Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Biology hour !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Biology hour !  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Biology hour !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 21:53

Vă rog să îmi spuneţi cum pot să cer părerea unor critici?...adică să îmi spună şi ei o părere critică ,ceva :o3 !
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 21:59

Pai iti sugerez sa creezi un topic aici: https://sasu.forumgratuit.ro/f71-cereri-critici-acceptate-rezolvate-si-blocate
Un critic iti v-a rezolva cererea curand! Biology hour !  - Pagina 3 962758 Sper ca ti-am fost de folos!
Biology hour !  - Pagina 3 78717




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 22:05

Vai, ce capitol superb in love

Sa ma anunti si pe mine cand pui nextu daca poti te rog. :o3

Te pup. kiss


    Biology hour !  - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 15:28

Captolul 11 . Sandwich cu maioneză

Nea’ Petrică observă că cheia pe care încerca să o bage în uşă nu merge . Ridică privirea spre mulţimea de boboci foarte supăraţi şi înghite în sec . În gândul său : ’Oare unde mama naibii a dispărut cheia aia ?’ . A început să se panicheze . Căuta prin toate buzunarele dar nu găsea nimic .
În culise toţi erau foarte agitaţi şi emoţionaţi . Naruto muşcă cu poftă din sandwich-ul pe care l-a găsit pe o boxă . Dar surpriză !
-Aaaaaaaaaaau ! exclamă el dintr-o dată .
-Ce s-a întâmplat , Naruto ? Întreabă Hianta .
-Păi când am muşcat din sandwich-ul ăsta am găsit ...
Toţi se uită să vadă ce muşcase Naruto . Era vorba despre o pereche de chei ruginite . În acel moment o persoană intră în cameră şi întreabă dacă nu cumva au văzut o pereche de chei .
- Mă scuzaţi dar nu aţi văzuzt o perche de chei ? ... Ia uite ! Băiete vino cu cheile după mine .
Naruto îl urmează pe tânărul muncitor şi ajuge în dreptul uşii de la intreare unde se afla şi Nea’ Petrică . Nea’Petrică se uită mirat la Naruto şi spune :
-Vaai de mine ! Măi băiete unde l-ai găsit ? L-a căutat atâta timp.L-ai furat nu-i aşa?
Naruto se sperie şi dă din cap în semn că nu . Petrică se apropie furios .Naruto îi spune :
-Jur Nea’ Petircă că nu am fost eu ... Nu am furat nici o cheie , credeţi-mă !
-Da cine zicea ceva de chei ? ... Eu de sandwich te întrebam ; că l-am căutat ...
*FlashBack*
Nea’ Petrică se afla pe un scaun din sala de spectacol luând o pauză de la munca sa pentru pregătirea ei . Scoate dintr-o cutiuţă un sandwich şi când dădea să-l mănânce un ucenic îl întreabă unde să pună o boxă . Nea’ Petrică deranjat de înterbarea ucenicului şi de faptul că i-a înterupt gustarea se înfurie .
-Ce mai vrei acuma ? , spuse el .
-Nea’Petrică unde să pun cheile de la intrare ?
-Da păi... dă-mi-le mie că le pun eu undeva şi vă anunţ si pe voi .
Peste un minut acelaşi ucenic vine şi înterabă :
-Nea’Petrică , unde pun cheile de la wc ?
’Ăsta-i nebun!’ Îşi zicea nea’Petrică-n gând .
-Da ce eşti ,tu măi, responsabilu’ cheilor ? Dă-le încoace că am eu grijă de ele .
În sfârşit vroia să se apuce să guste din deliciosul sandwich dar observă că nu avea maioneză . Foarte nervos se duce să îşi aducă de undeva o maioneză şi revine înapoi pe scaun . Maioneza nu curgea din tubul respectiv aşa că s-a enervat la culme şi a trântit cât colo cheile şi maioneza si sandwich-ul . Cheile de la intrare au aterizat direct în sandwich , iar cheile de la wc le-a luat Nea’Petrică crezând că sunt cele de la intrare .
Naruto , mort de oboseală după atâtea repetiţii vede pe un scaun un sandwich şi la cât de flămând era îl ia şi îşi propune să îl mănânce mai târziu.
*EndFlashBack*
Deci misterul a fost elucidat şi astfel , Nea’Petrică ia cheile de la intrare şi deschide uşa încet ...încet ... Şi boom! Toţi se înghesuiau să intre . Sakura intră şi ea căutând în continuare cu privirea pe Sasuke .
Pe Naruto îl cam durea burta şi ca să evide anumite incidente se grăbea spre toaletă . Ajunge în dreptul ei dar surpriză era încuiată .
În sală toţi se grăbeau să se aşeze la locurile lor . Sakura îşi cuta locul , care era undeva printre primele rânduri . Totuşi ea încă spera că Sasuke să aibă loc undeva prin apropiere . Îşi găseşte locul dar surpriză ...!
...
În timp ce toţi îşi căutau locul ucenicul îl înterabă pe Nea’Pertică :
-Nea ’ Petrică , ai zis ceva de o maioneză parcă , nu ?
-Da ...
-Asta-i ? întreabă ucenicul întinzându-i un borcan cu maioneză .
-Da... Da’ ce-i cu asta ?
-Matale , ai mâncat din ea ?
-Zi , măh , odată ce vrei să spui !
-Îi expirată ,nene!
Naruto se ţinea cu mâna de burtă în faţa wc-ului aşteptând ca cineva să îi deschidă uşa .
-Oare mai ajung eu pe scenă sau o să îmi petrec toată viaţa aici ?

Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 15:35

Heii am dat si eu peste ficul tau. >:D<

Ce sa zic imi place foarte mult. :x

Abia astept sa vad ce se intampla. :))

Spor la scris si sa ai cat mai mult idei. :)

Te`am pupat. :*

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 19:38

Moooorrr! Biology hour !  - Pagina 3 385627 Am ras pe saturate! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Deci Nea' Petrica asta e penal de-a dreptul! Biology hour !  - Pagina 3 348112 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Sa vii cu nextu' repejor ca vreau sa vad ce "surpriza" a descoperit Sakura si sa vad daca Naruto mai iese din toaleta nemirosind ca un sconcs! Biology hour !  - Pagina 3 947835




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 20:30

Ce tare. =)))

Foarte dragut nextul in love

Spor la scris. kiss


    Biology hour !  - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 20:49

DOAMNE IMAGINATIE BOGATA AI SI TU
NE FACI MEREU SA RADEM
NU MAI POT SA MA ABTIN
ASTEPT NEXT-UL


Biology hour !  - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 17:29

Îmi cer mii de scuze pentru întârziere dar am avut un program foarte încărcat ... Îmi cer scuze şi vă promit că voi compensa timpul pierdut cu câteva momente epice . Lectură plăcută !!



Capitolul 12 . Coincidenţă



Lăsând glumea la o parte ... Revenim în sala de spectacol unde Sakura îşi căuta locul : se uită atent pe bilet sau asta vroia să pară când de fapt ea îl căuta pe Sasuke . La o cercetarea mai atentă a biletului şi a sălii găsi în sfârşit locul. Dar surpriză ... era ocupat ! Şi nu de oricine ... un ditamai hăndrălău’ care avea creo 10 pircinguri în buză , creasta punk şi o geacă de piele neagră . Sakura nici nu se gândea să îi spună că locul e ocupat tocmai de ea . La ce faţă avea respectivul îi mai terbuia o coasă şi semăna perfect cu Grim Repper . Se uita încă o dată la bilet , mai cerceta o dată sala . Fără îndoială acela era locul ei . Şi se gândea cum să facă să îi spună ... Să nu credeţi că venea Sasuke aşa apărând eroic şi să îi de-a una în faţă acelui hăndrălău să îl pună la pământ oferind locul ei . Cam asta aştepta Sakura dar de unde să apară Sasuke ? A cercetat ficare scaun din sală dar nimic ! Nu era de găsit .

Naruto încă aştepta o minune : să vină cineva să descihdă uşa ais de la toaletă . Norcul lui a fost Sasuke pe care l-am găsit pe hol îndreptându-se spre toaletă . Naruto fericit zâmbeşte şi îl strigă :

-Sasuke , te rog ajută-mă !

-Ce faci acolo ?

-O doamne nici nu ştii ... brusc se aude un ghiorţăit în stomac şi Naruto mai că avea să facă pe el .

Sasuke şi-a dat seama despre ce era vorba şi încerca să îşi ajute prietenul . Uşa nu se clintea din loc oricât ar fi încercat Sasuke să o deschidă .

În spatele scenei era un înterg tumult . Hinata îl stirga disperată pe Naruto dar acesta nu era ! Ino încerca să o calmeze şi să îi spună că totul va fi bine , fără rost însă . Hinata era foarte îngrijorată şi presimţea ceva rău întâmplându-se . Îşi ţinea mâinile albe pe faţă şi ochi îi lăcrimau . Să vezi o aşa domniţă firavă îmbrăcată într-o rochie şi plângând ... Rochia Hinatei pălea pe lângă celelalte . Era albă de mătase , nu era lungă , ba chiar era până deasupra genunchiului , în picioare avea nişte pantofi micuţi cu un toc foarte micuţ cât un purice . Părul lung şi negru (movuliu închis) era undulat puţin şi lăsat pe spate să cadă ca o cascadă . Ino era foarte frumoasă în a sa rochie albastră . Un albastru atât de intens şi de pătrunzător aidoma ochilor săi . Băieţi nu erau nici ei mai prejos . Printre toţi cei câţiva concurenţi , Sai ,partenerul lui Ino, era îmbrăcat într-un costum elegant .

Sakura stătea apropae de locul unde ar fi trebuit să fie al ei . Privea încă în toate părţile.

’Spectacolul va începe în numai cinci minute !’ Tensiunea creşte şi devine tot mai apăsătoare . Naruto împreună cu Sasuke se chinuiau să deschidă uşa . Parcă era bătută în cuie . Naruto se muncea mult, încerca să o deschidă din toate poziţiile. Sasuke încerca şi el, nu doar ca să îşi ajute prietenul ... cred că mai era un motiv. Totuşi Naruto era foarte îngrijorat . Au mai rămas doar câteva minute ...Dintr-o poziţie mai incomodă Naruto încearcă să să prindă clanţa însă presiunea exercitată asupra stomacului şi ...

Tot în acest moment Sakura ,sătulă să aştepte, îşi ia inima în dinţi şi încearcă să îl întrebe pe hăndrălău :

-Mă scuzi ...

Şi fix în acest moment Hinata începea să se panicheze . Toate acestea se petreceau în acelaşi moment şi deodată timpul de opreşte în loc şi se întoarce spre prea iubitul nostru Nea’ Petrică care era în spatele scenei în apropierea concurenţilor . Obosit după toate cele întâmplate se aşează pe un scaun de prin jur şi oftează adânc. Scaunul era în camera de comandă de lângă scena în care se găseau toate butoanele, manetele care schimbă lumina sunetele, chiar şi acelea care dau drumul la cortină şi la fum pe scenă . Petrică al nostru nu băgă de seamă . Era atât de frânt şi obosit . Pleoapele îi cad uşor peste ochii săi , capul îl scăpătă şi cade pe acele butoane, coincidenţă pe butonul care aprinde lumina în toată sala inclusiv în tot liceul . Să fie pură copincidenţă sau nu ... lumina s-a stins şi în acel moment toată luea se sperie şi se aude ...


Ultima editare efectuata de catre Alyshorutz in Sam 10 Dec 2011, 00:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 18:25

Este epic! Biology hour !  - Pagina 3 385627 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Nu mai am ce zice! Biology hour !  - Pagina 3 138742 Biology hour !  - Pagina 3 947835 La fiecare capitol cred ca am murit de ras! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Sa o tii tot asa si sa vii repede cu nextu'! Biology hour !  - Pagina 3 78717 Biology hour !  - Pagina 3 962758




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 18:48

Hehe ce taree. =))) :x

Foarte dragut capitolu in love

Abia astept nextul dap !

Spor la scris, te pup. kiss


    Biology hour !  - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 00:43



Capitolul 13 . Prea multe emoţii ...



’Bună seara doamnelor şi domnilor , să înceapă toamna boboceilor !’

Nu era un efect de scenă care să sperie lumea . Acest întuneric era greşeala neintenţionată a lui Nea’Petrică .

Naruto,încă stând în faţa toaletei, aflat în aceea poziţie trage un ... ştiţi voi ce... iar de pe hol se aude răsunând vocea lui Sasuke :

-Narutoooooooooo!

Sakura ,în sală, era extrem de speriată . În acel întuneric nu vedea nimic .

-Staţi calmi ! vom găsi sursa şi totul va reveni la normal în curând , spune o voce .

Dar degeaba le spunea să stea calmi , mulţimea devena tot mai agitată. Hăndrălăul se uita la Sakura preţ de un minut,chiar înainte de a se stinge lumina, după care se ridică de pe scaun se furişează şi profitând de faptul că era întuneric îi şterpeleşte geanta . Sakura încearcă să ţipe dar degeaba hăndrălăul tocmai a zbughit-o cu tot cu geantă în care era telefonul, câţiva bănuţi şi câteva lucruri de pictat pe care Sakura mereu le purta cu ea . Sakura era atât de pierdută în spaţiu încât încerca să meargă prin mulţime . Nici măcar eu nu ştiu pe unde umbla .

Sasuke gonea pe hol încercând să scape de mirosul provocat de Naruto . În goana sa prin întuneric se izbeşte frontal de cineva . Nu apucă să vadă cine e sau să se ridice de pe podea pentru că LUMINA A REVENIT ! Îl privea oarecum atent . Geanta nu avea de unde să o ştie dar era sigur că un asemenea hăndrălău nu ar purta o asemnea geantă . Din privire Sasuek a înţeles că acesta o furase . Hăndrălăul se sperie oarecum de privirea pătrunzătoare a lui Sasuke şi încearcă să se ridice ca să fugă . Sasuke nici nu încearcă să prindă hoţul şi să recupereze geanta . El stătea şi se uita atent la ce căzuse din geantă pe podea . Era vrba despre un penson . Se uita atent la el . Parcă i-ar fi amintit ceva ... Nu apucă să se gândească pentru că îşi aduce aminte că spectacolul începe ,iar Naruto era încă la ananghie. Merge repede spre toaletă şi vede că uşa era deschisă . Se gândeşte bine şi analizează problema . Cum a deschis Naruto uşa ? Păi vă spun eu . Nu a fost mare lucru . Datorită acelei bombe .. uşa a ... explodat ! Sasuke se îndreaptă acum spre sala de scpectacol .

Probabil că vă înterbaţi unde a ajuns Sakura prin mulţime când încerca să îşi caute geanta . Păi lumina s-a aprins şi Sakura a realizat că era chiar în mijlocul concurenţilor, chiar lângă Hinata .

-Unde am ajuns ?

Se pare că toată concurenţi erau gata să urce pe scenă . Toti cu excepţia lui Naruto care era ocupat .

-Doamne ce mă fac ? îşi spunea Naruto.



...

-Prima conurentă ... Hinata şi primul concurent , partenerul Hiantei ,Naruto. Vă invităm în scenă .

Hinata puţin împinsă de la spate de Sakura intră sfioasă în scenă . Spectatorii o aplaudă .

-Dar unde e partenerul tău Hianta ?

Hinata strânge din umeri , semn că nu ştie .

-Aici sunt !

Toţi se uită în toate părţile ...De unde se aude ?

-Aici sunt ! Eu sunt Naruto , credeţi-mă !

Naruto tocmai intră în sala de spectacol prin uşa destinată spectatorilor şi astfel îşi face o intreare cum nu se poate mai dinamică .

-Atunci , Naruto , te poftim pe scenă .

Hianta răsuflă uşurată şi spectacolul-concurs îşi ia din nou firul normal .

Sasuke a intrat şi el în sală , iar Sakura merge să îşi caute un loc . Era foarte supărată că îşi pierdu-se geanta . Sasuke se uita împrăştiat . Toată lumea ocupa câte un scaun chiar dacă nu era cel corespunzător şi pentru că nu vroia să provoace îşi caută un loc şi chiar îşi găsi . În spate de to erau nişte mici locuri despărţite de restul sălii unde erau aşezate câteva scaune pe care de obicei se aşezau invitaţi din alte sate . Cum anul acesta nimeni nu a fost invitat scauneel erau libere şi Sasuke se aşeză pe unul dintre ele . Sakura încă era pierdută în sală . Căuta cu privirea până când a dat de el . Se duce şi îl întreabă :

-Pot să mă aşez aici ?...

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Biology hour !  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 10:03

Prima nr1

foarte frumoasa continuarea
nici n-am cuvinte
pune nextul repejor
acel baiat oare este Sasuke ?


adu nextul repejor


pupici si bafta


Biology hour !  - Pagina 3 S6he8w
Biology hour !  - Pagina 3 Npi5xg
Biology hour !  - Pagina 3 2myt0zq




Biology hour !  - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 16:36

Cat de penal!!!!! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Ador acest fic! Biology hour !  - Pagina 3 962758 Rad de ma sparg! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Sa pui next-ul repejor! Biology hour !  - Pagina 3 544217




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 17:48

A explodat uşa ?! =))

Foarte drăguţ capitolul. in love

Abia aştept nextul. :x

Te pup kiss


    Biology hour !  - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 17:50

Doamne sal prind pe ala care ia furat geanta Sakurei ca il fac snitel si il mananc cu castraveti! biciuitor biciuitor
Si Sasuke de ce nu la oprit pe ala?Murea daca facea o fapta buna? kboom
Of baieti astia. Numai sunt printi!
Oricum astept next-ul


Biology hour !  - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 00:35

Capitolul 14 . Probele



Sasuke ridică privirea, se uită la ea şi îi spune :

-Da ...

-Mulţumesc,spuse ea .

Se aşează şi privesc împreună spectacolul . Concurenţi defilau rând pe rând pe scenă în costume deosebite şi rochii strălucitoare. Sakura îi încuraja pe colegii ei ţipând şi aplaudând , iar Sasuke privea fără nici o reacţie .

Pe scenă lucrurile decurgeau minunat . Concurenţii se prezentau în faţa juriului . Venise rândul lui Naruto şi bine înteles că nu ne aşteptăm ca Naruto să zică şi ceva normal :

-Bună seara! Mă numesc Naruto Uzumaki şi sunt elev în clasa a 9-a . Ca să mă prezint ....am numai note de 10 ...(în gândul lui ... 10 note de 2,10 note de 3, si restu de 4 ...)

-Bun , Naruto ! Ne mai poti spune ceva desper tine ? Ce îţi place cel mai mult , ce nu îţi place ce planuri de viitor ai ?

-Da, da corect ... păi să vedem .

Apucăturile specifice Naruto se arată . Scărpinându-se în cap el spune :

-Păi ...îmi palce foarte mult adică ador ...să mănânc ramen ! Şi îmi place şi de o colegă cu păr roz dar nu dau nume !

-Mulţumim Naruto pentru ’’prezentarea’’ ta !

Sakura când aude aceste lucruri se ruşinează şi încearcă să îşi acopere faţa . Nu era ca şi cum Naruto cunoscuse la viaţa lui mai multe fete cu părul roz . Dar trcând peste asta prezentările îşi iau cursul şi ajungem astfel la cea de-a doua probă : proba de dans, care nu se arată prea strsantă prin rândul concurenţilor . Se pare că Ino a nimerit un bilet norocos . Dasnul pe care l-a pregătit ea împreună cu Sai este o salsa . Salsa , dansul latino a cărui curs se revarsă peste mişcările braţelor , picoarelor şi foarte important ale şoldurilor ,pare să îi încânte pe nrorcoşii ce urmeză . Ino îmbrăcată într-o superbă rochie roşie dansează minunat pe ritmurile de salsa . Umează un val de concurenţi a căror nume nu m-am gândit să le inventez . Dansurile lor au fost pe cat se poate de bunicele , asta exceptând căzăturile de pe scenă , împiedicăturile , încurcăturile , rochii rupte sau foarte înfricpşător şi jenant : o concurentă a rămas cu sânul dezgolit . Dar să trecem peste aceste detalii ... Am ajuns la Hianta şi Naruto care au pregătit un dans romantic şi plin de pasiune . Un dans, care la auzul acestor cuvinte te face să vibrezi , să simţi un fior pe şira spinării : Tango argentinian . Probabil că acest dans nu a fost auzit de către Naruto,dar toţi au aştetări mari de la el , iar Naruto nu ne va dezamăgi . Intră în scenă îmbrăcat la costum şi cu papion ţinând-o de mână pe Hinata , îmbrăcată într-o rochie albastră.

Muzica începe într-un pas puţin mai alert ,iar Naruto pare că ştie ce face . Dansul continuă cu nişte încolăciri ale picoarelor, cu nişte paşi mai lungi şi apoi se rotesc în jurul scenei . Toată lumea îl privea pe Naruto care părea vrăjit . Dansul lui era apropape impecabil . Naruto avea şi statura unui dansator stătea rigid . Dansul avea de la sine un ritm alert dar Nartuo părea că măreşte pasul mult prea mult . Hianta îi şopti :

-Vezi că dansezi prea repede ! Ai ieşit de pe ritm !

-Tocmai asta şi vreau să fac !

-Cum adică ?

-Am nevoie la toaletă !

Muzica nici nu se termină , iar cei doi ies de pe scenă cât ai zice ’peşte’!

Astfel, am mai trecut peste o probă , fărăr prea multe incidente nefericite . Cea de a treia probă se numeşte proba de talente . În această proba evident şi din nume reprezintă o probă prin care concurenţii îşi vor afişa talentele . E exact ca şi aceea emisiune : Konoha are talent, dar o să vorbim despre ea altă dată .

Ino se pregăteşte să arate o rocvhie creată de ea . Sai se pregătea să le deseneze ceva , iar Hianta îşi dorea să cânte . Naruto a pregătit ceva cu totul special ce vă va surprinde .

Juraţii au fost încântaţi de rochia pregătită de Ino şi de desenul realizat de Sai .

Hinata era foarte timidă . Intră pe scneă încet şi cu paşii sfioşi . Când începe să cânte oată lumea o prviea parcă cu alţi ochi . Vocea ei angelică topea inimile juraţilor . Foarte plăcut impresionat juriul îi acordă maximul de puncte .Au urmat alte momente ... Ca de obicei cu aceeaşi împiedicaţi şi bâlbâiţi din preoblele precedente . De data aceasta talentele lor au constat în cele mai ciudate moduri . Şi să nu vă miraţi dar iar a încercat să scoată cineva lapte pe ochii şi nu i-a ieşit , dar a avut mare noroc de echipa mediacală . După alte câteva prestaţii jalnice vine şi rândul lui Naruto . De data aceasta va fi ceva ...

Sakura ,stând în aştpetarea lui Naruto , îşi întoarse puţin privirea spre Sasuke care nu schiţa nici o emoţie . Îl întreabă :

-Îţi place spectacolul ?

-Mda ...

-Care concurent e favoritul tău ?

-Până acum sincer ...nu prea m-au încântat foarte mulţi, dar au fost câţiva .

Următorul concurent Naruto Uzumaki ! ...
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 00:59

kiss imi placee in love
chiar m-a luat un fior cand am citit 'tango' si nu stiu de ce :))))
si mi-a placut de Naruto cand a zis de o fata cu parul roz, dar nu da nume :))
iti ador ficul kiss
spor la scris si vino cu next-ul love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 08:56

Mooor!!! Biology hour !  - Pagina 3 385627 Iar am ras cu lacrimi! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Naruto e penal!!! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Dar unde e Nea' Petrica? Biology hour !  - Pagina 3 169309 NEXT!!!! Biology hour !  - Pagina 3 78717




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 21:07

Ador ficul tau. in love

Cel mai mult imi place ca nu grabesti actiunea. Vad si eu un fic unde Sasuke si Sakura nu sunt asa apropiati din primele capitole. dap !

Sunt curioasa ce face Naruto .. lough

Te pup kiss


    Biology hour !  - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 21:36

FRUMOS, IUBITA
E MINUNAT CAPITOLUL
DAR TOT NU SCAPI TOT VREAU NEXT SI NEXT PANA NU MAI AI DEGETE.


Biology hour !  - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Alyshorutz
Academy Student
Academy Student
Alyshorutz

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 14

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 16:02

Capitolul 15. Romea şi Julietu’



Naruto , care era în spatele scenei aşteptând să îşi audă numele pentru prestaţia ce va urma , era foarte emoţionat . O mână caldă îi atinge umărul şi se întoarce . Era Nea’ Petrică care îi spuse :

-Curaj băiete ! Ştiu că te vei descurca !

Aceste cuvinte îi dau putere lui Naruto .

-Nea’Petrică vrei să mă ajuţi ?

-Cum să te ajut ?

-Păi eu am pregătit aici ceva şi cam am nevoie de ajutor nu cred că mă pot descurca singur.

-Bine spune-mi ce teruie să fac şi voi face !

...

-Urmează Naruto Uzumaki !

-Ai auzit Nea’Petrică ? Noi urmăm ! Spune Naruto cu zâmbetul pe buze .

Naruto intră în scenă îmbrăcat foarte medieval : pantaloni albaştri bufanţi si pălărie cu pană ! Se pune în mijlocul scenei şi spune :

-A fi sau a nu fi aceasta e întrebarea !

Acum intră în scenă ... aţi ghicit cine... Nea’Petrică . Numai că era puţin diferit şi aici mă refer la cu totul altă persoană . Nea’Petrică intră pe scenă cu o perucă blondă pe cap şi era îmbrăcat cu o rochie foarte mulată , trasă peste salopetă ceea ce era foarte ciudat . Să nu credeţi că Naruto a uitat să îi pună mănuşi cu dantelă şi să îi dea o umbreluţă . Nea’Petrică îşi intră în rol . Fardat si machiat cu obrajii roşii Nea’Petrică îi spuen lui Naruto :

-Vai Romeo , dar ce tot spui tu acolo ?

Era clar că nuse lega nimic . În primul rând acela , adică personajul interpretat de Naruto cred că se chema Hamlet şi nu romeo , asta demonstrând că Naruto ori nu a pregătit bine ori a încurcat piesele .

-Păi ce să fac , Julieto ! Vreau să mănânc nişte ramen şi uite că în acest secol plictisitor plin de romantism şi alte curente nu există ramen . Dar unde mai încape vorbă de shaorma sau pizza.

-Păi Romeo ! De ce nu mergem noi doi la un restaurant ... Aicisha pe colt este un Mc’Donalds.

-N-am chef ...

Julieta noastră merge spre un decor din scneă , era un fel de balcon micuţ .Se aşează la geam şi strigă :

-Romeo, unde eşti tu, Romeo ?

-În parcare , nu vezi ?

-Romeo , romeo tu ai spus că mă iubeşti ?

-Cred că a fost ecou de la vecini !

De la un alt balcon vecin un tânăr cu o claie de păr creţ în cap îi face cu ochiul Julietei care pare ca şi terminată . Terminată în sensul că mai avea puţin şi leşina la ce faţă avea vecinu’.

-Romeo , ce mi-ar mai plăcea să ningă !

Romeo se cam enervă şi se duce în spatele scenei se suie pe nişte trepte şi dă drumul la o cutie de paiete , asemăntoare zăpezi .

-Vaaai ,Romeo , ce frumos ! Dar , Romeo ce mi-ar plăcea să şi plouă ...

Romeo se enervă din nou . Şi ia o găleată cu apă pe care i-o toarnă în cap . Julieta începe să plângă şi strigă :

-Tăticuleeeeee !

Un ditamai omul , tatăl Julietei , se arătă cu pieptul / burta înainte .

-Ce e fetiţa tatii ?

Nici nu aucă să spună ceva că Romeo a şi zbughit-o .

...

Naruto primeşte felicitări pentru această scenetă şi 10 punte din partea juriului .

Sakura a privit distrată în tot acest timp spectacolul şi să nu uităm să menţionăm că mereu se uita la Sasuke . Offf doamne ... Ce să mai facă ? are că nu îl interesează nimic ,referindu-ne la spectacol şi totuşi ...

Umrează momentul în care vom afla câştigătorii Miss şi Mister Boboc . Tensiunea este mare întradevăr . Juriul deliberează ,iar concurenţii îşi rod unghiile . Pe scenă erau aşezaţi de la stânga la dreapta concurenţii . Toţi erau obosiţi şi aşteptau ca acest lucru să se termine o dată ... Sincer şi eu aş fi vrut să se temrine mia repede ... Toţi se gândeau că cine ştie ce se va mai petrece :un membru al juriului va vărsa paharul de cola peste nuştiu ce document sau altceva . Dar nu , nimic din toate astea nu se întâmplă . Juriul înmanează plicul cu rezultatul final prezentatorilor . Aceştia desfac plicul încet pentru a menţine intenţionat tensiunea .

-Vom anunţa acum totţi câştigătorii acestui concurs ...începând cu miss ...
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Biology hour !  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 16:28

prima nr1
ce frumos e huh?
te rog anunta-ma in legatura cu nextul
abia astept sa pui urmatorul capitol



bafta si pupici kiss good job


Biology hour !  - Pagina 3 S6he8w
Biology hour !  - Pagina 3 Npi5xg
Biology hour !  - Pagina 3 2myt0zq




Biology hour !  - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 17:16

Romeo unde esti tu?
In parcare nu vezi?
Biology hour !  - Pagina 3 947835
Prea super fazaaaa
Deci rad ca nebuna singura, in camera si cu ecou la vecini geniala faza...
Biology hour !  - Pagina 3 947835
Next iubito Biology hour !  - Pagina 3 623735

Finetti te iubeste
Biology hour !  - Pagina 3 273918


Biology hour !  - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 19:39

Vai, ce tare a fost capitolul! Biology hour !  - Pagina 3 544217 O sa ma prapadesc de ras!!!!! Biology hour !  - Pagina 3 947835 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Biology hour !  - Pagina 3 947835 Este absolut genial! Biology hour !  - Pagina 3 301723 NEXT, NEXT, NEXT!!!!!!!!! Biology hour !  - Pagina 3 78717




Biology hour !  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Biology hour !  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Biology hour !    Biology hour !  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Biology hour !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-