Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 00:19

Miau miau !

Foarte frumos capitolul draga mea. Iertare ca nu am venit aici mai repede insa..probleme. Deci, imi place foarte mult, este foarte frumos capitolul si bineinteles ca e foarte interesant. Felicitari ! Astept next-ul, sper sa vina cat mai curand posibil kiss

Spor la scris si la idei !

Pupici dulci love

Mrr dap ! hi!


Nascuta pentru castig - Pagina 6 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 14:30

imi place foarte mult
sa pui nextul cat mai repede ca daca nu ma superi... sad
devine din cein ce´mai interesant
Pupici... kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Asss10Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 17:48

Este foarte interesant acest capitol, chiar daca este atat de scurt. Imi place cum descri sentimentele si trairile personajelor, se vede ca te pricepi la asta. Astept urmatorul capitol cu nerabdare. Multe idei si o tona de pupici. kiss in love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Joi 28 Apr 2011, 21:42

32.Fierbinte

Imediat ce mi-am recuperat rasuflarea l-am impins departe de mine,indepartandu-l pe cat puteam.Ma simteam jenata de tot ce se intamplase,prima data episodul din hol,apoi povestea inspaimantatoare si acum...cosmarul acesta.
Ce e ciudat insa este ca de obicei aveam un flashback odata la cateva zile,desigur cosmarurile erau aprope in fiecare noapte insa amintirile nu se loveau asa imediat de mine.Aveam o presimtire rea si intr-un fel puteam simti ca mama era implicata in asta intr-un fel sau altul.
-Sakura,spuse aspru Sasuke de langa mine,privirea lui era la fel de rece ca si gheata...era dezamagit poate?
-Ce vrei?l-am intrebat incercand din greu sa imi pun la loc masca,nu ma mai puteam juca asa,trebuia sa imi revin altfel puteam sa ma distrug din nou si sa ajung la loc bucatele.
Nu vroiam asta,nu mai vroiam sa vad privirile dezaprobatoare de la Tsunade sau pe cele de ingrijorare ale prietenilor mei,aveam acum motive pentru care sa traiesc:mama,Yuri,Hakushi,Ino,Hinata,Kakashi...si Naruto.Nu ii puteam lasa sa ma vada din nou cum eram,niciodata nu voi mai lasa asta sa se intample.
-Sti ce,m-am saturat de schimbarile astea:acum esti calda si intelegatoare si...la fel cum erai,inghiti in sec cand spuse asta si privirea ii era atintita pe podea,iar in momentul urmator ai privirea aceea de ura necontrolabila,rece si fara pic de inima.Am incercat sa te inteleg,chiar am incercat insa in continuare imi refuzi ajutorul.Inceteaza sa te mai joci,stiu prea bine jocul asta,il practic de ani de zile si oricat ai incerca...tot pot sa imi dau seama ca starile ciudate pe care le ai le provoci din propia initiativa.
-Daca sti atat de multe atunci de ce spui ca nu ma intelegi?am intrebat ironic privindu-l in ochii.
Ochii lui imi intorceau privirea,parea ca nu clipeste,fixandu-ma cu acel abis negru al lui.Trasaturile fetei lui erau incruntate aratand dezaprobarea insa era ceva mai mult de atat.Arata ca si cum in interiorul lui duce o lupta intre el si...D-zeu stie cine insa parea ca pierde si parea satisfacut ca pierde.
In momentul urmator mana ii zbura spre parul meu si se infipse acolo,tragandu-ma spre el folosind forta insa era foarte tandru,avand grija sa nu ma raneasca.Imediat ce fata mea a ajuns la mai putin de un centimetru de a lui se opri,ii puteam simti respiratia pe fata mea,era o aroma imbietoare,propiul lui miros era asa de atragator incat imi trimitea fiorii pe sina spinarii.
-Ce dracu' imi tot faci,mormai intrebandu-se pe sine.Sprancenele mele se ridicara in sus aratand cat de confuza sunt.
Imediat ce fraza fu spusa buzele lui le asaltara pe ale mele,ca si un om insetat in desert ce tocmai gasise o oaza cu apa.Am incercat sa il indepartez insa forta mea era slabita,imi simteam muschii topiti impreuna cu tot corpul.Buzele lui se miscau ritmic incercand sa le trezeasca la viata pe ale mele...si intr-un final am cedat,m-am lasat purtata in paradisul dulce pe care el mi-l oferea,negandindu-ma la consecinte nici macar o clipa.
Mi-am simtit spatele asezat pe cearsafurile imprastiate,mangaindu-mi pielea.Mainile imi erau inclacite in parul moale si matasos a lui Sasuke,aducandu-l mai aproape de mine...probabil ca nu eram prea constienta de ce faceam atunci.
_________________________________________________
SasukePOV(ATENTIE:multe ganduri incurcate si ciudate de a lui Sasuke :)) )
Daca ar fi sa numar toate idiotenile pe care le-am facut in viata mea nu as putea sa numar pe degete,insa stiu topul celor cinci:momentul in care m-am imprietenit cu Naruto,momentul in care am plecat,cand i-am oferit lui Karin un loc in echipa si momentul de fata in care o sarutam pe fata pe care acum cativa ani o numeam la fiecare ocazie pe care o aveam "enervanta",deci de ce naiba o sarutam acum?
Nu stiu,probabil pentru ca ea statea naibii acolo,imbracata in hainele mele,aratand indecent(desi era total imbracata),cu o privire inocenta si in acelasi timp rautacioasa,provocandu-ma!Iar eu nu am mai putut suporta!Apoi acele cuvinte mi-au iesit pe gura fara sa vreau si era ca si cum eram posedat de ceva,ceva ce nu o putea lasa in pace pe Sakura...
Se intampla la fel ca in seara aceea in care am ramas in apartamentul ei,numai ca acum era mai puternic,mult mai puternic decat orice,singurul lucru care mai exista in clipa de fata pentru mine era ea,nimic altceva in jurul meu sau in capul meu.Nu ma gandeam decat la cat de fin se simtea parul ei lung printre degetele mele,sau cum ochii ei verzi au sclipit putin speriati cand am inceput sa o sarut,sau poate caldura corpului ei moale si mic.
DANGER!(doresc ca cei care au macar peste 14 ani sa citeasca in continuare,urmatorul paragraf contine material adresat persoanelor peste 16+ asa ca...stiu ca sunteti tentati insa nu am ce face...sorry)

Mi-am simtit mana cum se ridica spre soldurile ei prinzandu-le,continuand apoi sa urce incet,sub bluza larga pe care o purta,permitandu-mi sa ating mai mult din pielea ei ca de portelan,apoi,am auzit cel mai dulce sunet din lume intreaga,si noul meu sunet preferat...geamatul ei scurt si delicat de care stiu ca ii era rusine pentru am simtit caldura obrajiilor ei langa fata mea.Corpul mi sa infiorat usor auzind-o insa asta nu ma oprit din actiunile mele,am continuat sa imi ridica mainile tot mai sus pana am ajuns la tivul sutienului ei,stiam ca riscam in momentul de fata sa fiu bagat in spital insa eram in stare sa imi asum riscul pentru a simti mai mult din ea,asa ca am continuat sa urc pana am ajuns unde am vrut,imediat ce mana mea isi gasi locul am simtit cum spatele ei se ridica putin de pe cearsafuri,gemand din nou.
Din nou,am clacat,m-am ridicat si am inceput sa ii scot frenetic bluza in timp ce o sarutam inca,si ea la randul ei la fel de disperata a inceput sa imi traga maieul in sus,dezbracandu-ma.Am trecut apoi la pantaloni largi ce iesiera imediat de pe ea,cu putin ajutor din partea ei,mi-am dat jos pantalonii rapid si am revenit langa ea,am stat timp de cateva secunde sa ii admir corpul si am simtit cum nevoia de ea crestea cu fiecare secunde.Din nou,obrajii ei se colorara intr-o nuanta frumoasa rosie peste tenul ei palid si frumos.Am sarutat-o usor,imbratisandu-i trupul apoi i-am soptit usor la ureche:
-Imi place cand rosesti,insa nu ai de ce.
_____________________________________________
As fi tentata sa continui acesta parte insa imi e ca as face-o oribila,ar trebui sa il pun pe fratimiu sa scrie,dar probabil ca apoi m-ati face pe mine perversa bolnava :)) .Oricum,sper ca va placut si ati respecata mica regula,daca nu...asta e,eu am facut tot ce am putut ;)).
Si stiu ca a trecut cam o luna de la ultimul capitol,sunt pur si simplu lenesa.
:| roll


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Asss10Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 06:40

Prima!!! Vai, in sfarsit aflu si eu ce se mai intampla pe aici. Tot ce pot sa spun este ca imi place mult acest capitol si mai ales mica descriere pe care ne-ai facut-o. Stiu ca inca nu am 14 ani, dar nu m-am putut abtine si in plus n-ar fi primul de acest gen (nu vrei sa stii ce citesc eu in timpul liber happy2 ). Revenind la fic astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce si spera ca ai sa fi in continuare mai perversa, deoarece iti iese foarte bine heh . kiss in love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:51

Imi place mult de tot!
Si cat mai ai de gand sa ne lasi in suspansul asta, draga mea? nervi!
Te rog pune continuarea azi sad
Te pup! kiss a hug


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:59

Scumpo imi place capitolul abia astept nextu cat mai repede
Te pw dulce



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
susan22
Genin
Genin
susan22

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : Melancolica

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Mai 2011, 16:05

NEXT NEXT NEXT

Nu vreau sa mai astept o luna happy2 happy2

Ma faci sa crying
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Mai 2011, 16:18

Pfoi de pfoai
Ce ma tenta sa continuii
Mamaa lough deci.... superb
Perversa scrie pe tine (hello)
Deacuma esti o perversa bolnava....ca mine lough
Next scumpo in love


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Mai 2011, 23:44

33:Dimineata de dupa

SakuraPOV
M-am trezit brusc din visul...ciudat de linistit pe care il avusesem,doar ca sa cad intr-un cosmar.Aveam din nou mana aceea calda pe soldul meu,tinandu-ma strans,puteam simti o respiratie normala atingandu-mi in treacat spatele,fruntea lui se odihnea usor langa umarul meu.Simteam parul lui atingandu-mi gatul.Stiam deja ce facusem,din pacate nu mai aceam alchol ca data trecuta,asa ca imi aminteam fiecare detaliu ce se intamplase seara trecuta,si printr-o mare tampenie pe care nici macar eu nu o intelegeam...nu ma simteam nervoasa,suparata ma simteam pur si simplu bine.
Am explorat camera cu privirea,incercand sa imi misc capul cat mai putin,nu vroiam sa il trezesc inca.Langa pat erau aruncate in fuga hainele pe care eu si el le purtasera-m aseara,dovedind ca ceea ce s-a intamplat nu a fost doar un vis ciudat,camera parca avea alta culoare,una mai vesela mai vioaie.Ochii mei s-au oprit asupra noptierei de langa pat pe care ceasul electric era pus,stricandu-mi dimineata.Era 11:02,la 12:00 noi trebuia sa fim la poarta satului pregatiti de plecare,iar eu uitasem complet.M-am ridicat agitata in sezut,facandu-l pe Sasuke sa se trezeasca cu aceea fata de baietel prostut pe care o vazusem si ultima data...era asa de frumos.
-Hmm..S-Sakura?mormai pe jumatate adormit
-Aaa...imm,i-am raspuns putin bleaga.
Am simtit cum obrajii incep usor sa imi arda,stiind ca inca eram doar in lenjeria intima,dar pentru numele lui D-zeu el vazu-se mult mai mult aseara,nu?!M-am sculat indrazneata din pat si am insfacat hainele mele normale ce erau inca asezate pe scaun,unde le pusesem,imediat ce am terminat sa ma imbrac Sasuke s-a sculat,fiind acum treaz?
-Ce e?Ce s-a intamplat?intreba putin frenetic.
-Ha?Aaa,nimic,i-am raspuns apropiindu-ma usor de pat.
Stiam ce urma sa fac insa inca eram putin reticenta,imediat ce am ajuns langa el i-am prins usor fata intre palemel mele si i-am sarutat buzele rapid,lasand insa senzatia minunata pe care mi-o dadea de fiecare data sa puna putin stapanire.M-am uitat cu coada ochiului cater ceas 11:09,ok,trebuia sa plec acum.
-Ne vedem peste o ora,i-am spus si l-am mai pupat odata rapid apoi am iesit in fuga din districul Uchiha,aveam atatea de facut!
Ghiozdanul nu era inca pregatit,trebuia sa ma schimb,sa imi fac un dus sa mananc poate ceva...poate.Si apoi sa merg catre poarta de iesire,bine ca macar stateam aprope de ea.
Am ajuns in timp record acasa,zbughind-o prin toata casa pana la dormitorul meu,din fericire toate erau acum la locul lor asa ca imi era destul de usor sa gasesc de ce aveam nevoie.M-am hotarat ca prima data sa imi fac un dus asa ca mi-am scos hainele pe care le luam de obicei in misiuni pe pat,am insfacat un prosop si am intrat la dus grabindu-ma si atunci.Cand am iesit era deja 11:46 asa ca nu mai aveam mult,m-am imbracat,mi-am prins parul apoi am inceput sa imi fac ghiozdanul...bandaje,kunaiuri,shurikenuri,senbonuri,mai multe bandaje,pastile,seringi,antidoturi,pergamente si in final cartea mea pentru medicina pe care o luam mereu cu mine.
Am iesit pe usa fix cu cinci minute inainte de timpul pe care il programesm ca sa ne intalnim,dupa inca putin mers am ajuns insfarsit la iesirea din sat.Naruto si Kakashi erau deja acolo,Naruto urland iar Kakashi citindu-si linistit cartea,dar nu il puteam vedea pe Sasuke.
Inca nu ma gandisem ce urma,insa cu siguranta nu imi putea lasa gandul sa zboare la asta in misiune,cel mai bine ar fi fost sa ma port ca si inainte,apoi cand ne vom intoarce vom pune totul la punct...sper.
-A,Sakura-chan,neata!tipa bucuros Naruto venind spre mine.
-Poti vorbi mai incet,nu esti pe stadion,am auzit vocea lui Sasuke din spatele meu si m-am intors ca sa il gasesc acolo,se pare ca nu eram singura care venea mai tarziu azi.Imi furisa un zambet,fara ca Naruto sau Kakashi sa vada apoi ma ignora,cum ar fi facut de obicei,se pare ca nu eram singura care se gandise la solutia asta,macar imi face treaba mai usoara.
Nu stiam cum urma sa ma adaptez in urmatoarele zile de misiuhne insa un lucru era sigur:Naruto nu trebuia sa afle.Am trecut prin misiuni sinucigase,m-am luptat chiar si cu Sasuke si totusi sa ii ascund lui Naruto ceva parea cel mai greu lucru posibil.
______________________________
Loviti oriunde dar nu la fata!Va rog! lough
Ok,da nu am mai postat de ceva vreme insa am avut teze,au cam trecut unele acum asa ca poate o sa ma apuc sa scriu mai mult,poate.Oricum,sper sa va placa acest capitol,nu este intreg insa nu am mai avut rabdare sa il termin.Pupici!


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Asss10Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 06:40

Foarte dragut capitol, chiar imi place mult. Descrierea m-a tinut cu ochii lipiti de ecran pe tot parcursul capitolului, ceea ce este ciudat avand in vedere ca mie imi place mai mult actiunea. Oricum astept nexyul cu nerabdare. Pune-te pe tastat ca de nu, vin la tine si te pap. Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 09:40

Deci da cu nextuuu please


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 19:24

NEXT!!!inteleg ca nu prea ai chef si poate esti mai "lenesa"-oricum nu mai mult decat mine-dar trebuie sa pui odata si odata si nextu asta! doar nu vrei sa inchizi ficu!ne-ai promis mai multe capitole! sad
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Asss10Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 09:48

Hello? Nu mai e nimeni pe aici? Pai ai promis ca mai sunt cateva capitole, nu ca se termina aici. Unde este nextul? Eu nu il vad. Oi fi chiorat de tot, dar chiar si asa tot nu cred ca sunt eu de vina. Daca nu te pui repede pe tastat vin la tine si te pap. Hamsie prajita te fac. Vezi ca mi-e foame... Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 11:03

Buna draga mea!
Imi place foarte mult ficul tau cat despre acest capitol pot spune cu sinceritate ca il ador.Astept cu nerabdare next-ul.
Pana atunci killerbunny te pupaceste dulce!


incep sa te urasc pentru ca mai umplut de vicii.Fumez clipe ca si cum as fuma sentimente,beau vise ca si cum as bea sperante..tu m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.Tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.In tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti,dar si tu la randul tau te-ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.Datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment..m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea..acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni. sad
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 14:01

tu nextu ala chiar nu vrei sa-l pui,nu? sad
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 02:22

Super ficul. in love


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 08:59

da tu chiar ai uitat de fic?sti,esti culmea!!!! angry
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 11:40

inteleg ca poate nu ai chef de fic,dar trebuie sa pui nextu ala sad
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 19:09

[b]Te implooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor pune nextu k mor aici de nerabdare kboom :><: nervi!


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 12:22

Te rog pune continuarea!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 6 Asss10Nascuta pentru castig - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 13:16

Hello? Hello? Anybody there? Echo... So... Cand ne onorezi si pe noi cu un next? A trecut cred mai bine de o luna si inca nu vad niciun capitol nou... Daca ai uitat de el, n-am ce-ti face, insa daca nu vrei sa mai pui continuarea ar trebui sa anunti.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 09:13

hei,ce mai vrei de la noi ca sa te convingem sa dai next? crying
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 19:16

nu ai pus next?ai inceput sa ma enervezi!ori pui nextu,ori... biciuitor
hmm...?! angry :><:
Sus In jos
miahara_chan
Academy Student
Academy Student
miahara_chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva pe aici....cred
acebook acebook : https://www.facebook.com/acsinte.mihaela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,iesitul cu prietenii si bineinteles vizionarea de animeuri si sa citesc fan ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : nici rea nici buna ceva intre cele doua si pe langa

Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 21:11

da te hoatarasti odata sa aduci nextu ala ca ni sau lungit urechile de cand asteptam.vezi ca ne suparam daca nu vii cu un nou capitol si eu una incep sa fac crime pe aici pana apari si tu cu un nou capitol la orizont.orcum incearca sa te pui putin pe treaba te rog dion tot sufletu,ca pana la urma imi dau duhu steptand.


Nascuta pentru castig - Pagina 6 28761928_m
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nascuta pentru castig - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-