Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Pikachu Carter
Genin
Genin
Pikachu Carter

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : Nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 125
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies afara
Stare de spirit Stare de spirit : Just be happy.

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 15:09

Mai exista un topic pe aceasi tema:

https://sasu.forumgratuit.ro/t11735-la-multi-anioxana

Arianthe: Le-am fuzionat. Mulțumim pentru ajutor. a hug

Oxana: Nu aveti pentru ce.
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 00:10

Hello, revin. Utilizatorul ▲ Teedy ▼ are la comentariul din profil o poza prea mare si deformeaza intreaba pagine, nu este o problema asa de grava, asa ca imi pare rau daca v-am deranjat.

O seara placuta. happy


Choco :) : Rezolvat. Merci pentru ajutor. ^^

Eu: Nu ai pentru ce si scuze de deranj.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Iun 2013, 14:19

Hellau.:) Am revenit pe aici a treia oara.

https://sasu.forumgratuit.ro/t11795-lorzii-crimei-18

Acest utilizator a deschis un fan fic +18. Dupa cum am citit eu regulamentul, nu avem voie cu ficuri +18.
Sper sa remediati cat de curand problema si scuzati de deranj. ^^

Choco :) : M-am ocupat eu. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 12:35

Această utilizatoare nu are un nume citibil. 
Aici și-a schimbat numele.
Aici este profilul său.


 



Choco :) : I-am trimis mesaj privat. Daca in 24 de ore nu se rezolva situatia va primi ban.
Anna D. : Şi eu am trimis =))))) OMFG =))))
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 12:58

1. A obtinut Andrușka rolul de critic si nu stim noi?

A postat doua comentarii nepotrivite statului ei

La fel cum a spus si Evelina Dynamitte, niciunui utilizator nu merita sa-i vorbesti asa.


Ca sa nu fac double post, am editat mesajul.

2. Membra Alice Demonia a postat acelasi comentariu de patru ori.

Dovada



Choco :) : Rezolvat si rezolvat. Merci pentru ajutor. ^^
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 13:56

Hellau. :) Am revenit. :))

https://sasu.forumgratuit.ro/t2901p675-cine-isi-schimba-nick-ul-de-pe-forum-este-obligat-sa-anunte-aici#310199

Utilizatoarea Inna Arkane si-a schimbat numele in Equinox. Eu nu cred ca e corect sa faca asa ceva, adica isi putea gasi singura o idee pentru nick, nu sa-i copieze pe ceilalti.
Scuzati de deranj deoarece nici mie nu mi se pare o chestie importanta. Daca nu era nevoie sa anunt, imi cer scuze.

Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 14:02

Nu avem o regula care sa priveasca lucrul asta. Si asa aici membri isi schimba lunar numele deci chiar nu vad nici o problema. Eu de cand sunt pe forumul asta nu mi-am schimbat nici o data numele. Si ar mai fi cativa la fel.
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 02:14

 Heii, scuze de deranj. Utilizatorul BUBULINA are la comentariu o poza care deformeaza toata pagina, stiu ca nu e o problema asa mare, dar ma gandeam sa va spun. 
Imi pre rau de deranj si o seara placuta

 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 02:45

multam, i-am sters comentariul :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mier 31 Iul 2013, 23:16

https://sasu.forumgratuit.ro/t12443-sunt-de-ceva-vreme-printre-voi-dar-nu-m-am-prezentat-niciodata#320424

Utilizatoarea ~BiBii~ si-a facut prezentarea in prezentarea acestui membru.
Nu e o chestie importanta, dar m-am gandit ca trebuie sa anunt, intrucat eu nu sunt in masura s-o indrum. :)
Scuzati de deranjul provocat.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mier 31 Iul 2013, 23:31

M-am ocupat eu. Mulţumim pentru ajutor kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 15:39

click


Aceasta utilizatoare a scris un capitol intr-o culoare inchisa.Nu stiu daca e ceva prea rau dar...ma rog.

Anna D.: M-am ocupat. :)
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 08 Aug 2013, 20:58

Mda,tot eu.
Nu stiu cat de grav este de data asta dar...
Am observant ca ,de curand, un utilizator si-a schimbat numele intr-unul care mie mi se pare jignitor.Din cate stiu eu asa sunt numite persoanele de culoare in "bataie de joc" sau "la misto" si din cate stiu eu a cam devenit echivalentul in engleza a cuvantului "cioara".Plus ca la avatar si semnatura are o poza cu o persoana de culoare.Mie sincer mi se pare chiar jignitor.Din cate stiu eu prin regulament,pe undeva pe acolo, nu e voie cu "chestii rasiste".Ei bine pe mine la asta ma face sa ma gandesc numele ei.
Daca nu vi se pare cine stie ce imi cer scuze ca v-am ocupat timpul degeaba.

"Nume vechi: Xezbeth
Nume nou: Nigga
"
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 08 Aug 2013, 21:29

Nu ştiu ce să spun, pentru că e interpretabil. Poate respectivul user nu a făcut-o cu un scop rasist.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 16:43

Eu una sincer nu vad cum s-ar mai putea interpreta inafara de rasism sau bataie de joc dar ma rog.

Acest membru a facut cererea de avatar si semnatura in topical deschis de alt membru
Spohie Marivaux


Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 17:21

Multumim. M-am ocupat eu. happy
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 15 Aug 2013, 18:06

Alohaaa!
Stiu,pare incredibil ca trec pe aici,daaaar in timp ce bantuiam forumul am trecut pe acilea si semnatura lui Butterfly ♥ mi se pare cam mare.
Bon. Cam asta ar fi. Sa speram ca oita nu greseste. (a)



Choco :) : Am rezolvat. Multumim pentru ajutor. :)
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Sam 17 Aug 2013, 21:05

Am trecut pe la prezentarea unui membru ca sa ii urez bun venit si in timp ce citeam ce intrebari au mai pus ceilalti am vazut ca un membru si-a facut prezentarea in topical deschis de ea.Stiu ca nu e mare lucru dar cred ca arata ciudat...Cam asta ar fi...

R∆IN: Am rezolvat eu. Multumim pentru ajutor.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 22:51

Utilizatoarea Blax a postat de doua ori acelasi fan-fic. O data aici: https://sasu.forumgratuit.ro/t13134-mana-destinului si o data aici: https://sasu.forumgratuit.ro/t13117-mana-destinului . happy  Asta-i tot. dap ! 

Rezolvat.
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 26 Sept 2013, 09:37

Membra BlackEyes  a postat un topic ce a fost fuzionat cu Momente SasuSaku deoarece aveau subiectul discuției la fel iar ea a mai postat o dată topicul ce a fost fuzionat *hmm*
Topicul nou:
SasuSaku Moments

Iar în topicul Momente SasuSaku, membra Alee a postat o poză cu Naruto și Sakura ce are link-ul unui forum anime. ^^

R∆IN: M-am ocupat de ambele. Multumim pentru ajutor.




Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mar 01 Oct 2013, 00:51

Acest utilizator are avatarul cam mare. Scuzaţi-mi deranjul. O seară bună!

Choco :) : S-a rezolvat. Multimim pentru ajutor. ^^
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mier 02 Oct 2013, 09:48

ĹolaLL. a făcut spam, duble - posting la ficul ei Inima nu respectă reguli iar pe prima pagină
LoveAngel a făcut spam -„Frumos !”- iar ĹolaLL. a mai postat un mesaj după altul și a răspuns membrilor. *hmm*

Cam atât. Îmi cer scuze de deranj. xD O zi bună! ^^

R∆IN: Văzusem şi eu chiar azi lough. Am rezolvat. Mulţumim pentru ajutor.

•Kira™️ : Acum am văzut și eu. =))  De, ai fost mai rapidă ca mine. :*
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Oct 2013, 19:15

Bună din nou.

Utilizatorul kimi03 s-a prezentat în topicul altei persoane.Ştiu că nu este cine ştie ce, dar, să se dezlipească post urile.


Choco : Am rezolvat deja. Mersi oricum. ^^
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Asss10Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Mier 27 Noi 2013, 22:54

Buna seara.
Imi pare rau ca s-a ajuns aici insa eu una mam saturat. Oi fi eu un simplu membru insa mam saturat sa suport ca de fiecare data cand intru pe chat sa se iste o cearta din vina utilizatorului Head, cunoscut de intreg forumul ca si Laur.
Mam saturat ca de fiecare data cand vorbesc pe chat cu un membru acesta sa intervina cu diverse comentarii la adresa mea fara ca eu sa il salut sau sa il bag in seama. Imi pare rau ca nu am putut face print insa din cauza unui Ban prmit de acesta "replicile" lui de pe chat au disparut.
Martora a fost Bianca (Lucifer). Ea stie despre ce e vorba la fel si Choco care era prezenta pe chat.

Azi a primit pentru a trea oara ban forever. Nu inteleg de ce atunci cand intra pe chat nu este iar banat deoarece multi am vazut ca el poate scapa rapid de ban, chiar si de cel forever.

Mam oferit in numele tuturor celor care nu il suporta si vor sa scape de el. VREAU SA SE IA MASURI.

Daca gresesc prin ce spun aici poate e vina mea. Ma puteti bana pe mine, dar vreau sa se ia masuri. Suntem un forum cunoscut in intreaga  tara, numarul 1. De ce lasam asemenea gunoaie sa ne strice reputatia. In fon el doar provoaca raca si cearta, nu are ficuri deschise sau orice fel de activitate pe forum.

Nu vreau sa ma cert cu staff-ul deoarece va respect pe toti ca prieteni si ca oameni. Am rusine in special de Mihai (Arcade) care imi e ca un tata.

Chiar vreau sa se ia masuri. Imi cer scuze daca am suparat pe cineva insa eu una nu tolerez o lipsa de respect atat de mare de la unul care nu ma cunoaste. Chiar regret ca s-a ajuns la asta. Daca e cazul ma puteti bana insa e dreptul meu sa fac asta.
Poate altora le place asceata "destrabalare" dar mie nu.

O seara frumoasa.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19Joi 28 Noi 2013, 13:26

Măsuri se iau de fiecare dată, după cum ştii şi tu, dar sunt vreo două (dacă nu mai multe) motoare de căutare care îi permit să deschidă fereastră incognito şi de asta vine fără ban. De banul forever nu se poate scăpa în niciun fel, decât dacă îşi schimbă IP-ul. E decizia lui dacă alege să se înţeleagă cu noi sau nu.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru orice problema legata de membrii forumului   Pentru orice problema legata de membrii forumului - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru orice problema legata de membrii forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Plângeri legate de membri și membri din staff-