Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Where's my happy ending?[eventual 16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sezon doi sau ending?
Da normal , nu e sasusaku :whip:
Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_lcap90%Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_rcap
 90% [ 9 ]
Nu , e oribil , de ce nu l-ai terminat pana acum?
Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_lcap0%Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
SA zicem , ........
Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_lcap10%Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Total voturi : 10
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 16:15

Cat ma bucur ca Sakura este bine a hug
Sunt foarte curioasa, ca de obicei lough , ce se va intampla in continuare, si daca Sasuke isi va reveni, asa ca next!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 18:36

Hei am venit in direct si sunt sigura ca si in reluare cu Max, scriitoarea care a revolutionat lumea fanficarilor cu ficurile sale. Dupa cum stiti si voi, am sa ii pun cateva intrebari despre acest minunat capitol happy2
-Buna 18:37 lough Vreau sa iti pun cateva intrebari despre acest capitol, sunt Teo de la stirile forumurilor happy2
-Da desigur !
-Pai s-au intamplat multe in cele doua capitole... Sakura se prabuseste cu avionu, Sasuke are un accident de tir si ajunge in coma la spital, ajung intr-o dimensiune unde Sasuke ii marturiseste dragostea, Sakura se trezeste pentru putin ca sa se intoarca inapoi la lesin, sa mai adaug si fapu ca Tsunade, Sasori si KArin erau sa fie calcati de trei tiruri si striviti de tir... Ti-ai lasat fanii in suspans, cu diferite intrebari "oare Sasuke se va trezi ?" "Sakura la fel ?" "Vor fi impreuna ?" si multe altele..
-Da Teo, stiu ca cititorii ficului acesta sunt in suspans... Insa farmecul sta in mister, in cazu asta in suspans. Daca v-as spune ce se intampla nu ar mai fi frumos.
-Inteleg. Multumesc de interviu si asteptam nextul. Deci dragi cititori stati cu ochii pe minitoare si mainile pe tastaturi si comentai si cititi ficurile lui Max. Nici nu stiti ce se poate intampla. Teo a incheiat transmisia in love
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Vin 01 Iun 2012, 09:58

Capitolul 19:

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Tumblr_lzsia3mRqZ1r5rjkbo1_500_large

Sakura:
„Mereu ma gandeam , cum ar fi viata fara mine? Daca asi muri , altcuiva iar mai pasa sau ar observa ca eu sunt moarta?

Deja locul unde sunt este foarte familiar , mi se paruse mie adineauri , sau Sasuke imi marturisise ca ma iubeste?

Hmm.. am inceput liceul , l-am reintalnit pe prietenul meu de o viata , fratele meu Naruto
.
Ino , tradatoarea , Hinata... pe atunci o rebela obsedata de Naruto , pe acum C.m.b.p-ul meu.

Si cel mai important , pe Sasuke , cum is eu incapatanata , nu am recunoscut ca imi place de el , m-am cultat cu atatia de atatea ori incat sunt plictisita.
Hmm...ce?

Cum? Sunt intr-o camera de spital? Iar aceea de pe pat sun eu?

Am o gramada de vanatai , palma stanga imi este arsa , nu complet , dar totusi este grav. Mainile parca sunt de mumie , dar spre norocul meu , fata nu are decat o zgarietura . Saku , greu te mai prinzi , ce e bine daca tu iti vezi propriul corp? Constiinta mea avea dreptate , de ce imi vad trupul?

Liniile mele vitale nu erau rare , ci foarte rare.

Ma uit la mine incontinu , intrebandu-ma de ce sunt inafara corpului meu.

Era cu adevarat ciudat , un sunet incontinu a inceput , familiar sunet..

Dintr-o data , in camera asta au navalit doctori si zeci de asistente , ma pierdeau?

M-au dus la reanimare , eu urmandu-mi corpul..doar nu , sau?

Pe hol erau Tsunade , fratele si sora mea , si cativa , cam tot liceu din care cunosc eu.

Incercam sa vorbesc cu ei , dar degeaba , nu ma vedeau , nu ma auzeau!

Dupa 2 ore , un doctor iesise de la salonul meu cu fata plouata.

Ii adresase un singur cuvand matusei mele , un singur cuvant iar pe mine m-a derutat complet , aceel cuvand insemna multe , dar doar un sens pentru mine momentan , sensul fiind aceela ca eu eram moarta.

Asi fi vrut sa plang , sa ulru , sa-l omor pe aceel doctor , dar cu ce garantie?

E mai usor sa imi dau seama acum ce sunt , sunt fantoma Sakura.

Tsunade mai avea putin si-l omora pe dl. doctor . Sasori se abtinea sa nu planga , si incerca sa o calmeze pe Karin , iar Naruto pe bruneta mea.

Din salonul de viz a viz de mine , iesise o asistenta care se indrepta catre Konan:

-Il putem vedea? Intrebase Naruto care isi stergea lacrimile. Doctorita afirma iar el se duse si intrase vartej pe usa aceelui salon.”il?”
Ah , Sasuke!

Ma duc dupa Naruto , dar nu ma mai obosesc sa intru pe usa , dea-dreptul prin pereti.

-Unde arde Naruto? Intrebase Sasuke , ce bine! Macar el este bine , Naruto incepu sa strige la el ca nu e timpul pentru glume sau de ce m-a lasat sa merg in Japonia.

-Sakura a vurt sa se duca , da ce is eu , sotul ei sa ii interzic ce sa faca? Spuse nervos.

-Taci! Daca ii interziceai sa se duca , Saku..saku....Saku nu ar fi moarta acum!

-Ce?!! Strigase brunetul , se ridica repede de pe patul de spital , dar dupa un pas se prabusi. Se sprijini de perete pana reusi sa se tina pe picioare , apoi pana pe hol , si intrase in salonul care era vecin cu el.

Asistentele il tot rugau intr-una sa se duca inapoi , dar el nu , nu se lasase pana nu intrase sa se convinga.

Intra , si fix la patul meu , luandu-mi cearsaful aceela alb de pe fata , si mana mea intr-a lui.

-Cum naiba sa fie moarta?! E inca cada!

La naiba! De ce se mai tot ingrijoreaza atat pentru mine? Nu se poate , plange? Dupa mine? O nu , nu , nu! Sasuke daca in momentu asta nu te opresti te bantui pana , vad eu pana cand.

M-am intors dintr-o data in intunericul de inainte ca eu sa mor , o lumina invada intunericul abisal de unde eram .

Nu era chiar o lumina , ci aceel drum era dupa 2 zile , inmormantarea mea , unde nu erau doar colegi , ci toti cei din scoala pe care ii cunoasc.

Sau nu numai atat , alti pe care i-am mai intalnit in aventurile mele de la club , din gimnaziala sau chiar dintr-o excursie de acum ceva timp.

Parca era inmormantara unui presedinte nu a mea.

Eu is de groaza! Ma bucur de propria-mi inmormantare..

Din nou ma apucase intunericul , si o voce cristalina , de zeita , shinigami.. ma chema.

-Sa-ku-ra Ha-ru-no , spuse aceea voce , in fata mea aparuse o silueta , o femei
e.
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Vin 01 Iun 2012, 15:25

Prima nr1
Nu pot sa cred!!!! Ea chiar a murit????? Cum sa moara??????? Nu poate sa moara!!!!
Repejor cu nextul ca inebunsec aici!!!!!
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Vin 01 Iun 2012, 23:02

Hey^^
Mersi ca m-ai anuntat kiss kiss
Nu pot sa cred..deci ea a murit? puppy eyes
Spunemi te rog ca nu e adevarat sad
Deci m-am distrus acest capitol sad
Astept sa aduci next
-ul kiss
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 12:39

Tu vrei sa fi omorata si nu are cine ? waiting
Lasa ca se rezolva hmm...?!
Cum ai putut sa o omori pe Saku a mea ? Cum ? cum ? ... crying crying crying crying crying
Deci te bantui, cum sa faci asa ceva ... dar macar intamplarea asta reflecta titlu hmm...?!
Astept nextu sa ma sugruma plansu crying crying sad
Teo crying
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 23:26

Capitolul 20:


-Sa-ku-ra Ha-ru-no , spuse aceea voce , in fata mea aparuse o silueta , o femeie.

O femeie? Ce cauta aici? Nu asta era prioritatea mea acum , acum imi dadusem frau liber lacrimilor care curgeau fara oprire , rosindu-mi fata care incepuse sa ma usture.

Ciudat , sau ironic.. va sa zica fiindca acum , sunt fantoma cu numele Sakura nu ar trebui sa am sentimente.

Mereu m-am considerat un robot pentru care e mai bine sa un simta nimic decat sa sufere , am ales sa sufar si unde am ajuns?

In aceest loc care nu este nici raiul , nici iadul , vreau sa il vad pe Sasuke, Naruto , Hinata , Karin , Sasori , Matusa si ma credeti sau nu vreau sa o vad si pe Tayuya!

Aceea femeie era undeva deasupra mea , stand in levitatie continua cu ochii inchisi , parul ei era de un lila inchis , lung pana la calcaie.

Avea o rochie alba ca spuma laptelui , lunga pana la genunchi scoandu-i in evidenta superba si perfecta ei piele. Ochii ii erau inchisi iar in mana tinea o cruce de aur , in spate se aflau o pereche de aripi negre fiind pataet de un lichid rosu.

Isi deschise ochii , putand sa ii vad foarte bine , o nunata de negru infernal , coborase pe „pamant” dar , la fiecare pas ramanea o unda , parca era apa care este strabatuta de o frunza.

Of doamne , un ar fi finalul meu fericit daca asi muri aici?

Am murit deja , ce mai conteaza? Aceea fiinta era acum in fata mea , privirea ei neexpresiva si in aceelasi timp calda.
Imi zambise...

Nu inteleg cine este ea , de ce sunt aici , aceesta este iadul ? Sau ce am facut sa merit o moarte la varsta asta frageda , viata este complet nedreapta.

Ii adrseasem o intrebare , sau chiar asa facusem? Pentru ca doar eu cred ca o auzisem , aceele doua cuvinte spuse greu formand o propozitie interogativa s-au repetat asemeni unui ecou in mintea mea pentru 1000 de ori.

Nu puteam accepta adevarul , este adevarul? Asi dori ca aceeasta fiinta din fata mea sa se explice , sa imi explice de ce sunt aici ,de ce am murit , unde am gresit , cine e ea , ce este ea si cel mai important , ce cauta aici?
Imi ridic fata care era atintita in pamant catre chipul ei fara imperfectiuni , un chip angelic si parca familiar .

-Nu , nu esti moarta , sunt Anna , un shinigami care nu te poate lasa sa mori. Ai dorit doar sa vezi cum ar fi lumea daca ai muri , ai vazut , deci ce crezi?

Si glasul ei era angelic , repetandu-se in aceeasta incapere a naturi in care ma aflam. Pamantul de sub picioarele mele se preschimbase in apa , luna vindu-se pe cer insotita de vesnicile ei servitoare , stelele. Acum , deasupra mea fiind o galaxie noua , constelatii nemaivazute , minunatii pe care nu toata lumea le poate vedea.

Imi dadusem drumul la lacrimi , formand doua pariase paralele pe chipul meu , ma ardeau dar , ma simteam vie , daca este singurul lucru care ma face sa apartin lumi reale , prefer sa nu .

-Cred.. cred.. eu cred ca nu era necesar sa imi mai si arati !

Imi sterg lacrimile nervoasa , uitandu-ma fix in perlele ei negre , zambindu-mi din nou.

-Un vechi proverb spune „ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se intample” , nu ai avut destula credinta in faptul ca Sasuke traieste ,este viu iar el plange dupa tine.

„Iar el plange dupa tine.” Dupa mine? El chiar ma iubeste ?!! Picioarele mele , parca nu mai aveau oase in ele , genunchi facand contact cu suprafata apei de unde imi puteam vedea foarte bine reflextia . Nu eram transparenta ci doar periculos de palida , ca de obicei , zicand ca eu nu am vazut in viata mea soarele. Defapt asa sunt din nastere.

Parul meu lung si roz , este ravasit , rochia mea alba mai scurta de genunghi , este sifonata iar fata mea este rosie de la plans. Insa ochii mei nu si-au pierdut sclipirea , splendoarea de care au dat mereu dovada , „Ochii verzi niciodata sa nu ii crezi.”

Luna disparuse si ea , lasand intunericul complet sa ma cuprinda din nou si din nou , nu mai vreau intuneric!

Am stat mereu aici , pentru ce? Sa imi fac suferinta , sa le provoc suferinta celor dragi mie incercand asa fiu „inzivibila”.

Sunt invizibila pe naiba! Pe mine si intr-o mie de persoane ma recunoasti din cauza parului asta nernorocit , dar ..imi ... eu.. eu imi iubesc parul!
O mangaiere calda , suprafata apei incepuse sa se incalzeasca , cerul isi preschimbase culoare din vesnicul negru in albastru viu , din parti se iveau mai multe pete de culoare , rosiatic , violet , roz si albastru de nunata inchisa purtat de nori astemeni caiselor.

La picioarele mele se ivise o floare alba cu rozaliu , mirosul ei imi invada narile , fiinta de langa mine o culese si mi-o imanase. Ma uitam confuza la ea , continand sa zambeasca imi arata cerul.

Am inteles! Din nou simteam niste mangaieri calde , dar de data asta din partea unei fiinte umane , totul in jurul meu intrase intr-o ceata ciudata iar apoi , prinzand o oarecare claritate putand sa disting lucrurile.

Culoarea perdominanta , alb , ma ducea cu gandul la spital , eram pe un pat incomod , tot spitalul , pleapele pline de somn devenise-ra usoare asemeni pufului , clipesc o data , de doua ori si chiar de trei .

Nu imi venea sa cred , Anna ma trezise iar acum , fiinta care ma mangai-se pe fata era nimeni altul decat ceea mai iubita persoana in viata.

Mana lui pe obrazul meu , celalta era sub capul lui , unde ochii ii erau acoperiti de pleoape . Statea langa patul meu in genunchi , nu vroiam sa il trezesc , mi se rupea sufletul , dar nu mai suportam sa stau aici. Sperasem sa nu se trezeasca , fetele noastre nu erau departate , ceea ce ii facea misiunea si mai usoara.

Un sarut dulce , la care el imi raspunse ca semn ca se trezise , pleoapele ii se ridica-ra , cu ochii lui fixandu-ma .

Intelegea mai greu ce s-a intamplat , dar ce s-a intamplat? Isi scuturase capul de 3 ori , apoi napustindu-se asupra mea , imbratisandu-ma strans:
-Daca asta e un vis , nu vreau sa ma mai trezesc vreodata! Spuse el , rup imbratisarea , cata forta are in el doamne ..

-Nu , nu este un vis ci este realitatea , ma saruta-se parinteste pe frunte.
Aveam ceva in mana , o floare , aceea floare de acolo , alba cu polenul roz , un iris germanic in toata splendoara.

Incepusem sa discutam , am abordat si subiectul din aceea dimensiune ciudata pe care nu o mai vazusem . Era adevarat ca noi ne marturisi-sem dragostea acolo , revenindu-mi in fata ochiilor imaginea cerului care dadea de a rasaritului pe care scria „Voi doi sunteti legati ,facuti special de Dumenzeu , unul pentru altul ,nu pangari aceeasta legatura si lasa-te purtate de sentimentele de dragoste fata de el.”

Au urmat 5 ore obositoare in care , doctori mi-au pus diverse intrebari , in care am mai aflat ca e deja 1 martie si am stat mult mai mult decat Sasuke in spital si ca am mai fost si admisa pentru aceea facultate. Rudele , nimeni altii decat Karin , Sasori si Tsunade zicandu-mi intruna ca le-au fost dor de mine , ca nu voi mai merge cu avoiane gen paun , bla bla bla.

Usa se deschise , of doamne , cand crezusem ca scapsem de toata oboseala , dar nu era asa , doua perechi de pasi , in fata mea aparuse-ra doua siluete , aceel
e erau..
acele siluete erau veti afla la next doar daca voi avea 5 comuri , deci sper ca va placut :*
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 10:52

Erau???? Cine mai putea fi????
Of...ce-ti mai place sa ne ti in suspans lough
Pentru o clipa chiar am crezut ca va murii, ma bucur enorm ca si-a revenit in love
Adune repejor nextul!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 12:50

daca nu dai next nervi! nervi! nervi! asa ca next oh my god !!!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 18:38

Capitolul 21 si ultimul:
POV by Sakura:

„Si cand credeam ca in sfarsit pot sa ma odihnesc usa salonului din spital se deschise , pe ea ivindu-se doua siluete , acelea fiind ...

~~After three mons~~

„Credeam ca nu mai scapam din spitalul aceela , au venit si pshiologi sa vada daca sunt in regula la cutiuta dupa aceel accident , si se dovedesete ca sunt ..iar ceea mai frumoasa parte din aceest acident a fost ca brunetul meu , mda..acum zic ca imi apartine , mi-a marturisit ca ma iubeste. Si chiar e superb , nu mai este deloc cum era inainte , nu vreau sa spun ca sa schimbat radical ci nu mai este asa pervers si enervant.

Nu mai umbla cu alte fete , celelalte cand se dau la el , le ignora sau prin secret cand se intalnesc altele cu el , Sasuke spune care are prietena si stiu ca am vazut eu cand il spionam mai demult.

Si prietenele mele cele mai bune cand fusesem in gimnaziala , s-au intors din Japonia special pentru mine iar vestea ceea mare este ca , au ramas in New York!

Credeam ca am sa mor de fericire atunci cand mi-au dat vestea , Senna si Lore. Senna e o fata foarte draguta dar cam dura cateodata , sa mai zic ca e si un pic cam....perversa. Are parul scurt blond inchis si niste ochii foarte frumosi albastri . Iar Lore cum ii spun eu , defapt e Lorelay care si ea este draguta nu alta , parul este saten lung si ochii de o nunata verde albastruie. Sufletul petrecerilor si capul rautatilor in frunte cu mine , nu ma asteptam ca din prima sa se inteleaga cu Hinata sau din prima sa o urasca pe Tayuya si Ino.

Dar faza in care eu si Sasuke ne „mancam” pe note nu s-a terminat , profesori sunt chiar amuzati de chestia asta si mai este asa de putin pana la vacanta de vara , ma intreb ce ne va rezerva vara?
Place si etc.. prea multa placere imi reproseaza Tsunade pe care incerc de saptamani bune sa o conving sa ma lase in excursia impreuna cu prieteni mei care o organizam de ceva timp , sa mergem in Hawaii pe durata veri!

Ce idee geniala au avut baiatii , sincer nu imi vine sa cred ca zic asta dar asa este. Diriginta sa gandit sa apara dar ca a venit cu un musafir , profu de fizica Kakashi .. hmm intre ei doi se petrece ceva , trebuie sa aflu obligatoriu!
Avea un zambet de milioane pe chip ceea ce imi provoca mii de fioari , Anko zambind ... ciudat.

-Dragi elevi „dragi?!!” mai este doar o saptamana pana la vancata de vara asa ca sa nu va mai stresez ca de obicei , astazi e ultima zi! Spuse bucuroasa apoi galagie in toata clasa. Profa pleca cu fizicianu asa cum imi place mie sa ii zic , dar pe scurt nu inteleg mate nici cat ursuletu meu de plus.. care desigur l-am primit de la Sasuke.

Cand plecara Naruto se duse in fata clasei , crede cineva ca eu mai greu dar tipu asta e sefu clasei , cel mai amuzant dintre toti si e ciudat ca s-a pus pe invatat , Hinata esti de goraza , daca maine il vad la patru acee vorbind in gen Shakspear atunci nu mai stiu ce sa zic.

-Nu uitati , maine excursia!! Strigara iar toti in aceelasi timp am zis „Da!!” asa de tare incat un om de servici a intrat sa vada ce se petrece , dar apoi mi-am amintit ca matusa nu ma lasa complet.

-Hei Sakura , doar vii si tu , nu? Ma intrebase el facand o fata serioasa asteptandu-mi raspunsul pozitiv.. da o sa vin si eu.. cred.

Am oftat toata clasa intorcandu-se catre mine , am zis un „nu” amarat iar apoi Sasuke se uita mai serios ca Naruto adineauri la mine. Ma apuca-se de mana tragandu-ma dupa el , urmandu-ne toti colegi?!!
Nu stiu ce vreau sa faca dar un gand infricosator mi-a trecut prin minte , ma zbateam dar nu , e deja prea tarziu.. au batut la biroul ei zicand sa intre .

-Sakura , ce s-a intamplat? Intreba Tsunade vazunda-ma imobilizata de colegii.

-Doamna directoare nu vrem sa o lasati pe Sakura in aceeasta excursie , daca nu o luam cu forta , gasim noi cum sa o rapim. Incepuse Sasuke , o nu , brunetu meu o sa moara la o varsta asa de frageda!!

-Uchiha Sasuke , vreau sa ramanem doar noi doi , sa vorbim in 4 ochii , restul afara , acum!!!

Ca la comanda am iesit toti , asteptand din clipa in clipa condamnarea la moarte al lui Sasuke .. si imi va fi asa dor de el. Incepuse discutia fiindca si cel mai prost om de pe pamant si-ar da seama de asta ... dupa tipetele ei!!
Dupa vreo 10 minute Sasuke iese , prima am fost care am sarit si l-am imbratisat.
-Sasuke!! Nu stii cat de mult ma bucur ca esti viu si intreg , spun eu , el uitandu-se amuzat la mine ziicandu-mi la ureche ca ma lasa si ca e infricosatoare , am sarit in sus de bucurie toti intrebandu-ne daca ne lasa.

Si asa am ajuns a doua zi , a doua zi la ora 20 fiindca am plecat cu avionul si a durat ceva vreme de la New York in Hawai. Da multe relatii au familiile Uchiha si Namikaze.
La aeroport era multa lume , o voce ma strigase din spate , o voce familiara .
Ajunse in dreptul meu si cand sa vezi era chiar Haku!

Nu stiu ce impuls m-a impins dar l-am imbratisat , o imbratisare prieteneasca , m-a salutat , intrebat ce fac si apoi mi-a zis o veste superba.
-Chiar ?!! E posibil asa ceva? Yupi!! Sasuke!
Il strig pe brunet care iesise din avion , strigam in gura mare ca am fost admisa la facultatea din Tokyo si ma asteapta dupa ce termin liceul , 3 ani dar abia astept!!

Pe scurt intamplarile s-au petrecut asa , vacanta a fost una wow , oficial Itachi si Karin sun logoditi!! Sasori e cu prietena lui din copilarie Takumi , Naruto cu Hinata sunt de nedespartiti , ea il tine in lesa. Prietenele mele deasemenea si-au facut si ele cate un „print” Senna pe Anakin iar Lore pe Eric , doamne cred ca daca fericirea poate dauna grav sanatati eu o sa mor.
Si cu Haku , baiatu asta e de treaba! E prieten cu Sasuke .. ciudat , fiindca parca se urasc reciproc dar sunt prieteni?

5 Iulie 2012 : LICEUL KONOHA CLASA A XII-B.

-L-am luat , l-am luat!! Strigam pe hol ca o nebuna indreptandu-ma catre clasa mea , acolo ma asteptau toti , sau aproape toti .. cautam pe cineva cu privirea dar nu era aici. Am oftat ... Haku se indrepta catre mine felicitandu-ma.
-Cat ai luat ? ma intreba cu zambetul pe buze ... ii arat fisa mea intrebandu-l la randul meu .

Super , amandoi am luat 10 ceea ce era de asteptat cred .. dar unde e Sasuke cand vreau sa il vad?? In ultimele lui s-a comportat ciudat ... doar nu a picat bacul nu?
Am plecat sa il caut , Haku venind cu mine .. nu era nicaieri!

De ce sa schimbat asa dintr-o data? Nu ma mai iubeste ? Sau s-a plictisit de proasta de Sakura care il iubeste din tot sufletul?
Nu Sakura , nu incepe cu dubiile...”Of daca il prind pe Sasuke il arunc de la etaju scolii fiindca a indraznit sa dispara fara sa zica nimic!”
Haku ma oprise , ce naiba , eu il caut ca disperata pe Uchiha si asta acum I se porneste sa ma opreasca? Ma intorc catre el cu o fata care ar speria si mortii posibil.. Se uita serios la mine fara nicioreacite la privirea mea , omu asta ori e prost ori are curaj de otel...prima varianta.

-Sakura.. stiu ca tu il iubesti pe Sasuke si ca pe mine nu ma observi dar vreau sa iti spun ceva.. ma imbratisa-se si ma saruta , Sakura eu Te Iubesc!!
Nu l-am luat in seama si am iesit pe usa scolii unde .. ceea mai urata imagine din viata mea. Sasuke era cu o fata pe nume Penelope de la 11 C , o fata cu parul albastrui cu reflectii negre.. a naibi de enervanta.

Mai avea putin si le trebuiau sa inchirieze o camera ..
-Sasuke tu idiotule!!!!! Am strigat la el uitandu-se ca la comanda la mine , plangeam asta era sigur dar nu imi pasa .. am luat-o la fuga inapoi catre clasa , sperand ca Sasuke ma va urmari si chiar asa era dar nu stiam.

La intrare in clasa era Haku sprijinindu-se de perete si uitandu-se in gol , ma indrept catre el zicand un „imi pare rau” incet apoi il sarut.
-Si eu te iubesc Haku! Spusesem asta din toata inima dar era adevarat? In aceel moment aparuse Sasuke si cand vazuse ca ma aflam in bratele lui Haku parca innebunise.
-Daca te atingi de el Uchiha jur ca ma sinucid , intoarce-te la albastruia aceea si lasa-ma sa imi traiesc viata mea.. Sasuke ...Adio!


Si acum ma intreb... merit sau merita cineva un happy ending? Asta a fost si nu cred ca va mai fi.... where's my happy ending God? Macar exista?

Va urma.....??

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 18:56

haide mai ?

nu spune ca s-a terminat

adik e un fic superb de ce sa se termine tocmai acum ?]]

normal ca va urma , ca doar nu ma lasi in paragina pe mine si cu ficuletul asta de plus dragalas ,

ma anunti d enext sau de sezonu 2 orice ar fi , chiar daca porneste cineva vreun razboi ,

cristinuta te pupaceste dolche
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 19:11

Poftim??? Ai spus final fericit!!! Cum adica ultimul???
Edit:
Ce????? Sigur ca trebuie happy ending!!!!
Trebuie!!!!!!!! sad Cum sa nu faci un happy ending????
Vrei sa ma rog cinci ani de tine pana acepti???
Te avertizez ca sunt periculos de enervanta biciuitor lough
Asa ca TE ROGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG.............mult de tot cu o ciresica dulce de tot in varf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ciresica mai dulce ca ce vrei tu numai zi ca faci happy ending!!!!!!!!!!!
Fac si SPAM daca e nevoie numai faci te rog HAPPY ENDING???!!!!!!
De dragul fanilor tai care ti-au urmarit ficurile, toate nu doar acesta atata timp. Pentru fericirea noastra.
Pentru zecile de comuri incarcate cu bucuria noastra ca a fost un Happy Ending, pentru......pentru zambetele cu care ne vom culca si .........si alte chestii de genu care nu-mi mai vin in minte... :| sad sad sad sad
Hai te rog!!! Vei zice da asa-i???? Nu ma face sa iti umplu inboxul cu mesajele mele lough
Daca e nevoie vin si te bantui, numai te rog eu cat de dulce si momos vrei s faci Happy Ending puppy eyes Haide, am bagat si fata de catelus!!!
Asa-i ca nu poti rezista la asta!!! Uitata-te ce moaca are puppy eyes puppy eyes puppy eyes cum sa-i rezisti??? lough
Sper ca nu m-am chinuit aici degeaba da????
Te-am pupat si vreau un HAPPY ENDING!!!! ♥️♥️
P.S. Sorry de eventuale greseli de scriere dar nu am corectat rusinos
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 22:49

Ultimul... ce ? waiting
Tu vrei sa nu mai ai pace toata viata ta ?! Sa sti ca aranzej eu cumva si vin acasa la tine .. daca ma vezi bantuind pe la tine prin hol la 02 noaptea sa nu te sperii rolling on the floor Inseamna ca nu mai au Cola la Craiova lough
Acum serios, stiu ca sunt examele dar e un sfarsit cam brusc, nu crezi ?
Acum revenim la capitol : Sasuke al meu facea ce cu cine ? think
Max, unde sa il ingrop ? Ca tu le ai cu geografia (cred) lough
Il arunc din avion waiting
Dar wow e admirabil ca a supravietuit lui Tsunade lough Se pare ca asta nu e imposibil rolling on the floor
Astept nextu care vine curand : DUPA EXAMENE !!
Teo a hug mersi de anunt in love
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 12:51

so...just 3 au citit ficul? Sad..
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 13:08

Sunt examenele si nu au stat prea multi sa citeasca.
Sti si tu cum e in perioada asta.... pui nextul plz ;;)
Eu una abia astept sa vad ce se va intampla in love

Te-am pupat si spor la scris ♥♥
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:50

hei si eu am citi acum
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 13:59

Doriti un al dolea sezon sau sa il termin acum?
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 20:49

[b]Fa si sezonul 2 max te rogggggg:X:X:X:X:X:X::XE un fic grozav !!!Te pup yonela please hi!
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 20:29

Am ajuns si eu. De pe la 4 il citesc intruna si pot spune ca e wow! Vreau un sezon 2 in love si sper sa imi asculti rugamintea in love:. E atat de beton in love, prea beton in love. Daca pui un sezon 2 sper sa ma anunti kiss.
Mely te pupa dulshe kiss.
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 00:28

Ohh..Sasuuke :-w , idiot,tembel si prost care esti , dupa cate s-au intamplat intre ei sad el o inseala sad ...
Parerea mea e ca trebuie sa pui next-ul este un fic foarte dragut kiss

Succes si te kiss Angy` !!
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 00:59

Cei cu intrebarea vreti sezonul 2? Normal ca il vrem. Si cu il termin acum? Te-ai ticnit nervi! ? Hei astept, de fapt toti asteptam continuarea cu sufletul la gura. Nextu cat mai repede ca te biciuitor . Te pupaceste eu adica alexutza. kiss
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 15:34

HAIDE CU NEXT!!! cat mai lung si cat mai rapiiiid!!! si daca poti anunta-ma pllllsss!!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 00:41

Chapter I:
Prolog

„Toata lumea se schimba , orice alegere gresita pe care ai faurit-o a facut dragostea incet incet sa paleasca , asemeni unei flori care a fost neglijata , s-a ofilit din cauza lipsei de apa , de iubire.
Din toate esecurile si ura , dragostea , o planta asemeni pasarei phoenix , renaste din propria cenusa , ea , planta de foc , renaste din prorpia tarana , aducandu-i din nou pe aceiasi cale , pe amorezi de mult pierduti in zare , in alegerile gresite iar chair daca , aceasta dragoste nu va face decat sa creieze suferinta , toate trec dar ea , va ramane vesnic , dainuind pentru totdeauna.”

P.O.V by Narator:

„Luminile jucause ale lui Tokyo erau mai vizibile afunda-te in negura completa a nopti. Masina neagra care se pierdea in zare , era condusa de o tanara jurnalista. Parul ei scurt rozaliu , era prin ingrijit intr-un coc deasupra capului , in timp ce , bretonul destul de lung , ii acoperea prin parti fruntea. Era extenuata de atata munca la biroul de juranism la care lucreaza de 3 ani. E tanara iar acest lucru o face sa fie subestimata de capacitatea ei , insa , cu usurinta ii vrajeste pe toti din jur. Masina opri in fata unei case , incuiind-o si iesind din ea. Costumul ei negru format dintr-o fusta mai sus de genunchi si un bolero tot negru deschiat putand sa se vada camasa impecabil de alba , era sifonat. Munca isi facea treptat efectele asupra fetei ei , stergandu-i culoarea imepcabila de verde samarald. Intra in casa unde , sotul ei drag , Haku o astepta.

-Scuze pentru intarziere , am fost prinsa in traficul de noapte , cum ai ajuns asa de repede acasa? O intreba ea pe el , dansul se indrepta catre ea cu un zambet seducator. O mana o puse pe burtica ei , pe cand cealalta , dupa gatul ei , sarutand-o pasional soptindu-i ca este nerabdator.

-7 luni iar apoi o vei avea , o vom avea , spuse ea cu un zambet inocent , se duse sa se schimbe , dupa vreo 10 minute fiind jos , in rochia neagra de noapte , se aseza langa Haku pe canapeaua cream , lasandu-se pe pieptul lui bine lucrat.

-Ar trebui sa iti iei concediu Sakura , nu vreau sa ti se intample ceva , nici nu vreau sa stiu cum m-as simti daca ai fi intr-o stare critica , m-ai ales sa te pierd , spuse el jucandu-se cu parul rozaliei. Ea chicoti , gestul acela il facu pe brunet sa interebe ce este asa amuzant.

-Stiu ca mama ta a murit la nastere si chiar imi pare rau , mi-ar fi placut sa o cunosc pe soacra mea , dar nu exagera. Stii ca sunt puternica si voi fi mereu , nu? In plus , nu vreau sa fiu mai mult in urma decat sunt acum , esti superiorul meu cu vreo 4 ranguri. Spuse inbufandu-se , Haku rase sarutand-o pasional pe gat.

-Daca nu te-ar subaprecia , stii cum sunt cei din showbizz , niste acrituri , dar chiar daca nu imi place sau nu , vei fi trimisa pentru doua saptamani in New York pentru a negocia cu o echipa de la BBC , nu m-au trimis pe mine fiindca nu ma pot negocia asa cum faci tu , poate nu te subapreciaza chair asa de mult.

-Normal ca ma duc , cu ocazia asta imi mai vizitez prieteni , sora si fratele meu si matusa , de cand nu i-am mai vazut. Ma voi descurca nu iti fa griji , stii ca te iubesc deci , nu ai motive in a te ingrijora deloc.

„Daca nu te intalnesti cu el” gandea dezaprobator Haku , dimineata venise repede , parca de somn nici avand parte. In bucatarie , preparand micul dejun era brunetul in timp ce , rozalia era in pod vorbind cu Hinata la telefon , care era nespus de fericita in a o vedea pe Sakura dupa 7 ani.

-L-am gasit , spuse Sakura luand de sub o groaza de alte cutii o carticica , dar acea carticica care era un album cauzase un mic dezastru , toate cutiele cazand iar cea de-asupra deschizandu-se si din ea , cazand o alta cutiuta mica , rozalie cu o funda rosie. Sakura o deschise curioasa in a vedea ce este , inauntru era un mic colier in forma de paleta de ping-pong , jumatatea alba , jumatate albastra. Dupa el era un biletel al carui scirs era de neconfundat , „La multi ani , Sakura”. Acel colier il daruise Sasuke in ziua cand a fost externata din spital , acea zi fiind ziua ei. Zambi sadic , luand albumul si cutiuta rozalie , coborand jos.

-Sakura esti bine? Am auzit ceva cazand , intreba ingrijorat Haku.

-Nu , nu , sunt bine , is eu neglijenta .

Sper ca va placut , nextul este la 5 comentarii , is mofturoasa asa am fost mereu , si nu ziceti ca nu vreti SakuHaku fiindca ea e chiar fericita cu el , momentan ;)


Ultima editare efectuata de catre Max in Sam 14 Iul 2012, 13:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 01:25

Sunt prima, in sfarsit, ieeeeeeeeei! nr1 Bestial next, iubita. Sakura insarcinata, ei, ei daca taticul ar fi Sasuke...dar merge si asa. Anunta-ma plz cand pui next. kiss
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 12:09

super tare cap!!!Bv max ai inceput in fortza:X:X:Xsi cum adika insarcinata???Sper ca nu ai de gand sa o lasi cu Haku ??? -:w Hehe oricum deabia astept sa se reintoarca Sakura la prieteni ei unde sigur il va gasi si pe Sasuke =))!!!:X:X:X:X:Pune repede next sunt foarte curioasa!:X:X:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat




Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Where's my happy ending?[eventual 16+]   Where's my happy ending?[eventual 16+] - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Where's my happy ending?[eventual 16+]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-