele unui trandafir. Sakura incepea sa-l sarute din ce in ce mai profund, lucru care-I placea lui Sebastian.
[ Eu : Perversul !!!! >;3 ]
Acesta fusese captiv farmecului ochilor fetei. Aceea culoare rara de un verde stralucitor ca a unui zmarald rar nepretuit, il trimitea intr-un abis obscut.
Sarutul lor tinusera mai bine de 3 minute. Devenea din ce in ce mai profund. Cei 2 porbumbei parca nu se mai saturau sa se “joace” unu-l cu celalalt.
Din nou se priveau direct in ochi.Ei ar fi stat asa ore,zile ,ba chiar ani. Nu se puteau satura unu de celalalt.
(Revenind la “Uchiha” )
Sinfonia orchestrei crea un ambient minunat.
El inca dansa cu ‘blonda’. O invartea si o ‘aseza’ asa cum vroia el , de parca ea era o papusa controlata de un papusar.
Vampirasul se uita direct in ochii albastri ai fetei. Lucru care o facu pe Ino so inroseasca si se uita in alta parte,apoi acesta se opreste in a mai dansa, si isi duce mana la fata ei. Mana sa calda atingea fata inbujorata a fetei,acesta facandu-o pe Ino sa-l priveasca in ochii sai negri ca abisul in care te puteai pierde usor,ne mai putand sa iti revii din aceea vraja puternica. Fata era prinsa complet in vraja sarmantului vampire si deodata acesta se aproprie din ce in ce mai mult de ea , incetisor,buzele lor sa ating sensual,formand un sarut.
“Fat Frumos” o saruta pe blonda. Toate celelalte invitate,se transformase in ‘Medusa’ :
-CE DR*ACU SE INTAMPLA AICI ?!?! DE CE EL O SARUTA PE C*R*A ASTA?!” , strigase fetele in cor emanand nu-mai furie.
Sarutul dintre ‘El’ si Ino era din ce in ce mai intens. Vampirul fermecator se juca in lacasul umed al fetei., Fapta Lui , le face pe fete sa innebuneasca. Apoi ‘El’ termina sarutul , soptindui ceva la ureche.
Farul noptii,luna, plangea lacrimi de lumina argintie peste orasul Tokyo. Suratele sale straluceau puternic pentru a face seara mai fermecatoare pentru ce 2 porumbei care inca se sarutau la lumina astrului argintiu.
Intru-un final cei 2 indragostiti incetasera, lucru care nu inseamna ca nu ar mai fi vrut sa se sarute , dar ei au venit aici pentru altceva. Totusi aceasta “misiune” a avut o parte buna , aceea de a reunii inpreuna 2 suflete care tine unul la celalalt, de multa vreme.
To Be Continued ..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Asta a fost, sper ca va placut. hug2 , multumesc celor care mi-au citit ficul love .Vreau sati stiu parerea friends
P.S: In chaper 4 , Domnul "uchiha" v-a avea anumite momente "fierbinti" cu rozalia noastra.Sper sa va placa , am sal postez curand ^^.Thanks! i love you .Si din nou
PASTE FERICIT! beer2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 19:22

Buna a hug
PAI A FOST INTERESANT CAPITOLUL.
Da, a fost interesant.. dar nu trebuia sa scri atunci cand Sebastian tipa impreuna cu Sakura.. cu caps lock.. se vede urat.. si eu trebuie sa am grija ce inteleg lough
Sasuke, Sasuke.. ce-ti fac eu tie..
Te pun pe rug mocule (D)
Uuuh, sarut intre Seba si Saku lough
Bun.
Astept capitolul urmator.
Spor la scris kiss
Paste fericit in love



Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 03:24

hey eu acum tiam vazut ficul si pot spune ca e U.I.M.I.T.O.R.
am vazut k u ai spus k la un moment dat ti se parea ciudat sa scrii ficuri. eu chiar dak nam un fic mereu ma bucur cand gasesc meru noi talente asa cum esti u si mi se pare minunat sa poti imparti fiecarui cititor sentimentele tale stiin k nimeni nu te va judeca. dar mai ales sa simti k toti iti apreciaza munca mi se pare un sentiment minunat si consider k nar trb sa abandonezi niciodata un fic chiar dak ai doar un singur cititor. sa sti k si unui singur cititor dak ii place ii aduci bucurie in suflet dar dak renunti la fic ne frangi inimile tuturor. asta nu e numai pt tn ci pt toti scriitori care renunta la ficurile lor.nnneeeeeeext a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 08:21

Scuze ca nu am comentat, dar nu am vazut ca ai pus urmatorul capitol Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 23826
Mi-a placut mult momentul in care Sebastian a inceput sa tipe la Sakura. Si mai ales ce sarut Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 947835
Deabea astept urmatorul capitol, deoarece m-ai facut si mai curioasa in legatura cu ce va face Uchiha Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 301723
Astept next! Spor la scris si la idei! Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 208323
Hristos a inviat! Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 384738


       Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 21:42

owdododo....superb, Love you!!! sa aduci nextul:)
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 11:19

De ce nu mai pui nextu? crying
Te rogg pune nextu ca mor te rog mult mult


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 15:25

Scumpo, imi este dor de tine si de acest fic fabuos.
Sper sa ne faci marea surpriza de a fi in curand online, si de a posta un nou capitol fabulos.
Imi este foarte dor de povestea ta, povestea de care m-am indragostit asa de usor.
Sufletul meu plange dupa randurile tale pline de suspans, care ma faceau mereu sa ma intre ,,ce urmeaza?,, .
O rugaminte as avea>
Acest mesaj, este scris din inima, si pentru tine. Imi lipsesti!
Te rog sa ma anunti cand pui next, si sper sa intri si sa il pui, cat mai curand.
Aly te pupa in love
See Ya!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Sept 2012, 18:03

Fan Fic blocat.

Autoarea nu a mai postat din 14 Aprilie. O_O
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-