Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nascuta pentru castig - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 15:36

Ehem.. , dar tu scumpete ?
Si tu vrei sa ma dezamagesti ? Nascuta pentru castig - Pagina 3 23826
Haide cu continuarea , ce-i cu lenea asta pe voi ? Nascuta pentru castig - Pagina 3 269478 ( eu vorbesc =)) )
Vreaaaau next Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813

Haide fiindca ai zis ca week-endul asta primim mai multe capitole , eu nu vad niciunu Nascuta pentru castig - Pagina 3 735877 Nascuta pentru castig - Pagina 3 269478 Nascuta pentru castig - Pagina 3 8599

Haide te rog eu mult de tot sa pui next-ul :X:X:X:X Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813

Spor la scris si la idei ! Pupici Nascuta pentru castig - Pagina 3 273918 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323

Mrrr Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: continua-l!   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 19:52

Continua-l!e asa de frumos:D.merita de continuat,si succes la urmatorul capitol....poate se mai scghimba Sakura,sau Sasuke,cine mai stie.Nu am vazut greseli de ortografie,astept nextuuu
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 20:26

ce frumos este.....imi ploace muuul .te rog pune continuarea happy2 te rooog kiss kiss
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 19:40

17.Fara limita

Nu m-mam gandit niciodata cum ar fi sa fi cu adevarat fericit.Probabil pentru ca stiam ca eu nu voi putea atinge acest lucru nici daca as vrea,as putea incerca la nesfarsit insa...nimic nu s-ar schimba,as fi inca atinsa de intuneric,prin urmare fericirea mea ar putea fi doar intunericul pentru ca lumina nu putea ajunge la mine.
Cand eram mai mica credeam ca lumina ma inconjura,ca zanele si printi pe cai inca mai existau insa...toate acele ganduri erau unele copilaresti si infantile.
Inca de cand ma nascusem fusesem atinsa de intuneric asa ca acum nu mai aveam nici o sansa de schimbare,probabil ca starea in care am ajuns mi-a inratutatit situatia,dar am facut totul cu un scop,acela de ai depasi pe coechipieri mei.Dar acum cand acest vis a fost atins eu..nu mai am nimic.
Pe drumul meu catre succes am pierdut totul iar acum nu mai am pentru ce trai.Hmph,ce ironie!Inainte credeam ca Sasuke e sadic,se pare ca eu i-am luat locul.
-Haruno,imi aud numele strigat si ma ridic de la masa din camera angajatilor a spitalului.
In spatele meu un Souta ma priveste cu o cautatura ingrijorata,cea pe care o urasc cel mai mult,cea pe care o vad de fiecare data,cea cu care a trebuit sa ma obisnuiesc inca de cand Sasuke m-a parasit in noaptea aceea.
-S-a intamplat ceva Odaska?intreb neinteresata.
-Nu,nimic.Ai trei pacienti care te asteapta,camera 97.
-Multumesc,ii raspund rece apoi ies din camera aruncand o privire pe fisele pe care le-am luat de la Souta inainte de a iesi.
Cand am ajuns in fata usii am vazut sigiliul pus,mi-am concentrat chakra si l-am spart apoi cand am intrat l-am inlocuit si m-am intors sa imi vad pacienti,pe care as fi vrut sa nu ii mai vad in viata mea,probabil ca nici eu nu ar fi vrut sa ma mai vada.
-Tu!tipa o voce ascutita din stanga mea atragandu-mi atentia.
Acolo o fata cu parul roscat si tuns ciudat incepu sa se agite in patul de care era legata.Karin.II citisem dosarul de mult,nu era mare lucru de capul ei.Cand era inca in orasul ei nu era un ninja prea priceput,Orochimaru a gasit-o si a facut-o adepta lui crezand in puterea ei de senzor.
-Tu esti nenorocita care l-a luat pe Sasuke-kun al meu!Tu-tu scorpie!
-Calmeaza-te pana nu faci stop cardiac,i-am raspuns nonsalant apropiindu-ma de patul ei.
Jumatate din corpul ei era acoperit in bandaje,pacat ca nu si fata,i-ar fi fost mult mai greu sa vorbeasca asa.
-Sa ma calmez?!Las ca iti arat eu tie!Ce ai facut cu Sasuke-kun al meu,ce i-ai facut!continua sa se agite incercand sa scape de catusele ce o tineau legata.
-In primul rand roscato Sasuke-kun al tau era gata sa te abandoneze chiar acolo,in aceea padure doar ca sa scape ca un las ce e,in al doilea rand acum nu ar trebui sa te intereseze ce va pati el ci ce vei pati tu!
Pentru o clipa mi-a parut rau pentru ce ii spusesem,chiar si expresia fetei pe care o avea acum ma facea sa ma simt si mai rau.Mi-am dat ochii peste cap apoi am inceput sa o examinez de departe.Nu avea nimic ce nu putea fi reparat,ranile ei erau minore.Am trecut la urmatorul pat in care Suigetsu se afla,fata lui era plictisita si daca as mai fi avut acum 13 ani probabil ca as fi inceput sa rad,insa nu am facut-o.
-Hei frumoaso,spuse acesta incercand sa se ridice in sezut.
Arata ca un catelus ce acum era fericit si dadea din coada in timp ce il scarpinai pe burta.M-am strambat in timp ce am inceput sa il examinez,ranile lui erau mai grave decat a lui Karin insa nu pareau sa il deranjeze,continua pur si simplu sa zambeasca ca un idiot.
-Unde e Juugo?intreba amintindu-si parca.
-Este inchis intr-o celula pana vom vedea ce putem face cu el,mintea lui este putin sucita insa se crede ca poate fi reparata.
-Asta e buna,Juugo cu o minte normala,chicoti el in timp ce ma indepartam.
Inainte sa ies am auzit vocea lui Karin soptind:
-Ce o sa se intample cu noi?
Am ezitat un moment apoi am vorbit.
-Se va face un proces pentru cazul vostru si a lui Uchiha Sasuke,daca o sa primiti aprobarea de a trai atunci veti fi pusi in stadiul de testare,insa daca nu o sa primiti aprobarea veti fi ucisi,si cu asta am iesit din camera.
_______________________________
Mi-am facut loc prin multimea de oameni incercand sa localizez localul,dupa o cautare rapida l-am gasit si am inceput sa merg spre el incet,plictisita.Il puteam vedea pe Naruto cum imi face cu mana fericit si plin de energie ca intodeauna.
Cand am ajuns aproape de local am observat parul gri a lui Kakashi insa am lasat acest lucru si m-am concentrat sa imi pun masca la loc pe fata.
-Hei Sakura-chan!spuse Naruto sarind in sus.
Am luat un loc pe scaunul de la Ichiraku si mi-am comandat niste ramen cu o fata obosita,tura de la spital fusese mai lunga decat credeam ca va fi.
-Trebuie sa inveti sa iti elechilibrezi viata Sakura,mormai Kakashi de langa mine cu ochi in cartea lui perversa.
Nu stiu exact ce am avut in acel moment insa am simtit cum toata furia care a crescut in mine in ultimele zile explodeaza,ca si cum cineva ar fi apasat butonul play,asa ca Kakashi fu obiectul pe care mi-am varsat-o.
-Te crezi asa de destept,voi barbati sunteti toti la fel,va crede-ti mai presus de toate femeile si incercati sa ne da-ti lecti,ne vreti doar la pat si in rest ati prefera sa nu ne vede-ti fata.Crede-ti ca voi sunte-ti niste zei mult mai superiori.De aceea cand eram mai mica nu ti-ai irosit cu mine timpul antrenandu-ma?Nu meritam?Ei uite se pare ca nici Sasuke nu merita!si cu asta m-am ridicat din scaunul meu,am aruncat niste bani pe tejgha si am plecat de acolo lasandu-mi mancarea neatinsa,nu mai aveam pofta de mancare.
________________________________
Iertati-ma va rog!A venit la mine veriosoara mea pentru ca calculatorul ei nu merge si a inceput sa umble pe al meu,am lasat-o apoi cand a plecat m-am pus eu.La inceput,nu era nimic gresit si terminasem un capitol din NPC,l-am salvat apoi m-am culcat iar dimineata ce sa vezi!Ia capitolul de unde nu-i!Si il salvasem!Dar se pare ca veriosara mea nu stiu ce a stricat si pana azi nu am putut intra pe calculator,a trebuit sa ma rog de fratimiu o zi intreaga!Deci sper sa ma ierta-ti sad .
Acuuum...pentru acest episod il avem pe Naruto!
Naruto(uitandu-se banuitor catre voi):Se holbeaza.
Eu(batand din picior putin enervata):Taci Naruto,sunt fani tai.
Naruto(aratand cu degetul spre voi si vorbind cu precipitati catre mine):fani mei?!Arata ca si cum ar fi gata sa ma omoare imediat daca nu plec!de ce nu l-ai pus si pe Sasuke in capitolul asta?Sunt sigur ca le-ar fi placut mai mult decat sa o asculte pe Sakura-chan cum tipa.
Eu(cu o privire ucigatoare):Insinuezi cumva ca nu sunt o buna scriitoare,vierme!
Naruto(franatic):Nu,nu Diana-chan,nu esti uimitoare.
Eu(oprindu-ma putin si uitandu-ma la voi):Sti,ai putina dreptate,se holbeaza.
Naruto:Ti-am spus eu.Perversilor lough
Eu:Oricum,Naruto nu imi apartine,ii apartine lui Masashi Kishimoto.Hai Naruto,cred ca mai aau putin si ne omoara! lol!
Si ma gandeam totusi ca ati vrea sa vede-ti ce idee noua mi-a mai venit,desigur o voi incepe dupa ce voi termina NPC:

Sunt 13 lucruri in acest moment care ma apasa,si care sunt nevoita sa le scriu:
1.Noul meu nume este Hide(Hide = Superior,se pronunta cum se scire )
2.Am ajuns in S.A acum un an,sunt inca un boboc pentru ca aici trebuie sa faci trei ani pentru fiecare etapa.
3.Toti elevi din S.A sunt putin mai deosebiti decat oameni normali.
4.Eu insumi sunt mai diferita.
5.Sunt fata.
6.Am aripi cu care pot zbura,
7.Imi place culoarea neagra.
8.Urasc rozul.
9.Parul meu e roz.
10.Imi plac numerele 13 si 3.
11.Am intrat in aceasta academie cand aveam 16 ani.
12.Acum un an inima mea a incetat sa mai bata.
13.Vechiul meu nume era Sakura.


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 20:12

Sakura e asa de rea ... imi place Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323
astept next Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813
mi-a placut capitolul Nascuta pentru castig - Pagina 3 348112 Nascuta pentru castig - Pagina 3 348112 Nascuta pentru castig - Pagina 3 348112
NEXT ... ca de nu .... Nascuta pentru castig - Pagina 3 621493 ,
glumesc , (doar la partea cu bataia Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835 )
next Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758 Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758 Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 20:14

Ok deci mie imi esti datoare cu doua next'uri m'ai lasat prea mult in suspans Nascuta pentru castig - Pagina 3 23826 Te rogg pune si tu m'ai repede continuarea Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 21:27

Frumos , next..

Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813

SPor la scris si idei si scoala ..pupici


Mrr Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 20:36

18.Apara si iubeste sau lasa si doreste

-Nu inteleg,de ce toti jounini poarta uniforma lor?intreba Naruto in timp ce privea in jur.
Sala era aproape plina,toti vroiau sa vada spectacolul ce urma,toti erau nerabdatori sa vada ce se va intampla cu cei patru oameni din Heibi.Nu si eu.Nu eram deloc interesata,dupa mine acesti patru idioti ar trebui sa fie imediat ucisi,erau o amenintare iar normal ar fi sa ne descotorosim de ei.
Desigur,asta nu e si cazul lui Naruto sau a lui Kakashi,probabil ca ei doi asteapta verdictul cu inima oprita in loc.
-Pentru ca aceste este un eveniment formal,este obligatoriu sa o porti,i-am raspuns uitandu-ma in jos la sandalele mele negre.
Si eu purtam desigur uniforma insa aveam prins de sold o esearfa groasa rosie pe care era semnul familiei mele.
-De ce?Nu e mare lucru.
-Pentru ei este Naruto,asa ca toti jounini trebuie sa poarte uniform,cand vei fi si tu unul vei fi nevoit sa o porti si tu,i-am raspuns continuand sa ma uit in jos catre cei trei judecati ce stateau linistiti asteptand sa inceapa procesul.
Eram deasupra lor intr-un fel de loja din care puteam vedea totul perfect,urma sa cobor si eu insa intr-un final acolo,trebuia sa imi depun marturia.
Naruto tacu si se tranti suparat intr-un scaun aproape de mine mormaind tot felul de lucruri din care am putut sa aud si:
"-Nu e corect,mmmm,si eu vreau sa fiu jounin hmph."
Mi-am dat ochii peste cap si mi-am ridicat mana uitandu-ma la ceas,inca zece minute si va incepe iar toata sarada aceasta se va incheia odata pentru totdeauna.
-Sakura,imi poti acorda cateva minute,intreba o voce cunoscuta din spatele meu.
Incruntandu-ma usor m-am intors si,ca de obicei,am avut dreptate,Kakashi era in spatele meu tinand in mana cartea lui.
Am inceput sa merg usor spre usa de iesire,probabil ca Naruto nu ar trebui sa auda ce o sa urmeaza sa vorbim.Kakashi ma urma in liniste catre iesire.
-Ce sa intamplat?am intrebat sprijinindu-ma de perete.
-Este vorba de Naruto,el...poate nu ar fi trebuit sa ii spui de proces,murmura acesta uitandu-se in jos.
-Trebuie sa intelegi faptul ca Naruto nu mai e un copilas Kakashi,e un shinobi in transformare,si chiar daca ii cam lipseste creierul,este mai puternic decat multa lume aflata aici acum.El,trebuie sa stie ce se va intampla cu Uchiha fara sa fie anuntat de altcineva,trebuie sa traiasca pe pielea lui momentul.
Poate exagerm putin,insa amandoi cred ca stiam ca ceva in vorbele mele este adevarat,poate nu am facut foarte bine sa il anunt de proces,insa,sincera ca sa fiu imi era...prea frica sa il anunt eu de urmari,imi era frica sa nu il pierd si pe el.Mi-am pierdut surioara,nu voi lasa pe nimeni sa imi ia si "fratele"*.
-Inteleg,atunci cred ca asta este tot.
M-am ridicat de la perete si am inceput sa ma indrept inapoi catre loja insa chiar in momentul in care eram sa intru vocea lui Kakashi se auzi din nou oprindu-ma:
-Ce ai de gand sa spui?La marturie adica,intreba cu ingrijorare,nu eram sigura daca se ingrijora pentru mine sau pentru Uchiha.
-Adevarul,am soptit apoi am intrat inchizand usa in urma mea.
Naruto era tot acolo unde il lasasem privind catre Sasuke cu niste ochii tristi ce imi sagetau prin inima oprind-o in loc.Mi-am ridicat mana si m-am uitat din nou la ceas,inca mai erau patru minute pana inceapea procesul.
M-am asezat langa el privind oriunde altundeva numai jos nu,nu vroiam sa risc sa ma mai enervez azi iar daca Uchiha mi-ar fi intors privirea porbabil ca m-as fi enervat al naibii de mult.Mi-am inchis ochii oftand,ce-i drept eram cam obosita,turele la spital m-au cam extenuat iar acum chiar aveam nevoie de niste somn insa cred ca imi era prea frica de ce urma.
Am asteptat in liniste pana cand i-am azit pe toti luandu-si locurile,procesul incepe din cate se vede.
_______________________________
Mai mult sau mai putin din proces era terminat,mai trebuia doar ca eu sa imi depun marturia apoi verdictul va fi anuntat,ceea ce ma mirat a fost ca cei mai multi din sala care au depus marturie i-au luat intr-un fel apararea lui Uchiha iar asta chiar ma calcat pe nervi rau de tot,dar,cu siguranta,ca dupa mine nu va mai scapa.
-Sakura Haruno,esti chemata,spuse unul dintre ofiteri.
Asta e.
M-am ridicat din locul meu si am mers in liniste pe scari pana am ajuns jos,inainte sa intru pe usa am luat o gura adanca de aer si am incercat sa ma linistesc.Am deschis usa si mi-am luat locul la marturie.
-Haruno Sakura,juri sa spui adevarul si numai adevarul?intreba ofiterul in timp ce mi-am ridicat mana dreapta.
-Jur,si cu asta intrebarile au inceput.
Am simtit privrea lui Sasuke si mi-am ridicat capul spre el fara nici un pic de emoti,aceasta ma privea atent,rezervat totusi.I-am intors privirea fara sa clipesc macar.
-Spune-ne te rog numele si statutul tau,vorbi Tsunade repede vazand privirile ucigatoare pe care le aruncam.
-Haruno Sakura,jounin,ocazional capitan in misiuni,i-am raspuns tinandu-mi privirea pe specimenul din fata mea.
-Care este relatia ta cu Uchiha Sasuke?
-Fosti coechipieri.
Scurt si la obiect.Nu cred ca aveau nevoie de mai mult asa ca nici nu o sa le dau mai mult decat trebuie pentru ca tipul acesta sa fie inchis intr-o celula pe viata sau ucis in fata tot satului.
Intrebarile au continuat iar raspunsurile mele erau din ce in ce mai acuzatoare,mai intepatoare.Il puteam vedea pe Naruto cum ma implora din priviri sa ma opresc insa am continuat,am continuat sa distrug totul avand grija sa nu mai ramana nimic de care sa ma agat apoi.Eram spre sfarsitul marturiei si probabil ca nu mai aveam de raspuns decat la doua trei intrebari.
-Ne poti spune cate ceva despre comportamentul lui fata de voi?
-Distant,niciodata nu accepta munca in echipa si de multe ori recunostea asta in fata noastra.Nu ii pasa decat de razbunare sa asupra fratelui lui si chiar a incercat sa il omoare pe Uzumaki Naruto incercand sa devina mai puternic.
Mi-am ridicat privirea spre locul din care Kakashi si Naruto priveau,a fost mult mai rau decat ma asteptam.Privirea pe care am primit-o de la Naruto cand a vazut ca am devenit jounin nu ar fi fost nimic,as fi acceptat asta de o suta de ori,atitudinea lui Kakashi de mai devreme cand am vorbit as fi primit aceea conversatie de un milion de ori,privirea lui Naruto inainte de inceperea procesului as fi primit-o de zece mii de ori,ar fi fost ca o joaca de copii insa...privirea lor de acum.Era ca si cum cineva ar fi bagat inima prin mine,mi-ar fi scos inima,apoi ar fi injunghiat-o de un milion de ori in incercarea de a ma omora tot de atat de multe ori.
Imi puteam aminti fata lui Naruto de acum cativa ani cand am devenit pentru prima data o echipa,toti patru,nimeni sa ne desparta.Misiunile pe care le facusem impreuna,aventurile prin care trecusem.Vroiam asta.Imi vroiam baieti inapoi.Voiam sa vad din nou zambetul idiot a lui Naruto si zambetul increzut a lui Sasuke.Voiam sa...pot simti din nou,inca odata macar sa simt aceea fericire uimitoare ce imi acaparase atunci inima.
-In cazul acesta procesul s-,a inceput Tsunade insa chiar inainte sa continue am mai aruncat o privire la Naruto apoi am vorbit intrerupand-o.
-Insa,tot ce a facut a fost pentru as razbuna clanul si de multe ori cand inca eram echipa 7 a cooperat cu noi si ne-a salvat ocazional.Iar analizele au arata ca atunci cand lupta impotriva sinobilor din Konoha era sub influenta semnului blestemat a lui Orochimaru,imediat ce am terminat m-am ridicat si am iesit val vartej din sala lasandu-i uimiti pe toti de comportamentul meu.
_______________________________
Reticenta,mi-am scos din buzunarul vestei tigarea stricata pe care o salvam pentru ocazi ca acestea,nu eram adepta fumatului,poate una in trei luni insa niciodata mai mult.
Mainile imi tremuram in timp ce scoteam bricheta si imi aprindeam tigarea,era pauza in care decideau ce o sa faca asa ca pentru jumatate de ora am timp liber.
Ce am facut?m-am intrebat tragand un fum lung.
Tot ce incercasem sa fac,tot,se dusese pe apa sambetei acum cateva minute si numai din cauza lui Naruto,numai din cauza lor!Ei m-au dristus si se pare ca nu si-au terminat inca partea asa ca mai incearca odata.Nu mi-am putut tine gura si a trebuit sa il apar pe acel vierme tradator.
Simteam cum incep sa ma calmez usor cu fiecare minut care trecea,tremuratul inceta intr-un final si el.Nu mai aveam mutl din tigare,mai putin de jumatate.M-am uitat la ceas pentru a mia oara in aceasta zi,aprope expirase timpul.
Am tras un ultim fum apoi am lasat tigarea sa imi cada jos din maini si am intrat inapoi in tribunal,aveam de ales:sa ma intorc la Kakashi si Naruto...sau sa aleg alta loja,una goala de preferat.Am ales a doua varianta asa ca in loc sa ma duc la stanga am luat-o la drepata de acesta data si am sfarsit din fericire intr-o loja libera.
In sala intra din nou Tsunade si isi lua locul tinand in mana un pergament,vocea ei puternica fu singurul lucru ce se auzi:
-Sasuke Uchiha si echipa Heibi,sunteti responasbili pentru uciderea a trei sinobi din satul Frunzei,atestarea la complotul impotriva satului si chiar divulgarea unor informati secrete.Uchiha,esti vinovat de incercarea de al omora pe Naruto Uzumaki si impotrivirea intoarceri tale in Konoha incercand chiar sa o ucizi in acest timp pe jouninul Haruno Sakura,pentru toate aceste crime esti condamnat la moarte prin administratea unei otravi.
In sala se lasa o liniste mortala,il puteam vedea pe Kakashi incercand sa ii tina gura inchisa lui Naruto,probabil ca acesta vroia sa faca alt spectacol pentru iubitul sau coechipier.
-Dar,avand in vedere ca faci parte din clanul Uchiha nu poti fi omorat si din cate am auzit din marturia lui Haruno Sakura erai controlat de semn,in schimb de acum incolo vei fi in faza de testare,o singura greseala poate duce la moarte eminenta,este singura sansa pe care o mai poti primi.Echipa Heibi,avand in vedere ca nu sunteti shinobi a Konohei nu putem aplica legea pe voi,asa ca,la fel ca si Uchiha Sasuke,de acum sunteti in faza de proba.
Felicitari Naruto,ti-ai recuperat prietenul.
_______________________________
*Prin frate se refera ca ea il considera frate.
Sakura(tineti minte ca are parul lung):https://s1186.photobucket.com/albums/z373/Twifanfunky/NPC/?action=view&current=untitled.jpg
Din nou am intarziat,stiu insa si eu mai am scoala si saptamana asta incheie medile asa ca a trebuit sa invat si sa las calculatorul deoparte insa ca sa ma revansez macar putin am scris un capitol mai lungut.La acest capitol nimeni nu prezinta scuze,cred ca sunt si ei ocupati asa ca o sa o spun repede si fara durere:Naruto nu imi apartine ii apartine lui Masashi Kishimoto.


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 20:50

IMi place mult Nascuta pentru castig - Pagina 3 348112 . Sakura Nascuta pentru castig - Pagina 3 361396 .... e rea Nascuta pentru castig - Pagina 3 68543 . NEXT Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 21:23

Vaaai cat e de frumos ficul acesta:X:X

Il ador:X

Felicitari pentru capitol:X:X
PLace mult:X:X:

Foarte frumos:X:X\

So..next-ul Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813


Vreaaaaaau next:X:X:

Spor la scris , idei si scoala:X:X:X:X Pupici duuulci:X Nascuta pentru castig - Pagina 3 273918 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323

Mrrr Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 21:33

Aolo deci nu mai vorbesc cu tine..de ce asa de tarziu Nascuta pentru castig - Pagina 3 23826 Nascuta pentru castig - Pagina 3 23826 Nascuta pentru castig - Pagina 3 23826


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Lun 31 Ian 2011, 14:16

Ai un fic superrrrbbbbb....iubesc atitudinea Sakurei,iubesc totul in love in love in love
Te rog sa nu te lasi,te rog mult...esti foooarte taree nr1 nr1 nr1 nr1 nr1 nr1
Vreau nextu cat de curand please please please please
.N
..E
...X
....T
.....
.....Y
......O
.......U
........R
.........
.........F
..........I
...........C
......I
.....S
..
....C
...O
..O
.L!!!


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Feb 2011, 20:42

Miau !

Deci ma supar
Haide odata cu continuareaaa
Te roog
Stii ca imi place ficul tau
Defapt ne place
Nu ai mai pus next de muult
Iar eu vreau sa vad ce se intamplaaa
Haide te rooooooog

Deci next Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813 Nascuta pentru castig - Pagina 3 836813

Spor la scris si la idei !! pupici Nascuta pentru castig - Pagina 3 273918 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323

Mrr Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Feb 2011, 12:05

Hey^^Cand pui continuarea cu totii o vrem repede de ce esti asa de lea?
Ma supar pe tine daca nu o vad mai repede crying


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 10:49

19.Zambete pierdute

AutorPOV
Era liniste,prea liniste.Singurul lucru care se putea auzi erau copaci ce frematau in vantul puternic ce se pornise.Stia ca nu trebuia sa fi venit singura aici inca de la inceput insa trebuia sa faca acest lucru de una singura,si,oricum,nu ar fi avut pe nimeni care sa intrebe pentru ajutor,era practitc moarta pentru ceilalti.
-Nu credeam sincer ca o sa vi,murmura o voce masculina din fata ei.
De pe stanca mare de pe care statea asezata confortabil putea vedea silueta omului din fata ei.Nu ii era frica insa simtea o senzatie de discomfort in apropierea lui,chiar si dupa tot acest timp in care nu se vazuse-ra.
-Nu te intuziasma,nu vroiam sa vin Takeru insa sunt obligata.
-Nu te-ai schimbat Kurohyou,la fel de rece ca intodeauna,barbatul zambi cald in timp ce se apropia de stanca mare.
Kurohyou zambi si ea la randul ei apoi sari pe pamant de pe stanca rece,ii era cam greu sa se mentina pe picioare insa nu lasa asta sa se arate.Isi simtea picioarele slabe si mai ca avea sa cada in genunchi in fata acestei persoane nenorocite...dar...nu putea renunta acum,daca ar face-o inseamna ca ar renunta la fiica ei,la Sakura.
-Iti dau sansa de a scapa Kurohyou,nu te pune intre mine si fiica mea,spuse barbatul cu o voce rece dintr-o data.
-Indraznesti sa te numesti tata?Din cate stiu eu un tata este acolo cand copilul lui se naste,un tata este acolo cand numele copilului ii este ales,la zile de nastere si la momentele importante din viata copilului lui.Nu te poti numi tata dupa ce m-ai despartit de Sakura,toata suferinta pe care ea o duce acum este cauzata de tine Takeru.
Nemaisuportand tensiunea dintre ei Kurohyou isi duse mana rapid la spate si scoase doua shurikenuri aruncandu-le apoi spre el cu o viteza nemaipomenita.Insa,spre dezamagirea ei,Takeru fu pregatit pentru un astfel de atac asa ca in momentul cand shurikenurile ajunse-ra in fata lui le prinse cu o mana si le redirectiona in directia ei.
-M-ai tradat,ce ai fi vrut sa fac?Nu imi puteam lasa ficele sa fie luate de tine,sopti acesta uitandu-se plictisit catre ea.
-Asa ca in schimb ai luat initiativa si ti-ai trimis subordonati sa le ucida.
-Nu il poti numi pe Orochimaru subordonatul meu,el a fost mai mult ca un aliat.Acum,daca ma scuzi,trebuie sa ma intorc acasa,nu o imi pot lasa fiica sa ma vada plin de sange pentru prima data.
-Te avertizez Takeru,nu te apropia de Sakura.Nimic nu e mai rau ca o mama ce simte ca puii ii sunt amenintati.
Takeru zambi si parasi mergand incet poiana intunecata.Nu avea sa se opreasca acum,el o sa continue sa incerce sa se apropie de ea cu orice pret.
_______________________________
SakuraPOV
Nu imi pot aminti ultima data cand am numit-o pe Yuri mama,probabil ca a fost cu mult timp in urma avand in vedere ca am uitat.Nici pe Hakushi nu l-am mai strigat "tata",nu imi pot da seama de ce insa de fiecare data cand incercam sa ii strig din nou asa simteam cum gatul mi se usuca si cuvintele se blocheaza.Chiar am facut exerciti in camera mea,strigam intr-una mama si tata apoi cand ii vedeam deveneam din nou rece.
Am oftat si m-am ridicat din pat cu greu,as fi preferat sa stau acolo astazi,orice numai sa scap de ziua asta nenorocita.Nu aveam o dorinta sa ii vad fata aroganta a lui Sasuke.Din pacate astazi trebuia sa fac pe babysitter-ul cu Naruto si cu Sasuke,este o misiune totusi asa ca trebuie sa o iau in serios,daca nu probabil ca baba nebuna de Tsunade o sa imi faca din nou viata grea cu tot felul de antrenamente ce m-ar duce direct in spital.
Dupa ce am facut un dus rapid am mers la dulap si am ezitat inainte sa imi apuc hainele,astazi era un fel de zi libera,nu?Deci puteam sa ma imbrac mai lejer.Am aruncat o privire rapida prin dulap apoi am luat rapid un pantalon lung si lasat cu imprimeu de armata ce imi atarna putin la picioare asa ca mi-am luat niste cizme negre cu sireturile rosi ce veneau mai jos de genunchi si aveau toc toc,Mi-am luat un tricou ce dadea spre verde si avea putin rosu adaugat aici si acolo,un umar de la tricou era lungut pe cand celalat era ca cel al unui maieu,mi-am luat niste manusi rosi si mi-am pus o esarfa scurta tot cu imprimeu de armata si m-am privit in oglinda.Pai,m-am imbracat altfel deci as putea la fel de bine sa imi prind si parul altfel,intr-un final m-am decis sa ii prind partea de sus intr-o codita de cal,si,ca de obicei,bretonul pe ochiul cu sharingan.
Dupa ce m-am mai privit odata in oglinda am iesit din camera in liniste,puteam deja auzi sunetul televizorului din sufragerie,ceea ce era totusi neobisnuit era ca auzeam impreuna cu prezentatorul de stiri si niste chicoteli infundate de la canapea.M-am oprit o secunda si am ascultata incercand sa nu ii las sa ma vada,o puteam auzi pe Yuri soptindu-i lui Hakushi la ureche ceva insa nu mi-am putut da seama ce.Fara sa imi dau seama am inceput sa zambesc,nu le mai auzisem de mult rasetul asa ca ce auzeam era muzica dulce pentru urechile mele.
M-am furisat incet spre usa sperand sa nu le atrag atentia si sa ii deranjez din activitatile lor,dupa ce am iesit am inchis-o incercand sa nu fac nici un zgomot.Imi venea sa rad si cu greu ma abtineam,se pare ca sunt molipisitori astia doi.
________________________________
NarutoPOV
-Nu crezi ca ar trebuie sa te porti mai frumos?l-am intrebat pe idiotul arogat,fara pic de sentiment din fata mea.
E cel mai mare idiot pe care l-am vazut in viata mea,e regele idiotilor,baronul-duce-idiot!Cand Sakura o sa ajunga nu vreau sa ii vada fata asa,nu dupa tot ce a facut pentru el.
-Nu am de ce,spuse nepasator intorcandu-si privirea de la mine.
Aha!Deci asa vrei sa ne jucam ha?Bine,eu te pot ignora mai bine decat ma ignori tu pe mine,mi-am spus in timp ce mi-am pus mainile in brate si l-am privit bosumflat cu coada ochiului.
Am putut vedea in undeva in fata o culoare cunsocuta de roz fluturand in vant si am stiut direct cui ii apartine,Sakura.Era imbracata mai diferit decat de obicei insa arata asa de bine si in hainele alea!M-am intors spre Sasuke si spre surpinderea mea i-am vazut moaca cazuta pana aproape de pamant,insa chiar inainte sa fiu sigur ca asta am vazut isi reveni in modul lui de nesimtit arogant.
SakuraPOV
Il puteam vedea pe Naruto in fata mea facandu-mi disperat cu mana si agitandu-se in sus si in jos in incercarea de a-mi atrage atentia.Idiot fara creier.In spatele lui o persoana statea cu mainile in brate,sprijinit de trunchiul unui copac ce isi punea umbra asupra lui,mi-am putut da seama imediat cine era dupa freza dezordonata si putin emo pe care o avea.Zambetul ce il aveam pana am ajuns la ei disparu intr-o clipa si fu inlocuit de un strans puternic al dintilor mei.Uchiha Sasuke.Probabil ca ar fi trebuit sa fiu gata deja pentru situatia asta,doar am stiut tot drumul incotro merg deci de ce sunt nervoasa de-abia acum?
-Hei Sakura,spuse Naruto vesel.Arati bine colonele,incerca el sa glumeasca vazand cum sunt imbracata insa expresia lui se schimba cand vazu ca nu am ras.
-Naruto,Uchiha,i-am salutat plictisita.Se pare ca azi sunt blocata sa fiu babysitter-ul vostru asa ca incercati va rog sa nu ma deranjati cu cerutrile voastre de copi mici.
Am pornit in fata lor si ei ma urmara stiind direct unde urma sa merg.
________________________
Ammm...ma puteti crede daca va spun ca in toate aceste saptamani in care nu am postat am stat si am scris la capitolul asta nenorocit?Stiu nu e minunat insa sincer nu am stiut cum sa continui dupa ultimul capitol asa ca am avut nevoie de timp sa ma gandesc ce se va intampla in fic si de aceea am intarziat asa de mult.Plus ca am inceput sa citesc multe manga din cauza unei bune prietene care mi le-a recomandat si acum am ajuns nebuna dupa manga,citesc in fiecare zi cate 50 de capitole dintr-una fie ca vreau fie ca nu asa ca suparati-va va rog pe ea daca e.Si am vazut ca ati comentat mai multi in perioada in care am lipsit asa ca tineti-o tot asa :)
Am facut un desen cu hainile lui Sakura insa acum nu am destul timp sa il pun pe Photo...asa ca o sa il pun cand vin de la scoala adica pe la sase cred.
Naruto nu imi apartine ii apartine lui Masashi Kishimoto(mentorul meu =)) )


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 13:32

Buna scumpo ! Nascuta pentru castig - Pagina 3 169309
VAi .. cat de frumos .. Nascuta pentru castig - Pagina 3 68543
Sa nu uiti sa pui si desenul ... Nascuta pentru castig - Pagina 3 307712
A fost chiar minunat ... Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723
Naruto . i-a zis lui Sasuke : Idiot ? Nascuta pentru castig - Pagina 3 361396
Ce tare Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 !
Fara sa o mai lungim ... Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835 Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835 Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835
Vreau next-ul .. Nascuta pentru castig - Pagina 3 440486
Pupici Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323 Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 17:21

Insfarsiittt happy happy happy
Ai venit cu nextul...iei good job good job good job good job good job
Deci e tare,ca toate cele LOL kiss in love kiss in love
Deci vreau nextu...ca eu sunt gen next....sunt EuGen lough lough lough lough
Pwp kiss


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 18:42

Miau ! . Aolo , insfarsit . Credeam ca nu o sa il mai pui . Deci capitolul imi place , e frumos . Felicitari pentru el , of of .. era sa fac o criza de nervi . Chiar vroiam sa-ti mai dau un comm :)) Ficul este unul din preferatele mele , deabea astept next-ul . Asa ca vino cu el , te rog . Daca se poate de data asta mai repede :)) Ok , pai spor la scris , idei si..scoala . Pupici dulci !

Mrr
Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 15:36

Hey ma bucur ca ai pus continuarea kiss
de cand o astept..pfiu in love
Next next next..please sad
sad


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Lun 14 Feb 2011, 22:28

20.Realitati

M-am trantit jos la umbra copacului putin obosita,caldura era asa de insuportabila incat puteam simti deja cum imi curg mici stropi de transpiratie de la frunte pana la omoplat lasand o dara de-a lungul.Ciudat era ca eram afara de mai putin de 20 de minute si totusi simteam cum imi venea sa lesin insa desigur ca nu lasam asta sa se arate spre deosebire de Naruto care se dadea in specatcol spunand ca o sa moara.
-Daca tot o faci,asteapta sa merg pana la magazin sa imi iau niste floricele si un suc,i-am spus stergandu-mi transpiratia de pe frunte cu palma.
-Hm,l-am auzit pe Uchiha in fata mea la celalat copac,spre surpinderea mea pe fata lui era un mic zambet amuzat ca cele pe care le facea cand eram mai mici.
Mi-am putut simti inima stand in loc pentru o secunda iar Sasuke de acum disparu si in locul lui aparu cel de acum cativa ani,cel in care puteam avea incredere,cel care ma distrusese si imi facuse in final viata un calvar fara sfarsit.Nu am realizat ca mi-am tinut respiratia asa ca de-abia cand imi venea sa lesin mi-am venit in fire si am inceput sa respir din nou.
-Acum ca stam jos,pentru ce Doamne iarta-ma am venit aici?am intrebat privind spre soare.
-Kakashi mi-a spus ieri sa va i-au pe voi doi si sa va aduc aici.Acum ca ma gandesc,poate ar fi trebuit sa il intreb si de ce,spuse el ganditor.
M-am ridicat incet fara zgomot si am ajuns in spatele lui in mai putin de o secunda,mi-am ridicat pumnul si mi-am luat avant apoi l-am pocnit tare in capul lui mare si gol.Ar trebui ca faza cu blondele sa fie schimbata,in loc de femei ar trebui sa fie barbati.
-Aaaaaaaaaaaaaaa!Sakuraaaa-chaaan,incepu el sa tipe in timp ce se tavalea pe jos de durere tinandu-se de cap in partea in care il lovisem.
-Se pare ca nu te-ai schimbat de loc,poate esti chiar mai violenta,mormai Uchiha dandu-si ochi peste cap.
-Nu ma provoca Uchiha pentru ca raspund la provocari foarte usor,asa ca daca nu vrei sa primesti si tu un tratament la fel mai bine ai tacea,i-am raspuns sobru asezandu-ma la loc la umbra copacului.
-Haide-ti baieti,nu fiti asa!se milogi Naruto zambind cu gura pana la urechi.
Linistea se lasa peste noi iar Naruto incepu iar sa mormaie enervat,probabil ca mai aveamd e asteptat ceva vreme aici avand in vedere ca Kakashi nu era cel ami punctual om din lume.Mi-am inchis ochi si am lasat gandurile sa imi cucereasca mintea.Nu lasam acest lucrur sa se intample de multe ori,in mare parte pentru ca mereu ma gandeam la Ichigo si la amintirile nenorocite ce inca erau sigilate undeva departe in mintea mea.Mintea mea era un univers ciudat in care ori te lasai absorbit si pierdeai,ori incercai sa supravietusiesti agatandu-te de realitatea cruda.
Am auzit un zgomot in spatele meu si m-am ridicat rapid din instinct punandu-ma in pozitie de atac.Sasuke si Naruto ma vazu-ra si se ridicara si ei.In fata mea o flacara blonda urmata de una neagra-movalie aparura si se postara in fata mea.
-Hei sefa,am auzit vocea putin pitigaiata a lui Ino zicand.
Am oftat exasperata si m-am calmat iesind din pozitia mea de lupta.
-Ce cautati aici?Aveti zi libera azi si nu v-am ordonat nimic,am zis strangandu-mi mainile la piept.
-Hai,nu fi asa,adica noi venim sa vedem ce mai faci si tu te porti asa?Parca eram prietene,zise Ino punand bot.O,hei Sasuke,adauga vazandu-l.
-Hm,raspunse acesta asezandu-se la loc pe jos.
-Arogant ca intodeauna.Deci,sefa,ce faci?intreba ea asezandu-se pe jos,Hinata ii imita miscarea insa se aseza langa mine.
I-am aruncat o privire mortala lui Ino si in loc sa o speri ea incepu sa rada,normal,daca as fi folosit aceasta privire pe alti oameni ori ar face infarct ori ar incepe sa fuga.
-Inceteaza sa ma strigi "sefa",sti ca nu imi place.
Am auzit niste soapte in stanga mea si l-am vazut pe Naruto spunandu-i ceva la ureche lui Uchiha,nu ma observara asa ca isi continuara actiunile,mi-am ascutit auzul si am ascultat vocea lui Naruto:
-Deci Tsunade a antrenat-o si dupa le-a pus intr-o echipa dar cica doar cateodata sunt o echipa,ma rog baba Tsunade le-a numit echipa "Hana",iar Sakura e capitanul pentru ca e jounin,sopti el cu precipitati.
-Daca vrei sa afli ceva Uchiha,intreaba pe cei care cunosc subiectul,nu sursele neclare,i-am spus artand spre Naruto.
-Oi,Sakura-chan...ce e aia sursa neclara?intreba Naruto zambind ca un idiot.
-Cum dracului ai absolvit la academie dobitoc retardat mintal?
Naruto puse bot si pentru o clipa m-am simtit rau pentru ce i-am spus dar totusi am avut dreptate asupra lucrulilor pe care le-am spus.Am auzit-o pe Ino tataind dezaprobator din spatele meu insa nu am bagat-o in seama,probabil ca daca nu ar fi fost asa de timida,Hinata ar fi facut la fel incercand sa il apere pe Naruto.
-Sa inteleg ca nu progresam deloc cu munca de echipa?veni vocea groasa si fara pic de viata pe care o stiam atat de bine.Kakashi.
-Nici nu trebuie,i-am raspuns privindu-l in ochi,noi nu suntem o echipa si nu vom mai fi niciodata.
-Sakura-chan,spuse Naruto privind trist in jos.
-Ei bine,daca treaba mea de baby-sitter s-a terminat as dori sa plec.Hinata,Ino sa mergem am niste treaba cu voi.
Dadu-ra aprobator si in secunda urmatoare am disparut deasupra in crengile dese ale copacilor,neobosindu-ma sa imi iau ramas bun macar de la ei.Le puteam auzi pasi lui Ino si Hinata in spatele meu insa nu vroiam sa ma opresc deocamdata,aveam nevoie sa mai fug putin apoi as fi fost bine.Bine.Aveam nevoie sa fug,la fel cum faceam de fiecare data,fugeam,fugeam si incercam sa ma opresc insa nu de multe ori imi reusea.
_________________________
Asta este deocamdata...stiu ca am devenit mai lenesa insa parca nu sunt in modul potrivit pentru a scrie luna asta insa voi incerca sa imi revin si sa postez mai repede,scuzati va rog greselile insa nu am timp nici macar sa il citesc din nou,a si desenul cu Sakura va mai astepta pentru ca nu imi merge scanner-ul,incerc sa il repar dar sa vedem.Cei care cred ca Sasuke e Hot sa puna good job in comentariul lor...pleassse,vreau sa stiu si eu pentru ca ma tot cert cu o fata pe tema asta si vreau sa vad ce parere mai au si alti.
Naruto nu imi apartine ii apartine lui Masashi Kishimoto.


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 00:42

Buna scumpo !
Fic-ul este grozav , felicitari ....
Next-ul se cam lasa asteptat ...
Graveste-te . te rooooog
Mda .....
SAsuke e Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 ( ai prins ideea)
Pupici Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758 Nascuta pentru castig - Pagina 3 208323 Nascuta pentru castig - Pagina 3 962758


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 14:44

My dear wow..a si da Sasuke e Nascuta pentru castig - Pagina 3 623735 Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835
hmm dar rea mai e Sakura..se da si ea mare ce sa povestesc Nascuta pentru castig - Pagina 3 947835
cam atat vreau next repede ca mor aici de curiozitate
Buh bye!


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 18:33

hi! Ola
Deci iubesc ficu tau in love
Abia astept nextu
rusinos


Nascuta pentru castig - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nascuta pentru castig - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nascuta pentru castig - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNascuta pentru castig - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nascuta pentru castig - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nascuta pentru castig - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 19:41

Miau !

Sa stii ca e foarte frumos
Imi place
Devine din ce in ce mai interesant
Imi place si personalitatea Sakurei
E dura , asa trebuie :X
Felicitari pentru capitol scumpo
Mi-a placuut:X:X
Foarte reusit
Pacat ca pui next-ul asa de tarziu :(
Of , of
Oricum , astept next-ul :X
Spor la scris , idei si scoala !!
Pupici !!
Mrr Nascuta pentru castig - Pagina 3 301723 Nascuta pentru castig - Pagina 3 127686


Nascuta pentru castig - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Twifanfunky
Academy Student
Academy Student
Twifanfunky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La televizor sau la calculator.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 74
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : N-am job si nu intentionez deocamdata sa imi caut vreunul.Nu vreau sa stau deocamdata la un birou si sa am un sef care sa tipe toata ziua la mine.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 10:42

21.Rosu si negru

NarutoPOV
-As vrea ca Sakura-chan sa fie asa cum a fost,am murmurat uitandu-ma spre ea cum disparea intre frunzele copacilor desi.
Ultimul lucru pe care il spusese inainte sa plece inca ma zgaria pe creier insa nu puteam face nimic cu acest lucru,ea practic parea sa ne urasca pe toti.Nu imi placea sentimentul,ma facea sa ma simt slab.
-Renunta ratatule,odata ce s-a schimbat,o persoana nu poate reveni la modul cum era doar pentru ca iti doresti tu.
M-am uitat la el fara sa clipesc.
-Asta e prima data cand ai spus cu adevarat o propizitie care nu e monosilabica!am tipat tare zambind puternic.
-Macar ai auzit ce am spus idiotule?
________________________________
SakuraPOV
Mi-am trecut mana pe materialele frumos aranjate pe umerase,nu mai fusesem de mult la cumparaturi si avand in vedere ca azi nu mai aveam treaba puteam sa ma bucur de niste timp liber comportandu-ma ca o fata si nu ca o kunoichi.
-Hei Sakura,ce crezi de asta,mi-ar veni bine?intreba Ino in timp ce scoase un umeras cu un maieu rosu cu decolteul lasat.
-Probeaza-l si o sa iti spun dupa,i-am raspuns sprijinindu-ma cu coatele de rafturile cu haine.
Ino lua maieul si se duse spre spatele magazinului unde erau cabinele de proba,o puteam vedea pe Hinata colindand printre rafturi asa ca am decis ca decat sa stau sa o astept pe Ino sa mai socializez.
-Hei Hinata,am zis incet apucand-o de umar,sari putin in sus insa se linisti apoi.
-O,buna Sakura,ai gasit ceva sa iti placa?intreba amabila ca intodeauna.
-Nu chiar,dar tu?am intrebat privind spre rochia scurta lila ce o tinea in mana.
-Ah,ah...ammm,eu,nu stiu,as vrea sa gasesc ceva mai special si mai diferit.
M-am uitat curioasa la ea si nici nu trebuia sa mai intreb pentru cine vroia sa se imbrace asa,roseata puternica din obraji si zambetul prosetesc de pe buze o dadeau de gol.Probabil ca nu i-ar fi placut daca as fi tachinat-o cu privire la asta asa ca am ales sa tac si sa incep sa caut ceva pentru ea,ceva care sa o avantajeze,si ceva la care nici Naruto sa nu reziste.
-Hei fetelor,ce crede-ti?intreba Ino iesind din cabina de proba imbracata cu maieul rosu.
Arata destul de bine cu ochii si cu parul ei,si cu siguranta avea ceva ce putea arata asa ca maieul ii se aranja destul de frumos pe corpul ei suplu.In alta viata,probabil ca Ino ar fi putut sa fie un fotomodel sau o actrita,dar oricum ar fi ajuns un idol al adolescentilor.
-Arata bine,ar trebui sa il cumperi.
-Crezi?Nu vreau sa arat prea dezbracata,spuse ea zambind in timp ce se examina in oglinda.
-Nu ar trebui sa iti faci griji pentru asta pentru ca maieul arata atat cat trebuie aratat,ii spuse Hinata uitandu-se catre ea insa Ino isi pierdu deja concentrarea privind undeva in spatele meu.
-Hei Sakura,de ce nu incerci rochia aia?intreba aratand cu degetul,in timp ce parea inca hipnotizata.
Abia cand m-am intors am putut observa rochia rosie stramta ce parea sa fie o a doua piele pe manechin m-am putut mira si eu ca si Ino,ma blocasem practic.La bust era putin mai libera lasand bretelele pe care le avea sa atarne putin,in centru mici pietricele albe straluceau frumos in lumina soarelui,era lunga pana jos insa intr-o parte era taiata pana putin mai jos de talie aratand piciorul manechinului ce o purta.
-Pe rochia aia scrie clar numele tau Sakura,incerca Ino sa vorbesca in timp ce saliva practic.
-Nu,nici gand,si oricum daca as lua-o nu as avea unde sa o port,i-am raspuns cu inversunare.
Imi placea rochia insa nu era deloc genul meu,nu mai era genul meu.
-Cui ii pasa?Macar probeaz-o,te rog dulce ca o savarina,se agata Ino de bratul meu tragandu-ma.
Am putut-o auzi in fundal pe Hinata chicotind si m-am intros cu ea cu o privire gen"las ca vezi tu,ti-am pregatit si tie ceva",fata mea o facu sa taca si sa inghita in sec in timp ce rosea.Am ras putin la expresia ei insa peste cateva minute orice zambet de pe fata imi pieri,eram in cabina si ma imbracam cu faimoasa rochie pe care nu o voi purta niciodata.
M-am schimbat de haine si am inceput sa ma imbrac cu materialul rosu si fin ce curgea usor pe piele mea.Am inchis fermoarul de la spate si m-am privit in oglinda,nu m-am recunoscut.Adica,da,desigur,era acelasi corp,cu aceasi ochi verzi si acelasi par roz insa paream sa fiu mai feminina si asta cred ca ma schimba.
-Hai Sakura iesi afara,se milogi Ino langa cabina.
-Bine,bine,am spus exasperata iesind afara.
Am dat cortina la o parte si am iesit luand intr-o parte rochia sa nu se tarasca pe jos,mi-am ridicat privirea de la pantofi si ce am vazut nu mi-a placut.Chiar acolo Sasuke si Naruto stateau holbandu-se la mine,Naruto parea sa fi vorbit pana acum cu Hinata dupa cum arata si pentru o clipa m-am bucurat ca au venit insa apoi mi-am amintit ca si Sasuke era aici si fara sa vreau am...rosit.Ino,pun pariu ca ea facuse asta
-Sakura?intreba Naruto holbandu-se.
-Sa mori tu,Sherlock,i-am raspuns sarcastica in timp ce m-am strambat la ea.
Fetele incepura sa rada insa eu am continuat sa ma uit urat la ele.
-Arati...bine,am auzit vocea groasa a lui Sasuke si mi-am ridicat privirea surprinsa spre el.
Sasuke...tocmai mi-a facut un compliment.
_____________________________
Ok,stiu ca asteptati mult insa cred ca de acum o sa postez doar martea pentru nu stiu...capitolele pe care le aveti acum sunt mai mult pentru a sustine ficul pe o linie pana ajungem la o parte mai interesanta.Daca o sa se intample sa scriu mai multe capitole pe saptamana inseamna ca ma lovit inspiratia si imi pare rau ca o sa va fac sa asteptati asa mult insa nu pot face nimic mai mult.
O sa incerc sa pun desene cu Sakura insa nu imi merge scanner-ul deocamdata asa ca nu voi putea sa le pun o perioada,pana il duc undeva la reparat.


What's up?The sky duh! dap !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nascuta pentru castig - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nascuta pentru castig   Nascuta pentru castig - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Nascuta pentru castig

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-