Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 19:15

dap ! Hi!! hi! Ce??? huh? Atat??? sad Ce se intampla??? what? Prea frumoooos, scumpa!! in love al noualea cer Astept cat mai repejor nextul si sa nu uiti de pm, te rog! good Te-am huguit si pupacit dulcee!! a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 20:25

Wow , n-am ce spune
este wow , m-ai lasat fara cuvinte
tine-o tot asa si vei ajunge sus
succes
Ah apropo , mersi ca m-ai anuntat de next
si te rog sa ma anunti de fiecare data de next
mersi pentru intelegere



pupici


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 20:26

Wow , n-am ce spune
este wow , m-ai lasat fara cuvinte
tine-o tot asa si vei ajunge sus
succes
Ah apropo , mersi ca m-ai anuntat de next
si te rog sa ma anunti de fiecare data de next
mersi pentru intelegere



pupici


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 21:06

atat de frumos surioara in love
sunt mandra de tine ca de fiecare data huh?
mai dezamagit tu vreodata lough
te rog sa ma anunti si de data asta cand pui next-ul scumpo good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 15:08

Chaper 6

It's only my fault..

Dar..

Mama mea se apropia de mine incet. Mainile ei lungi si firave aproape ca ma atinsera cand..

Cand .. deodata totul din fata mea din nou disparuse. Eram iar in acel abis negru fara sfarsit. Totul era sters si fata viata. O camera goala si intunecoasa. M-am uitat prin jur si nimic. Acel loc mirif , une era inconjurata de campuri de un verde uimitor , florile multicolare care iti incatau privirea, parfumul acestor care iti inbatara narile , care dansau in suflul cald si bland al vantului, pasarele care iti gadilau timpanul cu cantacele lor sublime. Labirintul nesfarsit si verde al copacilor inbracati in lumina pura. Cel m-ai senin cer care era de o culoare rara , un albastru nepretuit de safir. Regele zilei , soarele care ne mangaia cu blandete pielea nu m-ai era. Totul se sterse dintr-o data. Era din nou inconjurata de intuneric. Parca fusese blestemata sa nu pot fi alaturi de mama mea, fiinta care mi-a dat viata si m-a protejat. Imi doream atat de mult sa primesc o inbratisare calda si plina de iubire din partea Ei. Vroiam sa stiu cum e sa fi alaturi de mama ta. Vroiam sa primesc inbratisari parintesti. Vroiam sa simt cum mana ei ma mangaia, cum vorbele ei ma facea sa ma simt iubita , cum privirea ei imi umple inima de fericire. Vroiam sa fiu sub aripa ei protectoare, de parinte.
Atat vroiam .. Acesta este singura mea dorinta. Dorinta mea este sa fiu alaturi de mama mea. Sa imi cunosc tata-l sis a fim inpreuna ca o adevarat familie. Dar.. nu.. eu am fost blestemata , cel rau mi-a intins mana pentru ca El sa-mi daruiasca protectie.
Ma uitam disperata peste tot, cautam cu privirea pe mama. Ma uitam peste tot ,dar nimic. Eram pierduta intro lume fara viata.
Incepusem sa ma sperii , fugeam intr-un loc in altul pentru a cauta aceea silueta feminina , pe mama mea. Fugeam fara sa stiu pe unde merg. Nimic nu imi mai pasa , tot ce vroiam era macar sansa sa ii vad chipul angelic al mamei . Si sai spun “Te iubesc!”
Puteai citi disperarea din ochii mei. O cautam peste tot , dar nimic. Era nu-mai intuneric.

Cand ..

Cand in calea mea aparuse o silueta feminina. Ma uit cu atentie si era chiar mama. Ea era cu spatele la mine, la o distanta de 5 metri.
Pe chipul meu aparuse un zambet larg, inima mi se umbluse de bucurie lavederea mamei.
Inima mi se linistise, pulsul meu care era accelerat . Acum era stabil .
Alerg spre mama, vroiam atat de mult sa o i-au in brate .
Alergam ca o dispereta scapata de la numarul 9 . Singurul lucru care imi doream acum era sai vad chipul minunat. Cand alerg spre mama simteam cum pulsul imi crestea putin. Fugeam spre Ea dar aceasta se intoare spre mine. Ma oprisem si privirea ei sublima imi acaparase privirea complet. Aceea sclipire rara din ochii acesteia , te facea sa te simti iubit si protejat.
Imi revin putin si alerg spre Ea , dar..
Dar.. deodata inpietrisem in loc . Nu-mi venea sac red. Ceva .. un monstru .. nu stiu ce era.. era chiar in spatele malei . Vroiam sa tip dar nu puteam , incercam din rasputeri sa tip pentru a ii spune. Dar nu puteam pur si simplu simteam cum limba imi era inodata. De parca aveam gura cusuta.
Ochii mi se facuse ca cepele . Acel individ avea o sabie semi-luna. Era dintrun metal , otel rece si dur. O picatura de lumina , emanata de silueta mame-i ii cazuse pe lama sabiei “Lui” . Acesta isi indrepta taisul spre mama.
“Doamne!!!” Nu-mi venea sa cred … acela vroia sa ii faca rau mamei. Alergam disperata spre ea, intr-un suflet , dar nimic simteam si vedeam ca alergam degeaba . Ei se indepartau de mine , parca erau mancati de intunericul imens.
“Nu .. nu asta nu se poate” , imi spuneam in gand. Cand acesta..
Lama “Lui” strapunse trupul firav al mamei .Simteam ca mor , nu-mi puteam crede ochilor. Mama isi intoarse cap-ul spre “El” , fata acestuia era mancata de intunericul sumbru, nu-mai ochii lui de o culoare rosie ca focurile iadului se vedea.
Incepusem sa inpietresc pe diauntru si inafara mea.. Nu m-ai puteam .. Simteam ca parca murisem si eram intr-un iad ..
Lama de otel rece ii trecuse usor prin pieptul mamei, Chiar in inima. Firicele de sange aparuse la gura Ei , curgand in voie.
Acesta isi scoate spabia din trupul mamei. Carpul ei cade fara vlaga jos pe podeaua neagra.
“-Nu Nu .. Nu.. Asta nu se poate intampla.. Nu te rog.. De ce .?! .. De ceee?!?! ..” strigam in gandul meu, nereusind sa mai pot scoate vre-un cuvant.. Ochii incepura sa mi se umezeasca , fata mea dintr-o data era acaparata de lacrimi amare. Vroiam sa ma duc sa o ajut , fugeam si fugeam degeaba .. ei se indepartau mai mult de mine. In pieptul meu inima imi tipa de durere. Nu-mi venea crede ochilor.. totul se petrecuse in fata mea .. Nici macar nu o puteam ajuta . Acest lucru imi daduse un sentiment de invinovatire :
“-Este .. Este nu mai vina mea.. Daca nu eram asa de slaba . Acu.. Acum.. mama mea nu ar fi patit asa ceva .. Te rog doar fi bine.. !” , tot alergam fara oprire spre ea.
Vedeam cum acel monstru care era acoperit de intuneric statea langa mama , cu sabia lui care stralucea ca luna , in mana sa drepta. Apoi acesta se intoarce spre mine . Ochii lui ca focurile iadului , imi provocase frica. Eu niciodata nu am stitut cum este acest sentiment , numit frica. Dar acum.. am aflat cum este.
Este: E ca o bucla in stomacul tau
Ca o naluca,e copacul rau..
Care creste-n suflet,
Te pazeste,te pastreaza-n scutec
Te previne,ca daca nu asculti n-o sa-ti fie bine
Iti sopteste:pericolul vine..
Cu buzele lipite de ureche,te acopera
Ca o planta care creste pe o casa veche
Te-nvaluie cu tine,devine pereche
Vrea sa traiasca-n ochii tai
Can esti incercat pe fata ta apar stropii sai
Si toti cei care te confrunta
O recunosc usor,o saruta
Prezenta ei le spune ca vor castiga,fara lupta
Si am simtit-o toti...
Macar odata ai simtit-o si tu,sa negi nu poti
Stim amandoi cum e,e greu sa respiri,
Sa mergi nu poti,nu poti decat
sa te miri..cum vointa ta se face bucati
N-ai uitat cum te-a facut,sa iti cobori privirea
Ai simtit cum iti fura sclipirea..
Din ochi,lasandu-i goi ca niste gropi,rupe..
Lanturile..n-o lasa sa te tarasca prin toate..
santurile...
Acest sentiment.. ma facu sa tresar.. am simtit un fior fulger pe sira spinari.
El ma privea cu acei ochii rosi , sclipirea lor infioratoare , fiind pusa in valoare de intunericul abisal.
M aprivea fix in ochi mei umezi, apoi pe chip-ul sau acoperit de intuneric , apasure un zambet diabolic apoi disparuse: “- Ne m-ai vedem…” Eram stana de piatra .. corpul meu tramura ca un jeleu.. Imi revin putin si ma uitam la corpul mamei cum zacea jos..
Incepusem sa plang m-ai rau.. Alergam si alergam spre ea , dar aceasta tot se indreparte de mine , la fiecare pas pe crae il faceam. Parea ca este atat de aproape de mine.. dar era atat de departe.
Fugeam incontinuu , cand vad ca corpul Ei se misca. Aceasta se ridicase putin si isi indreptase privirea spre mine. Ochii ei blanzi , dar care nu m-ai aveau aceea culoare verde fermecator. Ci acum avea o culoare de un verde pal.
Ea prontro ultima rasulfare imi spune:
“- Sakura , lacrimi aparuse pe chpul ei angelic , Nu iti face griji .Ma bucur ca macar tu esti bine. Ai.. Ai crescut atat de frumos. Imi.. Imi pare rau ca nu am fost cu tine in fiecare clipa , privindute cum cresti …Imi pare rau. Iar aceasta cade jos … era intr-o balta de sange.
Nu puteam sa cred. Apoi totul din jurul meu disparuse .. Nimic nu m’ai era.
Eu aram jos , inpietrita , singurl lucru care il mai vedeam era corpul mamei care zacea jos.. Cand totul sami dispara din fata ochilor mei, si mama mea odata cu acel loc , imi iau inima in dinti sis trig cu lacrimi in loc cat m-ai puteam:
“-OKAASAAAAA!!!” (mama) Nu este vina ta !! Te rog nu pleca , nu ma parasi am nevoie de tine… TE ROGG!! Ramai cu mine..
Isi deschise incet ochi , fiind aproape pe moarte , tot ce mai reuseste sa spuna este “ Sakura… “ si doar imi mai trimite un ultimo zambet , spunandumi “ Nu te ingrijora”
Totul disparuse .. nimic nu mai era si nici mama mea.
-“ Okasa… Nu – Nu se poate… De ce?! “ , ma intrebam .. imi venea sa ma dau cu capul de pereti . Tptul era din vina mea .. Totul.


To be continued...

-End of part 1-


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*


Ultima editare efectuata de catre Tσχץ¢คη∂ץ in Dum 27 Noi 2011, 16:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 15:47

foarte frumos huh?
dar a fost si foarte trist acest capitol surioara sad
iti multumesc pentru ca mai anuntat despre next in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 16:46

dap ! Hi!! angry Ce??? DE CE sa fie Sakura vinovata?? lough Asa.. Si eu nu am prea inteles.. good Mama ei chiar a fost acolo sau a fost doar un vis? what? Oricum... Frumos capitol si mersi ca m-ai anuntat. in love Astept next si sa nu uiti de pm. Te-am huguit si pupacit. a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 17:18

Maaa` da ce ii aici?

Vai dar ce capitol frumos! 8->

Desi este trist, imi place foarte mult.

Sunt la fel de confuza deoarece nu inteleg daca a fost vis sau realitate, vad eu capitolul viitor. :P

Spor la scris si la idei. astept nextul si mersi de PM. :)

Te`am pupat. :*

Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Noi 2011, 15:29

Chaper 7

Filmmakers.

I can not believe ... It is a monster


-“ Okasa… Nu – Nu se poate… De ce?! “ , ma intrebam .. imi venea sa ma dau cu capul de pereti . Totul era din vina mea .. Totul.
------------------------------------------------------------------------------------

Brusc ma trezesc la realitate…

“- Huh.. Se pare.. ca a fost doar un vis. Dar.. a fost asa de real..”,,
inca m-ai eram socata de acel incident...
Ochii mei erau de un verde pal, nu pute-am sa imi mai scot din mine acele momente … pur si simplu..
Incercam sa ma linistesc .. apoi , deodata simt ceva ce imi provoaca un fior rece. Imi deschid ochii larg si in fata mea era o silueta sumbra. Aceea silueta era bine ascusa in intunericul nopti . Ma uit mai cu atentie si ceva imi atrage privirea.
Ceea ce imi atrase privirea era o culoare rosie .. ca focurile iadului. Corpul mi se facu stana de piatra. Culoarea aceea de un rosu sangeriu era ochii acelei siluete, ascunsa in intuneric.

“-Acei ochi… “ ,imi spun in gand, “-Nu.. Nu se poate sunt- “ nici bine nu termin fara ca in minte imi trece fulger moment-ul in care ii vazusem ochii acelui monstru care o omorase pe mama.
Apoi , acel “individ” facuse un pas in fata. Inima incepea sa pata cu putere. Puteai sa o auzi de la mii de kilometri. Niciodata nu m-am simtit asa.. Niciodata nu am stiu ce este frica sau sentimental de panica. Dar acum stiam ca este ceva groaznic , de parca ai fi torturat in chinuri fara incetari si incet .
Corpul “ individului” iesise din umbra. Lumina luni de o culoare ca sangele proaspat , m-ai face alumina. Cerul era de o culoare neagra ca taciunele , parca era o zi blestemata pentru mine.
Lumina lunii ii mangaia silueta “individului” si totul era mai clar.. Aceea persoana era..
Era seful vampirilor, din cate stiam eu , el purta numele de “Frost”, era acel microb care acum 17 ani imi ucise mama.
La vederea acelui chip monstruos furia déjà ma acaparase. Simteam cum furia din mine crestea secunda din secunda.
Pe chipul acestuia aparuse un zambet pervers. Eu eram jos , stateam rezemata cu spatele de containerele din otel masiv. Incerc sa ma ridic, reusesc sa imi mentin echilibrul . Ma uitam fix in ochii lui rosi ca focul. Imi provoca scarba, acesta se holba in ochii mei, dar ii mai fugea privirea spre formele mele bine conturate. Ma examina cu atentie fiecare particica a corpului. Apoi, deodata acesta isi linge buza inferioara uitanduse totoodata si la formele mele binedefinite.
Parca era intr’o transa, se holba intruna de parca nu sar satura.
Dupa ce ma examineaza bine, isi revine din aceea “transa” si vine spre mine cu o viteza uimitoare.

Era chiar in fata mea , isi ridica piciorul drept spre mine si ma loveste foarte puternic. Lovitura imi facuse contact cu containerele din otel brut.
Acel prete din otel era sfarmat. La inpactul cu el , o durere incontrolabila puse control pe mine. Fiecare parte a corpului ma durea, iar pe fata ma firicele de sange .
Acesta simti mirosul apetisant de sange si se apropie de mine. Era la 5 centrimetri dispanta.
Eram jos, rezemata cu spatele de perete, acesta isi indrepta mana spre mine si ma strange de gat, care ma strangea foarte tare. Incepea sa ma doara, stransoarea lui era din ce in ce mai puternica . Imi ridic mainile si mi se lipesc de mana lui stanga. INcercam sa ma eliberez , dar in zadar , nu m-ia aveam pic de energie. Eram ca o papusa in mainile lui, acesta fiin papusarul.
Stransoarea este foarte puternica , lucru care ma facuse sa tusesc sange.
Pe obrazul meu firav era patat cu sange. El isi indrepta privirea , si se apropie cu capul spre capul meu. Abia puteam sa mai respire , era la o distant de 1 centrimetru. Inima imi batea din ce in ce mai tare. Nu puteam sa ma linistesc.
Acesta ma linge cu limb ape obraz, stergadumi sangele. Lucru care ma scarbi, se unpluse paharul , imi era atat de scarba .. eram atat de neajutoarat . Nu mai stiu ce se intampla cu mine, fiecare muschi mi se abortise. Nu ma mai puteam misca.
Pe buzele de un roz pal ,ale acestuia era pete micute de sange, si printro singura miscare e limbi , el isi misca incet limga pe buzele sale . Savurand fiecare picatura din sangele meu.
Apoi acesta insi duce capul in stanga mea. Vrand sa’mi sopteasca ceva. Rasuflarea acestuia imi deranja timpanul. Apoi, imi graieste:
“-Hm.. oar ear trebui sa trecem la nivelul 2?” . Vorbele acestuia ma facuse sa tresar. Inca mai eram prizoniera stransori lui. Mana sa stanga inca ma strangea de cat. Apoi imi indrept capul spre el , ne priveam fix in ochi.
Imi venea sa turbez. Dupa care el cu o forta mai mare imi strange gatul. Ma simteam strivita , nu mai puteam sa respir, apoi tusesc din nou sange . Buzele mele aveau cateva picaturi de sange.
Privire lui este din nou captata se uita la buzele mele moi de un roz pal , care parca te fortau sa le saruti.
Imi dau seama dupa privirea lui haotica ca vrea sa imi sarue buzele. Zis si facut el se apropia incet de mine, vrand sa ma sarute . Buzle nostre erau la o distant de 3 centrimetri, aproape de ase uni . Cand eu imi intorc capul repede 10 grade spre dreapta, lucru care il infuriase:
“- Huh .. Se pare ca ai chef de joaca.. Ok atunci ai sa primesti ce iti doresti”. La auzirea spuselor lui ma puse putin in ceata, apoi privirea imi este furata de acel ranjet pervers dupa fata lui.
Acesta imi da drumul de la gat. Isi indeparteaza repede mana stanga si imi prinde mainile. Care mi le diricase deasupra capului, tot cu mana stanga si puternica a acestuia , imi strange mainile.
Incercam sa ma eliberez dar nu puteam , eram uimita de puterea acestuia. Apoi simteam ceva ce se plimba pe spatele meu.
Era mana lui. Isi plimba in voie man ape stapele meu. “Mangaierea” lui ma facuse sa ma inrosesc la fata, semn ca vroia sa imi provoace “placere” .
Isi vara mana sub hainele mele spre sutien:
“-Hei!! Ce vrei sa faci?.. Termina..” ii spun gafaind.
Ma privea in ochi. Ochii lui sangeri ma ameteau. Ma pierdeam in ei. Dupa care acesta isi duce mana mai sus si se juca cu breteaua de la sutien: “-Termi-“ , nici’bine nu termin ce aveam de spus ca acesta isi duce piciorul drept intrempicioarele mele.
Incercam sa ii “blochez” piciorul lui dar acesta nu se lasa usor. Isi coboara incet mana pe spatele meu, lucru care ma facu sa tresar putin , era din ce in ce mai jos. Ma mangaia cu tandrete pe spate.
Incercam sa ma abtin sa nu scot nici un sunte dar , fara sa vreau , scap un sunet. L-a auzirea “sunetului” ,acesta luase de bun. Sunetul pe care il scosesem il infierbanta mai mult.
Apoi eu fiind atrasa de atuncerile lui de pe stapete meu ma facuse sa imi pierd atentia. Si cand a gasit momentul oportun nu l-a ezitat. Misiune inteplinita! Acesta reuseste sa isi puna piciorul intre ale mele. Incet incet isi ridica piciorul in sus spre zona mea intima:
“-Ce vrei sa faci?” , chipul meu era iinbujorat, isi ridica piciorul si ajunge “acolo” . Faot care ma facuse sa scot din nou un sunet de placer..
Se infierbanta mai tare si isi misca piciorul incet , imi atingea zona intima , ma facu sa tresar. Fata incepea sa imi fi-e din ce in ce mai rosie, respiram mai greu si ma oblige sa scot acele sunetele care ii incanta auzul..
Apoi isi retrage incet mana si picioarul si…


To Be Continued..


-End of part 2-


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*


Ultima editare efectuata de catre Tσχץ¢คη∂ץ in Lun 28 Noi 2011, 15:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Noi 2011, 16:17

OMG OMG OMG huh? huh? huh?
bine asta a fost prea de tot surioara huh?
a fost un capitol WOW huh?
a fost si foarte pervers yeah
chiar nu am ce sa comentez surioara good job
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Noi 2011, 17:00

dap ! Hi!! hi! UUUUU!!! huh? Perversa mica!!! yeah Ce imi mai place asta!!! in love Foarte, foarte tareeee!!!! huh? AStept cat mai repede next si pm, ca de nu ma supar!! lough Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 16:21

Sans Ms]
So my dear's am revenit cu next-ul scz k am intarziat atat de moolt dar am avut de invatat si nu am putut sa int p forum , sry.. dar am sa-mi fac timp si pentru acest fic .. So LET'S START!
*****************************************************************

Se infierbanta mai tare si isi misca piciorul incet , imi atingea zona intima , ma facu sa tresar. Fata incepea sa imi fi-e din ce in ce mai rosie, respiram mai greu si ma oblige sa scot acele sunetele care ii incanta auzul..
Apoi isi retrage incet mana si picioarul si…


------------------------------------------------------------------------------------
[/size]

Chaper 8

You gone pay for that.



Inima imi batea cu putere. “Stransoarea” lui ma sufoca. In mine ma intrebam “ Ce are de gand sa faca?” , apoi pivirea mi-a fost furata de catre El.
Mana sa dreapta si-o indrepta-se spre capul meu. Apoi se uita suav cu ochi sai rosii ca focul spre buzele mele de un roz pal. Dupa care, El isi indrepta capul spre mine, semn care vroia sa ma sarute : “Doamne , asta e nebun.. Nu-Nu…!!!” , imi zbateam capul ba intr-o parte ba in cealalta, lucru care il enervase. Apoi ma apuca de Barbie, presandu-mi obraji. Ma imi zbateam capul , dar nu puteam , mana lui imi tinea capul fix. Nu mai aveam ce face..
In cele din urma.. buzele noastre s-au unit. Ochii mei erau putin umezi, ma uitam la el ca la felul 14 .. nu-mi venea sa cred cat de nesimtit poate fii aces tom fara scrupule.
Sarutul parca nu se mai termina , buzele noastre erau unite de 3 minute. Vroim sa termin acel sarut, m-ai ales ca asta era primul din viata mea. Tocmai un monstru ca el .. mi-a furat primul sarut.
Ma zbateam intruna , ca un purcel de craciun, vrand sa nu fi-e taiat , in cazul meu sa nu fiu sarutat de unu-l ca el.
Limba lui isi facea de cap in lacasul meu umed. Simteam limba sa um se “lupta” cu a mea : “ Doamne…. Cat are de gand sa mai tina acest sarut. Parca nu se mai satura. Nu m-ai pot respire…” , imi zic in gand, apoi..
Apoi ochii Lui erau inchisi, ai mei erau deschisi ma uitam cu scarba la el.. Parca vroia mai mult, mult mai mult. Zis si facut , acesta isi duce mana dreapta spre burta mea. Isi vara man ape sub tricoul meu de plasa si ,si-o indrepta spre bustiera mea neagra.
Simteam cum isi facea de cap , ma simteam ca o papusa in mainile lui, nu mai puteam face nici o miscare , de parca el ma control ape deplin.
Fara sa mai stea , trece la actiune [ =)) ]
Se juca ca un copil mic cu unu din sani mei. O durere usoara ma acaparase. Lucru care ma facu sa scot un sunet , de “placere”. Sarutul dintre noi doi nu se mai termina, si acum el tot ma saruta cu foc. Imi venea sa urlu cat ma tin plamani , dar pana la urma ma las prada…
In minte imi treceau fel si fel de ganduri… “ Ce va vra sa faca .. nu-mi spune ca –“ , nici bine nu termin ce aveam de zis , cand acesta inceta sa mai se joace cu sanul meu si intrun final rup-se acel sarut. (6 min)
Obraji imi erau inbujorati , respiram grau . Gafaiam nici nu m-ai puteam sa tin ochii deschisi. Parca fusesem sufocata , legata de gat cu o sfoara..
Ochii rosi ai acestuia ma examinau c din nou cu atentie maxima. Limba sa incepu din nous a se “plimbe” pe buza inferioara a acestuia. Cu mana stanga inca ma mai tinea , strans , sprijinita de peretele din otel brut. Dupa care isi duce capul spre urecea mea : “ Acum trecem la nivelul 2” , un zambet pervers aparuse pe chipul lui, apoi eu printrun glas incet : “ Ce vrei sa spui …? “ .
Acesta nu-mi mai raspunde si trece iar la actiune ..
Isi ducea mainile in voie pe corpul meu firav, atingerile lui ma facu sa ma inrosesc la fata, scotand tot’odata sunetele mult asteptat de el. Incercam sa nu para vizibil , dar nu puteam tine in mine …
Din nou acesta vroia sa isi uneasca buzele sale cu ale mele, nu vroiam sa ma sarute,imi zmateam capul in toate partile, parca era o nebuna scapata de la nr 9 , sincer mai bine era una decat sa fiu sarutata de unu-l ca el.
Sarutarile si atingerile sale continuau fara oprire, erau din ce in ce mai intensive. Lui nici nu ii pasa de parerea mea .. el continua fara oprire. Simteam ca lumea parca se termina chiar a cum in fata mea, nu mai suportam atingerile sau saruturile sale perverse care imi provocau scarba: “ Pur si simplu nu mai pot” , imi spun in gand , cand , deodata, o lacrima fugara se prelingea lin pe obrazul meu inbujorat, care ii cause fix pe obrajul acestuia.
El simtind stropul de lacrima , rupe sarutul care ma sufoca, si isi duce man ape obrajul sau. Lacrima mea amara era pe degetele sale. Apoi acesta isi duce privirea spre ochii mei , de verde pal.
Observa sa incepusem sa plang in hohote. Sincer chiar nu ma mai puteam opera , tot numi venea sa cred, de ce tocmai mie mi se poate iontampla asaceva …
Se uita la mine cum lacrimile mele cristalin punese stapanire pe mine, apoi isi puse capul in jos, parul sau negru ca pana corbului acoperandui ochii, imi da drumul. Mainile mele erau libere de aceea stransoare puternica a sa.
Apoi acesta se indeparteaza de mine , incet. Dandumi seama de gestul sau , lacrimile incet mi se oprise .. Fapta sa ma puse in ceata , il priveam mirata si uimita de ce facuse. Apoi , deodata culoarea ochilor sai se schimbase , avea culoarea de un onix fermecator, care imi facuse inima sa imi bata incet .: “ Deci aceasta este culoarea ochilor lui, nu-mi vine sa cred, sunt atat de fermecatori .. Nu se poate ca cinve ca el sa poate avea acesti ochii “dulci”. Eram prinsa de ochii lui, acel onix , pur si simplu te facea sa te pierzi in ei.
Acesta se departa de mine , eu eram in vine rezemata de perete. Apoi un subordonat de al lui venise:
“- Uchiha ‘sama, avem probleme grave! “.
“ –Hmph, un zambet stengar apare pe chipul lui, Ok, sa mergem!” .
Celalalt vampire, subordonatul sau , nu ma observase , iar acesta mergand spre locul cu pricina se apreste. Se intoarce 25 de grade spre mine, ochii lui erau din nou aceea culoare rosiatica , se uita fix la mine, privirea lui parca era una de ramas-bun , de parca nu ne vom mai intalni niciodata.
Fara sa-mi spuna vre-un lucru imi dadusem seama ca privirea lui imi spune” Ve vom mai intalni si va fi diferit de data’asta!” … Apoi acesta disparuse.
Ramasem intepenita, racoarea pamantului rece imi facu fiori pe spate.
Stau cateva minute cu capul in jos, punandumi ordine in ganduri.
- Dupa 7 minute-
Tot eram in ceata , nu intelegam de ce acesta a facut asa ceva. De ce a facut acel “lucru” de ce ma saruta se atat de intens si suav, imi indrept mana punandumi 2 degete pe buzele mele pale, tot nu pot intelege .. de ce..?!
Gandul acesta ma macina intruna, in mintea mea parca era un razboi mondial. Mii de ganduri imi trecea prin minte. Pana la un moment dat cand, ego-ul meu : “ –Sakura!! Trezestete la retalitate! Nu te mai gandi ce a spus si ce a facut el ti-e , candestele la un singur lucru. Acela in care el fara scupule ti-a ucis mama.. Nu mai visa , sau nu-ti mai bate capul , o sa plateasca si pentru asta Dar le luam pe fiecare in parte. Obiectivul nostrum este sa ne razbunam mama! Ai inteles? Frunte lata?!!!!”
Vocea ego-u lui meu era tat de tare , incet imi facuse creierul sa se miste din loc in loc, in zig-zag:
-“ Ok , Ok .. ai dreptate dar nu mai tipa in capul meu.. Sa sti ca doare.. “
“-Bun! Se pare ca in cele din urma ai inteles . Ja ne! “ apoi aceasta disparuse.Vocea aceea enervanta nu m-ai era .. “ Fliu!!... Doamne nu o mai suportam.. Totusi are dreptate…”
Raman din nou stana de piatra si imi golesc mintea de prostii care acum la momentul acesta nu conteaza . Si ma trezesc la realitate , amintindumi anumite lucruri inportante”
“Hmph.. Se pare ca i-am aflat adevaratul nume .. Uchiha , huh?!” , pe fata mea aparuse un zambet diabolic.
-“ Data viitoare dragutule , nu o sa te mai las sa-mi faci, ce mi-ai facut acum . Ai sa platesti pentru tot. Am sa te invat cum e sa simti durerea , durerea de a-ti pierde mama.. Totusi… * imi treucse fulger momentul in care ii vazusem acei cohi fermacatori , lucru care ma facu sa inrosesc la fata* … Doamne acei ochi negri ca abisul.. ahh… Gata! Trebuie sa-mi revin! * spun hotarata* , Nu pot fi distrasa de la acest lucru minor… Dar.. **Oh.. Doamne… **


To Be Continued....


-End Part -


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*


Ultima editare efectuata de catre Tσχץ¢คη∂ץ in Lun 28 Noi 2011, 15:56, editata de 1 ori
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 17:20

So.. My fic is boring.. Ok i will finish. :(
So.. thx ca mi'ati citit fic'ul (: ... :(
Asta.. e .. nu conteaza.... T.T
Have a nice day...


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 17:36

In primul rand, scuze ca nu am lasat comm la celalalt capitol dar chiar am uitat. :|

Revenim.. imi place foarte mult. >:d<

Imi place foarte mult cum scrii. :)

Plus ca mi s`a parut foarte interesant capitolul asta, ca si celelalte. :P

Pai.. astept nextul si spor la scris. :*

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 17:54

Este foarte dragut
astept cum vor decurge lucrurile
next nex next

pupici


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 19:45

dap ! Hi!!! hi! Ce??? Cum adica sa il termini?? angry Esti nebuna?? :><: De abia acum devine interesant!! Super capitol!! good job De ce nu m-ai anuntat? biciuitor Off.. Saraca Sakura.. Si presupun ca acel brunet fermecator si pervers este.. Sasuke? Doar el are ochii ca onixul.. in love Oricum.. Astept cat mai repede next si sper ca data viitoare sa ma anunti si pe mine.. heh Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 20:24

Cum sa`l termini? :|

Ai innebunit?! :|

E prea superb ficul ! in love

Pune nextul cat mai repede. dap !

Te pup kiss


    Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 23:31

Wow, wow, wowww!!!!!!!!
Este super marfa!!!!!!!!!!
Cand pui NEXT-UL???????
Sa ma anunti!!
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 22:54

vai surioara ...
bravo huh?
imi pare extrem de rau ca nu am intrat mai repede dar a fost ziua mea luni si am avut multi musafiri , la fel si astazi pentru ca ma numesc Andreea nervi!
te rog frumos sa ma ierti sad
iti multumesc din suflet pentru ca mai anuntat happy2
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 22:00

Superb.
Cat de tare.
Minunat.
Este genial.
Im place foarte mult.
Vreau next-ul urgent si te rog sa ma anunti .

Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 10:52


Sry , k nu am mai continuat pana acum .. am fost prinsa in teze si teste .
Dupa parerea mea prea multe.. OMG! , in fiecare zi , saptamana aceasta am avut teste si teze une dupa-alta , so sry again and o sal continui :)
Thx 4 the com in love
I will continue to macke more :)
And the next will be soon


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 12:02

ingrijorat imi pare rau ca nu am comentat pana acum ingrijorat
...dar nu l-am citit nervi!
este un fic extraordinar de frumos in love
love are actiune, descriere, dialog, de toate love
crying te inteleg, stiu cum e sa ai teze..parca nu se mai termina odata crying
kiss in fine, este superb kiss
dance2 spor la scris huh?
asteeeept next-ul love kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 12:41

minunat minunat minunat si mai ales ca stiu ce si cum imi place ffff mult si de abia astept nextul app ma poti anunta si pe mine cand il pui pls:*pupici deci wow cat curaj poate avea Sakura si presupun ca acel Uchiha e Sasuke?aww d abia astept sa vad nextul pwp


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 17:40

Pai am venit cu next-ul si sper sa va placa.
A da spor la citit , scz din nou k nu am mai postat , dar promit ca sami fac timp sa postez :)


… Doamne acei ochi negri ca abisul.. ahh… Gata! Trebuie sa-mi revin! * spun hotarata* , Nu pot fi distrasa de la acest lucru minor… Dar.. **Oh.. Doamne… **
-------------------------------------------------------------------------
Chaper 9

The story of my family

Inca nu imi mai puteam lua gandul de la acei ochi superbi si nebri. Vraja ochilor sai ma cuprinse toata, dar ma trezesc din aceea transa. Imi dau seama de prostia pe care o facusem , acela de a imi place de acel criminal. Trbeuia sa il omor ,acum, cand am avut ocazia, am fost o proasta.

Prov Autor (eu).

Incetul cu incetul soarele bland isi facu simtita prezenta in satul unde rozalia noastra doarme cu gandul la cineva ..
Astrul zilei isi trimite fulger sulitele de lumina, luminand fiecare locsor umbros.
In satul Osaky era o liniste de nedescris..
Totul era pustiu..
Nimeni si nimic nu dadea vre-un semn de viata.
Totul parea trist…
Soarele lumina in fiecare casa, spunandule sa se trezeasca pentru a incepe o noua zi. Dar nimic.
Nimeni … o liniste de mormant.
Usor,usor vantul adie , vrand sa afle tristetea care acaparase orasul.
Totul isi pierduse frumusetea. Casele erau pusti, unele chiar parasite. Copacii care acum ceva timp aveau o culoare de un verde aprins ,rar isi pierdura aceea frumusete aparte. Pasarelele care iti incantau auzul cu melodiile lor melodice nu mai erau ,disparuse si totodata florile multicolore si parfumate.

FlashBack

In urma cu 18 ani acest sat era unul pasnic. Era unul dintre cele mai frumoase sate,ale celor cinci natiuni. Osaky este un sat care face parte din natiunea Konoha, este unul mic si nu i sa dat prea multa inportanta.
In acel timp satul nostru, Osaky era o inparatie cereasca..
Totul era invaluit in mantia de lumina a soarelui, care mangaia bland pamantul si toate vietatile. Bolta albastra se oglindestea in apele limpezi ale raurilor. Copacii era imbracati in haine de sarbatoare, Fluturii zburdau , albinele harnice isi incepeu dulcele zumzet prin flori.Gandaceii si carabusii dormeu la soare .Pasarile calatoare pareau niste vaslasi pe marea cerului albastru.Randunica cea vesela,turturica,sturzul ciripesc in deschiderea marelui concert.
Rodul pamantesc era unul rar, deoarece fiecare planta,copac,leguma si fruct care o plantai in acesta rodea, isi facea radacini bine infinite infructandandu-se din bogatiile minerale ale solului.
Oamenii se bucurau de aceaste minunati ale satului nostrum drag..Ogoarele rasuna de duduitul tractoarelor si zumzetul harniciei.In livezi oamenii curatau pomii,iar in gradini sapau pamantul sa puna rasaduri.
Fiecare dintre noi iubea extrem de mult satul ,deoarece avea ceva magic. Pur si simplu eram uimiti de frumusetea rara a satului. Peisajul era minunat , frumusetea acestuia nu se putea exprima prin cuvinte ci prin sentimente.
Copii alergau voiosi si plini de viata pe aleile pline de oameni veseli. Toti sateni aveau zambetul pe chip,nici macar o singura data nu puteam si tristi. In inimile noasttre nu exista tristete deoarece caldura si frumusetea satului ne incalzea inimile .
La un moment dat satul nostru a prins contur datorita solului bogat. Cele cinci mari natiuni ne luara in considerare. Insfarsit mica noastra comunitate care era formata din 200 de sateni , se ridica radical. Populatia satului Osaky ajunse in numar de 1,000,000 ( 1 milion) si crestea continuu. Mai mereu satul era vizitat de personae fie inportante fie ca si noi din celelalte colturi ale lumii , ei vrand sa vada frumusetea .
La urma urmei satucul nostrum mic ajunse o natiune, adica o tara. Visul nostrum se indeplinise. Osaky , fiind un paradis natural , plin de animale de o rara frumusete trebuia sa isi aleaga un simbol si ca cineva sa fie Hokaghe.
Intelepti satului se adunara intr-un la varsarea cascadei. Cei 3 intelepti se gandeau pe cine sa aleaga, examinau cu atentie fiecare persoana. Calitatile si personalitatile acestor , si intrun final ajunsera la un acord.
Ei au fost de acord ca clanul Haruno , acest clan fiind cel mai bun din Osaky, sa devina Hokaghe.Toti erau multumiti ,dar erau pusi sub semn de intrebare . Oare cine va fi? Ne intrebam cu toti.
Cei 3 intelepti stateau asezati la o masa rotunda din brad. Multimea de oameni ii inconjurau iar copaci inbracati in lumina si pe ei , acestia formand un labirind. Fiecare dintrei ei erau din nou pusi pe gandire. Apoi unul dintre intelepti tresarase in sus spunand ca stie pe cineva potrivit.
Toti erau in ceata. Apoi Hishiko, inteleptul striga :

-Haruno Yuky!

Toti facura o fata de parca vazuse o stafie. Atunci ei isi intoarsera capul 15 grade spre o fata cu parul lung si roz. Se indepartara de ea formand un cerc in jurul ei si ii facuse cale spre a putea merge sipre intelepti. Fata merge fara nici o problema in fata. Yuky era un exemplu bun de urmat , mai ales ca la varsta frageda de 7 ani stia totul despre medicina, la varsta de 12 ani era maestro in artele martial , nimeni nui facea fata, la varsta de 14 deja absovise totul , ea era un jounin si tot in acelasi timp aceasta a inteplinit foarte multe misiuni periculoase , mai ales la aceea varsta . Tocmai la 16 ani ea a primit un titlu propriu, “Star”

O data,
Ca niciodata,
Se povestea in parfumuri trandafirii,
Despre cum stelele cadeau
Una la un milion de ani lumina.
Pur si simplu,
In seninul de pe cer,
Incepeau sa cada pete de intuneric.
Luna disparea,
Se ascunde dupa vreo ultima pata de cer curat,
Si lumina ultima cale a stelei alese
In lupta cu nemurirea cerului.
In caz ca lumina nu-i era destula,
Cadea in neant,
Se sfarama ultima lumina,
Intr-o luminata ploaie de stele,
O data la un miliard de clipe .
Si-n ultim moment, in ultima sclipire,
Indeplinea nu mai mult de o singura dorinta,
La un copil cu inima curata,
Ce oglindea in ochii sai,
Umbra ultimei stele cazatoare,
Ce cobora pe cerul patat de intuneric,
In plina noapte.
Si-asa, in cuvinte diforme

Acel copil era Yuky, deoarece avea calitati neomenesti , nimeni nu era ca ea. De parca Dumnezeu isi trimise unu-l dintre ingeri Sai pentru a vechea asupra noastra, asupra muritorilor.
Dupa ce fata cu parul roz ca florire de cires se apropie spre cei 3 intelepti, privirea ei de zmarald pur exprimau calitati nemarginite.

-“Eu propun ca Haruno Yuky sa devina Hokaghe-le nostru. “ Tresare in picioare Hishiko foarte hotarat. Fiecare dintre ei erau uimiti de propunerea acestuia.
-“Nimeni nu mai este ca Yuky, ea este o fata care si-a dat trup si suflet pentru sat. Ea a facut foarte multe fapte minunate la varsta ei foarte frageda. Nimeni nu a invinso pana acum si nici-odata nu o va face cineva”, spunea acesta uitanduse cu admiratie spre ea.
Toti erau deacord de cuvintele spuse despre Yuky, nimeni nu I se inpotrivira spuselor lui. Apoi cei 2 intelepti erau deacord. Totul era hotarat:
-Haruno Yuku , de azi si pana la sfarsit tu vei fi Hokaghele nostrum.Iar noi toti iti vom urma judecatele si iti juram credinta.
-Ne punem toata baza noastra pe tine! , spusera toti in cor, aplecanduse fiecare aratandui respect.
Totul mergea bine in Tara de Lumina: Osaky, chiar daca eram o tara mica , populatia noastra crestea mereu. Multi oameni venise , iar noi le-am urat un bucuros “ Bun venit! “
Vreme de 1 an , totul era minunat.
Hokaghele nostru Yuky , ne asculta fiecare cerere cu rabdare si mereu pe chipul ei angeliq aparea un zambet plin de iubire. Frumusetea ei era rara te facea sa tresari. Nimeni nu se compara cu bunatatea ei, si intr-o zi aflasem vestea buna ca Ea este insarcinata, ca ducea in pantece urmatorul “descendent” al calitatilor sale si de ai calca pe urme.
Yuky, avea varsta de 26 de ani, foarte frageda. In primavara trecuta ea se casatorise cu Haruno Kaname. Ei formau o familie fericita si plina de bucurie, iubire si bunatate , nimic nu le lipsea. Pana cand intr-o zi..

Prov Yuky.

Ma aflu pe strada principal , in centru si alerg ca nebuna chiar daca sunt insarcinata cu fetita mea scumpa. Totusi am datori de facut, am aflat de curand ca au aparut chesti ciudate.
O anumita perosna pe nume Kabuto, care fusese dat disparut din Konoha a fost gasit. Acesta era unul dintre cei mai buni medici din toata tara, totusi ceva il schimbase. Nu stiu ce dar el se schimabse radical. Eu il stiam ca o persoana blanda , buna sip e chipul lui luminat puteai vedea fericirea sa interioara. Din cate imi mai aduc aminte acesta avea parul de culoare argintie si ochii negri. Sincer nu mai stiu sigur .. deoarece a trecut o bucatata de timp de cand nu l’am mai vazut, 6 ani..
Lucrurile ciudate erau ca el, Kabuto ar fi creat o specie de oameni . El ii intitula “vampire” , eu una nu puteam sac red ceea ce auzisem , totusi imi dadusem seama ca el s-a schimbat foarte mult. Nu m-ai era la fel , asa cum il stiam.
Despre el nu prea se stiu multe .. deoarece a parasit cu mult timp in urma Konoha, medicina parca devenise pentru el o obsesie, acesta vroia ca nimeni sa nu mai sufere asa ca ii veneau fel si fel de idei pentru o viata mai buna..
Intrun final acesta reusi dupa multe incercari , facuse specia de “vampiri”. Totul mergea bine pana cand acestia au prins cunostinta, nu mai erau sub controlul lui Kabuto .
Iar acestia sau inmultit foarte repede, au atacat multe sate , orase si tari lasand in urma doar tristete si durere..
Ma intreb .. oare cum se simt acei oameni vampire, Oare simt durere ? ,Cum pot sa faca asemenea lucruri ? Cum pot sa omoare oameni nevinovati? .. Mi de ganduri imi tulburarea mereu capul, mereu am vreut sa fac ceva in privinta asta . Mereu am vrut sa ma duc sa rezolt aceasta problema dar nimeni si mai ales sotul meu drag nu m-au lasat, deoparece sunt prea pretioasa lor si sunt si insarcinata. Ca ei nu ar suporta gandul de a ma lasa sa ma duc intr-un loc periculos. Imi este dor declipele cand era rebela si independent , cand puteam face lucruri periculoase .. Totusi acum multi depend de mine si nu ii pot dezamagi.
Acum inca alerg spre locul sediul meu. Deoarece am aflat ca vampire ar fi ajuns in Tara de Lumina, adica la noi si ca sunt foarte aproape de Osaky.
Fugeam din rasputeri si cand eram aproape , ceva imi taiase calea. Era o persoana acoperita de intunericul nopti. Acesta se apropie de mine, incet . Eu nu imi puteam da seama cine este daca este dusman sau prieten asa ca facusem cativa pasi in spate pentru a vedea cine este , acesta nu8 era semn ca imi era teama..
Persoana respectiva facuse ceea ce vroiam , chipul acestuia era mult mail impede datorita luminei luni.
Poi deodata eram infricosata, ochii acestuia erau rosii ca sangele, iar dinti acestuia erau ciudati. , avea 2 colti . Nu p imi puteam crede ochilor acesta era un vampire , o creatura de a lui Kabuto.
Cesta vrea sa ma atace, eu vroiam sal omor dar nu puteam deoarece eram insarcinata. Se indrepata redpede spre mine vrand sa ma se delecteze din sangele meu si .. pentru a ma apara scot un cutit , dar totul a fost in-zadar…. Ceea ce i-am putut provoca cu acel cutit a fost o rana la mana sa drepta..
Apoi acesta se infurie si fara sa mai stea vre-o secunda ma musca , injectandumi veninul sau..
Ochii incepura sa mi se umezeasca , lacrimi se prelingeau pe obrazul meu. Dup ace se infructase din mine ,acesta disparuse in noapte..
Era aproape inconstienta , stateam rezemata de un perete rece care imi provoca un fior pe sira spinari. Eram ingrijoarata nu m.ai stiam ce pute-am sa mai fac. Poi imi indrept mana dreapta spre burta si mangai incet copilasul meu drag.
Simteam cum totul din jurul meu se sterge, nu mai vedeam sau auzi nimic. Printr-o singura suflara reusesc sa mai pot spune : -“Sakura..” Apoi cand inconstienta… cu gandul la fetita mea.

End of FlaskBack.

(Prov autor)

Dupa acel incident totul se pierduse. Yuky murise la spital , ceea ce reusisem sa salvam este fetita ei. Kaname auzind celel intamplate isi luase picioarele in spinare si dadu fuga la spital , pentru asi vedea sotia.
Yuky era intinsa pe pat, intro camera unde ea era inconjurata de doctori. Fiecare dintre ei aveau lacrimi in ochi.. nu le venea sa creada, cu toti erau tristi…
Kaname ajunge intr-un final la spital , era in fata usi de la camera unde sa afla Yuky.
Intra si o vede inconstienta intinsa pe pat, fuge spre ea , se aseaza in genunchi si cu ambele maini ale sale ii tinea strans mana satiei sale. Lacrimile il cuprinse..
-“Yuky, draga mea.. Te rog , nu ma lasa singur , nu place , deschideti ochi! .. YUKYYY!!!”, strigase cu lacrimi in ochi …
Dar nimic , linistea puse stapanire pe camera , suferinta celor care se aflau acolo plutea in aer..
-“Kaname-sama.. Imi pare rau , am incercat tot ce sa putut dar .. Este nu-mai vina noastra ca nu am putut-o salva . Va rog sa ma omorati “ , spuse Mina, o doctora , care era foarte draga Yuki-ei.
-“Mina… Nu-Nu este vina ta . Te rog sa nu iei toata vina asupra ta.. Este numai vina mea , deoarece am lasat-o singura.. Nu trebuia sa fac asa ceva , cum am putut fi asa de prost” , ii spuse acesta cu lacrimi amare..
-“Kaname-sama…” , spuse Mina cu un o voca , fiind ingrijorata.
Toti dadeau unul vina pe altul , se contraziceau mereu … Fiecare dadea vina pe el insusi. Iar atunci Kishimoto , unul dintre doctori ii spuse lu Kaname ca trebuia sa ii arate ceva..
Kishimoto il duse pe Kaname intr-o camera unde se auzea glasul unui copilas. Kaname auzind acel glas subtire spuse “
-“Nu-mi spune ca-“, nici bine nu terminase ce avea de spus ca acesta fusese interrupt de catre Kishimoto:
-“Asa este , aveti o fetiti” , ii spunea varsand lacrimi de fericire..
Acestuia nui venea crede urechilor , apoi val vartej se duce spre camera pentru as vedea copilul sau si al Yuky-ei.
La usa acesta observa un ingeras mic intrun patut pe masura sa. Era o fetita , care era atat de dulce incat iti venea sa o mananci.
-“Nu-mi vine sac red.. ea este-“ , la fel nu putu sa termine ce avea de spus deoarece valuri de lacrimi de fericire si tristete curgeau ca o cascada pe fata sa firava.
Acesta isi luase fetita din patut si o stranse incet in brate. Iesise din camera si se indrepta spre Yuky. Ajundand acolo el o puse pe fetita sa langa mama ei :
“-Uite.. ea este mami a ta!”, spunea cu un zambet invaluit de lacrimi. O duse pe fetita mai aproape de mama sa.
-“Yuky …. Te rog deschideti ochi , fetita ta , copilul nostrum este aici cu noi.. Te rog.. Doar atat imi doresc sa iti deschizi ochi pentru ultima data .. Imi doresc sa fi cu noi sa iti vad din nou acei ochi fermecatori de care mam indragostit de culoarea zmaraldului, acel verde intens si aprins.
Fetita era in bratele mamei sale, mainile Yuky-ei ii inconjurase corpul micut al fetei. Apoi aceasta isi deschide incet ochii sai micuti si blanzi , aveau culoarea verde, asemanator mamei sale. Toti cei din camera erau uimiti si fermacati de dragalasenia fetei mai ales de frumusetea ei , apoi aceasta zambeteste pentru prima oara, in ochii tatalui ei puteai sa vezi fericirea care se oglindea. Micuta isi misca incet capul in bratele mamei sale si isi ridica in sus mainile sale micute si firave , apoi ea rosti :” Oka-sa..” . Toti ramase inpietriti la cele auzise , nu le nevea sa creada ca la nici 5 minute de la nastere aceasta a rostit primul ei cumavnt : -“Okasa..”



【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 17:55

buna surioara huh?
vaiii... ce frumos in love
te felicit kiss bravo bravo bravo in love
mi-a placut foarte mult acest capitol si nu am ce sa comentez huh?
singura mea critica este ca am vazut foarte multe greseli de ortografie happy2
dar lasa ... tuturor se intampla heh
sper ca nu te-ai supy sad
poate treci si la fic-ul meu ''FullMetal Sakura'' happy2
iti multumesc pentru ca mai anuntat happy
te rog sa ma anunti can pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Dum 04 Dec 2011, 18:50, editata de 2 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-