Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 11:57

Buna!Un nou utilizator a inceput un fic insa nu respecta regulile.Capitolele nu au 25 de randuri si cam face double-post.Daca nu mai stiu sa numar imi pare rau insa cred ca cineva ar trebui saverifice.Imi cer scuze daca gresesc sau daca nu mai numar bine.
LINK:https://sasu.forumgratuit.ro/t9188-cruciulita-de-aur
uITATIVA LA ULTIMUL CAPITOL DE PE PAGINA.

Choco :) : I-am trimis mesaj si i-am spus ce si cum. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 23:04

Buna! Am observat o incalcare a regulamentului, nu atat de mare, ce-i drept, insa consider ca este totusi o abatere de la regula ce trebuie semnalata. Un utilizator, Bebee, mai exact, a incalcat regula privind categoria de Jocuri forumiste -"12. La categoria Jocuri forumiste fiecare membru are voie să posteze într-un topic doar după ce are în faţa sa minim alţi 3 membrii cu câte un mesaj la jocul respectiv. Jocurile nu se vor mai juca doar între minim 2-3 persoane doar pentru a face un număr cât mai mare de mesaje ci vor trebui să participe minim 4 persoane la un joc ! "-, postand un raspuns la acel joc avand doar 2 raspunsuri inainte. Stiu ca poate nu e o gresala mare si poate ca sunt un pic cam dura, insa cred ca ar trebui "indrumata", ca zic asa, pentru a nu repeta gresala.
Link:4 cuvinte

Edit: Am observat acum ca nu este singurul joc unde a incalcat regula. Iata inca altele:
Link:Joc
Link:Joc



Choco :) : I-am trimis un mesaj privat si i-am explicat situatia. Multumim pentru ajutor. dap !
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Feb 2013, 12:28

multumim de ajutor, o sa isi primeasca pedeapsa biciuitor >>
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Mar 2013, 18:32

Nu stiu daca este grav sau nu, dar acest baiat a postat acelasi comentariu de 12 ori la ficul acesta: https://sasu.forumgratuit.ro/t8301p60-playful-kiss
Inteleg ca vrea sa isi creasca mesajele, dar totusi.
Scuze daca nu am postat unde trebuie. happy


Edit: userul se numeste ''sasusaku love''

Choco :) : OMG! O_O rolling on the floor Multumesc ca ai anuntat, ma ocup acum. rolling on the floor
Sus In jos
»Andreea«
Chūnin
Chūnin
»Andreea«

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 715
Puncte : 793
Reputatie Reputatie : 64
Hobby-uri Hobby-uri : citit, desenat, scris, sport, DORMIT
Stare de spirit Stare de spirit : Starea mea de spirit se poate schimba radical dintr-un minut in altul.

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 13:33

Nici eu nu stiu daca este grav sau nu, dar am citit in regulament ca la jocuri forumiste nu au voie sa joace doar doi membrii. lough
Link: https://sasu.forumgratuit.ro/t9662p225-cat-la

P.S. Scuze daca nu este ceva ce necesita sa postez. lough

Choco :) : Multumim pentru ajutor. Le-am trimis mesaj privat celor doua. :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 12:19

Buna. a hug Nu stiu daca e cu adevarat o catastrofa, insa cred ca pentru toti e deranjant sa ni se vorbeasca asa, cum a facut un user la un topic cu pareri. Adica, sa zic asa ne-a jignit intr-un fel in timp ce noi am vorbit frumos si ne-am spus calm parerile.
aici e. :)
Scuzati daca v-am luat din timp. happy

Choco :) : E adevarat ca se puteau folosi si cuvinte mai frumoase pentru o asemenea parere, dar daca nu a cauza cine stie ce cearta, nu cred ca-i chiar o problema uriasa.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 18:45

Eu am o problema legata de un membru al forumului, naruhinal0v3.
Nu este indicat sa va arat ce imagine am primit intr-un mesaj. Pot sa va zic ca nu era ceva ... decent, normal. Mai ales ca o fata, cum este precizat pe profilul ei ca ar fi, sa trimita o astfel de imagine cu o astfel de conotatie. Daca vreti o dovada, se rezolva. Desi nu cred ca vreti sa vedeti asa ceva.
Sus In jos
Avril Trente
Academy Student
Academy Student
Avril Trente

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 19:04

Îmi pare rău să spun asta, dar şi eu am aceiaşi problemă cu utilizatoarea naruhinal0v3
Nu ştiu să dau print screen, dar probabil că eu şi
Zăhăreeel am primit acelaşi mesaj.
Sunt nouă pe forum şi sincer nu ştiu să îi fi făcut ceva acestei utilizatoare pentru a primi un asemenea mesaj.
Dacă se poate, să se ia câteva măsuri pentru ca nimeni să nu mai primescă aşa mesaje private
Mulţumesc mult
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Asss10Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 19:29

A fost banata pe o perioada nedeterminata. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 20:58

Chiar ne pare rau pentru evenimentele astea insa se inregistreaza si posteaza lucruri, daca nu suntem pe faza din prima asta e , suntem oameni si noi cu problemele noastre. Dar isi primesc pedeapsa, ban pentru totdeauna.
Deci oricum , pedeapsa e pedeapsa si nimeni nu scapa ^^
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 22:23

Si eu am primit cred ca aceslasi mesaj precum Zahareeel si Avril Trente...si va multumesc ca ati rezolvat probleama happy kiss


Choco :) : Speram sa nu mai existe astfel de incidente, dar va multumim pentru cooperare.
Sus In jos
Syryus
Academy Student
Academy Student
Syryus

Sex : masculin Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : music, programming, being lazy
Stare de spirit Stare de spirit : woohoo

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 23:08

Well nu stiu daca ar trebui sa scriu asta aici, dar cum n-am gasit alt topic, am sa o fac. Ce am de zis se leaga in general de probleme de layout/html/css si poate putin de functionalitate/accesibilitate.

- linkurile de navigatie ar trebui sa fie mai sus de butonul de New topic/Post reply. Acestea din urma e suficient sa ramana pe un singur rand cu Distribuie/Mai multe optiuni. Asta e o regula de baza privind orice 'breadcrumb' (linkuri care sa te ajute in navigare prin categorii-forumuri-subforumuri) si e mult mai usor pt user asa.

- imaginile de la meniul din stanga de pe pagina forumurilor nu ar trebui lasate pur si simplu sa pluteasca. Ar fi mai frumos sa fie iconite de alta forma si lipite de margine, poate cu un efect pop-up dat de css.

- numele/userbarul/avatarul ar trebui centrate in postbit, arata ciudat spre stanga

- bannerul ar merge mai putin inalt si mai lung. Ocupa spatiu prea mult asa, si sunt destule elemente pana la corpul principal al paginii care sa te impiedice sa vezi ce e de fapt in ea

Cam atat deocamdata, daca mai zaresc ceva am sa mai anunt.
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Apr 2013, 20:54

Hellău.
Utilizatoarea Elly. :) a cam criticat fic-ul unei/unui membru. Adică, nu a spus părerea sa despre fic, ci doar a vorbit despre greşeli, estetică etc. Uitaţi link-ul aici:

https://sasu.forumgratuit.ro/t10806-habar-n-ai-ce-e-iubirea#293169
https://i.imgur.com/TZ303Yk.png

Eu una îmi cer scuze dacă aceasta nu este o problemă, dar mi s-a părut puţin nedrept.



Choco :) : I-am spus eu ce si cum, multumim pentru ajutor. :)

Elit: Ok, şi eu mulţumesc că te-ai ocupat. kiss
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Joi 09 Mai 2013, 15:33

Userul @manu a făcut spam la un one shot şi celelalte două comentarii au fost urâte şi nepoliticoase.
P.S.: Uitaţi-vă la mesaje ca să înţelegeţi. a hug


Choco :) : L-am vazut si eu. Merci oricum de ajutor. a hug
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 16:34

Bantuiam pe la zona ficurilor si se pare ca un user, mai exact Uchiha_Octavian_Augustus, a postat acelasi mesaj de patru ori.
Link aici

Imi cer scuze pentru deranj. ^^
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 18:31

super, o sa-l rezolve moderatoarele noastre dap !
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Joi 30 Mai 2013, 18:48

Un utilizator şi-a schimbat numele într-un interval prea scurt de timp.
Prima dată pe 26 mai:
https://sasu.forumgratuit.ro/t2901p630-cine-isi-schimba-nick-ul-de-pe-forum-este-obligat-sa-anunte-aici#300155
A doua oară ieri, 29 mai:
https://sasu.forumgratuit.ro/t2901p630-cine-isi-schimba-nick-ul-de-pe-forum-este-obligat-sa-anunte-aici#300708


Choco :) : Am vazut deja, dar multumim pentru ajutor. :)

N-am ştiu că deja ai văzut, dar eu când am observat am raportat aici. Oricum, mă bucur că v-am ajutat. kiss
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mar 18 Iun 2013, 00:10

Hellau. :) Trec si eu pe aici, de data aceasta cu o problema pe care eu o consider cat de cat importanta.

https://sasu.forumgratuit.ro/t11571-sugestie

Ultima utilizatoare care a postat, adica LittleSmile, are la comentarii o imagine prea mare care deformeaza pagina forumului. Eu sunt de parere ca daca nu redimensioneaza sau schimba imaginea de la comentarii, cand va continua sa posteze, va deforma si alte pagini. Eu nu  consider o problema prea importanta, insa pentru estetica forumului  merita sa se rezolve.
P.S. Multumesc anticipat si scuzati de timpul pierdut. :)
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mar 18 Iun 2013, 14:11

Mulțumim pentru anunț. S-a rezolvat.happy
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2013, 13:44

Hey !

Am vazut recent ca Adda are o imagine la semnatura care mie cel putin mi se pare prea lunga , voi decideti daca e bine .
https://sasu.forumgratuit.ro/t372p150-promovarile-membrilor
Nu e ceva urgent , dar lungeste topicul . Scuzati deranjul rusinos

Salve! :)->


Choco :) : Rezolvat.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2013, 22:25

Hellau. :)
Revin din nou cu aceeasi problema. Utilizatoarea LittleSmile si-a atribuit din nou acea imagine mare la comentarii, care deformeaza pagina forumului.

https://sasu.forumgratuit.ro/t11608-concursul-91-melodia-saptamanii

Prima oara am vrut sa-i trimit un PM, insa nu sunt in statutul potrivit de a o face. Sper sa o rezolvati cat mai curand si scuzati pentru deranjul provocat a doua oara. ^^

Choco :) : Rezolvat. :)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Joi 20 Iun 2013, 22:23

Hey ajung si eu...
https://sasu.forumgratuit.ro/t11596-yakuza-o-lectie-despre-iubire
Capitolul 2 jos in p***
.. nu zic mea

Deea: Atentie la limbaj..indiferent ca este cenzurat nu cred ca isi are rostul :).
Choco :) : Am editat eu, multumim pentru ajutor. ^^
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Vin 21 Iun 2013, 18:14

La sectiunea "Vreti sa ne uimiti?" este postat un topic de 2 ori.
Topicul

Vreti sa ne uimiti?


Choco :) : Rezolvat. ^^
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 14:12

Heii, nu cred ca e asa important si nu vreau sa fiu rea, dar conform regulii "12.La categoria Jocuri forumiste fiecare membru are voie să posteze într-un topic doar după ce are în faţa sa minim alţi 3 membrii cu câte un mesaj la jocul respectiv. Jocurile nu se vor mai juca doar între minim 2-3 persoane doar pentru a face un număr cât mai mare de mesaje ci vor trebui să participe minim 4 persoane la un joc ! "  am observat ca membrele forumului  Akashi300 si Anne Marie incalca acesta regula in repetate randuri. Cum am mai spus, nu vreau sa fiu rea sau paracioasa, dar acest fapt s-a intamplat de mai multe ori si din punctul meu de vedere nu poate fi lasat la o parte.


Dovada 1.
Dovada 2.


Choco :) : Rezolvat. Multumim pentru ajutor. ^^
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 18:40

Cred că se înțelege de la sine despre ce e vorba:
https://sasu.forumgratuit.ro/t10760p30-indragostit-de-o-nebuna#306859
https://sasu.forumgratuit.ro/t11084p15-furtuna-din-konoha#306012

Înțeleg că sunt scriitori începători, dar nu cred că merită niciunul să i se vorbească așa, mai ales când chestiile astea nu vin de la critici, ci de la un membru.


Choco :) : Am rezolvat. Merci pentru ajutor. :)
Elina Flare: N-ai pentru ce, mă bucur că am fost de folos.  :)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Plângeri legate de membri și membri din staff-