Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke. My hero! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke. My hero! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke. My hero!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:23

L-am mai postat pe alte site-uri, sa nu aud ca e plagiat.





Sasuke. My hero!





Capitolul 1




De ce m-ai parasit? Era singurul lucru la care puteam sa ma gandesc. Simteam mici intepaturi in ochi si nu-mi dadeau pace. Dau frau liber lacrimilor care se scurgeau incet pe fata. Parca si ele imi simteau suferinta. Ma durea sufletul, iar mintea imi era inca incarcata cu atatea amintiri. Atatea intrebari fara raspuns si sentimente incalcite, pe care nici eu nu le mai inteleg. Ti-ai pierdut mintile. Dar, de ce sunt inca surprinsa? De ce nu pot sa te uit, sa-mi vad de viata? De ce m-ai amagit. Un ninja trebuie sa vada dincolo de aparente si sa nu aiba sentimente. Insa prima pagina a povestii noastre parea atat de promitatoare. Cu toate ca ma evita si credea ca sunt enervanta, era langa mine. Puteam sa-l fac sa ma iubeasca, sa uite de razbunare. Si eram dispusa sa-l ajut. As fi facut orice ca sa nu plece si inca as mai face.


Iubirea mea pentru el nu are limite. E mai mult decat poate orice minte umana sa-si imagineze. Mi-as da viata pentru el, as putea omori pe oricine. Si totusi... Nu ma iubeste. Dand cateva pagini mai incolo sentientele pareau sa se mareasca de ambele parti, sa creasca, sa fie o legatura puternica intre noi. Mereu i-am acoperit spatele, credea ca sunt slaba. Eram! Dar acum m-am schimbat. Am invatat sa lupt, sa fiu rea, am intrecut-o pe Tsunade, nu mai am niciun jutsu de invatat de la ea. Sunt cel mai bun medic din Konoha. Insa nu-mi pasa, eu ma consider un nimic. N-am putut sa te opresc. Inca n-am invatat sa te urasc. N-am reusit sa fac atat de multe lucruri.


Mereu am fost diferiti. Doua extreme, cu caracter diferit si sentimente opuse. Esti disperat, cauti razbunare si cel mai rau e ca o gasesti oriunde. Ai fost mereu un model pentru mine, cineva pe care voiam sa-l urmez, sa fiu ca tine. Tu niciodata nu te-ai uitat inapoi sa vezi cine ti-a aparat spatele, ai privit doar in fata si ti-ai croit singur drum prin acesta lume atat de rea. In shimb eu... Eu m-am lasat purtata de ceilalti, n-am avut o vointa propie sau ceva de care sa ma agat, sa-mi fac singura lumea. Mereu am fost prea buna, niciodata nu mi-a pasat daca ceilalti ma calca in picioare.


Inca oricat as incerca nu pot gasi ceva gresit la tine. O eroare. Sincer, eu te inteleg. Ai vrut razbunare pentru ca iti iubeai familia, e un lucru bun. Insa si Itachi era fratele tau. Si el era familia ta. De ce nu poti sa arati putina recunostinta fata de el, te-a lasat in viata. Datorita lui ai devenit cine esti. Din acel copil inocent te-ai transformat incet intr-un monstru. Esti de nerecunoscut. Din cauza vremurilor in care traim si a razboaielor purtate esti asa. As vrea sa fiu ca tine. Sa nu mai fiu o marioneta in mainile tuturor, dar nu pot.


Incepea sa ma doara gatul de la plans. Ma privesc in oglinda de vreo cincisprezece minute vorbind cu tine, certandu-ma pe mine. Stiu ca nu ma auzi si chiar daca ai face-o nu ti-ar pasa, dar trebuie sa ma descarc. Inspir adanc insa eram slabita. Incep sa tusesc, iar lacrimile se uscau incet ramanand doar urme pe obrajii fierbinti. Daca as putea sa te uit. Daca n-ai fi aparut in viata mea. Atatea conditii intuile. Oricum nu pot da timpul inapoi sa rescriu povestea asa cum vreau eu. Si ma intreb de ce nu m-a luat cu el. Stia ca pot sa-l ajut. Dau drumul apei reci, imi bag mainile sub jet si apoi mi le lipesc de fata.


Erai tot ce aveam, de ce ai plecat? Urlam disperata, aruncand cu ce-mi venea in cale. Spune-mi de ce? Tremuram incontrolabil. Eram atat de speriata si confuza. Il iubesc mai mult decat orice. Din cauza lui mi-am pierdut si eu mintile, am devenit si eu nebuna. Niciodata n-am fost perfecta insa acum... Acum sunt ca o stafie. Nu ma mai pot concentra. Cu cat trece mai mult timp cu atat simt ca imi va fi mai greu sa-l schimb, sa-l aduc inapoi. Nu stiu daca voi reusi, dar incercarea moarte n-are. Sau poate ca in cazul acesta are.


Camera era devastata, hainele aruncate peste tot si oglinzile sparte. O sa curat maine. Ma pun pe marginea geamului, imi inchid ochii si inspir adanc. Ma simteam mai relaxata. Priveasc cu speranta muntii din departare. Drumul pe care ai plecat e acum atat de pustiu. Atunci eram doar noi doi. Plangeam din rasputeri la fel ca si acum implorandu-te sa ramai. Ti-am spus si ce simt pentru tine, insa m-ai lovit si ai plecat. Sasuke, tu oare chiar n-ai suflet?


______________________________________________________________________________________________________________


Asa, am inceput un nou fic si sper mult sa va placa. Actiunea se intampla in lumea ninja, in Konoha. Doamne inca plang cand ma gandesc ca nemernicul ala a parasit-o. :'(

Lectura placuta! kiss Astept pareri. :)




Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Milkshake™ in Mar 29 Ian 2013, 20:00, editata de 5 ori
Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:30

Primul primul.. din partea lui Ellz ^.^

Stim cu totii ca nu poate posta.. si m-a rugat sa iti transmit :

Povestea e super geniala love
Ador modul in care povestesti, si chiar ma bucur ca ai avut inspiratia sa incepi un nou fic.
Titlul m-a atras peste poate love

Te iubesc Laptic (D)

Si acum din partea mea.
Astept next heh


Sasuke. My hero! Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:37

Hei dap !
Imi place foarte mult inceputul. E magic felul in care ai descris agonia Sakurei, ador modul in care ai asternut acele sentimente, atat de profunde, mirifice. Off, il urasc pe Sasuke pentru ca a parasit-o, pentru ca a ranit-o angry.
Astept urmatorul capitol, iar daca vei dori, sa-mi dai si mie un pm cand postezi.
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


Sasuke. My hero! Rwre

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:40

Mama ce fic exceptional ..:x
Multumesc mult ca mai anuntat Bee . Sasuke. My hero! 208323
Imi place mult >:D<
Descri perfect , mirific , exceptional ;o3
N-am cuvinte .. Sasuke. My hero! 301723
Astept cu nerabdare nextul Sasuke. My hero! 962758
Sa ma anunti cand il pui . :)
Spor la scris si la ideei .. Sasuke. My hero! 68543


Sasuke. My hero! NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:59

Buna! Am trecut pe la ficul tau si imi vine sa te cert, doar un capitol? De ce doar unul? De ce ne pedepsesti>? Ei bine este foarte frumos scumpa si de abia astept sa pui continuarea si sa citesc.
Sti ca nu-i de bine cand ma lasi in suspans sau cand ma faci curioasa, nu? Astept continuarea si sper sa vina cat mai repede. Spor la scris! kiss in love



Sasuke. My hero! Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:07

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Me gustaa huh?

Primul capitol a fost prea frumos, ai descris atat de bine sentimentele ei. Ma bucur ca actiunea se petrece dupa povestea reala din anime, vreau sa vad si ce se intampla mai departe kiss

Sper sa pui next-ul repede, presimt ca o sa fie supeerb in love
Anunta-ma cand pui next, te roog dulce kiss
Spor la scris, mor de nerabdare sa vad next-ul dance2
i love you

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:46

Heii! in love
Vaii, m-am indragostit. love

Descrierea a fost magnificaa <3 :x

Asa de trist..:( Saraca. :-<

Abia astept next in love

Spor la scris si idei! kiss


    Sasuke. My hero! J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:55

[b] Este superb in love

Unul dintre cele mai interesante ficuri kiss

Ai atata imaginatie huh?

Ce pot spune decat .. next? please

Te pup in love


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Sasuke. My hero! ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 20:23

Mai , mai . ♥️

Doar acuma ma anunti ? ♥️

Am crezut ca ai glumit cand am auzit ca ai alta idee , ♥️

defapt ai o idee la toate piesele (D) ♥️

Ce frumos descrii , minunat ! <33 ! ♥️

Bine ca mi-ai spus sa trec pe aici , ♥️

ca dupa mine , nu treceam in veci , ♥️

is cam aeriana (D) . ♥️

Hai Mey cu Capitolul ala , ca mor aici in love ! ♥️





Sasuke. My hero! Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Sasuke. My hero! Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Lun 09 Ian 2012, 20:42, editata de 2 ori
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 20:32

Mam gandit o jumatate de ora cum sa incep un comentariu pentru acest capitol .De fiecare data cand scriam un cuvant il stergeam ,nu era demn de ficul tau.Parea jalnic in comparatie cu el.
Mi s-a parut foarte emotionant acest next, vreau sa zic ca in el s-au regasit sentimente foarte puternice.Citeam si ma cutremuram.FIecare cuvant imi imbraca corpul cu fiori .
A fost o incantare sa citesc acest capitol, singura dezamagire a fost dimensiunea acestuia, care mi s-a parut una mult prea redusa pentru asteptarile mele egoiste.
Am citit de 2 ori capitolul , si pot spune ca mi-a intrat adanc in inima.Este redactat firav, impecabil si totusi intr-un mod indirect pentru a-l intelege propria-mi persoana.
Ce sa mai? O scriitoare autentica, viitorul literaturii romane. Si, te rog sa ma crezi, spun toate astea cu cea mai mare sinceritate, desi e posibil sa risc sa par falsa.


Sasuke. My hero! Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 20:35

Super fic:X:X:X Astept nextul amanta mea:X:X:*:* Te pupicesc!!kiss*:*



Sasuke. My hero! Cooltext1711025034_zps229023de
Sasuke. My hero! Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Sasuke. My hero! Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Sasuke. My hero! Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Lun 09 Ian 2012, 21:36

Hey, vin si eu pe aici.
Nu am cuvinte sa descriu ficul.
Este minunat, ador cum ai inceput. in love
Ador felul in care descrii totul, cu mult mister. :x
So.. Astept next-ul si te rog sa ma anunti si pe mine.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Sasuke. My hero! Iihiw


Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 14:33

Capitolul 2






Eram treaza de mult timp si stateam cu privirea tintuita in tavan. Inca ma gandeam la Sasuke. Sincer nici nu stiu cum pot sa fac asta zi si noapte. Un om normal s-ar fi plictisit demult, insa eu... Pf! Ma ridic din pat si ma imbrac apoi ies nervoasa pe usa. Nici macar nu mi-am curatat camera, arata ca si cea a lui Naruto. Apropo de blond, ma intreb pe unde e. Chicotesc usor amintindu-mi de el, pur si simplu ma facea sa ma simt mai bine. Ma indreptam spre biroul lui Tsunade. Ma intreb de ce m-a chemat. Maream pasul incercand sa ajung cat mai repede. Nu prea aveam chef de nimic. Fara sa-mi dau seama am inceput sa fug si din greseala am lovit pe cineva. Spun un scuze stins, insa aud o voce cunoscuta.

-Sai! Spun uimita privindu-l ciudat. Incerc sa zambesc apoi il intreb ce cauta aici. Credeam ca e in misiune. Imi spune ca azi e ziua lui libera. Il salut si plec pentru ca ma greabeam spre blonda. Sai seamana atat de bine cu Sasuke. Daca ar avea parul putin mai lung. Si totusi daca seamana de ce nu m-am indragostit de el? De ce mi-am dat inima lui, iar el a fugit cu ea. M-a lasat aici, singura, indurerata fara sa-i pese. Imi scutur capul incercand sa alung aceste ganduri. Ajung in fata cladirii si ma indrept spre biroul dansei. Bat usor la usa si aud vocea care imi da voie sa intru.


-Sakura. Spune aceasta pe o voce joasa, prea joasa. Ma speria. Stiam ca s-a intamplat ceva. O privesc fara sa respir si o intreb ce sa intamplat. Trage aer adanc in piept si imi spune ca are doua vesti pentru mine, una buna si una rea. Cea rea era cu siguranta despre Sasuke, sunt sigura. Ii spun sa incepapa cu care vrea. Dupa cum o stiu va incepe cu cea mai fericita.

-Naruto a ajuns pe insula. Acum e in siguranta, nimeni nu-l va gasi acolo. Rasuflu usurata. Am stat destul de incordata zielele acesta gandindu-ma ca cei din Akatsuki i-ar putea da de urma. Acum vestea rea. Inima imi batea din ce in ce mai tare. Eram foarte tensionata, voiam sa stiu despre ce e vorba. Ma priveste cu mila apoi continua. Razboiul a inceput deja. Raman masca. Eram fericita ca nu mi-a zis nimic despre Sasuke. Nu stiu daca as fi suportat sa-mi spuna ca a murit sau ceva de genul. Insa razboiul... Cum? Nici macar n-am fost pregatita pentru asa ceva. Iar eu trebuie sa ma duc pe campul de lupta pentru a-i ingriji pe raniti. Of! Simteam cum ma ia ameteala. Privirea mi se incetosa si imi era tot mai greu sa ma tin pe picioare. Aud vocea Hokage-lui care o cheama pe Shizune. Simteam fiori in tot corpul si fiecare bucatica de carne ma durea. Imi era frig si nu puteam sa fac nimic pentru ca eram in bezna totala. Eram atat de slabita. Imi era greu sa respir si fiecare miscare pe care o faceam ma durea ingrozitor. Aud o voce atat de cunoscuta care imi striga numele. Tonul jos si rece pe care il folosea mereu, calmul de fier.


Aud pasii apropiindu-se de mine. Mergea incet si linistit, parca ar fi avut tot timpul din lume la dispozitie. Voiam sa ma intorc sa ii vad chipul insa era un efort prea mare, probabil as fi cedat. Era tot mai aproape de mine, cu fiecare pas pe care il facea eu tremuram mai tare. Ajunge in fata mea si ma priveste superior. Durerea pe care o simteam in corp era o nimic toata pe langa cum imi era sufletul. As fi vrut sa plang, sa sar, sa urlu, sa fug, sa scap din aceasta lume. As vrea sa plec, sa uit de tot. Simt o picatura calda cum mi se scurge pe obraz. Ma aducea la relitate, nu pot. trebuie sa lupt, sa-l aduc inapoi. Cu pretul vietii daca e nevoie. Il voi face din nou acelasi pusti timid si dragut.


Simt cum ma prinde de mana si ma ridic spre el. Avea o putere mare iar eu nu puteam nici macar sa vorbesc. Eram speriata si socata, iar durerea uriasa nu ma ajuta deloc. Ma priveste cu ura. Incepe sa ma stranga din ce in ce mai tare, simteam ca mor. Imi inchid incet ochii, plecam. Nu mai eram printre ei. Cu fiecare secunda care se scurgea eram tot mai departe. Ma apasa ceva in piept si incet, incet muream. Imi era din ce in ce mai frig, eram din ce in ce mai infricosata. Ma prinde de gat si ma reazama de un perete, nici nu puteam sa-i vad bine fata pentru ca era intuneric, insa radia ura si rautate. Incep sa tusesc manjindu-i mana cu sange.


Voiam sa vorbesc, sa-i spun totul, sa-l bat. Tremuram involuntar si incercam sa ma tin in viata. Trebuia sa traiesc. Nu pot muri! Nu pana cand nu esti din nou al meu. Am sa te aduc inapoi indiferent de ce s-ar intampla pentru ca tu ai fost mentorul meu in viata, tu mi-ai dat speranta de a trai, de a fi mai buna. Tu m-ai facut puternica si m-ai invatat sa lupt. Prin metode indirecte, prin privirea ta de gheata m-ai facut sa vreau sa fiu ca tine. Tu esti totul pentru mine. O forta ciudata imi invaluia trupul. Imi strang pumnul. Acum ori niciodata. Ii iau mana si ii dau un picior in burta. Scuipa sange si se indeparteaza incet de mine.


-Ce esti tu? Cine esti tu? Sasuke, nu te mai recunosc. Spun cu voce blanda, curioasa, dezorienata, voiam sa stiu cum a ajuns in acest hal. Ce era el acum? Dispare incet. Dau drumul lacrimilor. Acum ma cuprindea o caldura imensa. Ma simteam... In viata. Aud vocea blanda a lui Shizune.


-Tsunade-Sama, si-a deschis ochii! Tipa fericita bruneta. O vad pe batrana cum se apropie de patul meu. Era bucuroasa insa o citeam bine. Ingrijorarea o trada, nu stia sa-mi ascunda sentimentele. Se apropie de mine si ii face semn lui Shizune sa iasa. Incepe cu un ton bland. Sakura, ai fost in coma doua zile. N-am reusit sa aflu ce boala ai sau de ce ai lesinat dintr-o data, insa singurul cuvant pe care l-ai spus a fost ''Sasuke''. Nu trebuia sa-mi spuna, stiam si singura. Incerc sa ma ridic, insa mainile firave ale blondei ma prind de umeri. Trebuie sa te odihnesti, spune ea zambind subtil. Iese din camera si stinge lumina. Probabil ca voia sa dorm. Trag adanc aer in piept, inca aveam aceleasi dureri cumplite. Sasuke, ce mi-ai facut?


_______________________________________________________


Mneah, cum e vacanta va onorez cu next-uri ca dupa aia o sa fie asa numa la saptamana. :))

Lectura placuta! kiss in love



Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Milkshake™ in Mier 11 Ian 2012, 11:37, editata de 1 ori
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 14:51

primaa
Ma bucur ca mai onorat prin simplul fapt ca mai anuntat de nextt .Ca si in capitolul precedent mai lasat muta fara cuvinte in fata creatiei tale.Ma simt inutila nu pot decat sa citesc si in cel mai bun caz sa maresc ochii si sa ma inchin in fata talentului care te stapaneste .Iti multumesc de asemenea ca mai anunta si te rog sa o faci si pe viitor .Pupici .


Sasuke. My hero! Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 14:52

Hei dap !
Mersi mult ca m-ai anuntat a hug
Asa. Capitolul e superb. Chiar m-a uimit faptul ca Sakura a lesinat. Vaii, nu mai am rabdare. Vreau sa aflu ce se intampla cu ea, de ce era Sasuke in mintea ei? Oare poate intra in mintile oamenilor ?:-? Mda... clar am innebunit lough
Asa. Abia astept sa-ti citesc nextul. Daca vrei, sa ma anunti in continuare. kiss
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


Sasuke. My hero! Rwre

Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 14:55

Din nou m-a rugat pe mine.. pentru ca vroia sa fie printe primii lough

Deci, din partea lui Ellzişor:

Lapticul meu duuuulce love

Este un capitol extrem de mega-genial love Oare de ce o lesinat Sakura? Si Sasuke,... Daca nu te schimbii.. Te ia mama d***u.. ^.^

Abia astept urmatorul minunat capitol, ca sunt sigura ca asa va fi kiss Te pupa Ellzişor (L)

Next,. (HELLO)


Sasuke. My hero! Tumblr_m4h7uaq5iy1rwcc6bo1_400

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 16:08

Ai de capu meu Coffe ..;o3 ♥

Ce bestial a fost acest capitol Sasuke. My hero! 962758

Imi place mult mult de tot Sasuke. My hero! 208323

Astept cu nerabdare nextul si te-as ruga sa ma anunti cand il pui Sasuke. My hero! 301723

Spor la scris si la idei ♥


Sasuke. My hero! NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 16:30

[b] Buna! a hug

Am gasit si eu ficul tau happy2

Este superb rusinos

Ce pot spune decat : Next in love

Deabea astept next-ul happy2

Te rog sa ma anunti please

Cu drag Anna hi!


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Sasuke. My hero! ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 17:32

Hei, hei! in love
Ah, ce capitol love

Descrierea e mirifica :o3 Parca simteam si eu durerea Sakurei :-<

Superb, magnific! :x

Mi-a placut mult ^^ :x

Spor la scris si idei! kiss


    Sasuke. My hero! J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 17:39

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Iti multumesc ca m-ai anuntat kiss
Capitolul a fost superb, Sakura e total indragostita, irevocabil si iremediabil. Maa intreb de ce a lesinat, sper sa fie totul bine sad. L-a mai visat si pe Sasuke crying Sa dea Dumnezeu, Uchiha, sa te bantiue imagine ei lough
Abia astept sa vad ce urmeaza :> Spor la scris kiss

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 18:20

Superb:X:X! Ador capitolul asta la fel de mult ca si primul:D:X:XMultumesc ca m-ai anuntat:*:*! Astept sa pui nextul repejor:X:X:X. Te pupicesc amanta mea:X:X!



Sasuke. My hero! Cooltext1711025034_zps229023de
Sasuke. My hero! Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Sasuke. My hero! Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Sasuke. My hero! Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 19:09

Fic nou!Sasuke. My hero! 68543 Imi place ideea, chiar aveam nevoie de ceva interesant, avand in vedere ca ultimele episoade nu au fost asa cum ma asteptam eu Sasuke. My hero! 468521

Deci

Am zis deja ca ideea imi place foarte mult, titlul este foarte captivant - ceea ce m0a atras sa citesc -, ier cu descrierea, cred ca inspiratia te-a lovit in fata la propriuSasuke. My hero! 947835 Foarte tare!!Sasuke. My hero! 623735

Deci plz pune nextu' cat mai rapid ca moor de curioazitateSasuke. My hero! 321908 Sasuke. My hero! 384738

P.S. Trimite-mi te rog un pm cand pui next, doar asa... ca sa nu mai ajung ultima la comm'Sasuke. My hero! 468521

:X




Sasuke. My hero! Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 21:18

Vai draga mea, ce fic frumos ai! Sasuke. My hero! 962758 Imi place idea foarte mult si scuze pentru inarzierea la comm! Sasuke. My hero! 78717 Ador fic-urile ninja si please un PM cand aduci nextu'! Sasuke. My hero! 301723 Te-am pupacit! Sasuke. My hero! 208323




Sasuke. My hero! Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 21:41

Hei, multumesc ca m-ai anuntat.
Capitolul este superb si plin de mister. in love
Pur si simplu ador felul in care descrii. huh?
Asa ca pune urmatorul capitol repejor si nu uiti sa ma anunti, nu?
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Sasuke. My hero! Iihiw


Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19Mar 10 Ian 2012, 22:41

Gosh , ce capitooool <333 !
Ador cum descrii sentimentele !
Deci Sakuu are o boala , poate ca zilele astea de dorul lui Sasuke nici
nu a mai deschis frigiderul , baia , cevaaa ! =))
Saraca Sakura , zici ca esti tu , iar Sasuke .... X =))
Stiu cate vei supara , dar nu puteam sa scriu asta , JUR =)))
Tasteaza cu zor , iubirica mea dulce , ca vine scoala
Si ai belit Carasu` =)))
Te kiss dulce scumpaa mea !





Sasuke. My hero! Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Sasuke. My hero! Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke. My hero! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke. My hero!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-