Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 18:40

Sunt asha o idioata am uitat sa-ti dau comment :((
DEci este super si vreau urmatorul :X
Te pupik si spor la tastat happy2))


Two paths... Too far apart to be absolute destiny, yet close enough that it can only be fate...

As time marches on, who i am and who my friends are fade away,As they change just like clouds drifting accros the sky.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 13:07

E foarte dragut!
Imi place mult
Si sper sa il aduci repede si pe celalalt
Nextu!
Te pup si succes la scris si la scoala kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 11 Mar 2011, 21:55

26.Conflicte fara pereche

HinataPOV
Nu imi amintesc sa ma mai fi simtit vreodata asa de rau,probabil era din cauza ca niciodata nu ma imbatasem pana acum,defapt nici macar nu pusesem gura pe bautura pana azi insa nu puteam sa le spun si lor asta,ce ar fi crezut Naruto-kun?Cred ca ii era de ajuns sa vada cat de inutila eram.
M-am ridicat cu grija tinandu-ma de cap ca sa mai linistesc ameteala si durerea de cap ce o aveam,cand am incercat sa imi ridic picioarele mi-am dat seama de mica greutate ce o aveam pe ele si am simtit ca raman fara aer in clipa in care am vazut ce e.Naruto-kun dormea linistit in timp ce imi imbratisa picioarele,stand cu capul pe ele si avand cea mai simpatica fata pe care o vazusem pana acum.Parea asa de linistit cand dormea,nici nu puteai zice ca el e cel energetic.
Am incercat sa imi trag picioarele fara sa il trezesc,nu cred ca as fi suportat rusinea daca el s-ar fi trezit.Naruto ma tinea insa prea strans pentru a gasi vreo cale sa evadez asa ca mi-am luat inima in dinti si cu mana tremuranda m-am intins catre el.Cand am ajuns la umarul lui i-am putut simti caldura corpului,era asa de ridicata spre deosebire de a mea!Mi-am luat cateva secunde pentru a gasi increderea sa il trezesc fara sa lesin pe aici si sa ma trezesc mai tarziu cu o durere si mai mare de cap,imediat ce m-am simtit destul de increzatoare l-am scuturat usor incercand sa il trezesc.
-Mhhmm,Hinata-chan,bolborosi el strangandu-ma din nou.
Mi-am simtit inima cum se opreste din loc facandu-ma sa simt o fericire asa de dureroasa incat fiecare muschi imi dadea cate un val de agonie minunata.Fiorii de placere ma cuprinse-ra si imi venea sa tip ce bucurie,Naruto-kun ma visa!Se gandea la mine si asta era cel mai frumos lucru ce il puteam primi vreodata.
Mi-am dat o plama mintal incercand sa revin la scopul meu initial asa ca am inceput sa il scutur usor insa de data aceasta am incercat sa il strig,putin mai in soapta ce-i drept.
-Naruto-kun,Naruto-kun.
-Ha?Ce sa intamplat?intreba mahmur in timp ce se ridica usor dandu-mi drumul la picioare si eu am regretat imediat ca am pierdut contactul cu pielea lui.A,Hinata...auuu!zise tinandu-se de cap.
Am sarit repede sa il ajut punand mainile peste ale lui in incercarea de al face sa nu se mai zbata asa,durerea s-ar fi amplificat si mai mult daca continua.
-Naruto-kun,usor,esti cam ametit nu?
Numai cand ochii lui albastri facura contact cu ai mei am realizat ce facusem,tocmai il atinsesem pe Naruto si chiar in clipa de fata eram mai putin de o palma departare unul de altul.Instinctul de a lesina era foarte tentant si cu fiecare clipa ce trecea ma atragea si mai mult oferta aceasta insa nu,nu si de data aceasta,nu am de gand sa lesin!
-Hinata-chan?intreba el uitandu-se inocent in ochii mei si puteam fi sigura ca fata mea era la fel de rosie ca si trandafirii si ochii la fel de mari ca cepele insa parca nu ma puteam misca.Parul lui ca de aur si ochii ca si cerul ma tineau legata de el parca.
-Ah,scuze,Naruto...mintea imi era altundeva,m-am scuzat indepartandu-ma de el rusinata.
-Nu-i nimic,mi-e mi se intampla mai mereu oricum,glumi el si nu m-am putut abtine sa chicotesc incet gandindu-ma ca era chiar adevarat acest lucru,Naruto avea o problema de concentrare mare,mai ales cand eram la academie.
-Huh,unde sunt Sasuke si Sakura-chan? intreba uitandu-se in jur.
Nu observasem pana acum insa Naruto-kun avea dreptate,ei nu erau aici...stai asa,Naruto ii provocase aseara sa stea inchisi impreuna zece minute in camera lui Sakura...poate au adormit si ei ca noi in timp ce asteptam?M-am ridicat incet avand grija la ameteala iar Naruto se uita curios la mine.
-Cred ca sunt inca in camera ei,l-am lamurit ajutandu-l reticenta sa se ridice,am evitat cat de mult contact fizic am putut insa era cam greu.
_____________________________
(Intre timp,camera lui Sakura)
SakuraPOV
Mana ma gadila usor si nu am mai rezistat,pumnul se mica in voia lui pana ajunse la fata lui si lovi cu putere.Nu stiu de ce insa acum o secunda eram practic topita pe podea iar acum sunt mai nervoasa decat am fost vreodata.Sasuke ajunse in partea cealalta a camerei iar acum isi tinea palma la obrazul inrosit pe care il lovisem,nu dadusem cu toata forta insa cu siguranta in urmatoarele cateva zile va avea o vanataie destul de mare acolo.
Mi-am dus mana cealalta spre pumnul incordat ce il aveam,imi tremura cu putere din cauza nervilor pe care ii aveam,m-am apropiat usor de el si m-am aplecat ca sa fim la aceeasi inaltime,el fiind inca pe jos din cauza lovituri.
-Nu te mai apropia de mine Uchiha,nu te vreau,mai inteles?Tu,pentru mine,nu esti nimic mai mult de un tradator ce are nevoie de terapie impotriva porinirilor patetice de razbunare,i-am zis cu acid strangand din dinti.
Chiar daca fata lui era nervoasa trada o urma de amuzament usor ce imi sucea mintile incurcandu-le si mai mult decat erau,am spus la misto faza cu terapia insa se pare ca poate chiar are nevoie.
-Nu Sakura,nu am nevoie de terapie pentru ca pronirile mele au un motiv,dar,desigur,tu nu ai cum sa sti.In ceea ce priveste ce sa intamplat mai devreme...sa lasam vina pe alcool,oricum asa ceva nu s-ar fi intamplat fara el,spuse el ranjind la mine,incercand parca sa ma faca sa il urasc si mai mult decat il uram acum.
Se ridica de jos si eu m-am indepartat intorcandu-ma cu spatele la el,nu mai aveam chef sa ii vad chipul astazi,usa se deschise si credeam ca el iesise afara insa am auzit vocea lui Naruto si mi-am dat seama ca insfarsit se trezise-ra si ceilalti asa ca m-am intors inapoi catre ei incercand sa ii evit ochii lui Sasuke.
Probabil ca la amandoi o sa ne fie usor sa mintim ca nimic nu sa intamplat insa...nu o sa fie la fel de usor sa uitam,sau mai bine zis nu o sa imi fie mie usor sa uit in fond...el mi-a furat primul meu sarut.
___________________________________
Stiu ce ganditi:"Insfarsit a postat si lenesa asta!" si nu am de gand sa va contrazic insa ce pot spune...nu am avut inspiratie si...ati incercat vreodata experienta de a da 6 teste intr-o saptamana?Credeti-ma ca nu vreti sa stiti cum e,prima data am dat la biologie,apoi la chimie,apoi la fizica,urmeaza matematica la care avem doua ore vinerea una dupa alta asa ca nenorocita de doamna de mate a insistat sa dam in aceeasi zi test la algebra si geometrie asa ca timp de doua ore am avut creierul varza apoi am avut cea mai a dracului durere de cap din viata mea.In fine am mai dat si la geografie la care multumesc doamne ca am luat 10(ne-a dat dintr-un continent intreg deci intelege-ti).
Oricum,cam de aceasta nu am mai postat asa ca sper sa ma iertati.Apropo ati vazut ce s-a intamplat la japonezi,saraci!Sunt preferati mei din toata lumea si nu merita sa li se intample asta... sad imi pare rau pt.ei therethere


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 11 Mar 2011, 22:20

Prima care lasa comm..daaa e superb scumpo si stiu cum e si nici nu te invinuiesc!Ma bucur ca ai postat si felicitari


Nascuta pentru castig - Pagina 5 44321453




Nascuta pentru castig - Pagina 5 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 11 Mar 2011, 22:30

Miau !


Hei scumpo ma bucur ca ai pus next-ul
Stai linistita si eu stiu cum e
Sunt foarte ocupata si nu am mai pus niciun next
Asa..pai imi place foarte mult
E foarte frumos si interesant
Felicitari draga mea
Vai dar ce i-a dato Sakura
Bine imi pare
Chiar foarte bine
Pai astept next-u
Sper sa vina repede
Spor la scris si la idei
Pupici !
Mrr


Nascuta pentru castig - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Lun 14 Mar 2011, 18:07

HAi iubita cu next
Ca mie imi place:X


Nascuta pentru castig - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Mar 2011, 09:35

27.Misiune dificila

SakuraPOV
Nu stiu la ce imi statea mintea in timp ce ma apropiam usor de districtul Uchiha,din cate aflasem de la Tsunade,cand s-a intors Sasuke a primit inapoi propietatea clanului Uchiha,avand acum varsta potrivita pentru a putea locui putin mai in departarea orasului.Imi simteam corpul cum ma tara in acea directie insa gandurile imi circulau cu o mie la ora prin cap asa ca nu prea aveam timp sa analizez ce fac.De-abia cand mi-am dat seama ca sunt in fata portilor am realizat ca ajunsesem,poate ca venisem pentru ca imi parea partial rau ca il acuzasem ca e pshihopat insa...inlauntrul meu stiam ca am putin dreptate sa fac o asa acuzatie asupra lui.
Nu stiam ce sa fac,protile erau deschise insa nu cred ca putem sa intru pur si simplu,fara sa anunt pe nimeni,dar singurul care era in micul oras de aici era Sasuke si el probabil ca colinda acum pe aici,poate ar fi trebuit sa anunt ca o sa vin...cum sa anunt cand nici eu nu stiam ca o sa vin?m-am intrebat singura plesnindu-mi usor fruntea si scotand un oftat exasperat.
-Ce cauti aici?se auzi din spatele meu o voce ce imi trimise fiori pe sina spinarii si din start am recunoscut-o.
-Te cautam,de ce crezi?Nu aveam vreo intentie sa stau sa admir cerul de aici sti,i-am raspuns sarcastic revenind cat de mult am putut la atitudinea rece pe care se pare ca de o vreme nu o mai puteam controla asa de bine.
M-am intors inspre directia lui si spre uimirea mea l-am vazut neechipat,era in haine normal:un tricou negru fara maneci,niste pantaloni trei sferturi si sandalele obisnuite,singurul lucru ce il dadeau de gol ca e ninja erau bandajele de la ambele maini pe care le avea infasurate.In mana tinea o sacosa insa nu am putut vedea ce era inauntru.
-Dar tu?Nu ar trebui sa fi la arest la domiciliu?l-am intrebat ridicand interesata din spranceana.
-Daca tu crezi ca niste ANBU neexperimentati ma pot tine inchis in casa atunci nu ai fost deloc atenta la lupta noastra,raspunse arogant in timp ce incepu sa inainteze,am luat gestul ca o invitatie si l-am urmat in liniste.
-O,dar am fost atenta,imi amintesc cum ultimul dintre noi care a ramas in picioare am fost eu,i-am spus veninos rasucind cutitul in rana si savurand fiecare clipa.
Nu mi-a raspuns insa stiam ca nu ii placea situatia in care se afla.In timp ce mergeam m-am uitat curioasa in jurul meu,nu mai intrasem niciodata in districtul Uchiha,nici nu as fi avut macar sansa sa o fac vreodata daca toata treaba cu masacrul nu s-ar fi intamplat.Ce e drept locul arata mai mult sau mai putin ca un sat fantoma,puteai vedea casele construite bine insa prafuite si murdare din cauza timpului ce trecuse.Nu m-am oprit decat cand m-am lovit din greseala de spatele lui Sasuke,se pare ca uitasem sa ma mai uit si pe unde merg.
-S-scuze,am mormait incercand sa imi tin roseata in frau,Sasuke nu putea vedea nici macar o urma de rosu in obraji mei,nu aveam dreptul sa ii arat ca sunt slaba.
-Hn,a raspuns incepand sa se descalte.
Se pare ca ajunsesem la el acasa,reticenta m-am descaltat si eu,apoi am incaltat papuci ce deja mi pregatise,chiar inainte sa incep sa ma descalt.Dupa ce a vazut ca am terminat a inceput sa mearga,linistea confortabila ce o imparteam aparand din nou.Din nou mi-am lasat privirea sa colinde imprejurimile fiind de data asta atenta pe unde merg,nu era nimic special,era pur si simplu o casa in stil japonez,semana destul de mult cu a mea insa culorile erau mai reci...mai misterioase.
Am ajuns intr-un mic salon cu o masuta speciala si m-am asezat pe una dintre pernutele din jurul ei.
-Ma intorc imediat,spuse Sasuke mergand in camera alaturata.
Nedorind sa imi las privirea dupa el mi-am mutat-o spre dreapta mea unde era o usa traditionala deschisa ce lasa pe cel ce state in camera sa se bucure de gradina mare si luminoasa a districtului.Era chiar frumos,flori de diferite speci se alaturau una langa alta inaltandu-se spre soare,doritoare sa simta caldura fina.M-am ridicat si m-am apropiat de usa vrand sa vad mai bine,in mare parte era la fel in toata gradina,uni copaci ridicandu-si putin capetele asa incat sa pot sa ii vad.Iti puteai da seama insa ca nu mai fuses ingrijita de mult,buruienile si pamantul uscat sustinandu-mi afirmatia.Putin in stanga gradinii puteam vedea o sclipire roz atragatoare insa de unde stateam nu puteam sa vad ce anume era,asa ca am zis totusi sa nu ii testez astazi temperamentul lui Sasuke avantandu-ma fara voia lui,mai bine stateam in banca mea de data asta.
-Frumos,nu?am auzit vocea sobra si groasa a lui Sasuke din spatele meu.
M-am intors si l-am vazut asezand pe masa doua cesti de ceai si un ceainic ce trimise un parfum aromat spre mine,miroasea a...cirese,cirese dulci.Mi-am reluat locul linistita,tinandu-mi insa privirea spre gradina.
-Da,nu ma asteptam sa vad asta,i-am raspuns nesigura luand o gura din ceai,simtind aroma cireselor.
L-am putut auzi lasand afara un raset incet,suna la fel ca si clopoteii pentru urechile mele,la fel de fin ca matasea insa cu un impact asa de mare asupra mea.
-Deci,de ce ma cautai?intreba revenind la starea lui de spirit normala,imediat am putut simti cum putin din moralul meu se lasa la pamant si pentru asta mi-am dat o palma mental.
-Eu..haa,am venit sa imi cer scuze,ultima parte paru sa ii atraga atentia pentr ca isi intoarse privirea de la gradina spre mine si lasa jos ceasca de ceai.
-Pentru?intreba sprijinindu-se de peretele din spatele lui.
-Pentru ce s-a intamplat ieri dimineata,ce am spus,nu aveam dreptul sa spun acele lucruri si pentru asta imi pare rau,i-am raspuns evitandui ochii pe cat de mult cu putinta,recunosc ca in momentul acela as fi vrut sa ma inghita pamantul insa podeaua arata inca bine si nu arata vreun semn ca urmeaza sa se deschisa si sa ma scape de rusinea aceasta.
Probabil ca in ochii lui aratam ca o pisica speriata,una enervanata,imediat ce mi-am dat seama de asta mi-am ridicat sfidatoare ochii si l-am privit atenta incercand sa imi pastrez masca pe fata.Ochii lui negri ma privreau atent,examinandu-ma practic.
-E ok din partea mea,recunosc ca ma asteptam sa aud ce mi-am spus din partea lui Naruto insa presupun ca ani schimba o persoana,tu esti un exemplu destul de bun.
-O sa iau asta ca pe un compliment,insa nu iti incerca norocul,l-am amenintat mai in joaca intorcandu-mi din nou privirea spre gradina si privind cum afara soarele isi pierde puterea apunand asupra noastra.
__________________________________
Pff,a trecut ceva timp de la ultimul capitol nu?Da si eu cred la fel insa iata ca lenesa de mine a postat insfarsit.Ei ce pot spune am inceput sa citesc un manga nou si m-am indragostit de el!Asa ca am cautat pe net si am gasit magazine de unde pot cumpara!Si e doar 35 lei volumul dance 2 .Da,destul cu plictisitoarea de mine,dati drumul la comentat :)


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Mar 2011, 16:21

Pai incep eu. Ce pot sa spun, imi place mult, mult de tot nr1 !!!!!!! Sa pui , terog nextu cat poti de repede.


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Nascuta pentru castig - Pagina 5 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Sam 26 Mar 2011, 13:13

Vai deci haide cu next-ul love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
^_*Sayuri_Ayame^_*
Academy Student
Academy Student
^_*Sayuri_Ayame^_*

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vesela...chiar si in cele mai grele momente!:D

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Sam 26 Mar 2011, 23:00

Imi place muuuullt!Abea astept sa vad ce se va intampla!
Pune next-ul cat mai repede! biciuitor please

Pwpici! kiss
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Dum 27 Mar 2011, 23:25

28.Aproape amici

SasukePOV
Mi-am lasat capul sa cada pe perna inca odata,auzind din nou bipaitul enervant al ceasului pe care incercam de un sfert de ora sa il opresc,fara nici un rezultat.Intr-un final l-am ridicat nervos si printr-o miscare simpla l-am izbit cu forta de peretele din stanga mea,sute de bucatele imprastiindu-se prin toata camera.
Minunat,acum trebuie sa merg sa imi iau unul nou!
M-am ridicat din pat simtind cum cearsafurile se lipesc de mine din cauza transpiratiei,niciodata nu mi-a placut vara,chiar daca acum eram de-abia la inceputul ei.Am luat un prosop si am intrat direct in dusi lasand hainele sa cada pe gresia rece si placuta.Imediat ce am iesit m-am imbracat cu o pereche de pantaloni(normal ca poarta si boxeri,doar nu este Naruto)trei sferturi,un maieu foarte larg ce imi permitea sa ma misc,probabil ca nu aratam minunat dar oricum azi urma sa stau in soare asa ca ce mai conta?M-am incaltat si am iesit in gradina din spatele casei insa ceva rosu...nu roz ma facu sa inghet exact in locul in care eram.Si spre surprinderea mea acolo era Sakura,stand relaxata pe gardul masiv de piatra ce separa districtul Uchiha de sat.Parea imbracata ca si cum urma sa se antreneze sau sa munceasca.Avea o bluza fara un umar cu bretea,legata intr-o parte pana undeva de talie,niste pantaloni de trening,materialul de pe piciorul ei drept fiind ridicat pana undeva de genunchi si in final parul prins sus.
M-am uitat timp de un minut urat la ea apoi am inceput sa inaintez cu mainile in buzunar lasand sa imi scape un oftat,cand am ajuns langa ea am intrebat,la fel ca si ieri:
-Ce cauti aici?
-Ieri am spus ca gradina e frumoasa,dar nu perfecta,asa ca am venit sa o imbunatatesc,vorbi ea cajual in timp ce mergea incet in partea dreapta a gradinii.Dar tu?Arati ca si cum ai treaba.
-Chiar am,asa ca daca ai putea sa ma lasi-
-Ce treaba?mi-o taia ea imediat.
-La fel ca tine,si eu am spus ca gradina e doar frumoasa,am mormait uitandu-ma urat la ea.
-Perfect,eu i-au partea de aici,striga in timp ce isi puse niste manusi de munca.
Am expirat exasperat,dandu-mi cu mana peste fata,acum cateva zile nu era asa de hiperactiva in prezenta mea,defapt parea ca urma sa se taie cu lama si sa isi lase bretonul pe o parte.Am ras incet la prostia pe care mi-am zis-o si am apucat una dintre lopetile asezate de ieri langa gard.
Privind putin spre ea am vazut ca deja incepuse sa scoata buruieniile ce se adunase-ra in jurul unor frezii multicolore.Ezitand putin m-am apropiat de locul unde ea muncea si mi-am curatat gatul fiind gata sa pornesc o conversatie,ceva ce nu prea imi placea,insa aveam nevoie sa aflu despre ce vorbea acum cateva zile.
-Deci...cum de a fost de acord mama ta sa te lase sa te muti?
-Vrobesti despre mama care ma nascut?intreba ochii devenindu-i seriosi.
-D-da,am rasouns confuz la intrebarea ei.
-Atunci nu stiu,Yuri insa nu a avut de ales,ea nu are drepturi asupra mea.
-Dar...nu este ea mama ta?
-Nu ai fost atent la conversatia noastra?Yuri nu e mama mea,nici macar nu semanam,eu pur si simplu am fost...o buruiana ce le-a incurcat vietile,spuse privind spre mainile ei acoperite de manusi in care tinea strans una dintre buruieni.
-Ce te face sa crezi asta,nu ai fost un fel de fiica perfecta?am intrebat ironizand ultima parte.
Am fost destul de tentat sa imi retrag cuvintele cand imi arunca una dintre privirile ei ucigatoare ce ajunsesem sa le cunosc asa de bine desi nu ma intorsesem decat de doua saptamani.
-Am fost,pana acum doi ani,mormaii dandu-si jos manusile,se pare ca terminase in partea aceasta si la fel si eu asa ca am lasat jos ustensilel de gradinarit si ne-am asezat pe veranda casei.
-De ce?Ce sa intamplat?am intrebat curios vazand mica incrunatare ce o facuse intre sprancenele ei.
-Esti cam doritor de vorba azi,nu crezi?Nu ai cumva o limita de cuvinte pe care le poti folosi?chicoti usor aruncandu-si privirea catre locul pe care il terminasem.
Arata mult mai bine acum,era perfect de data aceasta,insa mai aveam de lucru si in restul gradinii,probabil ar trebui sa incepem daca vrem sa terminam azi insa..cred ca eram prea lenesi.Din instinct mi-am ridicat privirea spre cer si am vazut norii ce se apropiau rapid,probabil ca mai erau vreo doua trei ore si o sa inceapa sa ploua,bine macar sa mai racoreasca putin pamantul.
-Ai terminat cumparaturile pentru casa?Din moment ce o sa stai o perioada aici ar trebui sa te aprovizionezi,zise cu o urma stinsa de ingrijorare,ciudat e ca ma simteam ca in vremurile cand inca faceam parte din echipa 7,simteam,chiar daca putin,grija pe care ne-o purta mie si Naruto,stiu ca atunci incerca sa o ascunda insa puteai sa iti dai seama usor.
-Nu chiar,nu am avut chef sa merg.
-Atunci haide,se pare ca azi nici unul nu mai are chef sa mai lucreze in gradina,eu nu am ce face asa ca o sa te ajut la cumparaturi,ia-o ca si o datorie pe care mi-o asum pentru ca era sa te ucid,spuse falsand un zambet,probabil ca ii pacalea pe multi cu zambetul acela insa nu si pe mine.
-Cred ca mi-ar prinde bine niste ajutor,am mormait ridicandu-ma de pe veranda.
Mergand in liniste pe strazile districtului am simtit cum amintirile isi fac din nou loc in mintea mea,facandu-ma sa ma simt neajutorat,uram sentimentul acela mai mult decat orice...insa nu mai mult decat il uram pe Itachi,nu mi-am uitat scopul insa poate..o sa il aman putin deocamdata.
-Inceteaza,sopti o voce fina de langa mine trezindu-ma din gandurile mele.
-Poftim?intreb incurcat.
-Crede-ma,stiu privirea aia,amintirile iti provoaca acea privire si nu e bine sa te gandesti la trecut,odata cu terminarea frazei ei am simtit din nou cu intrebarile ma asalteaza,si toate erau in privinta ei.
Ce insemna privirea aia pe care o avea uneori?Zambetul fals?Ea devenind dintr-o data rece si distanta,puternica...am avut o mica revelatie intrebarea cea mai importanta pe care o aveam pana acum traznindu-ma.
-Am uitat ceva ce am vrut sa te intreb inca de cand ne-am luptat:de unde ai Sharinganul...si de ce il ascunzi dupa breton?
-Asta...eu...ti-am mai zis odata,il am de la Madara,zise reticenta privind in jur ca sateni sa nu auda.
-Deci zvonurile erau adevarate,Madara inca traia...insa nu mi-ai raspuns la tot,am continuat sa o interoghez fiind de data aceasta interesat,nu de alta insa Sharinganul implica familia mea.
-L-am primit fara sa vreau si il tin ascuns pentru ca asa e mai bine,tu dintre toti ar trebui sa sti cat de renumit era clanul tau,ce crezi ca s-ar intamplat daca as merge pe strada fara sa il ascund?Plus...,zise rusinandu-se parca?Nu ai vazut cat de mare e cicatricea acea,mormai intristandu-se.
Probabil ca daca as fi fost un tip normal as fi consolat-o,si probabil ca as fi fost lovit.Ea nu avea sa fie consolata acum...nu stiu de ce avea nevoie insa nu de asta.
-Deci...nu tu ai vrut sa il ai?am intrebat confuz intrand in supermarket.
Sakura se indrepta catre cosuri si lua unul trecandu-l la mine printr-o miscare rapida si...amm,gratioasa s-au macar asa mi s-a parut mie,se pare ca antrenamentul lui Tsunade a facut-o mai puternica doar in lupte,mii de multumiri lui D-zeu.
-Nu,de ce l-as vrea?Nu puteam tarii fara el!raspunse sarcastica ridicand din spranceana catre mine.
-Ok,ok aici ai dreptate.
-Mereu am dreptate Uchiha,rase usor in timp ce ne apropiam de raioane.Acum,cu ce vrei sa incepem?Partea casnica sau partea culinara?intreba schitand un zambet.
-Nu-mi pasa,tu alegi.
-Cum vrei.
__________________________________
Hmmm,putin mai lung capitolul nu?Ei bine nu m-am putut opri decat aici,hai bucurati-va si da-ti drumu la comm. good job
in love kiss


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Dum 27 Mar 2011, 23:59

Miau miau !

Pai imi place la fel de mult ca celelalte capitole. Ai descriere ceea ce imi place foarte mult, imi place cum descrii ..si mai ales ca mergi lent cu lucrurile si nu le tragi de coada. Apreciez faptul ca nu treci de la o idee la alta. Imi pare rau ca nu am dat comentariu la capitolul 27 insa nu am observat ca lai pus, nu prea am mai trecut pe la ficuri .

Hmm..greseli de tastare am mai vazut insa nu grave. Ideea incepe sa imi placa din cee in ce mai mult. Devine foarte interesant si vreau sa vad cum o sa ajunga Sasusaku. Sper sa pui cat mai repede next-ul, deabea astept sa vad ce se va mai intampla. Spor la scris si la idei ! Succes la scoala, pupici cei mai dulci !

Mrr dap ! hi!


Nascuta pentru castig - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Lun 28 Mar 2011, 11:03

29.Adevaruri

SakuraPOV
Dupa doua ore si jumatate eram insfarsit iesiti din supermarket fiecare avand cate trei pungi in ambele mainii.Imi facea placere sa ajut pe cineva insa eram putin incordata in timp ce mergeam inapoi catre casa lui.Cat timp am fost in supermarket a fost ciudat,parca ceva cazuse asupra noastra si chiar am inceput sa facem glume si sa radem asa de tare ca nu mai aveam aer,ceea ce a fost cel mai ciudat a fost ca atunci cand am ajuns la casa vanzatoarea ne arunca priviri ciudate si ne zambea ca si cum ar fi fost complice la nu stiu ce scena romantica.Abia cand am iesit am auzit ce gandea ea defapt cand vorbea cu colega ei:
-I-ai vazut?Sunt asa de draguti,probabil ca s-au mutat impreuna,cine ar fi stiut ca Sasuke Uchiha avea astfel de interese,si nici copila aceea Haruno nu parea sa iasa cu baietii sau ceva,din cate am auzit din zvonuri cat inca era in Satul Sunetului era promisa cuiva,e asa un pacat ce s-a intamplat cu familia ei,sopti ea catre cealalta femeie ce asculta cu atentie.
Se pare ca mai multi oameni decat credeam stiu de ce s-a intamplat,trebuie sa ii spun lui Tsunade sa de-a ordin sa inceteze sa vorbeasca cu orice persoana despre asta,trebuie sa ma protejez.Speram ca Sasuke nu a auzit,am incercat sa imi dau seama dupa fata lui insa era fara emotii si nu am putut afla.
Am continuat sa mergem in liniste catre district privind in fata,niciunul dintre noi neavand chef de vorba,era o liniste confortabila pe care de multe ori in zilele astea am simtit-o.Fara sa vreau mi-am dat masca jos si cand m-am gandit la cele ce spusese casiera am simtit cum obrajii incep usor,usor sa mi se inroseasca.Eu si cu Sasuke?Niciodata.Nu pot lasa asta sa se intample.
O mana cald se aseza deodata pe obrazul meu si mi-am ridicat rapid privirea nestind ce se intampla,s-a dovedit ca mana ii apartinea chiar lui Sasuke,si nu realizasem pana acum insa ne oprisem.
-Esti bolnava?Arati ca si cum ai febra,spuse uitandu-se atent la mine.
Eu inca incercam sa imi revin la starea rece insa ochii lui nu ma ajutau foarte mult stand fixati in ai mei,ca si cum incercau sa descopere ceva anume.M-am tras rusinata de langa el intorcandu-mi privirea.
-Sunt bine,nu am nimic,i-am raspuns incepand sa merg,ma urma si el inca privindu-ma.
In scurt timp am ajuns inapoi la casa Uchiha si din nou sentimentul acela pe care l-am avut acum cateva zile se lovi de mine,probabil ca inainte de masacru locul acesta era foarte activ,mi-l si pot imagina pe Sasuke cel normal alergand pe aici in fiecare dimineata ca sa ajunga la academie,salutandu-si toate rudele inainte sa iasa pe poarta,probabil ca era un fel de misiune imposibila.Am ras incet gandindu-ma la ce chin esti supus cand ai atatea rude.Lasand jos sacosele o senzatie ciudata de ameteala ma lovi si stiam ca in curand o sa ajung sa cad la podea,asta daca nu m-ar fi prins niste maini puternice...
"Alergam fericita,simtind cum soarele se odihnea pe pielea mea incalzindu-ma.Nu mai avusesem de mult un soare asa de puternic,se pare ca vara venea insfarsit.
-Neata' Sakura,ma saluta una dintre multele mele verisare in timp ce cara o sacosa.
-Neata',am salutat-o si eu la randul meu inca alergand.
Saream fericita in sus si injos facand piruete in timp ce imi lasam picioarele sa zburde pe strazile locuintei clanului meu,aveam asa de multe persoane pe care le salutam incat simteam cum raman fara aer,insa nu imi pasa continuam sa merg spre casa mea,trebuia sa ajung repede daca vroiam sa il intampin.
-Neata' Sakura,ma saluta unchiul razand la energia pe care o aveam.
-Neata' unchiule,am ras in timp ce ma descaltam sa intru in casa.
In timp ce alergam pe holurile casei,mai izbindu-ma din greseala de menajere sau de alte persoane,radeam cu putere stiind ca urma sa il vad,dupa atata timp se intorsese.Am luat-o la stanga si dintr-odata am simtit cum piciorul imi aluneca si ma arunca pe spate,urma sa cad si sa ma lovesc rau,si doar ma avertizase mami ca holurile din partea stanga urmau sa fie curatate!Am inchis ochii find gata pentru impact insa acesta nu s-a intamplat,in schimb am simtit niste maini puternice ridicandu-ma si mi-am deschis ochii pentru a vedea un par alb si lung,acompaniat de un chip tanar si angelic pe care se regaseau doi ochii la fel de verzi ca smaraldele.
-Ce face micuta mea rozalie alergand asa?zambi cald.
-Tati!tip in timp ce il imbratisez simtindu-i parul lung si alb in maini."
Am simtit cum respiratia mi se opreste in timp ce incercam sa imi recapat privirea,ce era acum putin incetosata.Cand am putut sa vad din nou bine primul lucru de care am dat era chipul lui Sasuke avand o privire...ingrijorata?
-Sakura!Revino-ti!ma misca putin de umerii avand grija sa nu ma bruscheze.
-Sunt bine,linisteste-te,am mormait morocanoasa ridicandu-ma de pe podea.
-Gata,asta a fost,spune-mi odata ce-i cu tine,vazandu-mi fata negativa continua,tot o sa aflu chiar daca nu de la tine,ma ameninta privindu-ma serios.
Ma uitam urat la el si el imi returna privirea cu inversunare,parea ca chiar vrea sa afle ce se intampla.Mi-am muscat buza nestiind ce sa fac,probabil ca ar fi aflat cu usurinta de la Tsunade,asa ca mai bine ii spun eu.Am oftat renuntand intr-u final.
-Bine,fie asa cum vrei.
___________________________
Dupa ce am pus lucrurile la locul lor si l-am ajutat sa faca niste ceai ne-am asezat din nou la masuta din living eu inca fiind putin enervata ca am fost amenintata de el.
-Ce vrei sa sti?am intrebat reticenta privindu-l serios.
-Totul,ia-o de la inceput totusi.
-Acum cateva zile,cand Naruto ma intrebat daca sunt de cand eram mica in oras tu ai mintit in locul meu,el,Naruto,avea dreptate,nu avea cum sa ma stie de atunci pentru ca nu eram aici pe vremea aceea,am murmurat incercand sa imi gasesc cuvintele.Eram in satul Sunetului,impreuna cu clanul meu traind fericita,cred ca aveam vreo cinci-sase ani,eram fiica capului clanului si normal ca urma sa conduc eu mai departe iar tata nu avea nimic impotriva faptului ca o fata urma sa fie urmatoare conducatoare.Normal ca aveam responsabilitati uriase,trebuia sa ma antrenez zilnic,sa imi dezvolt si mintea si corpul,aveam meditatori pentru orice materie,pe langa asta mai aveam si o sora mai mica,Ichigo,am simtit cum vocea imi crapa pentru o secunda insa am incercat sa ma controlez.
Sasuke se uita la mine ca si cum eram de pe alta planeta insa continua totusi sa fie serios si nu intrerup-se inca de cand incepusem,probabil ca astepta sa termin ce aveam de spus.
-Tatal meu,Takeru,era genul de persoana care nu venea pe acasa decat odata la un an avand si el responsabilitatile lui,mamei mele,Kurohyou,nu prea ii convenea acest lucru...relatia dintre ei devenea mereu din ce in ce mai rece cu fiecare venire si plecare a lui Takeru,complicand lucrurile.Intr-o zi,cand Takeru era acasa,eu si Ichigo am mers spre rau avand insfarsit putin timp liber pe care il puteam petrece impreuna.Din pacate Ichi nu a fost atenta si a cazut,era prea mica ca sa site sa inoate,nici macar nu putea sa se mentina macar putin la suprafata,din instinct,am sarit imediat dupa ea insa curentul era prea puternic si cu toate lectile pe care le primisem tot nu stiam ce sa fac intr-o situatie ca asta,am luat o gura din ceai simtind cum gatul mi se usuca si amintirile se lovesc din nou de mine.Urma sa murim amandoua,stiam asta,insa eram prea incapatanata ca sa accept asa ca fara sa vreau mi-am lasat chakra sa ia controlul asupra mea si am invocat...blestemul Haruno.Nu multi il pot folosi,defapt eu impreuna cu Takeru suntem singuri ce mai pot folosi o astfel de tehnica ce consta in frica sau in cazul lui Takeru...ura.Trebuie sa folosesti emotiile pentru a-l inovca pe Mamoru,asa numitul demon al emotilor,este o tehnica interzise ce a fost creata de cei din Haruno in timpul razboiului.Mamoru te poate ajuta atunci cand vrei iar tu in schimb il hranesti cu ce simti tu,riscand sa nu mai poti simti niciodata acel lucru,iar eu fara sa stiu l-am folosit iar acesta indepartat apa din rau,astfel incat noi am putut iesi.Totul era bine,mai putin faptul ca Takeru vazuse tot ce se intamplase.Kurohyou stia ca eu si Ichi eram in pericol din cauza ca eu il puteam invoca pe Mamoru asa ca a incercat sa ne ia undeva departe insa chiar inainte de plecarea noastra Takeru a inceput sa ii macelareasca pe toti,l-a trimis pe Orochimaru dupa mine si Ichigo,privirea lui Sasuke era acum socata si...ingrijorata.
Durea,durea rau sa imi amintesc toate acele lucruri,tot acel sange varsat doar pentu putere,toti acei oameni morti,rudele mele,familia mea...surioara mea.
-Eu am fost singura care a scapat,Ichigo s-a opus si l-a infuriat asa de tare pe Takeru incat a uciso mai repede decat trebuia,nu am fost in stare sa o salvez,am fost oprita de Kurohyou chiar inainte sa ajung acolo,ea ma adormit impotriva vointeii mele si ma adus aici.Mi-a pus un sigiliu pe minte asa ca nu am fost in stare sa imi amintesc nimic pana voi nu ati plecat.Ia pus pe Yuri si Hakushi sa se prefaca ca sunt parinti mei si mi-a distrus viata.Nu stiu ce s-a intamplat cu Takeru,probabil ca inca mai traieste si probabil ca intr-o zi va veni dupa mine,iar in acea zi voi da tot ce am pentru al ucide,am soptit strangand cu putere cana cu ceai din mana.
________________________________________
Ok,acum chiar ca am fost rapida,ati aflat si voi insfarsit ce s-a intamplat si care e marele secret a lui Sakura. roll Acum daca nu puneti comm-uri sa stiti ca ma supar si nu ami postez vreo doua saptamani...gluma,dar va rog comentati ca mie imi place sa am cat mai multe commu-ri fie ele bune sau rele,ma ajuta mult sa stiti. sad very sad crying
Kiss you all in love kiss .
P.S:Scuze daca sunt multe greseli insa l-am scris cat de rapid am putut pentru ca trebuie sa fug la scoala.


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Lun 28 Mar 2011, 13:05

Imi place mult!!!!!!!Chiar foarte mult!!!!!!! Imi plac mult ultimele doua capitole. Spor la scris in continuare


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Nascuta pentru castig - Pagina 5 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
^_*Sayuri_Ayame^_*
Academy Student
Academy Student
^_*Sayuri_Ayame^_*

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vesela...chiar si in cele mai grele momente!:D

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Mar 29 Mar 2011, 21:24

Pur si simplu iti ador fic'ul, scumpo! in love
In sfarsit am aflat si trecutul Sakurei.
Abea stept sa vad ce se va intampla in continuare! happy2
Pune next'ul cat mai repede! biciuitor please
Spor la scris!

Pwpici! kiss kiss in love
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Mier 30 Mar 2011, 00:51

Miau miau !

Hmm, ma bucur ca ai pus next-ul. Ca de fiecare data imi place foarte mult. Interesanta poveste si destul de trista.

Ma bucur ca insfarsit am aflat secretul Sakurei, si bineinteles ca debea astept sa vad ce ii va spune Sasuke. Presupun ca a ramas socat si asta nu ma mira.

Imi place foarte mult cum descrii, si vreau sa vad ce se intampla in continuare, caci devinde din ce in ce mai interesant.

Ai avut cateva greseli de tastare insa nu multe. Putine si asta ma bucura, imi pare rau ca dau comentariu deabea acum, desi se accepta nu ?

Ok, pai ce sa mai spun, vreau sa aduci next-ul cat mai repede, desi sunt foarte incantata ca lai pus asa de rapid pe acesta.

Spor la scris si la idei ! Pupici multi si deabea astept next-ul, sper sa vi cu el cat mai repede posibil deoarece vreau sa vad ce se mai intampla !

Mrr dap ! hi!


Nascuta pentru castig - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 20:47

30.Furtuna de sentimente

Puteam vedea pe fata lui,deobice rece si fara emotii,surprindere...si chiar putina ingrijorare.Ochii lui erau acum larg deschisi privindu-ma,pieptul i se ridica si ii cobora cu fiecare gura de aer pe care o lua.
Am continuat sa stam in liniste ceva vreme pana ce un tunet puternic se auzi afara si picaturile de apa incepura sa curga cu putere pe acoperis,lasand in urma lor o mica simfonie linistitoare.Am realizat de-abia dupa cateva minute ca eu trebuia sa merg acasa,insa cum aveam sa merg?Afara ploua prea rau si maine dupa-amiaza aveam programata prima misiune pe care urma sa o facem impreuna ca si echipa 7...sau ce mai poate fi echipa sapte.
M-am ridicat rapid si am privit prin usa ce dadea spre gradina,nu puteam risca sa prind o raceala,eu si Kakashi urma sa conducem avand in vedere ca eram jounini asa ca trebuia sa fiu in cea mai buna forma.
Sasuke,paraca citindu-mi gandurile se ridica si veni langa mine vazand micul taifun de afara ce ma impiedica sa plec.Se uita spre mine cateva secunde si parca isi dadu seama de ingrijorarile mele:
-E furtuna afara,nu poti merge acasa pe o asa vreme.Poti ramane daca vrei,mormaii evitandu-mi privirea.
-A...,am inganat gandindu-ma la optiunile pe care le aveam si chiar acum de fata nu aveam decat doua:ori ramneam si totul era bine insa riscam sa ii arat cat de nebuna pot fi in timp ce dorm,sau puteam fugi spre casa insa nu puteam scapa de ploaie si maine poate ca nu as putea participa la misiune.
-Ei bine?intreba uitandu-se spre mine,fata lui fiind acum normala.
-Accept oferta ta,i-am raspuns indreptandu-ma spre bucatarie.Haide,o sa te ajut sa gatesti,i-am spus si mi-am fortat gura sa arate un zambet fals ce cred ca fusese de mult descoperit de el.
Spre surprinderea mea imi returna zambetul,insa a lui eram mult mai smecher decat al meu,chiar putin increzut daca ma intrebi pe mine,insa desigur ca nu ii pot spune asta,nu vreau sa stric atmosfera.
Am petrecut cateva ore bune in bucatarie,facand misto unul de altul si razand spre mirarea mea aprope la fiecare doua minute asupra celor mai idioate subiecte.Se pare ca Sasuke se descurca destul de bine la gatit asa ca mi-a fost usor sa prepar supa miso,creveti pe care i-am pus cu tempura si la final am pus si niste sos de soia langa,si desigur nelipsitul orez.
Sasuke a mers in sufragerie sa pregateasca masa cat timp eu faceam curat in bucatarie era ciudat insa sentimentul pe care il aveam acum era asa de placut incat era coplesitor.Ma simteam ca si...sotia sau iubita lui,chiar aratam ca si un cuplu,nu?Mi-am plesnit fruntea incercand sa alung acest gand idiot,eram pur si simplu doi coechipieri ce incercau sa isi imbunatateasca relatia ca si prieteni,nimic mai mult.Nu,nu...chiar nimic mai mult.
-Sakura?am auzit glasul fin a lui Sasuke din spatele meu si m-am intors rapid,statea in prag uitandu-se incurcat la mine probabil ca ma vazuse cand imi plesnisem fruntea.
-Hm,ai terminat?am incercat eu sa il ametesc trecand pe langa el in viteza ca sa scap de intrebarile ce probabil ar fi vrut sa mi le puna.
Cand am intrat am observat imediat aranjamentul frumos de pe masa pe care il facuse,era chiar foarte felegant,fata de masa pe care erau asezate vasele era alba cu modele rosi in forma de flori,poate daca ar fi fost niste lumanari pe aici ar fi fost chiar romantic.Mi-am dat inca o palma,mental de data aceasta,incercand sa scap de aceste ganduri.
____________________________________
Dupa cateva ore inca ne aflam la masa,terminasem de mult ce e drept insa inca stateam si discutam diferite chestii si parca nici unul nu se mai putea opri din vorbit,ne dadusem frau liber gandurilor si gurii.Ma intelegeam destul de bine cu el...chiar am descoperit ca ne placea acelasi gen de muzica si la fel si la filme,probabil ca daca inca am fi avut 12 ani nu as fi putut vorbi asa de liber cu el...eram chiar curioasa cum de socializa asa de mult azi.
Fara sa vreau am cascat apoi mi-am intins mainile deasupra capului simtind oboseala insa inca ii opuneam rezistenta,Sasuke pe de alta parte nu parea sa fie de acord ca am stat asa de mult treaza asa ca ma ridicat de pe jos si m-a condus catre camera de oaspeti ce se afla chiar langa al lui.M-am asezat pe pat cu totul simtind cat de moale era.
-Asteapta putin,spuse iesind din camera.
Ma lasa singura timp de un minut apoi reveni tinand in mana un tricou negru mare pe care probabil ca era al lui si niste pantaloni gri de trening ce cu siguranta ca erau al lui.
-A-am,ma gandeam ca vrei sa dormi in ceva mai confortabil,mormai intorcandu-si privirea de la mine.
Cred ca este clar,Sasuke timid e preferatul meu dintre toti,nu ca cel amabil imi displace insa e chiar simpatic atunci cand vezi urma usoara,aproape invizibila de rosu de pe obrajii lui.
-Merci,i-am raspuns simtind putina roseata aparand.
Am luat hainele din mainile lui si m-am asezat pe pat asteptand sa iasa ca sa pot sa ma schimb.Probabil ca vazu expresia de pe fata mea si isi aminti ca trebuie sa iasa.
-E-eu o sa plec,noapte buna,spuse cat de rece putut parasind camera.
-Noapte buna,am raspuns prea tarziu insa.
Mi-am scos bluza de pe mine,ramanand doar in sutien,si am asezat-o cu grija pe pat,mi-am dat jos pantaloni mei si i-am luat pe cei care mi adusese Sasuke simtind cat de moi erau.Mi-am pus apoi pe mine bluza neagra ce avea pe spate insemnul familiei Uchiha,imi era destul de larg asa ca un umar imi era dezgolit.Am impaturit hainele cu care fusesem imbracata si le-am asezat pe scaunul de langa pat,am stins lumina apoi am trecut la culcare fiind putin agitata.Nu stiu cat de bine a fost ca i-am povestit lui Sasuke ce s-a intamplat cu mine,am lasat amintirile sa ma acapareze din nou.
Afara,un fulger strafulgera noaptea luminand totul,puteam vedea picaturile de apa cazand pe geamul din dreapta patului,afara furtuna inca continua cu inversunare.
---------------------------------
Ok pai ma supar mai!Inainte primea cate 7-8 comentari si acum doar 3...nu va mai place ficul meu? sad mai suportati-ma putin ca mai am cam 5-6 capitole si apoi scapati si nu va mai chinui lough
Pai cam atat...scuze daca par cam rasfatata,ce pot face si eu? dap !


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 21:01

Miau miau !


Hmm, imi place coninuarea. Este foarte frumoasa si interesanta. Ceva te rog, nu incepe si tu cu comentariile ca deja sunt exasperata lough In fine, aveai inainte mai multe comentari insa acum mai e putin si se sfarseste scoala si toata lumea hop pe invatat cum sar spune, nu inseamna ca nu ne mai place ficul tau. In fine, desi draga mea..mie imi place foarte mult, imi place cum descrii, ce fel de limbaj folosesti, asezarea in pagina, greseli de tastare nu prea ai, actiunea nu mi se pare grabita, dialog lung si sec nu ai. Deci mie imi place, nu am ce spune, mereu mi-a placut ficul tau. Hmm, devine din ce in ce mai interesant ce se intampla cu cei doi, debea astept sa vad next-ul. Apropo, sper sa il aduci cat mai curand posibil, nu ma lasa in suspans. Haide cu next-ul, spor la scris si la idei ! Pupici dulci kiss kiss kiss

Mrr dap ! hi!


Nascuta pentru castig - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 21:24

Nu iti face griji nu incep si eu lough insa nu am ce face,vorbim ca de la "scriitoare" la "scriitoare" acum serios nu te simti si tu putin descurajata daca oamenii nu iti sa zicem critica ficul.Ma rog,devenim prea seriosi,cine are nevoie de seriozitate?Eu zic sa incepem toti sa radem,e mai bine asa. :))


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 21:46

Imi place, place, place si vreau nextu, nextu, nextu
please pls


Nascuta pentru castig - Pagina 5 Lolo


“I've never fooled anyone. I've let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn't argue with them. They were obviously loving somebody I wasn't.”
― Marilyn Monroe
Sus In jos
^_*Sayuri_Ayame^_*
Academy Student
Academy Student
^_*Sayuri_Ayame^_*

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vesela...chiar si in cele mai grele momente!:D

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Vin 01 Apr 2011, 23:48

O, Doamne...Cum poti sa spui ca nu ne place? Acest fic este printre preferatele mele in love.
Si ce vrei sa spui cu "5-6 capitole"? Gata, se termina? sad
Eu nu vreau...imi place foarte foarte foarte foarte mult! in love
Pune next'ul fuguta! please


Pwpici! kiss kiss
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 12:33

Uite-l pe a cince-lea. Oricum nu conteaza cate commuri primesti ci faptul ca ne place ficul tau dap ! !!!!! Te pupicesc.


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Nascuta pentru castig - Pagina 5 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Apr 2011, 20:34

no hai ca acum chiar m-ai suparat...cum sa nu ne placa...ii SUPER...si numai 5-6 capitole mai pui???...ooo firar...de ce nu mai multe...imi place asa de mult incat nu mai vrea sa se termine...si de nu pui urmatorul capitol cat mai repede te bat rau de tot... nervi! please lol!
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Mar 05 Apr 2011, 21:47

31.Putin peste tarziu(mic capitol)

"Taisul sabiei venea cu rapiditate spre mine si chiar inainte sa imi perforeze pieptul am sarit in sus,dandu-ma peste cap in aer,apoi aterizand cat de gratios am putut.
-Foarte bine mica stapana,insa tine minte ca trebuie sa fi mai rapida de atat,inamicul nu va ezita,vorbi Simbai-sensei zambindu-mi cald,parul ei castaniu si lung ii atarna la spate si in fata formandu-i o aura iconjurul fetei ei in forma de inima.Ochii negrii imi urmareau miscarile cu atentie si am prins o urma de zambet pe fata ei inainte sa proneasca din nou cu viteza spre mine.
Am prin manerul sabiei cu ambele maini pentru un echilibiru mai bun si am pornit si eu de asemenea spre ea cat de increzatoare am putut,trebuia sa fiu asa,daca m-as fi gandit ca o sa dau gres atunci cu siguranta ca asta s-ar fi intamplat.Sabile noastre s-au ciocnit una de alta creeand un sunet ascutit ce imi facu urechea sa tiuie,am impins cu putere sabia vrand sa inaintez si sa gasesc o scapare in garda ei.
-Minunat Sakura,te descurci foarte bine,ma incuraja privindu-ma in ochii.
Din pacate puterea ei uriasa nu se putea cu puterea mea medie,asa ca dupa cateva secunde bratele mele nu mai putu-ra sa suporte presiunea si ma facura sa cad pe spate pe pamantul tare.Spatele ma durea foarte rau asa ca nu am putut sa ma ridica imediat,cand mi-am deschis ochii am vazut taisul sabiei indreptat spre capul meu ce acum cadea direct spre capul meu,omorandu-ma.
Mi-am inchis ochii si i-am tinut asa cateva secunde insa nu se intamplase nimic asa ca m-am hotarat sa ii deschid,sabia se afla langa mine infipta in pamant chiar langa parul meu.Simbai-sensei statea aplecata spre mine intinzandu-mi mana si eu am luat-o fara macar sa ma gandesc o secunda.
-Nu-i nimic,te-ai luptat foarte bine Sakura,trebuie doar sa mai lucram la forta,esti libera pe ziua de azi,imi zise si imi ciufuli parul zambindu-mi cald.
-H-hai,i-am raspuns apoi am inceput sa merg inapoi spre casa,parasind gradina,in drum spre camera mea insa am auzit niste suspine micute ce iti frangeau inima numai auzindu-le.Am deschis rapid usa camerei de unde se auzeau plansetele si acolo am vazut n mic ciuf de par roz inchis la culoare.
-I-Ichigo!"
-Sakura!am auzit o voce groasa strigandu-mi numele,insa in urechile mele se auzea ca si cum as fi fost sub apa,prea infundat.
Mi-am simtit corpul zguduindu-se si incetul cu incetul imaginea lui Ichigo disparea,parasindu-ma din nou.N-Nu!Trebuie sa o caut,trebuie sa stiu de ce plange!
Prea tarziu insa,m-am trezit simtind doua maini calde pe umeri mei ce ma scuturau incet,gentil.Imediat ce ceata mi-a disparut din ochii am putut sa vad chipul ingrijorat a lui Sasuke.O,nu.Tocmai ii aratasem cat de nebuna si distrusa sunt nu-i asa?Asa-i.
________________________
Stiu,e foarte scurt insa scriu si eu cat apuc pentru ca in clipa de fata tre' sa ma pregatesc sa plec la o fata,face o petrecere in pijama diseata pentru ca maine noi mergem cu clasa la nu stiu ce film educational francez asa ca nu facem scoala!Oricum am scris putin,cat am putut acum inainte sa plec petnru ca nu stiu daca voi putea sa mai scriu ceva saptamana asta,sunt foarte ocupata cu toate testele viitoare pe care tre' sa le dau.
A,si sa nu uit multumesc mult pentru toate comentarile.Si ce pot sa va spun despre cat mai dureaza ficul,cred ca nu m-am exprimat prea bine in comentariu:ficul mai poate dura 5-6 capitole sau nu stiu poate 10,20 D-zeu stie cate,pentru ca eu am deja finalul povesti numai ca trebuie sa transcriu in capitole si eu am estimat la 5-6 dar la cat de mult ma lungesc eu...ma rog,sper ca ati inteles la ce ma refeream heh thank you


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Apr 2011, 19:06

OMG!:((...
Cum nu am trecut pe aici?
Iubeeeessssccc:X
Nu cumVA SA-L INCHIZI!
Il ubesc love
Next
Pwp kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Nascuta pentru castig - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-