Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 → Cupid Child ← [16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 18 Feb 2012, 21:10

OMG !! DEci draga m`iam pierdut cred ca o ora sa citesc tot ce`ai scris tu si e pur si simplu AWSEOME !!
MA bucur ca `iai facut sa se cunoasca mai tarziu sincer n`am inteles din primul capitol care`i treaba cu Sasuke insa acuma am prins ideea din capsorul tau!:))
In orice caz ficul e miriffiiic!
Chiar imi place ce scrii! Iti doresc sopr si da`mi si mie un PM mare cand aduci next!;;)


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 18 Feb 2012, 21:30

AI!!!!!!!

Cat te iubesc yo pe tine!

Cred ca am sa explodez de fericire!

S-au intanlit!

Si sau mai si indragostit!

Ce imi place!

Nici nu pot sa descriu cat de mult imi plac ficurile tale!

Pot zice doar ca le ador!

Astept next si PWP doolshe

Ps. Multumesc pentru anunt


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 00:40

Cat de frumooooos! huh?

Mersi pentru mp, doll in love

Doamne, o iubesc pe micuta, nu degeaba ai pus tu titlul ala love

Chiar ca e cupidon, toti trei sunt perfecti impreuna! huh?

Imi place ce vad, ai talent kiss

Ma bucur ca esti rapida, chiar vroiam next-ul asta, pe urmatorul nu mai zic.. in love

Spor la scris kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Alexandra ♥
Academy Student
Academy Student
Alexandra ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prahova ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : . . .
Stare de spirit Stare de spirit : Sad, sad, sad. :'(

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 13:36

Bună :x Abia acum am descoperit fic-ul, şi pot spune că este minunat.
Ideea este originală şi genială. Chiar nu am cuvinte. Ah, ce afurisită e Karin aia.
Oricum, abia aştept next-ul, şi dacă poţi , dă-mi şi mie un pm când îl pui. :o3


♥️ Do you believe in dreams,
That's how I found you.
But I can't be with you,
Till you take a leap of faith.
What I would give,
To feel the sunlight on my face.
What I would give,
To be lost in your embrace.
♥️
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Feb 2012, 00:14

Nu pot sa cred ca nu am vazut acest fic pana acum ! →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 23826 Doamne cat de frumos l-ai facut si ai pus atata pasiune si sentimente in el .→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 962758 Pur si simplu m-ai lasat fara cuvinte ............... Atunci cand personajele erau triste si plangeau , plangeam si eu , iar cand erau fericite si radeau , radeam si eu . →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 68543 Pur si simplu nu mai stiu ce sa spun ............... m-mai lasat fara cuvinte ............

Imi place ficul tau ! Doamne , ce prostii aberez si eu ! Nu , nu imi place , il iubes , il idolatrizez , il ador !→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 894269 Pur si simplu mai fermecat de-a dreptul . Te rogggggggg dulce cu ciresica in varf si toping de ciocolata pe deasupra sa aduci NEXTUL cat mai repede posibil . →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 836813 →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 836813 →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 836813 →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 836813 →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 836813 Pup dulce bye , bye ! →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 208323 →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 208323

P.S. : MULTUMES CA NE INCANTI CU CREATIA TA MINUNATA ! →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 977748



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 18:24

Saku , Sasu si Mikito fac un trio duperb. Cat mai repejor nextul. <3


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 11:39

Buna a hug
Oh, scumpo, de mult nu am mai savurat un fic a al tau..
Doamne!
Prima data am crezut ca o va lua pe Mikito nu ca va ramane cu Sakura si vor avea parte de o zi minunata.
Aha, deci cei doi s-au indragostit.
Sa vedem un sarut.
Astept next-ul si te rog sa ma anunti in love



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 15:33

So, in fine am terminat cu stresul de olimpiada, iar maine scap de stresul si emotiile dinaintea unui spectacol, fiind campionatul de majorete. Asa ca, am zis sa trec pe la ficul meu mult iubit. in love



Chapter 6:


Sakura P.o.V:



Alergam pe trotuarul larg din parc, zambind pana la urechi si razand suav.Mikito o ia intr-o directie, iar eu in alta, micsorandu-i sansele lui Sasuke. Bietul de el... Mikito e mai smechera ca o vulpita. Ar trebui sa primeasca un priemiu la leapsa. Eram atat de fericita! De mult nu ma simteam atat de bine, atat de in siguranta si de iubita... Cand sunt cu ea si cu Sasuke, nu imi mai pasa de nimic, ma simt implinita!

Sasuke renunta din a incerca a o prinde pe micuta si ma fixeaza cu privirea. Incep sa strig si sa alerg mai repede, el in urma mea. Ma ascund dupa trunchiul unui copac mare si batran, cu crengile groase si lasate cam jos. Hmm... Nici nu mai stau pe ganduri, ci ma urc in copac. Imi rezem spatele de trunghiul sau si privesc absenta cerul printre crengile pline de frunze. E asa frumos, asa liniste, asa bine... Ma intreb daca Mikito a reusit sa scape, sau daca a prins-o Sasuke iar acum e de partea lui, urmand sa ma prinda impreuna si sa castige jocul nostru copilaresc.

Se pare ca nu a prins-o. Ii simt respiratia accelerata cum se odihneste pe gatul meu fin. Nu am de gand sa ripostez, e prea bine. Inchid ochii instinctiv si ma las invaluita de atmosfera de vis ce s-a asternut pestre noi. Imi sopteste ca m-a prins, iar eu imi las capul pe spate, ajungand sa se odihneasca pe umarul sau, oprindu-l pur si simplu din a mai pleca de langa mine. Imi mangaie crestetul capului, facandu-ma sa zambesc. S-a asezat mai comod langa mine, lasandu-ma sa il strang in brate. Ma saruta pe frunte, iar eu imi inchid ochii, lipindu-mi capul de pieptul sau bine lucrat.

Un tusit copilaresc si cu subinteles ne face sa ne dezmeticim. Era Mikto, putin suparata ca am uitat de micul nostru joc. Ma uit foarte sigura la Sasuke, tranzmitandu-i din priviri micul meu plan. Ne intoarcem privirile catre Mikito si o privim amuzati, dupa care coboram repede din copac si o alegam prin tot parcul. Cata energie mai au copiii din ziua de azi! Daca nu se dadea batuta singura, nu o prindeam cu siguranta.

Ne asezam toti trei pe o banca, tragandu-ne sufletul. Respiram greu cu toti, insa Mikito tusea in continuu. A inceput sa ma ingrijoreze, asa ca l-am rugat pe Sasuke sa cumpere o sticla cu apa. M-am asezat in fata ei, coborand la nivelul inaltimii ei si am intrebat-o daca e bine. Imi era chiar teama, nu se mai oprea din tusit. A inceput sa tuseasca tot mai tare, inecandu-se din cand in cand, pana cand ochii i s-au inchis iar capul i s-a lasat pe spate. M-am panicat, incercand sa o trezesc si sa il strig din toti plamanii pe Sasuke.

A ajuns repede langa noi, privindu-ne stupefiat si a luat-o pe Mikito in brate, strigand-o fara rezultat. Incepea sa tremure si sa se impacienteze. Am fugit la masina si a asezat-o pe Mikito langa mine in spate, el mergand la volan. Mainile imi tremurau, iar vocea imi era total necunoscuta. O tot strigam, o miscam, insa nimic. Sasuke conducea cat putea de repede, iar in cateva minute eram in fata spitalului. Am intrat in spital, Sasuke tinad-o in brate pe Mikito si un grup de stagiari cu rezindentul lor au venit la noi, conducandu-i pe cei doi intr-un cabinet. Nu mi-au dat voie sa intru din motiv ca nu au voie prea multi oameni in sala. M-am asezat pe unul din scaunele din hol si am inceput sa plang fara sa constientizez. Privirea imi era uimita si fixata intr-un sigur punct. Palmele imi erau pe genunchi, incercand sa le opresc din a mai tremura, le strang in pumni. Doua brate puternice ma strang la pieptul sau, dezlanduidu-mi lacrimile, facandu-ma sa plang in hohote.

Cateva lacrimi fierbinti de ale lui mi se preling pe obrazul meu acum usor rosu. E distrus... Nu pot sa stau si sa il vad asa, nu pot sa il las sa isi faca griji si pentru mine, pentru plansul meu prostesc. Imi sterg lacrimile si ii iau fata in palmele mele reci, lipindu-ne fruntile. Ii spun ca totul va fi bine si ca trebuie sa se linisteasca. Ne apropiem tot mai mult chipurile, incepand sa capat o nuanta rozalie in obraji. Ma pierd in abisul negru din ochii lui, lasandu-ma hipnotizata, insa... Nu pot. Oricat as vrea sa ii gust buzele, ceva nu ma lasa, ceva ma opreste sa fac asta, ceva lipseste. Nu mai am aceeasi siguranta, aceeasi incredere in mine. Seara trecuta l-as fi sarutat fara oprire, daca nu intervenea Mikito, pentru ca nu simteam sa ne lipseasca ceva. Azi, as fi facut la fel, pentru ca ea era acolo si ne impartasea iubirea ei. Haide, micutule Cupidon, tocmai acum ti-ai gasit sa ne lasi singuri?

P.S: Imi cer scuze daca nu sunt pe masura asteptarilor voastre si de faptul ca e scurt crying Sper ca urmatoarele capitole sa fie mai reusite, avand in vedere ca m-a cam lasat inspiratia. Trebuie neaparat sa am o discutie cu Cupidon, poate se vede pe acolo pe undeva cu Mr. Inspiratie si ii da niste lectii de tintire si o noua serie de sageti, poate de data asta ma nimereste lough


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 17:53

Buna! a hug
Multumesc ca m-ai anuntat! kiss
Doamne ce are micuta..?
Sa nu-mi spui ca e bolnavioara..
Deh, nu e atat de rezista ca si Sasuke si Sakura..
Astept capitolul urmator kiss



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 18:18

Multumesc mult ca mai anuntat , capitolul este superb , pur si simplu este perfect .
Sper ca Mikto sa se faca bine , iar Mrs Inspiratie sa te loveasca cu sagetile . Te pup dulce si sper sa ma anunti si data viitoare . kiss rusinos


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 20:10

hei tuuuu kiss

Iti multumesc pentru mesajul privat in love

Capitolul a fost superb, eram atat de fericita cand se jucau, dar m-am intristat la sfarsit sad

Sper ca micuta sa fie bine,vreau sa vad ca e bine,deci pune next-ul repede kiss

Spor la scris, love:*: a hug


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 21:07

Uite cand ajung si eu...

Sa nu imi zici mie ca tea lasat inspiratia pentru ca pur si simplu nu ai pe cine minti!

Asa...

Capitolol a fost de nota 10!

Of firar cupidoll naibi acum si-a luat vacanta?

Astept next si sper sa nu pateasca nimic micuta


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 14:27

Imi pare nespus de rau ca am ajuns asa de tarziu dar scoala te omoara de vie... crying
Ca de obicei ai capitolele super tari! happy
Pe bune? Haide Mikito, vino repede si loveste-i pe astia doi cu sangeti sa se indragosteasca mai repede. love
Si tu Mr. Inspiratie, fai te rog o vizita si scumpei noastre scriitoare. biciuitor
Astept next-ul cu ardoare! happy2
Te poop kiss
Zbye hi!


     
 
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Mar 2012, 17:15

Hey....am trecut si eu pe la ficu tau si pot sa spun ca inca de la primul capitol am inceput sa il iubesc !Imi place atat de mult !Mor de curiozitate sa aflu ce a patit Mikito....asa ca te rog sa pui mai repede NEXTU',si poate ma anunti si pe mine daca nu te deranjez....
Te pupacesc dulce si spor la scris !


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Mar 2012, 20:45

buna , hi!


in primul rand scuze ca n-am trecut mai repede pe aici , nervi!

ai un fic extraordinal , kiss

si chiar original dupa parerea mea , in love

adu' repejor nextu' ca te bat , roll

anunta-ma si pe mine a hug

bafta si pupici
kiss nr1 good job


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 S6he8w
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Npi5xg
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 2myt0zq




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 08:55

Heeeey!

Vai...ce frumos este acest fic.

Saracuta Mikito, imi este asa de mila de ea oare ce a patit?

Iar ei doi....sunt atat de draguti impreuna...

Vreau urmatorul capitol cat mai repede si asi vrea sa ma anunti si pe mine...asta doar daca poti.

Ok...See ya


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 11:10


Chapter 7:


Sakura P.o.V.:


Tremuram toata, iar mainile imi erau transpirate. Inima imi batea din ce in ce mai tare, iar buzele imi erau crespate, asa ca am trecut o data cu limbuta mea printre ele. Ne-am apropiat atat de mult incat acum aveam fruntile lipite, iar ochii inchisi. Si totusi, parca si ochii imi tremurau. Nu pot... Vreau, imi doresc asta, dar... nu pot! De ce? De ce imi e frica de ceea ce se va intampla? De ce nu pot sa ii gust buzele, sa ne lasam limbutele sa se joace, joc de care am nevoie pentru a ma mai linisti? Vreau sa imi pun mainile pe pieptul lui si sa il trag mai aproape, precum as fi facut aseara, dar nu pot.

Incearca sa ma traga el mai aproape, chiar daca mana lui era tremuranda, incearca sa ma incurajeze. Nu pot sa il las sa ma apropie de el, nu pot sa il sarut. Trebuie sa fac ceva. Ma simt prea vinoata sa il sarut, ma simt retinuta... Ii opresc mana cu a mea si fug cat pot de repede de acolo, astfel incat, pe cand deschide ochii, eu il privesc subtil de dupa un perete indepartat. Ce se intampla...? Mainile imi tremura necontenit inca, de parca as fi trait cea mai inspaimantatoare scena din viata mea. Adevarul e ca si inainte imi tremurau, dupa sperietura ce am tras-o cu Mikito. Ea... Trebuie sa o vad, acum! Ma mai uit o data la Sasuke, care statea aplecat, cu fata in palme. Nu trebuie sa ma vada, nu stiu ce sa ii spun. Pe langa asta, Mikito e sub anestezic dupa dozele de analize, deci nu cred ca ma vor lasa sa intru chiar acum. Dar nici eu nu pot sa stau cu sentimentul asta in mine, care ma distruge pe dinauntru. Trebuie sa o vad acum.

Mai arunc o privire, iar cand coridorul pare a fi liber, plec spre camera micutei. De dupa colt observ o asistenta care iesea din camera sa cu o tona de hartoage in mana. Ma uit precatuta si merg sa intru. Deschid usa subtil si o vad in patul alb-albastrui, cu o masca de oxigen pe fata, cu perfuzii zi multe aparate pe ea, palida la fata, dormind precum un inger.

Ma apropi de patul ei si ma asez pe marginea patului, luandu-i manuta intr-a mea. Ii maingai chipul palid. Parul sau negru era ravasit pe perina alba a spitalului. Cum s-a intamplat asta? Cum s-au intamplat toate astea?

-Stii...-incep sa spun cu glas stins, de-abia auzindu-ma - Nu poti sa ne lasi, nu acum, fac o pauza si ii inlatur o suvita de par de pe chip. Ieri, vroiam sa il sarut pe Sasuke si puteam sa o fac, insa ne-a cuprins rusinea cand ai aparut, incep eu sa chicotesc. Azi, aveam nevoie ca cineva sa ma linisteasca, sa imi spuna ca vei fi bine, ca totul va fi bine, la fel ca si fratele tau. Aveam... Aveam nevoie de acel sarut de aseara, dar nu puteam sa i-l dau, nu puteam sa o fac. Asa ca am fugit... Imi era atat de frica, ma simteam atat de vinovata. Aveam impresia ca voi face ceva rau, pentru ca... -ma opresc din nou, incepand sa dau frau liber lacrimilor- Pentru ca am nevoie de tine langa mine, de aprobarea ta ca pot sa fiu iubita fratelui tau. Nu vreau sa fiu la fel ca si Karin in ochii tai si nici nu voi fi vreodata. Sunt... complet sigura ca Sasuke te iubeste enorm, ca esti cea pe care o iubeste cel mai mult si ca asta nu se va schimba! un zambet isi face aparitia in coltul guritei mele: Stii, daca nu te-ar iubi cel mai mult, nu ar simti cum lumea i se prabuseste cand te-a prierdut, precum si acum, cand are sentimentul ca te va pierde. Insa stiu ca nu e asa, corect? Nu ne poti lasa singuri. Noi... nu am putea sa ne iubim asa de perfect cum am fi facut-o aseara, fara tine, intelegi? incep sa izbucnesc intr-un plans de zile mari, chiar daca incerc sa nu fac mare zarva, insa totusi, suspinele mele invadeaza incaperea.

Imi pun mana ei pe obrazul meu, imaginandu-mi ca m-a ascultat si ca ma mangaie in semn ca va fi mereu cu noi. Dar manuta ei se misca, ceea ce ma face sa imi ridic capul si sa ma uit la ea. Ma privea putin printre pleoapele aproape lipite una de cealalta. M-a prins de mana subtil, fiind slabita si mi-a spus cu glas stins:

- Ce fel de Cupidon as fi daca v-as lasa singuri?

Dupa care si-a mutat privirea de la mine, privind in spate. Mi-am intors chipul inlacrimat, instinctiv si atunci obrajii mei au devenit dintr-o data fierbinti la vederea lui. Mi-am intors capul catre Mikito din nou, care dormea. Am inceput sa plang de fericire si i-am sarit in brate lui Sasuke, care m-a primit calduros. Mi-am cerut scuze ca am plecat asa, iar el mi-am luat chipul in mainile sale puternice si ne-am inchis ochii instinctiv. M-am lasat cuprinsa de valul de iubire din incapere cand buzele noastre s-au unit, savurandu-i-le pe rand, una cate una, pana cand limbile noastre au luat atitudine. Mainile sale se plimbau in voie pe talia mea, iar ale mele se jucat cu parul sau negru, ajungand uneori la gat, pe care il mangaiau usor. Era asa de bine; tot acel sentiment de vinovatie a disparut...

Se pare ca ai facut rost de o noua serie de sageti, Cupidon!



P.S: Stiu ca unii nu primiti PM si imi cer mii de scuze pentru asta, insa sper sa dati de el si sa il savurati, chiar daca e cam scurt, pana saptamana viitoare!


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 11:48

Wooooow !Ce frumos a fost !Mi-a placut atat de mult !Ma bucur nespus ca Mikito nu a patit nimic rau si ca este bine !
Iti multumesc de PM si spor la scris...


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 12:05

de ce pana saptamana viitoare ? sad

de ce vrei sa ma lasi asa cu ochii in soare ? crying

haide te rog frumy sa aduci astazi nextul , bere

mersy de pm si te rog sa ma mai anunti , kiss dance2

bafta la scris si spor la idei
a hug in love happy2 happy


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 S6he8w
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Npi5xg
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 2myt0zq




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 12:37

Buna a hug
Eu am primit un pm, deci multumesc pentru el kiss
Ce este cu tine de ai facut un capitol asa mic ? very sad
Nici n-ai hhabar cat de emotionant a fost..
Mikito si-a revenit.
Ei doi s-au sarutat in love
Astept next-uol scumpo a hug



→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 14:05

Heeey

Multumesc mult pentru anunt!

A fost foarte emotionant capitolul.

Aproape ca am inceput si eu sa plang atunci cand Sakura si-a tinut ,,discursul''

vaaai...si ei s-au sarutat...a fost atat de frumos...

Deci...eu una astept cu nerabdare urmatorul capitol.

See ya:*


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 14:55

In sfarsit am ajuns si eu sa citesc next-ul love

Parca nu mai ajungeam lough

Asa, capitolul a fost superb. Cat de fericita sunt ca totul a revenit la normal huh?

Micuta e bine, iar indragostitii au luat atitudine in love Asa si trebuie in love

Daca mai intervine ceva, jur ca fac crima!

Abia astept next-ul kiss

Spor la scris i love you



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 20:39

Heeey scumpy.
Vai ce ma bucur ca ai adus next-ul, nu iti poti inchipuii!
Mi-a placut foarte mult capitolul, mai ales ca a revenit in peisaj Mikito!
Totusi, sa ai grija mai mult la repetitii ca de exemplu:
"Ma apropi de patul ei si ma asez pe marginea patului"-Ma apropi de patul ei si ma asez pe margine.
In rest totul a fost Ok.
Abia astept next-ul, care sper sa vina repede.
Sper ca o sa ma anunti.
Te poop!
Zbye!


     
 
→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 22:00

Imi cer mii de scuze ca nu am putut citii capitolul de cand am primit PM , te rog sa ma ierti . please please please Acest capitol este super precum si celelalte . rusinos Il iubesc fara dar si poate ! in love in love in love in love in love in love Cat de mult ma bucur ca micutul Cupidon a facut rost de o serie noua de sageti . Astept nextul si sper sa ma anunti si atunci . Te pup dulce ca pe o ciresica si bafta la tastat . kiss kiss kiss kiss rusinos


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 16:33

Buna dulceata! kiss
Deci: OMG huh?
Sebzational fic! Imi plce enorm cum descrii si cum te axezi pe ceea ce simt personajele.
Doamne esti geniala!
Imi pare rau ca am intarziat sad , dar tu esti magnifica!
Greseli nu prea ai, doar una care mi-a atras constant atentia. Incearca sa eviti replica "Enorm de mult..." pentru ca este luata ca si pleonasm si nu suna bine pentru cititor.
"Enorm" este deajuns. Ok, sper ca nu te-ai suparat pe mn si sper sa ma anunti cand pui next.

Ja ne!^^ hi!


→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Continut sponsorizat




→  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: → Cupid Child ← [16+]   →  Cupid Child  ← [16+] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

→ Cupid Child ← [16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-