Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 → Cupid Child ← [16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 18:11

Nu cred ca mai e nevoie sa mentionez cat de mult ma bucur ca ai adus next happy2
Pe cat de sentimental happy a fast capitolul anterior pe atat de amuzant rolling on the floor a fost acesta
Mi-a placut sfarsitul a fost asa dragut in love sper ca Sakura o sa se mute la Sasuke ;;)
Naruto a fost din totdeauna o figura heh
Next repede repejor puppy eyes


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 19:19

Doamne cat ma bucur ca ai adus nextul →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 962758 Tu esti o scumpa, nu eu →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 208323Mersi ca m-ai anuntat.
Capitolul a fost superb →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 962758 Doamne cat talent au unii la scris, incredibil →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 1733309228 Nu trebbuie sa mai repet ca ficul tau este minunat nu? Stii deja. Stii cat de mult imi place, e perfect →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 268890

Naruto, chiar e o figura →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 947835Mai nou si Hinata e ciudata...chiar se potrivesc →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 947835 o.o sa se mute impreuna? o.o Abia astept →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 962758

Spor la scris si la idei!^^


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 19:49

buna ,

ce frumos a fost ,

ma bucur ca in sfarsit ai adus nextul ,

sper sa ma nunti d enext ,

il asteot cu nerabdare ,

pupici de la crisu


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 S6he8w
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Npi5xg
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 2myt0zq




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 22:02

Hellau, darling a hug
Ce mult ma bucur ca ai reusit in cele din urma sa termini capitolul. Ei bine, am asteptat mult, dar a meritat. Imi pare bine ca Mikito si-a revenit si ca totul e okai si roz.
Pe de alta parte imi pare rau pentru Hinata, saracuta... Off, Naruto esti asa un prost lough Probabil el cu gandirea lui de mega-inteligent se gandeste ca ar fi bine ca Hinata sa faca primul pas, nu cap sec de el. Ehh, e baiat, right? Nu prea gandeste lough
Ofofof, ma intreb ce ne vei mai aduce si in capitolul urmator, oare totul va fi roz ca si acum?
Bafta in continuare si nu uita de celalalt fic ca primeste bataie a hug


I had to break myself to carry on.


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 22:29

Dupa atata timp s-a facut si Mikoto bine . rock
Toti sunt fericiti , insa Hin este ... cu morarul la pamant . Se pare ca Naruto deabia acum incepe sa isi de-a seama de greseala a facut .
Nextul este superb si ma bucur ca l-ai adus intr-un final .
Astep nextul pe care sper sa il aduci cat mai curand posibil . Bafta la tastat si pupici . kiss


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 01:58



Hei kiss

Gorgeous, deary! in love
Dupa atatea rugaminti, Mikito e bine. Multumesc lui Dumnezeu, nici nu stii cat de rau imi parea daca operatia nu reusea sad
Naruto, doamne, nebun mai e. Dragut si amuzant, nu ma mira ca i-a intrat pe sub piele fetitei, de Hinata nu mai zic. Daca nu isi da seama in putin timp ca Hinata il place, personal ii bag mintile in cap. Incet si dureros, nici nu o sa stie ce l-a lovit biciuitor Adica, ia atitudine, jackass sau te fac eu sa iei >:)
Un capitol superb, care mi-a facut pofta de inghetata pe care ma duc imediat sa o caut prin congelator. Nu e chiar ca a lui Naruto, dar..:))

Abia astept next-ul, spor la scris kiss






IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 03:28

Ce dragut, ce scump , ce tare <3 Am ramas fara cuvinte...
Imi pare rau ca micuta e bolnava , pare asa un ingeras ..
Oricum mi-a placut faza aia cu Sakura si Sasuke cand erau in capela ... Cand am citit ce a zis Sasuke ma bufnit plansul :(
Astept next-ul ! :*

Te kiss Angy !

Ja ne ! :d


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:18

Ei bine, mult mai repede decat am crezut, am adus next a hug Stiu ca ar trebui sa pun next la celalalt fic, insa acum ma bat ideile la acesta si nu vreau sa le pierd rusinos Bine... A fost cea mai penibila scuza EVER! Adevarul e ca am idei la celalalt, doar ca sunt atatea sentimente de tristete pe care trebuie sa le exprim (caci vor urma capitole de "bocit" lough ) si nu am dispozitia necesara... waiting Anyway, o sa o rezolv cumva si pe asta happy
Va multumesc ca imi cititi fic-ul sufletele puppy eyes Va iubesc mult! in love

Enjoy even if this chapter is uncorrected shy



Chapter 13:


Sakura P.o.V:



Oh, Doamne! Aveam emotii mai ceva ca in prima zi de scoala… Daca ma vedeai cum ma invarteam prin camera ziceai ca sunt o liceana inainte de banchet: “totul trebuie sa fie perfect!”. Bun, deja exageram. Cred ca era a treia oara cand verificam bagajul, de parca nu m-as putea intoarce oricand dupa lucruri. Aiurita de mine! Totusi, e bine sa fi din nou “acasa”, chiar daca in curand acest cuvant va cunoaste un alt sens.


♦️ Flashback ♦️

Hello, New York! Inca putin, cateva minute… Deja am luat coltul, deci asta inseamna ca mai sunt… trei, doua… si casa mea! Sasuke a mers sa-mi ia bagaje, cat eu inhalam precum o dementa aerul familiar.

-Ahmm… Sasuke, nu sunt toate bagajele, spun eu observand ca imi adusese doar o valiza.

Se apropie de urechea mea, sarutand-o si muscand-o putin, apoi zicand:

-Ma gandeam sa le duc pe astea azi, ca maine cand vin dupa tine sa imi fie mai usor.

Cred ca aratam penibil, caci simteam cum obrajii mei ard, iar gropitele mele adorabile isi fac aparitia pe pielea fina.

♦️ End flashback ♦️



Si eu care credeam ca dupa ce se va lamuri situatia cu mutatul stresul va disparea… De unde atata fericire? Un claxon ma face sa tresar si sa uit pentru cateva secunde de stres. Asta pana cand m-am uitat pe geam si am vazut printre perdelele rosii acel par negru si zambetul stralucitor.

Ma grabesc sa ajung la usa, chiar daca era deschisa, iar el intrase deja, eu vroiam doar sa il iau in brate si sa il sarut dulce, ceea ce a si urmat. Eram in extaz, mai ca explodam, iar momentul era unul unic: ma ridicase de mult de la pamant, invartindu-se cu mine prin toata casa, in timp ce buzele lui erau peste ale mele, parca era un tur de “ramas bun!”. Cand am ajuns in camera mea, la etaj, m-a lasat jos si mi-a zambit dulce. S-a uitat primprejur, vazand muntii de bagaje.

-Sper ca ai chemat un camion, chicotesc eu, amuzata de situatie si de fata sa mirata.

M-a luat cu o mana de dupa sold si m-a sarutat scurt, apoi a spus sigur pe situatie:

-Am avut grija sa chem rezistente. Ar trebui sa ajunga din clipa in clipa…

Ce zambet dulce avea! Era atat de grijuliu, de bun, de dulce… Am luat cateva bagaje,
apoi am plecat, lasand o cheie de rezerva sub ghiveciul din fata intrarii. Desi sunt
aproape sigura ca Sasori are o cheie de rezerva. Eh, mereu e bine sa fi precaut!

Am ajuns repede in fata blocului, unde toti locatarii il salutau pe Sasuke, si pe mine, dupa ce ne-au vazut sarutandu-ne. Am luat bagajele si am urcat la etajul 3. Sasuke a deschis usa, cand un tipat de fetita a invadat linistea ce domina scara blocului. Am si scapat bagajele din mana cand a sarit in bratele mele. Era ceva ce nici nu visasem ca va fi atat de frumos! Deja imi imaginam mersul la munca alaturi de Sasuke, plimbarile cu Mikito si cu el prin parc, noptile petrecute pe la petreceri. Toate la timpul lor, Sakura!
Toate la timpul lor…

Sasuke m-a condus spre dormitorul nostru –Doamne, ce bine suna!- unde mi-am lasat bagajele cu care venisem. Apoi am mers imbratisati spre living, pentru a ne relaxa putin pe canapea. Fara sa-mi dau seama, formam o familie deja, iar asta era minunat. Toata experienta asta m-a facut si mai matura decat eram, insa copilul din mine nu va disparea niciodata! Drept urmare, un gand nebunesc mi-a strabatut simturile, vrand sa sar pe canapea, gest tipic mie. Insa cineva mi-a luat-o inainte, caci in secunda doi, canapeaua era asaltata de un blond si un roscat care pareau tare bucurosi si incantati. Imi iesea fum prin urechi cand i-am vazut! As fi vrut sa tip la ei, insa l-am vazut pe Sasuke mergand sa dea mana cu ei, zambind.

Asta a fost singurul motiv pentru care au scapat. Oricum, locul asta a devenit noua mea casa, deci de maine voi fi stapana de drept a acelei canapele. Am tinut fruntea sus si i-am intrebat daca doresc o cafea, iar ei mi-au raspuns afirmativ. Brunetul a venit sa imi arate unde sunt cele necesare, apoi s-a intors la baieti. Nu pot sa cred ce bine se inteleg! Ma bucura tare mult lucrul asta, toti patru impreuna: eu, unul dintre cei mai buni prieteni, iubitul meu si cel mai bun prieten al meu, care e de fapt... ex-ul meu. Am inghitit in sec pentru cateva clipe, apoi m-am gandit ca nu e nimic rau in asta. Acum il iubesc pe Sasuke, iar Sasori va ramane mereu ca un frate pentru mine, chiar daca brunetului nu i-am spus ca a fost ceva intre noi. Eh, voi cauta momentul si ii voi spune, dar nu acum.

Si ne-am baut cafelele, apoi am mers sa ne plimbam prin mall. Am chemat-o si pe Hin, caci mi se parea stupid sa stam doar eu si Mikito printre atatia baieti. Ne-am plimbat ore in sir, timp in care Hin si Naruto nu si-au vorbit deloc! Glumeau, insa nu intre ei; vorbeau, insa nu intre ei; zambeau, insa nu intre ei. Era ciudat totusi, insa am trecut cu vederea. Daca ma intrebati, nu asa as fi vrut sa decurga ziua asta. Nu pot spune ca nu ne-am distrat, insa as fi sperat la ceva in trei, “in familie”. Dar sa presupunem ca nu ma deranjeaza, voi avea intreaga noapte la dispozitie sa fiu doar eu si el, singuri in dormitor.

Cred ca era trecut de ora noua, iar Mikito era franta! Am intrat in apartament si am dus-o sa se culce. I-am citit o poveste, sau mai bine zis inceputul acesteia, caci a adormit de la a doua pagina. Am invelit-o cu plapuma moale si am sarutat-o pe frunte, apoi am parasit incaperea. M-am dus in dormitor, unde Sasuke era intins in pat si se uita la TV, zambindu-mi dulce cand am intrat pe usa. Am sarit langa el, afundandu-ma in pieptul sau. Hihi, ce bine era!

Cu doua degete ale mainii drepte, mi-a ridicat usor tricoul, masand acea zona de sold.
Am ridicat capul, atigandu-i obrazul cu nasul. Apoi am mers mai la dreapta, lipindu-mi buzele de ale lui. Erau atat de moi… Isi mutase ambele maini pe soldurile mele, ridicandu-ma desupra lui, in timp ce eu aveam mainile pozitionate deoparte si de alta a gatului sau albicios. Ne sarutam patimas, atingerile deveneau tot mai intime, caldura corpurilor noastre crestea cu fiecare secunda… Pana cand volumul unor boxe a invadat atmosfera. Am sarit de pe Sasuke imediat ce am auzit usa de la apartament trantindu-se de perete. Ne uitam uimiti unul la altul, parca vorbindu-ne prin priviri ca trebuie sa ne ridicam si sa mergem sa vedem ce se petrece. Asa am si facut, insa nu pot spune ca am fost surprinsa sa ii vad pe Naruto si Sasori poftind in casa o groaza de tipi si tipe, gata de party.

Ma uitam cu o ura si niste nervi la ei, ca atunci cand m-au vazut, si-au mutat privirea catre Sasuke, la care au venit si l-au luat de dupa gat, oferindu-i un pahar de bautura, un JB dupa cum observ. Brunetul parea tare amuzat de situatie, ba chiar mi-a facut cu ochiul in timp ce pleca. Mi-am pus mainile in cap si am facut o semipirueta, indreptandu-ma spre camera lui Mikito. Vroiam sa vad daca zgomotul a trezit-o, insa m-am bucurat cand am observat ca muzica nu se auzea atat de tare in partea aceea.

Eram atat de furioasa! Oficial, baietii mi-au distrus prima zi in noua casa. Am oftat si m-am intors in living, neavand alta alternativa. Sasuke se distra de minune; ma bucur pentru el. Radea si facea misto cu baietii, ceea ce ar trebui sa fac si eu, insa nu am deloc dispozitie. M-am dus la barul care despartea livingul de bucatarie si m-am asezat pe unul din scaune, comandand ceva. Da, cand Naruto si Sasori dau party-uri, se ocupa de absolut tot! Barmanul e nelipsit la orice petrecere, e mereu acelasi, Mike. Boxe, bautura, fete, baieti, o adevarata nebunie! Insa, o nebunie frumoasa, la care nu prea cred ca voi lua parte in seara asta. Sasuke se distreaza, nu am nimic impotriva, il voi lasa in continuare sa-si petreaca. Am incredere ca nu va face contact cu vreo fata de pe-aici. De ce? Pai, in primul rand, le cunosc pe toate, iar ele ma cunosc pe mine si stiu ce ma poate capul; in al doilea rand, Sasori e aici si stiu ca nu l-ar lasa sa faca ceva oricat de beti ar fi; in al treilea rand… am incredere in el!

Ma strecor printre multime si ma indrept spre dormitor. Am de gand sa dorm in noaptea asta, daca celelalte planuri au esuat. Ajung in fata usii si intru fara stres, insa ies ca o furtuna. Okey... La asta chiar nu ma asteptam. Am redeschis usa, de data asta mai cu grija, si mi-am cerut iertare celor doi amorezi, care isi reluasera “treaba” fara stres. Mi-am pus mainile in cap si m-am rezemat de perete, intrebandu-ma: “De ce mi-am cerut scuze? Aici locuiesc pan’ la urma…”. Da, penibil!

O mana ferma ma prinde de incheietura, ducandu-ma in baie. Imi face semn sa fac liniste, apoi intra in cabina de dus si da drumul apei. Ma ia de mana si intram in dus, inchizand usa cabinei. Am inceput sa radeam silentios, pana cand buzele noastre s-au reintalnit. Acele buze moi… Ne descotoroseam reciproc de hainele pe care le aveam pe noi, acum fiind ude toate. Caldura si aburii ce dominau intreaga baie acum, nu se comparau cu [,] caldura dintre corpurile noastre. Mainile sale se plimbau in voie pe tot corpul meu, in timp ce limba lui se juca jucaus cu a mea. Mi-a luat picioarele si si-a inconjurat bazinul cu ele, lipindu-ma de faianta. Mainile mele ii mangaiau fata, in timp ce ale lui tocmai ce rezolvasera “cubul rubik” si reusise sa ma descotoroseasca de sutien. A tras usor de elasticul chilotilor mei, rupand sarutul si spunand:

-Nu cu asta doream sa incepem, insa iti promit ca maine inauguram dormitorul!

Eram atat de amuzata de fraza lui, gandindu-ma la circumstante, incat nu m-am putut abtine sa nu-i spun, facandu-l sa ramana cu o fata gen “poker face”, apoi sa rada:

-S-au ocupat altii de asta, roaga-te sa nu fie virgina!




Apartamentul

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Designinteriorapartamen
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Scaled.php?server=404&filename=designinteriorapartamen
[living]

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Scaled.php?server=528&filename=designinteriorapartamen
[camera lui Mikito]

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Scaled.php?server=254&filename=designinteriorapartamen
[dormitorul]


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:37

Hellau, darling a hug
Multumesc de anunt si slava Domnului ca ai adus next. Rapida, huh? lough
Mi-a placut, deci a fost frumos si amuzant, seriously, but mai intai vreau sa zic ca sunt incantata de ideea mutatului impreuna in acel apartament incredibil de superb. In al doilea rand ma bucur pentru ei ca viata lor acum este mna.. roz. Merita.
Imi place cum scrii si apreciez ca nu treci de la o idee la alta, bulversand cititorul total. Hmm, a fost foarte amuzanta replica Sakurei cand a iesit din dormitor, funny si nu mai zic de dialogul celor doi din dus. Damn, so funny lough Nu pot sa cred ca i-a puttut spune Sakura lough Oare a avut Sasuke noro, sau..? lough
Ehh, bafta in continuare si cand ma vezi pe mess sa imi dai un buzz ca am niste idei a hug


I had to break myself to carry on.


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 00:08

Cand am vazut capitolul am zis am ce citi..Dar s-a terminat asa repede .... De ce sci asa putin? Te rog adu next-ul la ficul asat si oarma te ocupi si de celalalt. A fost asa amuzant...Naruto..Naruto..O sa o patesti tu...Astept next si mersi ca mai anuntat. Esti o dulce dulceasa dulcica


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 00:47

Love ,love...your fic ! :>happy
A fost foarte fain ! happy2 Bro ,cel mai soooper chapter de pana now ! rock ...pacat ca nu s-a rezolvat nimic cu Hin si Naruto puppy eyes ...da' ,pan' la urma tre' sa se impace ,right ? ;;)
Da' ,cel mai soooooooooooooooper lucru o fost ca ai adus asa repede nextu' what?lol! !Si ultima faza rolling on the floor ...lojik ca aia o sa dezvirgineze camera cool !
Dude...urmatoru' capitol ,vreau sa fie la fel de speishal ca asta well? awesome right? ...Te kiss dulche !Spor la scris !


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 01:07

Hei kiss

Iti multumesc pentru mesajul privat, ma bucur atat de mult ca ai adus capitolul asta asa repede, m-a facut sa imi petrec cateva minute din seara asta plictisitoare foarte bine.
Ce sa mai spun, un capitol superb si amuzant, inca nu mi-am revenit dupa replica Sakurei, Dios mioo! lough Nu e sanatoasa...
Frumos este ca acum, toate momentele sunt frumoase, iar ei se bucura de fiecare clipa in love
Sper ca asa sa fie si urmatoarele capitole pe care le astept nerabdatoare kiss
Spor la scris si cat mai multe idei, dar observ ca deja le ai in love



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 01:20

Buna,
Inainte de toate trebuie sa-ti spun misterul pe care l-am gasit eu in acest capitol →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 947835
Citat :
-S-au ocupat altii de asta, roaga-te sa nu fie virgina!
Ok deci am citit si recitit acest rand pana m-a luat ameteala →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 2586070128 Pur si simplu nu intelegeam la ce te referi si abia dupa minute bune de chin mi-a picat fisa →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 947835 Deci faza asta si cea cu dormitorul cand si-a cerut scuze Sakura, mortale! →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 2586070128 Tuu perversa mica →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 962758 sigur n-au cazut cei doi prin dus? →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 2586070128Si Naruto cu Sasori o.o eu ii luam la bataie rusinos]

Capitolul a fost superb, stii asta. Imi place foarte mult cum scrii, descrii, narezi [ →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 947835] Nu uita, cat mai multe capitole.

Multumesc ca m-ai anuntat. Spor la scris si la idei!^^ →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 208323


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 10:05

Mersi pentru Mp
Ai fost foarte rapida si ai si adus un next absolut genial.Esti cumva Supergirl sub acoperire nr1
M-ai facut sa rad rolling on the floor in timp ce imi parea rau pentru Sakura sad
Oricum ma bucur ca s-au mutat impreuna happy
Iar ultima replica a fost cireasa de pe tort rolling on the floor
Next repede puppy eyes


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:11

I'm so sorry , I'm soryy ! Iar am intarziat , imi pare foarte rau .
Bun , ei bine pot zice ca cu acest capitol .... m-ai dat gata !
Frazele de la final au fost ... grozave ! Si Sasuke este cat de cta pervers , da nici Saku nu se lasa ... he he ... roll
Mas bucur ca ai adus atat de repede nextul , nu ma asteptam sa il aduci atat de rapid .
Bafta la tastat si haide cu noul next , acum ! Pupici . kiss


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:28

Wow , misto !
Cred ca daca as fi fost in locul Sakurei i-as fi luat la bataie pe Naruto si Sasori :> . This is the life* , sweety ! :)) Ma bucur ca aia mica nu a dat buzna in dormitor sau in baie :> , totusi ei trebuie sa fie mai atenti data viitoare [-x , ba , aveti si un copil , subliniez cuvantul copil :)) ...

Ehh, cam asta a fost , mia placuut :3 !

Astept next-ul , si sper ca ma vei anunta cand il vei pune .

Angy te kiss !

Ja ne !
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:47

chiar mi-a placut acest capitol ,

nu ca nu mi-aR fi placut si celelalt dar ,

mi-a placut cel mai mult ,

a fost foarte amuzant si frumos ,

m-ai bagat in sperieti cand ai zis ca e cineva in camera ,

dar nu e ceea ce crezusem eu ,

astept nextul si anunta-ma ,

pupici de la crisu


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 S6he8w
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Npi5xg
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 2myt0zq




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 10:31

Fic închis la cererea autoarei.
Sus In jos
Continut sponsorizat




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

→ Cupid Child ← [16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-