Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 23:09

S-a rezolvat.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 19:34

Am observat această utilizatoare: https://sasu.forumgratuit.ro/u2698
Are un nume cam ... umm, prea încărcat cu caractere ... Din câte am citit din regulament, am înțeles că nu ai voie cu nume care sunt numai din caractere, sau sunt încărcate cu caractere ...
Știu că este nouă, dar totuși ...


Ultima editare efectuata de catre Elianna in Mier 15 Aug 2012, 13:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 20:58

da, intradevar asa este.
eu am avertizat-o , cred, de aseara sau astazi. in vreo 2-3 zile daca nu isi v-a schimba numele la forum v-a trebui sa o banez sad
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 22:51

Am si eu o problema. Cineva care s-a alaturat de putin timp forum-ului, a ales sa isi puna numele meu real, care este Anelis Panait. Mi-a spus ca asta e porecla ei, ceea ce e cam... in fine.
Are aceeasi semnatura, hobbyuri si stare de spirit pe care le am si eu. Comenteaza la fel ca mine.
Nu aveam nicio problema cu semnatura si celelalte, dar numele ma deranjeaza.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Comentariul meu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Comentariul ei:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Comentariile sunt de la fic-ul "Aburii durerii"
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 21:26

Bună ziua tuturor,

şi îmi pare nespus de rău că vă deranjez, însă am o mare nelămurire. Astă seară, mai exact în jurul orei 8:55 pm, când adăugam nişte versuri Versuri ( lyrics ). Muzica., mi s-a scăzut un punct din reputaţie . Înainte aveam 11, iar acum doar 10 .

Nu-mi explic de ce, pentru că nu am vorbit urât sau jignit pe forum, iar mai presus de acest lucru, am respectat regulamentul puteţi chiar şi verifica, iar, dacă am greşit cu ceva, îmi voi repara greşeala şi nu am să o repet !

Deci, îmi cer încă o dată scuze că deranjez, şi, sper ca nelămurirea să-mi fie rezolvată...


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Vin 05 Oct 2012, 14:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 22:27

Există cineva care face glume proaste. Vă rog nu băgaţi de seamă aceste puncte negative. O să facem noi cumva. dap !

Sper ca cel care face asta şi vede acest mesaj să înceteze pentru că îşi face rău doar lui.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 23:12

Îţi mulţumesc foarte mult, că mi-ai lămurit problema, my darling Ema Gullotine . Acum am înţeles de ce mi s-a scăzut un punct din reputaţie, iar eu sper ca cel care a facut-o nu numai mie, poate, şi altor membri, să fie pedepsit, sau măcar să înceteze .

Dacă crede ca sunt glume bune, ei bine, să afle că eu una, nu-i înghit glumele !
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 10:16

Hey,imi pare rau ca va deranjez,insa am o problemuta...
Anonimus(membru nou.este o colega de-a mea) a folosit un vocabular destul de indecvat in comantariul de la ficul meu
Si asta de 2 ori cred...sper ca nu v-am deranjat:
acesta este link-ul ,iar comm-urile ei(anonimus) sunt mai jos:
https://sasu.forumgratuit.ro/t6563p60-n-o-sa-crezi
ea a intrat pe acest forum numai pentru a-si bate joc de mine deoarece nu ma suporta nici la scoala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 18:18

Tot ce putem face ( defapt un administrator ) este să o baneze pentru vocabularul inadecvat.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 10:59

Hey !

Am de raportat o mica problemă .

Am observat ca la majoritatea paginilor unde postează Mustache pagina se deformează .
Cred ca e din cauza grămezii de caractere de la "Hobbyuri" .
Se vede foarte urât :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper ca nu este o problemă a laptop-ului meu . Dacă e aşa imi cer scuze de deranj .

Bye Bye ! :)->
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 10:57

Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 10:51

Două utilizatoare încalcă regula 12 din regulament. În acea regula, spune aşa:

Citat :
12. La categoria Jocuri forumiste fiecare membru are voie să posteze într-un topic doar după ce are în faţa sa minim alţi 3 membrii cu câte un mesaj la jocul respectiv. Jocurile nu se vor mai juca doar între minim 2-3 persoane doar pentru a face un număr cât mai mare de mesaje ci vor trebui să participe minim 4 persoane la un joc !

Încălcarea acestei reguli s-a făcut la jocul Vreau o poza cu..., paginile 44 şi 45 de către Himi şi Tequila.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 14:00

multam fain, m-am ocupat happy
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 14:59

Multumim Elina pentru ajutor ^^ :D.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mar 08 Ian 2013, 21:10

Unul dintre membri a postat un fic sasusaku la fan ficuri originale.Nu stiu daca sa rezolvat sau daca trebuia sa anunt dar...

Edit:

https://sasu.forumgratuit.ro/t8948-oare-sa-il-uitsau-nu-sasusaku

Aici este linkul

Anna: L-am mutat eu :3


Ultima editare efectuata de catre ღ♥º°InnaArkane°º♥ღ in Mar 08 Ian 2013, 21:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 00:13

Aş avea de raportat o încălcare a regulamentului la Jocuri Forumiste:

Regulamentul general al forumului a scris:
12. La categoria Jocuri forumiste fiecare membru are voie să posteze într-un topic doar după ce are în faţa sa minim alţi 3 membrii cu câte un mesaj la jocul respectiv. Jocurile nu se vor mai juca doar între minim 2-3 persoane doar pentru a face un număr cât mai mare de mesaje ci vor trebui să participe minim 4 persoane la un joc !

Himi şi Tequila.

1 -> mesajele ( în jur de 5-6 ? ) sunt făcute în aceiaşi zi: 20 decembrie.
2 -> primele de sus, făcute pe: 20 decembrie.
3 - Part I -> Himi ( scroll jos de tot, penultimul post: 30 decembrie. )
3 - Part II -> Himi ( primul mesaj aceiaşi dată, singurul mesaj dintre cele două posturi fiind al lui Deya )
4 -> Himi ( primele două posturi ale ei de pe pagină, dată : 15 decembrie ambele. )

UchihaAlexandru

1 -> are două posturi, dată : 30 decembrie.
2 -> la fel, două mesaje, dată : 30 decembrie.
3 - Part I - şi - Part II - -> acelaşi lucru ca mai sus, dată: 30 decembrie.

melyna12

1 -> 2 posturi având între ele postul lui UchihaAlex, dată : 1 ianuarie.
2 -> idem ca mai sus, dată: 1 ianurarie.
3 -> idem, dată: 1 ianuarie.



Sper că n-am greşit nicăieri; dacă da, îmi cer sincere scuze. dap !



Choco :) : Tequila si Himi oricum au fost banate din aceasta cauza. ^^
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 00:31

M-am ocupat. Membrii au fost avertizati. Multumim.
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 09:10

Amm, nu ştiu dacă trebuie să spun aici, dar nu găsesc un alt loc. Am găsit la Divertisment - Videoclipuri Haioase, un video care nu merge, adică link-ul te direcţionează pe o pagină unde scrie clar că el nu există. Nu trebuie aruncat la Coşul de gunoi?
Vă las aici link-ul: https://sasu.forumgratuit.ro/t6422-educatie-fara-inhibitii#258681

Choco :) : L-am blocat si mutat. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 18:30

Un nou membru (my life is you) sau unul vechi a postat gresti un capitol de fic.
Uitiati linkul:https://sasu.forumgratuit.ro/t8993-capitolul-i-prietenie-sau-iubire
A dat pe New Topic insa nu cred ca a inteles cum sta treaba deoarece3 ficul ei se numeste "Capitolul 1..."Plus ca a postat in fic emoticoane si nu unul sau doua ci o gramada.Daca am gresit imi pare rau ca v-am irosit timpul.
Ah da si cred ca ficul este NARUHINA SAU orice inafara de SasuSaku desii este postat la Fan ficuri sasukke si sakura...Cel putin in rpimul capitol nu apare nicunul dintre ei

Choco :) : Am rezolvat. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 23:48

Imi cer scuze daca nu postez unde trebuie insa am gasit ceva:
In Index fan ficuri Sasuke si Sakura am gasit un fic care nu exista sau ma rgo eu nu il vad si imi apare mesajul: "Nu exista mesajul sau subiectul selectat"Este ceva cu calculatorul meu sau titul ficului a fost schimbat.
Uitati aici linkul:click
La litera J ficul se numeste "Jouer avec le feu.Tu a Brule."
Imi pare rau ca am pus link de la index si a trebuit sa spun in cuvinte unde se alfa dar nu exista nici un link la pagina cu ficul.Daca este doar o problema cu calculatorul meu imi cer scuze ca v-am irosit timpul.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 08:28

Probabil că autorul ficului respectiv a dorit, la un moment dat, să fie șters. L-am scos din Index, ca să nu mai existe dubii. Mulțumim pentru sesizare. dap !
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 16:12

Hei!Am primit la fic un comentariu de 2 cuvinte in care scrie "dau edit" insa a scris comentariul la 14:00 si acum este 16:23.Nu mi se pare ok,probabil a uitat sa dea edit?
Link:https://sasu.forumgratuit.ro/t8978-eternal-love-eventual-16#259025
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Asss10Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Ian 2013, 17:07

Se mai intampla asa, daca pana maine la ora 14.00 nu a dat edit, atunci imi poti da un mesaj privat ca sa imi spui si voi trece pe acolo. :)
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 20:48

Hei!Am gasit aici un fic care nu respecta regulamentul.
A scris colorat,si intr-o culoare foarte inchisa si plus ca nu are 25 de randuri.Cred ca ori am numarat eu gresit...dar mi se par cam putine si in plus este foarte greu de citit pe acea culoare.
Daca am numarat gresit imi cer scuze ca va ocup timpul degeaba :*

Link

Choco :) : Am rezolvat aceasta problema, multimim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 11:07

Hei, dacă nu greșesc, la secțiunea cu sănătate aveau voie să posteze doar membrii din staf, dacă greșesc îmi pare rău. puppy eyes Astăzi am găsit un topic deschis de un utilizator Ionutz, ce nu face parte din staff: https://sasu.forumgratuit.ro/t9245-pentru-sanatatea-voastra-evitati-exccesul-de-sare-zahar-si-grasimi
Încă o dată, îmi pare rău dacă greșesc.


Choco :) : Am rezolvat. Multumim pentru ajutor.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Plângeri legate de membri și membri din staff-