Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bloody Mary - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bloody Mary - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Bloody Mary

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
greece12
Academy Student
Academy Student
greece12

Sex : feminin Varsta : 38
Localizare Localizare : Bucureşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 5

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mai 2012, 20:13

Imi place ideea happy2 !
Cat despre fic, nu am ce spune decat:
Ză best!!!
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 20:45

Am ajuns si pe la ficul tau. Cand am citit titlul sincer ma gandeam ca va fi un fic mai mult horror lough , dar e chiar frumos. Imi place ideea ta si sunt curioasa ce are de gand sa faca Hinata. Asa ca am doar doua cuvinte pentru tine: Astept nexttttttt!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️
Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 14:39

1)mersi ca m-ai anuntat, 2)mi-ai starnit curiozitatea, 3)cum sa ne dezamagesti fix tu?asa ceva nu se poate hai repede cu nextu te pwp
kiss kiss
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 13:45



Dragii mei, stiu ca nu am mai venit cu next-uletzul de 1000 de ani, si sincer imi pare foarte rau. Unii dintre voi poate nici nu mai vreti sa cititi in continuare, altii poate ati uitat. Eu o sa dau un Refresh, asa ca uitati ce s-a mai intamplat in ultimele capitole.

• Sakura si-a gasit prietena de mult pierduta, Bianca.
• Sasuke si-a adus aminte un eveniment tragic din copilarie, atunci cand mama sa a fost omorata de care tatal sau Jeko Uchiha, iar el si fratele sau Itachi au scapat cu greu din “ghiarele” sale. Aceasta amintire l-a facut trist, fapt care a ingrijorat-o pe Sakura.

• Hinata vrea sa faca un plan prin care o sa o indeparteze pe rozalie si brunetul va fi numai al ei, desi ea nu simnte nimic pentru el.

Sper ca v-at amintit cat de cat ce s-a intamplat in ultimele capitole si ca inca o sa imi cititi ficul, care apropo, nu mai are multe capitole. Va multumesc fetelor pentru comm-uri si tuturor cititorilor. Va promit ca voi incerca sa aduc next-urile cat de repede pot de acum in colo. Deci, lectura placuta si spor la citit:


Bloody Mary - Pagina 4 Sakuravssasukebymuzzath

Capitolul 12:

Hinata’s point of view

O noua zi se asterne peste intrega omenire, lasaindu-si amprenta mai mult sau mai putin peste fiecare persoana in parte. Unora poate astazi le este sortita fericirea sau poate pieirea. Un lucru stiu sigur, Sakurei, caci am aflat cum o cheama pe rozalie, ii este sortita tristetea. De astazi o sa imi pun planul in aplicare. Ca va fi tragic sau nu, nici nu ma intereseaza, cert e ca, cu toate ca nu-l iubesc pe brunet, eu una tot vreau sa fie al meu.

Parul meu era risipit pe perna moale. Ochii mei treceau ageri de la un tablou la altul, fiecare trimitandu-ti o stare de neliniste, deoarece in toate aparea dulcele lichid rosu, ce te face sa vrei mai mult, sa ii simti gustul. Sangele… E tot ceia ce vreau sa vad in acest moment. Cum toata lumea zace pe pamant, murdari de acest lichid imbibat cu ura, ura ce i-o port fiecaruia. Asta sunt eu, un monstru insetat de razbunare, dar si un monstru are o inima si un orgoliu, lucruri pe care le detin si eu.

O lacrima imi curge pe obraz, gandindu-ma la momentul in care am pierdut tot ce aveam. Era la fel ca si astazi, o zi insorita, linistita, de vara, aparent comuna, dar cu toate astea, cand noaptea se asternuse peste oras, am pierdut fiecare lucru ce conta in viata. Imi sterg rapid lacrima si imi scutur capul, pentru a alunga imaginile ce erau pe cale sa-mi invadeze mintea. Poate acele clpie m-au schimbat. Daca nu s-ar fi intamplat acele lucruri, astazi poate, as fi fost o fata normala care zambeste si… Iubeste!

Ma ridic usor din patul meu confortabil, iar pasii mei ma ghideaza catre biroul meu, de unde imi iau telefonul mobil, tastand cateva numere comune. Imi duc telefonul la ureche, asteptand ca din capatul celalant al firului sa se auda vocea mult dorita. Ma enervez cand aud casuta vocala care imi spune ca apelatul momentan nu este disponibil si bla, bla, bla. Abonatul trebuie sa fie disponibil. Dar intr-un fel, sunt si eu nebuna, deoarece este ora opt dimineata, iar persoana cautata poate inca doarme.

Apas pe o tasta pentru a inchide telefonul, apoi il arunc in pat. Ma indrept catre dulap, de unde imi scot cateva haine comode, apoi ma schimb. Dau drumul la televizor, butonand telecomanda, ne fiind atenta peste ce canale trec. Nici nu ma interesa. Am deschis televizorul doar ca sa nu ma simnt singura. Mereu am facut asa cand eram mica, deoarece auzeam un sunet si ma simteam… In prezenta alt cuiva, desi eram singura.

Regret ca am abandonat copilaria in schimbul maturitatii. Inca un lucru gresit in viata mea. Cele mai multe lucruri pe care le-am realizat in viata, abia acum, am realizat cat de gresite au fost, si cate as fi putut sa fac pentru a fi din nou fericita. As vrea sa dau timpul inapoi si sa repar totul, pentru a putea zambii din nou cu adevarat, dar timpul este deja irosit, iar faptele consumate. Niciodata nu voi putea sa schimb trecutul, dar poate viitorul…

Nu, nu pot schimba nimic, e prea tarziu. Cand m-am nascut, mi s-a ales deja destinul, nu pot face nimic. Acum, imi rasuna incontinuu cuvintele mamei mele: “Doar inceputul si sfarsitul ne este ales, insa viata ti-o faci dupa cum vrei tu, scumpo!”. Poate are dreptate, dar deja e prea tarziu, au ales altii in locul meu, iar eu nu m-am putut impotrivi si nici nu as fi putut. Poate e prea mult pentru o singura persoana, sau poate ca Dumnezeu a vrut sa puna toate greutatile in capu’ meu.

Oare am o identitate anume? Cati ma cunosc? Cati is vor aduce aminte ca am existat? Nimeni… Fiecare persoana va fi uitata, mai mult sau mai putin, dar eu nu vreau asta. Insa, indiferent ca vreau sau nu, nu pot face nimic. Sunt neputincioasa. De ce imi vin acum toate aceste ganduri, cand deja e prea tarziu sa mai pot face ceva? M-am saturat sa am mereu aceste intrebari stupide, fara raspuns, in minte. As vrea sa nu ma fi nascut niciodata, ca sa nu mai sufar atatea pierderi, atata durere, atatea lucruri ce nu ma vor…

To be continued…

Sper sa va placa acest capitol si inca sa mai fie doi-trei care sa imi citeasca fic-ul. Scuze ca e mic, dar nu am avut timp mult sa-l fac, plus ca vreau sa vad cati il mai citesc. Astept pareri, si pana data viitoare, va poop dulke…




Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 18:19

Mersi ca m-ai anuntat in primul rand , eu iti voi citit intotdeauna ficurile , printre care si acesta , parinti Hinatei sunt morti? sad poftim?! E nasol......... deci de asa e asa de enervanta , dar a naibi are ceva cu Sasuke , nu-l iubeste si il vrea pt ea. Nu zice un proverb ca daca iubesti ceva , dai drumul si daca se va intoarce la tine , va fi al tau? Ea cred ca nu a auzit de asta , il are pe Naruto om bun......of , abia astept next , multumesc pentru capitol kiss
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 12:17



Hello, Hello, dragilor! Am revenit cu next-uletzul. Sper sa va placa, pentru ca, eu chiar nu am deloc inspiratie. Ehh, sa vedem ce a iesit!


Bloody Mary - Pagina 4 Sakuravssasukebymuzzath

Capitolul 13

A new person trying to enter in my life. Not to let her rob me happiness!

Sakura’s Point of View

Telefonul suna in tacerea mormantala a camerei noastre. Ma uit catre noptiera si ii iau telefonul brunetului, pentru a vedea cine il apeleaza la aceasta ora a dimineti. Un nume strain mie, un nume de fata, aparea in dreptul unei poze: „Hinata”. Oare cine este aceasta fata si ce vrea de la brunetul meu? Nu ii raspund, acoperind telefonul cu o perna pentru a nu se mai auzi atat de tare melodia sa. Ma ridic din pat, indreptandu-ma catre toaleta. Deschid usa din lemn de cires, privind intreaga incapere. Pasii mei se indreapta catre oglinda. Gresia era atat de rece, incat, pentru doua secunde, am simtit ca tremur.

Cu una dintre maini imi indepartez o suvita ce imi acoperea ochiul drept. Ma priveam atent, analizandu-ma. Nu faceam nici o miscare. Nu inteleg ce m-a apucat tocmai acum! La un moment dat, Eu-l meu interior imi pune o intrebare ce m-a facut sa ma ingrijorez: „Daca acea Hinata este iubita lui, sau amanta si te inseala?”. Am inchis ochii pentru cateva secunde, imaginandu-mi ca ceia ce spunea Eu-l meu interior ar fi fost adevarat. Era ingrozitor… Eu, in lacrimi, indreptandu-ma catre oglinda, atingand-o si intrand inapoi in ea pe veci. Imi scutur capul, alungandu-mi orice alt gand nebunesc.

Eram ingrijorata, panicata… Stiu ca nu as face acest lucru nici-o data, insa o astfel de lovitura m-ar face sa disper, decurgand astfel la gesturi cu urmari groaznice. Ma las incet in jos, asezandu-ma pe micul covoras verde si pufos. Imi strang genunchii tare la piept, incercand cu greu sa imi stapanesc lacrimile ce vroiau sa imi invadeze obrajii. Nu, trebuia sa fiu puternica, este doar o chestie de timp pana voi afla ce si cum. Nu cred totus ca Sasuke m-ar insla, stiu cat de mult ma iubeste si ca tine mult la mine.

Cu miscari lente, usoare, ma ridic de pe jos, iesind din baie. Cu o ultima privire ma uit la oglinda, un soptit inspaimantator auzindu-se in camera micuta. Imi spunea ca oglinda ma cheama. Raman intepenita, intreband cine a vorbit, insa nimeni nu parea sa ma auda. Inspaimantata, inchid usa in urma mea, ducandu-ma inapoi in dormitor. Nu stiam ce se intamplase mai de-vreme, daca toata aceasta poveste trebuie sa o iau sub o forma de avertizment sau poate in alt mod. Nu vreau sa mi se intample nimic rau, tin prea mult la viata mea… Noua mea viata!

Priveam abatuta prin camera, uitandu-ma catre un punct, nestabilit. Brunetul statea la geam, uitandu-se la peisajul mirific al dimineti. Vantul care adia printre ramurile copacilor, pasarile ce cantau imnul lor mladios, natura ce zambea in razele soarelui. Ma apropi de el, punandu-i mana pe umar. Se intoarce brusc la mine, privindu-ma cu dragoste in ochi. Daca ma mintea si de aceasta data? Daca is batea joc de mine ca de un caine ce zace la mijlocul strazi? Oare sunt atat de usor de pacalit?

-Vreau sa vorbim ceva, Sasuke! ii spun eu cu vocea ragusita. Azi dimineata te-a sunat o fata, Hinata. Spune-mi daca eu nu însemn nimic pentru tine, voi pleca…

Ochii lui imi analizau fiecare trasatura a fetei, uitandu-se cu tristete la mine. Sper ca nu am spus ceva gresit! Ma durea gandul ca eu cred ca el nu ma iubeste, insa nu vreau sa sufar. Daca mi-ar spune acum ca nu ma vrea, nu as suferi ca atunci cand i-as vedea impreuna. Mana lui a facut contact cu obrazul meu, mangaindu-l usor si atent. Un fior placut imi strabatuse tot corpul, facandu-mi pielea de gaina. Zambetul sau ma cucerea, ma facea sa zbor pe culmile extazului, insa am nevoie de un raspuns la nelamuririle mele. Nu vreau sa-l fac sa se prefaca si nici eu sa-l urasc…

-Te iubesc, Sakura Haruno! Te iubesc din toata inima mea! mi-a soptit.

Acest raspuns mi-a fost de-a juns sa inteleg ca nu ma minte…

To be continued…


Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 11:50

Hei scumpa, sigur ca iti voi citi ficul in continuare, asa ca te rog sa ma anunti cand aduci next- ul.

In aceste 2 capitole nu s-au intamplat prea multe asa ca nu prea am ce sa spun; voi fi scurta si la obiect:
1. Inca nu am aflat ce vrea sa faca Hinata si vreau sa aflu cat mai repede asta.
2. Sakura e chiar usor de pacalit daca l-a crezut pe brunet asa de usor ca o iubeste, chiar daca e adevarat. think
3. Care a fost faza cu oglinda care " o cheama" ????

Abia astept sa vad daca Sakura va mai avea indoieli in legatura cu Sasuke si care e planul Hinatei, asa ca .......................................... next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te-am pupat si spor la scris ♥♥♥
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 18:55



Hello, Hello! Acum ca mai e putin si incepe scoala, m-am decis sa aduc next-uletzul aici pentru ca nu o sa am asa de mult timp pe parcursul anului scolar. Spor la citit!


Bloody Mary - Pagina 4 Sakuravssasukebymuzzath

Capitolul 14

His secret about the family I did not know before. I did not ever talk about them, but I found out why.
I'm sorry that he had to suffer so much!

Sakura’s Point of View

Stateam intinsa pe canapeaua din living, butonand neinteresata televizorul. Afara era innorat, semn ca incurand s-ar putea sa inceapa sa ploua cu galeata. Am expirat apasat, uitandu-ma in directia cu totul opusa a televizorului. Portretul familiei Uchiha era frumos inramat intr-un tablou scump, atarnat de peretele cel mai vizibil atunci cand intrai in casa, adica peretele din fata usi principale. Analizam privirile fiecarui membru. Mama lui Sasuke, din cate am inteles se numeste Mikoto, statea in centrul celorlalti trei baieti, adica sotul si respectiv cei doi baieti ai acesteia. Pe atunci brunetul avea 5 anisori. Avea o fata atat de dulce si de blanda, incat nu te mai puteai dezlipi de el. Pe unul dintre scaunele din apropierea mamei, fratele lui Sasuke statea foarte mandru, cu un zambet superior dar gingas. Parul sau negru ca smoala, drept, ii aluneca pe spate, avand cateva suvite si pe frunte. Liniile trasate parca cu creionul pe ambii obraji, il ajuta sa fie distins de fratele sau mai mic.

Domnul Uchiha o tinea tandru in brate pe mama copiilor sai, cu ochii larg deschisi si un zambet al naibii de fermecator. Semana mult cu Sasuke cel din prezent, insa era cu o idee mai plinut decat el. Parul sau saten era lasat la voia intamplari, avandu-l umpic ciufulit datorita vantului ce batea in momentul in care fotograful a apasat butonul cel mare. Sasuke nu mi-a povestit niciodata in mod special despre parintii sai sau despre orice alt lucru legat de copilaria sa. Totul era un mister pentru mine. M-am ridicat lenes in picioare, mergand lent catre fotografie. Mi-am pus usor mana pe gemuletul curat, lasand urme aproape invizibile. Aveam noroc ca brunetul era plecat undeva cu prietenii, asa ca nu eram agitata ca o sa ma vada in preajma tabloului.

Fara sa vreau, am miscat rama aurie, portretul strambandu-se putin, o hartiuta mica, mototolita, plutind in aer pana ce se izbi brutal de parchetul alb. M-am aplecat atat cat am luat hartiuta, ridicandu-ma rapid inapoi in picioare. M-am indreptat silentios catre canapea, fixand inapoi tabloul. M-am asezat incet si calculat, dand televizorul pe mut. Am inceput sa deschid atent foicica. Cand era deschisa complet, am avut un usor moment de ezitare. Daca era ceva secret? Nu este frumos… Insa sunt o fire mult prea curioasa! Am inghitit in sec, trecand ochii peste randurile scrise frumos de mana.

Draga mama si tata,

Poate va intrebati de ce nu sunt eu in pat, ci aceasta scrisoare. Ei bine, vreau sa aflati ca am fugit, am vrut sa scap de toate acele certuri de seara, cum ca eu intarzi mereu si toate cele. Si ce daca? Acum sunt suficient de mare ca sa stiu ce sa fac din viata mea. Nu stiu ce sa va spun, doar ca imi pare rau ca nu ne-am putut impaca asa cum ar fi trebuit sa o facem. Il aveti pe Itachi care sa va acopere lipsa unui copil, asa ca nu ma cautati, nu o sa va spun unde sunt. Nu incercati sa ma sunati, nu ma intereseaza acest lucru. Cand o sa ma intorc? As minti daca as spune ca stiu! Poate niciodata… Mama, nu plange, fi tare! Pustiu’ tau va fi bine, promit! Tata, nu imi impacheta lucrurile in cutii de carton, nu mi-ar placea sa stiu ca nu mai este nici un lucru care sa va mai aduca aminte de mine. Itachi, ai fost si esti fratele meu mai mare, cu care faceam numai prostii. Nu va voi uita niciodata!

Sasuke… Uchiha.

P.S: Va iubesc mult!


-Acelea au fost ultimele cuvinte pe care i le-am mai sus familiei mele, Sakura!

Am tresarit, uitandu-ma catre intrare. In pragul usi statea Sasuke cu ochii plecati in pamant. Ii puteam citi tristetea de pe chip la fel de usor ca lacrimile unui copil ce isi pierduse bomboana, numai ca aici era ceva mai mult. Am ascuns la spate biletelul, nevrand sa-l fac sa se intristeze mai tare. Am incercat sa-i spun ca-mi pare rau, insa cuvintele inghetasera in gat. Ma uitam in jur, cautand o portita de scapare. Mainile mele mi-au alunecat in jurul taliei, ridicandu-ma si indreptandu-ma catre brunet. Mi-am deschis larg bratele, trangandu-l cu putere la piept, insa el nu se clintea. Statea acolo la fel de trist si ingandurat la fel ca si acum cateva secunde. Nu-mi placea sa-l vad asa…

-Asta s-a intamplat acum 3 ani. Era vara, 15 iulie. Am plecat de-acasa pe la 11 noaptea. Ploua si era innorat ca astazi. M-am intors pe la ora 3 dimineata deoarece imi dadusem seama ca era o prostie sa plec asa. Am intrat in casa fara sa fac zgomot si am urcat la mine in camera cu gandul ca a doua zi o sa le fac o surpriza. Am deschis usa la mine in camera incet, si am intrat. Acolo erau parintii mei intinsi pe jos, intr-o balta de sange, iar mama tinea strans la piept biletul acesta. L-am pastrat… mi-a spus derutat.

L-am privit pentru o clipa in ochii gandindu-ma la cata suferinta i-a produs aceasta pierdere. L-am luat, mai bine spus l-am tarat dupa mine pana ce am ajuns la scari. Am inceput sa urcam incet si domol catre etaj. Am coninuat pe holul lung, pana ce am ajuns in dreptul unei usi din lemn maroniu. Am apasat rapid cu cotul pe clanta, uitandu-ma in continuare la brunet ce-si tinea ochii in pamant. L-am condus catre pat, asezandu-ma langa el. I-am intins mana, pana ce i-am atins umarul fierbinte. O scurta intrebare imi aluneca prin gand: „Are febra?”. Mi-am dus mana catre fruntea sa, dand la o parte firele sale brunete si rebele. Mi-am asezat palma pe suprafata sa, sesizand ca aceasta nu era fierbinte. M-am linistit!

-Dar fratele tau? Unde era? Nu ai spus nimic de el, i-am spus.

Nu mi-a raspuns, probabil in spatele acestei taceri ascunzandu-se o imagine a sa impreuna cu fratele sau. Poate ca nu vroia sa imi zica de teama sa nu ma speri, sau poate dintr-un alt motiv. M-am asezat usor cu spatele pe salteaua moale, ducandu-mi coatele in asa fel incat sa ma sprijin cu ajutorul lor. Inca asteptam un raspuns, insa nu stiam daca aveam sa-l primesc de la el. Mi-am atintit ochii spre tavan, gandindu-ma ca trebuie sa fac ceva ca sa-l bine-dispun. Un plan ciudat de bun imi lumina mintea intunecata. Nu am mai stat pe ganduri, punandu-l in aplicare. M-am ridicat inapoi in sezut, fixandu-mi mainile pe spatele sau. Am trasat o linie invizibila in jurul parti din spate a gatului sau, dupa care, tandru, l-am sarutat undeva pe umar.

A tresarit la atingerea buzelor mele catifelate de pielea sa, intocandu-si capul catre mine. Nu am zabovit mult si l-am sarutat din nou pe obraz, apoi inaintand incet catre buze. Mi-am presat gura de a sa, simtindu-ma complet in al 9-lea cer. Mainile sale se indreptau usor catre obrazul meu, atingandu-l rusinate si mangaindu-l. I-am luat o suvita de par si am inceput sa ma joc cu ea in timp ce adanceam si mai tare sarutul. Am simtit cum dintii sai mi-au prins buza de jos, obligandu-ma sa deschid gura. Un firicel de sange mi-a alunecat pe barbie, insa nefacandu-ma sa ma opresc din micul nostru duel al limbilor, unde insa, eu pierdeam in 90% din cazuri. Am simtit cum breteaua bluzitei mele era inlaturata cu grija de pe umarul meu, insa nu m-am impotrivit.

Fara sa fie atent, brunetul nu baga de seama ca am luat o perna de pe pat. Era aproape gata, gata sa-i dau jucaus unapeste brat, insa m-am simtit impinsa pe spate. El era deasupra mea, imobilizandu-ma. Mainile sale se plimbau incet pe piciorul meu, dandu-mi fiori pe sirea spinari. Dar, cand ma pregateam sa-i dau jos tricoul, am simtit o perna ce ma lovise in zona stomacului, apoi pe brunet cum se dezlipise de mine. Un mic chicot ii aluneca pe fata cand ma auzi ca bolborosesc ceva. Cu o privire de catelus plouat, l-am ademenit pe baiat inapoi la mine, suficient de aproape incat sa-i dau o perna in fata si sa fug pe partea opusa a patului. Il priveam cu o fata invingatoare, ce-l facea sa se apropie amenintator de mult catre mine. Am fugit pe o parte a patului, insa prea tarziu, brunetul ma prinse cu un brat de mijloc, trantindu-ma in pat.

Am inceput sa radem amandoi, eu una incercand in acelas timp sa scap din stransoarea lui. Am simtit cum ma saruta pe mana, apoi inaintand catre umar. Ooo, pustiul vrea razboi, atunci stai sa vedem noi! Am inceput sa ma agit, facandu-l sa intrerupa micul moment dulce. Cu o miscare calculata i-am lovit spatele cu perna mea alba si moale, strecurandu-ma printre bratele sale puternice. Acum radeam de el, iar mititelul statea ghemuit si suparat pe pat, uitandu-se trist catre mine. Am ianaintat cativa pasi, asezandu-ma langa el. Insa, am simtit cum perna sa a facut contact cu capusorul meu micut, si cuvantul „Victorie” rostit de catre Sasuke. Cusatura pernei slabise atat de tare, incat penele albe ce erau inauntru fugeau prin aer ca arse.

M-am indreptat catre el, incepand amandoi sa ne ferim, in acelas timp atacand persoana opusa. Mii de fulgisori de nea pluteau liber in atmosfera incaperi, pana ce ramasesem amandoi doar cu materialul alb in mana, ce adapostea penele. Ne-am trantit la unison in pat, invaluiti in mii de hohote de ras. Eu aveam o mana dusa pe pieptul baiatului, iar el dusa in jurul taliei mele. M-am intis pentru a-l saruta, insa el fugi repede direct catre usa, apoi catre scari. In urma sa am mai auzit doar cateva cuvinte rostite printre chicote:

-Hai sa jucam Ascunsa! Tu numeri!

Si am inceput sa rostesc numaratoarea, pana la 50, insotita de un zambet larg pe buze.

To be continued…

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 19:31

Primaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Edit:

Cat de frumos!!
Parca ar fi fost 2 copii pusi pe nazbatii. in love
La inceput cand a intrat Sasuke pe usa si era trist, am crezut ca tot capitolul va fi asa.
Dar pana la urma, ce va face Hinata. Trec next-urile unul dupa altul si noi tot nu mai aflam puppy eyes

Astept next!!!!! Poate de data asta aduci si detalii legate de planul Hinatei si oglinda care " o chema ".

P.S. Mersi ca m-ai anuntat kiss

Te-am pupat si spor la scris ♥♥♥
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 11:10



OMG, scuzati intarzierea, insa de cand cu scoala, nu mai am timp nici sa mai ies afara sa iau o gura de aer. Nu stiu cati mai sunteti Online in perioada asta, sau cati dintre voi isi mai aduc aminte ca mi-au citit fic-ul la un momentdat, dar, uite-ma aici, chiar acum…


Bloody Mary - Pagina 4 Sakuravssasukebymuzzath

Capitolul 15

I do not try to change myself, but I will not stop to be what they want to be. Maybe I was a fool, but it's time to change.

Hinata’s Point of View

Am pasit apasat pe bucata de ciment din dreptul intrarii. Cu o miscare calculata am invartit cheia in broasca, apoi mi-am continuat drumul grabita, ca si pana acum. Ochii mei zburau peste felinarele aprinse. Poate ca, daca as fi fost altcineva, o alta fata, mi-ar fi fost frica sa umblu la ora asta singura in intunericul noptii. Dar nu-mi pasa ca aveam sa fiu atacata sau violata, aveam o tinta fixa si trebuia sa ajung acolo chiar daca voi fi doar pe jumatate. Am inghitit in sec cand am auzit un fleierat dintr-o masina neagra ce mergea pe strada, dar nu am fugit inapoi, nici nu am tresarit. Doar am continuat sa merg cu capul plecat, ca si o fata rusinata de fapta ei nesabuita.

Pana la urma, asa ma simteam, o pr**sta. Insa aveam sa ma schimb, imi promisesem mie insami, atat si celor ce stau in jurul meu. Am promis ca ma voi schimba in ceva mai bun, „cat de cat accesibil”, dupa cum m-am denumit acum doua zile. M-am furisat pe dupa peretele inalt al unui bloc cu zece etaje, continuand la fel de nepasatoare pana in dreptul unei vile frumos decorate. Astazi aveam sa raman la fel de pr**sta ca si pana acum. Astazi nu ma schimb! Inca o zi o sa mai profit de „libertatea” ce mi-o furam singura. Dar nu zambeam in sinea mea, sau comentam, ci doar acceptam ca asa e, ca asta voi face, ca pentru asta m-am nascut. Pentru o viata normala!

Am deschis cu o miscare agila poarta frumoasa, moderna, apoi m-am strecurat pe cararea pavata cu pietre frumoase, ca la un castel. Si paseam gratios, imaginandu-ma intr-o rohie alba, lunga, de matase si dantela, catre caleasca ce ma astepta acolo, inexistenta. Am deschis ochii, iar totul disparuse fara urma. Nu trebuie sa visez, nu acum! Am scos o alta cheie, fata de cea a usii mele, invartind-o, apasand mai apoi pe clanta. Un aer cald m-a invaluit, atragandu-ma ca un magnet inauntru. Nu am zabovit mai mult de doua secunde…

La inceput am analizat perimetrul… Totul era linistit. Razele lunii patrundeau prin geam, luminandu-mi drumul catre scara, ca mai apoi sa urc la etajul invaluita in lumina mai multor becuri. In baie se auzea apa curgand, si vocea unei fete, ca un clinchet de clopotel, fredonand aproape in soapta cateva versuri din Lana Del Ray-Born To die. Am inaintat in camera de unde puteam zari luminite ce se schimbau, semn ca persoana ce era acolo se uita la un televizor. Patul era pozitionat in asa fel incat cel ce statea acolo nu putea vedea cine intra sau iese pe usa, asa ca am profitat de decor, strecurandu-ma pe la spatele sau.

-Sakura tu es… dar brunetul nu a mai apucat sa spuna nimic.

Buzele mele erau presate peste ale lui. Totul devenea roz in urma mea. Fiecare pas ce il facusem pana aici nu mi se mai parea o pierdere de timp, iar alegerea mea se dovedeste a fi una… Inteleapta! I-am muscat buza de jos, obligandu-l sa deschida larg gura. Momentul prefect pentru a transforma acest sarut intr-unul deosebit. Mi-am strecurat limba in lacasul sau umed, explorandu-i fiecare loc ascuns. Am simtit cum limba lui facuse contact cu a mea, asa ca, involuntar, am inceput un „duel”, unde, numai eu puteam sa castig! I-am simtit mana strecurandu-se pe sub bluza mea, cautand inchizatoarea sutienului.

L-am trantit pe spate, astfel scotandu-i mana afar de sub topul meu alb. Il sarutam nebuneste, fara sa mai simt nimic altceva. Totul prindea un alt contur, lumea mea acum stralucea. Atunci, am realizat ca el trebuie sa fie al meu, ca el poate sa faca ceva mai bun din mine! I-am ridicat rapid tricoul, in doar o fractiune de secunda aflandu-se undeva pe jos. Nu imi pasa! Corpul sau bine facut imi furase privirea involuntar, dar am revenit la normal cand el se invartise in asa fel incat eu eram cea „inlantuita” in mainile sale, fara bluza, in mod surprinzator! I-am simtit buzele pe gatul meu, iar respiratia sa sacadata undeva in decolteu. Am tresarit.

Ramasese-m de mult fara pantaloni, fara sutien si fara… Eram nud! La fel si el! Buzele sale acum erau undeva pe bratul meu, oferindu-mi fiori unici, noi, placuti. Si atunci am simtit ca trupurile noastre s-au unit, acum eram unul, doar unul. Ii simteam caldura acoperindu-mi inima si transformandu-ma in ceva, in alt om! Am urlat in surdina, asta facandu-l pe Sasuke sa tremure de placere. Dar, totul se terminase prea repede, deoarece, in pragul usii, un urlet feminin a taiat ca un cutit totul, tot ce am fost si ce, probabil, nu voi mai fi niciodata!

Sakura statea acolo, respirand greoi, cu mana la piept, inmarmurita, cu un halat de baie inconjurandu-i talia, si facand-o… Mai sexy decat mine! Din cate tin minte, acesta era halatul sau preferat, al lui Sasuke. M-am asezat pe spate tacticos, privind cum, la fel ca rozalia, brunetul era acolo, incremenit. Mica mea stana de piatra! Fata a facut un pas, dar s-a retras innapoi simtindu-se atacata, probabil, de privirile mele pline de venin. Cateva lacrimi au inceput sa-i curga pe obraji, urland ca-l uraste, ca vrea sa-l omoare, ca EA vrea sa moara.

-Crezi ca… T-te poti juca asa cu m-mine? C-ce sunt e-eu? a intrebat pe o voce nesigura fata.

Atunci am vazut-o fugind. O usa trantita si incuiata cu cheia. M-am ridicat la foc automat si mi-am strecurat hainele pe mine, la locul lor sigur. Baiatul m-a privit cu ura, apoi a fugit dupa Sakura. Am zambit in sinea mea, insa nu cu un zambet triumfator sau ironic, ci… Aproape ca imi pasa de cei doi! Aproape!

To be continued…

Sus In jos
A Girl Smile
Academy Student
Academy Student
A Girl Smile

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea muzicii
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica si scris-ul
Stare de spirit Stare de spirit : Super Buna..

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 11:21

Buna....

Ce imi place ficul tau ^^ Ideea ma captivat
Off doamne ce sa mai spun ca mi-ai taiat glasul .
Vreau nextul scumpa ^^

Spor la scris si la ideei
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 12:20

saraca sakura... sasuke fa bine si impaca-te cu saku angry
draga mea capitolul mi-a placut la nebunie
nextul cat mai repede kiss
te-am pupat dulcee
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 13:43

Nu pot sa cred. Cat de nesmtit e Sasuke!!! Si Hin rea??? Ea,cea mai tmida fata, sa poata face asa ceva?Uhh... Iar nesi ala de Uchiha chiar a uitat de Sakura. Astept nextu s anunta-ma si pe mine
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Oct 2012, 23:40

Doamne , Doamne, Doamne what?lol!
Deci sunt prea ..... proa**a nervi!
Cum de nu am venit eu mai devreme la acest fic can\'t see !!!
Te rog eu din inimioara mea sa pui Next si anunta-ma cool
Oricum sper ca Sasuke sa aiba o explicatie foarte bune pentru asa.... evil devil mua ha ha

S.L.S Te pupaceste kiss kiss
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 20 Oct 2012, 21:41

Ce trist,Sasuke e un nelimitat ,dar îmi plce mult ficul tau si te rog anunța-mă când pui NEXTU. kiss
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Lun 03 Dec 2012, 10:09



Buna din nou! Dupa cum observati, am intarziat destul de mult timp, insa am terminat de curand ficul meu 4Ever. So… Sa nu o mai lungin, uita-ti aici nextul! Ascultati asta in timp ce cititi: https://www.youtube.com/watch?v=kTv8TojcgDE&feature=related

Bloody Mary - Pagina 4 Sakuravssasukebymuzzath

Capitolul 16

Sakura’s Point of View


Inima sfasiata? Da! Sentimentul de ura, combinat cu tradare? Da! Lumea mea? Am una? Nu stiu…

Ma simteam jalnic, demna de mila. Habar nu am ce se intampla cu mine. Unde incerc sa fug? Nu exista cale de scapare! E oribil! Am inceput sa tremur involuntar. Primul gand nebunesc de a scapa din acest scenariu de prost gust a fost sa ating oglinda… De care eram constienta ca aveam sa ma leg, printr-un blestem, toata viata. Insa, chiar si asa, fara cale de scapare, aveam o eternitate de a-mi plange de mila, la picioarele nimanui. As fi scapat de acest om, dar nu si de amintiri. Amintiri, ca si mine, jalnice. Nu am de gand sa imi bat joc de mine si de ce mi-a mai ramas din sufletul meu. Nu am de gand sa nutresc gandul nebunesc de a-mi pecetlui, pentru o vejnicie, viata. Eu nici nu mai am o viata!

M-am prabusit pe covorul alb si mititel, pufos, de pe gresia toaletei. Pentru o secunda am vrut sa scancesc de durere, de ura, sa tip, sa zbier si sa imi zgari fata cu unghiile. La ce bun? Nu mai e nimic din lumea roz, acea lume roz! Am vrut sa injur, sa ma napustesc ca o vijelie in camera brunetului si sa o iau de par pe acea fata. De ce mi se intampla toate mie? M-am cutremurat, constienta ca nu puteam sa ies din aceasta toaleta ceva timp, fiindu-mi teama de reactia pe care as putea sa o am daca mi s-ar arata in fata ochilor Sasuke. M-am rezemat de peretele rece, un fior de gheata strabatandu-mi sirea spinarii. M-am privit pentru doar doua secunde in oglinda. Rimelul imi era scurs pe obraji si rujul intins pe langa colturile gurii. Mi-am trecut o mana peste chip, incercand sa imi sterg sentimentul de tristete imbibat in cel de sinucidere.

Mi-am dus mainile langa trup, incordand muchii, intr-o chinuita idee de a ma ridica de unde sunt, insa, bratele erau sleite de puteri, tremurand, asa ca am ramas tot acolo. Liniste, pretutindeni parea sa nu existe aceasta lume sadica, ci doar eu. Doar eu prinsa intr-un cojmar. Incercarea de a ma elibera este fara folos, iar peretii sa strang in jurul meu, lasandu-ma fara oxigen, strivindu-ma sub puterea si greutatea lor. Am zambit ironic! Am plecat si m-am intors in aceeasi lume sadica si neglijata de unde pur si simplu te pierzi printre umbre gri. Oamenii… Obiecte cu viata, care se misca de colo-colo, acoperind suprafata neteda a pamantului. Toti cu un anumit scop, cu un vis, cu un idol pe care il respecta si il urmeaza. Toti la prima vedere fiind de folos, dar in realitate, fiind a nimanui. Toti apartinem unui nimic, unei vieti deja irosite, iar noi ne maturam zilele, pana cand nu vom mai avea nimic. Pana cand „stapanul” va vedea ca nu mai este nevoie de cineva asa de batran, si ne „concediaza” inlocuindu-ne cu cineva ma bun. De ce sa traiesti in lumea asta?

Totul e un schimb de tabere la intamplare. Nu stii cand ti-e bine si cand nu. Te lasi prada imfumuratilor ce te marginalizeaza. Toti par a fi mai buni ca tine, si chiar sunt! Toti sunt mai importanti ca tine…Si realizezi ca ei chiar sunt! Toti au ceva mai mult decat tine… Iar intr-un final realizezi ca ei chiar au! Toti stiu sa te indeparteze, sa scoata la iveala si cel mai ascuns adevar de la tine. Sa te foloseasca… Pana la urma, nimeni nu iubeste pe nimeni in lumea asta! Sa fim seriosi, cu totii ne folosim de cate cineva ca sa ne atingem un scop… Fie chiar si de cel mai bun prieten, uneori si de un anumit dujman. Fiecare om are un rol in viata ta, si cu prima ocazie, pentru a-ti fii tie mai bine, preferi sa il tradezi, decat sa il vezi pe el zambind si pe tine apartinand nimanui. Toti avem un scop pentru care ne putem vinde si inima, nu-i asa? M-am intors catre cada, deschizand robinetul pentru apa calda, lasand lichidul incolor sa umple vasul alb, curat. Am asteptat tacuta, zgomotul apei curgand mangaindu-mi urechile fin. Pot spune ca apa stie cel mai bine sa ma calmeze.

Mi-am inlaturat usor fiecare element vestimentar aflat pe mine, ramanand nud. M-am cufundat in apa fierbinte cu totul, simtind parul cum imi gadila spatele, jucand in voia apei. Mi-am asezat capul pe margine, inchizandu-mi ochii verzi ca iarba frageda. M-am lasat pentru un moment prada visarii, nostalgia invelindu-ma in uitare, dar oare pentru cat timp?

In Vis

-Shhhh!

Vocea lui ma incalzea. Si-a trecut degetul peste buzele mele, pastrandu-l acolo cateva secunde, facandu-ma sa imi pierd cuvintele pe care le aveam de gand sa le rostesc. Si-a trecut buzele peste gatul meu, zdrobindu-mi pielea cu dintii. Am gemut infundat, sub placerea si durerea pe care mi-o provoca. Nu era o durere care sa ma faca sa plang, ci una care sa ma faca sa tac de placere. A urcat incet, incet, pe obrazul meu, pana ce a ajuns la frunte, unde m-a sarutat parinteste. Mainile lui imi mangaiau piciorul, trimitandu-mi fiori de gheata pe sirea spinarii.

In realitate

-Sakura, ma auzi? Esti bine?

Nu, nu mai eram de mult bine. Oxigenul era din ce in ce mai putin, iar eu simteam ca o sa lesin din clipa in clipa. Apa imi invaluia complet trupul, iar capul meu era cufundat si el in acel lichid. Pleoapele mele erau inchise, iar urechile percepeau cu greu de sub apa cuvintele rastite ale brunetului. Usa era inchisa, asa ca nu are cum sa vina si sa ma salveze. Nu am nevoie de ajutorul lui, sau de al altcuiva.

-Sakura, deschide dracului usa asta!

Nu vreau! Nu vreau sa ma vezi in ce hal sunt! Nu vreau sa te mai vad niciodata, si daca acum ai aparea in fata mea, cred ca ti-as da o palma zdravana. Tremuram involuntar, alert, stiind ca aveam sa imi pierd cunostinta incurand, fara sa mai am oxigen. Nu imi pasa! Vreau sa mor odata!

-Sakura! Sakura te rog!

Moartea imi soptea cuvinte dulci la ureche. Puteam sa aud glasul ei ce ma chema, facandu-ma sa ma linistesc pentru soarta ce urma sa o am. Poate ca asa este mai bine! Nu am fost si nu sunt o luptatoare, pana la urma, asa ca am tot dreptul din lume sa renunt. Presiunea ce ma apasa e mult prea mare. As vrea sa ma pot ridica si sa-i spun brunetului ca-l iubesc, dar asta ar insemna sa ma salvez. Un ultim gand mi-a strafulgerat mintea. As vrea sa il simt aproape de mine. Sa-i simt gustul buzelor peste ale mele, respiratia sacadata pe pielea mea, atingerile fine ale glasului sau in urechea mea, caldura corpului transmitandu-mi sentimentul de protectie. Pentru ultima oara!

-Te iubesc! am auzit glasul lui, si dupa aceste cuvinte, nimic altceva! Doar liniste… Singuratate! Libertate!

The End…


Daaa, dragilor! Nu imi vine sa cred ca l-am terminat si pe acesta! Ei bine, chiar daca este acest sfarsit, sper sa va fii starnit intr-o oarecare masura „plecerea”. Ma bucur ca ati fost alaturi de mine pana acum! Sper ca nu v-am dezamagit, si daca da, sa ma iertati!

By Black Zozoo, pentru ultima oara!

Adio Bloody Mary!


Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 18:42

i can`t belive it!!! e finalul???? mi-a placut la nebunie...
mersi de anunt si te-am pupat dulceee kiss
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 19:55

Vai, ce frumos a fost! Bloody Mary - Pagina 4 896861Dar Sasuke???Ce a facut Sasuke??S-a omorat si el? Bloody Mary - Pagina 4 361396 Bloody Mary - Pagina 4 361396 Bloody Mary - Pagina 4 361396 Si Sakura a murit...dar a fost foarte trist Bloody Mary - Pagina 4 735877Si atat de...frumos Bloody Mary - Pagina 4 896861Gata..gara ca mai am umpic si plang! Bloody Mary - Pagina 4 896861Dar nu inteleg ce a facut Sasuke...???
Pate imi spui si mie...te rog... Bloody Mary - Pagina 4 2332602154Eu iti urez spor la scris in continuare! Bloody Mary - Pagina 4 208323
Poate te gandesti la un sezon 2! Bloody Mary - Pagina 4 2332602154Te rog eu...
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 22:34

Super ! Anunta-mă te rog când pui nextul, mersi ca m-ai anunțat !
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 01:58

nuuuuu
Te rog eu sa te gandesti la sezon 2 ca este mult prea frumos ficul
Vreau sezon 2
Si daca te hotarasti sa il pui anunta-ma

E.A Te pup si asteapta comm
Sus In jos
Marisa Merico
Genin
Genin
Marisa Merico

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Poate, pe scaun. Dar, doar poate ;]
acebook acebook : Andrada R. Filimon
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Normala. o.O

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 16:20

Si pe mine ma keama Andra<3 ka si in kap 3 ooooo ce frumy,si am si am si o pr cea mai buna Bianka:x
Sus In jos
Marisa Merico
Genin
Genin
Marisa Merico

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Poate, pe scaun. Dar, doar poate ;]
acebook acebook : Andrada R. Filimon
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Normala. o.O

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 21:01

Offf ce rau imi pare de cei doi si de akm nush dc o urask din toata inima pe Hin,chiar daka e doar in fik k e rea,nu ma pot obisnui ku asta si vreau sati spun k kiar dak lam citit in ultimul moment sunt kiar uimita si mai vr sati zik k a fost genial si se vede k e original<3 te pupacesk si ne mai vedeeem;)[left]
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 11:54



Heii. Bloody Mary - Pagina 4 78717
O doamne.. a fost atat de frumos.. si trist..
Nu pot sa cred ca a murit.. Bloody Mary - Pagina 4 138742
Oricum, sa o luam cu inceputul. Imi pare foarte rau ca nu am ajuns pe la fic-ul tau mai devreme, titlul imi parea cunoscut, probabil am citit primele capitole acum ceva timp..
Anyway... am luat fic-ul de la inceput.. a fost minunat!
Imi pare rau ca s-a terminat asa.. Bloody Mary - Pagina 4 23826 Si Hinata.. personaj negativ? Cel putin in relatia celor doi, clar e! Bloody Mary - Pagina 4 468521
So.. no happy end.. Bloody Mary - Pagina 4 896861 aproape mi-au dat lacrimile la sfarsit.. cand Sasuke ii zice ca o iubeste... iar ea.. moare. Bloody Mary - Pagina 4 23826


Oricum, felicitari ca ai finalizat acest fic! Succes in continuare,dear! Bloody Mary - Pagina 4 78717
Sus In jos
Asta Mik Tzofoolita
Academy Student
Academy Student
Asta Mik Tzofoolita

Sex : feminin Localizare Localizare : in locul in care nimeni nu ma poate gasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 1

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 11:05

[b][i]Deci poveastea este foarte superba !
Sus In jos
mada (mei terumii)
Academy Student
Academy Student
mada (mei terumii)

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea mea cu deidara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa cant si sa desenez anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita de deidara

Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19Mier 21 Aug 2013, 13:46

doamne ce mi-a placut acest fic dar am totusi o intrebare cum pot face si eu un fic????????????????
fun 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Bloody Mary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Bloody Mary

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-