Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke. My hero!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
^.^ Lucifer of hell ^.^
Academy Student
Academy Student
^.^ Lucifer of hell ^.^

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 15:12

Hey Sasuke. My hero! - Pagina 4 301723

am trecut s eu pe la ficul tau minunat

s vr next-ul repede, s te rog sa ma anunti cand al pui Sasuke. My hero! - Pagina 4 169309 Sasuke. My hero! - Pagina 4 208323 Sasuke. My hero! - Pagina 4 301723

pupici Sasuke. My hero! - Pagina 4 208323 Sasuke. My hero! - Pagina 4 962758 Sasuke. My hero! - Pagina 4 208323 Sasuke. My hero! - Pagina 4 962758 by3 Sasuke. My hero! - Pagina 4 127686


♥️ Îţi simt şi ţie seva dulce, ♥️
♥️ Cum clocoteşte-n jugulară, ♥️
♥️ Ochi de venin ţi-nneacă sânge, ♥️
♥️ Pahar cu vin, din viţă rară. ♥️
♥️Te vrei vampir modern, ♥️
♥️ Hrănit cu sentimente?... ♥️
♥️ Să te înfrupţi etern ♥️
♥️ Cu-ofrande inocente. ♥️
♥️ Dar vei ajunge într-o zi, ♥️
♥️ O slugă-a setei să devii, ♥️
♥️ Cum nimeni nu doreşte victimă să cadă, ♥️
♥️ La fel, vei deveni şi tu,o PRADĂ! ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 20:57

Hello scumpetea meah dulce a hug

Scuze din nou ca vin asa tarziu, mda cam greu cu scoala :o3

Deci, ca de fiecare data capitolul a fost descris frumos si plin de sentimente in love. Ceea ce ma uimeste este intorsatura pe care o ia situatia asta in love. Nu pot sa cred ca Itachi a spus ce a spus si ca Sakura l-a imbratisat. huh?
Nu am nici o idee in legatura cu ce se va intampla cu ei 2 think , dar sunt complet atrasa si m-ai facut fooooarte curioasa. in love
Astept nextul, poate o sa ma lamuresc si eu. Te-am pupacit dooolce kiss



Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Mier 25 Ian 2012, 19:53

Of, dar sunt tare intarziata!
Imi pare tare rau ca nu am ajuns si eu mai devreme, dar am avut ceva probleme.

Important e ca acest capitol a fost superb. Sunt tare nerabdatoare sa vad ce se va intampla in continuare. E foarte interesanta intorsatura pe care a luat-o situatia.

Iti multmesc ca m-ai anuntat si astept capitolul urmator!

Zbye!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Mona™
Genin
Genin
Mona™

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La casuta mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 352
Puncte : 366
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 01:26

Buna,imi place mult ficul kiss a hug sunt curioasa ce o sa se mai intample sper sa vii cu nextul! in love


                                                     Sasuke. My hero! - Pagina 4 FCzMz2X 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  -People change...


                                                      
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 10:57

Odododododo
Ce fic extraodinar
Dooamne cat imi place :x
Deci este absolut genial si superb
Este fantastic si vreaau next!


Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Sasuke. My hero! - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Sasuke. My hero! - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanSasuke. My hero! - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Sasuke. My hero! - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 11:08

Hei, hei! in love

Am ajuns mai tarziu, cam foarte tarziu, imi pare rau sad

Dar..scoala asta.. hmm...?!

O sa innebunesc! Pana si azi tre sa merg pentru pregatire la chimie (D)

Acum revenind la acest fic de milioane! in love

Capitolul a fost superr` <3. Sunt curioasa ce se va intampla ^^

Spor la scris si idei! kiss


    Sasuke. My hero! - Pagina 4 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 19:29

Ummmmmm...

Chiar am 16 comm-uri sau n-am numarat bine? =)))

Daca da, va aduc nextul in week-end. :x

Ceau! :* :*

P.S. Nu ma supar daca mai comentati. :)))


Once you go black you never go back
Sus In jos
Alexia
Genin
Genin
Alexia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
acebook acebook : https://www.facebook.com/ioana.alexia.33
Nr. mesaje Nr. mesaje : 110
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : I ღ music
Stare de spirit Stare de spirit : alta in fiecare ora

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Mier 01 Feb 2012, 09:58

mmmm Itachi dragut in love
devine interesant
poate iese ceva intre el si Sakura
la care se pare ca ii cam place comportamentul lui
sper sa ai cat mai multe idei kiss
bye hi!


I remember when we broke up the first time
Saying, "This is it, I've had enough, " cause like
We hadn't seen each other in a month
When you said you needed space.
What? !
Then you come around again and say
"Baby, I miss you and I swear I'm gonna change, trust me."
Remember how that lasted for a day?
I say, "I hate you, " we break up, you call me, "I love you."

Sasuke. My hero! - Pagina 4 639052096large
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 10:27

Capitolul 6




Ma trezesc linistita, dar cu un sentiment apsator in inima. Itachi nu era langa mine ci doar un bilet. Simt cum incepe sa ma doara capul, era cu siguranta ceva de rau augur. Ceva avea sa se intample si nu era ceva bun. Imi duc mana cu prudenta spre hartie si o desfac. Eram curioasa, dar imi era teama sa citesc, daca... Un gand ciudat imi strafulgera mintea. Imi iau inima in dinti si privesc textul scris ingrijit.

" Sakura..

Imi pare rau ca am plecat fara sa te anunt. Daca nu o faceam probabil ca era rau atat pentru tine cat si pentru mine. Sa stii ca te iubesc si sper sa il gasesti pe Sasuke. Sper sa reusesti sa-l schimbi. Iti multumesc ca mi-ai dat putin din dragostea si prietenia ta. Iti raman dator cu o farama de suflet. Ai grija de tine.

Cu drag,

Itachi. "


Era probabil cea mai banala scrisoare pe care am citit-o in viata mea si totusi... A trezit in mine cele mai multe sentimente. Nu vreau sa mai aud pe cineva ca ii spune criminal. El e un om cu suflet de inger. Mie mi-a dovedit acest lucru intr-o zi, ma intreb ce ar putea face intr-o viata? Simt o lacrima calda scurgandu-se pe obraz. De ce trebuie sa fie atat de diferiti? Daca ar fi si Sasuke asa. Insa poate ca nu l-as mai iubi. Cred ca mie imi place ca ma face sa sufar. Incep sa rad sarcastic. Nici macar eu nu mai stiam ce simt. Imi era scarba de mine. Ma ridic si incep sa caut iesirea.


Dupa vreo doua ore eram in padure si alergam, insa unde? Durerea a trecut ca prin minune. Nu mai simt nimic inconfortabil, totul e atat de placut. Am in mine o energie pozitiva, ceva care ma face sa zambesc. Incep sa ma gandesc la brunetul meu rebel. Oftez trista. Inca, dupa acesti patru ani, nu am reusit sa ma acomodez cu plecarea lui. Haide Sakura, trezeste-te! Viata nu-i asa cum ti-o imaginezi tu. Degeaba imi spuneam eu acest lucru, cand incercam sa ma conving singura. Visez cu ochii deschisi ca totul se va termina cu bine. Dar poate nu conteaza doar finalul fericit, poate conteaza si suferinta de pe parcursul povestii.



-Sakura!

Ma intorc speriata. Ce sau cine vorbea? Era o voce atat de rece. Imi venea sa plang. Nu mai suportam nimic. De ce trebuie sa fie atata ura peste tot? Oare ce s-ar intampla daca am renunta toti la a mai fi rai, si ne-ar preocupa si altceva inafara de nevoile materiale sau puterea. Aici nu conteaza pe cine omori sau ranesti daca tu esti fericit. Ce s-a intamplat cu mine, cu Sasuke, cu toti… Sunt doar urmari tragice ale lumii in care traim si nu vorbesc doar de cea ninja care e déjà degerata de sange. Vorbesc de sentimentele omenilor care devin din ce in ce mai perverse. Imi strang pumnul cu putere infingandu-mi unghiile in carne. Eram si eu in stare sa omor acum pe cineva. Ma intorc nervoasa nepasandu-mi de cine va fi acolo. Simtem ca vreau doar sa ma razbun, pentru prima oara voiam sa fiu ca si Sasuke, voiam sa ma gandesc doar la mine, avem o sete nebuna de sange si toata aceasta ura ma hranea.

-Da? Spun pe un ton apasat. Imi mijeam ochii ca sa-mi pot da seama cine era. Chakra imi era cunoscuta, insa ceva nu se potrivea. Atitudinea lui semana cu cea a unui puzzle din care lipseste o piesa. Inaintez cu pasi marunti dar siguri, poate prea siguri. Sincer, imi era oarecum teama de mine si de faptul ca ma las purtata de emotii. Mereu am fost rationala dar… De ce sa nu renunt si eu o data? Inima imi batea cu putere. Nu imi era frica, doream doar sa lupt si tremuram de nerabdare.

-Ti-a mancat pisica limba? Intreb pe un ton rautacios. Eram stapana pe mine si cu egoismul meu il dominam si pe el. Aud sunetul pasilor sai. Ochii mi se deschid incet-incet, parca puteau sa inghita tot ce era in jurul meu. Buzele mi se dezlipeau usor una de cealalta si voiam sa tip. Toata acea nevoie de lupta disparuse, voiam sa fiu acasa. Acum mie mi-a mancat cineva limba si nu numai atat. Nu mai functionam, ma blocasem pur si simplu.


Arata oribil. Ochii reci, privirea sarcastica, imprastiau durere. Trasaturile oribile ale fetei, combinate intre doi oameni, sau mai bine zis un sarpe si un om. Vocea ingrozitoare, parul gri, rebel ce ii acoperea tainic fruntea. Imi era din ce in ce mai greu sa respir. Intr-un fel voiam sa rad. Mereu fac asa. Ma incred prea mult in mine apoi imi pare rau. Acum chiar regret. In aceste momente as avea nevoie de tine Sasuke. Mda… Felicitari Sakura. Ai redevenit cea pe care o stiam, fricoasa si mereu in cautarea unui ajutor. Nu stii sa-ti porti de grija. De ce te-ai mai chinuit sa devii un ninja? Nu meriti asa ceva. Nu puteam sa-mi controlez gandurile. Cineva vorbea ca si cum as fi avut o alta personalitate. S-a mai intamplat acest lucru cam de doua ori. Atunci la examenul Chuunin, cu Sasuke si Orochimaru si.. Nu-mi aduc aminte cand s-a mai intamplat. Cred ca atunci cand Naruto si gasca au plecat dupa Sasuke. Of! Toate amintirile mele sunt legate de el. Nu exista un singur lucru la care sa ma gandesc si unde el sa nu fie inclus.



-------------------------------------------

Nextuletz. :x

Sper sa va placa. :) :) 15 comm-uri ---> NEXT! :* :*

Lactura placuuuuta! ^^


Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Milkshake™ in Mar 21 Aug 2012, 23:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 10:58

Prima! Sasuke. My hero! - Pagina 4 544217
Extraordinar capitol! Sasuke. My hero! - Pagina 4 348112 Doamne, Itachi e atat de dulce, de sensibil si incredibil de sufletist! Sasuke. My hero! - Pagina 4 962758 M-ai topit de tot! Sasuke. My hero! - Pagina 4 268890 Imi place ca pui accetul pe aceasta latura a majoritatea personajelor! Sasuke. My hero! - Pagina 4 384738
Next rapid scumpa! Sasuke. My hero! - Pagina 4 78717 Te-am pupacit! Sasuke. My hero! - Pagina 4 208323




Sasuke. My hero! - Pagina 4 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 11:00

Ododododoodo :x Cat de geniaaal
Bietu Itachi :[ Sakura a dat de Kabuto sau de Oro`? rusinos]
Abia astept nextuletu! :x
Sa fie repeedee! Pwp!


Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Sasuke. My hero! - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Sasuke. My hero! - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanSasuke. My hero! - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Sasuke. My hero! - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 12:11

Dar vaaai, nu pot sa cred love

Grazie pentru mp kiss

Itachi, mie mereu mi-a placut de el. Avea o expresie atat de dulce, mai ales cand inchidea ochii si zambea.

Un papasitooo in love

Eram sigura ca trebuia sa apara cineva, acel cineva fiind kabuto ( nici nu ma obosesc sa ii scriu numele cu litera mare) parca el era asa stramb si urat :-&

Mai urat ca-n lumea a treia..

Felul in care descrii, mi-a atins inimioara, ai Diosss! Vreau next-ul huh?

Dupa cum ti-ai dat seama, capitolul a fost magnific kiss Ce eram fericita ca nu m-am dus la scoala, acum sunt peste extaz pentru ca ti-am citit next-ul in love

Spor la scris, doll kiss

i love you


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 17:10

Este minunat!!:O:X
Nu imi vine sa cred !! Itachi o iubeste pe Sakura:O!:X Ce frumos:X
Dar tot Sasuke e nr.1 pentru mine :-"!!
Astept next-ul scumpa mea:X:X!!! Te pup:*:*
:X



Sasuke. My hero! - Pagina 4 Cooltext1711025034_zps229023de
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 17:46

Gata...

15 comuri!

Aprop sa schimbat putin numaratoarea!

1=4

Adica ai mai muulte comuri

Deci pune next repede!

Telog yo flumusel


Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 Asss10Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 19:00

Maa, tu vrei cam multe. (D) Auzi la ea, 15. (D) =))) Asa, deci vine je in actiune si sa stii ca un comm de-al meu valoreaza cat mai multe. heh good Soo, imi place mult acest capitol, este foarte frumos. in love Ai descris sentimentele ca la carte si asta mi-a placut cel mai mult. Vezi ca la un moment dat ai avut o repetitie suparatoare, ai spus de vreo doua sau trei ori "ceva" in acelasi enunt. ^^ In rest este ok, chiar a fost pe placul meu. Soo, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^


Sasuke. My hero! - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 20:10

Hei hei dap !
Mersii mult de anunt. a hug
Acum, de next ce sa spun? Este formidabil. huh? . Sincer, ma asteptam sa fie Sasuke, dar se pare ca nu e el... Ma intreb ce se va intampla in continuare... Ei bine, voi vedea doar daca pui next, nu? happy2 . So, abia astept nextuletzul tau, deci... spor la scris si la idei.
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


Sasuke. My hero! - Pagina 4 Rwre

Sus In jos
Alexia
Genin
Genin
Alexia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
acebook acebook : https://www.facebook.com/ioana.alexia.33
Nr. mesaje Nr. mesaje : 110
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : I ღ music
Stare de spirit Stare de spirit : alta in fiecare ora

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 22:05

hei kiss
iui deci cat de mult mi-a placut in love a hug dance2
dat totusi vreau sa spun ca nu mi-a placut lough
dupa toate acele cuvinte dulci care i le-a spus Sakurei in love
si ca o iubeste love al noualea cer angel hug hug2
nu pot sa cred ca a plecat si a lasat-o singura sad crying
de ce?????? sad crying mie mila de ea,de el,de ei crying
si sarpele ala de kabuto ce o vrea think
orice ar fi stiu ca nu-i de bine ingrijorat
mersi de mesaj spumpo kiss
si ne vdem la urmatorul capitol
bye hi!


I remember when we broke up the first time
Saying, "This is it, I've had enough, " cause like
We hadn't seen each other in a month
When you said you needed space.
What? !
Then you come around again and say
"Baby, I miss you and I swear I'm gonna change, trust me."
Remember how that lasted for a day?
I say, "I hate you, " we break up, you call me, "I love you."

Sasuke. My hero! - Pagina 4 639052096large
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Mier 15 Feb 2012, 23:42

Deci...sunt o mare Nesimpoarca! Cum nu am trecut eu pe aici mai din timp ??? Deci adoor ficul tau si pune Next-ul repede ! si te rog nu ma mai tine in suspans ? De ce ii era lu Sakura asa de rau ? Ce nai*a vrea si Kabuto ? Itachi de ce a ales-o tocmai pe Sakura ca sa ii fie prietena? Nu de alta dar devin putin geloada ! Adica ai vazut ce pectorali are Itachi ? AAHH.. o bunaciune cu ochi ! A da si ca tot vorbeam de ochi ! Ce ochi negrii si patrunzatori!!!
ASTEPT NEXT-UL!!! ***te-am pupacit***
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Sasuke. My hero! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19Joi 16 Feb 2012, 17:56

Buna! Mai intai de toate vreau sa-mi cer iertare de pentru faptul ca nu ma mai comentat de mult. Iti multumesc ca m-ai anuntat kiss Imi este mila de Itachi.. a fost atat de dragut cu Sakura.. nu a vrut decat sa o aibe aproape pe ea cateva momente.. iar Sasuke nu stie ce pierde.. Cine niaba e ala pe care l-a vazut ea.. ma face sa ma gandesc la Orochimaru. In fine, astept next-ul, sa-l aduci cat de repede poti. kiss



Sasuke. My hero! - Pagina 4 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke. My hero! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke. My hero!   Sasuke. My hero! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke. My hero!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-