Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 18:04

love multumesc mult ca m-ai anuntat kiss
huh? este un capitol superb, imi place foarte, foarte mult in love
ingrijorat e atat de emotionant, la ultima parte mi-au dat si lacrimile, saraca ingrijorat
a hug continua tot asa si o sa fie cel mai frumos fic kiss
de asemenea, iti multumesc ca treci si pe la ficul meu, inseamna foarte mult kiss
spor la scris si astept next-ul love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 18:56

super ,
este cel mai bun capitol din toate nexturile tale
foarte , foarte , foarte frumos , interesant si chiar m-ai dat gata
bafta si succes


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:35

huh? WoW!!! huh? Superb!!!! huh? Cat de tare!! huh? Eu una nu am cuvinte sa iti spun cat de mult imi place!! in love Te-ai revansat acum pentru faptul ca nu ai mai postat capitole.. lough Si inca cum te-ai revansat.. huh? Doamne.. E atat de frumooos si de trsi in acelasi timp.. in love crying Superb.. Ce mai pot spune.. huh? Multumesc ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare. good Astept next repejor si te-am huguit si pupacit dulcee!! a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:57

Wow, este super frumos....Imi place la nebunie..
Abia astept next-ul!
Sa ma anunti cand il pui...
Te poop doolce............Pa-pa
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 20:58

hey iubita:*ms mult ca m-ai anuntat si sper sa o faci si cand il vei aduce pe urmatorul....mie sincer mi-a placut mai ales ca ai vazut fara indoiala Vampire Knight dar ai fakut un Kaname emotiv pana la Dumnezeu:))asa sper sa aduci nextul repede si sper ca acea fetita sa fie Sakura si cuplul ficului Sasuke si Sakura de abia astept sa vad ce idei iti trec prin cap llove ya bye bye


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 15:30

Imi place foarte mult scumpa mea! >:d<

Astept cu nerabdare nextul, chiar daca nu il voi citi doar peste cateva saptamani. :((

Spor la scris si la idei. :)

Te`am pupat. :*

Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 19:31

Micuta isi misca incet capul in bratele mamei sale si isi ridica in sus mainile sale micute si firave , apoi ea rosti :” Oka-sa..” . Toti ramase inpietriti la cele auzise , nu le nevea sa creada ca la nici
5 minute de la nastere aceasta a rostit primul ei cumavnt : -“Okasa..”

-------------------------------------------------------------------------


Final Part 1

Chaper 10

The end of my family

Cu toti ramase stana de piatra. Apoi lacrimi rebele ii cuprinsera pe toti. In ochii tatalui ei ,Kaname , puteai sa citesti suferinta acestuia. Nimeni nu mai stia ce sa faca.
Apoi micuta incepu din nous a spuna cu o voce angelica : -“O-ka-sa” , aceasta astepta un semn din partea mamei sale. Micuta parca simti ca este ceva inneregula cu mama sa. Ea astepta un raspuns gesturilor sale.
Pret de cateva minute aceasta tot repeat cuvantul :-“Okasa” , din ce in ce mai repede si tare fetita isi striga mama. Tata-l ei nu stia ce sa ma faca, cu toti insi daduse seama..
-“Atat de tris , ma intreb ce v-a face Kaname-sama. Nu conteaza ce se v-a intampla in continuare , eu voi fi alaturi de el” , isi spuse Mina in gand..
Cu toti parca era niste suflete care nu stiu incot-o so ia.. De parca cineva ii controla. Nu m-ai facu nimeni nici o miscare, in schimb micuta isi striga mama si se agita din ce in ce mai tare ..
Tata-l ei ,Kaname , isi revine din aceea transa si cu lacrimi in ochi isi ia fetita in brate, o strange puternic , dar usor:
-“Inceteaza… Te rog… Nu-Nu .. mai-“ , acesta nici nu putut sa-si termine ce avea de spus ca dintr-o data fetita striga din nou: -“Osaka” , mult mai puternic .. se facu liniste prêt de ceva timp…
Ceea ce vroia fetita este sa isi auda voca mamei sale.. dar.. nimic , aceasta astepta un gest din parte ei , mama sa..
Kaname era socat… Incepu sa planga cu lacrimi de crocodile, din ce in ce mai tare il durea sufletul din cauza ca fetita sa nu v-a putea vreodata sa o aibe pe mama sa alaturi de ea pentru a o veghea in ce fel v-a creste .
Incepu sa o stranga pe micuta tare in brate iar lacrimile sale amare cazura pe obrajul inbujorat si fin al fetei ei. Lacrimile acestuia se prelingeau lin pe obrajul palid al fetei.
…. Micuta se linisti in a mai plange …
Observand asta se linisti si el o-data cu ea. Dupa aceea , prêt de 1 minut, liniste .. liniste totala.
Doctori se uitau unu-l la altul si .. se intrebau in gand ce se va intampla m-ai incolo..
Fetita incepe din nous a planga cu lacrimi cristaline , frumusetea ei era asemenea unui inger. Apoi lacrimile ei de inger se misca repede , fiecare dintre ele era urmata de alta. Intr-un final inzbucnise in plans… fiecare putea citi privirea fetei, aceea privire care stie ca mama sa este langa ea dar nimic , nu-i raspunde, ea cu privirea si glasul ei cristalinm isi cauta in disperare mama . Asteptand cu sufletul la gura un raspuns din partea finite iubite.
Fiecare lacrima emanate de catre ea, ii sfarama sufletul tatalui ei. Apoi printr-o ultima incercare de cautare aceasta striga cu un ton ridicat si dulce : -“OKASSA!!” ,..
Din nou o liniste pune stapanire pe camera in care se afla iar deodata ceva sa intamplat..
Trupul inconstient al Yuky-ei se misca incet foarte incet. Mana sa dreapta si-o ridica insus spre fitata ei si Kaname. Toti incremenise , de parca vazuse o fantoma.
-“Inposibil.. Asta este inposibil.. Cum se poate intampla asaceva?!” , spuse Mina cu o voce infricosata.
Kaname facuse ochii cat cepele , nu-si venea a crede ochilor , nu stia daca este vi sau ralitate…
-“Cum-Cum se poate intampla asaceva , este imposibil .. sunt sigur ca Yuky nu mai avea pul , nici macar inima sa nu mai batea.. Era moarta!” , exclama Kishimoto uimit..
Yuky era intinsa fara vlaga pe pat , parul ei lung si roz ii acoperea ochii ei. Mana ei era in aer..
Apoi aceasta isi deschide incet buzele sale moi de un roz pal si incerca sa rosteasca…
-“Repede!! Chemati de graba pe doctora Tsusunade-sama, Imediat! , striga Mina.
-“De indata!” , raspunse o infirmiera si alerga cu sufletul la gura spre cabinetul lui Tsusunade.
Kaname inca socat ca sotia sa Yuky este vie , chiar acum in fata lui.. Incearca sa-si revina , isi ia inima in dinti si spune :
-“Yuky…?! .. Yuky !! REVINOTI – REZISTA te rog .. pentru mine , pentru fiica ta si pentru ceilalti . Nu te parasi te rog, nu as suporta gadul , nu pot permite sa te pierd .. Te rog ! Revinoti! “ stigase acesta cu o ultima speranta.
Aceasta … cu ultima farama de forta rosteste:
-S-Sa-ku-ra… , iar mana sa mangaia incet chipul blajin si moale al fetei.
-Huh?! Sa-Sakura, ce vrei sa spui? .. Nu-mi spune ca- (…)
Apoi , deodata, Yuky isi deschide incet ochi si spune:
-“Kaname …?!” , vederea ei fiind inca in ceata.
-“Yuky….” , lacrimile acestuia luara din nou control asupra acestuia, Yuky!!! Deschideti ochii , Eu sunt , Kaname , sunt langa tine draga –mea! .
Mainile acestuia ii strangea puternic mana sa fragila.
-“Kaname…” , un zambet aparu pe chipul angelic al acesteia facandul pe el sa tresara incet , “ Scumpule… Imi pare- rau..”
-“De ce .. De ce iti ceri scuze?! Este nu-mai vina mea ca te-am lasat singura , sunt un prost . Toate astea nu s-ar fi intamplat.. Tu nu ai mai suferi acum iar noi 3 vom fi inpreuna..” ..”Este nu-mai vina mea! , acesta incepuse sa izbugneasca in lacrimi amare de crocodil.
-“Nu-Nu este … vina ta! Te rog nu te mai invinu… invinueti..Te rog…” , ii spuse aceasta cu un glas linistitor cu greu..
-Yuky.. Uite ia este fitita ta , fetita noastra” , pe chipul sau aparuse un zambet larg inca avand ochii umezi.
Aceasta se cu greu isi privea fiica. Isi ridica-se bratele , semn ca vrea sa o stranga in brate sa ii poata atinge trupul micut si firav. Acesta ii da copilul in brate. Yuky o privea cu blandete: -“Este atat de micuta si firava.. Parca ar fi o papusa” , spunea chicotind, apoi aceasta isi duce degetul aratator spre mana fetei. Deodata micuta ii stranse puternic degetul, lucru care o facuse sa tresara putin, apoi spunand :
-“Okasa!” , la auzirea acestor vorbe Yuky inpietrise, ochii ei de un verde fermecator devenise umezi , iar o lacrima rebela se prelinse pe obrazul inrozit al ei. Ceilalti priveau cu ochii mari ceea ce se intampla si tot-odata erau fericiti ca Yuky este bine .
Lacrima cristalina care se prelinse lin pe obrazul Yuky-ei cazuse pe obrazul firav al fetei sale. Kaname o urmarea cu privirea sa.
Aceasta era uimita ca la cat de mica este ea a strigato:
-“Nu-mi vine sa cred … , mai multe lacrimi cristaline isi facu prezenta pe fata sa . “Nu pot sa cred ca mi-a spus : -“Okasa!” … Sunt atat de fericita , apoi Yuky o stranse tare in brate.
Micuta ii putea auzi bataile inimi mamei ei , care o linistise , era atat de cuminte , de parca nimic nu se intamplase.
-“Sakura! . Acesta este numele ei.” Spuse Yuky cu un zambet larg pe fata.
-“Sakura? Bine atunci , Bun venit printre noi , micuta Sakura! , spuse tatal sau cu un zambet dulce si larg inprimat pe chipul sau fermecator.
-Bun venit Sakura!” spuse Yuky zambindui micutei. Care la randul ei cauta cu privirea peste tot , si se holba cu ochii mari la parinti ei care ii zambeau si incepuse sa scoata niste sunete.. parca vrand sa spuna ceva:
-“Okasa… O-O-tosa.” Pe chipul de inger al micutei Sakura aparuse un zambet larg si dulce.
Cei 2 parinti , defapt cu toti auzind spuse-le Sakurei … erau dea-dreptul uimiti si fiecare ii raspunse micutei cu un zambet, lucru care o facuse pe Sakura sa zambeasca si mai larg.
Apoi Yuky isi inchide incet ochii oftand usurata ca a putut sa isi vada micul ingeras. Dupa .. care.. cazu cu capul pe perna inconstienta , mainile sale care inca ii inconjura corpul micut al Sakurei.
Toti tresarara in sus : -“YUKYY!!! , striga Kaname . Toti stiau ca nu este un semn bun . Apoi este trimis dupa infirmiera un doctor . Val vartej ajunge si Tsusunade-sama …
Toti sunt rugati sa iasa afara… Tsusunade incarca sa o salveze. Kaname se ruga pentur singuranta ei . Micuta Sakura isi puse mainile ei micute la curita … si cauta cu privirea peste tot si isi luase aer in piept si striga cat putut de tare : -“OKASAA!!”

-Dupa 30 de minute-

Intr-un final Tsusunade-sama iese din camera.. Toti erau cu sufletul la gura , fiecare vroia sa afle daca Yuky era bine . Apoi aceasta isi duce capul in jos si cu o prvire fulgera ridicandusi capul , il privea fix in ochi pe Kaname spunandui ca :
-“ Este moarta…”
Nimanui nui venea sa creada… Acesta se duse in camera unde corpul neinsufletit al sotiei sale era ..
-“Yuky… nu nu poate fi adevarat . Te rog deschideti ochi .. De –De c ear trebuit .. ca tu sa pleci… Avem nevoie de tine , aici , aici cu noi .. YUKYY!!!”
Dupa un timp.. lucrurile sau linistit..
In sufletul fiecaruia se facuse o gaura .. care nu mai putea fi vindecata..
Toti .. varsara lacrimi .. mii de lacrimi ..
Nimic nu mai era de facut.. Aceasta placase ..
Plecase pentru totdeauna..
Totul era nu-ami din vina acelor oameni fara scrupule vampiri…
Ore, Zile ,Ani … trecuse de la moartea ei.
Clipe peste clipe .. oameni nu mai aveau sperante…
Nimeni nu mai stiau ce sa mai faca… acestia erau disperati …
Fiecare moment pentru fiecare era o agonie , Yuky insemna pentru toti cetateni satului Osaky o persoana draga .. Toti o iubeau si o considerau o persoana care afcea parte din familia fiecaruia..
Ani si ani au trecut..
Intr-o zi .. Kaname era din ce in ce mai rau.. Nu mai vroia sa manance sau sa vada pe cineva..
Si pana la urma acesta a disparut.. Fara urma…
Dar inainte de a disparea acesta a avut grija de fiica lui , Sakura , ia inmanat-o lui Hatache Kakashi . Ei eu fost colegi si prieteni foarte buni. Erau frati , frati de cruce..
Satul Osaky s-a schimbat mult de la moarte lui Yky si disparitia lui Kaname .. Nimic nu mai mergea bine.. Totul era in-neregule TOTUL!
…. Cetateni au disparut dealungul anilor.. au plecat in alte natiuni sau parti ale lumii…
Din ce in ce mai mult rasa de vampiri crestea radical , deasupra asteotarilor noastre… Acesti vanatori de sange atacau mai mereu sate, orase .. tari.. Si omorau oameni nevinovati.. Pe lista lor era si Osaky , mereu acestia ii omora ,asa ca satul pana la urma a devenit unu-l parasit..
Recoltele si culturile au disparut odata cu oameni.. Numai cladirile parasite si prafuite.. Isi mai spun povestea.. Totul este distrus..

End FlashBack

Revenim la micuta noastra,Sakura.
Clipe,momente,secunde, minute,ore,zile ,saptamani, luni .. au trecut de cand Sakura nu a stat vre-o clipa de a –si atinge scopul , acela de asi razbuna mama , tatal si tara!
Intre timp , acum , Sakura cauta informati despre acest individ Uchiha.. si se apre ca a aflat ceva foarte important .. Acel lucru este…

To be continued ..


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 19:44

bravo surioara huh?
ma bucur ca ai pus next-ul huh?
cam trist acest capitol sad
ma bucur pentru ca sunt prima nr1
deci grozav ca de fiecare data huh?
te rog sa ma anuntii cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 20:18

mama nervi! sa vezi ce te bat eu pe tine biciuitor cum indraznesti sa ne lasi ........In suspans?????????????????????????????????????????mor aici de curiozitate si tu?????????? biciuitor te bat sa stii rau de tot biciuitor asa akm revenind la capitol vai cata dramatizare acolo cred ca Kaname mai avea putin si murea si el acolo langa patul lui Yuky la cat l-am dramatizat saracul:))asa mi-a placut capitolul ba chiar am plans si ms ca m-ai anuntat si sper s-o fci si data viitoare te-am pupat
in love kiss


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 20:40

very sad Hi... Nu!!! Ce trist!! sad M-ai facut sa plang!!! crying Cum poate cineva indura atatea?! what? Saraca Sakura.. Saracii Yuki si Kaname.. Saracul sat.. very sad Cine va mai avea grija de Sakura? Acum stiu de ce e atat de dura.. E imposibil sa iti imaginezi astfel de imagini si sa nu plangi.. sad Pentru mine a fost imposibil... E superb acest capitol... in love Nu am ce comenta.. M-ai emotionat total.. crying Nci nu mai stiu ce sa spun.. Mi s-a oprit creierul la imaginea lui Yuki tinand-o in brate pe micuta Sakura.. sad crying
Inca o data iti multumesc ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare. Astept next.. Si nu mai lasa suspans.. Si nu ma mai fa sa plang... Si fa-o pe Sakura fericita, te roooog... very sad
Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! very sad


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 20:44

frumos, mi-au dat lacrimile de tristete si totodata de ce frumos este
ai evoluat foarte mult de la inceput
te rog anunta-ma si data viitoare


succes si bafta


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 21:18

Hey dear....Este foarte frumos!!!
Sport la lucru pentru partea 2!!!
Abia astept sa-l pui!!
Sa ma anunti!!
Te poop......Carry
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 21:55

Iti multumesc frumos ca m-ai anuntat ca ai pus next :*
ingrijorat adevarul e ca si acum mai plang..e atat de emotionant :-s
in love iti iubesc ficul si abia astept next-ul love
spor la scris si sa ma anunti kiss
love love love in love love love love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 17:31

Intre timp , acum , Sakura cauta informati despre acest individ Uchiha.. si se pare ca a aflat ceva foarte important .. Acel lucru este…
--------------------------------------------------------------------------

Part 2

Intre ingeri si demoni se naste iubire.


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 SChTq.334140-02

Chaper 1

Begining


In zorii zilei,dimineata stranutase balul fetelor, luminile in camera mea.
Inlaturand perdeaua, razele stralucitoare ale soarelui imi mangaiau obrazul, iar lumina pieptanata parea sa anunte o zi frumoasa .
Incetul cu incetul lumina difuza devenea din ce in ce mai stralucitoare, mangaind florile timide si frunzele copacilor.
Roua dimineti a vestit sosirea unei noi zile plina de farmec si de incantare.
Dimineata e minunata atunci cand ai rabdare sa o admiri.

Prov Sakura.

Stau intinsa pe patul meu moale , asteptand sa mi se aduca micul-dejun. Razele orbitoare ale soarelui ma obligau sa ma trezesc pentru a incepe o noua zi. Eu fiind lenesa imi pun patura alba si parfumata peste cap.
Simteam cum incetul cu incetul pleoapele mi-se inchid tot mai mult. Aproape eram scufundata in somnul mult dorit , vrand sa intru in lumea mea perfecta si roz, o lume in care tu esti seful , in care toate dorintele ti se indeplinesc , unde vorba ta este porunca in acel tinut imaginar, taramul visalor.
Ma incolacesc ca un covring in pat cu patura peste mine vrand sa adorm, pentru a intra in tara viselor dar deodata…
Aud usa cum se deschide si scartaitul rotilor unui carucior. Sunetul era foarte enervant apoi , nu se mai oprea dar intr-un final acesta inceta. Era atat de liniste… Linistea pe care mi-o doream cu atata pofta. Pleoapele din nou incep sa mi-se inchida , scufundanduma tot mai mult .. in somnul dulce…
Deodata tresar in sus, brusc simteam o mana calda care imi mangaia spatele. Imi scot capul de sub patura si cu o voce somnoroasa spun:
-“ Hmm..? … Ce.. , dorinta de som iesi la inveala , facanduma sa casc, este? “…
-“ Eto… Miss-Haruno..?!” , o voce dulce dar totusi necunoscuta imi gadila timpanul.
-“Huh?!” , ochii mei care erau inchisi si putin umezi se deschid brusc si tresar incet in sus.
-“… Miss-Haruno, va simtiti bine?”
-“ …….” , nu spuneam nimic, somnu ma acaparase complet, apoi incet … incet… ochi mi se inchise usor.
-“M-Miss-Haruno? . Va simtiti bine? “ .
Din nou aceea voce dulce dar si enervanta in acelasi timp imi intrerupse legatura mea cu taramul viselor. Lucru care ma enerva si deodata ma ridic in picioare :
-“Ce vrei! Nu vezi ca vreau sa dorm?! “ , spun cu un ton autoritar.
Persoana care se afla langa mine sarise in sus si se speriase de ceea ce am facut.
-“ Imi pare rau… Nu am vrut sa va deranjez . Promit ca nu se va mai intampla! “
Stateam in picioare cu mainile pe solduri uitanduma in gol . Eram paralela cu lumea . Inca eram prinsa de dorinta dulce de a avea un somn. Apoi prêt de 1 minut imi revin. Ochii mei mari si verzi clipira de 5-6 ori incercand sa-mi revin, apoi simt ca mai este cineva cu mine , imi invart capul prin camera si caut cu privirea. Inprejurul meu nimic , nimeni nu era pana cand:
“Miss..?!” . Am auzit o voce tremuranda, apoi imi duc fulger capul in jos. Pe jos pe afla servitoarea mea Sayury.
Ne holbam una la alta, in ochii ei puteai sa citesti cu usurinta ingrijorare si putina teama. Stam ca 2 statui. Privirile noastre erau in-contanc. Liniste deplina .. Nimeni si nimic nu se mai auzea.
-“Miss?! … Ce este? , Va simtiti bine?.. “ , ma intreba aceasta cu o voce tremuranda.
Eu inca ma holbam la ea . Apoi deodata fulger prin cap imi trece ce i-am facut bietei fete. Felul in care m-am purtat si reactia mea stanjenitoare . Imi inchid-deschid ochi de 3-4 ori si imi lovesc obraji palizi cu mainile. Acestia prinse o culoare rosiatica la contactul palmelor mele, imi facu o senzatie neplacuta , lucru care ma facu sa imi revin din somnolenta.
Imi trimit privirea spre ea, aceasta stand pe jos in vine , imi indrept mana spre ea pentru a ajuta sa se ridice. Deodata Sayury vazand ca imi indrept mana catre ea se sperie . Isi inchide ochii sai capriu de culoarea caramelului si isi duce capul 3 grade intr-o parte. Ea crezand ca vreau sa o lovesc.
Isi strangea puternic pumni in poala , fiind putin speriata:
-“ .. Te simti bine? “ , o intreb ingrijorata.
-“Huh?!” . Aceasta astepta speriata ca palmea mea sa faca contact cu fata ei , ramase in acea postura de catel plouat si incet isi deschide ochi. Observa ca nu se intamplase nimic si isi intoarce inapoi capul cu 5 grade si si-l ridica in sus. Era complet uimita , sub semn de intrebare:
-“ … Imi pare rau daca te-am speriat. Nu prea am dormit azi-noapte…” . Ii spun eu cu o voce calma.
Lucru care o facu sa tresara incet :
-“Te simti bine? “
-“Huh.. ? .. H-Hai.. gomen ne.. “ ( ..D-Da.. imi pare rau ) . Spuse aceasta cu capul in jos.
-“ Nu ai de ce sa iti ceri scuze, este vina mea . Acum te rog lasama sa te ajut sa te ridici” ., ii trimit un zambet , ochii acesteia ramase inprietriti prêt de 5 secunde dar isi revenise si imi dadu mana sa pentru a ma lasa sa o ajut :
-“A-Arigato!”(u) [Multumesc!] , si imi raspunse la zambet, zambindumi si ea mie.
Dup ace ne reveniram , aceasta imi serveste micul-dejun ii multumesc si ii spun sa se retraga. Zis si facut , Sayury pleca , dar din nou imi cer scuze pentru cele intamplate.
Dupa ce luasem micul de jun care a fost delicios ma indrept spre baie. Simteam racoarea de sub picioarele mele. Gresia de culoare albastra imi facu o senzatie putin neplacuta. Dar ma obijnuiesc si intru in cabina de dush. Potrivesc apa, mediu si stropi de apa cristalini si calzi se prelingeau pe corpul meu fin , bine conturat. Iau buretele de culoare verde si “il mangai” cu sapunul cu miros de trandarifi albi. Mirosul trandafirilor : albi , negri roz , rosi erau parfumul meu preferat, mirosul suav al acestora imi inbata narile.
Stau 10 minute in cabina de dush. Apa calda ma facu sa ma inrosesc la fata. Parul meu lung si roz statea rabel pe state. Nu imi mai doream sa mai ies de acolo , era o senzatie atat de placuta. Mirosul de trandafir, caldura , aburi totul te relaxa sit e facea sa nu iti mai doresti de a pleca de acolo. Totusi .. trebuia sa pun capat.
Riz si facut . Ies din cabina si imi iau un prosop moale si lung de culoare albastru-marin si mil incolacesc , acoperindumi corpul. Ma intorc in camera mea si imi iau din dulap alt prosop pentru a-mi sterge parul.
Ma duc din nou spre dulap si imi iau de acolo o pereche de blugi albi taiati, un maiou negru pe care scria : “I hate people who lie” , care peste imi pusem o vesta de blugi tot alb iar in picioare niste balerini negri. Parul il lasasem rebel pe spate.
Ma asez in fata oglinzi si imi dau cu putin creion si rimel pentru a-mi pune ochii verzi in evidenta , dupa ce terminasem cobor jos , pe scarile din marmura alba ca spuma laptelui spre biroul tata-lui meu, deoarece acesta imi spuse ca are informati despre El.

End Prov.

Sakura ajunge in fata usi biroului lui Kakashi , aceasta ciocaneste iar el ii spune sa intra. Fata se aseaza pe o canapé inbracata in piele de leopard, iar el state ape scaunul sau moale si fin din piele de sarpe.
-“Sakura!” , spuse acesta cu un ton autoritar. “Avem informati sigure despre locatia exacta a lui Uchiha si bine inteles ii stim trecutul !”
-“Serios? Spune-mi mai multe, te rog!” , ii spun eu uimita.
-“Desigur.. Dar .. Sakura trebuie sa iti spun ceva legat de parinti tai.”
Ramasem inpietrita, atunci cand auzisem ca Kakashi vroia sa imi spuna ceva legat de parinti mei.
-“Sakura.. Sa fi pregatita de ceea ce va urma sa iti spun , cred ca te va soca.”
Acesta ii spuse totul despre adevaratul ei trecut, deoarece ea stia ca mama sa fusese omorata in timp ce mergea .. totusi ea nu stia in amanunt asa ca a venit timpul sa il spuna.
Intr-un final Kakashi ii spuse ce se intamplase cu satul ei natal , cu clanul ei , familie .. totul..
Rozalia ramase stana de piatra..
-“D-De ce nu mi-ai spus pana acum?! Cum ai putut?! “ . Lacrimile incepusera sa puna stapanire pe mine , nu piteam sa ma controlez , izbucnisem in plans la auzirea vorbelor lui Kakashi. “Tot acest timp de ce nu mi-ai spus? De ce nu mi-ai spus ceea ce s-a intamplat mai exact cu mama si tata-l meu, satul .. totul? De ce?! “ ..
Acesta o privi in ochi si cu ezitare ii spuse:
-“Imi pare rau.. ca nu ti-am spus pana acum , nu am vrut sa suferi , nu erai pregatita sa suporti adevarutl. Tocmai astazi cand ai inplinit 18 ani a fost ce mai bine.. Te-ai maturizat radical , deasupra asteptarilor mele, mi-as fi dorit sa-ti spus de mai de mult dar .. nu erai pregatita pentru a suporta adevarul despre familia ta.”
Ramasem socata de spusele acestuia , era adevarat .. ca m-am maturizat , dar , totusi asta nu inseamna ca nu am dreptul e a sti adevarul despre familia mea. Lacrimile mele amare se prelingeau pe chipul meu pana cand li le sterg si cu o voce hotarata ii spun :
-“Am inteles! Acum spunemi despre Uchiha , vreau sal omor , vreau sa-l fac sa sufere, vreau sa imi razbun familia , satul pe toti! “ , ii spun hotarata.
La auzirea spuselor mele acesta ramase socat: -“Sakura..” isi spunea in gand “Se vede ca te-ai maturizat foarte mult”.
“-In regula atunci , numele complet al acestuia este Uchiha ….”
-"Huh?! Deci , acesta este numele "printului" meu ", pe chip imi apareuse un zambet al dr*cu de diabolic." Pai dragule , acesta este doar inceputul" ..


To Be Continued...



【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 17:36

Daca vor fi macar 3 com voi pune nextul pentru ca va asigur ca va fi superb , plin de actiune si cei 2 incep sa aiba sentimente unul pentru celalalt .. Ups ! am sp cam molte . So am inspiratie si mii de idei pentru celalalt capitol so .. daca vreti am sal pun . :3
(Sry 4 2 post)


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 17:56

dap ! Hi!! Uite primul comm!! kiss Ce pot sa spun.. Superb.. huh? Dar m-ai facut curioasa intr-un fel.. Ce i-a spus pana la urma Kakashi despre familia ei si despre sat? Ca eu nu am inteles.. think Foarte frumosasa descrierea.. Abia astept urmatorul capitol!!! in love Multumesc ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare. good Aa.. Era sa uit.. La multi ani Sakurei!! happy2 Astept next si te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 18:32

Hey Dear!!
Partea a doua....N-am cuvinte...Este spendid!!
Dar vreau sa vad "Adevarul" despre Sakura..
Astept next-ul cat mai repede si te rog sa ma anunti!!
Cu drag...Carry!!
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 18:47

Doamneee, deci iti ador fic-ul:X e ceel mai taree:x te roog pune next-ul cat de repede poti ca nu maai poot:X
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 19:21

frumos,frumos , frumos
ma uimesti de fiecare data cand tastezi
crezi ca poti sa ma anunti de next
te rog mult si cu ciresica deasupra



bafta si pupici


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 S6he8w
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Npi5xg
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 2myt0zq




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 19:55

Mersi ca m-ai anuntat in love

E superb. in love Abia astept sa aflu continuarea. :o3 Saraca Sakura :-<

Sa ma anunti daca poti cand pui nextul. dap !

Sporla scris, te pup. kiss


    Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 20:12

love grazie pentru anuntare kiss
dance2 nici nu stii cat te iubesc ca ai pus next-ul kiss
in love e superb, o sa vezi tu ce te asteapta, Uchiha! biciuitor
kiss imi place absolut tot, descriere, dialog, tot. in love
kiss spor la scris si astept next-ul love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 20:35

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 962758 Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 385627Cat de tare
Vreau next-ul!
I like your fic
Next

Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 20:38

Am sa inchid fic-ul , deoarece presupun ca nu ar trebui sa m-ai continui cu acesta. =3 Thx pentru ca l-ati urmati pana acum , va sunt foarte recunoscatoare. Am sa incep un nou fic :3.. titlul nu stiu deocamdata :)) am sa ma gandesc, si o sa fie acum pe la 9 sa zicem postat . Thx din nou si imi pare raw! Sper sa va placa noul fic pe care il voi face si .... promit ca pe acesta am sal termin! :)


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 20:43

De ce il inchizi?

Este un fic foarte bun si e una din povestile la cere vreau o continuare.
Te rog nu-l inchide!
Daca nu te rasgandesti ne poti spune motivul?



Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 21:23

Nu am un motiv clar.
De ce ?
Pt ca nu cred ca mai are rost :)
Mi-e una mi se pare destul de sec =]
Asta e.. :)


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]   Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Intre ingeri si demoni se naste iubire! [Part 2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-